"О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 7 июня 2005 года N 154/19-III "Об установлении ставок акциза на отдельные виды предпринимательской деятельности и ставок фиксированного суммарного налога"
Решение маслихата города Астаны от 28 марта 2008 года N 62/10-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 4 мая 2008 года N 530. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 31 марта 2009 года N 203/31-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 31 марта 2009 года N 203/31-IV
В соответствии со статьей 394 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", маслихат города Астаны РЕШИЛ :
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 7 июня 2005 года N 154/19-III "Об установлении ставок акциза на отдельные виды предпринимательской деятельности и ставок фиксированного суммарного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 4 июля 2005 года за N 398, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" N 102 от 7 июля 2005 года, "Астана хабары" N 91 от 7 июля 2005 года), решение маслихата города Астаны от 9 февраля 2007 года N 342/43-III "О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 7 июня 2005 года N 154/19-III "Об установлении ставок акциза на отдельные виды предпринимательской деятельности и ставок фиксированного суммарного налога" (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов 1 марта 2007 года за N 463, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" N 44-45 от 13 марта 2007 года, "Астана хабары" N 43-45 от 6 марта 2007 года), решение маслихата города Астаны от 24 мая 2007 года N 383/47-III "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 7 июня 2005 года N 154/19-III "Об установлении ставок акциза на отдельные виды предпринимательской деятельности и ставок фиксированного суммарного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 июня 2007 года за N 470, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 109 от 3 июля 2007 года, "Вечерняя Астана" N 117 от 6 июля 2007 года) следующие изменения:
1) заголовок изложить в следующей редакции: "Об установлении ставок фиксированного суммарного налога";
2) преамбулу изложить в следующей редакции: "В соответствии со статьей 394 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)";

"Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 7 маусымдағы N 154/19-ІІІ "Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне акциз ставкаларын және тіркелген жиынтық салығының ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы Мәслихатының 2008 жылғы 28 наурыздағы N 62/10-ІV шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2008 жылғы 4 мамырда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 530 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы N 203/31-IV Шешімімен.
Ескерту: Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009.03.31 N 203/31-IV Шешімімен.
____________________________
Қолданушылардың назарына!!!
Шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 394-бабына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 7 маусымдағы N 154/19-ІІІ "Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне акциз ставкаларын және тіркелген жиынтық салығының ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2005 жылғы 4 шілдеде 398 нөмірмен тіркелген, 2005 жылғы 7 шілдеде N 102 "Вечерняя Астана", 2005 жылғы 7 шілдеде N 91 "Астана хабары" газеттерінде жарияланған), Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 9 ақпандағы N 342/43-ІІІ "Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 7 маусымдағы N 154/19-ІІІ "Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне акциз ставкаларын және тіркелген жиынтық салығының ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2007 жылғы 1 наурызда 463 нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 13 наурызда N 44-45 "Вечерняя Астана", 2007 жылғы 6 наурызда N 43-45 "Астана хабары" газеттерінде жарияланған), Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 24 мамырдағы N 383/47-ІІІ "Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 7 маусымдағы N 154/19-ІІІ "Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне акциз ставкаларын және тіркелген жиынтық салығының ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2007 жылғы 26 маусымда 470 нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 3 шілдеде N 109 "Астана хабары", 2007 жылғы 6 шілдеде N 117 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) тақырыбы келесі редакцияда мазмұндалсын: "Тіркелген жиынтық салығының ставкаларын белгілеу туралы";
2) кіріспесі келесі редакцияда мазмұндалсын: "Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 394-бабына сәйкес";

3) пункт 1 исключить;
4) приложение 1 к указанному решению исключить;
5) в приложении 2 к указанному решению строки с порядковыми номерами 5, 6, 13 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                     Ж. Нуркенов
Секретарь маслихата
города Астаны                               В. Редкокашин
СОГЛАСОВАНО :
Председатель
налогового комитета                         А. Енсегенов

3) 1 тармақ алынып тасталсын;
4) осы шешімге 1 қосымша алынып тасталсын;
5) осы шешімге 2 қосымшадағы 5, 6, 13 реттік нөмірлері бар жолдар алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Астана қаласы
мәслихатының сессия төрағасы                 Ж. Нүркенов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                         В. Редкокашин
КЕЛІСІЛДІ:
Салық комитетінің
төрағасы                                     А. Еңсегенов