О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Лебяжинского района от 27 января 2010 года N 7/1 "О социальной помощи отдельным категориям граждан Лебяжинского района на 2010 год"
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 28 июня 2010 года N 163/6. Зарегистрировано Управлением юстиции Лебяжинского района Павлодарской области 2 августа 2010 года N 12-9-116. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06 марта 2014 года N 31/1-36/89)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06.03.2014 N 31/1-36/89).
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям граждан, решением районного маслихата (внеочередная XХI сессия IV созыва) от 17 июня 2010 года N 4/21 "О внесений дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 5/16 "Об утверждении категории граждан, имеющие право на социальные выплаты в 2010 году" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Лебяжинского района от 27 января 2010 года N 7/1 "О социальной помощи отдельным категориям граждан Лебяжинского района на 2010 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-9-104, опубликовано в газете "Аққу үні" 18 февраля 2010 года N 14) внести следующие дополнения:
в подпункте 1) пункта 3:
единовременная материальная помощь на поездку и экскурсию в г.Астана в сумме 15000 тенге;
на отведение водных стоков канализационных систем по фактической стоимости;
в подпунктах 2), 3), 4), 5), 6), 7), 14), 23), 24), 25), 32) пункта 3 единовременная материальная помощь на поездку и экскурсию в г.Астана в сумме 15000 тенге;
в подпункте 9) пункта 3 врачу-хирургу единовременная материальная помощь на развитие личного подворья в размере 200000 тенге;
пункт 1 дополнить подпунктами 39), 40) следующего содержания:
39) многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алка", "Кумыс алка";
40) дети сироты;
пункт 2 дополнить подпунктами 33), 34) следующего содержания:
33) для категории указанной в подпункте 39) пункта 1 - для выплаты единовременной материальной помощи, на поездку и экскурсию в г.Астана - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, копии книги регистрации граждан, копии документа подтверждающий статус;

Лебяжі ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 27 қаңтардағы "Лебяжі ауданының жекелеген санаттағы азаматтарына 2010 жылға арналған әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 7/1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 28 маусымдағы N 163/6 қаулысы. Павлодар облысы Лебяжі ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 2 тамызда N 12-9-116 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімінің аппараты басшысысының 2014 жылғы 06 наурыздағы N 31/1-36/89 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімінің аппараты басшысының 06.03.2014 N 31/1-36/89 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 14-тармақшасына, аудандық мәслихаттың (ІV сайланған, кезектен тыс XXI сессиясы) 2010 жылғы 17 маусымдағы Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 жылы әлеуметтік көмекке құқығы бар азаматтардың санатын бекіту туралы" N 5/16 шешіміне толықтырулар енгізу туралы N 4/21 шешіміне сәйкес, жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 27 қаңтардағы "Лебяжі ауданының жекелеген санаттағы азаматтарына 2010 жылға арналған әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 7/1 (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеуіндегі тізілімінде N 12-9-104 болып тіркелген, 2010 жылғы 18 ақпанда "Аққу үні" газетінің N 14 санында жарияланған) қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
3-тармақтың 1)–тармақшасында:
Астана қаласына баруға және экскурсияға бір реттік материалдық көмек 15000 теңге көлемінде;
канализация жүйесінен су жиынын шығару нақты құнының көлемінде;
3-тармақтың 2), 3), 4), 5), 6), 7), 14), 23), 24), 25), 32) – тармақшаларында көрсетілген санатқа "Астана қаласына баруға және экскурсияға бір реттік материалдық көмек 15000 теңге көлемінде";
3-тармақтың 9)–тармақшасында хирург-дәрігеріне жеке ауласын дамытуға бір реттік материалдық көмек 200000 теңге көлемінде;
1-тармақ келесі мазмұндағы 39), 40) тармақшаларымен толықтырылсын:
39) "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен марапатталған көп балалы аналар;
40) жетім балалар;
2-тармақ келесі мазмұндағы 33), 34) тармақшаларымен толықтырылсын:
33) 1-тармақтың 39) тармақшасында көрсетілген санатқа - Астана қаласына баруға және экскурсияға бір реттік материалдық көмек төлеуге - "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, статусын растайтын құжаттың көшірмесі;

34) для категории указанной в подпункте 40) пункта 1 - для выплаты единовременной материальной помощи - заявление (опекуна, попечителя) с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, копии книги регистрации граждан, копии свидетельства о смерти родителей;
в подпункте 3 пункта 3 цифру "10000" заменить цифрой "25000";
подпункт 7 пункта 3 дополнить текстом следующего содержания:
единовременная материальная помощь ко Дню Победы в размере 10000 тенге;
пункт 3 дополнить подпунктами 36), 37) следующего содержания:
36) для категории указанной в подпункте 39) пункта 1 – единовременная материальная в помощь в размере 15000 тенге;
37) для категорий указанных в подпункте 40) пункта 1 – единовременная материальная помощь в размере 70 МРП;
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сагандыкова Н.О.
Аким района                                С. Апсаликов

34) 1-тармақтың 40)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бір реттік материалдық көмек төлеуге - "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген (қамқоршы) өтініші, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, ата-анасының қайтыс болуы туралы куәлік көшірмесі;
3-тармақтың 3)-тармақшасында "10000" саны "25000" санымен ауыстырылсын;
3-тармақтың 7)-тармақшасы келесі мазмұндағы мәтінмен толықтырылсын:
Жеңіс күніне арналған бір реттік материалдық көмек 10000 теңге көлемінде;
3-тармақ келесі мазмұндағы 36), 37) тармақшаларымен толықтырылсын:
36) 1-тармақтың 39) тармақшасында көрсетілген санатқа - бір реттік материалдық көмек 15000 теңге көлемінде;
37) 1-тармақтың 40) тармақшасында көрсетілген санатқа - бір реттік материалдық көмек 70 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде.
2. Бұл қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. Сағандықовқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                С. Әпсалықов