О внесении изменений и дополнений в решение от 3 марта 2005 года № 12/4 "Правила о порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам"
Решение XIII сессии Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно- Казахстанской области от 18 февраля 2009 года № 13/6. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области 03 марта 2009 года за № 5-1-104. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 июля 2010 года № 26/4
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 23.07.2010 № 26/4.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2004 года № 949 "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон" Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата "Правила о порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам" от 3 марта 2005 года № 12/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2223, опубликовано 26 марта 2005 года в газете "Дидар", 19 марта 2005 года в газете "Рудный Алтай") с внесенными изменениями решением от 21 июня 2007 года № 34/3 "О внесении изменений и дополнений в решение от 3 марта 2005 года № 12/4 "Правила о порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-63, опубликовано 26 июля 2007 года в газете "Дидар" № 88 – 89, 28 июля 2007 года в газете "Рудный Алтай" № 113), решением от 29 ноября 2007 года № 3/5 "О внесении изменений в решение от 3 марта 2005 года № 12/4 "Правила о порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-73, опубликовано 25 декабря 2007 года в газете "Дидар" № 156, 22 декабря 2007 года в газете "Рудный Алтай" № 190 – 191), решением от 17 апреля 2008 года № 6/9 "О внесении изменений и дополнений в решение от 3 марта 2005 года № 12/4 "Правила о порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-83, опубликовано 15 мая 2008 года в газете "Дидар" № 63, 15 мая 2008 года в газете "Рудный Алтай" № 72), решением от 10 июля 2008 года № 8/7 "О внесении изменений и дополнений в решение от 3 марта 2005 года № 12/4 "Правила о порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-88, опубликовано 29 июля 2008 года в газете "Дидар" № 101, 29 июля 2008 года в газете "Рудный Алтай" № 113) следующие изменения и дополнения:

2005 жылғы 3 наурыздағы № 12/4 "Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы ереже" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2009 жылғы 18 ақпандағы № 13/6 шешімі. Шығыс Қазақстан облыстық Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2009 жылғы 03 наурызда № 5-1-104 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО Өскемен қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдедегі № 26/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - ШҚО Өскемен қалалық мәслихатының 2010.07.23 № 26/4 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына , "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 97 бабына , Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" 2004 жылғы 9 қыркүйектегі № 949 қаулыларына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының "Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы ереже" 2005 жылғы 3 наурыздағы № 12/4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2223 нөмірімен тіркелген, 2005 жылғы 26 наурыздағы "Дидар", 2005 жылғы 19 наурыздағы "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған); "Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы ереже" 2005 жылғы 3 наурыздағы № 12/4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 21 маусымдағы № 34/3 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-63 нөмірімен тіркелген, 2007 жылғы 26 шілдедегі № 88-89 "Дидар", 2007 жылғы 28 шілдедегі № 113 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған); "Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы ереже" 2005 жылғы 3 наурыздағы № 12/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2007 жылғы 29 қарашадағы № 3/5 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-73 нөмірімен тіркелген, 2007 жылғы 25 желтоқсандағы № 156 "Дидар", 2007 жылғы 22 желтоқсандағы № 190-191 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған); "Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы ереже" 2005 жылғы 3 наурыздағы № 12/4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 17 сәуірдегі № 6/9 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-83 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 15 мамырдағы № 63 "Дидар", 2008 жылғы 15 мамырдағы № 72 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған); "Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы ереже" 2005 жылғы 3 наурыздағы № 12/4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 10 шілдедегі № 8/7 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-88 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 29 шілдедегі № 101 "Дидар", 2008 жылғы 29 шілдедегі № 113 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) енгізілген өзгерістермен келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

преамбулу дополнить словами: "постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2004 года № 949 "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон";
в приложении к вышеуказанному решению:
пункт 1 дополнить предложением "Назначение жилищной помощи осуществляется местным исполнительным органом города (далее – уполномоченный орган)";
в пункте 5 цифру 7 заменить цифрой 12;
пункт 12 изложить в новой редакции "Переаттестация семей получателей жилищной помощи проводится ежеквартально по графику, разработанному уполномоченным органом. При этом прилагаются справки о доходах семьи и предоставляются квитанции об оплате коммунальных услуг и услуг связи за квартал, предшествующий кварталу обращения. В случае неоплаты или частичной оплаты коммунальных услуг жилищная помощь семье не назначается";
пункт 16 дополнить словами "в расчетном периоде";
подпункт 1) пункта 18 дополнить словами "сведения о семейном положении, свидетельство о присвоении регистрационного номера налогоплательщика";
подпункт 3) пункта 18 дополнить словами "справки формы № 4 (для одиноких матерей, один раз в год, до следующей годовой переаттестации)";
пункт 18.1 дополнить предложением "Право на жилищную помощь на капитальный ремонт общего имущества объектов кондоминиума сохраняется в течение шести месяцев после подписания акта приема-передачи произведенных работ";
пункт 19 после слов "представленных документов" дополнить словами "уполномоченным органом", слова "лицом, осуществляющим прием документов" заменить словами "представителем уполномоченного органа";
в пункте 21 исключить слова "и перерасчете коммунальных услуг услугодателями";
в пункте 23 слова "службами жилищной помощи" заменить словами "уполномоченным органом";
в пункте 24 слова "службы жилищной помощи" заменить словами "уполномоченный орган";
в пункте 25 слова "работник, назначающий жилищную помощь" и "службу жилищной помощи" заменить соответственно словами "представитель уполномоченного органа" и "уполномоченный орган";
в пункте 26 цифру 7 заменить цифрой 12;
пункт 34 изложить в новой редакции: "При единовременном получении дохода в расчетном периоде, причитающегося к выплате более чем за один квартал, в совокупном доходе учитывается вся сумма полученного дохода";
пункт 35 исключить;
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии Е. Мандиев
Секретарь городского маслихата Е. Набиев

кіріспе cөз: "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 қыркүйектегі № 949 "Телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" қаулысымен" сөздерімен толықтырылсын;
жоғарыда аталған шешімнің қосымшасындағы:
1 тармақ "Тұрғын үй көмегін тағайындау қаланың жергілікті атқарушы органымен жүзеге асырылады (бұдан әрі – өкілетті орган)" сөйлемімен толықтырылсын;
5 тармақтағы 7 саны 12 санымен ауыстырылсын;
12 тармақ жаңа редакцияда жазылсын: "Тұрғын үй көмегін алушы отбасыларды қайта аттестатциялау тоқсан сайын өкілетті орган әзірленген кесте бойынша жүргізіледі. Бұл орайда, отбасының табыстары туралы анықтамалар қоса беріледі және өтініш берген тоқсанның алдындағы тоқсанның коммуналдық қызмет және байланыс қызмет ақыларының төленгені туралы түбіртектер ұсынылады. Коммуналдық қызметтер жартылай төленген және төленбеген жағдайда отбасына тұрғын үй көмегі тағайындалмайды";
16 тармақ "есеп айырысу кезеңінде" сөздерімен толықтырылсын;
18 тармақтың 1) тармақшасы "отбасы жағдайы туралы мәліметтер, салық төлеушінің тіркеу нөмірін беру туралы куәлік" сөздерімен толықтырылсын;
18 тармақтың 3) тармақшасы "№ 4 нысанды анықтама (жалғыз басты аналар үшін келесі жылғы қайта аттестациядан өткенге дейін жылына бір рет)" сөздерімен толықтырылсын;
18.1 тармақ "Кондоминиум объектілерінің ортақ мүліктерін күрделі жөндеуге тұрғын үй көмегіне құқық жүргізілген жұмыстардың қабылдау-тапсыру актісіне қол қойғаннан кейінгі алты ай бойы сақталады." сөйлемімен толықтырылсын;
19 тармақ "ұсынылған құжаттардың" сөздерінен кейін "өкілетті органмен" сөздерімен толықтырылсын, "құжаттарды қабылдайтын тұлғамен" сөздері "өкілетті орган уәкілімен" сөздерімен ауыстырылсын;
21 тармақтағы "және қызмет көрсетушілер коммуналдық қызметтерді қайта есептегенде" сөздері алынып тасталсын;
23 тармақтағы "тұрғын үй көмегі қызметтерімен" сөздері "өкілетті органмен" сөздерімен ауыстырылсын;
24 тармақтағы "тұрғын үй көмегі қызметі" сөздері "өкілетті орган" сөздерімен ауыстырылсын;
25 тармақтағы "тұрғын үй көмегін тағайындайтын қызметкер" және "тұрғын үй қызметін" сөздері "өкілетті органның уәкілі" және "өкілетті орган" сөздеріне сай ауыстырылсын;
26 тармақтағы 7 саны 12 санымен ауыстырылсын;
34 тармақ жаңа редакцияда жазылсын: "Есеп беру кезеңінде бір тоқсаннан артық кезеңге тиесілі біржолғы кіріс алған жағдайда, кіріс жиынтығында алынған кірістің барлық сомасы ескеріледі";
35 тармақ алынып тасталсын;
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейінгі он күнтізбелік күннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Мәндиев
Қалалық мәслихат хатшысы Е. Нәбиев