О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Аршалынском районе
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 4 марта 2015 года № 39/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 марта 2015 года № 4701. Утратило силу решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 22 сентября 2016 года № 8/5
Сноска. Утратило силу решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 22.09.2016 № 8/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Аршалынском районе согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Ю.Сериков
Cекретарь
районного маслихата
Ю.Сериков
СОГЛАСОВАНО
Аким Аршалынского района Ж.Нуркенов
04 марта 2015 года
Приложение
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 04 марта 2015 года
№ 39/3
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Аршалынском районе
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 03.08.2015 № 44/2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
1
поселок Аршалы
поселок Аршалы
Площадь перед районным Домом культуры, улица Ташенова, 47
2
Анарский сельский округ
станция Анар
Пустырь между домами 84 и 86 по улице Казахстан
село Донецкое
Конец улицы Ауэзова
3
сельский округ Жибек жолы
село Жибек жолы
Начало улицы Целинная
село Жалтырколь
Начало улицы Сана би
4
Акбулакский сельский округ
село Акбулак
Начало улицы Центральная
село Актасты
Конец улицы Наурыз
5
Берсуатский сельский округ
село Берсуат
Начало улицы Женис
6
Волгодоновский сельский округ
село Волгодоновка
Начало улицы Центральная
село Койгельды
Начало улицы Жастар
Разъезд 42
Пустырь по улице Конституции, 10 "а"
7
сельский округ Арнасай
село Арнасай
Конец улицы Рождественского
станция Бабатай
Начало улицы Габита Мусрепова
8
Ижевский сельский округ
село Ижевское
Начало улицы Мира
станция Шоптиколь
Начало улицы Сейфуллина
9
сельский округ Турген
село Турген
Начало улицы Женис
село Красное озеро
Начало улицы Кызыл
село Родники
Начало улицы Озерная
10
Константиновский сельский округ
село Константиновка
Площадь перед памятником погибшим воинам в Великой Отечественной войне, улица Центральная, 49
село Шортанды
Площадь перед сельским клубом, улица Центральная, 15
село Белоярка
Территория пустыря по улице Аксенова, 19
11
Булаксайский сельский округ
село Булаксай
Центральная площадь перед Домом культуры
село Костомар
Начало улицы Кунаева
село Акжар
Начало улицы Ауэзова
12
Михайловский сельский округ
село Михайловка
Площадь перед Домом культуры, улица Абая, 15
село Ольгинка
Площадь перед сельским клубом, улица Енбек, 7
село Николаевка
Площадь перед сельским клубом, улица Новая, 12
13
Сарабинский сельский округ
село Сараба
Середина улицы Абая
станция Сары-Оба
Начало улицы Бейбитшилик

Аршалы ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 наурыздағы № 39/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 наурызда № 4701 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 қыркүйектегі № 8/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 22.09.2016 № 8/5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында, Аршалы ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ю.Сериков
Аудандық мәслихатының
хатшысы
Ю.Сериков
КЕЛІСІЛДІ
Аршалы ауданының әкімі Ж.Нұркенов
2015 жыл 04 наурыз
Аршалы аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
04 наурыздағы № 39/3
шешіміне қосымша
Аршалы ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 03.08.2015 № 44/2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Елді мекендер атауы
Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары орындары
1
Аршалы кенті
Аршалы кенті
Аудандық мәдениет үйі алдындағы алаң, Тәшенов көшесі, 47
2
Анар ауылдық округі
Анар станциясы
Қазақстан көшесіндегі 84 және 86 үй аралығындағы алаңқай
Донецкое ауылы
Әуезов көшесінің соңы
3
Жібек жолы ауылдық округі
Жібек жолы ауылы
Целинная көшесінің басы
Жалтыркөл ауылы
Сана би көшесінің басы
4
Ақбұлақ ауылдық округі
Ақбұлақ ауылы
Центральная көшесінің басы
Ақтасты ауылы
Наурыз көшесінің соңы
5
Бірсуат ауылдық округі
Бірсуат ауылы
Жеңіс көшесінің басы
6
Волгодонов ауылдық округі
Волгодоновка ауылы
Центральный көшесінің басы
Қойгелді ауылы
Жастар көшесінің басы
42 разъезді
Конституция көшесіндегі 10 "а" алаңқай
7
Арнасай ауылдық округі
Арнасай ауылы
Рождественский көшесінің соңы
Бабатай станциясы
Ғабит Мүсірепов көшесінің басы
8
Ижев ауылдық округі
Ижевское ауылы
Мир көшесінің басы
Шөптікөл станциясы
Сейфуллин көшесінің басы
9
Түрген ауылдық округі
Түрген ауылы
Жеңіс көшесінің басы
Красное озеро ауылы
Қызыл көшесінің басы
Родники ауылы
Озерная көшесінің басы
10
Константинов ауылдық округі
Константиновка ауылы
Ұлы Отан соғысында қаза болған жауынгерлерге ескерткіш алдындағы алаң, Центральная көшесі, 49
Шортанды ауылы
Ауылдық клуб алдындағы алаң, Центральная көшесі, 15
Белоярка ауылы
Аксенов көшесі 19 жері аумағындағы алаңқай
11
Бұлақсай ауылдық округі
Бұлақсай ауылы
Мәдениет үйі алдындағы орталық алаң
Қостомар ауылы
Конаев көшесінің басы
Ақжар ауылы
Әуезов көшесінің басы
12
Михайлов ауылдық округі
Михайловка ауылы
Мәдениет үйі алдындағы алаң, Абай көшесі, 15
Ольгинка ауылы
Ауылдық клуб алдындағы алаң, Еңбек көшесі, 7
Николаевка ауылы
Ауылдық клуб алдындағы алаң, Новая көшесі, 12
13
Сараба ауылдық округі
Сараба ауылы
Абай көшесі ортасында
Сары-Оба станциясы
Бейбітшілік көшесінің басы