О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 26 марта 2003 года N 02-01-02/33 "О Дисциплинарной комиссии уполномоченного органа по делам государственной службы"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 25 ноября 2005 года N 02-01-02/170. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 декабря 2005 года N 3963. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 10 октября 2012 года № 02-01-02/133
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 10.10.2012 № 02-01-02/133.
В целях реализации  Указа Президента Республики Казахстан от 30 июня 2005 года N 1598 "О дисциплинарных советах Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы в областях, городах Астане и Алматы и внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 26 марта 2003 года N 02-01-02/33 "О Дисциплинарной комиссии уполномоченного органа по делам государственной службы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 2248) следующие изменения и дополнения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В cоответствии с абзацем шестым  главы 1 Правил наложения дисциплинарных взысканий  на административных государственных служащих Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 31 декабря 1999 года N 321, подпунктом 10-1)   пункта 9 Положения об Агентстве Республики Казахстан  по делам государственной службы, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года N 280,  ПРИКАЗЫВАЮ: ";
в Положении о Дисциплинарной комиссии уполномоченного органа по делам государственной службы, утвержденном указанным приказом:
в пункте 1:
слова "центральных исполнительных и иных центральных государственных органов, их ведомств" заменить словосочетанием ", С-4";
слова "Правил служебной этики" заменить словами "Кодекса чести государственных служащих Республики Казахстан (Правил служебной этики государственных служащих) (далее - Кодекс чести)";
в подпункте 1) пункта 3 слова "руководителей структурных подразделений центральных исполнительных государственных органов и их ведомств, их заместителей" заменить словами "административных государственных служащих категорий С-1, С-2, С-3, С-4";
в пункте 4:
слова "центральных исполнительных и иных центральных государственных органов, их ведомств" заменить словосочетанием ", С-4";
слова "Правил служебной этики" заменить словами "Кодекса чести";

"Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі өкілетті органның тәртіптік комисиясы туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының 2003 жылғы 26 наурыздағы N 02-01-02/33 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі төрағасының 2005 жылғы 25 қарашадағы N 02-01-02/170 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 6 желтоқсанда тіркелді тіркелді. Тіркеу N 3963. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының 2012 жылғы 10 қазандағы № 02-01-02/133 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының 2012.10.10 № 02-01-02/133 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы тәртіптік кеңестері және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 30 маусымдағы N 1598  Жарлығын іске асыру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН :
1. "Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі өкілетті органның Тәртіптік комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының 2003 жылғы 26 наурыздағы N 02-01-02/33  бұйрығына (Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2248 тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 31 желтоқсандағы N 321 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне тәртіптік жаза қолдану  ережесінің 1-тарауының алтыншы абзацына, Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 3 желтоқсандағы N 280 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі туралы  ереженің 9-тармағының 10-1-тармақшасына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН :";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі өкілетті органның тәртіптік комиссиясы туралы ережеде:
1-тармақта:
"орталық атқару және басқа мемлекеттік органдардың, олардың ведомстволарының" деген сөздер алынып тасталсын;
"С-3" деген сөздерден кейін ", С-4" деген сөздермен толықтырылсын;
"Қызмет этикасы ережесін" деген сөздер "Қазақстан Республикасы мемлекеттік қызметшілерінің ар-намыс  кодексін (Мемлекеттік қызметшілердің қызмет этикасы ережелері) (бұдан әрі - Ар-намыс кодексі)" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтың 1) тармақшасында:
"мемлекеттік орталық атқару органдары мен олардың ведомстволарының құрылымдық бөлімшелерінің басшыларын, олардың орынбасарларын" деген сөздер "С-1, С-2, С-3, С-4 санаттарындағы мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақта:
"мемлекеттік орталық органдардың, олардың ведомстволарының" деген сөздер алынып тасталсын;
"С-3" деген сөздерден кейін ", С-4" деген сөздермен толықтырылсын;
"Қызмет этикасы ережесі" деген сөздер "Ар-намыс  кодексі " деген сөздермен ауыстырылсын;

в подпункте 3) пункта 6 слова "один из членов Комиссии" заменить словами "заместитель Председателя Комиссии";
в пункте 7:
после слов "Председателя" дополнить словами ", заместителя Председателя";
слова "восьми членов" заменить словами "не менее 5 членов";
в пункте 9 слова "Управление контроля за соблюдением законодательства в сфере" заменить словами "Департамент правового обеспечения";
пункт 11 после слов "должны быть уведомлены и ознакомлены" дополнить словами "рабочим органом Комиссии";
в пункте 12 слова "о порядке", "(далее - Правилами о порядке наложения дисциплинарных взысканий), Указом Президента Республики Казахстан от 21 июня 2002 года N 895 "О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" исключить;
в пункте 13:
слова "центральных исполнительных и иных центральных государственных органов" заменить словосочетанием ", С-4";
слова "Управлением контроля за соблюдением законодательства в сфере" заменить словами "Департаментом правового обеспечения".
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель

6-тармақтың 3) тармақшасында "Комиссия мүшелерінің бірі" деген сөздер "Комиссия төрағасының орынбасары" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"Төрағасы" деген сөзден кейін ", Төрағаның орынбасары" деген сөздермен толықтырылсын;
"сегіз мүшесінен" деген сөздер "кемінде 5 мүшесінен" деген сөздермен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "қызмет саласында заңдарды сақтауға бақылау басқармасы" деген сөздер "қызметті құқықтық қамтамасыз ету департаменті" деген сөздермен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "үш күн бұрын" деген сөздерден кейін "Комиссияның жұмыс органымен" деген сөздермен толықтырылсын;
12-тармақта:
"тәртібі туралы ережемен" деген сөздер "Ережесімен" деген сөзбен ауыстырылсын;
"(бұдан әрі - Тәртіптік жаза қолдану тәртібі туралы ережемен), Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 21 маусымдағы N 895 "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Жарлығымен" деген сөздер алынып тасталсын;
13-тармақта:
"Орталық атқару және басқа мемлекеттік органдардың" деген сөздер алынып тасталсын;
"С-3" деген сөздерден кейін ", С-4" деген сөздермен толықтырылсын;
"қызмет саласында заңдарды сақтауға бақылау басқармасымен" деген сөздер "қызметті құқықтық қамтамасыз ету департаментімен" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға