Об оказании социальной помощи членам малообеспеченных семей
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 25 сентября 2008 года N 61. Зарегистрировано в Управлении юстиции Мартукского района Актюбинской области 7 октября 2008 года за N 3-8-59. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 23 апреля 2010 года N 167
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 23.04.2010 N 167.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 КРЗ Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» и статьей 53 Бюджетного кодекса от 24 апреля 2004 года № 548, районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Оказать социальную помощь в размере 1,5 месячного расчетного показателя на каждого члена малообеспеченных семей со средне душевым доходом ниже черты бедности установленных в области.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 27.03.2009 N 83 (порядок введения в действие см. пункт 5)
2. Районному отделу экономики и бюджетного планирования (Жумабаева А.Т.) предусмотреть финансовые средства на выплату социальной помощи на каждого члена малообеспеченных семей.
3. Отделу занятости и социальных программ (Турмагамбетова А.А.) обеспечить ежеквартально назначение и ежемесячные выплаты членам малообеспеченных семей.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель районной сессии маслихата
Секретарь районного маслихата              А.Исмагулов

Аз қамтылған отбасы мүшелеріне әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 қыркүйектегі N 61 шешімі. Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 7 қазанда N 3-8-59 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 сәуірдегі N 167 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2010.04.23 № 167 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі № 548 Бюджет кодексінің 53 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ  ЕТЕДІ:
1. Жан басына шаққанда орташа айлық табысы облыста белгіленген кедейлік шегінен төмен азқамтылған отбасы мүшелеріне 1,5 айлық есептік көрсеткіші көлемінде әлеуметтік көмек көрсетілсін.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2009.03.27 N 83 (қолданысқа енгізілу тәртібін 5 тармағынан қараңыз) шешімімен.
2. Аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөліміне (А.Т.Жұмабаева) азқамтылған отбасы мүшелеріне әлеуметтік көмек көрсетуге қаржы көздерін табу тапсырылсын.
3. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі (А.А.Тұрмағамбетова) аз қамтылған отбасы мүшелеріне тоқсан сайын әлеуметтік көмекті тағайындауын және ай сайын төлеуін ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы
Аудандық мәслихат хатшысы                А.Смағұлов