О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
Приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 14 декабря 2009 года № 337. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 января 2010 года № 6013
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности независимых отраслевых регуляторов" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести изменения и дополнения в некоторые нормативные правовые акты Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту развития электроэнергетики и угольной промышленности Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан (Бертисбаев Н.Б.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и последующее его опубликование в официальных средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    С. Мынбаев
СОГЛАСОВАН:
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по регулированию естественных
монополий
____________ Н. Алдабергенов
25 декабря 2009 года
Приложение к приказу
Министра энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
от 14 декабря 2009 года № 337
Перечень изменений и дополнений
в некоторые нормативные правовые акты Министерства
энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
Внести в некоторые нормативные правовые акты Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) исключен приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра индустрии и новых технологий РК от 16.04.2013 № 124.
2) утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра индустрии и новых технологий РК от 12.09.2013 № 278.
3) исключен приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра индустрии и новых технологий РК от 16.04.2013 № 124.
4) утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра индустрии и новых технологий РК от 29.08.2013 № 270.
5) исключен приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра индустрии и новых технологий РК от 16.04.2013 № 124.

Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2009 жылғы 14 желтоқсандағы № 337 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 20 қаңтарда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6013 болып енгізілді
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тәуелсіз салалық реттеуіштер қызметінің мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 29 желтоқсандағы Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің кейбір нормативтік құқықтық актілеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің Электр энергетикасын және көмір өнеркәсібін дамыту департаменті (Н.Б. Бертісбаев) осы бұйрықты белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін  және оның ары қарай ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оның ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр                                              С. Мыңбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігінің төрағасы
________________ Н. Алдабергенов
2009 жылғы 25 желтоқсан
Қазақстан Республикасы
Энергетика және минералдық
ресурстар министрінің
2009 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 337 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар
министрлігінің кейбір нормативтік құқықтық актілеріне
өзгерістер мен толықтырулардың тізбесі
Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің кейбір нормативтік құқықтық актілеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - ҚР Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 16.04.2013 № 124 бұйрығымен.
2) Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - ҚР Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 12.09.2013 № 278 бұйрығымен.
3) Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - ҚР Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 16.04.2013 № 124 бұйрығымен.
4) Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - ҚР Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 29.08.2013 № 270 бұйрығымен.
5) Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - ҚР Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 16.04.2013 № 124 бұйрығымен.