Об установлении ставок фиксированного налога
Решение очередной тридцать пятой сессии Маслихата города Актобе от 26 декабря 2006 года N 303. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Актобе 17 января 2007 года за N 3-1-66. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24 декабря 2009 года № 215
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24.12.2009 № 215.
Сноска. Заголовок в редакции решения маслихата города Актобе от 22.12.2008 N 112 (порядок введения в действие см. пункт 4).

Тіркелген салықтың ставкаларын бекіту туралы
Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті отыз бесінші сессиясының 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 303 шешімі. Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 17 қаңтарда N 3-1-66 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 215 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009.12.24 № 215 шешімімен.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2008.12.22 N 112 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақшадан қараңыз) шешімімен.

В соответствии со статьей 394 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", Постановлением Правительства Республики Казахстан за N 1016 от 23 октября 2006 года "Об утверждении размеров минимальных и максимальных базовых ставок фиксированного суммарного налога", статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", маслихат города Актобе РЕШИЛ:

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 394-бабына, "Тіркелген жиынтық салығының ең жоғары және ең төменгі базалық мөлшерін бекіту жөніндегі" 23 қазанның 2006 жылғы N 1016 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының6 және 7 баптары негізінде Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Установить прилагаемые размеры ставок налога по городу Актобе.
2. Считать утратившими силу решения двенадцатой сессии маслихата города Актобе от 20 декабря 2001 года N 118 "Об утверждении ставок на отдельные виды налогов" (регистрационный N 1461 от 1 февраля 2002 года), очередной четвертой сессии маслихата N 30 от 24 декабря 2003 года "О внесении изменений в решение двенадцатой сессии маслихата от 20 декабря 2001 года N 118 (регистрационный N 2549 от 2 февраля 2004 года), внеочередной тринадцатой сессии маслихата от 12 ноября 2004 года N 86 "О внесении изменений в решение четвертой сессии маслихата города за N 30 "Об утверждении ставок на отдельные виды налогов (регистрационный N 2983 от 7 декабря 2004 года).

1. Ақтөбе қаласы бойынша ұсынылған салық мөлшері белгіленсін.
2. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2001 жылғы 20 желтоқсандағы он екінші сессиясының "Жекелеген салық түрлерінің мөлшерін бекіту туралы" N 118 шешімінің (2002 жылғы 1 ақпанда N 1461 болып тіркелген), Ақтөбе қалалық мәслихатының 2003 жылғы 24 желтоқсандағы кезекті төртінші сессиясындағы "2001 жылғы 20 желтоқсандағы (2004 жылы 2 ақпанда N 2549 болып тіркелген) мәслихаттың он екінші сессиясының N 118 шешіміне өзгеріс енгізу туралы N 30 шешімінің, "Жекелеген салық түрінің мөлшерін бекіту туралы" қалалық мәслихаттың төртінші сессиясының N 30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы 2004 жылғы 12 қарашадағы (2004 жылғы 7 желтоқсанда N 2983 болып тіркелген) N 86 шешімдерінің күші жойылсын.

3. Настоящее решение вводится в действие с даты регистрации в органах юстиции.
Председатель сессии
Секретарь маслихата
Приложение
к решению N 303 очередной
тридцать пятой сессии
маслихата города Актобе
от 26 декабря 2006 года
Сноска. Приложение в редакции решения маслихата города Актобе от 22.12.2008 N 112 (порядок введения в действие см. пункт 4). Приложение с изменениями, внесенными решением маслихата города Актобе от 27.10.2009 № 190 (порядок введения в действие см. пункт 3).
Размеры ставок фиксированного суммарного налога
N п/п
Объекты налогообложения
Ставки(в месячных расчетных показателях)
1
Игровой автомат без денежнего выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
2,5
2
Игровой автомат без денежнего выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
7,5
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
2,5
4
Игровая дорожка (по боулингу)

3. Осы шешім әділет органдарында тіркелген күннен бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы
Мәслихат хатшысы
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2006 жылғы 26 желтоқсандағы
кезекті отыз бесінші сессиясының
N 303 шешіміне қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2008.12.22 N 112 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақшадан қараңыз) шешімімен. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009.10.27 № 190 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3 тармақтан қараңыз) шешімімен.
Тіркелген жиынтық салық ставкаларының мөлшерлері
р/с
N
Салық салынатын объектілер
Ставкалар
(айлық есептік көрсеткіштерде)
1
Бір ойыншымен ойын жүргізу үшін арналған ұтыссыз ойын автоматы
2,5
2
Бірнеше ойншымен ойын жүргізу үшін арналған ұтыссыз ойын автоматы
7,5
3
Ойын жүргізу үшін қолданатын жеке компьютер
2,5
4
Ойын жолы