Об утверждении стандартов оказания государственных услуг
Постановление акимата Актюбинской области от 6 февраля 2008 года N 24. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Актюбинской области 6 марта 2008 года за N 3238. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 19 марта 2010 года № 90
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 19.03.2010 № 90.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года N 107 "Об административных процедурах" и в целях реализации постановлений Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 558 "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги", от 30 июня 2007 года N 561 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемые стандарты оказания государственных услуг, оказываемые местными исполнительными органами области:
1) постановка на учет иностранных средств массовой информации;
2) постановка на учетную регистрацию (перерегистрацию) граждан, занимающихся миссионерской деятельностью;
3) регистрация контрактов на разведку, добычу или совмещенную разведку и добычу общераспространенных полезных ископаемых;
4) регистрация договора залога на разведку, добычу и на совмещенную разведку и добычу общераспространенных полезных ископаемых;
5) оформление актов на право частной собственности на земельный участок;
6) оформление актов на право постоянного землепользования;
7) оформление актов на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды);
8) оформление актов на право временного землепользования;
9) выдача справок о земельных участках;
10) выдача справок безработным гражданам;
11) выдача заключения о наличии у вывозимого предмета культурной ценности;
12) выдача врачебного свидетельства о смерти.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Умурзакова И.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким области
Утвержден
постановлением
акимата области
от 06 февраля 2008 года N 24
Стандарт
оказания государственной услуги
"Оформление актов на право постоянного землепользования" 1. Общие положения
1. Оформление актов на право постоянного землепользования.
2. Форма оказываемой государственной услуги:
Частично автоматизированная.
3. Государственная услуга по оформление актов на право постоянного землепользования предоставляется в соответствии со статьями 34, 43 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 442-II.

Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы
Ақтөбе облыстық әкімиятының 2008 жылғы 6 ақпандағы N 24 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 6 наурызда N 3238 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 90 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2010.03.19 № 90 қаулысымен.
"Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы N 107 Заңының 9-1 баптарына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 558 "Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы" және 2007 жылғы 30 маусымдағы N 561 "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" қаулыларын орындау мақсатында облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыстағы жергілікті атқарушы органдар арқылы көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің:
1) шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарын есепке қою;
2) миссионерлік қызметпен айналысатын азаматтарды есептік тіркеуге (қайта тіркеуге) қою;
3) барлауға, өндіруге және бірлескен барлауға және жалпыға таралған пайдалы қазбаларды өндіруге арналған келісім-шарттарды тіркеу;
4) барлауға, өндіруге және бірлескен барлауға және жалпыға таралған пайдалы қазбаларды өндіруге кепілдік шартын тіркеу;
5) жер учаскесіне жеке меншік құқығына арналған актілерді ресімдеу;
6) жерді тұрақты пайдалану құқығына актілерді ресімдеу;
7) уақытша өтеусіз (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актілерді ресімдеу;
8) уақытша жер пайдалану құқығына актілерді ресімдеу;
9) жер учаскелері туралы анықтама беру;
10) жұмыссыз азаматтарға анықтама беру;
11) әкетілетін заттың мәдени құндылығының болуы туралы қорытынды беру;
12) қайтыс болуы туралы дәрігерлік куәлік беру стандарттары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Өмірзақовқа І.Қ. жүктелсін.
3. Осы қаулы бірінші рет ресми түрде жария етілгеннен кейінгі 10 күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Облыс әкімі
Облыс әкімдігінің
2008 жылғы 6 ақпандағы
N 24 қаулысымен
бекітілді
Мемлекеттік қызмет көрсетудің
"Тұрақты жер пайдалану құқығына актілер рәсімдеу"
стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Жер учаскесіне жеке меншік құқығына актілер рәсімдеу.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны:
Ішінара автоматтандырылған.
3. Жер учаскесі туралы анықтама беру жөніндегі мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы N 442-II Жер кодексінің 34, 43 баптарына сәйкес жүргізіледі.

4. Данная услуга предоставляется ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области", расположенное по адресу: г. Актобе, пр. Абилхаир хана 40, сайт: www.jer.akimat.info
5. Результатом оказания данной государственной услуги является выдача акта на право постоянного землепользования.
6. Данная государственная услуга предоставляется физическим и юридическим лицам.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов (с момента регистрации, получения талона, и т.п.), подачи электронного запроса для получения государственной услуги - 2 месяца;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов (при регистрации, получении талона, и т.п.), формирования электронного запроса - 20 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, максимально допустимый размер файла, как результат оказания государственной услуги - 20 минут.
8. Согласно ст. 34 Земельного кодекса Республики Казахстан предоставление земельных участков, находящихся в государственной собственности в частную собственность, осуществляется на возмездной основе. Предоставление земельных участков в частную собственность бесплатно осуществляется в случаях предусмотренных Земельным кодексом и иными законодательными актами Республики Казахстан. Данная государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Стандарт оказания данной государственной услуги размещен в ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области" г. Актобе, пр. Абилхаир хана 40, сайт: www.jer.akimat.info, а также опубликован в периодических печатных изданиях Актюбинский вестник и Актобе.
10. График работы ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области": Понедельник - пятница с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов.
Предварительной записи и ускоренного обслуживания физических лиц для получения данной государственной услуги не существует.
11. ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области", расположено по адресу: пр. Абилхаир хана, 40. Фойе ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области", кабинеты N 342, 339. Имеются стол, стулья для заполнения документов, стенд с образцами документов.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения акта на право постоянного землепользования на земельный участок подается заявление произвольной формы. В заявлении  должны быть указаны:
цель использования земельного участка;
размеры участка;
местоположение;
испрашиваемое право пользования;
наличие (отсутствие) другого земельного участка.

4. Осы қызметті Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40, сайт: www.jer.akimat.info мекен-жайындағы "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ көрсетеді.
5. Осы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі тұрақты жер пайдалану құқығына акт беру болып табылады.
6. Осы мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған (тіркелген сәттен, талон алғаннан бастап және т.с.с.), электрондық сауал берген сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері: 2 ай;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде (тіркеу, талон алу кезде және т.с.с.) кезек күтуге, электрондық сауалды қалыптастыруға рұқсат берілген ең ұзақ уақыт: 20 минут;
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт, файлдың рұқсат берілген жоғары мөлшері: 20 минут.
8. Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 34-бабына сәйкес мемлекеттік меншікке жататын жер учаскелерін жеке меншікке беру ақылы негізде жүргізіледі. Жер кодексінде және Қазақстан Республикасының өзге де заңнамалық актілерімен қарастырылған жағдайларда бұл мемлекеттік қызмет тегін жүргізіледі.
9. Осы мемлекеттік қызмет көрсету стандарты Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40 "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ, www.jer.akimat.info сайтында орналасқан, сондай-ақ облыстық "Актюбинский вестник" және "Ақтөбе" мерзімді баспа өнімдерінде жарияланған.
10. "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ жұмыс кестесі: Дүйсенбі - жұма - сағат 9-00-ден 18-00 дейін, үзіліс - сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін.
Жеке адамдарға осы мемлекеттік қызметті алу үшін алдын-ала жазылмайды және тез арада қызмет көрсетілмейді.
11. "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40, N 342, 339 бөлмелер мекен-жайында орналасқан. Құжаттар толтыру үшін стол, орындықтар және құжаттар толтырылған үлгі бар.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Тұрақты жер пайдалану құқығын алу үшін еркін түрде өтініш беріледі. Өтініште:
сұралған жер учаскесінің мақсаты;
учаске көлемі;
орналасқан жері;
сұралған пайдалану құқығы;
басқа жер учаскесінің болуы (болмауы) көрсетілуі тиіс.

13. Для получения государственной услуги, бланки установленного образца не предусмотрены.
14. Документы, указанные в пункте 12 настоящего стандарта физические и юридические лица предоставляют в местный исполнительный орган.
15. При сдаче всех необходимых документов, заявителю выдается расписка о получении заявления.
16. Доставка результата оказания государственной услуги осуществляется через личное посещение.
17. Основаниями для отказа в предоставлении права постоянного землепользования, являются:
1) предоставлен не полный перечень документов;
2) испрашиваемый земельный участок ранее представлен другому лицу.
3. Принципы работы
18. При оказании государственной услуги ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области" предпринимаются все возможные меры по достижению конечного результата услуги, в том числе: вежливость сотрудников, предоставление исчерпывающей информации об оказываемой государственной услуге, обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением к настоящему стандарту.
20. Для определения целевых показателей качества и доступности государственной услуги, по которым оценивается работа ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области", ежегодно утверждаются специально созданной рабочей группой.
5. Порядок обжалования
21. Порядок обжалования действий (бездействий) уполномоченных должностных лиц ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области" можно получить в кабинете начальника управления (кабинет N 342), тел. 56-03-55.
22. Физические и юридические лица вправе письменно и/или устно обратиться к руководству Управления с жалобой на действия его сотрудников либо в суд. Адрес: ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области" г. Актобе, пр. Абилхаир хана 40, кабинет 342.
23. Документом, подтверждающим принятие жалобы, является талон, с указанием времени приема, фамилии принявшего жалобу.
6. Контактная информация
24. Контактные данные:
1) начальник ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области" г. Актобе, пр. Абилхаир хана 40, сайт: www.jer.akimat.info, тел: 56-03-55, факс 54-59-42.
2) заместитель начальника: каб. N 342, тел. 56-52-87.

13. Мемлекеттік қызметті алу үшін белгілі бір үлгідегі бланктер қарастырылмаған.
14. Жеке және заңды тұлғалар осы стандарттың 12 бабында көрсетілген құжаттарды жергілікті атқарушы органға тапсырады.
15. Барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде өтініш иесіне өтінішті алғаны туралы қолхат беріледі.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін жеткізу жеке бару арқылы жүргізіледі.
17. Мыналар:
1) құжаттардың толық тізбесін тапсырмау;
2) сұралған жер учаскесінің бұрын басқа адамға берілуі жеке меншік құқығын беруден бас тартуға негіз болады.
3. Жұмыс қағидаттары
18. "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ мемлекеттік қызмет көрсету кезінде қызметтің ақырғы нәтижесіне жету жөнінде барлық мүмкін шараларды, оның ішінде: қызметшілердің сыпайылығы, көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат беруді, тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз етуді қолданады.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы Стандарттың қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтің сапа және қол жетімділіктің мақсатты көрсеткіштерін анықтау үшін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс тобы бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ уәкілетті лауазымды тұлғаларының әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін басқарма бастығынан алуға болады. (342 бөлме, тел. 56-03-55).
22. Жеке және заңды тұлғалар жазбаша және/немесе ауызша түрде оның қызметкерлерінің әрекетіне басқарма басшылығына немесе сотқа арыздануға құқылы. Мекен-жайы: "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40, 342 бөлме.
23. Шағымның қабылданғанын растайтын құжат қабылдау уақыты және шағымды қабылдаушының ата-тегі көрсетілген талон болып табылады.
6. Байланыс ақпараты
24. Байланыс деректері:
1) "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ бастығы, Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40. Сайт: www.jer.akimat.info. Тел 56-03-55, факс 54-59-42.
2) Басқарма бастығының орынбасары: 342 бөлме, 56-52-87.

25. Разъяснения, другой дополнительной информации можно получить непосредственно обратившись в кабинет N 339 областного управления по земельным отношениям. тел.56-79-90.
Начальник отдела областного
управления по земельным отношениям        Е. Далмагамбетов
Приложение
к стандарту оказания государственной
услуги "Оформление актов на право
постоянного землепользования"
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Актюбинской области от 03.12.2008 N 410 (порядок введения в действие см. пункт 2 ).
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и доступности
Нормативное
значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее
значение
показателя в отчетном году
1
2
3
4

25. Басқа қосымша ақпаратты, түсіндірмелерді тікелей облыстық жер қатынастары басқармасының N 339 бөлмесіне хабарласып алуға болады. Тел. 56-79-90.
Жер қатынастары басқармасының
бөлім бастығы                   Е.Далмағамбетов
"Тұрақты жер пайдалану құқығына актілер
рәсімдеу" мемлекеттік қызмет көрсету
стандартына қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысының әкімиятының 2008.12.03 N 410 Қаулысымен.
Кесте. Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4

1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев предоставления услуги в установленный срок с момента сдачи документа
100%
100%
1.2. % (доля) потребителей, ожидавших получения услуги в очереди не более 40 минут
100%
100%
2. Качество
2.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных качеством процесса предоставления услуги
90%
90%
2.2. % (доля) случаев правильно оформленных документов должностным лицом (произведенных начислений, расчетов и т.д.)
100%
100%
3. Доступность
3.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных качеством и информацией о порядке предоставления услуги
90%
90%
3.2. % (доля) случаев правильно заполненных потребителем документов и сданных с первого раза
80%
80%
3.3. % (доля) услуг информации, о которых доступно через Интернет
20%
5%
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) обоснованных жалоб общему количеству обслуженных потребителей по данному виду услуг
0,5%
0,7%

1. Уақтылығы
1.1. құжаттарды тапсырған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызметті ұсыну оқиғаларының % (үлесі)
100%
100%
1.2. қызмет алуды кезекте 40 минуттан аспайтын уақыт күткен тұтынушылардың % (үлесі)
100%
100%
2. Сапасы
2.1. қызметті ұсыну үдерісінің сапасына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
90%
2.2. құжаттарды лауазымды тұлға дұрыс ресімдеген жағдайын (жүргізілген төлемдер, есеп айырысулар және т.б.) % (үлесі)
100%
100%
3. Қол жетімділік
3.1. қызметті ұсыну тәртібі туралы сапаға және ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
90%
3.2. тұтынушы құжаттарды дұрыс толтырған және бірінші реттен тапсырған оқиғалардың % (үлесі)
80%
80%
3.3. Интернет арқылы қол жетімді қызметтерінің ақпарат % (үлесі)
20%
5%
4. Шағымдану үдерісі
4.1. қызметтің осы түрі бойынша қызмет көрсетілген тұтынушылардың жалпы санына негізделген шағымдардың % (үлесі)
0,5%
0,7%

4.2. % (доля) обоснованных жалоб, рассмотренных и удовлетворенных в установленный срок
100%
95%
4.3. % (доля) потребителей, удовлетворенных существующим порядком обжалования
90%
90%
4.4. % (доля) потребителей, удовлетворенных сроками обжалования
90%
90%
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
90%
90%
Утвержден
постановлением
акимата области
от 06 февраля 2008 года
N 24
Стандарт
оказания государственной услуги
"Оформление актов на право временного землепользования"
1. Оформление актов на право постоянного землепользования.
2. Форма оказываемой государственной услуги:
Частично автоматизированная.
3. Государственная услуга по оформление актов на право постоянного землепользования предоставляется в соответствии со статьями 34 , 43 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 442-II.

4.2. белгіленген мерзімде қаралған және қанағаттандырылған негізделген шағымдардың % (үлесі)
100%
95%
4.3. шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанлған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
90%
4.4. шағымдану мерзіміне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
90%
5. Сыпайылық
5.1. қызметкерлердің сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
90%
Көрсеткіштер Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының бұйрығымен бекітілген мемлекеттік қызмет стандарттарының көрсеткіштерін анықтау жөніндегі модельдік әдістемелік ұсынымдарға сәйкес есептеледі (сайт www.kyzmet.kz.)
Облыс әкімдігінің
2008 жылғы 6 ақпандағы
N 24 қаулысымен
бекітілді
Мемлекеттік қызмет көрсетудің
"Уақытша өтеулі жер пайдалану құқығына актілер рәсімдеу"
стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актілер рәсімдеу.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны:
Ішінара автоматтандырылған.
3. Жер учаскесі туралы анықтама беру жөніндегі мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы N 442-II Жер кодексінің 35, 36, 43 баптарына сәйкес жүргізіледі.

4. Данная услуга предоставляется ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области", расположенное по адресу: г. Актобе, пр. Абилхаир хана 40, сайт: www.jer.akimat.info
5. Результатом оказания данной услуги является выдача акта на право временного безвозмездного землепользования.
6. Данная государственная услуга предоставляется гражданам Республики Казахстан и юридическим лицам Республики Казахстан.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов (с момента регистрации, получения талона, и т.п.), подачи электронного запроса для получения государственной услуги - 2 месяца;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов (при регистрации, получении талона, и т.п.), формирования электронного запроса - 20 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, максимально допустимый размер файла, как результат оказания государственной услуги - 20 минут.
8. Согласно ст . 35 и 36 Земельного кодекса РК предоставление земельных участков находящихся в государственной собственности во временное безвозмездное землепользование предоставляется гражданам Республики Казахстан и юридическим лицам Республики Казахстан. Данная государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Стандарт оказания данной государственной услуги размещен в ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области" г. Актобе, пр. Абилхаир хана 40, сайт: www.jer.akimat.info, а также опубликован в периодических печатных изданиях Актюбинский вестник и Актобе.
10. График работы ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области" : Понедельник - пятница с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов.
Предварительной записи и ускоренного обслуживания граждан и юридических лиц для получения данной государственной услуги не существует.
11. ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области", расположено по адресу: пр. Абилхаир хана, 40. Фойе ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области", кабинеты N 342,339. Имеются стол, стулья для заполнения документов, стенд с образцами документов.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения акта на право временного землепользования (аренды) на земельный участок подается заявление произвольной формы.
К заявлению прилагаются:
свидетельство о государственной регистрации юр.лица,
стат. карточка,
копия свидетельства налогоплательщика РК;
доверенность на представителя,
полный адрес и контактный телефон.

4. Осы қызметті Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40, сайт: www.jer.akimat.info мекен-жайындағы "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ көрсетеді.
5. Осы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына акт беру болып табылады.
6. Осы мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына және Қазақстан Республикасының заңды тұлғаларына көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған (тіркелген сәттен, талон алғаннан бастап және т.с.с.), электрондық сауал берген сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері: 2 ай;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде (тіркеу, талон алу кезде және т.с.с.) кезек күтуге, электрондық сауалды қалыптастыруға рұқсат берілген ең ұзақ уақыт: 20 минут;
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт, файлдың рұқсат берілген жоғары мөлшері: 20 минут.
8. Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 35 және 36 баптарына сәйкес мемлекеттік меншікке жататын жер учаскелері Қазақстан Республикасының азаматтарына және Қазақстан Республикасының заңды тұлғаларына өтеусіз жер пайдалануға беріледі. Бұл мемлекеттік қызмет тегін жүргізіледі.
9. Осы мемлекеттік қызмет көрсету стандарты Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40 "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ, www.jer.akimat.info сайтында орналасқан, сондай-ақ облыстық "Актюбинский вестник" және "Ақтөбе" мерзімді баспа өнімдерінде жарияланған.
10. "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ жұмыс кестесі: Дүйсенбі - жұма - сағат 9-00-ден 18-00 дейін, үзіліс - сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін.
Жеке адамдарға осы мемлекеттік қызметті алу үшін алдын-ала жазылмайды және тез арада қызмет көрсетілмейді.
11. "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40, N 342, 339 бөлмелер мекен-жайында орналасқан. Құжаттар толтыру үшін стол, орындықтар және құжаттар толтырылған үлгі бар.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Жер учаскесіне жеке меншік құқығын алу үшін еркін түрде өтініш беріледі. Өтінішке:
заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу туралы куәлік;
статистикалық карточка;
ҚР салық төлеушісі куәлігінің көшірмесі;
өкілге сенімхат;
толық мекен-жайы және байланыс телефоны қоса беріледі.

1) начальник ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области" г. Актобе, пр. Абилкаир хана 40, сайт: www.jer.akimat.info, тел: 56-03-55, факс 54-59-42.
2) заместитель начальника: каб. N 342, тел. 56-52-87.
25. Разъяснения, другой дополнительной информации можно получить непосредственно обратившись в кабинет N 339 областного управления по земельным отношениям. тел. 56-79-90.
Начальник отдела областного
управления по земельным отношениям        Е. Далмагамбетов
Приложение
к стандарту оказания
государственной услуги
"Оформление актов на право
временного землепользования"
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Актюбинской области от 03.12.2008 N 410 (порядок введения в действие см. пункт 2 ).
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и доступности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году
1
2
3
4

1) "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ бастығы, Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40. Сайт: www.jer.akimat.info. Тел 56-03-55, факс 54-59-42.
2) Басқарма бастығының орынбасары: 342 бөлме, 56-52-87.
25. Басқа қосымша ақпаратты, түсіндірмелерді тікелей облыстық жер қатынастары басқармасының N 339 бөлмесіне хабарласып алуға болады. Тел. 56-79-90.
Жер қатынастары басқармасының
бөлім бастығы                    Е.Далмағамбетов
"Уақытша өтеулі жер пайдалану
құқығына актілер рәсімдеу"
мемлекеттік қызмет
көрсету стандартына
қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысының әкімиятының 2008.12.03 N 410 Қаулысымен.
Кесте. Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және қол жетімділік
көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік
мәні
Көрсеткіштің
жылдағы
нысаналы
мәні
Көрсеткіштің
жылдағы
ағымдағы
мәні

2. Форма оказываемой государственной услуги:
Частично автоматизированная.
3. Государственная услуга по выдаче справок о земельных участках предоставляется в соответствии с пунктом 8 статьи 44 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N№442-II.
4. Данная услуга предоставляется ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области", расположенное по адресу: г. Актобе, пр. Абилхаир хана 40, сайт: www.jer.akimat.info
5. Результатом оказания данной государственной услуги является выдача справки о наличии или отсутствии земельного участка.
6. Данная государственная услуга предоставляется физическим и юридическим лицам.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов (с момента регистрации, получения талона, и т.п.), подачи электронного запроса для получения государственной услуги - 3 дня;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов (при регистрации, получении талона, и т.п.), формирования электронного запроса - 20 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, максимально допустимый размер файла, как результат оказания государственной услуги - 20 минут.
8. Оказание государственной услуги по выдаче справок безработным гражданам осуществляется бесплатно.
9. Стандарт оказания данной государственной услуги размещен в ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области" г. Актобе, пр. Абилхаир хана 40, сайт: www.jer.akimat.info, а также опубликован в периодических печатных изданиях Актюбинский вестник и Актобе.
10. График работы ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области": Понедельник - пятница с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов.
Предварительной записи и ускоренного обслуживания физических лиц для получения данной государственной услуги не существует.
11. ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области", расположено по адресу: пр. Абилхаир хана, 40. Фойе ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области", кабинеты N 342,339. Имеются стол, стулья для заполнения документов, стенд с образцами документов.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения справки о наличии или отсутствии земельного участка подается заявление произвольной формы.
13. Для получения государственной услуги, бланки установленного образца не предусмотрены.
14. Документы, указанные в пункте 12 настоящего стандарта физические и юридические предоставляют в уполномоченный орган.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны:
Ішінара автоматтандырылған
3. Жер учаскесі туралы анықтама беру жөніндегі мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы N 442-II Жер кодексінің 44 бабының 8 тармағына сәйкес жүргізіледі.
4. Осы қызметті Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40, сайт: www.jer.akimat.info мекен-жайындағы "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ көрсетеді.
5. Осы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі жер учаскесінің болуы немесе болмауы туралы анықтама болып табылады.
6. Осы мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған (тіркелген сәттен, талон алғаннан бастап және т.с.с.), электрондық сауал берген сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері: 3 күн
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде (тіркеу, талон алу кезде және т.с.с.) кезек күтуге, электрондық сауалды қалыптастыруға рұқсат берілген ең ұзақ уақыт: 20 минут;
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт, файлдың рұқсат берілген жоғары мөлшері: 20 минут.
8. Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру бойынша мемлекеттік қызмет көрсету тегін түрде жүзеге асырылады.
9. Осы мемлекеттік қызмет көрсету стандарты Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40 "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ, www.jer.akimat.info сайтында орналасқан, сондай-ақ облыстық "Актюбинский вестник" және "Ақтөбе" мерзімді баспа өнімдерінде жарияланған.
10. "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ жұмыс кестесі: Дүйсенбі - жұма - сағат 9-00-ден 18-00 дейін, үзіліс - сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін.
Жеке адамдарға осы мемлекеттік қызметті алу үшін алдын-ала жазылмайды және тез арада қызмет көрсетілмейді.
11. "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40, N 339-342 бөлмелер мекен-жайында орналасқан. Құжаттар толтыру үшін стол, орындықтар және құжаттар толтырылған үлгі бар.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Жер учаскесіне тұрақты пайдалану құқығын алу үшін еркін түрде өтініш беріледі.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін белгілі бір үлгідегі бланктер қарастырылмаған.
14. Жеке және заңды тұлғалар осы стандарттың 12 бабында көрсетілген құжаттарды жергілікті атқарушы органға тапсырады.

4.2. % (доля) обоснованных жалоб, рассмотренных и удовлетворенных в установленный срок
100%
95%
4.3. % (доля) потребителей, удовлетворенных существующим порядком обжалования
90%
90%
4.4. % (доля) потребителей, удовлетворенных сроками обжалования
90%
90%
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
90%
90%
Утвержден
постановлением
акимата области
от 06 февраля 2008 года N 24
Сноска. Стандарт с изменениями, внесенными постановлением акимата Актюбинской области от 03.12.2008 N 410 (порядок введения в действие см. пункт 2 ).
Стандарт
оказания государственной услуги
"Постановка на учетную регистрацию
иностранных средств массовой информации"

4.2. белгіленген мерзімде қаралған және қанағаттандырылған негізделген шағымдардың % (үлесі)
100%
95%
4.3. шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
90%
4.4. шағымдану мерзіміне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
90%
5. Сыпайылық
5.1. қызметкерлердің сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
90%
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2008 жылғы 6 ақпандағы
N 24 қаулысына қосымша
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысының әкімиятының 2008.12.03 N 410 Қаулысымен.
"Шетелдік бұқаралық ақпарат құралын есептік тіркеуге қою"
мемлекеттік қызмет көрсету стандарты

1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок постановки на учет иностранных средств массовой информации, распространяемых на территории Актюбинской области.
2. Форма оказываемой государственной услуги:
Не автоматизированная.
3. В соответствии со ст. 4-4 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О средствах массовой информации", Местные исполнительные органы областей (города республиканского значения, столицы), осуществляют учет иностранных средств массовой информации, распространяемых на территории области (города республиканского значения, столицы).
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением " Управление внутренней политики Актюбинской области",(г. Актобе, пр. Абилхаир-хана, 40). Веб-сайт : www.akimat.info
5. Формой завершения  государственной услуги является выдача справки об учете иностранных средств массовой информации, распространяемых на территории Актюбинской области.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам, представившим документы, необходимые для учета иностранных СМИ. Республики Казахстан.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) с момента сдачи распространителем необходимых документов (с момента регистрации) заявление и прилагаемые к нему документы рассматриваются в течение пятнадцати календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов: до 10 минут.
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, максимально допустимый размер файла, как результат оказания государственной услуги: 10 минут, (1 файл).
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на веб-сайте: www.akimat.info E-mail: aktobe@bk.ru
ГУ " Управление внутренней политики Актюбинской области" (г. Актобе, пр. Абилхаир-хана, 40, к. 307).
10. Государственная услуга предоставляется ежедневно, кроме субботы и воскресенья, с 9.00 до 18.00 час., обед с 13.00 до 14.00.
Предварительной записи для получения услуг не существует, ускоренного обслуживания нет.
11. Государственная услуга оказывается в здании областного акимата, которое находится под охраной. Доступ в помещение государственного органа свободный, не рекомендуется расхаживать внутри помещения, следует обратиться к должностному лицу. Для посетителей имеются стол и стулья.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги физические и юридические лица предоставляют:
1) Заявление об учете иностранного СМИ (на государственном и русском языках), в котором должны быть указаны:
наименование местного исполнительного органа, в который подается заявление;
статус распространителя (индивидуальный предприниматель или юридическое лицо), его организационно-правовая форма, наименование (фамилия, имя и отчество), место нахождения (место жительства), телефон;
полный перечень названий иностранных СМИ, распространяемых на территории Республики Казахстан;
территория распространения иностранного СМИ;
язык (языки) распространяемого иностранного СМИ;
основная тематическая направленность распространяемого иностранного СМИ;
предполагаемое количество распространяемых экземпляров периодического печатного издания, объем ретрансляции передач иностранных СМИ;

1. Жалпы ережелер
1. Аталмыш стандарт Ақтөбе облысының аумағында таралатын шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарын есептік тіркеуге қою тәртібін анықтайды.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны:
Автоматтандырылмаған
3. Қазақстан Республикасының 1999 жылдың 23 шілдесіндегі "Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" Заңының 4-4 бабына сәйкес "Облыстардың жергілікті атқарушы органдары (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) өзінің аумағында таратылатын шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарын есепке алуды жүзеге асырады".
4. Мемлекеттік қызметті "Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" ММ көрсетеді
(Ақтөбе қ-сы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40)
Веб-сайт: www.akimat.info
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны Ақтөбе облысы аумағында таралатын шетелдік ақпарат құралдарының есепке алынғандығы жөніндегі анықтама беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы аумағында таралатын шетелдік БАҚ-тарды есепке алу үшін қажетті құжаттарды көрсеткен жеке және заңды тұлғаларға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) Таратушы қажетті құжаттарды тапсырғаннан күннен бастап өтініш және оған қосымша құжаттар он бес күнтізбелік күн ішінде қаралады.
2) Қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін кезек күту үшін берілетін шекті уақыт мерзімі: 10 минутқа дейін
3) Құжаттарды алу кезінде кезекте барынша күту мерзімі, мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі ретіндегі файлдың барынша мүмкін мөлшері: 10 минут, (1 файл).
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету туралы толық ақпарат мына Веб-сайтте орналасады: www.akimat.info.
E - mail: aktobe@bk.ru
"Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" ММ (Ақтөбе қ-сы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40, 307-кабинет).
10. Мемлекеттік қызмет сенбі мен жексенбіден басқа күндері, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін көрсетіледі, түскі ас 13.00-ден 14.00-ге дейін.
Қызмет алу үшін алдын-ала жазылу жүргізілмейді, жеделдетілген қызмет көрсету жоқ.
11. Мемлекеттік қызмет күзетке алынған облыстық әкімдік ғимаратында көрсетіледі. Мемлекеттік органдардың ғимаратына еркін кіре беруге болады, ғимарат ішінде сенделіп жүруге болмайды,лауазымды адамға жолығу қажет. Келушілер үшін стол мен отырғыштар қойылған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін заңды және жеке тұлғалар төмендегілерді тапсырулары қажет:
1) Шетелдік БАҚ-ты есепке алу туралы өтініш (мемлекеттік және орыс тілдерінде), онда мыналар көрсетілуі керек:
Өтініш беріліп отырған жергілікті атқару органының аты;
таратушының статусы (жеке кәсіпкер немесе заңды тұлға), оның ұйымдық-құқықтық нысаны, аты (аты-жөні), орналасу орны (тұратын жері), телефон;
Қазақстан Республикасы аумағында таратылатын шетелдік БАҚ-тардың аттарының толық тізімі;
Шетелдік БАҚ-тардың таралу аумағы;
Таратылатын шетелдік БАҚ-тардың тілі (тілдері)
Таралатын шетелдік БАҚ-тардың негізгі тақырыптық бағыты;
Таратылатын мерзімдік баспа басылымының жобалық саны, шетелдік ЭБАҚ-тардың хабарларын ретрансляциялау көлемі;

2) Для физического лица-распространителя - копия документа, подтверждающего право на занятие предпринимательской деятельностью;
3) Для юридического лица (филиала или представительства) распространителя - копия свидетельства о государственной (учетной) регистрации юридического лица (филиала или представительства).
13. Место выдачи формы заявления, которое необходимо заполнить для получения государственной услуги: Веб-сайт:www.akimat.info E-mail: aktobe@bk.ru, ГУ " Управление внутренней политики Актюбинской области" (г. Актобе, пр. Абылхайыр-хана, 40, к.307).
14. Прием документов, необходимых для получения государственной услуги: осуществляется по адресу: Веб-сайт:www.akimat.info E-mail: aktobe@bk.ru ГУ " Управление внутренней политики Актюбинской области" (г. Актобе, пр. Абилхаир-хана, 40, к. 307).
15. Потребителю устно сообщается дата подготовки результата, согласно срокам законодательства РК.
16. Выдача справки потребителю осуществляется сотрудником департамента внутренней политики по адресу: ГУ "Управление внутренней политики Актюбинской области" (г. Актобе, пр. Абилхаир-хана, 40, к.307).
17. Управлением в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, если:
1) не представлены все необходимые документы;
2) указана неполная или недостоверная информация в документах;
3) материалы иностранного СМИ содержат пропаганду или агитацию насильственного изменения конституционного строя, нарушения целостности Республики Казахстан, подрыва безопасности государства, войны, социального, сословного, религиозного, расового, национального и родового превосходства, культа жестокости, насилия и порнографии;
4) в отношении распространителя имеется решение суда, запрещающее ему занятие данным видом деятельности;
5) в отношении продукции иностранного СМИ имеется решение суда о наложении запрета на ее распространение на территории Республики Казахстан.
При отказе в учете иностранного СМИ распространителю дается мотивированный отказ в письменном виде в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
Местный исполнительный орган имеет право в судебном порядке приостановить либо отозвать справку об учете иностранного СМИ в случаях нарушения распространителем законодательства Республики Казахстан о средствах массовой информации.
Если местный исполнительный орган в установленный пунктом 7 настоящего Стандарта срок не рассмотрел заявление об учете иностранного СМИ, распространяемого на территории Республики Казахстан, или представил распространителю необоснованный отказ либо неправомерно приостановил или отозвал справку об учете иностранного СМИ, последний вправе обжаловать эти действия в судебном порядке.

2) Таратушы жек тұлға үшін - кәсіпкерлік қызметпен айналысуға құқық беретін құжатының көшірмесі;
3) Таратушы заңды тұлға үшін (филиал немесе өкілдік) -заңды тұлғаның (филиалдың немесе өкілдіктің) мемлекеттік (есептік) тіркеуден өткені туралы куәлігінің көшірмесі.
13. Мемлекеттік қызмет алу үшін толтырылуға тиіс өтініш нысанын беретін орын: Веб-сайт: www.akimat.info
E - mail: aktobe@bk.ru
"Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" ММ (Ақтөбе қ-сы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40, 307-кабинет).
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар мына мекен-жайда қабылданады: Веб-сайт: www.akimat.info
E - mail: aktobe@bk.ru.
"Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" ММ (Ақтөбе қ-сы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40, 307-кабинет).
15. Тұтынушыға ҚР заңнамасына сәйкес қорытындыны дайындау күні ауызша хабарланады.
16. Тұтынушыға қажет анықтаманы төмендегі мекен-жайдағы ішкі саясат басқармасының қызметкері береді: "Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" ММ (Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40, 307 каб.).
17. Басқарма мемлекеттік қызмет көрсетуден төмендегідей жағдайда бас тартуы мүмкін:
1) барлық қажетті құжаттар тапсырылмаса;
2) құжаттарда толық емес немесе жалған ақпарат көрсетілсе;
3) шетелдік БАҚ материалдары конституциялық құрылымды күштеп өзгертуге, Қазақстан Республикасының тұтастығын бұзуға, мемлекеттің қауіпсіздігін шайқалтуға, соғысты, әлеуметтік, қауымдық, діни, нәсілдік ұлттық және рулық артықшылықты, зорлық-зомбылықты және порнографияны насихаттап, үгіттесе;
4) таратушының атына сот тарапынан осы қызметпен айнасысуға тиым салынған шешім алынса;
5) шетелдік БАҚ өніміне Қазақстан Республикасының аумағында таратуға тиым салынған сот шешімі болса. Шетелдік БАҚ-тарды есепке алудан бас тартылған жағдайда Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес бас тартудың себебі туралы жазбаша түрде дәйекті жауап беріледі. Жергілікті атқару органы Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдары туралы заңнамасы таратушы тарапынан бұзылса шетелдік БАҚ-тарды есепке қою туралы анықтаманың күшін сот арқылы тоқтатуға немесе кейін қайтарып алуға құқығы бар.
Егер жергілікті атқару органы осы Стандарттың 7 тармағында белгіленген мерзімде шетелдік БАҚ-тарды есепке қою туралы өтінішті қарамаса немесе тіркеуден негізсіз бас тартса немесе шетелдік БАҚ-тарды есепке қою туралы анықтаманы себепсіз тоқтатса, немесе қайтарып алса, таратушы бұл іс-әрекеттерге сот арқылы қарсылық жасауға еркі бар.

3. Принципы работы
18. Деятельность управления основывается на следующих принципах: вежливость, исчерпывающая информация об оказываемой государственной услуге, обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя, обеспечение сохранности документов, которые потребитель не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с Приложением к данному стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. В случае претензий по качеству предоставления государственной услуги жалоба подается на имя начальника Управления внутренней политики:
E-mail: aktobe@bk.ru ГУ "Управление внутренней политики Актюбинской области", Начальник, тел. 562669, г. Актобе, пр. Абилхаир-хана, 40,к.306
22. Жалоба подается:

3. Жұмыс қағидаттары
18. Мемлекеттік органның қызметі төмендегідей қағидаттарға негізделеді: сыпайылық, көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат, тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету, тұтынушы белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы Үлгі стандартқа қосымшаға сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе өзге де субъектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштердің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасына қанағаттанбаушылық болған жағдайда ішкі саясат басқарма бастығының атына шағым беріледі: Е - mail: aktobe@bk.ru
"Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" ММ Бастығы, тел.: 562669, Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40, 306 каб.
22. Шағым мына мекен-жайға жіберіледі: Е - mail: aktobe@bk.ru.

E-mail: aktobe@bk.ru ГУ "Управление внутренней политики Актюбинской области", Начальник, тел. 562669, г. Актобе, пр. Абилхаир-хана, 40, к. 306
23. Принятая жалоба регистрируется в журнале учета обращений физических (юридических) лиц и заполняется бумажный вариант карточки учета обращения, ответственное лицо, у которого можно узнать о ходе рассмотрения жалобы в ГУ "Управление внутренней политики Актюбинской области" - нач. отдела анализа и мониторинга управления, Елеусинова Б.О., тел: 595182 (каб. N 302).

"Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" ММ Бастығы, тел. 562669, Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40, 306 каб.
23. Қабылданған шағым жеке (заңды) тұлғалардың хаттарын тіркейтін журналға тіркеліп, хаттарды есепке алу карточкасының қағаздық үлгісі толтырылады және шағымның қаралу барысы туралы білуге болатын лауазымды тұлға көрсетіледі - ол "Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" ММ - басқарманың талдау және мониторинг бөлімінің бастығы Б.О. Елеусінова, 302 каб., тел: 595182.

6. Контактная информация
24. Контактные данные (сайт, адрес электронной почты, график работы и приема, адрес, телефоны) руководителя государственного органа, учреждения или иного субъекта, непосредственно оказывающего государственную услугу, его заместителей и вышестоящей организации: Веб-сайт:www.akimat.info E-mail:aktobe@bk.ru ГУ "Управление внутренней политики Актюбинской области" (г. Актобе, пр. Абилхаир-хана, 40, к.306, тел. начальника 562669, тел. заместителя начальника - 542536, с 9.00 до 18.00).

6. Байланыс ақпараты
24. Тікелей мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік орган, мекеме немесе өзге де субъект басшысының, оның орынбасарларының және жоғары тұрған ұйымның байланыс деректерін көрсету (сайт, электрондық почтасының мекен-жайы, жұмыс және қабылдау кестесі, мекен-жайы, телефондары): Веб-сайт: www.akimat.info; Е - mail: aktobe@bk.ru
"Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" ММ (Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40, директор тел. 562669, директордың орынбасарының тел. 542536, 9.00-ден 18.00-ге дейін).

25. Разъяснения, другой дополнительной информации можно получить непосредственно обратившись в кабинет N 302 ГУ "Управление внутренней политики Актюбинской области". тел.59-51-82.
Начальник отдела информационной
политики и мониторинга СМИ            А. Елбосынов
Приложение
к стандарту оказания
государственной услуги "Постановка
на учетную регистрацию иностранных
средств массовой информации"
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Актюбинской области от 03.12.2008 N 410 (порядок введения в действие см. пункт 2 ).
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и доступности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение  показателя в отчетном году
1
2
3
4

25. Басқа қосымша ақпаратты, түсіндірмелерді тікелей "Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" ММ N 302 бөлмесіне хабарласып алуға болады. Тел. 59-51-82.
Ақпараттық саясат және БАҚ мониторингі
бастығы                                Е. Елбосынов
"Ақтөбе облысында таралатын
шетелдік ақпарат құралдарын есептік
тіркеуге қою" мемлекеттік қызмет
көрсетудің стандартына
қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысының әкімиятының 2008.12.03 N 410 Қаулысымен.
Кесте. Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4

4.3. % (доля) потребителей, удовлетворенных существующим порядком обжалования
94%
92%
4.4. % (доля) потребителей, удовлетворенных сроком обжалования
90%
87%
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
98%
89%
88%
Утвержден
постановлением
акимата области
от 06 февраля 2008 года N 24
Сноска. Стандарт с изменениями, внесенными постановлением акимата Актюбинской области от 03.12.2008 N 410 (порядок введения в действие см. пункт 2 ).
Стандарт
оказания государственной услуги
"Постановка на учетную регистрацию (перерегистрацию) граждан,
занимающихся миссионерской деятельностью" 1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок постановки на учетную регистрацию (перерегистрацию) граждан, иностранцев и лиц без гражданства занимающихся миссионерской деятельностью. Граждане Республики Казахстан, иностранцы и лица без гражданства (далее - миссионер) осуществляют миссионерскую деятельность на территории Республики Казахстан после прохождения учетной регистрации. Осуществление миссионерской деятельности без учетной регистрации запрещается.

4.3. шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
94%
92%
4.4. шағымдану мерзіміне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
87%
5. Сыпайылық
5.1. қызметкерлердің сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
98%
89%
88%
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2008 жылғы 6 ақпандағы
N 24 қаулысына қосымша
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысының әкімиятының 2008.12.03 N 410 Қаулысымен.
"Миссионерлік қызметпен айналысатын
азаматтарды есептік тіркеуге (қайта тіркеуге) қою"
мемлекеттік қызметін көрсету стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Осы стандарт миссионерлік қызметпен айналысатын азаматтарды, шетелдіктерді және азаматтығы жоқ адамдарды есептік тіркеуге (қайта тіркеуге) қою тәртібін анықтайды. Қазақстан Республикасының азаматтары, шетелдіктер және азаматтығы жоқ адамдар (әрі қарай-миссионер) Қазақстан Республикасының аумағында миссионерлік қызметпен есептік тіркеуден өткеннен кейін атқара алады. Есептік тіркеуден өтпеген жағдайда миссионерлік қызметпен айналысуға тыйым салынады.

2. Форма оказываемой государственной услуги:
Не автоматизированная
3. Государственная услуга по постановке на учетную регистрацию (перерегистрацию) граждан, иностранцев и лиц без гражданства занимающихся миссионерской деятельностью оказывается на основании статей 4-1 , 4-2 закона Республики Казахстан от 15 января 1992 года "О свободе вероисповедания и религиозных объединениях", а также главы 3-1 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 136 "Отдельные вопросы правового регулирования пребывания иностранцев в Республике Казахстан".
4. Данную государственную услугу предоставляет ГУ "Управление внутренней политики Актюбинской области" (г. Актобе, пр. Абилхаир-хана, 40). Веб-сайт: www.akimat.info
5. Результатом данной государственной услуги является выдача свидетельства о постановке на учетную регистрацию (перерегистрацию) граждан, иностранцев и лиц без гражданства занимающихся миссионерской деятельностью.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам, осуществляющие миссионерскую деятельность.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) Учетная регистрация лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность, производится местным исполнительным органом в срок, не превышающий семи дней со дня подачи документов;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов (при регистрации, получении талона, и т.п.), формировании электронного запроса: до 10 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, максимально допустимый размер файла, как результат оказания государственной услуги: до 10 минут, (1 файл);
8. Данная государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Стандарт оказания данной государственной услуги размещен в кабинете N 308, ГУ "Управление внутренней политики Актюбинской области", расположенный по адресу: г.Актобе, пр-т. Абулхаир-хана, 40; Веб-сайт: www.akimat.info E-mail: aktobe@bk.ru
10. График работы: Ежедневно, кроме субботы и воскресенья, с 9.00 до 18.00 час, обед с 13.00 до 14.00.
Предварительной записи и ускоренного обслуживания физических лиц для получения данной государственной услуги не существует.
11. ГУ "Управление внутренней политики Актюбинской области", расположено по адресу: пр. Абилхаир-хана, 40, каб. N 308. Все государственные учреждения находятся под охраной. Доступ в помещение государственного органа свободный, не рекомендуется расхаживать внутри помещения, следует обратиться к должностному лицу. Для посетителей имеется стол и стулья.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны:
Автоматтандырылмаған
3. Миссионерлік қызметпен айналысатын Қазақстан Республикасының азаматтарын, шетелдіктер және азаматтығы жоқ адамдарды есептік тіркеуге (қайта тіркеуге) қою мемлекеттік қызметі "Діни сенім бостандығы және діни бірлестіктер туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 15 қаңтардағы Заңы 4-1, 4-2 баптары, және де Шетелдіктердің Қазақстан Республикасына келу тәртібін реттеу туралы жеке сұрақтары жөніндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылдың 28 қаңтарындағы N 136 қаулысының 3-1 тарау негізінде көрсетіледі.
4. Бұл мемлекеттік қызметті "Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" ММ көрсетеді. (Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40)
Веб-сайт: www.akimat.info
5. Миссионерлік қызметпен айналысатын азаматтарға, шетелдіктерге және азаматтығы жоқ адамдарға тіркеуге (қайта тіркеу) қою мемлекеттік қызмет көрсету қорытындысы болып табылады.
6. Миссионерлік қызметпен айналысатын жеке тұлғаларға мемлекеттік қызмет көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) Миссионерлік қызмет жүргізетін адамдарды есептік тіркеуді жергілікті атқарушы органдар құжаттар тапсырғаннан күннен бастап жеті күннен аспайтын мерзімде жүргізеді.
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде (тіркеу, талон алу кезде және т.с.с.) кезек күтуге, электрондық сауалды қалыптастыруға рұқсат берілген ең ұзақ уақыт: 10 минутқа дейін;
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт, файлдың рұқсат берілген жоғары мөлшері: 10 минутқа дейін, (1 файл);
8. Мемлекеттік қызмет көрсету тегін жүргізіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету стандарты Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, N 40-тағы "Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" ММ-нің N 308 кабинетінде орналасқан.
Веб-сайт: www.akimat.info
Е - mail: aktobe@bk.ru
10. Жұмыс кестесі: күнде (сенбі, жексенбіден басқа күндері) сағ. 9.00- дан 18.00-ге дейін, түскі ас 13.00 - 14.00 дейін.
11. Барлық мұрағат мекемелері күзет қарамағында тұр. Мемлекеттік мұрағат ғимаратына еркін кіруге болады, бірақ ғимарат ішінде бос жүрмей, анықтама бөліміне немесе лауазымды адамға жолығуы керек. Келушілерге арналған үстелдер мен орындықтар бар. "Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" ММ-і: Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, N 40-та орналасқан.

2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы согласно перечню:
1) заявление с указанием вероисповедной принадлежности, территории и срока миссионерской деятельности;
2) копию доверенности или иного документа, выданного религиозным объединением на право осуществления миссионерской деятельности;
3) копию свидетельства о регистрации или иного документа, удостоверяющего, что религиозное объединение, которое представляет миссионер, является официально зарегистрированным в соответствии с законодательством своей страны;
4) вызов религиозного объединения, зарегистрированного в Республике Казахстан;
5) литературу, аудио, видеоматериалы и (или) иные предметы религиозного назначения, предназначенные для миссионерской деятельности. Дополнительное использование после учетной регистрации материалов религиозного содержания согласовывается с местными исполнительными органами.
При представлении указанных документов заявитель предъявляет паспорт или иной документ, удостоверяющий личность, зарегистрированный в установленном порядке.
13. Места выдачи бланков (форм заявлений и. т.п.), которые необходимо заполнить для получения государственной услуги:
ГУ "Управление внутренней политики Актюбинской области" (г. Актобе, пр. Абилхаир-хана, 40, к. 308); Веб-сайт:www.akimat.info; E-mail: aktobe@bk.ru
14. Заполненные заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются в кабинет N 308 ГУ "Управление внутренней политики Актюбинской области".
15. При сдаче всех необходимых документов, заявителю устно сообщается дата подготовки результата, согласно срокам законодательства Республики Казахстан.
16. Доставка результата оказания государственной услуги осуществляется через личное посещение, кабинета N 308 ГУ "Управление внутренней политики Актюбинской области".
17. Основанием для отказа в предоставлении данной государственной услуги является анонимное обращение за предоставлением данной государственной услуги.
3. Принципы работы
18. ГУ " Управление внутренней политики Актюбинской области" по отношению к потребителю данной государственной услуги руководствуются следующими принципами работы: вежливость, исчерпывающая информация об оказываемой государственной услуге, обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя, обеспечение сохранности документов, которые потребитель не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы

2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін, тұтынушыға төмендегі ретте қажеттілікке сәйкес құжаттар әкелу қажет:
1) діни сенімге қатыстылығы, миссионерлік қызмет аумағы мен мерзімі көрсетілген өтініш;
2) миссионерлік қызмет жүргізу құқығына діни бірлестік берген сенімхат немесе басқа құжат көшірмесін;
3) миссионер көрсететін діни бірлестік өз елінің заңнамасына сәйкес ресми тіркелінген болып табылатынын куәландыратын тіркеу туралы куәлік немесе өзге құжат көшірмесін;
4) Қазақстан Республикасында тіркелінген діни бірлестіктің шақыртуын;
5) миссионерлік қызметке арналған діни мақсаттағы әдебиеттерді, аудио-, бейнематериалдарды және (немесе) өзге де заттарды. Есептік тіркелгеннен кейін діни мазмұндағы материалдарды қосымша пайдалану жергілікті атқарушы органдармен келісіледі.
Көрсетілген құжаттарды бергеннен кейін өтініш иесі белгіленген тәртіпте тіркелінген төлқұжатын немесе жеке басын куәландыратын өзге құжатты көрсетеді.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін толтырылуы қажет бланк берілетін орындарды (өтініш нысандары және т.с.с.) көрсету:
Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, N 40, "Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" ММ-і, N 308 кабинет. Веб-сайт: www. akimat.info; Е - mail: aktobe@bk.ru
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін толтырылған бланкілерді, нысандарды, өтініштерді және басқа да құжаттарды "Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" ММ-нің 308 кабинетке тапсыру қажет.
15. Барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын кейін арыз иесіне ҚР заңнамасына сәйкес қорытындыны дайындау күні ауызша хабарланады.
16. Қызмет көрсету қорытындысын апару "Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" ММ-нің N 308 кабинетіне жеке өзі бару тәсілі арқылы жүзеге асырылады.
17. Өтініште автордың аты-жөні көрсетілмей мемлекеттік қызмет көрсетуді сұраған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
3. Жұмыс қағидаттары
18. "Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" ММ-і тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсету барысында төмендегі жұмыс қағидаларын басшылыққа алады: сыпайылық, көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат, тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету, тұтынушы белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижелері

19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением к настоящему стандарту (таблица "Значение показателей качества и доступности").
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Порядок обжалования действий (бездействий) отдела по работе ГУ "Управление внутренней политики Актюбинской области" разъясняются в кабинете N 306. Начальник, тел. 562669, г. Актобе, пр. Абилхаир-хана, 40, каб.306.
22. Жалоба подается на имя начальника ГУ "Управление внутренней политики Актюбинской области", тел. 562669, г. Актобе, пр. Абилхаир-хана, 40, каб. N 306. E - mail:aktobe@bk.ru.
23. Принятая жалоба регистрируется в журнале учета обращений физических (юридических) лиц и заполняется бумажный вариант карточки учета обращения, ответственное лицо, у которого можно узнать о ходе рассмотрения жалобы в ГУ " Управление внутренней политики Актюбинской области" - нач. отдела анализа и мониторинга управления, Елеусинова Б.О., тел: 595182 (каб. 302).
6. Контактная информация
24. Контактные данные (сайт, адрес электронной почты, график работы и приема, адрес, телефоны) руководителя государственного органа, учреждения или иного субъекта, непосредственно оказывающего государственную услугу, его заместителей и вышестоящей организации:
Веб- сайт: www.akimat.info E-mail: aktobe@bk.ru
ГУ "Управление внутренней политики Актюбинской области" (г. Актобе, пр. Абилхаир-хана, 40, к.306, тел. начальника 562669, тел.заместителя начальника - 542536, с 9.00 до 18.00).

19. Тұтынушыларға сапалы және өткізу мемлекеттік қызмет көрсету қорытындылары осы стандартқа қосымша жалғанатын кесте негізінде өлшенеді (Кесте. Сапа және өткізу көрсеткіштері).
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе өзге де субъектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштердің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. "Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" ММ-де, Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, N 40, N 306 кабинетте, Бастығы, тел.562669 уәкілетті лауазымды адамдардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіреді.
22. Шағым "Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" ММ-нің бастығының атына беріледі, тел.522669, Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, N 40, N 306 каб. Е - mail: aktobe@bk.ru
23. Жеке (заңды) тұлғалардан қабылданған шағымдар кіріс хат-хабар тіркейтін журналға тіркеледі және қағаз түрінде карточка толтырылады, шағымның қаралу барысы туралы жауапты тұлға "Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" ММ-нің талдау және мониторинг бөлімінің бастығы Б.О. Елеусиновадан, N 302 каб., тел: 595182 білуге болады.
6. Байланыс ақпараты
24. Тікелей мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік орган, мекеме немесе өзге де субъект басшысының, оның орынбасарларының және жоғары тұрған ұйымның байланыс деректерін көрсету (сайт, электрондық почтасының мекен-жайы, жұмыс және қабылдау кестесі, мекен-жайы, байланыс телефондары):
Веб-сайт: www.akimat.info
Е - mail: aktobe@bk.ru
"Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" ММ-і (Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40, бастық тел. 562669, бастық орынбасарының тел. 542536, 9.00-ден 18.00-ге дейін)

25. Разъяснения, другой дополнительной информации можно получить непосредственно обратившись в кабинет 302 ГУ "Управление внутренней политики Актюбинской области". тел. 59-51-82.
Начальник отдела по работе
с политическими партиями,
неправительственными и
религиозными организациями            А. Рсалин
Приложение
к стандарту оказания
государственной услуги
Постановка на учетную
регистрацию (перерегистрацию)
граждан, занимающихся
миссионерской деятельностью
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Актюбинской области от 03.12.2008 N 410 (порядок введения в действие см. пункт 2 ).
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и доступности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение  показателя в отчетном году
1
2
3
4

25. Басқа қосымша ақпаратты, түсіндірмелерді тікелей "Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" ММ N 302 бөлмесіне хабарласып алуға болады. Тел. 59-51-82.
"Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" ММ
саяси партиялармен, үкіметтік емес ұйымдармен
және діни бірлестіктермен байланыс
бөлімінің бастығы                                 А. Рсалин
Миссионерлік қызметпен
айналысатын азаматтарды есептік
тіркеуге (қайта тіркеуге)
қоюға мемлекеттік қызмет
көрсету стандартына Қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысының әкімиятының 2008.12.03 N 410 Қаулысымен.
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштері жөніндегі Кесте.
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4

2. Форма оказываемой государственной услуги:
Частично автоматизированная.
3. Государственная услуга по выдаче заключения о наличии у вывозимого предмета культурной ценности оказывается на основании следующих законодательных актов:
1) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года "О культуре";
2) постановления Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2007 года N 447 "Об утверждении Правил проведения экспертизы культурных ценностей, вывозимых и ввозимых в Республику Казахстан".
4. Данную государственную услугу предоставляет ГУ "Областное управление культуры", находящийся по адресу: город Актобе, пр-т. Абилхаир-хана, 40, кабинет N 660, 56-03-12.
5. Результатом данной государственной услуги является свидетельство, заключение экспортной комиссии на вывозимые и ввозимые объекты культурных ценностей.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов (с момента регистрации, получения талона, и т.п.), подачи электронного запроса для получения государственной услуги: в течение 10 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов (при регистрации, получении талона, и т.п.), формирования электронного запроса в течение 30 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, максимально допустимый размер файла, как результат оказания государственной услуги в течение 30 минут.
8. Данная государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Стандарт оказания данной государственной услуги размещен в кабинете N 660, ГУ "Областное управление культуры", расположенный по адресу: г. Актобе, пр-т. Абилхаир хана, 40, тел: 56-03-12;
E-mail: aktobe_kultura@mail.ru;
в областных газетах "Актюбинский вестник" и "Ақтөбе".
10. График работы: Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, кроме выходных и праздничных дней.
Предварительной записи и ускоренного обслуживания физических лиц для получения данной государственной услуги не существует.
11. ГУ "Областное управление культуры", расположено по  адресу: пр. Абилхаир-хана, 40, 6 этаж, каб. N 660, тел. 560312. В помещение имеется стулья, стол и стенд с образцами документов. Заявителю необходимо при себе иметь удостоверение личности.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы согласно перечню:

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны:
Ішінара автоматтандырылған.
3. Әкетілетін заттың мәдени құндылығының болуы туралы қорытынды беру мемлекеттік қызметін көрсетуге келесі нормативтік құқықтық және заңнамалық актілер негіз бола алады:
1) Қазақстан Республикасының "Мәдениет туралы" 2006 жылғы 15 желтоқсандағы Заңы 8 бабы;
2) Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2007 жылғы 1 маусымдағы N 447 қаулысымен бекітілген "Қазақстан Республикасынан әкетілетін және әкелінетін мәдени құндылықтарға сараптама жүргізу ережесі";
4. Осы мемлекеттік қызметті ұсынатын мемлекеттік орган
"Облыстық мәдениет басқармасы" ММ, мекен-жайы: Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы 40, 660 кабинет, 56-03-12.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі куәлік, әкетілетін және әкелінетін мәдени құндылықтарға сараптама комиссиясының қорытындысы.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған (тіркелген сәттен, талон алғаннан бастап және т.с.с), электрондық сауал берген сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері: 10 жұмыс күні ішінде;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде (тіркеу, талон алу кезде және т.с.с.) кезек күтуге, электрондық сауалды қалыптастыруға рұқсат берілген ең ұзақ уақыт: 30 минут ішінде;
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт, файлдың рұқсат берілген жоғары мөлшері: 30 минут ішінде.
8. Аталмыш мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету стандарты: Ақтөбе қаласы, "Облыстық мәдениет басқармасы" ММ, Әбілқайыр хан даңғылы, 40 үй, N 660 бөлме, тел.: 56-03-12;
E-mail: aktobe_kultura@mail.ru.;
"Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" облыстық газеттерінде орналасқан.
10. Жұмыс кестесі: Күнделікті 9.00-ден - 18.00-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден - 14.00 сағатқа дейін, демалыс және мереке күндерінен басқа.
Жеке тұлғалар үшін мемлекеттік қызмет көрсету алдын ала жазылу, орындалуын жеделдету тәртібі қолданылмайды.
11. "Облыстық мәдениет басқармасы" ММ, мекен-жайы Әбілқайыр хан даңғылы, 40 үй, N 660 бөлме, 6 қабат, тел.: 56-03-12. Ғимараттың ішінде орындық, үстел және құжаттарды толтыру үлгісі бар стенд болады. Өтініш берушінің жеке басын куәландыратын құжаты болуы керек.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін, тұтынушы келесі қажетті құжаттар тізбесін тапсыруы тиіс:

1) заявление в произвольной форме;
2) копия документа, удостоверяющего личность гражданина, или свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица, заверенная нотариально;
3) копия договора принимающей стороны о целях и условиях нахождения культурных ценностей;
4) фотография на каждый объект культурной ценности или ее составляющих частей  размером 10х15 сантиметров в количестве 2-х экземпляров ;
5) документы, подтверждающие право собственности на культурные ценности;
6) приказ руководителя организации о возложении ответственности на определенное лицо за сохранность культурных ценностей на период временного вывоза для юридических лиц.
13. Для получения государственной услуги, бланки установленного образца не предусмотрены.
14. Заполненные заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются в кабинет N 660 или отдел контроля по качествам оказания государственных услуг кабинет N 641 ГУ "Областное управление культуры".
15. При сдаче всех необходимых документов, заявителю выдается расписка о получении заявления и материалов к нему с указанием его регистрационного номера.
16. Доставка результата оказания государственной услуги осуществляется через личное посещение и выдается в кабинетах N 660, 641 или в приемной ГУ "Областное управление культуры".
17. В случае предоставления не полного пакета документов государственная услуга не оказывается.
3. Принципы работы
18. ГУ "Областное управление культуры" по отношению к потребителю данной государственной услуги руководствуются следующими принципами работы: вежливость, исчерпывающая информация об оказываемой государственной услуге, обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя, обеспечение сохранности документов, которые потребитель не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением к настоящему стандарту (таблица "Значение показателей качества и доступности").
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа ГУ "Областное управление культуры", ежегодно утверждается специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Порядок обжалования действий (бездействий) отдела по работе ГУ "Областное управление культуры" разъясняются в кабинете N 660 или в отдел контроля за качествам  оказания государственных услуг, каб N 641.
22. Жалоба подается на имя начальника ГУ "Областное управление культуры", каб. N 660, aktobe_kultura@mail.ru.

1) Еркін түрдегі өтініш;
2) азаматтың жеке басын куәландыратын құжаттың немесе заңды тұлғаны тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің нотариалды расталған көшірмесі;
3) қабылдаушы тараптың мәдени құндылықтардың болу мақсаттары мен ережелері туралы шартының көшірмесі;
4) әрбір мәдени құндылықтардың немесе оны құрайтын бөліктердің 10х15 сантиметрлік өлшемдегі 2 дана фотосуреті;
5) мәдени құндылықтарға меншік құқығын растайтын құжаттар;
6) уақытша әкету кезеңіне мәдени құндылықтардың сақталуы үшін белгілі бір тұлғаға жауапкершілік жүктеу туралы ұйым басшысының бұйрығы.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін белгіленген үлгідегі өтініш бланкілері қарастырылмаған.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін толтырылған өтініш және өзге де құжаттар "Облыстық мәдениет басқармасы" ММ, N 660 қабылдау бөлмесі немесе N 641 бөлме, мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау бөліміне тапсырылады.
15. Қажетті құжаттарды тапсырған соң, өтініш берушіге өтініш және оған қоса материалдар алынғаны туралы тіркеу нөмірі көрсетілген тілхат беріледі.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін жеткізу тәсілі жеке бару арқылы жүзеге асады. Мәдени құндылықтарды әкетуге және әкелуге рұқсат N 660,641 кабинеттерінде "Облыстық мәдениет басқармасы" ММ қабылдау бөлмесінде беріледі.
17. Құжаттар пакеті толық ұсынылмаған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетпейді.
3. Жұмыс қағидаттары
18. "Облыстық мәдениет басқармасы" ММ тұтынушыға қатысты қызмет көрсетуде келесі жұмыс қағидаттарын басшылыққа алады: сыпайылық, көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат, тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету, тұтынушы белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы Үлгі стандартқа қосымшаға сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді ("Сапа және қол жетімділік көрсеткіштер мағынасы" кестесі).
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін "Облыстық мәдениет басқармасы" ММ жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Уәкілетті лауазымды адамдардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіретін және шағым дайындауға жәрдем көрсету "Облыстық мәдениет басқармасы" ММ N 660 бөлмеге немесе мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау бөліміне N 641 бөлмеге хабарласуы тиіс.
22. Шағым "Облыстық мәдениет басқармасы" ММ бастығының атына N 660 бөлме, E-mail: aktobe_kultura@mail.ru. беріледі.

23. Документом, подтверждающим принятие жалобы, является талон, зарегистрированный в журнале регистрации. О ходе рассмотрения жалобы можно узнать в отделе контроля за качествам оказания государственных услуг, каб N 641, по контактному телефону: 546799.
6. Контактная информация
24. Контактные данные государственных учреждений оказывающих данную государственную услугу:
1) ГУ "Областное управление культуры", расположено по адресу  проспект Абилхаир-хана, 40, каб. N 660, 6 этаж, тел. 560312;
2) ГУ "Аппарат акима области", по адресу проспект Абилхаир-хана, 40, каб. N 126.
25. Другая полезная информация для потребителя размещена в библиотеке им. С. Баишева, тел: 545736, гос. инспекция, тел: 508540, центр археологии, тел: 543600.
Приложение
к стандарту оказания
государственной услуги
"Выдача заключения о наличии
у вывозимого предмета
культурной ценности"
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Актюбинской области от 03.12.2008 N 410 (порядок введения в действие см. пункт 2 )..
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и
доступности
Нормативное  значениепоказателя
Целевое
значение показателя в  последующем
году
Текущее
значение показателя в  отчетном
году
1
2
3
4

23. Шағымның қабылданғанын растайтын талон беріліп, келушілерді қабылдау журналына тіркеледі. Шағымды қарау барысы туралы мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасын сақтауды бақылау бөліміне хабарласуға болады, N 641 бөлме, тел.54-67-99
6. Байланыс ақпараты
24. Тікелей мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның байланыс деректері:
1) "Облыстық мәдениет басқармасы" ММ, Әбілқайырхан даңғылы, 40 үй, 6 қабат, N 660 бөлме, тел: 56-03-12;
2) "Облыс әкімі аппараты" ММ, Әбілқайырхан даңғылы, 40 үй, N 126 бөлмесі.
25. Тұтынушы үшін басқа да пайдалы ақпаратты С.Бәйішев атындағы кітапханасы, тел.: 54-57-36, мем.инспекция, тел.: 50-85-40, археология орталығы, тел.: 54-36-00 алуға болады.
"Әкетілетін заттың мәдени
құндылығының болуы туралы
қорытынды беру"
мемлекеттік қызмет
көрсетудің стандартына
қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысының әкімиятының 2008.12.03 N 410 Қаулысымен.
Кесте. Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4

4.3. % (доля) потребителей,
удовлетворенных существующим
порядком обжалования
85%
75%
4.4. % (доля) потребителей,
удовлетворенных сроками обжалования
95%
60%
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных вежливостью
персонала
90%
63%
52%
Утвержден
постановлением
акимата области
от 06 февраля 2008 года N 24
Сноска. Стандарт с изменениями, внесенными постановлением акимата Актюбинской области от 03.12.2008 N 410 (порядок введения в действие см. пункт 2 ).
Стандарт
оказания государственной услуги
"Выдача врачебного свидетельства о смерти" 1. Общие положения
1. Определение государственной услуги: выдача врачебного свидетельства о смерти - медицинского документа, удостоверяющего случай смерти.
1) Вышестоящий орган - Управление здравоохранения Актюбинской области.
2) Потребители - граждане Республики  Казахстан и иностранные лица ближнего и дальнего зарубежья, все государственные, частные организации и предприятия.
2. Форма оказываемой государственной услуги:
не автоматизированная.
3. Врачебное свидетельство о смерти выдается на основании     приказа Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 августа 2007 года N 520 "О введении медицинской документации, удостоверяющей случаи рождения, смерти и перинатальной смерти".
4. Данную государственную услугу предоставляют:
1) Государственное учреждение (далее ГУ) "Областной противотуберкулезный диспансер" г. Актобе, ул. Джамбула 1, электронный адрес: priem64@mail.ru, tyberpr@mail.ru.
2) Государственное коммунальное казначейское предприятие (далее ГККП) "Больница скорой медицинской помощи" г. Актобе, ул Пацаева N 7, электронный адрес: bsmp_aktobe@mail.ru.
3) ГККП "Городской перинатальный центр, г. Актобе, ул. Алтынсарина 3, электронный адрес ginat@mail.kz.
4) ГККП "Областная детская клиническая больница", г. Актобе, ул. Асау-Барака 41, электронный адрес: akto_odkb@mail.ru.
5) Актюбинский филиал АО "Медслужба транспорта", г. Актобе, ул. Садовая 36А, электронный адрес: mct@akparat.kz
6) ГУ "Бюро патанатомии", г. Актобе, ул. Джамбула 1А, электронного адреса нет.
7) ГУ "Поликлиника Ветеран", г. Актобе, ул. Есет Батыра 85, электронного адреса нет.
8) ГККП "Каргалинская городская больница", г.Актобе, с.Каргалинское, ул.Кургулова, 7, электронный адрес: kargala_rb@mail.ru , daa_kcb@ok.kz.
9) ГУ "Актюбинский областной психоневрологический диспансер", г. Актобе, п. Новый, переулок Самал 4, электронный адрес: aopnd2007.81@mail.ru.

4.3. шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанлған тұтынушылардың % (үлесі)
85%
75%
4.4. шағымдану мерзіміне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
95%
60%
5. Сыпайылық
5.1. қызметкерлердің сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
63%
52%
Облыс әкімдігінің
2008 жылғы 6 ақпандағы
N 24 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысының әкімиятының 2008.12.03 N 410 Қаулысымен.
"Қайтыс болғаны туралы дәрігерлік куәлік беру"
Мемлекеттік қызметін көрсету стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің анықтамасы:
Қайтыс болғаны туралы дәрігерлік куәлікті - қайтыс болу жағдайын куәландыратын медициналық құжаттаманы беру.
Жоғары тұрған мемлекеттік орган - Ақтөбе облысы Денсаулық сақтау басқармасы.
Тұтынушылар - Қазақстан Республикасының азаматтары, жақын және алыс шетел азаматтары, барлық мемлекеттік және жекеменшік ұйымдар мен кәсіпорындар.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Қайтыс болғаны туралы дәрігерлік куәлік Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2007 жылғы 27 тамыздағы N 520 "Туу, қайтыс болу және перинаталдық өлім жағдайларын куәландыратын медициналық құжаттаманы енгізу туралы" бұйрығы негізінде беріледі.
4. Осы қызметті:
1) Ақтөбе қаласы, Жамбыл көшесі 1 үйде орналасқан, электрондық мекен-жайы priem64@mail.ru, tyberpr@mail.ru, "Облыстық туберкулезге қарсы күрес диспансері" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі ММ);
2) Ақтөбе қаласы, Пацаев көшесі 7 үйде орналасқан, электрондық мекен-жайы bsmp_aktobe@mail.ru, "Жедел медициналық көмек ауруханасы" Мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны (бұдан әрі МКҚК);
3) Ақтөбе қаласы, Алтынсарин көшесі 3 үйде орналасқан, электрондық мекен-жайы ginat@mail.kz, "Қалалық перинаталдық орталық" МКҚК;
4) Ақтөбе қаласы, Асау-Барақ көшесі 41 үйде орналасқан, электрондық мекен-жайы akto_odkb@mail.ru,"Облыстық клиникалық балалар ауруханасы" МКҚК;
5) Ақтөбе қаласы, Садовая көшесі 36А үйде орналасқан, электрондық мекен-жайы mct@akparat.kz, "Көліктің медицина қызметі" АҚ Ақтөбе филиалы;
6) Ақтөбе қаласы, Жамбыл көшесі 1А үйде орналасқан, электрондық мекен-жайы жоқ, "Патанатомия бюросы" ММ;
7) Ақтөбе қаласы, Есет-батыр көшесі 85 үйде орналасқан, электрондық мекен-жайы жоқ, "Ардагер" емханасы" ММ;
8 ) Ақтөбе қаласы, Қарғалы селосы, Құрғұлов көшесі 7 үйде орналасқан, электрондық мекен-жайы kargala_rb@mail.ru, daa_kcb@ok.kz, "Қарғалы қалалық ауруханасы" МКҚК;
9) Ақтөбе қаласы, Новый пос., Самал бұрылысы 4, орналасқан, электрондық мекен-жайы aopnd2007.81@mail.ru, "Ақтөбе облысының психоневрологиялық диспансері" ММ;

10) РГКП "Центр клинической медицины" ЗКГМА им. М. Оспанова, г. Актобе, п. Новый, электронный адрес: aktobe_onco@mail.ru.
11) ГУ "Областной наркологический диспансер", г. Актобе, ул. Т. Ахтанова  53, электронный адрес: aond@ok.kz.
12) ГККП "Консультативно-диагностическая поликлиника"№N 1», г. Актобе, пр. Победы 13, электронный адрес: kdp1@mail.kz.
13) ГККП "Областной кожно-венерологический диспансер", г. Актобе, ул. Шернияза 53, электронного адреса нет.
14) ГУ "Областная клиническая инфекционная больница", г. Актобе, пр. Мира, 43, электронного адреса нет.
15) РГУ "Актюбинский филиал центр судебной медицины МЗРК", г. Актобе, ул. Кобландина 23, электронный адрес sydmed3@mail.ru.
16) Дом ребенка "Умит", г. Актобе, ул. Бр. Жубановых 292а, электронного адреса нет.
17) ГККП "Консультативно-диагностическая поликлиника N 2", г. Актобе, ул. Ахтанова 50, электронный адрес kdp2@mail.kz.
18) ГККП "Консультативно-диагностическая поликлиника N 3", г. Актобе, пр. Абилхаир-хана 87, электронный адрес kdp3.aktobe@mail.ru.
19) ГККП "Городская детская клиническая больница", г. Актобе, ул. Пацаева 7-1, электронного адреса нет.
20) ГУ "Специализированное лечебно-профилактическое предприятие", г. Актобе, п. Курашасай, ул. Абая 1, электронный адрес gkkpslpp@mail.ru
21) ГККП "Консультативно-диагностическая поликлиника N 4", г. Актобе, ул. Бр. Жубановых 293, электронный адрес Nurschamal@rambler.ru Kdp4aktobe@mail.ru.
22) ТОО "Клиника "Асем", г. Актобе, ул. Жургенева 168-А, электронного адреса нет.
23) ЧМУ "Саяжан", г. Актобе, пр. Мира 35, электронного адреса нет.
24) РГКП "ЗКГМА им. М. Оспанова "Клиника семейной медицины", г. Актобе, ул. Маресьева 76А, электронный адрес T_ostretsova@host.kz.
25) МУ "Медикус Центр", г. Актобе, с. Каргалинское, ул. Сатпаева  40, электронного адреса нет.
26) ГККП "Айтекебийская центральная районная больница", Актюбинская область, Айтекебийский район, с. Комсомольское, ул. Абылай хана 3.
27) ГККП "Алгинская центральная районная больница", Актюбинская область, г. Алга. ул. Есет-батыра, 24
28) ГККП "Байганинская центральная районная больница", Актюбинская область, Байганинский район, с. Байганин, ул. Барак батыра, 56

10) Ақтөбе қаласы, Новый поселкесінде орналасқан, электрондық мекен-жайы aktobe_onco@mail.ru, М. Оспанов атындағы БҚММА "Клиникалық медицина орталығы" РМКК;
11) Ақтөбе қаласы, Т. Ахтанов көшесі 53 үйде орналасқан, электрондық мекен-жайы aond@ok.kz, "Облыстық наркологиялық диспансер" ММ;
12) Ақтөбе қаласы, Жеңіс даңғылы 13 үйде орналасқан, электрондық мекен-жайы kdp1@mail.kz, "N 1 кеңес беру - диагностикалық емханасы" МКҚК;
13) Ақтөбе қаласы, Шернияз көшесі 53 үйде орналасқан, электрондық мекен-жайы жоқ, "Облыстық тері-венерологиялық диспансер" МКҚК;
14) Ақтөбе қаласы, Бейбітшілік даңғылы 43 үйде орналасқан, электрондық мекен-жайы жоқ, "Облыстық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы" ММ;
15) Ақтөбе қаласы, Қобыландин көшесі 23 үйде орналасқан, электрондық мекен-жайы sydmed3@mail.ru, "ҚР ДСМ сот-медициналық орталығының Ақтөбе филиалы" РММ;
16) Ақтөбе қаласы, Ағайынды Жұбановтар көшесі 292 а үйде орналасқан, электрондық мекен-жайы жоқ, "Үміт" балалар үйі;
17) Ақтөбе қаласы, Т. Ахтанов көшесі 50 үйде орналасқан, электрондық мекен-жайы kdp2@mail.kz, "N 2 кеңес беру - диагностикалық емханасы" МКҚК;
18) Ақтөбе қаласы, Абілхайыр хан даңғылы 87 үйде орналасқан, электрондық мекен-жайы kdp3.aktobe@mail.ru, "N 3 кеңес беру - диагностикалық емханасы" МКҚК;
19) Ақтөбе қаласы, Пацаев көшесі 7-1 үйде орналасқан, электрондық мекен-жайы жоқ, "Қалалық балалар клиникалық ауруханасы" МКҚК;
20) Ақтөбе қаласы, Құрашасай поселкесі, Абай көшесі 1-де орналасқан, электрондық мекен-жайы gkkpslpp@mail.ru, "Мамандандырылған емдеу-профилактикалық кәсіпорны" ММ;
21) Ақтөбе қаласы, Ағайынды Жұбановтар көшесі 293 үйде орналасқан, электрондық мекен-жайы Nurschamal@rambler.ru, Kdp4aktobe@mail.ru, "N 4 кеңес беру - диагностикалық емханасы" МКҚК;
22) Ақтөбе қаласы, Жүргенов көшесі 168А үйде орналасқан, электрондық мекен-жайы жоқ, "Әсем" клиникасы" ЖШС;
23) Ақтөбе қаласы, Бейбітшілік даңғылы 35 үйде орналасқан, электрондық мекен-жайы жоқ, "Саяжан" ЖММ;
24) Ақтөбе қаласы, Маресьев көшесі 76А үйде орналасқан, электрондық мекен-жайы T_ostretsova@host.kz, М. Оспанов атындағы БҚММА "Отбасылық медицина клиникасы" РМҚК;
25) Ақтөбе қаласы, Қарғалы селосы, Сатпаев көшесі 40 үйде орналасқан, электрондық мекен-жайы жоқ, "Медикус орталығы" ММ көрсетеді;
26) МКҚК "Әйтекеби орталық аудандық ауруханасы", мекен жайы Ақтөбе облысы, Әйтеке би ауданы, Комсомол селосы, Абылай хан көшесі, 3
27) МКҚК "Алға орталық аудандық ауруханасы", мекен жайы Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Есет-батыр көшесі, 24
28) МКҚК "Байғанин орталық аудандық ауруханасы", мекен жайы Ақтөбе облысы, Байганин ауданы, Байғанин селосы, Барақ батыр көшесі, 56

29) ГККП "Иргизская центральная районная больница", Актюбинская область, Иргизский район, с. Иргиз, ул. Абылхаир хана, 2.
30) ГККП "Каргалинская центральная районная больница", Актюбинская область, Каргалинский район, с. Бадамша, ул. Цибульчика, 4.
31) ГККП  "Мартукская центральная районная больница" Актюбинская область, Мартукский район, с Мартук, ул Акбулакская, 1.
32) ГККП "Мугалжарская центральная районная больница", Актюбинская область, г. Кандагаш, ул. Баймухамбетова, 2.
33) ГККП "Мугалжарская  районная поликлиника", Актюбинская область, г. Кандагаш, ул. Баймухамбетова, 2.
34) ГККП "Эмбенская районная больница", Актюбинская область, г. Эмба, ул. Жанесова,1.
35) ГККП "Темирская центральная районная больница", Актюбинская область, пос. Шубаркудук, ул. Желтоксан, 5.
36) ГККП "Темирская районная поликлиника", Актюбинская область, пос. Шубаркудук, ул. Желтоксан, 5.
37) ГККП "Уилская центральная районная больница", Актюбинская область, Уилский район, с. Уил, ул. Кокжар, 64.
38) ГКПП "Хромтауская центральная районная больница", Актюбинская область, г.Хромтау, пр. Абая,11
39) ГККП "Хобдинская центральная районная больница", Актюбинская область, с. Хобда, ул. Иманова, 1.
40) ГККП "Шалкарская центральная районная больница", Актюбинская область, г. Шалкар, ул. Сеитова, 33
41) ГККП "Шалкарская районная поликлиника", Актюбинская область, г. Шалкар, ул. Сыдыкулы, 1
42) ГККП "Шалкарская противотуберкулезная больница", Актюбинская область, г.Шалкар ул. Сеитова,33. <*>
Сноска. Подпункт 42) пункта 4 в редакции постановления акимата Актюбинской области от 03.12.2008 N 410 (порядок введения в действие см. пункт 2 ).
5. Форма завершения (результат) оказываемой государственной услуги, которую получит потребитель: врачебное свидетельство о смерти (форма N 106/у-03 прилагается).
6. Государственная услуга оказывается всем гражданам Республики Казахстан, иностранным лицам ближнего и дальнего зарубежья, всем государственным, частным организациям и предприятиям.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) государственная услуга оказывается в течении 7 дней с момента сдачи потребителем необходимых документов;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - до 45 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, как результат оказания государственной услуги, - до 45 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.

29) МКҚК "Ырғыз орталық аудандық ауруханасы", мекен жайы Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы, Ырғыз аулы, Әбілхаиыр хан көшесі, 2.
30) МКҚК "Қарғала орталық аудандық ауруханасы", мекен жайы Ақтөбе облысы, Қарғала ауданы, Бадамша аулы, Цибульчик көшесі, 4
31) МКҚК "Мәртөк аудандық орталық ауруханасы", мекен жайы Ақтөбе облысы, Мәртөк ауданы, Мәртөк селосы, Ақбұлак көшесі, 1.
32) МКҚК "Мұғалжар аудандық орталық ауруханасы", мекен жайы Ақтөбе облысы, Мұғалжар ауданы, Қандыагаш қаласы, Баймухамбетов көшесі, 2.
33) МКҚК "Мұғалжар аудандық емханасы", мекен жайы: Ақтөбе қаласы, Мұғалжар ауданы, Қандыагаш қаласы, Баймухамбетов көшесі, 2.
34) МКҚК "Ембі аудандық ауруханасы", мекен жайы Ембі қаласы, Жанесов көшесі 1.
35) МКҚК "Темір аудандық орталық ауруханасы", мекен жайы: Ақтөбе қаласы, Темір ауданы, Шұбаркұдық кенті, Желтоқсан көшесі, 5.
36) МКҚК "Темір аудандық емханасы", мекен жайы: Ақтөбе облысы, Темір ауданы, Шұбаркұдық кенті, Желтоқсан көшесі, 5.
37) МКҚК "Ойыл аудандық орталық ауруханасы", мекен жайы Ақтөбе облысы, Ойыл ауданы, Көкжар көшесі, 64.
38) МКҚК "Хромтау орталық аудандық ауруханасы", мекен жайы: Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Хромтау қаласы, Абай даңғылы,11
39) МКҚК "Қобда орталық аудандық ауруханасы", мекен жайы: Ақтөбе облысы, Қобда ауданы, Қобда селосы, Иманов көшесі,1.
40) МКҚК "Шалқар орталық аудандық ауруханасы", мекен жайы: Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Шалқар қаласы, Сеиітов көшесі, 33.
41) МКҚК "Шалқар аудандық емханасы", мекен жайы: Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Шалқар қаласы, Сыдықұлы көшесі, 1
42) "Шалқар туберкулезге қарсы күрес ауруханасы" МКҚК, мекенжайы: Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Шалқар қаласы, Сейітов көшесі, 33.
Ескерту. 4 тармағының 42) тармақшасы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысының әкімиятының 2008.12.03 N 410 Қаулысымен.
5. Тұтынушы алатын көрсетілетін мемлекеттік қызметті көрсетуді аяқтау нысаны (нәтижесі): қайтыс болғаны туралы дәрігерлік куәлік (N 106 / у-03) құжаттамасы.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына, жақын және алыс шетел азаматтарына, барлық мемлекеттік және жекеменшік ұйымдар мен кәсіпорындарға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін 7 күн ішінде көрсетіледі;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде рұқсат берілген ең ұзақ уақыт - 45 минутке дейін.
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт, - 45 минутке дейін.
8. Мемлекеттік қызмет ақысыз көрсетіледі.

9. Стандарт оказания государственной услуги, как источника информации о требованиях к качеству и доступности оказания государственной услуги размещается на информационных стендах каждой государственной медицинской организации, оказывающей данную услугу.
10. График работы: ежедневно с 09.00 часов до 18.00 часов, перерыв: 13.00 часов 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье, праздничные дни. Ускоренное обслуживание не предусмотрено по служебным мотивам (проверка медицинских документов).
11. Место предоставления услуги: зал ожидания каждого государственного медицинского учреждения, оказывающего данную услугу.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения врачебного свидетельства о смерти необходимо предоставить следующий перечень документов:
1) документ, удостоверяющий личность умершего;
2) свидетельство о браке;
3) домовая книга умершего;
4) амбулаторная карта умершего;
5) справка из миграционной службы (если это иностранное лицо).
13. Для получения данной услуги сдается необходимый перечень документов, без заполнения бланков (форм заявлений и т.п).
14. Необходимый перечень документов сдается участковому медицинскому работнику учреждения, оказывающего данную услугу.
15. Документами, подтверждающими, что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги, в котором содержится дата получения потребителем государственной услуги, являются журнал регистрации выдачи врачебного свидетельства о смерти и подпись потребителя в корешке врачебного свидетельства о смерти.
16. Способ доставки документов: личное посещение.
17. Оказание государственной услуги приостанавливается или дается отказ в ее предоставлении в случаях: неустановления личности, неполного перечня документов и наличия признаков насильственной смерти.
3. Принципы работы
18. Потребителю государственной услуги будет представлена исчерпывающая информация об оказываемой государственной услуге, гарантировано вежливое и внимательное обращение персонала, а также обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа  подведомственных медицинских учреждений, оказывающих данную услугу, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования

9. Мемлекеттік қызмет көрсету сапасына және қол жетімділігіне қойылатын талаптар туралы ақпарат мемлекеттік қызмет көрсету стандарты мемлекеттік қызмет көрсететін әр мемлекеттік медициналық ұйымдарда ақпараттық стендттарда орналасады.
10. Жұмыс кестесі: күн сайын, сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс күндері: сенбі және жексенбі. Жедел қызмет көрсетілмейді.
11. Қызмет көрсетілетін орын: мемлекеттік қызмет көрсететін мекеменің күту залы.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Қайтыс болғаны туралы дәрігерлік куәлікті алу үшін келесі құжаттардың тізімі тапсырылуы тиіс:
1) қайтыс болған адамның жеке басын куәландыратын құжат;
2) неке туралы куәлік;
3) қайтыс болған адамның үй кітапшасы;
4) қайтыс болған адамның амбулаторлық картасы;
5) көші-қон қызметінен анықтама қағаз (шетел азаматы болған жағдайда)
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін бланкілер толтырылмай (өтініш нысандары және т.с.с.) тиісті құжаттардың тізімі тапсырылады.
14. Құжаттардың тізімі осы қызметті ұсынатын мекеменің учаскелік медициналық қызметкеріне ұсынылады.
15. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушының мемлекеттік қызметті алған күні бар барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын қайтыс болғаны туралы дәрігерлік куәлік беруді тіркеу журналы мен қайтыс болғаны туралы дәрігерлік куәлік түбіртегіндегі тұтынушының қолы растайды.
16. Құжаттарды жеткізу тәсілі: жеке бару.
17. Жеке тұлғаның анықталмауы, тиісті құжаттардың толық еместігі, өлімнің күш қолданудан болған белгілерінің анықталуы жағдайында мемлекеттік қызмет көрсету тоқтатылады немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартылады.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Тұтынушыға көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат беріледі, қызметкерлердің сыпайылығы мен ілтипаттығына кепілдік беріледі, сонымен қатар тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуы, қорғалуы және құпиялылығы қамтамасыз етіледі.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы Стандартқа қосымшаға сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Ақтөбе облысы Денсаулық сақтау басқармасы мен осы мемлекеттік қызметті көрсететін ведомстволық бағынысындағы медициналық мекемелердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштері жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі

21. Разъяснение порядка обжалования действий (бездействий) уполномоченных должностных лиц и содействие в подготовке жалобы можно получить в вышестоящем государственном учреждении - Управление здравоохранения Актюбинской области, контактный телефон: 56-35-88, 56-30-55, электронный адрес: aкtовеzdrav@mail.ru
22. Письменная жалоба подается на имя начальника Управления здравоохранения Актюбинской области, по адресу: 060010, г. Актобе, Областной акимат, ул. Абилхаир-хана дом 40, кабинет N 608. акtовеzdrav@mail.ru. тел приемной 56-30-55, тел отдела гос услуг 56-53-44.тел-факс 56-49-92.
23. Документом, подтверждающим принятие жалобы является журнал регистрации обращений физических и юридических лиц и выдача талона регистрации жалоб. Информацию о ходе рассмотрения жалобы можно узнать по телефону: 56-49-92, 56-53-44.
6. Контактная информация
24. Контактные данные руководителей вышестоящей организации и государственных учреждений, оказывающих данную услугу:
Начальник Управления здравоохранения Актюбинской области, юридический адрес: г. Актобе, Областной акимат, ул. Абилхаир-хана 40, кабинет N 608, рабочий телефон: (8-7132) 56-30-55, тел-факс 56-49-92, электронный адрес: aкtовеzdrav@mail.ru.
график работы: с 9.00 часов до 18.00 часов, перерыв: с 13 часов до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье, личный прием по пятницам (еженедельно), ежедневно принимает начальники отделов и все главные специалисты управления здравоохранения.
1) Государственное учреждение (далее ГУ) "Областной противотуберкулезный диспансер" г. Актобе, ул. Джамбула 1, электронный адрес priem64@mail.ru, tyberpr@mail.ru.
2) Государственное коммунальное казначейское предприятие (далее ГККП) "Больница скорой медицинской помощи" г. Актобе, ул Пацаева N 7, электронный адрес bsmp_aktobe@mail.ru.
3) ГККП "Городской перинатальный центр, г. Актобе, ул. Алтынсарина 3, электронный адрес ginat@mail.kz.
4) ГККП "Областная детская клиническая больница", г. Актобе, ул. Асау-Барака 41, электронный адрес akto_odkb@mail.ru.
5) Актюбинский филиал АО "Медслужба транспорта", г. Актобе, ул. Садовая 36А, электронный адрес mct@akparat.kz
6) ГУ "Бюро патанатомии", г. Актобе, ул. Джамбула 1А, электронного адреса нет.
7) ГУ "Поликлиника Ветеран", г. Актобе, ул. Есет Батыра 85, электронного адреса нет.
8) ГККП "Каргалинская городская больница", г. Актобе, с.Каргалинское, ул. Кургулова, 7, электронный адрес kargala_rb@mail.ru , daa_kcb@ok.kz.
9) ГУ "Актюбинский областной психоневрологический диспансер", г. Актобе, п. Новый, переулок Самал 4, электронный адрес aopnd2007.81@mail.ru.

21. Ақтөбе облысы Денсаулық сақтау басқармасында уәкілетті лауазымды адамдардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібіне түсінік алуға және шағым дайындауға көмек алуға болады, байланыс телефоны: 56-35-88, 56-30-55, электрондық мекен-жайы: aктовеzdrav_@mail.ru
22. Шағым Ақтөбе облысы Денсаулық сақтау басқармасы бастығының атына беріледі, мекен-жайы: 060010, Ақтөбе қаласы, Облыстық әкімдік, Абылхайыр хан көшесі, 40 үй, N 608 кабинет, қабылдау бөлмесінің телефон номері - (87132) 56-30-55, мемлекеттік қызмет бөлімі 56-53-44, факс. 56-49-92.
23. Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін тіркеу журналы шағымның қабылданғанын растайды. Шағымның қаралу барысы туралы: 56-49-92, 56-53-44 телефондары арқылы білуге болады.
6. Байланыс ақпараты
24. Тікелей мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік мекеменің және жоғары тұрған ұйымның байланыс деректері:
Ақтөбе облысы Денсаулық сақтау басқармасының бастығы, заңды мекен-жайы: Ақтөбе қаласы, Абылхайыр хан көшесі, 40 үй, N 608 кабинет, жұмыс телефоны:(8-7132) 56-30-55, тел-факс 56-49-92, электрондық мекен-жайы: aктовеzdrav_@mail.ru, жұмыс кестесі: сағат 09.00-дан 18.00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс күндері: сенбі және жексенбі, жеке қабылдау жұма сайын, күнбе-күн департаменттің бөлім бастықтары мен бас мамандар қабылдау жүргізеді.
1) "Облыстық туберкулезге қарсы күрес диспансері" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі ММ), Ақтөбе қаласы, Жамбыл көшесі 1, телефоны: (8-7132) 21-04-02, priem64@mail.ru, tyberpr@mail.ru;
2) "Жедел медициналық көмек ауруханасы" Мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны (бұдан әрі МКҚК); Ақтөбе қаласы, Пацаев көшесі 7 үй, телефоны 54-76-65, bsmp_aktobe@mail.ru,
3) "Қалалық перинаталдық орталық" МКҚК, Ақтөбе қаласы, Алтынсарин көшесі 3, телефоны 21-25-74, ginat@mail.kz.
4) "Облыстық клиникалық балалар ауруханасы" МКҚК; Ақтөбе қаласы, Асау-Барақ көшесі 41, телефоны 40-16-18 akto_odkb@mail.ru,
5) "Көліктің медицина қызметі" АҚ Ақтөбе филиалы, Ақтөбе қаласы, Садовая көшесі 36а, телефоны 97-61-53, mct@akparat.kz,
6) "Патанатомия бюросы" ММ, Ақтөбе қаласы, Жамбыл көшесі 1б, телефоны 96-99-61;
7) "Ардагер" емханасы" ММ, Ақтөбе қаласы, Есет-батыр көшесі 85, телефоны 54-56-73;
8) "Қарғалы қалалық ауруханасы" МКҚК, Ақтөбе қаласы, Қарғалы селосы, Құрғұлов көшесі 7, телефоны 99-60-03, kargala_rb@mail.ru, daa_kcb@ok.kz;
9) "Ақтөбе облысының психоневрологиялық диспансері" ММ, Ақтөбе қаласы, Самал бұрылысы 4, телефоны 21-92-21, aopnd2007.81@mail.ru

4.3. % (доля) потребителей,
удовлетворенных существующим
порядком обжалования
90%
80%
4.4. % (доля) потребителей,
удовлетворенных сроками обжалования
90%
88%
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных вежливостью
персонала
90%
89%
100%
Утвержден
постановлением
акимата области
от 06 февраля 2008 года N 24
Стандарт
оказания государственной услуги
"Оформление актов на право временного возмездного
(долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды)" 1. Общие положения
1. Оформление актов на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды).
2. Форма оказываемой государственной услуги:
Частично автоматизированная.
3. Государственная услуга по оформление актов на право постоянного землепользования предоставляется в соответствии со статьями 34 , 43 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 442-II.
4. Данная услуга предоставляется ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области", расположенное по адресу: г. Актобе, пр. Абилхаирхана 40, сайт: www.jer.akimat.info
5. Результатом оказания данной государственной услуги является выдача акта на право временного землепользования.
6. Данная государственная услуга предоставляется физическим и юридическим лицам.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов (с момента регистрации, получения талона, и т.п.), подачи электронного запроса для получения государственной услуги - 2 месяца;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов (при регистрации, получении талона, и т.п.), формирования электронного запроса - 20 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, максимально допустимый размер файла, как результат оказания государственной услуги - 20 минут.
8. Согласно ст. 37 Земельного кодекса РК предоставление земельных участков находящихся в государственной собственности во временное возмездное (краткосрочное и долгосрочное) землепользование (аренду) на предоставляется гражданам и негосударственным юридическим лицам, а также международным организациям. Данная государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Стандарт оказания данной государственной услуги размещен в ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области" г. Актобе, пр. Абилхаир-хана 40, сайт: www.jer.akimat.info, а также опубликован в периодических печатных изданиях Актюбинский вестник и Актобе.
10. График работы ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области": Понедельник - пятница с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов.
Предварительной записи и ускоренного обслуживания физических лиц для получения данной государственной услуги не существует.

4.3. шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
80%
4.4. шағымдану мерзіміне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
88%
5. Сыпайылық
5.1. қызметкерлердің сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
89%
100%
Облыс әкімдігінің
2008 жылғы 6 ақпандағы
N 24 қаулысымен
бекітілді
Мемлекеттік қызмет көрсетудің
"Уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді)
жер пайдалану құқығына актілер рәсімдеу"
стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану құқығына актілер рәсімдеу.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны:
Ішінара автоматтандырылған.
3. Жер учаскесі туралы анықтама беру жөніндегі мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы N 442-II Жер кодексінің 37, 43 баптарына сәйкес жүргізіледі.
4. Осы қызметті Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40, сайт: www.jer.akimat.info мекен-жайындағы "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ (әрі қарай - Басқарма) көрсетеді.
5. Осы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану құқығына акт беру болып табылады.
6. Осы мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған (тіркелген сәттен, талон алғаннан бастап және т.с.с.), электрондық сауал берген сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері: 2 ай;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде (тіркеу, талон алу кезде және т.с.с.) кезек күтуге, электрондық сауалды қалыптастыруға рұқсат берілген ең ұзақ уақыт: 20 минут;
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт, файлдың рұқсат берілген жоғары мөлшері: 20 минут.
8. Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 37 бабына сәйкес мемлекеттік меншікке жататын жер учаскелері азаматтарға және мемлекеттік емес заңды тұлғаларға, сондай-ақ халықаралық ұйымдарға уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалануға беріледі. Бұл мемлекеттік қызмет тегін жүргізіледі.
9. Осы мемлекеттік қызмет көрсету стандарты Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40 "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ, www.jer.akimat.info сайтында орналасқан, сондай-ақ облыстық "Актюбинский вестник"және "Ақтөбе" мерзімді баспа өнімдерінде жарияланған.
10. "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ жұмыс кестесі: Дүйсенбі - жұма - сағат 9-00-ден 18-00 дейін, үзіліс - сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін.
Жеке адамдарға осы мемлекеттік қызметті алу үшін алдын-ала жазылмайды және тез арада қызмет көрсетілмейді.

22. Граждане и негосударственные юридические лица вправе письменно и/или устно обратиться к руководству Управления с жалобой на действия его сотрудников либо в суд. Адрес: ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области" г. Актобе, пр. Абилхаир-хана 40, кабинет 342.
23. Документом, подтверждающим принятие жалобы, является талон, с указанием времени приема, фамилии принявшего жалобу.
6. Контактная информация

22. Жеке және заңды тұлғалар жазбаша және/немесе ауызша түрде оның қызметкерлерінің әрекетіне басқарма басшылығына немесе сотқа арыздануға құқылы. Мекен-жайы: "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40, 342 бөлме.
23. Шағымның қабылданғанын растайтын құжат қабылдау уақыты және шағымды қабылдаушының ата-тегі көрсетілген талон болып табылады.
6. Байланыс ақпараты

1. Регистрация договора залога на разведку, добычу или совмещенную разведку и добычу общераспространенных полезных ископаемых.
2. Форма оказываемой государственной услуги - частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании п.п. 6 п. 1 ст. 8 Закона Республики Казахстан "О недрах и недропользовании" от 27 января 1996 года N 2828 в функции компетентного органа входит: выдача разрешения на передачу права недропользования, а также регистрация сделки по передаче права недропользования в залог.
4. Наименование государственного органа, государственного учреждения или иных субъектов, предоставляющих данную государственную услугу - ГУ "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области", город Актобе, пр-т Абилхаир-хана 40, кабинет N 628, www.tabigi.akimat.info.
5. По завершению оказываемой государственной услуги, потребитель получит - "Свидетельство".
6. Государственная услуга оказывается всем казахстанским и иностранным физическим и юридическим лицам.
7. Регистрация договора залога, осуществляется с разрешения компетентного органа.
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов (с момента регистрации, получения талона, и т.п.), подачи электронного запроса для получения государственной услуги: не более 45 дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов (при регистрации, получении талона, и т.п.), формирования электронного запроса: не более 30 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, максимально допустимый размер файла, как результат оказания государственной услуги: не более 30 минут.
8. Оказание государственной услуги бесплатно.
9. Место размещения стандарта оказания государственной услуги как источника информации о требованиях к качеству и доступности оказания государственной услуги в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" и осуществляется по адресу: г. Актобе, пр-т Абилхаир-хана 40, каб. N 628 ГУ "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области" и на сайте http://www.tabigi.akimat.info.
10. График работы: Ежедневно, кроме субботы и воскресенья, с 9.00 до 18.00 час, обед с 13.00 до 14.00.
Предварительной записи и ускоренного обслуживания для получения данной государственной услуги не существует.
11. Услуги предоставляются в отделе недропользования ГУ "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области" кабинет N 628. Все государственные учреждения находятся под охраной. Доступ в помещение государственного органа свободный, не рекомендуется расхаживать внутри помещения, следует обратиться к должностному лицу. Для посетителей имеется стол и стулья.

1. Мемлекеттік қызметтің анықтамасы:
Жалпы таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге немесе бірлесіп барлауға және өндіруге Кепілдік келісім - шартын тіркеу.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны - ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 27 қаңтарындағы N 2828 "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Заңының 8 бабының 1 тармағының 6 тармақшасына сәйкес жүргізіледі, уәкілетті органның қызметіне: жер қойнауын пайдалану құқығын беру келісімін беру, сонымен қатар жер қойнауын пайдалану құқығын кепілге беру бойынша келісім - шарттарды тіркеу.
4. Аталған мемлекеттік қызметті беруші мемлекеттік органның, мемлекеттік мекеменің немесе басқада субъектілердің атауы - "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" ММ, Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы 40, 628 кабинет, www.tabigi.akimat.info.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету аяқталған бойынша, тұтынушы "Куәлік" алады.
6. Мемлекеттік қызмет барлық қазақстандық және шет елдік жеке тұлғалар мен заңды тұлғаларға көрсетіледі.
7. Кепілдік келісім - шартын тіркеу, уәкілетті органның келісімімен жүргізіледі.
1) мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған, (тіркелген сәттен, талон алғаннан бастап және т.б.) электрондық сауал берген сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері: 45 күннен аспайды;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде (тіркеу, талон алу кезде және т.б.) кезек күтуге, электрондық сауалды қалыптастыруға рұқсат берілген ең ұзақ уақыт: 30 минуттан аспайды;
3)құжаттарды алу барысында кезек күтудің максималды мүмкін уақыты, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретінде файлдың мүмкін көлемі:30 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету тегін.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасы мен қолайлылығының талаптары туралы ақпарат көзі ретінде мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын орналастыру орны "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттері және мына мекен - жайда жүзеге асырылады: "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" ММ, Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы 40, 628 кабинет, www.tabigi.akimat.info.
10. Жұмыс кестесі: күнде (сенбі, жексенбіден басқа күндері) сағ. 9.00- дан 18.00-ге дейін, түскі ас 13.00 - 14.00 дейін.
11. Барлық мұрағат мекемелері күзет қарамағында тұр. Мемлекеттік мұрағат ғимаратына еркін кіруге болады, бірақ ғимарат ішінде бос жүрмей, анықтама бөліміне немесе лауазымды адамға жолығуы керек. Келушілерге арналған үстелдер мен орындықтар бар. Қызмет "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" ММ жер қойнауын пайдалану бөлімі, 628 кабинетте көрсетіледі.

2. Порядок оказания государственной услуги
12. Необходимые документы и требований для получения государственной услуги:
заявление (обращение в Компетентный орган);
оригинал договор залога (между недропользователем (Залогодатель) и Банком (Залогодержатель).
13. Заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги выдаются по адресу: г. Актобе, пр-т Абилхаир-хана 40, кабинет N 628 отдел недропользования ГУ "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области".
14. Заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги сдаются по адресу: г. Актобе, пр-т Абилхаир-хана 40, кабинет N 628 отдел недропользования ГУ "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области".
15. Во втором варианте заявления (обращения), ответственное лицо ставит номер и дату принятия документа.
16. Доставка результата оказания государственной услуги осуществляться личным посещением или через почту.
Конечный результат оказания услуги выдается по адресу: г. Актобе, пр-т Абилхаир-хана 40, кабинет N 628 отдел недропользования ГУ "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области".
17. Основанием для приостановления оказания государственной услуги или отказа в предоставлении государственной услуги является не предоставление недропользователем оригинала договора залога.
3. Принципы работы
18. Принципы работы:
1) руководствоваться принципом законности, неукоснительно соблюдая Конституцию и строго следуя законам Республики Казахстан, актам Президента Республики Казахстан и иным нормативным правовым актам Республики Казахстан;
2) обеспечивать соблюдение и защиту прав, свобод и законных интересов граждан, не допускать действий, сопряженных с нарушением прав и свобод человека и гражданина;
3) неукоснительно соблюдать государственную и трудовую дисциплину, добросовестно, беспристрастно и качественно исполнять свои служебные обязанности, эффективно использовать для этого свое рабочее время;
4) прилагать все усилия для высокопрофессиональной работы, применять оптимальные и экономичные способы решения поставленных задач, бережно относиться к вверенной государственной собственности, рационально и эффективно использовать ее;
5) противостоять проявлениям коррупции;
6) исключать действия, наносящие ущерб интересам государственной службы; не вмешиваться в деятельность лиц, причастных к принятию решений по вопросам, затрагивающим личные интересы государственного служащего;

2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар мен талаптар:
өтініш (Уәкілетті органға сұраным);
кепілдік келісім-шарты түпнұсқасы (жер қойнауын пайдаланушы (Кепілдік беруші) және Банк (кепілдік алушы) арасында).
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті арыз және басқада құжаттар келесі мекен - жайда беріледі: Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы 40, 628 кабинет, жер қойнауын пайдалану бөлімі, "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" ММ.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін арыз және басқада құжатттар келесі мекен - жайға тапсырылады: Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы 40, 628 кабинет, жер қойнауын пайдалану бөлімі, "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" ММ.
15. Арыздың (жүгіністің) екінші нұсқасына жауапты тұлға қабылданған құжаттың нөмірі мен күнін қояды.
16. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесін жеткізу жекелей бару арқылы немесе почта арқылы жүзеге асырылады.
Қызмет көрсетудің соңғы нәтижесі келесі мекен - жайда беріледі: Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы 40, 628 кабинет, жер қойнауын пайдалану бөлімі, "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" ММ.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтату үшін немесе мемлекеттік қызмет көрсетуді қабылдамау үшін негіздеме жер қойнауын пайдаланушылардың кепілдеме келісім - шартының түпнұсқасын бермеу болып табылады.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Жұмыстың тәртібі:
1) Қазақстан Республикасының заңдарын басшылыққа ала отырып және Конституцияны қатаң сақтап, Қазақстан Республикасы Президентінің актілерін және Қазақстан Республикасының басқада актілік құқықтық нормативтерін қатаң сақтап, заңдылық тәртібін жетекшілікке алу;
2) азаматтардың еркіндігін және заңды мүддесін, құқығын сақтау және қорғауды қамтамасыз ету, адамның және азаматтардың құқығы мен еркіндігін бұзумен байланысатын әрекеттерге жол бермеу;
3) мемлекеттік және еңбек тәртібін міндетті түрде сақтап, өзінің қызметтік міндеттерін адал, екі жаққа бірдей және сапалы орындауы қажет, бұл үшін өзінің жұмыс уақытын тиімді қолдану;
4)жоғары әмбебапты жұмыс үшін барлық жағдайды жасау, қойылған міндетті шешуде оңтайлы және тиімді әдістерін қолдану, тапсырылған мемлекеттік мүлікті күтіп ұстау, оны тиімді және орынды қолдану;
5) жемқорлықтың пайда болуына қарсы тұру;
6) мемлекеттік қызмет мүддесіне зиян келтіретін әрекеттердің алдын алу; мемлекеттік қызметкердің жеке мүддесіне қатысты сұрақтар бойынша шешім қабылдауға қатысты тұлғалардың қызметіне араласпау;

7) не допускать вмешательства в предпринимательскую деятельность и лоббирования интересов отдельных хозяйствующих субъектов;
8) не допускать использования служебной информации в корыстных и иных личных целях;
9) не допускать фактов принятия подарков или услуг от физических и юридических лиц в связи с исполнением государственных функций;
10) не допускать и пресекать факты нарушения норм служебной этики со стороны других государственных служащих;
11) придерживаться делового стиля в одежде в период исполнения своих служебных обязанностей.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Разъяснение порядка обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказание содействия в подготовке жалобы осуществляется в ГУ "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области" по адресу: г. Актобе, пр-т Абилхаир-хана 40, кабинет N 624, тел/факс: 55-09-30.
22. Жалоба подается по адресу: г. Актобе, пр-т Абилхаир-хана 40, кабинет N 624, тел/факс: 55-09-30 ГУ "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области".
23. Во втором варианте поданной жалобы, ответственный лицо делает отметку (дата принятия документа). Должностное лицо у которого можно узнать о ходе рассмотрения жалобы Председатель дисциплинарной комиссии ГУ "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области" по телефону: 55-09-30, 54-85-79.

7) кәсіпкерлік қызметке араласуға және жекелеген шаруашылық субъектілерінің мүддесін қолдауға жол бермеу;
8) қызметтік ақпараттарды пайдакүнемдік және басқада жекелеген мақсаттарға пайдалануға жол бермеу;
9) мемлекеттік қызметті орындауға байланысты жеке және заңды тұлғалардан сыйлықтарды және қызметтерді қабылдау фактілеріне жол бермеу;
10) басқада мемлекеттік қызметкерлер жағынан қызмет этикасын бұзу фактісін алдын алу және оған жол бермеу;
11) өзінің қызметтік міндетін атқару кезінде киімнің іскерлік стилін ұстану.
4. Жұмыстың нәтижелері
19. Тұтынушыларға көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижесі осы стандарттың қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсетуші мемлекеттік органның, мекеменің немесе басқада субъектілерінің жұмысын анықтайтын мемлекеттік қызметтің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мақсатты мәні жыл сайын арнайы құрылған жұмыс тобымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
21. Уәкілетті лауазымды тұлғаның әрекетіне (әрекетсіздігі) шағымдану тәртібін түсіндіру және шағымды дайындауда қолдау көрсету "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" ММ келесі мекен - жайда жүзеге асырылады: Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы 40, 624 кабинет, тел/факс.: 55-09-30.
22. Шағым келесі мекен - жайда қабылданады: Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы 40, 624 кабинет, тел/факс.: 55-09-30 "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" ММ.
23. Қабылданған шағымның екінші нұсқасында жауапты тұлға белгі (құжаттың қабылданған күні) қояды. Тәртіптік комиссияның Төрағасының шағымды қарауының әрекеті туралы білу үшін "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" ММ лауазымды тұлғасынан келесі телефоннан білуге болады: 55-09-30, 54-85-79.

6. Контактная информация
24. Начальник управления, г. Актобе, пр-т Абилхаир-хана 40, кабинет N 624, тел/факс.: 55-09-30;
Заместитель начальника, г. Актобе, пр-т Абилхаир-хана 40, кабинет N 624, тел/факс.: 54-85-79.
25. ГУ "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области" г. Актобе, пр-т Абилхаир-хана 40, кабинет N 624, тел/факс. 55-09-30, 55-09-24, официальный сайт: http://www.tabigi.akimat.info/,  электронная почта: nedra2004@inbox.ru.
Приложение к стандарту
оказания государственной услуги
"Регистрация договора залога на
разведку, добычу или совмещенную
разведку и добычу общераспростаненных
полезных ископаемых"
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Актюбинской области от 03.12.2008 N 410 (порядок введения в действие см. пункт 2 ).
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и доступности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году
1 2 3 4

6. Байланыс ақпараты
24. Бастық, Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы 40, 624 кабинет, тел/факс.: 55-09-30;
Бастықтың орынбасары, Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы 40, 624 кабинет, тел/факс.: 54-85-79.
25. "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" ММ, Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы 40, 624 кабинет, тел/факс.: 55-09-30, 55-09-24, ресми сайт: http://www.tabigi.akimat.info/,электрондық пошта: nedra2004@inbox.ru.
"Жалпы таралған пайдалы қазбаларды
барлау, өндіруге немесе бірлесіп барлау
және өндіруге кепілдік келісім-шартын
тіркеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің
стандартына қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысының әкімиятының 2008.12.03 N 410 Қаулысымен.
Кесте. Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4

4.3. % (доля) потребителей, удовлетворенных существующим порядком обжалования
90%
90%
4.4. % (доля) потребителей, удовлетворенных сроками обжалования
90%
90%
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
90%
90%
100%
Утвержден
постановлением
акимата области
от 06 февраля 2008 года N 24
Сноска. Стандарт с изменениями, внесенными постановлением акимата Актюбинской области от 03.12.2008 N 410 (порядок введения в действие см. пункт 2 ).
Стандарт
оказания государственной услуги
"Регистрация контрактов на разведку, добычу или совмещенную
разведку и добычу общераспространенных полезных ископаемых" 1. Общие положения
1. Определение государственной услуги:
Регистрация контрактов на разведку, добычу или совмещенную разведку и добычу общераспространенных полезных ископаемых.

4.3. шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
90%
4.4. шағымдану мерзіміне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
90%
5. Сыпайылық
5.1. қызметкерлердің сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
90%
100%
Облыс әкімдігінің
2008 жылғы 6 ақпандағы
N 24 қаулысымен
БЕКІТІЛДІ
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысының әкімиятының 2008.12.03 N 410 Қаулысымен.
"Жалпы таралған пайдалы қазбаларды барлау, өндіруге
немесе бірлесіп барлау және өндіруге келісім-шарттарды тіркеу"
мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің анықтамасы:
Жалпы таралған пайдалы қазбаларды барлау, өндіруге немесе бірлесіп барлау және өндіруге келісім-шарттарды тіркеу.

2. Форма оказываемой государственной услуги - частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании п.5 ст.9 Закона Республики Казахстан "О недрах и недропользовании" от 27 января 1996 года N 2828 заключают, регистрируют и исполняют контракты на разведку, добычу и на совмещенную разведку и добычу общераспространенных полезных ископаемых.
4. Наименование государственного органа, государственного учреждения или иных субъектов, предоставляющих данную государственную услугу:
ГУ "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области", город Актобе, пр-т Абилхаир-хана 40, кабинет N 628, www.tabigi.akimat.info.
5. По завершению оказываемой государственной услуги, потребитель получит Акт о государственной регистрации.
6. Государственная услуга оказывается всем казахстанским и иностранным физическим и юридическим лицам.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов (с момента регистрации, получения талона, и т.п.), подачи электронного запроса для получения государственной услуги: не более 15 дней ;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов (при регистрации, получении талона, и т.п.), формирования электронного запроса: не более 30 минут ;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, максимально допустимый размер файла, как результат оказания государственной услуги: не более 30 минут .
8. Оказание государственной услуги бесплатно.
9. Место размещения стандарта оказания государственной услуги как источника информации о требованиях к качеству и доступности оказания государственной услуги: газеты "Актобе" и "Актюбинский вестник" и осуществляется по адресу: г. Актобе, пр-т Абилхаир-хана 40, каб. N 628 ГУ "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области", на сайте http://www.tabigi.akimat.info
10. График работы: Ежедневно, кроме субботы и воскресенья, с 9.00 до 18.00 час, обед с 13.00 до 14.00.
Предварительной записи и ускоренного обслуживания для получения данной государственной услуги не существует.
11. Услуги предоставляются в отделе недропользования ГУ "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области" кабинет N 628. Все государственные учреждения находятся под охраной. Доступ в помещение государственного органа свободный, не рекомендуется расхаживать внутри помещения, следует обратиться к должностному лицу. Для посетителей имеется стол и стулья.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны - ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 27 қаңтарындағы N 2828 "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Заңының 9 бабының 5 тармағына сәйкес жүргізіледі, уәкілетті органның қызметіне: жалпы таралған пайдалы қазбаларды барлау, өндіруге немесе бірлесіп барлау және өндіруге келісім-шарттарды тіркеу жатады.
4. Осы мемлекеттік қызметті ұсынатын мемлекеттік органның, мемлекеттік мекеменің немесе өзгеде субъектілердің атауы - "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" ММ, Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы 40, 628 кабинет, www.tabigi.akimat.info.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету аяқталған бойынша, тұтынушы "Мемлекеттік тіркеу туралы Акті" алады.
6. Мемлекеттік қызмет барлық қазақстандық және шет елдік жеке тұлғалар мен заңды тұлғаларға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған, (тіркелген сәттен, талон алғаннан бастап және т.б.) электрондық сауал берген сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері: 15 күннен аспайды;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде (тіркеу, талон алу кезде және т.б.) кезек күтуге, электрондық сауалды қалыптастыруға рұқсат берілген ең ұзақ уақыт: 30 минуттан аспайды;
3) құжаттарды алу барысында кезек күтудің максималды мүмкін уақыты, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретінде файлдың мүмкін көлемі: 30 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету ақысыз.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасы мен қолайлылығының талаптары туралы ақпарат көзі ретінде мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын орналастыру орны "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттері және мына мекен - жайда жүзеге асырылады: "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" ММ, Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы 40, 628 кабинет, www.tabigi.akimat.info.
10. Жұмыс кестесі: күнде (сенбі, жексенбіден басқа күндері) сағ. 9.00- дан 18.00-ге дейін, түскі ас 13.00 - 14.00 дейін.
11. Барлық мұрағат мекемелері күзет қарамағында тұр. Мемлекеттік мұрағат ғимаратына еркін кіруге болады, бірақ ғимарат ішінде бос жүрмей, анықтама бөліміне немесе лауазымды адамға жолығуы керек. Келушілерге арналған үстелдер мен орындықтар бар. Қызмет "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" ММ жер қойнауын пайдалану бөлімі, 628 кабинетте көрсетіледі.

2. Порядок оказания государственной услуги
12. Необходимые документы и требования для получения государственной услуги:
1) согласование, которое выдается Актюбинской региональной инспекцией геологии и недропользования (г. Актобе, ул. Скулкина, 5Б, тел.: 59-52-70);
2) согласование, которое выдается Налоговым комитетом по Актюбинской области (г. Актобе, ул. Некрасова 73, тел.: 213240);
3) согласование, которое выдается Актюбинским областным территориальным управлением охраны окружающей среды (г. Актобе, промзона ПОШ, тел.: 56-33-57);
4) согласование, которое выдается Управлением по государственному контролю за чрезвычайными ситуациями и промышленной безопасностью Актюбинской области (г. Актобе, ул. Маресьева 81 (а), тел.: 54-00-41);
5) согласование, которое выдается Департаментом юстиции Актюбинской области (пр-т Абилхаир-хана 51 (а), тел.: 56-30-80);
6) согласование, которое выдается Департаментом государственного санитарно-эпидемиологического надзора Актюбинской области (г.Актобе, промзона ПОШ, тел.:57-07-93).
13. Места выдачи бланков (форм заявлений и. т.п.), которые необходимо заполнить для получения государственной услуги:
г. Актобе, пр-т Абилхаир-хана 40, кабинет N 628 отдел недропользования ГУ "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области". Веб-сайт: http://www.tabigi.akimat.info.
14. Заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги сдаются по адресу: г. Актобе, пр-т Абилхаир-хана 40, кабинет N 628 отдел недропользования ГУ "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области".
15. Во втором варианте документа, ответственное лицо делает отметку (дата принятия документа), что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги.
16. Доставка результата оказания государственной услуги осуществляться личным посещением или через почту.
Конечный результат оказания услуги выдается по адресу: г. Актобе, пр-т Абилхаир-хана 40, кабинет N 628 отдел недропользования ГУ "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области".
17. В случае непредставления победителем конкурса проекта контракта на проведение операций по недропользованию в течение семи месяцев со дня вынесения решения о признании победителем конкурса конкурсная комиссия отменяет ранее принятое решение о признании заявителя на получение права недропользования победителем конкурса.
В случае не заключения контракта на проведение операций по недропользованию в течение восемнадцати месяцев со дня определения победителя конкурса по данному объекту конкурсная комиссия отменяет ранее принятое решение об определении заявителя на получение права недропользования победителем конкурса.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар мен талаптар:
1) Ақтөбе аумақтық геология және жер қойнауын пайдалану инспекциясымен берілетін келісім (Ақтөбе қ., Скулкина көшесі, 5Б, тел.: 59-52-70);
2) Ақтөбе облысы Салық комитетімен берілетін келісім (Ақтөбе қ., Некрасов көшесі 73, тел.: 213240);
3) Ақтөбе облыстық қоршаған ортаны қорғау басқармасымен берілетін келісім (Ақтөбе қ., промзона ПОШ, тел.: 56-33-57);
4) Ақтөбе облысының төтенше жағдайларды және өнеркәсіптік қауіпсіздікті мемлекеттік бақылау басқармасымен берілетін келісім (Ақтөбе қ., Маресьев көшесі 81 а, тел.: 54-00-41);
5) Ақтөбе облысы әділет департаментімен берілетін келісім (Ақтөбе қ., Абылхайыр-хан даңғылы, 51 а, тел.: 56-30-80);
6) Ақтөбе облысының мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаментімен берілетін келісім (Ақтөбе қ., промзона ПОШ, тел.: 57-07-93).
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін толтырылуы қажет бланк берілетін орындарды (өтініш нысандары және т.с.с.) көрсету: Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы 40, 628 кабинет, жер қойнауын пайдалану бөлімі, "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" ММ.
Веб-сайт:www.tabigi.akimat.info.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті өтініш және басқада құжатттар мына мекен - жайға тапсырылады: Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы 40, 628 кабинет, жер қойнауын пайдалану бөлімі, "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" ММ.
15. Құжаттың екінші нұсқасына жауапты тұлға мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушының барлық құжаттарды тапсырғаны туралы белгі қояды (құжатты қабылдау күні).
16. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесін жеткізу жекелей бару арқылы немесе почта арқылы жүзеге асырылады.
Қызмет көрсетудің соңғы нәтижесі мына мекен - жайда беріледі: Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы 40, 628 кабинет, жер қойнауын пайдалану бөлімі, "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" ММ.
17. Конкурс жеңiмпазы жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған келiсiм-шартты конкурс жеңiмпазы деп тану туралы шешiм шығарылған күннен бастап жеті ай iшiнде бермеген жағдайда, конкурстық комиссия өтiнiм берушiнi жер қойнауын пайдалану құқығын алуға конкурс жеңiмпазы деп тану туралы бұрын қабылданған шешiмнiң күшiн жоюға құқылы.
Жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған келiсiм-шартты осы объекті бойынша конкурс жеңімпазын анықтаған күннен бастап он сегіз ай ішінде жасамаған жағдайда конкурстық комиссия өтiнiм берушiнi жер қойнауын пайдалану құқығын алуға конкурс жеңiмпазы деп тану туралы бұрын қабылданған шешiмнiң күшiн жоюға құқылы.

23. Во втором варианте поданной жалобы, ответственное лицо делает отметку (дата принятия документа). Должностное лицо у которого можно узнать о ходе рассмотрения жалобы Председатель дисциплинарной комиссии ГУ "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области" по телефону: 55-09-30, 54-85-79.
6. Контактная информация
24. Начальник управления, г. Актобе, пр-т Абилхаир-хана 40, кабинет N 624, тел/факс.: 55-09-30;

23. Қабылданған шағымның екінші нұсқасында жауапты тұлға белгі (құжаттың қабылданған күні) қояды. Тәртіптік комиссияның Төрағасының шағымды қарауының әрекеті туралы білу үшін "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" ММ лауазымды тұлғасынан мына телефоннан білуге болады: 55-09-30, 54-85-79.
6. Байланыс ақпараты
24.Бастық, Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы 40, 624 кабинет, тел/факс.: 55-09-30;

Заместитель начальника, г. Актобе, пр-т Абилхаир-хана 40, кабинет N 624, тел/факс.: 54-85-79.
25. ГУ "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области" г. Актобе, пр-т Абилхаир-хана 40, кабинет N 624, тел/факс. 55-09-30, 55-09-24, официальный сайт: http://www.tabigi.akimat.info/, электронная почта: nedra2004@inbox.ru.
Приложение к стандарту
оказания государственной услуги
"Регистрация контрактов на разведку,
добычу или совмещенную разведку и добычу
общераспростаненных полезных ископаемых"
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Актюбинской области от 03.12.2008 N 410 (порядок введения в действие см. пункт 2 ).
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и доступности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году
1 2 3 4

Бастықтың орынбасары, Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы 40, 624 кабинет, тел/факс.: 54-85-79.
25. "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" ММ, Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы 40, 624 кабинет, тел/факс.: 55-09-30, 55-09-24, ресми сайт: http://www.tabigi.akimat.info/, электрондық пошта: nedra2004@inbox.ru.
"Жалпы таралған пайдалы
қазбаларды барлау, өндіруге
немесе бірлесіп барлау және
өндіруге келісім-шарттарды
тіркеу" мемлекеттік қызмет
көрсетудің стандартына
қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысының әкімиятының 2008.12.03 N 410 Қаулысымен.
Кесте. Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4

2. Форма оказываемой государственной услуги:
Частично автоматизированная.
3. Государственная услуга по оформление актов на право частной собственности на земельный участок предоставляется в соответствии со статьями 43 , 44 , 47 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 442-II.
4. Данная услуга предоставляется ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области", расположенное по адресу: г. Актобе, пр. Абилхаир-хана 40, сайт: www.jer.akimat.info
5. Результатом оказания данной государственной услуги является выдача акта на право частной собственности на земельный участок.
6. Данная государственная услуга предоставляется физическим и юридическим лицам.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов (с момента регистрации, получения талона, и т.п.), подачи электронного запроса для получения государственной услуги - 2 месяца;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов (при регистрации, получении талона, и т.п.), формирования электронного запроса - 20 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, максимально допустимый размер файла, как результат оказания государственной услуги - 20 минут.
8. Согласно статье 47 Земельного кодекса Республики Казахстан предоставление земельных участков, находящихся в государственной собственности в частную собственность, осуществляется на возмездной основе. Предоставление земельных участков в частную собственность бесплатно осуществляется в случаях предусмотренных Земельным кодексом и иными законодательными актами Республики Казахстан. Данная государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Стандарт оказания данной государственной услуги размещен в ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области" г. Актобе, пр. Абилхаир-хана 40, сайт: www.jer.akimat.info, а также опубликован в периодических печатных изданиях Актюбинский вестник и Актобе.
10. График работы ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области": Понедельник - пятница с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов.
Предварительной записи и ускоренного обслуживания физических лиц для получения данной государственной услуги не существует.
11. ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области", расположено по адресу: пр. Абилхаир-хана, 40. Фойе ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области", кабинеты N 342,339. Имеются стол, стулья для заполнения документов, стенд с образцами документов.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны:
Ішінара автоматтандырылған
3. Жер учаскесі туралы анықтама беру жөніндегі мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы N 442-II Жер кодексінің 43, 44, 47 баптарына сәйкес жүргізіледі.
4. Осы қызметті Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40, сайт: www.jer.akimat.info мекен-жайындағы "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ көрсетеді.
5. Осы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі жер учаскесіне жеке меншік құқығына акт беру болып табылады.
6. Осы мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған (тіркелген сәттен, талон алғаннан бастап және т.с.с.), электрондық сауал берген сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері: 2 ай;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде (тіркеу, талон алу кезде және т.с.с.) кезек күтуге, электрондық сауалды қалыптастыруға рұқсат берілген ең ұзақ уақыт: 20 минут;
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт, файлдың рұқсат берілген жоғары мөлшері: 20 минут.
8. Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 47 бабына сәйкес мемлекеттік меншікке жататын жер учаскелерін жеке меншікке беру ақылы негізде жүргізіледі. Жер кодексінде және Қазақстан Республикасының өзге де заңнамалық актілерімен қарастырылған жағдайларда жер учаскелерін жеке меншікке беру тегін жүргізіледі.
9. Осы мемлекеттік қызмет көрсету стандарты Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40 "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ, www.jer.akimat.info сайтында орналасқан, сондай-ақ облыстық "Актюбинский вестник" және "Ақтөбе" мерзімді баспа өнімдерінде жарияланған.
10. "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ жұмыс кестесі: Дүйсенбі - жұма - сағат 9-00-ден 18-00 дейін, үзіліс - сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін.
Жеке адамдарға осы мемлекеттік қызметті алу үшін алдын-ала жазылмайды және тез арада қызмет көрсетілмейді.
11. "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40, N 342, 339 бөлмелер мекен-жайында орналасқан. Құжаттар толтыру үшін стол, орындықтар және құжаттар толтырылған үлгі бар.

2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения акта на право частной собственности на земельный участок подается заявление произвольной формы.
К заявлению прилагаются:
документ, удостоверяющий право на земельный участок, или копия документа, заверенная нотариально;
копия свидетельства налогоплательщика;
справка налогового органа о наличии или отсутствии задолженности перед бюджетом (земельный налог или плата за пользование земельными участками);
справка из центра недвижимости об отсутствии обременений на земельный участок, препятствующих заключению сделок;
копия свидетельства о государственной регистрации юридического лица.
13. Для получения государственной услуги, бланки установленного образца не предусмотрены.
14. Документы, указанные в пункте 12 настоящего стандарта физические и юридические предоставляют в местный исполнительный орган.
15. При сдаче всех необходимых документов, заявителю выдается  расписка о получении заявления.
16. Доставка результата оказания государственной услуги осуществляется через личное посещение.
17. Основаниями для отказа в предоставлении права частной собственности на земельный участок, являются:
1) предоставлен не полный перечень документов;
2) испрашиваемый земельный участок ранее представлен другому лицу.
3. Принципы работы
18. При оказании государственной услуги ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области" предпринимаются все возможные меры по достижению конечного результата услуги, в том числе: вежливость сотрудников, предоставление исчерпывающей информации об оказываемой государственной услуге, обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением к настоящему стандарту.
20. Для определения целевых показателей качества и доступности государственной услуги, по которым оценивается работа ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области", ежегодно утверждаются специально созданной рабочей группой.
5. Порядок обжалования
21. Порядок обжалования действий (бездействий) уполномоченных должностных лиц ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области" можно получить в кабине начальника управления (кабинет N№342), тел. 56-03-55.
22. Физические и юридические лица вправе письменно и/или устно обратиться к руководству Управления с жалобой на действия его сотрудников либо в суд. Адрес: ГУ "Управление по земельным отношениям по Актюбинской области" г. Актобе, пр. Абилхаир-хана 40, кабинет 342.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Жер учаскесіне жеке меншік құқығын алу үшін еркін түрде өтініш беріледі. Өтінішке:
жер учаскесіне құқықты растайтын құжат немесе нотариатты куәландырылған құжат көшірмесі;
салық төлеуші куәлігінің көшірмесі;
бюджет алдында қарызының (жер салығы немесе жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем) болуы немесе болмауы туралы салық органының анықтамасы;
жылжымайтын мүлік орталығынан мәміле жасауға кедергі болатын жер учаскесіне шектеулердің жоқтығы туралы анықтама;
заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу туралы куәлік көшірмесі қоса беріледі.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін белгілі бір үлгідегі бланктер қарастырылмаған.
14. Жеке және заңды тұлғалар осы стандарттың 12 бабында көрсетілген құжаттарды жергілікті атқарушы органға тапсырады.
15. Барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде өтініш иесіне өтінішті алғаны туралы қолхат беріледі.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін жеткізу жеке бару арқылы жүргізіледі.
17. Мыналар:
1) құжаттардың толық тізбесін тапсырмау;
2) сұралған жер учаскесінің бұрын басқа адамға берілуі жеке меншік құқығын беруден бас тартуға негіз болады.
3. Жұмыс қағидаттары
18. "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ мемлекеттік қызмет көрсету кезінде қызметтің ақырғы нәтижесіне жету жөнінде барлық мүмкін шараларды, оның ішінде: қызметшілердің сыпайылығы, көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат беруді, тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз етуді қолданады.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы Стандарттың қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтің сапа және қол жетімділіктің мақсатты көрсеткіштерін анықтау үшін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс тобы бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
21. "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ уәкілетті лауазымды тұлғаларының әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін басқарма бастығынан алуға болады. (342 бөлме, тел. 56-03-55).
22. Жеке және заңды тұлғалар жазбаша және/немесе ауызша түрде оның қызметкерлерінің әрекетіне басқарма басшылығына немесе сотқа арыздануға құқылы. Мекен-жайы: "Ақтөбе облысы бойынша жер қатынастары басқармасы" ММ Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40, 342 бөлме..

4.2. % (доля) обоснованных жалоб, рассмотренных и удовлетворенных в установленный срок
100%
95%
4.3. % (доля) потребителей, удовлетворенных существующим порядком обжалования
90%
90%
4.4. % (доля) потребителей, удовлетворенных сроками обжалования
90%
90%
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных вежливостью персонала
90%
90%
Утвержден
постановлением
акимата области
от 06 февраля 2008 года N 24
Сноска. Стандарт с изменениями, внесенными постановлением акимата Актюбинской области от 03.12.2008 N 410 (порядок введения в действие см. пункт 2 ).
Стандарт
оказания государственной услуги
"Выдача справок безработным гражданам" 1. Общие положения
1. Выдача безработному гражданину справки, в том, что он (она) зарегистрирован(а) в ГУ "Городской (районный) отдел занятости и социальных программ" в качестве безработного.

4.2. белгіленген мерзімде қаралған және қанағаттандырылған негізделген шағымдардың % (үлесі)
100%
95%
4.3. шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
90%
4.4. шағымдану мерзіміне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
90%
5. Сыпайылық
5.1. қызметкерлердің сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
90%
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2008 жылғы 6 ақпандағы N 24 қаулысымен
бекітілді
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысының әкімиятының 2008.12.03 N 410 Қаулысымен.
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
мемлекеттік қызметін көрсету стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Жұмыссыз азаматқа "Қалалық (аудандық) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ жұмыссыз ретінде тіркелгендігі туралы анықтама беру.

2. Форма оказываемой государственной услуги:
Частично автоматизированная.
3. Государственная услуга по выдаче справок безработным гражданам оказывается в соответствии с подпунктом 8 пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 149 "О занятости населения".
4. Данную государственную услугу предоставляют:
1) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Айтекебийского района", с. Комсомольское, ул. Балдырған, 10, тел. 8 (71339) 2-14-69;
2) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Алгинского района", г. Алга, ул. Сейфуллина, 17, тел. 8 (71337) 3-11-52;
3) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Байганинского района", п. Байганин, ул. Конаева, 37, тел. 8 (71345) 2-25-73;
4) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Иргизского района", ул. Абилхаир-хана, 52, тел. 8 (71343) 2-14-81;
5) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Каргалинского района", с. Бадамша, ул. Пацаева, 11а, тел. 8 (71342) 2-22-98;
6) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Кобдинского района", п. Кобда, ул. Абилхаир-хана, 47, тел. 8 (71341) 2-10-06;
7) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Мартукского района", с. Мартук, ул. Сейфуллина, 38, тел. 8 (71331) 2-28-15;
8) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Мугалжарского района", г. Кандыгаш, ул. Ленина, 2, тел. 8 (71333) 3-69-62;
9) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Темирского района", п. Шубаркудук, ул. Байганина, 13, тел. 8 (71346) 2-22-95;
10) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Уилского района", с. Уил, ул. Шернияза, 66, тел. 8 (71332) 2-19-45;
11) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Хромтауского района", г. Хромтау, пр-т Победы, 4, тел. 8 (71336) 2-18-63;
12) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Шалкарского района", г. Шалкар, ул. Есет кұтібарұлы, 57, тел. 8 (71335) 2-15-77;
13) Государственное учреждение "Городской отдел занятости и социальных программ", г. Актобе, ул. бр. Жубановых, 289/а, тел. 8 (7132) 51-22-49.
5. Результатом данной государственной услуги является справка, подтверждающая что данный потребитель государственной услуги зарегистрирован в уполномоченном органе в качестве безработного гражданина.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің түрі
Ішінара автоматтандырылған.
3. Жұмыссыз азаматқа анықтама беру бойынша мемлекеттік қызмет "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 149 Заңының 8 бабының 1 тармағының 8 тармақшасына сәйкес көрсетіледі.
4. Осы мемлекеттік қызметті мына мекемелер көрсетеді:
1) "Әйтеке би аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Комсомол селосы, Балдырған көшесі 10 үй, тел. 8 (71339) 2-14-69;
2) "Алға аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Алға қаласы, Сейфуллин көшесі 17 үй, тел 8 (71337) 3-11-52;
3) "Байғанин аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Байғанин поселкесі, Қонаев көшесі 37 үй, тел. 8 (71345) 2-25-73;
4) "Ырғыз аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Әбілқайыр хан көшесі 52 үй, тел 8 (71343) 2-14-81;
5) "Қарғалы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Бадамша селосы, Пацаев көшесі 11а үй, тел 8 (71342) 2-22-98;
6) "Қобда аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Қобда поселкесі, Әбілқайырхан көшесі 47 үй, тел. 8 (71341) 2-10-06;
7) "Мәртөк аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Мәртөк селосы, Сейфуллин көшесі 38 үй, тел. 8 (71331) 2-28-15;
8) "Мұғалжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Қандыағаш қаласы, Ленин көшесі 2 үй, тел. 8 (71333) 3-69-62;
9) "Темір аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Шұбарқұдық поселкесі, Байғанин көшесі 13 үй, тел. 8 (71346) 2-22-95;
10) "Ойыл аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Ойыл селосы, Шернияз көшесі 66 үй, тел. 8 (71332) 2-19-45;
11) "Хромтау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Хромтау қаласы, жеңіс даңғылы 4 үй, тел. 8(71336) 2-18-63;
12) "Шалқар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Шалқар қаласы, Есет Көтібарұлы 57 үй, тел. 8 (71335) 2-15-77;
13) "Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Ақтөбе қаласы, ағайынды Жұбановтар көшесі 289/а, тел. 8 (7132) 51-22-49.
5. Тұтынушы алатын осы мемлекеттік қызметтің көрсетілуінің нәтижесі
мемлекеттік қызметті тұтынушы уәкілетті органда жұмыссыз азамат ретінде тіркелгендігін растайтын анықтама

6. Государственная услуга оказывается безработным гражданам, зарегистрированным в установленном порядке в уполномоченном органе.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги, с момента сдачи потребителем необходимых документов - 2 дня.
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов: - 40 минут.
8. Оказание государственной услуги по выдаче справок безработным гражданам осуществляется бесплатно.
9. Стандарт оказания  государственной услуги «Выдача справок безработным гражданам» для сведения населения размещается:
на сайте ГУ "Управление координации занятости и социальных программ Актюбинской области" http: //www.social.akimat.info;
на стендах:
1) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Айтекебийского района", с. Комсомольское, ул. Балдырған, 10;
2) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Алгинского района", г. Алга, ул. Сейфуллина, 17;
3) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Байганинского района", п. Байганин, ул. Конаева, 37;
4) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Иргизского района", ул. Абилхаирхана, 52,;
5) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Каргалинского района", с. Бадамша, ул. Пацаева, 11а;
6) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Кобдинского района", п. Кобда, ул. Абилхаирхана, 47;
7) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Мартукского района", с. Мартук, ул. Сейфуллина, 38;
8) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Мугалжарского района", г. Кандыгаш, ул. Ленина, 2;
9) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Темирского района", п. Шубаркудук, ул. Байганина;
10) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Уилского района", с. Уил, ул. Шернияза, 66;
11) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Хромтауского района", г. Хромтау, пр-т Победы, 4;
12) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Шалкарского района", г. Шалкар, ул. Есет кұтібарұлы;
13) Государственное учреждение "Городской отдел занятости и социальных программ", г. Актобе, ул. бр. Жубановых, 289/а;
в районных (городских) средствах массовой информации.

6. Мемлекеттік қызмет уәкілетті органда белгіленген тәртіпте тіркелген жұмыссыз азаматтарға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі - тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырудан бастап-2 күн
2) құжатты алу кезінде кезекте күтуге жіберілетін ең көп уақыт - 40 минут.
8. Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру бойынша мемлекеттік қызмет көрсету тегін түрде жүзеге асырылады.
9. "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру" мемлекеттік қызметін көрсету стандарты халыққа мәлімет үшін төмендегідей тәртіппен жария етіледі:
"Ақтөбе облыстық жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" ММ http://www.social.akimat.info; сайтында;
төмендегі стендтерде:
1) "Әйтеке би аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде, Комсомол селосы, Балдырған көшесі 10 үй;
2) "Алға аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде, Алға қаласы, Сейфуллин көшесі 17 үй;
3) "Байғанин аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде, Байғанин поселкесі, Қонаев көшесі 37 үй;
4) "Ырғыз аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде, Әбілқайырхан көшесі 52 үй,
5) "Қарғалы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде, Бадамша селосы, Пацаев көшесі 11а үй;
6) "Қобда аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде, Қобда поселкесі, Әбілқайырхан көшесі 47 үй;
7) "Мәртөк аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде, Мәртөк селосы, Сейфуллин көшесі 38 үй;
8) "Мұғалжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде, Қандыағаш қаласы, Ленин көшесі 2 үй;
9) "Темір аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде, Шұбарқұдық поселкесі, Байғанин көшесі 13 үй;
10) "Ойыл аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде, Ойыл селосы, Шернияз көшесі 66 үй;
11) "Хромтау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде, Хромтау қаласы, жеңіс даңғылы 4 үй;
12) "Шалқар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Шалқар қаласы, Есет Көтібарұлы 57 үй;
13) "Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Ақтөбе қаласы, ағайынды Жұбановтар көшесі 289/а;
аудандық (қалалық) бұқаралық ақпарат құралдарында.

10. Выдача справок безработным осуществляется без предварительной записи ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв с 13.00 до 14.00 часов. <*>
Сноска. Пункт 10 в редакции постановления акимата Актюбинской области от 03.12.2008 N 410 (порядок введения в действие см. пункт 2 ).
11. Условие места предоставления услуги по выдаче справки безработным гражданам:
помещение приема граждан просторное, светлое, приспособлено для работы с потребителями услуги;
имеются условия для людей с ограниченными физическими возможностями (пандус);
места ожидания оборудованы стендами, столом, стульями.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги:
1) удостоверение личности (паспорт).
2) иностранные лица и лица без гражданства предоставляют вид на жительство иностранца в Республике Казахстан и удостоверение лица без гражданства с отметкой о регистрации в органах внутренних дел;
3) оралманы предоставляют удостоверение оралмана, выданное территориальными службами уполномоченного органа по вопросам миграции населения.
13. Выдача справок безработным гражданам не требует заполнения каких-либо бланков.
14. Необходимые документы для получения государственной услуги потребителями сдаются по следующим адресам:
1) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Айтекебийского района", с. Комсомольское, ул. Балдырған, 10, тел. 8 (71339) 2-14-69;
2) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Алгинского района", г. Алга, ул. Сейфуллина, 17, тел. 8 (71337) 3-11-52;
3) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Байганинского района", п. Байганин, ул. Конаева, 37, тел. 8 (71345) 2-25-73;
4) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Иргизского района", ул. Абилхаирхана, 52, тел. 8 (71343) 2-14-81;
5) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Каргалинского района", с. Бадамша, ул. Пацаева, 11а, тел. 8 (71342) 2-22-98;
6) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Кобдинского района", п. Кобда, ул. Абилхаирхана, 47, тел. 8 (71341) 2-10-06;
7) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Мартукского района", с. Мартук, ул. Сейфуллина, 38, тел. 8 (71331) 2-28-15;
8) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Мугалжарского района", г. Кандыгаш, ул. Ленина, 2, тел. 8 (71333) 3-69-62;
9) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Темирского района", п. Шубаркудук, ул. Байганина, 13, тел. 8 (71346) 2-22-95;

10. Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру алдын-ала жазбасыз күн сайын сағат 9.00-ден 17.00-ге дейін жүргізіледі, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
Ескерту. 10 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысының әкімиятының 2008.12.03 N 410 Қаулысымен.
11. Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру бойынша қызмет көрсету орындарының жағдайы:
азаматтарды қабылдау бөлмесі жарық, кең, қызметті тұтынушылармен жұмыс жасау үшін қолайлы;
мүмкіндіктері шектеулі (пандус) адамдар үшін қолайлы жағдай жасалған;
күту орындары стендтермен, үстелдермен, орындықтармен қамтамасыз етілген.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар тізбесі:
1) жеке басын куәландыратын куәлік (төлқұжат);
2) шетел азаматтары және азаматтығы жоқ тұлғалар Қазақстан Республикасында шетел азаматы ретінде тұрғылықты түрді және ішкі істер органдарында тіркелу туралы жазбамен азаматтығы жоқ тұлғаның куәлігін көрсетеді;
3) оралмандар көші-қон мәселесі бойынша аймақтық қызметтің уәкілетті органы берген оралман куәлігін көрсетеді;
13. Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру басқалай бланктерді толтыруды қажет етпейді.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы қажетті құжаттарды мына мекен-жайға тапсырады:
1) "Әйтеке би аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Комсомол селосы, Балдырған көшесі 10 үй, тел. 8 (71339) 2-14-69;
2) "Алға аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Алға қаласы, Сейфуллин көшесі 17 үй, тел 8 (71337) 3-14-07;
3) "Байғанин аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Байғанин поселкесі, Қонаев көшесі 37 үй, тел. 8 (71345) 2-25-73;
4) "Ырғыз аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Әбілқайыр хан көшесі 52 үй, тел 8 (71343) 2-16-50;
5) "Қарғалы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Бадамша селосы, Пацаев көшесі 11а үй, тел 8 (71342) 2-28-38;
6) "Қобда аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Қобда поселкесі, Әбілқайырхан көшесі 47 үй, тел. 8 (71341) 2-10-06;
7) "Мәртөк аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Мәртөк селосы, Сейфуллин көшесі 38 үй, тел. 8 (71331) 2-28-15;
8) "Мұғалжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Қандыағаш қаласы, Ленин көшесі 2 үй, тел. 8 (71333) 3-69-62;
9) "Темір аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Шұбарқұдық поселкесі, Байғанин көшесі 13 үй, тел. 8 (71346) 2-23-86;

10) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Уилского района", с. Уил, ул. Шернияза, 66, тел. 8 (71332) 2-19-45;
11) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Хромтауского района", г. Хромтау, пр-т Победы, 4, тел. 8 (71336) 2-18-63;
12) Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Шалкарского района", г. Шалкар, ул. Есет кұтібарұлы, 57, тел. 8 (71335) 2-15-77;
13) Государственное учреждение "Городской отдел занятости и социальных программ", г. Актобе, ул. бр. Жубановых, 289/а, тел. 8 (7132) 51-22-49.
15. Документ, подтверждающий, что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги, не выдается, так как сдача документов не предусмотрена. <*>
Сноска. Пункт 15 в редакции постановления акимата Актюбинской области от 03.12.2008 N 410 (порядок введения в действие см. пункт 2 ).
16. Результатом оказания услуги является выдача безработному гражданину при личном посещении отдела занятости и социальных программ соответствующей справки.
17. Основанием для отказа предоставления государственной услуги является отсутствие регистрации лица в качестве безработного гражданина в информационной базе "АИСТ".
3. Принципы работы
18. Принципы работы по отношению к потребителю услуг: вежливость, качество, компетенция.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением к настоящему стандарту (таблица "Значение показателей качества и доступности").
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственных органов, оказывающих государственные услуги по выдаче справок безработным гражданам, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Разъяснение порядка обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказание содействие в подготовке жалобы производится в кабинете N 325 ГУ "Управление координации занятости и социальных программ Актюбинской области".
22. Жалоба подается начальнику государственного учреждения:
1) "Отдела занятости и социальных программ Айтекебийского района", Шуиншину Темирбеку Зинеулы, с. Комсомольское, ул. Балдырған, 10, тел. 8 (71339) 2-12-18;
2) "Отдела занятости и социальных программ Алгинского района", Нуржан Акжаркын Ахмедуллакызы, г. Алга, ул. Сейфуллина, 17, тел. 8 (71337) 3-11-52;
3) "Отдела занятости и социальных программ Байганинского района" Спановой Шаре Куанышкызы, п. Байганин, ул. Конаева, 37, тел. 8 (71345) 2-25-73;

10) "Ойыл аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Ойыл селосы, Шернияз көшесі 66 үй, тел. 8 (71332) 2-19-45;
11) "Хромтау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Хромтау қаласы, жеңіс даңғылы 4 үй, тел. 8 (71336) 2-18-63;
12) "Шалқар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Шалқар қаласы, Есет Көтібарұлы 57 үй, тел. 8 (71335)2-15-77;
13) "Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Ақтөбе қаласы, ағайынды Жұбановтар көшесі 289/а, тел. 8 (7132) 51-22-49.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын құжат берілмейді, өйткені құжаттар тапсыру қарастырылмаған.
Ескерту. 15 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысының әкімиятының 2008.12.03 N 410 Қаулысымен.
16. Қызметті көрсетудің нәтижесі жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне жұмыссыз азаматтың өзінің жеке баруы арқылы берілген анықтама болып табылады.
17. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту үшін негіздеме "АИСТ" ақпараттық базасында жұмыссыз азамат ретінде тұлғаның тіркелуінде жоқ болуы.
3. Жұмыс принциптері
18. Қызметті тұтынушыға қатысты жұмыс принциптері сыпайылық, жұмыс сапалылығы, компетенттік болып табылады.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелері осы стандарттың қосымшасына сәйкес сапа мен қол жетімдік көрсеткіштерімен бағаланады ("Сапа мен қол жетімдік көрсеткіштерінің мағынасы" кестесі)
20. Мемлекеттік қызмет көрсетіп отырған мемлекеттік орган, мекеме немесе басқа да субъектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтің сапа мен қол жетімдік көрсеткіштерінің мақсатты мағынасы жыл сайын арнайы құрылған жұмыс тобымен бекітіліп отырады.
5. Шағым беру тәртібі
21. Уәкілетті лауазымды тұлғалардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым беру тәртібін түсіндіру және шағымды дайындауға жәрдем беру "Ақтөбе облыстық жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" ММ N 325 кабинетінде жүзеге асырылады.
22. Шағым мемлекеттік мекеменің бастығына беріледі:
1) "Әйтеке би аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ бастығы Шуиншин Темірбек Зинеұлына, Комсомол селосы, Балдырған көшесі 10 үй, тел. 8 (71339) 2-12-18;
2) "Алға аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Нұржан Ақжарқын Ахмедуллақызына, Алға қаласы, Сейфуллин көшесі 17 үй, тел 8 (71337) 3-11-52;
3) "Байғанин аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Спанова Шара Қуанышқызына, Байғанин поселкесі, Қонаев көшесі 37 үй, тел. 8(71345) 2-25-73;

4) "Отдела занятости и социальных программ Иргизского района", Досекешеву Амантаю Досжанулы, ул. Абилхаир-хана, 52, тел. 8 (71343) 2-14-81;
5) "Отдела занятости и социальных программ Каргалинского района", Берденовой Улдай Аренгазиевне, с. Бадамша, ул. Пацаева, 11а, тел. 8 (71342) 2-22-98;
6) "Отдела занятости и социальных программ Кобдинского района", Назарову Якубу Барашевичу, п. Кобда, ул. Абилхаир-хана, 47, тел. 8 (71341) 2-10-06;
7) "Отдела занятости и социальных программ Мартукского района", с.Мартук, ул. Сейфуллина, 38, Турмагамбетовой Айсулу Аманханкызы, тел. 8 (71331) 2-28-13;
8) "Отдела занятости и социальных программ Мугалжарского района", г. Кандыгаш, ул. Ленина, 2, Шотову Айдынгали Султангазиевичу, тел. 8 (71333) 3-62-02;
9) "Отдела занятости и социальных программ Темирского района", п. Шубаркудук, ул. Байганина, 13, Кожатлеу Алдан,  тел. 8 (71346) 2-30-93;
10) "Отдела занятости и социальных программ Уилского района", Наурызбаеву Серику Сапаровичу, с. Уил, ул. Шернияза, 66, тел. 8 (71332) 2-19-42;
11) "Отдела занятости и социальных программ Хромтауского района", Аубакирову Елеусиз, г. Хромтау, пр-т Победы, 4, тел. 8 (71336) 2-16-57;
12) "Отдела занятости и социальных программ Шалкарского района, Еришову Иманиязу, г. Шалкар, ул. Есет кұтібарұлы, 57,  тел.  8 (71335) 2-30-11;
13) "Городского отдела занятости и социальных программ", Буртибаевой Найле Хасеновне, г. Актобе, ул. бр. Жубановых, 289/а, тел. 8 (7132) 51-22-49.
23. Принятие жалобы регистрируется в ведомственной автоматизированной информационной системе субъекта должностного лица. Регистрация осуществляется путем заполнения соответствующих полей в электронной информационной учетной форме - карточке учета обращения физического лица либо ведомственной информационной учетной форме, включающей в себя перечень учетных сведений карточки учета обращений в день его поступления должностному лицу. При регистрации жалобы на первом листе жалобы ставится штамп, где указывается регистрационный номер и дата регистрации. Физическому лицу, обратившемуся с жалобой выдается талон установленной формы с указанием даты и времени регистрации, фамилией и инициалами лица, принявшего жалобу. Срок и место получения ответа на поданную жалобу, ход ее рассмотрения можно узнать в:
1) "Отдела занятости и социальных программ Айтекебийского района", Шуиншину Темирбеку Зинеулы, с. Комсомольское, ул. Балдырған, 10, тел. 8 (71339) 2-12-18;

4) "Ырғыз аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Досекешов Амантай Досжанұлына, Әбілқайырхан көшесі 52 үй, тел 8 (71343) 2-14-81;
5) "Қарғалы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Берденова елдай Әренғазықызына, Бадамша селосы, Пацаев көшесі 11а үй, тел 8 (71342) 2-22-98;
6) "Қобда аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Назаров Якуб Барашұлына, Қобда поселкесі, Әбілқайырхан көшесі 47 үй, тел. 8 (71341) 2-10-06;
7) "Мәртөк аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Тұрмағамбетова Айсұлу Аманханқызына, Мәртөк селосы, Сейфуллин көшесі 38 үй, тел. 8 (71331) 2-28-13;
8) "Мұғалжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Шотов Айдынғали Сұлтанғазыұлына, Қандыағаш қаласы, Ленин көшесі 2 үй, тел. 8 (71333) 3-62-02;
9) "Темір аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Қожатілеу Алданға, Шұбарқұдық поселкесі, Байғанин көшесі 13 үй, тел. 8 (71346) 2-30-93;
10) "Ойыл аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Наурызбаев Серік Сапарұлына, Ойыл селосы, Шернияз көшесі 66 үй, тел. 8 (71332) 2-19-42;
11) "Хромтау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Әубәкіров Елеусіз, Хромтау қаласы, жеңіс даңғылы 4 үй, тел. 8 (71336) 2-16-57;
12) "Шалқар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Ерішов Иманиязға, Шалқар қаласы, Есет Көтібарұлы 57 үй, тел. 8 (71335) 2-30-11;
13) "Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Бөртебаева Найля Хасенқызына, Ақтөбе қаласы, ағайынды Жұбановтар көшесі 289/а, тел. 8 (7132) 51-22-49.
23. Шағымды қабылдау лауазымдық тұлғаның ведомстволық автоматтандырылған ақпаратты жүйесіне тіркеледі. Тіркеу электронды ақпаратты тіркеу нысанында - жеке тұлғаның есептік карточкасындағы немесе лауазымдық тұлғаға келіп түскен шағымды есептік тіркеу карточкасының есептік мәліметінің тізбесін енгізетін жолақты толтыру арқылы жүзеге асырылады. Шағымды тіркеу кезінде шағымның бірінші парағына тіркеу нөмірі мен тіркелген күнінің жады белгіленетін мөртабан қойылады. Шағыммен жүгініп келген жеке тұлғаға шағымды қабылдаған тұлғаның тегі, аты-жөні, тіркелген күннің жады, уақыты көрсетілген нысандағы талон беріледі. Берілген шағымға жауап алу мерзімі мен орны және оның қаралу барысын төмендегі мекен-жай бойынша білуге болады:
1) "Әйтеке би аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ бастығы Шуиншин темірбек Зинеұлына, Комсомол селосы, Балдырған көшесі 10 үй, тел. 8 (71339) 2-12-18;

2) "Отделе занятости и социальных программ Алгинского района", Нуржан Акжаркын Ахмедуллакызы, г. Алга, ул. Сейфуллина, 17, тел. 8 (71337) 3-11-52;
3) "Отделе занятости и социальных программ Байганинского района" Спановой Шаре Куанышкызы, п. Байганин, ул. Конаева, 37, тел. 8 (71345) 2-25-73;
4) "Отделе занятости и социальных программ Иргизского района", Досекешеву Амантаю Досжанулы, ул. Абилхаир-хана, 52, тел. 8 (71343) 2-14-81;
5) "Отделе занятости и социальных программ Каргалинского района", Берденовой Улдай Аренгазиевне, с. Бадамша, ул. Пацаева, 11а, тел. 8 (71342) 2-22-98;
6) "Отделе занятости и социальных программ Кобдинского района", Назарову Якубу Барашевичу, п. Кобда, ул. Абилхаир-хана, 47, тел. 8 (71341) 2-10-06;
7) "Отделе занятости и социальных программ Мартукского района", с.Мартук, ул. Сейфуллина, 38, Турмагамбетовой Айсулу Аманханкызы, тел. 8 (71331) 2-28-13;
8) "Отделе занятости и социальных программ Мугалжарского района", г. Кандыгаш, ул. Ленина, 2, Шотову Айдынгали Султангазиевичу, тел. 8 (71333) 3-62-02;
9) "Отделе занятости и социальных программ Темирского района", п.Шубаркудук, ул. Байганина, 13,Кожатлеу Алдан,  тел. 8 (71346) 2-30-93;
10) "Отделе занятости и социальных программ Уилского района", Наурызбаеву Серику Сапаровичу, с. Уил, ул. Шернияза, 66, тел. 8 (71332) 2-19-42;
11) "Отделе занятости и социальных программ Хромтауского района", Аубакирову Елеусиз, г. Хромтау, пр-т Победы, 4, тел.  8 (71336) 2-16-57;
12) "Отделе занятости и социальных программ Шалкарского района, Еришову Иманиязу, г. Шалкар, ул. Есет кұтібарұлы, 57, тел.  8 (71335) 2-30-11;
13) "Городском отделе занятости и социальных программ", Буртибаевой Найле Хасеновне, г. Актобе, ул. бр. Жубановых, 289/а, тел. 8 (7132) 51-22-49.
6. Контактная информация
24. Контактные данные:
1) Государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Айтекебийского района":
адрес - с. Комсомольское, ул. Балдырған, 10; тел. 8 (71339) 2-12-18, 2-14-69;
тел. руководителя: -8 (71339) 2-12-18; тел.заместителя: - 8 (71339) 2-14-69;
график работы:
с 9-00 до 18-00 часов; обед с 13-00 до 14-00 часов;
выходные дни: суббота, воскресенье;
вышестоящая организация - акимат Айтекебийского района;
адрес -  с.Комсомольское, ул. Жургенова, 45;
тел. - 8 (71339) 2-12-16, 2-11-20
2) Государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Алгинского района":
адрес -  г. Алга, ул. Сейфуллина, 17;  тел. - 8 (71337) 3-11-52, 3-12-06, 3-28-16, 3-14-07;
тел. руководителя - 8 (71337) 3-11-52; тел.заместителя - 8 (71337) 3-12-06;
график работы: с 9-00 до 18-00 часов; обед с 13-00 до 14-00 часов;
выходные дни: суббота, воскресенье;
вышестоящая организация - акимат Алгинского района;
адрес - г. Алга, 5 мкр-н дом 4; тел. - 8 (71339) 3-21-00, 3-25-90

2) "Алға аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Нұржан Ақжарқын Ахмедуллақызына, Алға қаласы, Сейфуллин көшесі 17 үй, тел 8 (71337) 3-11-52;
3) "Байғанин аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Спанова Шара Қуанышқызына, Байғанин поселкесі, Қонаев көшесі 37 үй, тел. 8 (71345) 2-25-73;
4) "Ырғыз аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Досекешов Амантай Досжанұлына, Әбілқайырхан көшесі 52 үй, тел 8 (71343) 2-14-81;
5) "Қарғалы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Берденова елдай Әренғазықызына, Бадамша селосы, Пацаев көшесі 11а үй, тел 8 (71342) 2-22-98;
6) "Қобда аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Назаров Якуб Барашұлына, Қобда поселкесі, Әбілқайырхан көшесі 47 үй, тел. 8 (71341) 2-10-06;
7) "Мәртөк аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Тұрмағамбетова Айсұлу Аманханқызына, Мәртөк селосы, Сейфуллин көшесі 38 үй, тел. 8 (71331) 2-28-13;
8) "Мұғалжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Шотов Айдынғали Сұлтанғазыұлына, Қандыағаш қаласы, Ленин көшесі 2 үй, тел. 8 (71333) 3-62-02;
9) "Темір аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Қожатілеу Алданға, Шұбарқұдық поселкесі, Байғанин көшесі 13 үй, тел. 8 (71346) 2-30-93;
10) "Ойыл аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Наурызбаев Серік Сапарұлына, Ойыл селосы, Шернияз көшесі 66 үй, тел. 8 (71332) 2-19-42;
11) "Хромтау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Әубәкіров Елеусіз, Хромтау қаласы, жеңіс даңғылы 4 үй, тел. 8 (71336) 2-16-57;
12) "Шалқар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Ерішов Иманиязға, Шалқар қаласы, Есет Көтібарұлы 57 үй, тел. 8 (71335) 2-30-11;
13) "Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ Бөртебаева Найля Хасенқызына, Ақтөбе қаласы, ағайынды Жұбановтар көшесі 289/а, тел. 8 (7132) 51-22-49.
6. Байланыстық ақпарат
24. Байланыс деректері:
1) "Әйтеке би аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ, Комсомол селосы, Балдырған көшесі 10 үй;
тел. 8 (71339) 2-12-18, 2-14-69;
бастығының тел: 8(71339) 2-12-18;
орынбасарының тел.-8 (71339) 2-14-69;
жұмыс кестесі:
сағат 09.00.-ден бастап 18.00.-ге дейін;
түскі үзіліс 13.00.-ден 14.00.-ге дейін;
демалыс күндері: сенбі, жексенбі;
жоғарғы ұйым-Әйтеке би әкімдігі;
мекен-жайы-Комсомол селосы, Жүргенов көшесі 45 үй;
тел-8 (71339)2-12-16, 2-11-20.
2) "Алға аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ, Алға қаласы, Сейфуллин көшесі 17 үй;
тел 8 (71337)-3-11-52; 3-12-06, 3-28-16, 3-14-07;
бастығының тел: 8 (71337) 3-11-52;
орынбасарының тел.-8 (71337)3-12-06;
жұмыс кестесі:
сағат 09.00.-ден бастап 18.00.-ге дейін;
түскі үзіліс 13.00.-ден 14.00.-ге дейін;
демалыс күндері: сенбі, жексенбі;
жоғарғы ұйым-Алға әкімдігі;
мекен-жайы-Алға қаласы, 5 мөлтек аудан N 4 үй;
тел-8 (71337)3-21-00, 3-25-90.

3) Государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Байганинского района":
адрес -  п. Байганин, ул. Конаева, 37; тел. - 8 (71345) 2-25-73, 2-24-42, 2-24-33;
тел. руководителя - 8 (71345) 2-25-73; тел.заместителя -  8 (71345) 2-24-42;
график работы: с 9-00 до 18-00 часов; обед с 13-00 до 14-00 часов;
выходные дни: суббота, воскресенье;
вышестоящая организация - акимат Байганинского района;
адрес  - п. Байганин, ул. Конаева, 36; тел. -  8 (71345) 2-22-31, 2-21-50;
4) Государственного учреждения Отдел занятости и социальных программ Иргизского района":
адрес - с. Иргиз, ул. Абилхаир-хана, 52; тел. - 8 (71343) 2-14-81, 2-15-50;
тел. руководителя - 8 (71343) 2-14-81; тел.заместителя - 8 (71343) 2-16-50;
график работы:
с 9-00 до 18-00 часов; обед с 13-00 до 14-00 часов;
выходные дни: суббота, воскресенье;
вышестоящая организация  - акимат Иргизского района;
адрес - с. Иргиз, ул. И.Алтынсарина, 7; тел. -  8 (71343) 2-15-74, 2-13-39;
5) Государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Каргалинского района":
адрес -  с. Бадамша, ул. Пацаева, 11а; тел. - 8 (71342) 2-22-98, 22-7-31, 22-8-38;
тел. руководителя - 8 (71342) 2-22-98; тел. заместителя - 8 (71342) 2-28-38;
график работы:
с 9-00 до 18-00 часов; обед с 13-00 до 14-00 часов;
выходные дни: суббота, воскресенье;
вышестоящая организация - акимат Каргалинского района;
адрес - с. Бадамша, ул. Абилхаир-хана, 38; тел. - 8 (71342) 2-27-69, 2-23-69;
6) Государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Кобдинского района":
адрес - п. Кобда, ул. Абилхаир-хана, 47; тел. - 8 (71341) 2-10-06, 2-13-24;
тел. руководителя - 8 (71341) 2-13-24; тел. заместителя  - 8 (71341) 2-10-06;
график работы: с 9-00 до 18-00 часов; обед с 13-00 до 14-00 часов;
выходные дни: суббота, воскресенье;
вышестоящая организация - акимат Кобдинского района;
адрес - п. Кобда, ул. Астана, 48; тел. - 8 (71341) 2-15-52, 2-11-09;
7) Государственного учреждения«"Отдел занятости и социальных программ Мартукского района":
адрес - с. Мартук, ул. Сейфуллина, 38; тел. - 8 (71331) 2-28-13, 2-16-37, 2-10-87, 2-28-15;
тел. руководителя - 8 (71331) 2-16-37; тел. заместителя - 8 (71331) 2-10-87;
график работы: с 9-00 до 18-00 часов; обед с 13-00 до 14-00 часов;
выходные дни: суббота, воскресенье;
вышестоящая организация - акимат Мартукского района;
адрес - с. Мартук, ул. Сейфуллина, 36; тел. -  8 (71331) 2-18-77, 2-12-45;
8) Государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Мугалжарского района":
адрес -  г. Кандыгаш, ул. Ленина, 2; тел. - 8 (71333) 3-69-62, 3-62-02, 3-68-62;
тел. руководителя - 8 (71333) 3-62-02; тел. заместителя - 8 (71333) 3-68-62;
график работы: с 9-00 до 18-00 часов; обед с 13-00 до 14-00 часов;
выходные дни: суббота, воскресенье;
вышестоящая организация - акимат Мугалжарского района;
адрес - г. Кандыгаш, ул. Гагарина, 6; тел. - 8 (71333) 3-64-14, 3-66-56.
9. Государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Темирского района":
адрес -  п. Шубаркудук, ул. Байганина, 13; тел.-  8 (71346) 2-30-93, 2-22-95, 2-23-86;
тел. руководителя -  8 (71346) 2-30-93; тел.заместителя - 8 (71346) 2-23-86;
график работы: с 9-00 до 18-00 часов; обед с 13-00 до 14-00 часов;
выходные дни: суббота, воскресенье;
вышестоящая организация - акимат Темирского района;
адрес - п. Шубаркудук, ул. Желтоксан, 8; тел. - 8 (71346) 2-24-95, 2-21-80;

3) "Байғанин аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ; Байғанин поселкесі, Қонаев көшесі 37 үй;
тел. 8 (71339) 2-25-73, 2-24-42, 2-24-33;
бастығының тел: 8(71339) 2-25-73;
орынбасарының тел.-8(71339) 2-24-42;
жұмыс кестесі:
сағат 09.00.-ден бастап 18.00.-ге дейін;
түскі үзіліс 13.00.-ден 14.00.-ге дейін;
демалыс күндері: сенбі, жексенбі;
жоғарғы ұйым- Байғанин ауданың әкімдігі;
мекен-жайы-Байғанин селосы, Қонаев көшесі 36 үй;
тел-8 (71339) 2-22-31, 2-21-50.
4) "Ырғыз аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ, Әбілқайыр хан көшесі 52 үй,
тел 8 (71343) 2-14-81, 2-15-50;
бастығының тел: 8 (71343) 2-14-81;
орынбасарының тел.-8 (71343) 2-16-50;
жұмыс кестесі:
сағат 09.00.-ден бастап 18.00.-ге дейін;
түскі үзіліс 13.00.-ден 14.00.-ге дейін;
демалыс күндері: сенбі, жексенбі;
жоғарғы ұйым-Ырғыз ауданының әкімдігі;
мекен-жайы-Ырғыз селосы, Алтынсарин көшесі 7 үй;
тел-8 (71343) 2-15-74, 2-13-39.
5) "Қарғалы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ, Бадамша селосы, Пацаев көшесі 11а үй;
тел 8 (71342) 2-22-98, 2-27-31, 2-28-38;
бастығының тел: 8 (71342) 2-22-98;
орынбасарының тел.-8 (71342) 2-28-38;
жұмыс кестесі:
сағат 09.00.-ден бастап 18.00.-ге дейін;
түскі үзіліс 13.00.-ден 14.00.-ге дейін;
демалыс күндері: сенбі, жексенбі;
жоғарғы ұйым-Қарғалы ауданының әкімдігі;
мекен-жайы-Бадамша селосы, Әбілқайырхан көшесі 38 үй;
тел-8 (71342) 2-27-69, 2-23-69.
6) "Қобда аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ; Қобда поселкесі, Әбілқайырхан көшесі 47 үй;
тел. 8 (71341) 2-10-06; 2-13-24;
бастығының тел: 8 (71341) 2-13-24;
орынбасарының тел.-8 (71341) 2-10-06;
жұмыс кестесі:
сағат 09.00.-ден бастап 18.00.-ге дейін;
түскі үзіліс 13.00.-ден 14.00.-ге дейін;
демалыс күндері: сенбі, жексенбі;
жоғарғы ұйым-Қобда ауданының әкімдігі;
мекен-жайы-Қобда поселкесі, Астана көшесі 48 үй;
тел-8 (71341) 2-15-52, 2-11-09.
7) "Мәртөк аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ; Мәртөк селосы, Сейфуллин көшесі 38 үй;
тел. 8 (71331) 2-28-13, 2-16-37, 2-10-87, 2-28-15;
бастығының тел: 8 (71331) 2-16-37;
орынбасарының тел.-8 (71331) 2-10-87;
жұмыс кестесі:
сағат 09.00.-ден бастап 18.00.-ге дейін;
түскі үзіліс 13.00.-ден 14.00.-ге дейін;
демалыс күндері: сенбі, жексенбі;
жоғарғы ұйым-Мәртөк ауданының әкімдігі;
мекен-жайы-Мәртөк селосы, Сейфуллин көшесі 36 үй;
тел-8 (71331) 2-18-77, 2-12-45.
8) "Мұғалжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ; Қандыағаш қаласы, Ленин көшесі 2 үй;
тел. 8 (71333) 3-62-02, 3-62-02, 3-68-62;
бастығының тел: 8 (71333) 3-62-02;
орынбасарының тел.-8 (71333) 3-68-62;
жұмыс кестесі:
сағат 09.00.-ден бастап 18.00.-ге дейін;
түскі үзіліс 13.00.-ден 14.00.-ге дейін;
демалыс күндері: сенбі, жексенбі;
жоғарғы ұйым-Мұғалжар ауданының әкімдігі;
мекен-жайы-Қандыағаш қаласы,Гагарин көшесі 6 үй;
тел-8 (71333)3-64-14, 3-66-56.
9) "Темір аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ; Шұбарқұдық поселкесі, Байғанин көшесі 13 үй;
тел. 8 (71346) 2-22-95, 2-30-93, 2-23-86;
бастығының тел: 8 (71346) 2-30-93;
орынбасарының тел.-8 (71346) 2-23-86;
жұмыс кестесі:
сағат 09.00.-ден бастап 18.00.-ге дейін;
түскі үзіліс 13.00.-ден 14.00.-ге дейін;
демалыс күндері: сенбі, жексенбі;
жоғарғы ұйым-Темір ауданының әкімдігі;
мекен-жайы-Шұбарқұдық поселкесі, Желтоқсан көшесі 8 үй;
тел-8 (71346) 2-24-95,2-21-80.

10) Государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Уилского района":
адрес - с. Уил, ул. Шернияза, 66; тел. - 8 (71332)  2-19-45, 2-19-42;
тел. руководителя - 8 (71332) 2-19-42; тел. заместителя - 8 (71332) 2-19-45;
график работы: с 9-00 до 18-00 часов; обед с 13-00 до 14-00 часов;
выходные дни: суббота, воскресенье;
вышестоящая организация - акимат  Уилского района;
адрес - с. Уил, ул. Курмангазина, 43; тел. - 8 (71332) 2-19-32, 2-17-50;
11) Государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Хромтауского района":
адрес -  г. Хромтау, пр-т Победы, 4; тел. -  8 (71336)  2-16-57, 2-10-66, 2-18-63;
тел. руководителя -  8 (71336) 2-16-57; тел. заместителя - 8 (71336) 2-10-66;
график работы: с 9-00 до 18-00 часов; обед с 13-00 до 14-00 часов;
выходные дни: суббота, воскресенье;
вышестоящая организация - акимат  Хромтауского района;
адрес - г. Хромтау, ул. Горького, 9; тел. - 8 (71336) 2-11-41, 2-19-33;
12) Государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Шалкарского района":
адрес - г. Шалкар, ул. Есет кұтібарұлы, 57; тел. - 8 (71335) 2-15-77, 2-30-11, 2-1958;
тел. руководителя -  8 (71335) 2-30-11; тел. заместителя - 8 (71335) 2-15-77;
график работы: с 9-00 до 18-00 часов; обед с 13-00 до 14-00 часов;
выходные дни: суббота, воскресенье;
вышестоящая организация - акимат Шалкарского района;
адрес - г. Шалкар, ул. Есет кұтібарұлы, 33; тел. - 8 (71335) 2-14-35, 2-14-30;
13) Государственного учреждения "Городской отдел занятости и социальных программ":
адрес -  г. Актобе, ул. бр. Жубановых, 289/а; тел. - 8 (7132) 51-22-49, 51-64-18, 51-22-81, 51-22-41, 51-87-43;
тел. руководителя -  8 (7132) 51-64-18; тел. заместителя -  51-22-81, 51-22-41;
вышестоящая организация - акимат г. Актобе; адрес - г. Актобе, ул. Ахтанова, 50; тел. - 8 (7132) 21-17-81, 21-05-77;
25. Другую полезную информацию потребитель может узнать в кабинете N 325 ГУ "Управление координации занятости и социальных программ Актюбинской области".
Приложение
к стандарту оказания
государственной услуги
"Выдача справок
безработным гражданам"
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Актюбинской области от 03.12.2008 N 410 (порядок введения в действие см. пункт 2 ).
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и
доступности
Нормативное значение показателя
Целевое
значение показателя в последующем
году
Текущее
значение показателя в отчетном
году
1
2
3
4

10) "Ойыл аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ; Ойыл селосы, Шернияз көшесі 66 үй;
тел. 8 (71332) 2-19-45, 2-19-42;
бастығының тел: 8 (71332) 2-19-42;
орынбасарының тел.-8 (71332) 2-19-45;
жұмыс кестесі:
сағат 09.00.-ден бастап 18.00.-ге дейін;
түскі үзіліс 13.00.-ден 14.00.-ге дейін;
демалыс күндері: сенбі, жексенбі;
жоғарғы ұйым-Ойыл ауданының әкімдігі;
мекен-жайы-Ойыл селосы, Құрманғазы көшесі 36 үй;
тел-8 (71332) 2-19-32, 2-17-50;
11) "Хромтау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ; Хромтау қаласы, Жеңіс даңғылы 4 үй;
тел. 8 (71336) 2-18-63, 2-16-57, 2-10-66;
бастығының тел: 8 (71336) 2-16-57;
орынбасарының тел.-8 (71336) 2-10-66;
жұмыс кестесі:
сағат 09.00.-ден бастап 18.00.-ге дейін;
түскі үзіліс 13.00.-ден 14.00.-ге дейін;
демалыс күндері: сенбі, жексенбі;
жоғарғы ұйым-Хромтау ауданының әкімдігі;
мекен-жайы-Хромтау қаласы, М.Горький көшесі 9 үй;
тел-8 (71336) 2-11-41, 2 -19-33.
12) "Шалқар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ; Шалқар қаласы, Есет Көтібарұлы 57 үй;
тел. 8 (71335) 2-15-77, 2-30-11, 2-19-58.
бастығының тел: 8 (71335) 2-30-11;
орынбасарының тел.-8 (71335) 2-15-77;
жұмыс кестесі:
сағат 09.00.-ден бастап 18.00.-ге дейін;
түскі үзіліс 13.00.-ден 14.00.-ге дейін;
демалыс күндері: сенбі, жексенбі;
жоғарғы ұйым-шалқар ауданының әкімдігі;
мекен-жайы-Шалқар қаласы, Есет Көтібарұлы көшесі 33 үй;
тел-8 (71335) 2-14-35, 2-14-30.
13) "Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ -Ақтөбе қаласы, ағайынды Жұбановтар көшесі 289/а;
тел. 8 (7132) 51-22-49, 51-64-18, 51-2281, 51-22-41, 51-87-43;
бастығының тел: 8 (7132) 51-64-18;
орынбасарының тел.-8 (7132) 51-22-81, 51-22-41;
жұмыс кестесі:
сағат 09.00.-ден бастап 18.00.-ге дейін;
түскі үзіліс 13.00.-ден 14.00.-ге дейін;
демалыс күндері: сенбі, жексенбі;
жоғарғы ұйым-Ақтөбе қаласының әкімдігі;
мекен-жайы-Ақтөбе қаласы, Т.Ахтанов көшесі 50 үй;
тел-8 (7132) 21-17-81, 21-05-77.
25. Басқа да қажетті ақпараттарды тұтынушы "Ақтөбе облыстық жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" ММ N 325 кабинеттен білулеріне болады.
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
мемлекеттік қызметін көрсету
стандартына қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысының әкімиятының 2008.12.03 N 410 Қаулысымен.
Кесте. Сапа мен қол жетімдік көрсеткіштерінің мағынасы
Сапа және қол жетімділік
көрсеткіштері
Көрсеткіштің
нормативтік
мәні
Көрсеткіштің
жылдағы
нысаналы
мәні
Көрсеткіштің
жылдағы
ағымдағы
мәні