О внесении изменений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 октября 2004 года № 304. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 1 декабря 2004 года № 3236. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года № 385
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 24.12.2012 № 385 (вводится в действие с 04.02.2012).
В целях приведения нормативных правовых актов Республики Казахстан в соответствие с законодательством Республики Казахстан, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в нормативные правовые акты по вопросам регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций следующие изменения:
1) исключен постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций Республики Казахстан от 9 января 2006 года № 20;
2) исключен постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28.08.2009 № 196 (порядок введения в действие см. п. 5);
3) утратил силу постановлением Правления Национального Банка РК от 28.04.2012 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого дня его официального опубликования).
4) утратил силу постановлением Правления Национального Банка РК от 24.02.2012 № 54 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
5) исключен постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 ноября 2007 года N 257 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня его гос. рег-ции в МЮ РК);
6) исключен постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 января 2006 года N 41;
7) исключен постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 9 января 2006 года № 4 (вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации);
8) в  постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 532 "О сроках представления ежедневного и ежемесячного балансов банками второго уровня в Национальный Банк Республики Казахстан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 2166, опубликованное 10-23 февраля 2003 года в изданиях Национального Банка Республики Казахстан "Қазақстан Ұлттық Банкiнiң Хабаршысы" и "Вестник Национального Банка Казахстана" N 4):
в наименовании слова "Национальный Банк Республики Казахстан" заменить словами "уполномоченный орган по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций";
в пункте 1 слова "подразделение финансового надзора Национального Банка Республики Казахстан (далее - подразделение финансового надзора)" заменить словами "уполномоченный орган по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - уполномоченный орган)";
в пункте 2 слова "нормативными правовыми актами Национального Банка Республики Казахстан" заменить словами "уполномоченным органом";
в пункте 4 слова "подразделение финансового надзора" заменить словами "уполномоченный орган";

Қаржы рыногын және қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау мәселелері бойынша Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 25 қазандағы N 304 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 1 желиоқсанда тіркелді. Тіркеу N 3236. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 385 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.12.2012 № 385 қаулысымен (04.02.2012 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін Қазақстан Республикасының Заңдарымен сәйкестендіру мақсатында Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қаржы рыногын және қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау мәселелері бойынша Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1)  <*>
Ескерту: 1) тармақша алынып тасталды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 9 қаңтардағы N 20 қаулысымен
2) <*>
Ескерту. 2) тармақшаның күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009.08.28 N 196 қаулысымен.
3) Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.04.28 № 173 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
4) <*>
Ескерту. 4) тармақшаның күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.02.24 № 54 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5)  Ескерту: 5) тармақша алынып тасталды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007.11.30.  N 257 (қолданысқа енгізілу тәртібін  5-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
6) <*>
Ескерту: 6) тармақша алынып тасталды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 25 ақпандағы N 41   қаулысымен .
7) <*>
Ескерту: 7) тармақша алынып тасталды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 9 қаңтардағы N 4   қаулысымен
8) Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Екінші деңгейдегі банктердің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне күн сайынғы және ай сайынғы баланстарды беру мерзімі туралы" 2002 жылғы 29-желтоқсандағы N 532  қаулысына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2166 тіркелген, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің "Қазақстан Ұлттық Банкінің Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" басылымдарында 2003 жылғы 10-23-ақпанында N 4 жарияланған):
атауындағы "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі" деген сөздер "Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі уәкілетті орган" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің қаржылық қадағалау бөлімшесі (бұдан әрі - қаржылық қадағалау бөлімшесі)" деген сөздер "Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі уәкілетті орган (бұдан әрі - уәкілетті орган)" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің нормативтік құқықтық актілерімен" деген сөздер "уәкілетті органмен" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақтағы "қаржылық қадағалау бөлімшесі" деген сөздер "уәкілетті орган" деген сөздермен ауыстырылсын;