О внесении изменения в решение маслихата от 15 января 2010 года № 262 "О повышении базовых ставок земельного налога на 50 процентов"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 22 октября 2010 года № 349. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 22 ноября 2010 года № 9-14-137. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 1 апреля 2016 года № 18
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 01.04.2016 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", статьей 56 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), письмом налогового управления по Костанайскому району от 9 сентября 2010 года № 39-08-ОАНП/4261 Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на 50 процентов" от 15 января 2010 года № 262 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-14-120, опубликовано 26 февраля 2010 года в районной газете "Арна") следующее изменение:
абзац первый пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1. Повысить базовые ставки земельного налога на 50 процентов, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), кроме указанных в пункте 1-1 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), автозаправочные станции и занятых под казино:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии Костанайского
районного маслихата С. Есментаев
Секретарь Костанайского
районного маслихата А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое
управление по Костанайскому
району налогового Департамента
по Костанайской области
налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
________________ Б. Сулейменов

Мәслихаттың 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 262 "Жер салығының базалық ставкасын 50 пайызға көтеру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 қазандағы № 349 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 қарашада № 9-14-137 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 01.04.2016 № 18 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 28-бабына, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 56-бабына, Қостанай ауданы бойынша салық басқармасының 2010 жылғы 9 қыркүйектегі № 39-08-ОАНП/4261 хатына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жер салығының базалық ставкасын 50 пайызға көтеру туралы" 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 262 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-14-120 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 26 ақпандағы аудандық "Арна" газетінде жарияланды) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың бірінші азат жолы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының "Салықтар және бюджетке төленетін басқа міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 386-бабының 1-1-тармағында көрсетілгеннен басқа, автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына және казиноға бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, жер салығының базалық ставкалары 50 пайызға көтерілсін:".
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы С. Есментаев
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
қаржы Министрлігінің салық
комитеті Қостанай облысы
бойынша салық Департаментінің
Қостанай ауданы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ Б. Сулейменов