Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации
Постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года N А-3/134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 мая 2008 года N 3250. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 6 апреля 2011 года № А-3/112
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 06.04.2011 № А-3/112
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 декабря 1995 года "О приватизации" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбулу с изменениями, внесенными постановлением акимата Акмолинской области от 02.10.2009 № А-11/407.
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации.
2. Государственному учреждению "Управление финансов Акмолинской области" осуществить процедуру приватизации в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением  акимата Акмолинской области от 07.07.2009 № А-8/285.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области
УТВЕРЖДЕН
постановлением акимата
Акмолинской области

Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі N А-3/134 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 15 мамырда N 3250 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № А-3/112 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.04.06 № А-3/112 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару  және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Жекешелендіру туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 23 желтоқсандағы Заңына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 2 қазандағы № А-11/407 қаулысымен.
1. Қоса берілген жекешелендіруге жататын коммуналдық мемлекеттік меншік нысандарының тізбесі бекітілсін.
2. "Ақмола облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіп бойынша жекешелендіруді жүзеге асырсын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы әкімдігінің 2009.07.07 № А-8/285 қаулысымен.
3. Осы қаулы Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Ақмола облысы әкімдігінің

от 17 апреля 2008 года
N а-3/134
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлениями акимата Акмолинской области от 08.07.2008 N А-5/288; от 22.08.2008 № А-6/360; 02.04.2009 № А-4/145; 07.07.2009 № А-8/285; 02.10.2009 № А-11/407; 11.12.2009 № А-13/534; 19.02.2010 № А-2/57; (порядок введения в действие см. п. 2); 22.04.2010 № А-4/135; (порядок введения в действие см. п. 2); 11.06.2010 № А-6/214; (порядок введения в действие см. п. 2): 23.08.2010 № А-8/305 (порядок введения в действие см. п. 2); 14.02.2011 № А-1/42 (порядок введения в действие см. п. 2)
Перечень объектов коммунальной собственности,
подлежащих приватизации
N
п/п
Наименование объекта
Месторасположение
Балансодержатель
1
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
2
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 22.08.2008 № А-6/360
3
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 22.08.2008 № А-6/360
4
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
5
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
6
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
7
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
8
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
9
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
10
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
11
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
12
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
13
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
14
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
15
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
16
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
17
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
18
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
19
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 22.08.2008 № А-6/360
20
Пустующая часть
здания бывшего
общежития
медицинского
училища
Атбасарский
район,
г. Атбасар,
ул. Кошанбаева,
109
ГКП на ПХВ "Департамент жилищно-коммунального
хозяйства" при аппарате
акима Атбасарского района
21
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
22
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 07.07.2009 № А-8/285
23
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 19.02.2010 № А-2/57
24
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
25
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
26
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 07.07.2009 № А-8/285
27
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 23.08.2010 № А-8/305
28
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 02.04.2009 № А-4/145
29
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
30
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
31
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
32
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
33
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
34
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 02.10.2009 № А-11/407
35
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
36
Строка 36 исключена - постановлением акимата Акмолинской области 11.12.2009 № А-13/534.
37
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 19.02.2010 № А-2/57
38
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 19.02.2010 № А-2/57
39
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 07.07.2009 № А-8/285
40
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 07.07.2009 № А-8/285
41
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
42
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
43
Бывшее здание Хрящевской
основной школы
Атбасарский
район,
с. Хрящевка
ГУ "Отдел образования
Атбасарского района"
44
Бывшее здание Садубекской
основной школы
Атбасарский
район, с. Садубек
ГУ "Отдел образования
Атбасарского района"
45
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 02.04.2009 № А-4/145
46
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 07.07.2009 № А-8/285
47
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
48
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
49
Основной жилой
корпус № 1
Астраханский
район,
с. Первомайка
ГУ "Аппарат акима Первомайского сельского округа Астраханского района"
50
Шлаколитой
корпус № 2
Астраханский
район,
с. Первомайка
ГУ "Аппарат акима Первомайского сельского округа Астраханского района"
51
Здание прачечной
Астраханский
район,
с. Первомайка
ГУ "Аппарат акима Первомайского сельского округа Астраханского района"
52
Административно-
хозяйственный корпус
Астраханский
район,
с. Первомайка
ГУ "Аппарат акима Первомайского сельского округа Астраханского района"
53
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 19.02.2010 № А-2/57
54
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
55
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
56
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 07.07.2009 № А-8/285
57
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
58
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 02.04.2009 № А-4/145
59
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
60
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 02.04.2009 № А-4/145
61
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
продолжение таблицы
62
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
63
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 07.07.2009 № А-8/285
64
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 07.07.2009 № А-8/285
65
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
66
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
67
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
68
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
69
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
70
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
71
Автомашина ГАЗ
31105-120 2004
года выпуска,
государственный
номер С 124 КР
г. Щучинск, ул.Коммунистическая,33
ГУ «Департамент
внутренних дел
Акмолинской области»
72
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
73
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
74
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
75
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
76
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
77
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 02.10.2009 № А-11/407
78
Клуб села Чаглинка
Зерендинский
район, с.
Чаглинка, ул.
Советская,45
ГУ «Аппарат акима
Чаглинского сельского
округа»
79
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
80
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
81
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
82
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
продолжение таблицы
83
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
84
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
85
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 23.08.2010 № А-8/305
86
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
87
Здание клуба села Молодежное
Зерендинский район, Самарбайский сельский округ, с. Молодежное
ГККП «Мәдениет үйі» при отделе культуры и развития языков Зерендинского района
88
Здание пункта технического обслуживания (ПТО)
Зерендинский район, с. Конысбай
ГУ «Аппарат акима Конысбайского сельского округа»
89
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 02.10.2009 № А-11/407
продолжение таблицы
90
Здание дома культуры
«Юбилейный»
г.Акколь, территория
центрального парка города Акколь
ГУ «Аппарат акима города Акколь»
91
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
92
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
93
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
94
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
95
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
96
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
97
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
98
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
99
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42

2008 жылғы 17 сәуірдегі
N а-3/134 қаулысымен
БЕКІТІЛГЕН
Ескерту. Өзгерту енгізілді - Ақмола облысы әкімдігінің 2008.07.08 N А-5/288; 2008.08.22 N А-6/360; 2009.04.02 № А-4/145; 2009.07.07 № А-8/285; 2009.10.02 № А-11/407; 2009.12.11 № А-13/534; 2010.02.19 № А-2/57 (қолданысқа енгізу тәртібін 2-тармақтан қараңыз);  2010.04.22 № А-4/135 (қолданысқа енгізу тәртібін 2-тармақтан қараңыз); 2010.06.11 № А-6/214 (қолданысқа енгізу тәртібін 2-тармақтан қараңыз); 2010.08.23 № А-8/305 (қолданысқа енгізу тәртібін 2-тармақтан қараңыз); 2011.02.14 № А-1/42 (қолданысқа енгізу тәртібін 2-тармақтан қараңыз)Қаулыларымен.
Жекешелендіруге жататын коммуналдық
меншік нысандарының
ТІЗБЕСІ
N
р/с
Нысанның атауы
Орналасқан орны
Баланс ұстаушы
1
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
2
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2008.08.22
N А-6/360 қаулысымен.
3
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2008.08.22
N А-6/360 қаулысымен.
4
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
5
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
6
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
7
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
8
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
9
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
10
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
11
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
12
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
13
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
14
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
15
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
16
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
17
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
18
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
19
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2008.08.22 N А-6/360 қаулысымен.
20
Медициналық
училищенің бұрынғы
жатақхана
ғимаратының бос
бөлігі
Атбасар ауданы,
Атбасар қ.,
Қошанбаев к-сі,
109
Атбасар ауданы әкімі
аппаратының жанындағы
"Тұрғын үй-
коммуналдық
шаруашылық
департаменті" ШЖҚ МКК
21
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
22
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009.07.07
№ А-8/285 қаулысымен.
23
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2010.02.19
№ А-2/57 қаулысымен.
24
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
25
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
26
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009.07.07
№ А-8/285 қаулысымен.
27
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2010.08.23
№ А-8/305 қаулысымен.
28
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009.04.02 А-4/145 қаулысымен.
29
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
30
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
31
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
32
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
33
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
34
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009.10.02
№ А-11/407 қаулысымен.
35
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
36
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009.12.11
№ А-13/534 қаулысымен.
37
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2010.02.19
№ А-2/57 қаулысымен.
38
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2010.02.19
№ А-2/57 қаулысымен.
39
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009.07.07
№ А-8/285 қаулысымен.
40
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009.07.07
№ А-8/285 қаулысымен.
41
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
42
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
43
Хрящевка негізгі мектебінің бұрынғы ғимараты
Атбасар ауданы, Хрящевка с.
"Атбасар ауданының білім бөлімі" ММ
44
Сәдібек негізгі мектебінің бұрынғы ғимараты
Атбасар ауданы,
Сәдібек а.
"Атбасар ауданының білім бөлімі" ММ
45
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009.04.02
№ А-4/145 қаулысымен.
46
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009.07.07
№ А-8/285 қаулысымен.
47
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
48
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
49
№ 1 негізгі тұрғын үй корпусы
Астрахан ауданы, Первомайка с.
"Астрахан ауданы Первомайск селолық округі әкімінің аппараты"
50
№ 2 шлактан құйылған корпус
Астрахан ауданы, Первомайка с.
"Астрахан ауданы Первомайск селолық округі әкімінің аппараты"
51
Кір жуу бөлмесінің ғимараты
Астрахан ауданы, Первомайка с.
"Астрахан ауданы Первомайск селолық округі әкімінің аппараты"
52
Әкімшілік-шаруашылық корпусы
Астрахан ауданы, Первомайка с.
"Астрахан ауданы Первомайск селолық округі әкімінің аппараты"
53
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2010.02.19
№ А-2/57 қаулысымен.
54
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
55
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
56
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009.07.07
№ А-8/285 қаулысымен.
57
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
58
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009.04.02
№ А-4/145 қаулысымен.
59
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
60
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009.04.02
№ А-4/145 қаулысымен.
61
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
кестенің жалғасы
62
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
63
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009.07.07
№ А-8/285 қаулысымен.
64
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009.07.07
№ А-8/285 қаулысымен.
65
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
66
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
67
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
68
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
69
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
70
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
71
2004 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 124 КР, ГАЗ 31105-120 автомашинасы
Щучье қ., Коммнистический к-сі,33
«Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
72
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
73
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
74
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
75
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
76
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
77
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009.10.02
№ А-11/407 қаулысымен.
78
Чаглинка селолық клубі
Зеренді ауданы, Чаглинка с., Совет к-сі, 45
«Чаглинка селолық округі әкімінін аппараты» ММ
79
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
80
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
81
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
82
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
кестенің жалғасы
83
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
84
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
85
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2010.08.23
№ А-8/305 қаулысымен.
86
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
87
Молодежное ауылындағы  клуб ғимараты
Зеренді ауданы, Самарбай селолық округі, Молодежное с.
Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы «Мәдениет үйі» МКҚК
88
Техникалық қызмет көрсету пунктінің ғимараты (ТҚП)
Зеренді ауданы, Қонысбай с.
«Қонысбай селолық округі әкімінің аппараты» ММ
89
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009.10.02
№ А-11/407 қаулысымен.
кестенің жалғасы
90
«Юбилейный» мәдениет
үйі ғимараты
Ақкөл қ., Ақкөл
қаласының орталық
паркінің алаңы
«Ақкөл қаласы
әкімінің аппараты»
ММ
91
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
92
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
93
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
94
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
95
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
96
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
97
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
98
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
99
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.

128
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
129
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
130
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
131
Государственная доля участия в размере 100 % от уставного капитала ТОО «Целинная машиноиспытательная станция»
Буландынский район, с. Никольское, ул. Молодежная, 10
ТОО «Целинная машиноиспытательная станция»

128
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
129
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
130
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
131
«Тың машина сынау станциясы» ЖШС- нің жарғылық капиталында 100% мемлекеттік қатысу үлесі
Бұланды ауданы, Никольское с., Молодежная к-сі, 10
«Тың машина сынау станциясы» ЖШС

137
Автомашина ВАЗ 21060, 2000 года выпуска, государственный номер
С 187 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
138
Автомашина ВАЗ 21065, 2000 года выпуска, государственный номер
С 185 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
139
Автомашина ВАЗ 21060, 2000 года выпуска, государственный номер
С 186 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
140
Автомашина ВАЗ 21060, 2000 года выпуска, государственный номер
С 188 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
141
Автомашина ВАЗ 21060, 2000 года выпуска, государственный номер
С 189 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
142
Автомашина ВАЗ 21060, 2000 года выпуска, государственный номер
С 184 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
143
Автомашина ВАЗ 21061, 2000 года выпуска, государственный номер
С 172 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
144
Автомашина ВАЗ 21061, 2000 года выпуска, государственный номер
С 212 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
145
Автомашина УАЗ 39629, 2000 года выпуска, государственный номер
С 169 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
146
Автомашина ВАЗ 21093, 2000 года выпуска, государственный номер
С 034 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
147
Автомашина ВАЗ 21053, 2001 года выпуска, государственный номер
С 365 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
148
Автомашина
Hundai Sonata, 1998 года выпуска, государственный номер
Z 464 RZ
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Училище МВД РК профессиональной подготовки»
149
Автомашина
ИЖ 2717 210, 2003 года выпуска, государственный номер
Z 550 RС
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГККП на праве оперативного управления «Кузет» при училище МВД РК профессиональной подготовки»
150
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
151
Автомашина ВАЗ 2106, 2002 года выпуска, государственный номер
С 320 КР
г. Есиль,
ул. Ауэзова,85
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»

137
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 187 КР,
ВАЗ-21060 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
138
2000 жылы шыққан,
мемлекеттік нөмірі
С 185 КР,
ВАЗ 21065 автомашинасы
Көкшетау қ.,
Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола
облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
139
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 186 КР,
ВАЗ 21060 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
140
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 188 КР,
ВАЗ 21060 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
141
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 189 КР,
ВАЗ 21060 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
142
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 184 КР,
ВАЗ 21060 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
143
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 172 КР,
ВАЗ 21061 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
144
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 212 КР,
ВАЗ 21061 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
145
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 169 КР,
УАЗ 39629 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
146
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 034 КР,
ВАЗ 21093 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
147
2001 жылы шыққан,
мемлекеттік нөмірі
С 365 КР,
ВАЗ 21053 автомашинасы
Көкшетау қ.,
Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола
облысының ішкі істер департаменті» ММ
148
1998 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
Z 464 RZ, Hundai Sonata автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ кәсіби құрамын дайындайтын училищесі» ММ
149
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
Z 550 RС,
ИЖ 2717 210 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ кәсіби құрамын дайындайтын училищесінің шұғыл басқару құқығындағы «Күзет» МКҚК
150
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
151
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 320 КР,
ВАЗ 2106 автомашинасы
Есіл қ.,
Әуезов к-сі, 85
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ

152
Автомашина ГАЗ 32213, 2000 года выпуска, государственный номер
С 323 КР
г. Есиль,
ул. Ауэзова,85
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
153
Автомашина ВАЗ 21061, 2000 года выпуска, государственный номер
С 387 КР
с. Зеренда,
ул. Ильясова,42
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
154
Автомашина ГАЗ 3110, 2000 года выпуска, государственный номер
С 379 КР
с. Зеренда,
ул. Ильясова,42
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
155
Автомашина ВАЗ 21065, 2000 года выпуска, государственный номер
С 381 КР
с. Зеренда,
ул. Ильясова,42
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
156
Volkswagen-Passat, 1999 года выпуска, государственный номер
С 109 КР
г. Атбасар,
ул.Урицкого,38
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
157
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
158
Автомашина ВАЗ 21213,
2002 года выпуска, государственный номер
С 030 КР
Бурабайский район,
г. Щучинск, ул. Коммунистичес-
кая, 33
ГУ «Департамент внутренних дел
Акмолинской области МВД РК»
159
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
160
Строка исключена - постановлением акимата Акмолинской области 14.02.2011 № А-1/42
продолжение таблицы
161
Здание склада
Астраханский район,
с. Первомайка
ГУ «Аппарат акима Первомайского сельского округа Астраханского района»
162
Здание автогаража
Астраханский район,
с. Первомайка
ГУ «Аппарат акима Первомайского сельского округа Астраханского района»
163
Беседка
Астраханский район,
с. Первомайка
ГУ «Аппарат акима Первомайского сельского округа Астраханского района»
164
Овощехранилище
Астраханский район,
с. Первомайка
ГУ «Аппарат акима Первомайского сельского округа Астраханского района»
165
Здание котельной
Астраханский район,
с. Первомайка
ГУ «Аппарат акима Первомайского сельского округа Астраханского района»
166
Автомашина УАЗ 3303, 1993 года выпуска, государственный номер С 166 КР
г. Кокшетау,
ул.Капцевича,220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
продолжение таблицы
167
Автомашина Toyota Land Gruiser, 1997 года выпуска, государственный номер С 020 АА
Есильский район, г. Есиль, ул. Ленина,6
ГУ «Аппарат акима Есильского района»
168
Автомашина Nissan Maxima, 1998 года выпуска, государственный номер С 776 АА
Есильский район, г. Есиль, ул. Ленина,6
ГУ «Аппарат акима Есильского района»
169
Автомашина Mercedes Benz Е 220, 1995 года выпуска, государственный номер С 886 АА
Есильский район, г. Есиль, ул.Конаева,6
ГУ «Аппарат Есильского районного маслихата»
170
Автомашина ГАЗ 322132, 1999 года выпуска, государственный номер С 147 КР
г. Кокшетау,
ул.Капцевича,220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»

152
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 323 КР,
ГАЗ 32213 автомашинасы
Есіл қ.,
Әуезов к-сі, 85
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
153
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 387 КР,
ВАЗ 21061 автомашинасы
Зеренді с., Ілиясов к-сі, 42
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
154
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 379 КР,
ГАЗ 3110 автомашинасы
Зеренді с., Ілиясов к-сі,42
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
155
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 381 КР,
ВАЗ 21065 автомашинасы
Зеренді с., Ілиясов к-сі, 42
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
156
1999 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 109 КР
Volkswagen-Passat
автомашинасы
Атбасар қ., Урицкий к-сі, 38
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
157
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
158
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 030 КР,
ВАЗ 21213 автомашинасы
Бурабай ауданы, Щучье қ., Коммунистическая к-сі, 33
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
159
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
160
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.02.14
№ А-1/42 қаулысымен.
кестенің жалғасы
161
Қойма ғимараты
Астрахан ауданы, Первомайка с.
«Астрахан ауданының Первомай селолық округі әкімінің аппараты» ММ
162
Автотұрақ ғимараты
Астрахан ауданы, Первомайка с.
«Астрахан ауданы Первомай селолық округі әкімінің аппараты» ММ
163
Күрке
Астрахан ауданы, Первомайка с.
«Астрахан ауданы Первомай селолық округі әкімінің аппараты» ММ
164
Көкөніс қоймасы
Астрахан ауданы, Первомайка с.
«Астрахан ауданы Первомай селолық округі әкімінің аппараты» ММ
165
Қазандық ғимараты
Астрахан ауданы, Первомайка с.
«Астрахан ауданы Первомай селолық округі әкімінің аппараты» ММ
166
1993 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 166 КР, УАЗ 3306 автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
Кестенің жалғасы
167
1997 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 020 АА, Toyota Land Gruiser автомашинасы
Есіл ауданы, Есіл қ., Ленин к-сі, 6
«Есіл ауданы
әкімінің аппараты»
ММ
168
1998 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 776 АА, Nissan Maxima автомашинасы
Есіл ауданы, Есіл қ., Ленин к-сі, 6
«Есіл ауданы
әкімінің аппараты» ММ
169
1995 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 886 АА, Mercedes Benz Е 220 автомашинасы
Есіл ауданы, Есіл қ., Қонаев к-сі, 6
«Есіл ауданы мәслихатының аппараты» ММ
170
1999 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 147 КР, ГАЗ 322132 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ

171
Автомашина Volkswagen Passat, 1997 года выпуска, государственный номер С 513 КР
г. Кокшетау,
ул.Капцевича,220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
172
Автомашина Toyota Gb, 1993 года выпуска, государственный номер С 391 КР
Аккольский район, г. Акколь,
ул.Октябрьская,2
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
173
Автомашина ВАЗ 21213, 1998 года выпуска, государственный номер С 423 КР
Аккольский район, г. Акколь,
ул.Октябрьская,2
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
174
Автомашина УАЗ 390902, 2003 года выпуска, государственный номер С 300 КР
Жаксынский район, с. Жаксы,
ул.Туктубаева,39
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
175
Автомашина УАЗ 220602, 2002 года выпуска, государственный номер С 301 КР
Жаксынский район, с. Жаксы,
ул.Туктубаева,39
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
176
Автомашина ГАЗ 3102-311, 2003 года выпуска, государственный номер С 554 КР
Жаксынский район, с. Жаксы,
ул.Туктубаева,39
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
177
Автомашина ВАЗ 21213, 2001 года выпуска, государственный номер С 297 КР
Жаксынский район, с. Жаксы,ул. Туктубаева, 39
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
178
Автомашина ВАЗ 21061, 2000 года выпуска, государственный номер С 330 КР
Егиндыкольский район,
с. Егиндыколь,
ул. Мира, 2
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
179
Автомашина ВАЗ 21213, 2002 года выпуска, государственный номер С 439 КР
Коргалжинский район, с.Коргалжын,
ул. Болганбаева, 16
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
180
Автомашина УАЗ 396292, 2002 года выпуска, государственный номер С 438 КР
Коргалжинский район, с.Коргалжын,
ул. Болганбаева, 16
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
181
Автомашина ВАЗ 21061, 2000 года выпуска, государственный номер С 404 КР
Жаркаинский район,
г. Державинск,
ул. Захарова, 33
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
182
Автомашина ГАЗ 3110, 2000 года выпуска, государственный номер С 120 КР
Буландинский район, г. Макинск,
ул. Сейфуллина, 135
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
183
Автомашина УАЗ 315142-017, 2003 года выпуска, государственный номер С 367 КР
Енбекшильдерский район, г. Степняк,
ул. Ленина, 78
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
184
Автомашина УАЗ 315142-017, 2003 года выпуска, государственный номер С 369 КР
Енбекшильдерский район, г. Степняк,
ул. Ленина, 78
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»

171
1997 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 513 КР, Volkswagen Passat автомашинасы
Көкшетау қаласы, Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
172
1993 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 391 КР, Toyota Gb автомашинасы
Ақкөл ауданы, Ақкөл қ., Октябрьская к-сі, 2
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
173
1998 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 423 КР, ВАЗ 21213 автомашинасы
Ақкөл ауданы, Ақкөл қ., Октябрьская к-сі, 2
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
174
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 300 КР, УАЗ 390902 автомашинасы
Жақсы ауданы, Жақсы с., Тоқтыбаев к-сі, 39
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
175
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 301 КР, УАЗ 220602 автомашинасы
Жақсы ауданы,
Жақсы с., Тоқтыбаев к-сі, 39
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
176
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С
554 КР, ГАЗ 3102-311
автомашинасы
Жақсы ауданы, Жақсы с., Тоқтыбаев к-сі, 39
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
177
2001 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 297 КР, ВАЗ 21213 автомашинасы
Жақсы ауданы, Жақсы с., Тоқтыбаев к-сі, 39
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
178
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 330 КР, ВАЗ 21061 автомашинасы
Егіндікөл ауданы, Егіндікөл с., Мира к-сі, 2
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
179
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 439 КР, ВАЗ 21213 автомашинасы
Қорғалжин ауданы, Қорғалжын с., Болғанбаев к-сі, 16
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
180
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 438 КР, УАЗ 396292 автомашинасы
Қорғалжын ауданы, Қорғалжын с., Болғанбаев к-сі, 16
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
181
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 404 КР, ВАЗ 21061 автомашинасы
Жарқайың ауданы, Державинск қ., Захаров к-сі, 33
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
182
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 120 КР, ГАЗ 3110 автомашинасы
Бұланды ауданы, Макинск қ., Сейфуллин к-сі, 135
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
183
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 367 КР, УАЗ 315142-017 автомашинасы
Еңбекшілдер ауданы, Степняк қ., Ленин к-сі, 78
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
184
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 369 КР, УАЗ 315142-017 автомашинасы
Еңбекшілдер ауданы, Степняк қ., Ленин к-сі, 78
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ

185
Автомашина ГАЗ 3110-411, 2002 года выпуска, государственный номер С 119 КР
Ерейментауский район,
г. Ерейментау,
ул. Кунанбаева, 103
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
186
Автомашина ГАЗ 2705, 2004 года выпуска, государственный номер С 209 КР
Целиноградский район, а. Акмол
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»
187
Автомашина ВАЗ 21060, 2004 года выпуска, государственный номер С 450 КР
Целиноградский район, а. Акмол
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
188
Автомашина УАЗ 315142-017, 2003 года выпуска, государственный номер С 446 КР
Целиноградский район, а. Акмол
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
189
Автомашина УАЗ 31514-017, 2001 года выпуска, государственный номер С 443 КР
Целиноградский район, а. Акмол
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
190
Автомашина ВАЗ 21099, 2002 года выпуска, государственный номер С 122 КР
Целиноградский район, а. Акмол
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
191
Автомашина ВАЗ 2106, 2002 года выпуска, государственный номер С 131 КР
Целиноградский район, а. Акмол
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
192
Автомашина ВАЗ 21061, 2000 года выпуска, государственный номер С 440 КР
Целиноградский район, а. Акмол
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
193
Автомашина ВАЗ 21213, 2002 года выпуска, государственный номер С 449 КР
Целиноградский район, а. Акмол
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
194
Автомашина Volkswagen Passat, 1999 года выпуска, государственный номер С 363 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
195
Автомашина Toyota Land Gruiser, 2000 года выпуска, государственный номер С 618 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
196
Автомашина ВАЗ 21113, 2002 года выпуска, государственный номер С 272 ВS
г.Кокшетау, ул. Сейфуллина, 33
ГУ «Управление здравоохранения Акмолинской области»
197
Автомашина ВАЗ 21061, 1998 года выпуска, государственный номер С 409 АS
г.Кокшетау, ул. Глинина, 54
ГККП «Кокшетауский медицинский колледж» при управлении здравоохранения Акмолинской области
198
Бывшее здание Каражарской школы
Атбасарский район, с.Каражар
ГУ «Отдел образования Атбасарского района»
199
Бывшее здание котельной Каражарской школы
Атбасарский район, с.Каражар
ГУ «Отдел образования Атбасарского района»
200
Автомашина Jeep Sportage, 1997 года выпуска, государственный номер С 051 АА
г. Кокшетау, ул. Елемесова, 46 А
ГККП «Хозяйственное управление при акимате Акмолинской области»
Расшифровка аббревиатур и сокращений:
г. - город;
п. - поселок;
ГУ - государственное учреждение;
ул. - улица;
с. - село;
ГКП на ПХВ - государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения;
кв. м. - квадратный метр;
ГККП - государственное коммунальное казенное предприятие;
КРС - крупный рогатый скот;
«РОВД - районный отдел внутренних дел;
а - ауыл;
ТОО - товарищество с ограниченной ответственностью».

185
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 119 КР, ГАЗ 3110-411 автомашинасы
Ерейментау ауданы, Ерейментау қ., Құнанбаев к-сі, 103
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
186
2004 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 209 КР, ГАЗ 2705 автомашинасы
Целиноград ауданы, Ақмол а.
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ
187
2004 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 450 КР, ВАЗ 21060 автомашинасы
Целиноград ауданы, Ақмола.
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
188
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 446 КР, УАЗ 315142-017 автомашинасы
Целиноград ауданы, Ақмола.
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
189
2001 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 443 КР, УАЗ 31514-017 автомашинасы
Целиноград ауданы, Ақмола.
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
190
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі  С 122 КР, ВАЗ 21099 автомашинасы
Целиноград ауданы, Ақмола.
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
191
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі  С 131 КР, ВАЗ 2106 автомашинасы
Целиноград ауданы, Ақмола.
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
192
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 440 КР, ВАЗ 21061 автомашинасы
Целиноград ауданы, Ақмола.
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
193
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі  С 449 КР, ВАЗ 21213 автомашинасы
Целиноград ауданы, Ақмола.
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
194
1999 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 363 КР, Volkswagen Passat автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
195
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 618 КР, Toyota Land Gruiser автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
196
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 272 ВS, ВАЗ 21113 автомашинасы
Көкшетау қ., Сейфуллин к-сі, 33
«Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы» ММ
197
1998 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 409 АS, ВАЗ 21061 автомашинасы
Көкшетау қ., Глинин к-сі, 54
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Көкшетау медициналық колледжі» МКҚК
198
Бұрынғы Қаражар мектебінің ғимараты
Атбасар ауданы, Қаражар с.
«Атбасар ауданының білім бөлімі» ММ
199
Бұрынғы Қаражар мектебі қазандығының ғимараты
Атбасар ауданы, Қаражар с.
«Атбасар ауданының білім бөлімі» ММ
200
1997 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі
С 051 АА, Jeep Sportage автомашинасы
Көкшетау қаласы, Елемесов көшесі,46 А
«Ақмола облысы әкімдігінің жанындағы шаруашылық басқармасы» МКҚК
Қысқарған сөздердің толық атаулары:
к. - кент;
ММ - мемлекеттік мекеме;
к-сі - көшесі;
қ. - қала;
с. - село;
ШЖҚ МКК - шаруашылық жүргiзу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсiпорын;
а. - ауыл;
МКҚК - мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсiпорын;
ш. м. - шаршы метр;
ІҚМ - ірі қара мал;
АІІБ – аудандық ішкі істер бөлімі;
а - ауыл;
ЖШС - жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.