О внесении дополнения и изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 апреля 1999 года № 82 "Об утверждении Правил взимания платы за услуги по кассовому обслуживанию филиалами Национального Банка Республики Казахстан банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года № 158. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 января 2006 года № 4017. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 октября 2006 года № 114
Извлечение из постановления Правления Национального Банка
Республики Казахстан от 27 октября 2006 года N 114
В целях совершенствования нормативных правовых актов Национального Банка Республики Казахстан в части регламентации работы филиалов Национального Банка Республики Казахстан с наличными деньгами в связи с вводом банкнот нового дизайна Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правления Национального Банка Республики Казахстан, согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия.
...
Председатель
Национального Банка                  А. Сайденов
Приложение
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 27 октября 2006 года N 114
Перечень
утративших силу некоторых решений Правления
Национального Банка Республики Казахстан
1. ...
7. Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 158 "О внесении дополнения и изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 апреля 1999 N 82 "Об утверждении Правил взимания платы за услуги по кассовому обслуживанию филиалами Национального Банка Республики Казахстан банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4017.
...
_______________________________________________________________
В целях уточнения функций филиалов Национального Банка Республики Казахстан по кассовому обслуживанию и в связи с изменением структуры Национального Банка Республики Казахстан Правление Национального Банка Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В   постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 апреля 1999 года N 82 "Об утверждении Правил взимания платы за услуги по кассовому обслуживанию филиалами Национального Банка Республики Казахстан банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 746, опубликованное 26 апреля - 9 мая 1999 года в официальных изданиях Национального Банка Республики Казахстан "Қазақстан Ұлттық Банкінің Хабаршысы" и "Вестник Национального Банка Казахстана"; с изменениями и дополнениями, утвержденными  постановлениями Правления Национального Банка Республики Казахстан от 9 октября 2000 года N 381, зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 1290, от 31 января 2001 года N 14, зарегистрированном в Реестре госуарственной регистрации нормативных правовых актов   Республики Казахстан под N 1425, от 21 августа 2003 года N 300, зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 2493, от 26 декабря 2003 года N 455, зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 2667) внести следующие дополнение и изменения:
в Правилах взимания платы за услуги по кассовому обслуживанию филиалами Национального Банка Республики Казахстан банков второго уровня и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, утвержденных указанным постановлением:

Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi филиалдарының, екiншi деңгейдегi банктердiң және банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың кассалық қызмет көрсету бойынша қызметтер үшiн ақы алу ережесiн бекiту туралы" 1999 жылғы 20 сәуiрдегi N 82 қаулысына толықтыру мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық банкі Басқармасының 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 158 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 16 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 4017. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 27 қазандағы N 114 қаулысымен
Ескерту: Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының
2006 жылғы 27 қазандағы N 114 қаулысынан
Үзінді:
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінің нормативтік құқықтық актілерін жаңа дизайндағы банкнота енгізілуіне байланысты Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі филиалдарының қолма-қол ақшамен жұмысын реттеу бөлігінде жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының қосымшаға сәйкес кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
...
Ұлттық Банк
Төрағасы
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2006 жылғы 27 қазандағы
N 114 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының
күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
...
7. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі филиалдарының, екінші деңгейдегі банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың кассалық қызмет көрсету бойынша қызметтер үшін ақы алу ережесін бекіту туралы" 1999 жылғы 20 сәуірдегі N 82 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 158 қаулысы, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4017 тіркелген.
__________________________________________________
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi филиалдарының кассалық қызмет көрсету жөнiндегi функцияларын нақтылау мақсатында, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi филиалдарының, екiншi деңгейдегi банктердiң және банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың кассалық қызмет көрсету бойынша қызметтер үшiн ақы алу ережесiн бекiту туралы" 1999 жылғы 20 сәуiрдегi N 82  қаулысына  (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 746 тiркелген, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң "Қазақстан Ұлттық Банкiнiң Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" ресми басылымдарында 1999 жылғы 26 сәуiр - 9 мамырда жарияланған; Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 1290 тiркелген, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2000 жылғы 9 қазандағы
N 381 , Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 1425 тiркелген, 2001 жылғы 31 қаңтардағы  N 14 , Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2493 тiркелген, 2003 жылғы 21 тамыздағы  N 300 , Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2667 тiркелген, 2003 жылғы 26 желтоқсандағы  N 455  қаулыларымен енгiзiлген өзгерiстермен және толықтырулармен бiрге мынадай толықтыру мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi филиалдарының, екiншi деңгейдегi банктердiң және банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың кассалық қызмет көрсету бойынша қызметтер үшiн ақы алу ережелерiнде:

дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Прием и выдача наличных денег филиалами Национального Банка производится в соответствии с действующими нормативными правовыми актами Национального Банка.";
главы 2 и 3 исключить;
в пункте 8 слова "на основании справок о приеме и выдаче наличных денег филиалом Национального Банка" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту по работе с наличными деньгами (Мажитов Д.М.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата, территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан, Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Альжанова Б.А.
Председатель
Национального Банка

мынадай мазмұндағы 3-1 тармағымен толықтырылсын:
"3-1. Ұлттық Банк филиалдарының қолма-қол ақшаны қабылдау және беруi Ұлттық Банктiң қолданылып жүрген нормативтiк құқықтық актiлерiне сәйкес жүргiзiледi.";
2 және 3-тараулар алынып тасталсын;
8-тармақта "Ұлттық Банк филиалдарының қолма-қол ақша қабылдау және беру туралы анықтамалары негiзiнде" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейiн қолданысқа енедi.
3. Қолма-қол ақшамен жұмыс департаментi (Мәжитов Д.М.):
1) Заң департаментiмен (Шәрiпов С.Б.) бiрлесiп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қабылдасын;
2) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он күндiк мерзiмде оны Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi орталық аппаратының мүдделi бөлiмшелерiне, аумақтық филиалдарына, Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау агенттiгiне жiберсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Төрағасының орынбасары Б.А.Әлжановқа жүктелсiн.
Ұлттық Банк
Төрағасы