О внесении изменений и дополнения в решение ХIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 22 декабря 2008 года № 163 "Об утверждении Правил учета, утилизации и обезвреживания отходов производства и потребления в городе Алматы"
Решение XI сессии Маслихата города Алматы V созыва от 12 декабря 2012 года N 79. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 18 января 2013 года за N 964. Утратило силу решением XIХ сессии Маслихата города Алматы VI созыва от 11 августа 2017 года N 137
Сноска. Утратило силу решением Маслихата города Алматы VI созыва от 11 августа 2017 года N 137 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХІV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва "Об утверждении Правил учета, утилизации и обезвреживания отходов производства и потребления в городе Алматы" от 22 декабря 2008 года № 163 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 810, опубликовано 14 февраля 2009 года в газете "Алматы Ақшамы" № 18 и 14 февраля 2009 года в газете "Вечерний Алматы" № 19), с изменениями, внесенными решением XXVII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва "О внесении изменений в решение ХIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 22 декабря 2008 года № 163 "Об утверждении Правил учета, утилизации и обезвреживания отходов производства и потребления в городе Алматы" от 12 апреля 2010 года № 315 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 844, опубликовано 22 мая 2010 года в газете "Алматы Ақшамы" № 62 и 22 мая 2010 года в газете "Вечерний Алматы" № 64) следующие изменения и дополнение:
в преамбуле:
слова "концепцией устойчивого развития Республики Казахстан, одобренной Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2003 года № 1241" исключить;
после слов "управлении" дополнить словами "и самоуправлении";
слово "марта" заменить словом "января".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии маслихата города Алматы по вопросам экологии, здравоохранения и чрезвычайной ситуаций Калакова С.М. и заместителя акима города Алматы Шорманова Е.А (по согласованию).

IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІV сессиясының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы "Алматы қаласында өндіріс қалдықтарын есепке алу, қайта пайдалану, залалсыздандыру және тұтыну ережелерін бекіту туралы" № 163 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІ сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 79 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 қаңтарда N 964 болып тіркелді. Күші жойылды - VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІХ сессиясының 2017 жылғы 11 тамыздағы № 137 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 11.08.2017 № 137 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 және 7 баптарына сәйкес V сайланған Алматы қаласы мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы ХIV сессиясының "Алматы қаласында өндіріс қалдықтарын есепке алу, қайта пайдалану, залалсыздандыру және тұтыну ережелерін бекіту туралы" № 163 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 810 болып тіркелген, 2009 жылғы 14 ақпандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 18 санында және 2009 жылғы 14 ақпанда "Вечерний Алматы" газетінің № 19 санында жарияланған), IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХVІІ сессиясының 2010 жылғы 12 сәуірдегі IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХIV сессиясының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы "Алматы қаласында өндіріс қалдықтарын есепке алу, қайта пайдалану, залалсыздандыру және тұтыну Ережелерін бекіту туралы № 163 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 315 шешімімен өзгерістер енгізілген, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 844 болып тіркелген, 2010 жылғы 22 мамырдағы "Алматы Ақшамы" газетінің № 62 және 2010 жылғы 22 мамырдағы "Вечерний Алматы" газетінің № 64 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
кіріспеде:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 3 желтоқсандағы № 1241 Жарлығымен мақұлданған Қазақстан Республикасының Тұрақты даму тұжырымдамасына" сөздері алынып тасталсын;
"басқару" сөзінен кейін "және өзін-өзі басқару" сөздерімен толықтырылсын;
"наурыздағы" сөзі "қаңтардағы" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экология, денсаулық және төтенше жағдайлар жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С. Калаковқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е. Шормановқа (келісім бойынша) жүктелсін.

3. Секретарю маслихата города Алматы Мукашеву Т.Т. произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XI-й
сессии маслихата города Алматы
V-го созыва
А. Шардинов
Секретарь
маслихата города Алматы
V-го созыва
Т. Мукашев
Согласовано:
Заместитель акима
города Алматы М. Кудышев
Начальник Управления природных
ресурсов и регулирования
природопользования города Алматы А. Рахимбетов
Заведующая юридическим отделом
аппарата акима города Алматы А. Касымова

3. Алматы қаласы мәслихатының хатшысы Т.Т. Мұқашевқа нормативтік құқықтық актіні Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізу жүктелсін.
4. Осы шешім оны алғашқы ресми жарияланған күннен күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
V сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХI сессиясының
төрағасы
А. Шардинов
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Т. Мұқашев
Келісілді:
Алматы қаласы
әкімінің орынбасары М. Құдышев
Алматы қаласы Табиғи
ресурстар және табиғатты
пайдалануды реттеу
басқармасының бастығы А. Рахимбетов
Алматы қаласы әкімі аппараты
заң бөлімінің меңгерушісі А. Қасымова