О внесении изменений и дополнений в решение от 13 марта 2008 года N 6-2-IV "Об утверждении Правил предоставления социально защищаемым слоям населения жилищной помощи на содержание жилья и оплату жилищно-коммунальных услуг"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 09 октября 2008 года N 12-9-IV. Зарегистрировано в Управлении юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 октября 2008 года за N 5-8-67. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 9 февраля 2009 года N 16-10-IV
Сноска. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 09.02.2009 N 16-10-IV
На основании статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан",  статьи 6897 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года № 94-1 "О жилищных отношениях", постановления Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2006 года № 553 "Об утверждении Программы развития жилищно - коммунальной сферы в республике Казахастан на 2006-2008 годы", Бородулихинский районный маслихатРЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 13 марта 2008 года N 6-2-IV "Об утверждении Правил предоставления социально защищаемым слоям населения жилищной помощи на содержание жилья и оплату жилищно-коммунальных услуг"(зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-8-58 от 21 марта 2008 года, опубликованный 28 марта 2008 года в районной газете "Пульс района" № 13 (6220) следующие изменения и дополнения:
В правилах предоставления социально защищаемым слоям населения Бородулихинского района жилищной помощи на содержание жилья и оплату жилищно-коммунальных услуг:
1) пункт 20 раздела 2 изложить следующим образом:
Семьи, претендующие на назначение жилищной помощи или ее получающие, представляют в отдел занятости и социальных программ либо в сельпосакиматы заявление с приложением следующих документов:
- паспорт или удостоверение личности (ежеквартально),
- справку о составе семьи (ежеквартально),
- справку о доходах семьи и прочие заявление доходы (за предшествующий квартал),
- квитанции об оплате всех коммунальных услуг (за предшествующий квартал),
- квитанция об оплате приобретенного угля либо акт о наличии приобретенного угля у частных поставщиков согласно приложению,
- справки о регистрации в качестве безработного для безработных, зарегистрированных в отделе занятости и социальных программ (ежеквартально),
- заявленные сведения о наличии личного подсобного хозяйства (ежеквартально),
- книга регистрации граждан либо справки с места жительства со ссылкой на данные по хозяйственной книги,
- документ, удостоверяющий право на жилье (один раз в год до следующей годовой переаттестации или при каких-либо изменениях).
Один из документов, удостоверяющим право на жилье является:
Договор купли-продажи,
Договор приватизации,
Ордер на право владения жильем.

2008 жылғы 13 наурыздағы N 6-2-IV "Бородулиха ауданы тұрғындарының әлеуметтік қорғалатын тобына тұрғын үйді күтуге және тұрғын үй - коммуналдық қызметтерге ақы төлеуі үшін тұрғын үй көмегін беру ережесін бекіту туралы" шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2008 жылғы 09 қазандағы N 12-9-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет Департаментінің Бородулиха ауданындағы Әділет басқармасында 2008 жылғы 28 қазанда N 5-8-67 тіркелді.Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2009 жылғы 9 ақпандағы N 16-10-IV шешімімен күші жойылды
Ескерту. Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 09.02.2009 N 16-10-IV шешімімен күші жойылды.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабы, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі № 94-1 "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 68, 97 баптары, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 маусымдағы № 553 "Қазақстан Республикасында тұрғын үй - коммуналдық саланы дамытудың 2006- 2008 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қаулысы негізінде Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының 2008 жылғы 13 наурыздағы N 6-2-IV Бородулиха ауданы тұрғындарының әлеуметтік қорғалатын тобына тұрғын үйді күтуге және тұрғын үй - коммуналдық қызметтерге ақы төлеуі үшін тұрғын үй көмегін беру ережесін бекіту туралы", нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 5-8-58 санымен тіркелген, аудандық "Пульс района" газетінің 2008 жылғы 28 мамырдағы № 13 (6220) санында жарияланған шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Бородулиха ауданы тұрғындарының әлеуметтік қорғалатын тобына тұрғын үйді күтуге және тұрғын үй-коммуналдық қызметтерге ақы төлеуі үшін тұрғын үй көмегін беру ережесінде
1) 2 бөлімінің 20 тармағы келесі түрде баяндалсын:
"Тұрғын үй көмегін алудан үміткер немесе оны алып отырған отбасылар жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне немесе селолық және кенттік округ әкімдіктеріне өтінішпен қоса келесі құжаттарды ұсынады:
- төлқұжат немесе жекебас куәлігі(тоқсан сайын);
- отбасы құрамы туралы анықтама (тоқсан сайын);
- отбасы табыстары және басқа табыстар туралы анықтама(өткен тоқсанға);
- барлық коммуналдық қызметке ақы төлегені туралы түбіртектер (өткен тоқсанға);
- сатылып алынған көмір туралы түбіртек немесе қосымшаға сәйкес жеке жабдықтаушылардан сатып алған көмірінің бар екендігі туралы акті;
- жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінде тіркелген жұмыссыздар үшін жұмыссыз ретінде тіркелгендігі туралы анықтама (тоқсан сайын);
- жеке аулалық шаруашылығының бар-жоқтығы туралы мәліметтер (тоқсан сайын);
- азаматтарды тіркеу кітабы немесе шаруашылық кітабындағы мәліметтерге сілтеме жасалған тұрғылықты жерінен анықтама;
- тұрғын үйге арналған құқығын куәландыратын құжат (жылына бір рет келесі жылғы қайта тағлымдауға дейін немесе басқа да өзгерістер болғанға дейін).
Тұрғын үйге арналған құқықты куәландыратын құжаттардың бірі:
- сатып алу-сату шарты;
- жекешелендіру шарты;
- тұрғын үйді иелену құқығына арналған ордер.

2) В подпункте 5 пункта 29 раздела 4 слова "пособие по уходу за ребенком до 1 год" исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Председатель сессии                           А.Курамысов
Секретарь районного маслихата                 Б.Аргумбаев
Приложение
к решению районного
маслихата от 09.10.2008 г.
№ 12-10-IV
АКТ
о наличии приобретенного угля
_________________                     "___"_________200_г.
Мы, нижеподписавшиеся: председатель комисси_______________
(Ф.И.О.)
члены комиссии____________________________________________
(Ф.И.О.членов комиссии)
обследовали жилищно-бытовые условия_______________________
(Ф.И.О. заявителя)
и наличии приобретенного угля на зиму 200_ - 200_гг.и установили:
Семья_____________________________________________________
(Ф.И.О. заявителя)
приобрела уголь на зиму 200_-200_гг.в количестве______тонн
по цене_______________тенге на сумму________________тенге.
Данные поставщика:________________________________________
(Ф.И.О.)
________________________________________
(данные удостоверения личности)
________________________________________
(РНН,СИК)
________________________________________
(адрес проживания)
________________________________________
(№ патента или свидетельства о государственной регистрации)
Председатель комиссии:____________________  ______________
(Ф.И.О.)           (Роспись)
____________________  ______________
(Ф.И.О.)           (Роспись)
____________________  ______________
(Ф.И.О.)           (Роспись)
____________________  ______________
(Ф.И.О.)           (Роспись)
Акт составлен в моем присутствии,с актом согласен(а):
_______________________"____"______________200__г.
(Роспись)               (Дата)

2) 4 бөлімнің 29 тармағының 5 тармақшасында "1 жасқа дейінгі бала күтіміне берілетін жәрдемақы" сөздері алынып тасталсын.
2. Осы қаулы Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және оны ресми жариялағаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                               А. Құрмысов
Аудандық мәслихат хатшысы                     Б. Аргумбаев
Аудандық мәслихаттың
2008 жылғы 9 қазандағы
N 12-9-IV шешіміне
№ 1 қосымша
Сатып алынған көмірдің бар екенігі туралы
АКТ
_________________                "___"___________200_ж.
Біз,төменде қол қойғандар:
комиссия төрағасы:________________________________________
(Т.А.Ә.)
комиссия құрамы:__________________________________________
__________________________________________________________
__________________________________________________________
(комиссия құрамының Т.А.Ә.)
__________________________________________________________
(өтініш берушіден)
тұрмыс жағдайын және 200_-200_ жылдардағы қысқа арнап сатылып алынған көмірінің бар болуын тексердік және анықтадық:
______________________________________________________жанұясы
200_ - 200__ жылдардағы қысқа арнап мөлшері___ тонна,құны
___________________теңгеден,сомасы________________теңгеге көмір сатып алған.
Жабдықтаушының мәліметтері:_______________________________
(Т.А.Ә.)
_______________________________
(жекебас куәлігінің мәліметтері)
_______________________________
(СТН,ӘЖК)
_______________________________
(тұратын мекен-жайы)
_______________________________
(патентінің № немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлігі)
Комиссия төрағасы:_______________________   ______________
(Т.А.Ә.)                (қолы)
Комиссия құрамы:_________________________   ______________
(Т.А.Ә.)                (қолы)
_________________________   ______________
(Т.А.Ә.)                (қолы)
_________________________   ______________
(Т.А.Ә.)                (қолы)
Акті менің қатысуыммен толтырылды, актімен келісемін:
_____________ "__" ___________ 200_ж.
(қолы)           (датасы)