О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 135 "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду на 2009 год"
Решение маслихата Актюбинской области от 15 июля 2009 года № 211. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 августа 2009 года за № 3298. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 234
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 21.12.2009 № 234.

Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 135 "2009 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2009 жылғы 15 шілдедегі № 211 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 10 тамызда № 3298 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 234 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2009.12.21 № 234 шешімімен.

В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый Кодекс) областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 135 «О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду на 2009 год», (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3277, опубликованное 30 декабря 2008 года в газетах «Ақтөбе» и «Актюбинский вестник» № 160-161) с учетом внесенных в него дополнений решением областного маслихата от 13 марта 2009 года № 176, (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3285, опубликованное 31 марта 2009 года в газетах «Ақтөбе» и «Актюбинский вестник» № 40) следующие изменения:

«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының «Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер» Кодексінің (Салық Кодексі) 495 бабының 9 тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 315 «2009 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3277 болып тіркелген, 2008 жылғы 30 желтоқсандағы «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінің № 160-161 жарияланған), 2009 жылғы 13 наурыздағы № 176 шешімімен енгізілген толықтыруларды ескере отырып (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3285 болып тіркелген, 2009 жылғы 31 наурызда «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінің № 40 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін: