О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 28 октября 2009 года № 216 "Об установлении стоимости разовых талонов"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 24 декабря 2010 года № 339. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 26 января 2011 года № 9-18-128. Утратило силу - Решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 27 марта 2013 года № 114
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 27.03.2013 № 114.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан от 30 июня 2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам таможенного регулирования и налогообложения" и на основании протеста прокурора № 7-2-1543-10 от 26 августа 2010 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об установлении стоимости разовых талонов" от 28 октября 2009 года № 216 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-18-101, опубликовано 03 декабря 2009 года в районной газете "Маяк") следующие изменения и дополнения:
в пунктах 12 слова "физических лиц" заменить словами "граждан Республики Казахстан, оралманов";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
пункт 1 приложения 2 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) бахчевых культур, кормов для животных и птиц, веников, метел, лесных ягод, меда, грибов и рыбы установив для них стоимость разового талона в сумме 13 тенге".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель тридцать
шестой, очередной
сессии                                     Л. Луценко
Секретарь районного
маслихата                                  С. Жолдыбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного
учреждения "Налоговое
управление по Тарановскому
району Налогового департамента
по Костанайской области
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
__________________ К. Сарсенбаев
Приложение
к решению маслихата
от 24 декабря 2010 года № 339
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 октября 2009 года № 216
Стоимость разовых талонов для граждан Республики
Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей
и юридических лиц, осуществляющих деятельность по
реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг
на рынках, за исключением реализации в киосках,
стационарных помещениях (изолированных блоках) на
территории рынков
п/п
Виды деятельности
Стоимость разовых талонов (в
тенге)
поселок
Тобол
село
Тарановское
другие
населенные
пункты
1.
Реализация
товаров,
выполнение работ,
оказание услуг

Мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы 2009 жылғы 28 қазандағы № 216 "Біржолғы талонның құнын бекіту туралы"
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 339 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 қаңтарда № 9-18-128 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2013 жылғы 27 наурыздағы № 114 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 27.03.2013 № 114 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 15) тармақшасына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы"" Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 36 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасы 2010 жылғы 30 маусымдағы "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне кедендік реттеу және салық салу мәселелері бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Заңына сәйкес және 2010 жылғы 26 тамыздағы № 7-2-1543-10 прокурордың наразылығы негізінде аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 28 қазандағы № 216 "Біржолғы талондар құнын белгілеу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-18-101 нөмірімен тіркелген, "Шамшырақ" аудандық газетінде 2009 жылғы 3 желтоқсанда жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
12 тармақтарында "жеке тұлғалар" деген сөздер "Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2 қосымшаның 1 тармағы 5) тармақшысымен толықтырылсын:
"5) бақша дақылдары, жануарлар мен құстардың жемдерін, сыпыртқылар, сыпырғылар, орман жидегін, бал, саңырауқұлақ және балық біржолғы талондар кұның оларға 13 теңге сомасы болып белгіленсін".
2. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Отыз алтыншы, кезекті
сессиясының төрайымы                       Л. Луценко
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    С. Жолдыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасының
қаржы Министірлігінің Салық
комитеті Қостанай облысы
бойынша Салық департаменті
Таран ауданы бойынша Салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ Қ. Сәрсенбаев
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 339 мәслихаттың шешіміне
қосымшасы
2009 жылғы 28 қазандағы
№ 216 мәслихаттың шешіміне
1 қосымшасы
Біржолғы талондар құны Қазақстан Республикасының
азаматтары, оралмандар, жеке кәсіпкерлер мен заңды
тұлғалар үшін, қызметтерді жүзеге асыратын тауарлар
өткізу жөніндегі, жұмыстар орындау, базарларда қызметтер
көрсету, қоспағанда сауданы дүңгіршектердегі,
стационарлық үй – жайлардағы, (оқшауланған блоктардағы)
базарлардың аумағындағы
р/н
Қызмет түрлері
Біржолғы талондар құны (теңгеде)
Тобыл
кенті
Таран
селосы
басқа елді
мекендер
1.
Тауарды өткізу,
жұмыс орындау,
қызмет көрсету