Об установлении единых ставок фиксированного налога на единицу обьекта налогообложения в месяц по Сырдарьинскому району
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 30 ноября 2011 года № 361. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 декабря 2011 года № 10-8-161. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 29 июля 2016 года № 48
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 29.07.2016 № 48 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Наименования решения в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 27.06.2012 N 59 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствий с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Қазахстан от 10 декабря 2008 года N 99 "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛИ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 27.06.2012 N 59 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
1. Установить единую ставку фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц по Сырдарьинскому району согласно приложению 1.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 27.06.2012 N 59 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Данное решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
внеочередной ХХХХII сессий
районного маслихата Р. Есенов
Секретарь
районного маслихата А. Атакаев
"Согласовано"
Начальник налогового управления
по Сырдарьинскому району Налогового
Департамента Кызылординской области
Налогового Комитета Министерства
Финансов Республики Казахстан
_________________Ф.Кожабергенов

Сырдария ауданы бойынша бекітілген базалық ставкалар шегінде айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 қарашадағы № 361 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 23 желтоқсанда № 10-8-161 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 шілдедегі № 48 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 29.07.2016 № 48 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2012.06.27 N 59 шешімімен (қолданысқа алғаш ресми жарияланған күннен бастап енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы N 99 Кодексінің 422-бабының 2-тармағын, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңын басшылыққа ала отырып аудандық мәслихат ШЕШЕМІЗ:
1. Сырдария ауданы бойынша бекітілген базалық ставкалар шегінде айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салық ставкалары 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2012.06.27 N 59 шешімімен (қолданысқа алғаш ресми жарияланған күннен бастап енгізіледі).
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХХІІ сессиясының төрағасы Р. Есенов
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Атақаев
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлігі Салық
Комитетінің Қызылорда
облысы бойынша Салық
департаментінің Сырдария
ауданы бойынша Салық
басқармасының бастығы
_____________Ф. Қожабергенов

30 ноября 2011 год
Сноска. Гриф согласования с изменениями, внесенными решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 20.03.2012 N 36 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Приложение 1
к решению внеочередной ХХХХII сессии
Сырдарьинского районного маслихата
от 30 ноября 2011 года N 361
Единая ставка фиксированного налога на единицу обьекта налогообложения в месяц по Сырдарьинскому району

30 қараша 2011 жыл
Ескерту. Келісу таңбасына өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2012.03.20 N 36 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
2011 жылғы "30" қарашадағы
Сырдария аудандық мәслихаттың
кезектен тыс ХХХХІІ
сессиясының N 361 шешіміне
1-қосымша
Сырдария ауданы бойынша бекітілген базалық ставкалар шегінде айына салық салу объектілерінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салық ставкалары