Об оказании ежемесячной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Караганды
Решение LIX сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 12 декабря 2011 года N 611. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 30 декабря 2011 года N 8-1-146. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 15 мая 2019 года № 409
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 15.05.2019 № 409 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях социальной поддержки малообеспеченных слоев населения, Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Оказать ежемесячную социальную помощь в размере одного месячного расчетного показателя:
1) получателям государственной адресной социальной помощи, а также получателям минимального размера пенсии и государственного социального пособия по возрасту;
Примечание РЦПИ!
Действие подпункта 2) приостановлено до 01.03.2012 - решением Карагандинского городского маслихата от 24.01.2012 N 17.
2) обучающимся и воспитанникам всех организаций образования очной формы обучения из числа детей – сирот, детей оставшихся без попечения родителей, детей с ограниченными возможностями в развитии, детей-инвалидов, детей из многодетных семей, детей по утере одного из родителей, детей одиноких матерей.
2. Произвести финансирование расходов на оказание ежемесячной социальной помощи за счет средств, предусмотренных по программе 007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов".
3. Рекомендовать акимату города Караганды принять необходимые меры по реализации настоящего решения.
4. Рекомендовать Карагандинскому областному филиалу "Государственный центр по выплате пенсий" обеспечить ежемесячное предоставление в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Караганды" базы данных получателей пенсий и пособий для назначения социальной помощи.
5. Признать утратившим силу:
1) решение II сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва от 24 октября 2007 года N 21 "Об оказании ежемесячной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-1-61, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 12 ноября 2007 года N 127 (315);

Қарағанды қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына ай сайынғы әлеуметік көмек көрсету туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған LIX сессиясының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 611 шешімі. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 желтоқсанда N 8-1-146 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 мамырдағы № 409 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 15.05.2019 № 409 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, халықтың аз қамтылған топтарына әлеуметтік қолдау көрсету мақсатында Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бір айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде ай сайынғы әлеуметтік көмек:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушыларға, сонымен қатар зейнетақының ең төменгі мөлшерін және жасына байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларға;
РҚАО-ның ескертпесі!
2) тармақшаның қолданысы 2012.03.01 дейін - Қарағанды қалалық мәслихатының 2012.01.24 N 17 шешімімен тоқтатылды.
2) жетім – балалар, ата – анасының қамқорлығынсыз қалған балалар, дамуындағы мүмкіндіктері шектеулі болатын балалар, мүгедек балалар, көпбалалы отбасылардан шыққан балалар, ата – анасының бірінен айырылған балалар, жалғыз басты аналардың балалары арасынан күндізгі оқу нысанындағы барлық білім беру ұйымдарының оқушылары мен тәрбиеленушілеріне көрсетілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды қалалық мәслихатының 2012.04.16 N 31 (алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. Ай сайынғы әлеуметтік көмекті қаржыландыру "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" 007 бағдарламасында көзделген қаражаттар есебінен жүргізілсін.
3. Қарағанды қаласының әкімдігіне осы шешімді жүзеге асыру бойынша қажетті шараларды қабылдау ұсынылсын.
4. "Қарағанды қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне әлеуметтік көмек тағайындау үшін зейнетақы мен жәрдемақы алушылар жөнінде ақпараттың ай сайынғы берілуі "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Қарағанды облыстық филиалына қамтамасыз ету ұсынылсын.
5. Күші жойылды деп танылсын:
1) IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 24 қазандағы ІІ сессиясының "Қарағанды қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына ай сайынғы әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 21 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген N 8-1-61, 2007 жылдың 12 қарашасындағы N 127 (315) "Взгляд на события" газетінде жарияланған);

2) решение ХV сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва от 26 ноября 2008 года N 157 "О внесении изменений и дополнений в решение N 21 от 24 октября 2007 года ІІ сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва "Об оказании ежемесячной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-1-79, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 17 декабря 2008 года N 129 (458).
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам труда, развития социальной сферы и социальной защиты населения (председатель Аймагамбетов Асхат Канатович).
7. Настоящее решение вводится в действие после официального опубликования с 1 января 2012 года.
Председатель очередной LIX сессии
Карагандинского городского
маслихата IV созыва
В. Крючков
Секретарь Карагандинского
городского маслихата
К. Оспанов
Согласовано:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ города
Караганды"
Ж. Искаков
14.12.2011 г.

2) IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 қарашадағы ХV сессиясының "IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 24 қазандағы ІІ сессиясының "Қарағанды қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына ай сайынғы әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 21 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" N 157 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген N 8-1-79, 2008 жылдың 17 желтоқсандағы N 129 (458) "Взгляд на события" газетінде жарияланған).
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау еңбек, әлеуметтік саланы дамыту және халықты әлеуметтік қорғау бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін (төрағасы Асхат Қанатұлы Аймағамбетов).
7. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтарынан бастап ресми жарияланғанынан кейін қолданысқа енгізіледі.
IV шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихатының кезекті
LIX сессия төрағасы
В. Крючков
Қарағанды қалалық
мәслихатының хатшысы
Қ. Оспанов
Келісілді:
"Қарағанды қаласының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекеме бастығы
Ж. Ысқақов
14.12.2011 жыл