О внесении изменений в некоторые постановления акимата Мунайлинского района
Постановление Мунайлинского районного акимата Мангистауской области от 03 сентября 2014 года № 280-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 08 октября 2014 года № 2510. Утратило силу постановлением акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 27 мая 2019 года № 98-қ
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 27.05.2019 № 98-қ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 19.10.2016 № 228-қ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Внести следующие изменения в некоторые постановления акимата Мунайлинского района:
1) в постановление акимата Мунайлинского района от 2 июля 2013 года № 140-қ "О предоставлении помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов на территории Мунайлинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2262, опубликовано в газете "Мұнайлы" 6 июля 2013 года):
преамбулу указанного постановления изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящего постановления.
2) в постановление акимата Мунайлинского района от 2 июля 2013 года № 141-қ "Об определений мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов на территории Мунайлинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2263, опубликовано в газете "Мұнайлы" 26 июля 2013 года):
преамбулу указанного постановления изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституцияонного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению 2 настоящего постановления.

Мұнайлы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 03 қыркүйектегі № 280-қ қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет Департаментінде 2014 жылғы 08 қазанда № 2510 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 мамырдағы № 98-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 27.05.2019 № 98-қ қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы", 2013 жылғы 21 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 19.10.2016 № 228-қ қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Мұнайлы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Мұнайлы ауданының аумағында сайлау өткізу кезеңінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде үй-жайларды беру туралы" аудан әкімдігінің 2013 жылғы 2 шілдедегі № 140-қ қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2262 болып тіркелген, "Мұнайлы" газетінде 2013 жылғы 6 шілдеде жарияланған):
көрсетілген қаулының кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 4 тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2) "Мұнайлы ауданының аумағында кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 2 шілдедегі № 141-қ қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2263 болып тіркелген, "Мұнайлы" газетінде 2013 жылғы 26 шілдеде жарияланған):
көрсетілген қаулының кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 6 тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Руководителю аппарата акима Мунайлинского района (Билялов Б.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Билялова Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Н. Тажибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Мунайлинской районной
избирательной комиссии
Шалкаров М.
03 сентября 2014 год
Приложение 1
к постановлению акимата Мунайлинского района
от 03 сентябрь 2014 года № 280-қ
Помещения, предоставляемые кандидатам для проведения встреч с избирателями на договорной основе в период проведения выборов на территории Мунайлинского района
Наименование сел и сельских округов
Помещения для проведения встреч
Село Мангистау
Актовый зал средней школы № 1
Сельский округ Кызылтобе
Дом культуры села Кызылтобе
Село Баянды
Актовый зал средней школы № 3
Сельский округ Даулет
Актовый зал средней школы № 4
Сельский округ Атамекен
Актовый зал средней школы № 7
Сельский округ Баскудык
Актовый зал средней школы № 9
Сельский округ Батыр
Актовый зал средней школы № 10
Приложение 1
к постановлению акимата Мунайлинского района
от 03 сентября 2014 года № 280-қ
Места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов на территории Мунайлинского района
Наименование сел и сельских округов
Места для для размещения агитационных печатных материалов
Село Мангистау
1) Информационный стенд на территории железнодорожного вокзала "Мангистау"
2) Информационный стенд на территории здания общественных организации
Сельский округ Кызылтобе
Информационный стенд на территории отделения сельского округа Кызылтобе Мангистауского областного филиала акционерного общества "Казпочта"
Село Баянды
Информационный стенд на территории средней школы №3
Сельский округ Баскудык
Информационный стенд на территории центра первичной медико-санитарной помощи в сельском округе Баскудык
Сельский округ Атамекен
Информационный стенд на территории центра первичной медико-санитарной помощи в сельском округе Атамекен
Сельский округ Даулет
Информационный стенд на территории центра первичной медико-санитарной помощи в сельском округе Даулет
Сельский округ Батыр
Информационный стенд на территории фельдшерско-акушерского пункта в сельском округе Батыр

2. Мұнайлы ауданы әкімі аппаратының басшысы (Б.Біләлов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б.Біләловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімнің міндетін атқарушы Н. Тәжібаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Мұнайлы аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
М. Шалқаров
03 қыркүйек 2014 жыл
Мұнайлы ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 03 қыркүйек
№ 280-қ қаулысына
1-қосымша
Мұнайлы ауданының аумағында сайлау өткізу кезеңінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Ауыл және ауылдық округтің атауы
Кездесу өткізілетін үй-жай
Маңғыстау ауылы
№ 1 орта мектептің акт залы
Қызылтөбе ауылдық округі
Қызылтөбе ауылдық мәдениет үйі
Баянды ауылы
№ 3 орта мектептің акт залы
Дәулет ауылдық округі
№ 4 орта мектептің акт залы
Атамекен ауылдық округі
№ 7 орта мектептің акт залы
Басқұдық ауылдық округі
№ 9 орта мектептің акт залы
Батыр ауылдық округі
№ 10 орта мектептің акт залы
Мұнайлы ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 03 қыркүйек
№ 280-қ қаулысына
2-қосымша
Мұнайлы ауданының аумағында кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ауыл және ауылдық округтің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Маңғыстау ауылы
1) "Маңғыстау" темір жол вокзалы аумағында ақпараттық стенд
2) Қоғамдық ұйымдар ғимараты аумағындағы ақпараттық стенд
Қызылтөбе ауылдық округі
"Қазпошта" акционерлік қоғамы Маңғыстау облыстық филиалы Қызылтөбе ауылдық округіндегі бөлімшесінің аумағындағы ақпараттық стенд
Баянды ауылы
№3 орта мектептің аумағындағы ақпараттық стенд
Басқұдық ауылдық округі
Басқұдық ауылдық округіндегі бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету орталығының аумағындағы ақпараттық стенд
Атамекен ауылдық округі
Атамекен ауылдық округіндегі бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету орталығының аумағындағы ақпараттық стенд
Дәулет ауылдық округі
Дәулет ауылдық округіндегі бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету орталығының аумағындағы ақпараттық стенд
Батыр ауылдық округі
Батыр ауылдық округіндегі фельдшерлік акушерлік пунктінің аумағындағы ақпараттық стенд