Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения
Постановление Акимата Жамбылской области от 29 марта 2007 года N 65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 мая 2007 года за № 1660. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 28 декабря 2015 года № 326
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 28.12.2015 № 326 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении Республике Казахстан" и Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" и на основании представлений об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения Жамбылского областного территориального управления рыбного хозяйства от 31 августа 2005 года и от 3 августа 2006 года акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложению перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылской области от 27 июня 2002 года № 65 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов области пригодных для рыбохозяйственной деятельности местного назначения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 676).
3. Данное постановление вступает в юридическую силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Жамбылской области, вводится в действие со дня первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Акима области Усенбаева Е.О.
Исполняющий обязанности
акима области А. Савченко
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от 29 марта 2007 года № 65
Перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения
Сноска. Перечень с изменениями и дополнениями внесенными постановлениями акимата Жамбылской области от 25.12.2008 № 407; от 29.10.2009 № 331; от 23.11.2011 № 365; от 27.03.2013 № 81 от 27.02.2014 № 50; от 27.11.2014 № 318 (порядок введения в действие см. в пункте 4).
Место расположения
Название водоемов
1
Байзакский район
1. Богара
2. Аккумбез
3. Кенес-2
4. Каракайнар
5. Дауытбай
6. Кошеней
7. Темирбек
8. Жиеналы
9. Юбилейное
10. Воинское
11. Сарыбалдак
12. Шалке
13. Шапаваловское

Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы
Жамбыл облыстық әкімиятының 2007 жылғы 29 наурыздағы № 65 қаулысы. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 4 мамырда № 1660 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 326 қаулысымен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық әкімдігінің 28.12.2015 № 326 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына , "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 23 наурыздағы Заңына және "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10 бабына сәйкес, Жамбыл облыстық аумақтық балық шаруашылығы басқармасының 2005 жылғы 31 тамыздағы және 2006 жылғы 3 тамыздағы жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы ұсынымдары негізінде Жамбыл облысының әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Жамбыл облысы әкімиятының 2002 жылғы 27 маусымдағы "Облыстағы балық шаруашылығын жүргізуге жарамды су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" № 65 қаулысының күші жойылсын (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде № 676 болып тіркелінген).
3. Осы қаулы Жамбыл облысы әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап заңды күшіне енеді, алғашқы рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е.Ө. Үсенбаевқа жүктелсін.
Облыс Әкімінің
міндетін атқарушы А. Савченко
Жамбыл облысы әкімиятының
2007 жылғы 29 наурыздағы
№ 65 қаулысына қосымша
Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі
Ескерту. Тізбесіне өзгерту мен толықтыру енгізілді - Жамбыл облысы әкімдігінің 2008.12.25 № 407; 2009.10.29 № 331; 2010.12.02 № 329; 2010.11.23 № 365; 2013.03.27 № 81 27.02.2014 № 50; 27.11.2014 № 318 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4- тармақтан қараңыз) қаулыларымен.
Орналасқан жері
Су айдындарының атауы
1
Байзақ ауданы
1. Багара
2. Ақкүмбез
3. Кеңес-2
4. Қарақайнар
5. Дауытбай
6. Көшеней
7. Темірбек
8. Жиеналы
9. Юбилейное
10. Воинское
11. Сарыбалдақ
12. Шалке
13. Шапаваловское

14. Аргын-Камалган
15. Каскад-Темирбек
16. Багара - 1
17. Ынтымак
18. Исключена постановлением акимата Жамбылской области от 27.11.2014 № 318
19. Исключена постановлением акимата Жамбылской области от 27.11.2014 № 318
20. Исключена постановлением акимата Жамбылской области от 27.03.2013 № 81.
21. Коктал
22. Болатбек
23. Туймекент
2
Жамбылский район
1. Богеткол
2. Таскол (Каменное)
3. Сенгирбай 1
4. Сенгирбай 2 (Умбет)
5. Сенгирбай 3 (Аюбай)
6. Сулуколь
7. Коктем
8. Колкайнар
9. У. 5-ой Фермы
10. Кіші Аққөль
11. Шоқай
12. Рахат
13. Бөкен
14. Шайдана
15. Дилдабай
16. Жаманкол
17. Нурлы
18. Жасөркен-1
3
Жуалынский район
1. Биликол
2. Терис-Ашыбулак
3. Дарбаза
4. Шақпақ
5. Төрт ауыл
6. Ақтөбе
7. Мырзабұлақ
8. Қожағұл бұлақ
9. Көкауіт
10. Коралас
11. Узунбулак
12. Бағдат, Кәріқорған-1
13. Корейское
4
Т. Рыскуловский район
1. Шилик
2. Новое
3. Белогорка
4. Пруд разъезд-98
5. Исключена постановлением акимата Жамбылской области от 27.03.2013 № 81.
6. Байлама
7. Кызыл-Шаруа
8. Озеро Баскол
9. 4-бөлімше
10. Юбилейное
11. Воинское
12. Ленинский-Комсомольский
13. Аккушик
14. Шарбакты
15. Кундыз
16. Көкшырат
5
Меркенский район
1. Аспаринское
2. Акермен-1
3. Акермен-2
4. Каратума
5. Карагау
6. Ленин Жолы
7. Исключена постановлением акимата Жамбылской области от 27.02.2014 № 50.
8. Қазақстан
9. Қызыл қыстақ
10. Төменгі Маканды
11. Чистые пруды
12. Кенес
13. Малый Арал
14. Исключена постановлением акимата Жамбылской области от 27.03.2013 № 81.
15. Калачевский
6
Мойынкумский район
1. Каракол
2. Малые Камкалы
3. Водоемы (русло реки Шу Андасайского госзаказника)
4. Қашқантеңіз
7
Таласский район
1. Аккол
2. Жартас
3. Мыншукыр
4. Старицакол
5. Ащиколь
8
Сарысуский район
1. Большие Камкалы
2. Ынталы
3. Беркуты
4. Жылкыбай
5. Исключена постановлением акимата Жамбылской области от 27.03.2013 № 81.
9
Шуский район
1. Тасоткельское водохранилище
2. Аксу
3. Қайынды
4. Саргау
5. Алтай
10
Кордайcкий район
1. Аңырақай
2. Ақбұлым
3. Майбұлақ
4. Ешкілі Қордай
5. Караконыз
6. Какпатас
7. Карасу
8. Кенен
9. Карасу коль

14. Арғын-қамалған
15. Каскад Темірбек
16. Багара-1
17. Ынтымақ
18. Алынып тасталды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2014.11.27 № 318 қаулысымен.
19. Алынып тасталды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2014.11.27 № 318 қаулысымен.
20. Алынып тасталды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2013.03.27 № 81 қаулысымен.
21. Көктал
22. Болатбек
23. Түймекент
2
Жамбыл ауданы
1. Бөгеткөл
2. Таскөл (Каменное)
3. Сеңгірбай-1
4. Сеңгірбай-2 (Үмбет)
5. Сеңгірбай-3 (Аюбай)
6. Сұлукөл
7. Көктем
8. Көқайнар
9. 5-Ферма
10. Кіші Ақкөл
11. Шоқай
12. Рахат
13. Бөкен
14. Шайдана
15. Дилдабай
16. Жаманкөл
17. Нұрлы
18. Жасөркен-1
3
Жуалы ауданы
1. Билікөл
2. Теріс-Ашыбұлақ
3. Дарбаза
4. Шақпақ
5. Төрт ауыл
6. Ақтөбе
7. Мырзабұлақ
8. Қожағұл бұлақ
9. Көкәуіт
10. Қоралас
11. Ұзынбұлақ
12. Бағдат, Кәріқорған-1
13. Корейское
4
Т. Рысқұлов ауданы
1. Шілік
2. Новое
3. Белогорка
4. Пруд-Разъезд-98
5. Алынып тасталды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2013.03.27 № 81 қаулысымен.
6. Байлама
7. Қызылшаруа
8. Баскөл
9. 4-бөлімше
10. Юбилейное
11. Воинское
12. Ленинский-Комсомольский
13. Ақкүшік
14. Шарбақты
15. Құндыз
16. Көкшырат
5
Меркі ауданы
1. Аспара
2. Ақермен-1
3. Ақермен-2
4. Қаратума
5. Қарағау
6. Ленин-Жолы
7. Алынып тасталды - Жамбыл облысы әкімдігінің 27.02.2014 № 50 қаулысымен.
8. Қазақстан
9. Қызыл қыстақ
10. Төменгі Мақанды
11. Чистые пруды
12. Кеңес
13. Кіші Арал
14. Алынып тасталды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2013.03.27 № 81 қаулысымен.
15. Калачевский
6
Мойынқұм ауданы
1. Қаракөл
2. Кіші-қамқалы
3. Су қоймалары (Шу өзенінің арнасы) Андасай М.Қ.
4. Қашқантеңіз
7
Талас ауданы
1. Ақкөл
2. Жартас
3. Мыңшұқыр
4. Старицакөл
5. Ащыкөл
8
Сарысу ауданы
1. Үлкен қамқалы
2. Ынталы
3. Бүркіт
4. Жылқыбай
5. Алынып тасталды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2013.03.27 № 81 қаулысымен.
9
Шу ауданы
1. Тасөткел
2. Ақсу
3. Қайыңды
4. Сарғау
5. Алтай
10
Қордай ауданы
1. Аңырақай
2. Ақбұлым
3. Майбұлақ
4. Ешкілі Қордай
5. Қарақоңыз
6. Қақпатас
7. Қарасу
8. Кенен
9. Қарасу көлі