Об областном бюджете на 2008 год
Решение Маслихата Жамбылской области от 12 декабря 2007 года N 3-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 декабря 2007 года за N 1671. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 29 октября 2009 года № 16-19
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 29.10.2009 № 16-19.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года и Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2008 год" от 6 декабря 2007 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2008 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 63247759 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 6834299 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 8504 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 742 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 56404214 тысяч тенге;
2) затраты - 62979454 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - 269305 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 1253300 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1353000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 99700 тысяч тенге;
4-1) сальдо по операциям с финансовыми активами - 34805 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 207000 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 172195 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -1018800 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 1018800 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями в соответствии с решением Жамбылского областного маслихата от 08.02.2008 N 4-2 ; изменен и дополнен подпунктом 4-1) решением Жамбылского областного маслихата от 24.07.2008 N 7-4; изменен решением Жамбылского областного маслихата от 13.10.2008 N 8-4; подпункт 4-1) изменен и дополнен абзацем 3 решением Жамбылского областного маслихата от 14.11.2008 N 9-2 (вводится в действие с 01.01.2008).
2. Установить на 2008 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районные и городской бюджеты в сумме 20352832 тысяч тенге, в том числе:
Байзакского района - 1882816 тысяч тенге;
Жамбылского района - 1602758 тысяч тенге;
Жуалынского района - 1631469 тысяч тенге;
Кордайского района - 2756329 тысяч тенге;
Меркенского района - 1741862 тысячи тенге;
Мойынкумского района - 898263 тысячи тенге;
Сарысуского района - 1353949 тысяч тенге;
Таласского района - 1242370 тысяч тенге;
района Т.Рыскулова - 1810913 тысяч тенге;
Шуского района - 1829684 тысяч тенге;
города Тараз - 3602419 тысяч тенге.
3. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2008 год предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам государственных учреждений и организаций образования, здравоохранения, социального обеспечения, культуры и спорта, финансируемых из областного бюджета, работающим в сельской местности в размере 25 процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 3-9 шешімі. Жамбыл облыстық әділет Департаментінде 2007 жылғы 26 желтоқсанда 1671 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2009 жылғы 29 қазандағы № 16-19 Шешімімен
Еркерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2009.10.29 № 16-19 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне және "2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 6 желтоқсандағы Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2008 жылға арналған облыстық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 63247759 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 6834299 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 8504 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 742 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдері - 56404214 мың теңге;
2) шығындар - 62979454 мың теңге;
3) операциялық сальдо - 269305 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредиттеу - 1253300 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 1353000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 99700 мың теңге;
4-1) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша - 34805 мың тенге;
қаржы активтерін сатып алу - 207000 мың тенге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 172195 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -1018800 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 1018800 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілген Жамбыл облыстық мәслихатының 2008.02.08 N 4-2 ; 2008.07.24 N 7-4 ; 2008.10.13 N 8-4 ;  2008.11.14 N 9-2 (2008.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. 2008 жылы облыстық бюджеттен аудандық және қалалық бюджеттерге берілетін субвенция мүлшері 20352832 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Байзақ ауданына - 1882816 мың теңге;
Жамбыл ауданына - 1602758 мың теңге;
Жуалы ауданына - 1631469 мың теңге;
Қордай ауданына - 2756329 мың теңге;
Меркі ауданына - 1741862 мың теңге;
Мойынқұм ауданына - 898263 мың теңге;
Сарысу ауданына - 1353949 мың теңге;
Талас ауданына - 1242370 мың теңге;
Т.Рысқұлов ауданына - 1810913 мың теңге;
Шу ауданына - 1829684 мың теңге;
Тараз қаласына - 3602419 мың теңге.
3. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабына сәйкес 2008 жылы облыстық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықтары мен тарифтік ставкаларының 25 пайызы мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

4. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и города Тараз за счет средств республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума, согласно приложению 2 .
5. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и города Тараз за счет средств республиканского бюджета на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2005-2010 годы, согласно приложению 3 , в следующих размерах:
43898 тысяч тенге - на содержание вновь вводимых объектов образования;
160699 тысяч тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
92340 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
553494 тысяч тенге - на внедрение интерактивного обучения в государственной системе начального, основного среднего и общего среднего образования.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Жамбылского областного маслихата от 01.04.2008 N 5-4; от 14.11.2008 N 9-2 (вводится в действие с 01.01.2008).
6. Предусмотреть в областном бюджете на 2008 год целевые трансферты на развитие бюджетам районов за счет средств республиканского бюджета на развитие и укрепление социальной инфраструктуры села в рамках реализации Государственной программы развития сельских территорий Республики Казахстан на 2004-2010 годы в сумме 2302449 тысяч тенге, согласно приложению 4 , в том числе:
на развитие объектов образования - 1443044 тысячи тенге;
на развитие систем водоснабжения - 859405 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Жамбылского областного маслихата от 24.07.2008 N 7-4; от 14.11.2008 N 9-2 (вводится в действие с 01.01.2008) .
7. Предусмотреть в областном бюджете на 2008 год целевые трансферты на развитие объектов образования за счет средств республиканского бюджета: бюджету города Тараз на строительство школы - 812396 тысяч тенге, детского сада - 92240 тысяч тенге, бюджету Шуского района на строительство школы в городе Шу - 91320 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 7 изменен решением Жамбылского областного маслихата от 14.11.2008 N 9-2 (вводится в действие с 01.01.2008).
8. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены затраты за счет целевых трансфертов их республиканского бюджета на строительство автомобильных дорог в сумме 501653 тысячи тенге, на развитие объектов социального обеспечения в сумме 188036 тысяча тенге, на газификацию населенных пунктов в сумме 200000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 изменен решением Жамбылского областного маслихата от 24.07.2008 N 7-4 .

4. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте 2 қосымшаға сәйкес, аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен ең төменгі күнкөрістің мөлшері өскеніне байланысты келесі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін және 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
5. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте 3 қосымшаға сәйкес, аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін:
жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға - 43898 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға - 160699 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға - 92340 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік жүйесіне интерактивті оқыту жүйесін енгізуге - 553494 мың теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 2008.04.01 N 5-4 ; 2008.11.14 N 9-2 (2008.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
6. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте 4 қосымшаға сәйкес аудандардың бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен Қазақстан Республикасының Ауылдық аумақтарын дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде ауылдың әлеуметтік инфрақұрылымын дамытуға және нығайтуға 2302449 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде:
білім беру объектілерін дамытуға - 1443044 мың теңге;
сумен қамтамасыз ету жүйелерін дамытуға - 859405 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 2008.07.24 N 7-4 ; 2008.11.14 N 9-2 (2008.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
7. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен, білім беру объектілерін дамытуға: Тараз қаласының бюджетіне мектеп салуға - 812396 мың теңге, бала-бақша салуға - 92240 мың теңге, Шу ауданының бюджетіне Шу қаласында мектеп салуға - 91320 мың теңге нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 2008.11.14 N 9-2 (2008.01.01 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
8. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен алынатын нысаналы трансферттер есебінен автокөлік жолдарын салуға 501653 мың теңге, әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін дамытуға 188036 мың теңге, елді мекендерді газдандыруға 200000 мың теңге сомасында шығындар көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерту енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 2008.07.24 N 7-4 (2008.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.

9. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 607931 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями Жамбылского областного маслихата от 01.04.2008 N 5-4 ; от 24.07.2008 N 7-4; от 14.11.2008 N 9-2 (вводится в действие с 01.01.2008) .
10. Предусмотреть в областном бюджете на 2008 год 653000 тысяч тенге на кредитование районных бюджетов и города Тараз на строительство жилья в рамках реализации Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы за счет кредитов из республиканского бюджета, в том числе: Шуского - 100000 тысяч тенге и города Тараз - 553000 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 10 изменен решением Жамбылского областного маслихата от 24.07.2008 N 7-4 .
11. Учесть в составе затрат областного бюджета 3849525 тысяч тенге за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, согласно приложению 5 .
Сноска. Пункт 11 изменен решениями Жамбылского областного маслихата от 01.04.2008. N 5-4; от 14.11.2008 N 9-2 (вводится в действие с 01.01.2008).
12. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам районов и города Тараз за счет средств областного бюджета в сумме 2812127 тысяч тенге, согласно приложению 6 .
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решениями Жамбылского областного маслихата от 08.02.2008 N 4-2 ; 01.04.2008 N 5-4; от 13.10.2008 года N 8-4 ;
13. Утвердить перечень бюджетных программ развития областного бюджета на 2008 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 7 .
14. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2008 год, согласно приложению 8 .
15. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам районов и города Тараз за счет средств республиканского бюджета на строительство арендного (коммунального) жилья, развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры при строительстве жилых домов в сумме 1590000 тысяч тенге, согласно приложению 9 .
Сноска. Пункт 15 изменен решением Жамбылского областного маслихата от 14.11.2008 N 9-2 (вводится в действие с 01.01.2008).
16. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов и города Тараз за счет средств республиканского бюджета на обучение государственных служащих компьютерной грамотности в сумме 14032 тысяч тенге, согласно приложению 10 .

9. Облыстық жергілікті атқарушы органының резерві 607931 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерту енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 2008.04.01 N 5-4 ; 2008.07.24 N 7-4 ; 2008.11.14 N 9-2 (2008.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
10. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттің кредиттері есебінен Қазақстан Республикасындағы 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде тұрғын үйлер салу үшін аудандар мен Тараз қаласының бюджеттерін кредиттеуге 653000 мың теңге, оның ішінде Шу ауданына - 100000 мың теңге және Тараз қаласына - 553000 мың теңге қарастырылсын.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерту енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 2008.07.24 N 7-4 (2008.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
11. 5 қосымшаға сәйкес, 2008 жылы республикалық бюджеттен алынатын нысаналы трансферттер есебінен 3849525 мың теңге облыстық бюджеттің шығындары құрамында ескерілсін.
Ескерту. 11-тармаққа өзгерту енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 2008.04.01 N 5-4 ; 2008.07.24 N 7-4 ; 2008.11.14 N 9-2 (2008.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
12. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте 6 қосымшаға сәйкес, аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне облыстық бюджет қаржысы есебінен 2812127 мың теңге нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 12-тармаққа өзгерту енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 2008.02.08 N 4-2 ; 2008.04.01 N 5-4 ; 2008.07.24 N 7-4 ;    2008.10.13 N 8-4 (2008.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
13. 7 қосымшаға сәйкес, 2008 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталатын бюджеттік бағдарламаларға бөлінген облыстық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
14. 8 қосымшаға сәйкес, 2008 жылға арналған жергілікті бюджеттердің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.
15. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте 9 қосымшаға сәйкес аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен жалға беретін (коммуналдық) тұрғын үй құрылысына, тұрғын үй құрылысын жүргізу кезінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға, 1590000 мың теңге нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін .
Ескерту. 15-тармаққа өзгерту енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 2008.07.24 N 7-4 ; 2008.11.14 N 9-2 (2008.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
16. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте 10 қосымшаға сәйкес аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен мемлекеттік қызметшілерді компьютерлік сауаттылыққа оқытуға берілетін 14032 мың теңге нысаналы даму трансферттердің көзделгені ескерілсін .

17. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам районов и города Тараз за счет средств республиканского бюджета на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства в сумме 57389 тысяч тенге, согласно приложению 11 .
Сноска. Пункт 17 изменен решением Жамбылского областного маслихата от 14.11.2008 N 9-2 (вводится в действие с 01.01.2008).
17-1. Предусмотреть в областном бюджете на 2008 год целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета на компенсацию потерь местным бюджетам в связи с увеличением минимального размера заработной платы бюджетам: Шуского района в сумме 28800 тысяч тенге, Жамбылского района в сумме 90000 тысяч тенге и Меркенского района в сумме 55000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17-1 с изменениями, внесенными решениями Жамбылского областного маслихата от 13.10.2008 года N 8-4 ; от 14.11.2008 N 9-2 (вводится в действие с 01.01.2008).
17-2. Предусмотреть в областном бюджете на 2008 год целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета для обеспечения бесперебойного теплоснабжения малых городов бюджетам: Сарысуского района в сумме 290000 тысяч тенге и Таласского района в сумме 210000 тысяч тенге.
Сноска. Пункты 17-1 и 17-2 дополнены решением Жамбылского областного маслихата от 24.07.2008 N 7-4 .

17. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте 11 қосымшаға сәйкес аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға берілетін 57389 мың теңге нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 17-тармаққа өзгерту енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 2008.11.14 N 9-2 (2008.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
17-1. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық  бюджеттің есебінен, жалақының ең төменгі мөлшерінің ұлғаюына байланысты жергілікті бюджеттердің шағындарына өтемақы беруге: Шу ауданының бюджетіне 28800 мың теңге, Жамбыл ауданының бюджетіне 90000 мың теңге және Меркі ауданының бюджетіне 55000 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын.
Ескерту. 17-1-тармаққа өзгерту енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 2008.10.13 N 8-4 ; 2008.11.14 N 9-2 (2008.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
17-2. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттің есебінен, шағын қалаларды үздіксіз жылумен жабдықтауды қамтамасыз етуге: Сарысу ауданының бюджетіне 290000 мың теңге және Талас ауданының бюджетіне 210000 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын.
Ескерту. 17-2-тармаққа өзгерту енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 2008.07.24 N 7-4 (2008.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.

14032
02
Оборона
115810
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
41612
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
21790
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
19822
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
74198
001
Обеспечение деятельности Управления по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
21208
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
11282
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
33083
108
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов (программ)
8625
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2310298
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
2225298
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа внутренних дел, финансируемого из областного бюджета
2188497
002
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности на территории области
36201
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
600
271
Управление строительства области
85000
003
Развитие объектов органов внутренних дел
85000
04
Образование
8786377
260
Управление физической культуры и спорта области
950561
006
Дополнительное образование для детей по спорту
739714
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
210847
261
Управление образования области
1978888
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
720376
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
408081
018
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых обьектов образования
43898
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
553494
048
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
92340
058
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на создание лингофонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего  образования

14032
02
Қорғаныс
115810
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы,  азаматтық қорғаныс және авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
41612
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
21790
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстың ауқымдағы аумақтық қорғаныс
19822
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс және авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
74198
001
Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасының қызметін қамтамасыз ету
21208
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
11282
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
33083
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау
8625
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2310298
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
2225298
001
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органының қызметін қамтамасыз ету
2188497
002
Облыс аумағында қоғамдық тәртiптi қорғау және қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету
36201
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
600
271
Облыстың құрылыс басқармасы
85000
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
85000
4
Бiлiм беру
8786377
260
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
950561
006
Балаларға спорт бойынша қосымша білім беру
739714
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
210847
261
Облыстың білім беру басқармасы
1978888
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
720376
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
408081
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
43898
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
553494
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
92340
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

253
Управление здравоохранения области
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
261
Управление образования области
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
Приложение 8
к решению Жамбылского областного маслихата
N 3-9 от 12 декабря 2007 года
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру
в процессе исполнения местных бюджетов на 2008 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
Приложение 9
к решению Жамбылского областного маслихата
N 3-9 от 12 декабря 2007 года
Сноска. Приложение 9 в новой редакции в соответствии с решением Жамбылского областного маслихата от 01.04.2008 N 5-4 (вводится в действие с 01.01.2008) .
Целевые трансферты бюджетам районов и города Тараз за счет средств республиканского бюджета на строительство арендного (коммунального) жилья, на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры при строительстве жилых домов
Наименование
Всего
На  строи-
тель-
ство аренд-
ного
(комму-
наль-
ного)
жилья
На развитие и
обустройство
инженерно-
коммуника-
ционной
инфраструктуры
при строи-
тельстве жилых
домов
На ремонт и
рекон-
струкцию
инженерных
сетей при строитель-
стве жилых
домов
Байзакский район
180000
180000
Жамбылский район
0
Жуалынский район
0
Кордайский район
0
Меркенский район
0
Мойынкумский район
0
Сарысуский район
50000
50000
Таласский район
50000
50000
район им. Т.Рыскулова
0
Шуский район
53000
53000
город Тараз

253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
024
Техникалық және кәсіби білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
261
Облыстың білім беру басқармасы
024
Техникалық және кәсіби білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
Жамбыл облыстық мәслихатының
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 3-9 шешіміне 8 қосымша
2008 жылға арналған жергілікті бюджеттердің орындалу
процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік
бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Арнайы білім беру бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Білім берудің мамандандырылған ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
денсаулық сақтау
Халыққа бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету
Халықтың жекеленген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
Жамбыл облыстық мәслихатының
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 3-9 шешіміне 9 қосымша
Ескерту. 9-қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облыстық мәслихатының 2008.04.01 N 5-4 ; 2008.07.24 N 7-4 ; 2008.11.14 N 9-2 (2008.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
Аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен жалға беретін (коммуналдық) тұрғын үй құрылысына, тұрғын үй құрылысын жүргізу кезінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттер
Атауы
Барлығы
Жалға беретін (коммуналдық) тұрғын үй құрылысына
Тұрғын үйлерді салу кезінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға және жайластыруға
Тұрғын үйлерді салу кезінде инженерлік желілерді жөндеу және жаңартуға
Байзақ ауданы
180000
180000
Жамбыл ауданы
0
Жуалы ауданы
0
Қордай ауданы
0
Меркі ауданы
0
Мойынқұм ауданы
0
Сарысу ауданы
50000
50000
Талас ауданы
50000
50000
Т.Рысқұлов ауданы
0
Шу ауданы
53000
53000
Тараз қаласы