Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
Постановление акимата города Астаны от 8 сентября 2014 года № 06-1499. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 10 сентября 2014 года № 841. Утратило силу постановлением акимата города Нур-Султана от 30 июля 2020 года № 01-1495 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Нур-Султана от 30.07.2020 № 01-1495 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению 1.
2. Предоставить кандидатам в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан на договорной основе помещение для встреч с избирателями согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким
И. Тасмагамбетов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны
от 8 сентября 2014 года № 06-1499
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата г. Астаны от 02.06.2017 № 104-1155 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Сената Парламента
Республики Казахстан
№ п/п
Месторасположение агитационного печатного материала
по району "Алматы"
1.
Улица Қажымұқана, № 6, район торгового дома "Орбита"
по району "Есиль"
2.
Водно-зеленый бульвар, район пешеходного перехода до улицы Ақмешіт (площадь у монумента "Бәйтерек")
по району "Сарыарка"
3.
Улица Кенесары, № 32, район концертного зала "Астана"
Приложение 2
к постановлению акимата
города Астаны
от 8 сентября 2014 года № 06-1499
Сноска. Приложение 2 в редакции постановления акимата г. Астаны от 02.06.2017 № 104-1155 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Помещения, предоставляемые кандидатам в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан для проведения встреч с избирателями
№ п/п
Местонахождение помещения
по району "Алматы"
1.

Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін орынжайлар беру туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 06-1499 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қыркүйекте № 841 болып тіркелді. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 30 шiлдедегi № 01-1495 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 30.07.2020 № 01-1495 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыру орындары 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін орынжайлар шарттық негізде 2-қосымшаға сәйкес берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Әкім
И. Тасмағамбетов
Келісілді:
Астана қаласы Қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
________________ М. Әубәкіров
2014 жылғы "___" ________
Астана қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 06-1499 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімінің 02.06.2017 № 104-1155 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с
Үгіт-насихат баспа материалын орналастыру орны
"Алматы" ауданы бойынша
1.
Қажымұқан көшесі, № 6, "Орбита" сауда үйінің ауданы
"Есіл" ауданы бойынша
2.
Сулы-жасыл желекжол, Ақмешіт көшесіне дейін жаяу жүргіншілер өтпе жолының ауданы ("Бәйтерек" монументі алаңы)
"Сарыарқа" ауданы бойынша
3.
Кенесары көшесі, № 32, "Астана" концерт залының ауданы
Астана қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 06-1499 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін берілетін орынжайлар
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімінің 02.06.2017 № 104-1155 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с
Орынжайдың орналасқан жері
"Алматы" ауданы бойынша
1.

Улица Күйші Дина, № 6, актовый зал Коммунального государственного учреждения "Школа-лицей "Қазғарыш" № 50 имени Райымбека батыра" акимата города Астаны
по району "Есиль"
2.
Улица Т. Рысқұлова, № 6, актовый зал Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 2" акимата города Астаны
по району "Сарыарка"
3.
Проспект Сарыарқа, № 33, актовый зал акционерного общества "Медицинский университет Астана"

Күйші Дина көшесі, № 6, Астана қаласы әкімдігінің "Райымбек батыр атындағы № 50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
"Есіл" ауданы бойынша
2.
Т. Рысқұлов көшесі, № 6, Астана қаласы әкімдігінің "№ 2 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының акт залы
"Сарыарқа" ауданы бойынша
3.
Сарыарқа даңғылы, № 33, "Астана медицина университеті" акционерлік қоғамының акт залы