О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года № 48 "Об утверждении Инструкции по проведению проверок государственных органов Республики Казахстан органами юстиции по соблюдению законодательства, регулирующего издание, применение, государственную регистрацию и опубликование нормативных правовых актов" и признании утратившими силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 25 сентября 2006 года № 256. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 октября 2006 года № 4420. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 8 января 2013 года № 6
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 08.01.2013 № 6.
Руководствуясь  статьей 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции",  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в  Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года N 48 "Об утверждении Инструкции по проведению проверок государственных органов Республики Казахстан органами юстиции по соблюдению законодательства, регулирующего издание, применение, государственную регистрацию и опубликование нормативных правовых актов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1813, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 год, N 19, ст. 608, с изменениями и дополнениями, внесенными приказами Министра юстиции Республики Казахстан от 8 февраля 2005 года  N 36 "О внесении изменений и дополнений в Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года N 48 "Об утверждении Инструкции по проведению проверок государственных органов Республики Казахстан органами юстиции по соблюдению законодательства, регулирующего издание, применение, государственную регистрацию и опубликование нормативных правовых актов", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3432, от 8 декабря 2005 года  N 325 "О внесении изменений и дополнений в Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года N 48 "Об утверждении Инструкции по проведению проверок государственных органов Республики Казахстан органами юстиции по соблюдению законодательства, регулирующего издание, применение, государственную регистрацию и опубликование нормативных правовых актов", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3968, от 4 апреля 2006 года  N 105 "О внесении изменений и дополнения в Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года N 48 "Об утверждении Инструкции по проведению проверок государственных органов Республики Казахстан органами юстиции по соблюдению законодательства, регулирующего издание, применение, государственную регистрацию и опубликование нормативных правовых актов", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4178), следующее изменение:

"Әдiлет органдарының Қазақcтан Республикасының мемлекеттiк органдарын нормативтiк құқықтық актiлердi шығаруды, қолдануды, мемлекеттiк тiркеу мен жариялауды реттейтiн заңнаманы сақтау бойынша тексерулердi жүргiзу жөнiндегi Нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 3 сәуірдегі N 48 бұйрығына өзгеріс енгізу» және Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2006 жылғы 25 қыркүйектегі N 256 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 12 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4420 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 6 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің м.а. 08.01.2013  № 6 бұйрығымен.
"Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабын басшылыққа ала отырып,  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Әдiлет органдарының Қазақcтан Республикасының мемлекеттiк органдарын нормативтiк құқықтық актiлердi шығаруды, қолдануды, мемлекеттiк тiркеу мен жариялауды реттейтiн заңнаманы сақтау бойынша тексерулердi жүргiзу жөнiндегi Нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 3 сәуірдегі N 48  бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1813 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2002 жыл, N 19, 608-құжат, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тізілімінде N 3432 болып тіркелген "Әділет органдарының Қазақcтан Республикасының мемлекеттік органдарын нормативтік құқықтық актілерді шығаруды, қолдануды, мемлекеттік тіркеу мен жариялауды реттейтін заңнаманы сақтау бойынша тексерулерді жүргізу жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 3 сәуірдегі N 48 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 8 ақпандағы  N 36 , Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3968 болып тіркелген "Әділет органдарының Қазақcтан Республикасының мемлекеттік органдарын нормативтік құқықтық актілерді шығаруды, қолдануды, мемлекеттік тіркеу мен жариялауды реттейтін заңнаманы сақтау бойынша тексерулерді жүргізу жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 3 сәуірдегі N 48 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 8 желтоқсандағы  N 325 , Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4178 болып тіркелген "Әділет органдарының Қазақcтан Республикасының мемлекеттік органдарын нормативтік құқықтық актілерді шығаруды, қолдануды, мемлекеттік тіркеу мен жариялауды реттейтін заңнаманы сақтау бойынша тексерулерді жүргізу жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 3 сәуірдегі N 48 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2006 жылғы 4 сәуірдегі  N 105   Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрықтарымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) мынадай өзгеріс енгізілсін:

в преамбуле Инструкции по проведению проверок государственных органов Республики Казахстан органами юстиции по соблюдению законодательства, регулирующего издание, применение, государственную регистрацию и опубликование нормативных правовых актов, утвержденной указанным приказом слова "от 12 декабря 1998 года N 1278 "Об утверждении Правил государственной регистрации нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов как входящих, так и не входящих в состав Правительства Республики Казахстан, и актов местных представительных и исполнительных органов Республики Казахстан"" заменить словами "от 17 августа 2006 года N 778 "Об утверждении Правил государственной регистрации нормативных правовых актов"".
2. Признать утратившими силу приказы Министра юстиции Республики Казахстан:
1) от 25 сентября 2002 года  N 142 "Об утверждении Инструкции по подготовке, оформлению и согласованию нормативных правовых актов центральных и местных государственных органов (юридическая техника)" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1985, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 г., N 41-42, ст. 719);
2) от 3 июля 2003 года  N 133 "Об утверждении Правил ведения мониторинга нормативных правовых актов центральных и местных государственных органов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2406, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 г., N 25-26, ст. 864.);
3) от 12 октября 2004 года  N 291 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года N 142 "Об утверждении Инструкции по подготовке, оформлению и согласованию нормативных правовых актов центральных и местных государственных органов (юридическая техника)", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3153).
3. Департаменту регистрации нормативных правовых актов внести записи в Реестр государственной регистрации нормативных правовых актов, а также направить копии настоящего приказа в Республиканский  центр правовой информации, в территориальные органы юстиции, в  центральные и местные государственные органы.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр

Әділет органдарының Қазақcтан Республикасының мемлекеттік органдарын нормативтік құқықтық актілерді шығаруды, қолдануды, мемлекеттік тіркеу мен жариялауды реттейтін заңнаманы сақтау бойынша тексерулерді жүргізу жөніндегі Нұсқаулықтың кіріспесіндегі "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң құрамына кiретiн де, кiрмейтiн де мемлекеттiк органдарының нормативтiк құқықтық актiлерi мен Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiлдi және атқарушы органдарының актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 12 желтоқсандағы N 1278" деген сөздер "Нормативтiк құқықтық кесімдерді мемлекеттiк тiркеу ережесiн бекiту туралы Қазақстан Республикасының Үкiметiнің 2006 жылғы 17 тамыздағы N 778" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің:
1) "Орталық және жергiлiктi мемлекеттiк органдардың нормативтiк құқықтық актiлерiн дайындау, ресiмдеу және келiсу жөнiндегi нұсқаулықты (заңдық техника) бекiту туралы" 2002 жылғы 25 қыркүйектегі  N 142 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1985 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2002 жыл, N 41-42, 719-құжат);
2) "Орталық және жергілікті мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілеріне мониторинг жүргізу ережесін бекіту туралы" 2003 жылғы 3 шілдедегі  N 133 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2406 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2003 жыл, N 25-26, 864-құжат);
3) "N 1985 болып тіркелген»Орталық және жергілікті мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілерін дайындау, ресімдеу және келісу жөніндегі нұсқаулықты (заңдық техника) бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 142 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2004 жылғы 12 қазандағы  N 291 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3153 болып тіркелген) бұйрықтарының күшi жойылды деп танылсын.
3. Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаменті Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне жазба енгізсін, сондай-ақ осы бұйрықтың көшірмесін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына, аумақтық әділет органдарына, орталық және жергілікті мемлекеттік органдарға жіберсін.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап қолданысқа енеді.
Министр