О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 января 2000 года N 6 "Об утверждении Правил оказания информационных услуг"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 25 августа 2005 года N 230. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 августа 2005 года N 3815. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года N 239
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 24.08.2007 N 239 .
В целях совершенствования деятельности по оказанию информационных услуг республиканскими государственными предприятиями, подведомственными Комитету регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 января 2000 года N 6 "Об утверждении Правил оказания информационных услуг" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1035, с изменениями и дополнениями внесенными приказами Министра юстиции Республики Казахстан от 6 декабря 2001 года N 143 , от 23 августа 2002 года N 125 , от 19 марта 2004 года N 69 , от 17 мая 2004 года N 136 , от 7 сентября 2004 года N 256 ), следующее изменение:
в Правилах оказания информационных услуг Центрами по недвижимости Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Регистрирующий орган на основания запроса заявителя обязан предоставить ему в письменной форме информацию о зарегистрированных правах на недвижимое имущество и сделок с ним, за исключением подпунктов 1) и 2) пункта 16 настоящих Правил, в течение 1 рабочего дня с момента поступления его письменного запроса.
Информация о зарегистрированных правах на недвижимое имущество и сделок с ним, указанная в подпунктах 1) и 2) пункта 16 настоящих Правил, предоставляется заявителю в течение 5 рабочих дней с момента поступления его письменного запроса.".
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
Министр

Қазақстан Республиасы Әділет министрiнiң 2000 жылғы 29 қаңтардағы N 6 "Ақпараттық қызмет көрсету қағидаларын бекiту туралы" бұйрығына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2005 жылғы 25 тамыздағы N 230 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 26 тамызда тіркелді. Тіркеу N 3815. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2007 жылғы 24 тамыздағы N 239 Бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2007.08.24.  N 239  Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Тiркеу қызметi комитетіне ведомстволық бағынысты республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың ақпараттық қызмет көрсету жөнiндегi қызметiн жетiлдiру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ақпараттық қызмет көрсету қағидаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң 2000 жылғы 29 қаңтардағы N 6 (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттік тiркеу тізілiмiнде N 1035 тiркелген, Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң 2001 жылғы 6 желтоқсандағы N 143, 2002 жылғы 23 тамыздағы  N 125 , 2004 жылғы 19 наурыздағы  N 69 , 2004 жылғы 17 мамырдағы  N 136 , 2004 жылғы 7 қыркүйектегi  N 256  бұйрықтарымен енгізiлген өзгерiстермен)  бұйрығына  мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген, Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Тiркеу қызметi комитетiнiң Жылжымайтын мүлiк жөнiндегi орталықтың Ақпараттық қызмет көрсету ережесiне:
14-тармақ  мынадай редакцияда жазылсын:
"14. Тiркеушi орган арызданушының сұрау салуы негiзiнде оған тiркелген жылжымайтын мүлiкке құқықтар және онымен жасалатын мәмiлелер туралы оның жазбаша сұрауы келiп түскен сәттен бастап, осы ережелердiң 16 тармағының 1) және 2) тармақшаларын қоспағанда,
1 жұмыс күнi iшiнде жазбаша түрде ақпараттар беруге мiндеттi.
Осы ережелердiң 16 тармағының 1) және 2) тармақшаларында көрсетiлген жылжымайтын мүлiкке құқықтар және онымен жасалатын мәмiлелер туралы ақпарат арызданушының жазбаша сұрауы келiп түскен сәттен бастап 5 жұмыс күнi ішінде беріледі."
2. Осы бұйрық pecми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Министр