О районном бюджете Наурзумского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 21 декабря 2011 года № 431. Зарегистрировано Управлением юстиции Наурзумского района Костанайской области 29 декабря 2011 года № 9-16-132
В соответствии со статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1597855,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 154927,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4092,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2745,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1436091,6 тысяча тенге;
2) затраты – 1607850,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7764,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9181,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1417,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -17758,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17758,9 тысяч тенге:
поступление займов – 4225,0 тысяч тенге;
погашение займов – 5674,9 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19208,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 05.12.2012 № 86 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 832941,0 тысяча тенге.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год поступления трансфертов в областной бюджет в связи с упразднением ревизионной комиссии Наурзумского районного маслихата в сумме 2131,0 тысяча тенге.
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 4174,3 тысячи тенге;
в областной бюджет в сумме 0,1 тысяча тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 23.02.2012 № 11 (вводится в действие с 01.01.2012).
3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета в сумме 4257,9 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 30.07.2012 № 52 (вводится в действие с 01.01.2012); в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 05.12.2012 № 86 (вводится в действие с 01.01.2012).

Науырзым ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 431 шешімі. Қостанай облысы Науырзым ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 29 желтоқсанда № 9-16-132 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Науырзым ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1597855,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 154927,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4092,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2745,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1436091,6 мың теңге;
2) шығындар – 1607850,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 7764,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 9181,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1417,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17758,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17758,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 4225,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5674,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19208,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012.12.05 № 86 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 832941,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте Науырзым аудандық мәслихатының тексеру комиссиясының таратылуына байланысты облыстық бюджетке 2131,0 мың теңге сомасында трансферттер түсімі қарастырылсын.
3-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 4174,3 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 0,1 мың теңге сомасында.";
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012.02.13 № 11 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-2. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару 4257,9 мың теңге сомасында карастырылғаны ескерілсін
Ескерту. Шешім 3-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012.07.30 № 52 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012.12.05 № 86 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

4. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 6500,0 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы организаций образования в сумме 4200,0 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации по проведению капитального ремонта Докучаевской средней школы в сумме 9900,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 14.05.2012 № 45 (вводится в действие с 01.01.2012).
4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на ремонт кровли государственного учреждения "Докучаевская средняя школа отдела образования Наурзумского района" в сумме 51633,6 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 30.07.2012 № 52 (вводится в действие с 01.01.2012); в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 05.12.2012 № 86 (вводится в действие с 01.01.2012).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевого трансферта на развитие из областного бюджета, в том числе:
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сумме 36518,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями маслихата Наурзумского района Костанайской области от 14.05.2012 № 45 (вводится в действие с 01.01.2012); от 30.07.2012 № 52 (вводится в действие с 01.01.2012).
5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевого трансферта на развитие из республиканского бюджета, в том числе:
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 36357,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 10.04.2012 № 37 (вводится в действие с 01.01.2012); в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 05.12.2012 № 86 (вводится в действие с 01.01.2012).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 13576,0 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 2506,0 тысяч тенге;

4. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
коммуналдық меншік нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға 6500,0 мың теңге сомасында;
білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға 4200,0 мың теңге сомасында;
Докучаев орта мектебіне күрделі жөндеуді жүргізу бойынша жобалау–сметалық құжаттаманы әзірлеуге 9900,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012.05.14 № 45 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
"Науырзым ауданы білім беру бөлімінің Докучаев орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жабының жөндеуге 51633,6 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012.07.30 № 52 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012.12.05 № 86 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамуға арналған нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға 36518,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012.05.14 № 45 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.07.30 № 52 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер түсімі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға 36357,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 5-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012.04.10 № 37 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012.12.05 № 86 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 13576,0 мың теңге сомасында;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2597,0 мың теңге сомасында;

на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 12269,0 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 8688,0 тысяч тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 4122,0 тысячи тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 9844,0 тысячи тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" в сумме 554,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями маслихата Наурзумского района Костанайской области от 10.04.2012 № 37 (вводится в действие с 01.01.2012); от 14.05.2012 № 45 (вводится в действие с 01.01.2012); от 30.07.2012 № 52 (вводится в действие с 01.01.2012); от 26.11.2012 № 72 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.12.2012 № 86 (вводится в действие с 01.01.2012).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета на реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" в сумме 1543,0 тысячи тенге.
8. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета на реализацию Программы занятости 2020, в том числе целевых текущих трансфертов:
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 1937,0 тысяч тенге;
на обеспечение центров занятости населения в сумме 8484,0 тысячи тенге;
на молодежную практику в сумме 1858,0 тысяч тенге.
9. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета, в том числе:
бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 4225,0 тысяч тенге;
целевого трансферта на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сумме 363584,0 тысячи тенге;
целевого трансферта на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 34416,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 10.04.2012 № 37; с изменениями, внесенными решениями маслихата Наурзумского района Костанайской области от 14.05.2012 № 45 (вводится в действие с 01.01.2012); от 26.11.2012 № 72 (вводится в действие с 01.01.2012).

мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 12269,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 8688,0 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 4122,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 7930,0 мың теңге сомасында;
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 554,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012.04.10 № 37; 2012.05.14 № 45 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.07.30 № 52 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.26 № 72 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.05 № 86 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыруына 1543,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен қаражаттар түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.
8. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыруға республикалық бюджеттен қаражаттар, оның ішінде нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін:
жалақыны ішінара субсидиялауға 1937,0 мың теңге сомасында;
жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге 8484,0 мың теңге сомасында;
жастар тәжірибесіне 1858,0 мың теңге сомасында.
9. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен қаражаттар түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
жергілікті атқарушы органдарға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 7281,0 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға нысаналы трансферт 363584,0 мың теңге сомасында;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға нысаналы даму трансферті 34416,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012.04.10 № 37; өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012.05.14 № 45 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.26 № 72 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

10. исключен - решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 26.11.2012 № 72 (вводится в действие с 01.01.2012).
11. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения Наурзумского районного бюджета на 2012 год, согласно приложению 4.
12. Утвердить перечень бюджетных программ Наурзумского районного бюджета на развитие с распределением бюджетных программ на реализацию инвестиционных проектов на 2012-2014 годы, согласно приложению 5.
13. Утвердить перечень бюджетных программ поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Наурзумского района на 2012 год, согласно приложению 6.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        З. Алдажуманова
Секретарь
районного маслихата                        Б. Аманбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Наурзумского района"
_______________________ Н. Дехтярева
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Наурзумского района"
_______________________ Р. Будекенова
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2011 года № 431
Приложение 1
к решению маслихата
от 26 ноября 2012 года № 72
Бюджет Наурзумского района на 2012 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 05.12.2012 № 86 (вводится в действие с 01.01.2012).
Категория
Сумма
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

10. алынып тасталды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012.11.26 № 72 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2012 жылға арналған Науырзым аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Бюджеттік бағдарламаларды бөлумен дамытуға инвестициялық жобаларды іске асыруға 2012-2014 жылдарға Науырзым аудандық бюджетінің бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. 2012 жылға арналған Науырзым ауданының кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтерінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            З. Алдажұманова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Б. Аманбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Науырзым ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Н. Дехтярева
"Науырзым ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Р. Бөдекенова
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 431 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 86 шешіміне 1-қосымша
Науырзым ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012.12.05 № 86 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер

458
Отдел
жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
района (города областного
значения)
1950,0
019
Развитие
теплоэнергетической
системы
1950,0
Приложение 6
к решению маслихата
от 21 декабря 2011 года № 431
Перечень бюджетных программ поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа Наурзумского района на 2012 год
№п/
Исполнительный
орган-
администратор
программ
Код
Наименование бюджетных
программ
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Буревестнен-
ского сельского
округа
Наурзумского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение населенных
пунктов
2
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
аула Дамды
Наурзумского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственного органа
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение населенных
пунктов
3
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Карамендинского
сельского
округа
Наурзумского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение населенных
пунктов
12-1-123-013
Обеспечение
функционирования
автомобильных дорог в
городах районного
значения, поселках,
аулах (селах), аульных
(сельских) округах
4
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Мерекенского
сельского
округа
Наурзумского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственного органа
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение населенных
пунктов
13-9-123-040
Реализация мероприятий
для решения вопросов
обустройства аульных
(сельских) округов в
реализацию мер по
содействию
экономическому развитию
регионов в рамках
Программы "Развитие
регионов" за счет
целевых трансфертов из
республиканского
бюджета
5
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
села Кожа
Наурзумского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение населенных
пунктов
6
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
села Раздольное
Наурзумского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение населенных
пунктов
13-9-123-040
Реализация мероприятий
для решения вопросов
обустройства аульных
(сельских) округов в
реализацию мер по
содействию
экономическому развитию
регионов в рамках
Программы "Развитие
регионов" за счет
целевых трансфертов из
республиканского
бюджета
7
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
аула Уленды
Наурзумского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственных органов
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение населенных
пунктов
13-9-123-040
Реализация мероприятий
для решения вопросов
обустройства аульных
(сельских) округов в
реализацию мер по
содействию
экономическому развитию
регионов в рамках
Программы "Развитие
регионов" за счет
целевых трансфертов из
республиканского
бюджета
8
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
села Шили
Наурзумского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение населенных
пунктов
9
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
села Шолаксай
Наурзумского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе, города
районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского)
округа
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
07-3-123-009
Обеспечение санитарии
населенных пунктов
07-3-123-011
Благоустройство и
озеленение населенных
пунктов

458
Ауданның (облыстық
маңызы бар қаланың)
тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі
1950,0
019
Жылу-энергетикалық
жүйені дамыту
1950,0
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 431 шешіміне 6-қосымша
2012 жылға арналған Науырзым ауданының кент,
ауыл (село), ауылдық (селолық) округтерінің
бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
т.н
Атқарушы
орган-
бағдарлама-
лардың
әкiмшiсi
Код
Бюджеттіқ бағдарламалардың
атауы
1
"Науырзым
ауданы
Буревестник
селолық
округі
әкімнің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердің көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру мен
көгалдандыру
2
"Науырзым
ауданы
Дамді ауылы
әкімнің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның
күрделі шығыстары
07-3-123-008
Елді мекендердің көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру мен
көгалдандыру
3
"Науырзым
ауданы
Қарамеңді
селолық
округі
әкімнің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердің көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын қамтамасыз
ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру мен
көгалдандыру
12-1-123-013
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қала, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
аппараты
4
"Науырзым
ауданы
Мереке
селолық
округі
әкімнің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органның
күрделі шығыстары
07-3-123-008
Елді мекендердің көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру мен
көгалдандыру
13-9-123-040
Республикалық бюджеттен
нысаналы трансферттер
ретінде "Өңірлерді дамыту"
бағдарламасы шеңберінде
өңірлердің экономикалық
дамуына жәрдемдесу
жөніндегі шараларды іске
асыруда ауылдық (селолық)
округтарды жайластыру
мәселелерін шешу үшін
іс-шараларды іске асыру
5
"Науырзым
ауданы Қожа
селосы
әкімнің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердің көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру мен
көгалдандыру
6
"Науырзым
ауданы
Раздольный
селосы
әкімнің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердің көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру мен
көгалдандыру
13-9-123-040
Республикалық бюджеттен
нысаналы трансферттер
ретінде "Өңірлерді дамыту"
бағдарламасы шеңберінде
өңірлердің экономикалық
дамуына жәрдемдесу
жөніндегі шараларды іске
асыруда ауылдық (селолық)
округтарды жайластыру
мәселелерін шешу үшін
іс-шараларды іске асыру
7
"Науырзым
ауданы
Өлеңді
ауылы
әкімнің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердің көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын қамтамасыз
ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру мен
көгалдандыру
13-9-123-040
Республикалық бюджеттен
нысаналы трансферттер
ретінде "Өңірлерді дамыту"
бағдарламасы шеңберінде
өңірлердің экономикалық
дамуына жәрдемдесу
жөніндегі шараларды іске
асыруда ауылдық (селолық)
округтарды жайластыру
мәселелерін шешу үшін
іс-шараларды іске асыру
8
"Науырзым
ауданы Шилі
селосы
әкімнің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердің көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру мен
көгалдандыру
9
"Науырзым
ауданы
Шолақсай
селосы
әкімнің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердің көшелерін
жарықтандыру
07-3-123-009
Елді мекендердің
санитариясын қамтамасыз
ету
07-3-123-011
Елді мекендерді
абаттандыру мен
көгалдандыру