Об утверждении цен на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан"
Приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 января 2016 года № 87. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 февраля 2016 года № 13353.
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п.4
В соответствии с пунктом 3 статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об обязательном социальном страховании", с пунктом 2 статьи 20 Закона Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан", со статьей 5-1 Закона Республики Казахстан "О государственной адресной социальной помощи", с пунктом 3 статьи 152 Земельного Кодекса Республики Казахстан, с пунктом 5 статьи 5 Закона Республики Казахстан "О регистрации залога движимого имущества", с пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О государственной регистрации прав на недвижимое имущество", с пунктом 2 статьи 776 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", с абзацем сто девяносто первым подпункта 1) пункта 16 Положения о Министерстве цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2019 года № 501 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 17 июня 2019 года № 24 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан", ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 06.04.2023 № 136/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
1. Утвердить:
1) цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в сфере обязательного социального страхования согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в сфере пенсионного и социального обеспечения согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) Исключен приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 16.01.2024 № 23/НҚ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).

"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 87 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 29 ақпанда № 13353 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т.қараңыз
"Міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабының 2-тармағына, "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5-1 бабына, Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 152-бабының 3-тармағына, "Жылжымалы мүлік кепілін тіркеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабының 5-тармағына сәйкес, "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 2-тармағына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 776-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 24 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 12 шілдедегі № 501 қаулысына толықтыру енгізу туралы қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі туралы ереженің 16 тармағының 1) жүз тоқсан бірінші абзацына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 06.04.2023 № 136/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Мыналар:
1) осы бұйрықпен бекітілген 1-қосымшаға сәйкес міндетті әлеуметтік сақтандыру саласындағы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары;
2) осы бұйрықпен бекітілген 2-қосымшаға сәйкес әлеуметтік қамтамасыз ету және зейнетақы саласындағы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары;
3) алып тасталды – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 16.01.2024 № 23/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен;

4) цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в сфере регистрации залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации, согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) Исключен приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 16.01.2024 № 21/НҚ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
6) цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в рамках единого совокупного платежа согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) Исключен приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 16.01.2024 № 22/НҚ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
8) цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в сфере Единого платежа согласно приложению 8 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 01.12.2023 № 596/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Комитету связи, информатизации и информации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Қазағап Т.Б.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему "Әділет" в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан, а также в Республиканский центр правовой информации в течение десяти календарных дней со дня получения зарегистрированного приказа для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;

4) осы бұйрықпен бекітілген 4-қосымшаға сәйкес міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымайтын мүлік кепілін тіркеу саласындағы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары;
5) алып тасталды – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 16.01.2024 № 21/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен;
6) осы бұйрықпен бекітілген 6-қосымшаға сәйкес бірыңғай жиынтық төлем шеңберінде "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары;
7) алып тасталды – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 16.01.2024 № 22/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен;
8) осы бұйрықпен бекітілген 8-қосымшаға сәйкес біріңғай төлемдер саласындағы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 01.12.2023 № 596/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 16.01.2024 № 21/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі); 16.01.2024 № 22/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі); 16.01.2024 № 23/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Байланыс, ақпараттандыру және ақпарат комитеті (Т. Б. Қазанғап):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін оның көшірмелерін баспа және электрондық түрде күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ак тіркелген бұйрықты алған күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын;

4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) пункта 2 настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра но инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, но не ранее 1 марта 2016 года.
Исполняющий обязанности
Министра по инвестициям н развитию
Республики Казахстан
Ж. Касымбек
"СОГЛАСОВАН"
Министр юстиции
Республики Казахстан
_____________ Б. Имашев
29 января 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
_____________ Т. Дуйсенова
28 января 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной
экономики
Республики Казахстан
_____________ Е. Досаев
28 января 2016 года
Приложение 1
к приказу исполняющего
обязанности Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 87
Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в сфере обязательного социального страхования

4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне осы бұйрықтың 2-тармағының 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күніне кейін күнтізбелік он күн өткен соң, бірақ 2016 жылдың 1 наурызынан бұрын емес қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін атқарушы
Ж. Қасымбек
"КЕЛІСІЛГЕН
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
______________Б. Имашев
2016 жылғы 29 қаңтар
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрі
______________ Т. Дүйсенова
2016 жылғы 28 қаңтар
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
______________Е. Досаев
2016 жылғы 28 қаңтар
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін
атқарушының
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 87 бұйрығына
1-қосымша
Міндетті әлеуметтік сақтандыру саласындағы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы жүргізетін және (немесе) іске асыратын тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары

Сноска. Приложение 1 - в редакции приказа Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 17.06.2021 № 214/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование товаров (работы, услуги)
Единица измерения
Цена без учета НДС, тенге
1
2
3
4
1
Формирование макетов дел получателей социальных выплат из средств Государственного фонда социального страхования
1 макет
2117,91
2.
Перевод сумм социальных выплат из средств Государственного фонда социального страхования на счета получателей
1 выплата
246,60
3
Перевод социальных отчислений и (или) пени по ним от плательщиков в Государственный фонд социального страхования
1 платежное поручение
6,84
4
Обеспечение возвратов плательщикам излишне (ошибочно) уплаченных сумм социальных отчислений и (или) пени за несвоевременную и (или) неполную уплату социальных отчислений не позднее одного операционного дня, следующего за днем поступления средств фонда на счет Государственной корпорации "Правительство для граждан"
1 платежное поручение
1242,10
5
Предоставление информационных услуг физическим и юридическим лицам
1 информация
459,56
6
Предоставление информации о размерах социальных выплат
1 информация
181,92
7
Предоставление информации о количестве и средней сумме социальных выплат
1 информация
197,13
8
Подтверждение плательщикам о перечисленной сумме социальных отчислений
1 информация
219,89
9
Возврат плательщику сумм социальных отчислений, уплаченных за участника системы обязательного социального страхования, не имеющего индивидуального идентификационного номера и (или) в реквизитах которого допущены ошибки
1 платежное поручение
180,44
*Примечание: НДС - налог на добавленную стоимость.
Приложение 2
к приказу исполняющего
обязанности Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 87
Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или)
реализуемые "Государственной корпорацией "Правительство для
граждан" в сфере пенсионного и социального обеспечения
Сноска. Приложение 2 в редакции приказа Министра по инвестициям и развитию РК от 12.05.2016 № 424 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными приказами Министра информации и коммуникаций РК от 09.08.2017 № 287 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 07.12.2018 № 517 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 17.06.2021 № 214/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 24.12.2021 № 440/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
п/п
Наименование товаров (работы, услуги)
Единица измерения
Цена без учета НДС, тенге
1 2 3 4
1
Формирование макетов дел получателей пенсий, получателей государственных социальных пособий и государственных специальных пособий из республиканского бюджета
1 макет

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 17.06.2021 № 214/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Р/с №
(Жұмыстардың, көрсетілетін қызметтің) тауарлардың атауы
Өлшем бірлігі
ҚҚС қоспағанда, бағасы, теңгемен
1
2
3
4
1
Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорының қаражатынан әлеуметтік төлем алушылардың макеттерді қалыптастыру
1 макет
2117,91
2.
Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорының қаражатынан әлеуметтік төлем сомаларын алушылардың шоттарына аудару
1 төлем
246,60
3
Әлеуметтік аударымдарды және (немесе) олар бойынша өсімпұлды төлеушілерден Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына аудару
1 төлем тапсырмасы
6,84
4
Әлеуметтік аударымдардың артық (қате) төленген сомаларын және (немесе) әлеуметтік аударымдарды уақтылы және (немесе) толық төлемегені үшін өсімпұлды төлеушілерге қордың қаражаты "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы шотына келіп түскен күннен кейінгі бір операциялық күннен кешіктірмей қайтаруды қамтамасыз ету
1 төлем тапсырмасы
1242,10
5
Жеке және заңды тұлғаларға ақпараттық қызмет көрсету
1 ақпарат
459,56
6
Әлеуметтік төлемдер мөлшері туралы ақпаратты ұсыну
1 ақпарат
181,92
7
Әлеуметтік төлемдер саны мен орташа сомасы туралы ақпаратты ұсыну
1 ақпарат
197,13
8
Аударылған міндетті әлеуметтік төлемдер сомасы туралы төлеушілерді растау
1 ақпарат
219,89
9
Жеке сәйкестендіру нөмірі жоқ және (немесе) деректемелерінде қателер жіберілген міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесіне қатысушы үшін төленген әлеуметтік аударымдардың сомаларын төлеушіге қайтару
1 төлем тапсырмасы
180,44
Ескертпе: ҚҚС – қосылған құн салығы
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін атқарушының
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 87 бұйрығына 2-қосымша
Әлеуметтік қамтамасыз ету және зейнетақы саласындағы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің) бағалары
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Инвестициялар және даму министрінің 12.05.2016 № 424 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді – ҚР Ақпарат және коммуникациялар министрінің 09.08.2017 № 287 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 07.12.2018 № 517 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 17.06.2021 № 214/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 24.12.2021 № 440/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Р/с
(Жұмыстардың, көрсетілетін қызметтің) тауарлардың атауы
Өлшем бірлігі
ҚҚС қоспағанда, бағасы, теңгемен
1
2
3
4
1
Республикалық бюджеттен зейнетақы алушылардың, мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың және мемлекеттік арнайы жәрдемақы алушылардың макеттерді қалыптастыру
1 макет

2499,74
2
Формирование макетов для получателей пособий из республиканского бюджета
1 макет
2117,91
3
Организация и осуществление государственной базовой пенсионной выплаты, пенсионных выплат по возрасту, пенсионных выплат за выслугу лет, выплат пособий, единовременных и иных выплат в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1 выплата
246,60
4
Перевод обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов и (или) пени от агентов в единый накопительный пенсионный фонд и обязательных пенсионных взносов, субсидируемых за счет бюджетных средств получателям социальной выплаты на случай потери дохода в связи с уходом за ребенком по достижении им возраста одного года
1 платежное поручение
14,46
5
Возврат агенту и (или) Государственной корпорации "Правительство для граждан" обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов и (или) пени из единого накопительного пенсионного фонда по его заявлению
1 платежное поручение
977,85
6
Предоставление информационных услуг физическим и юридическим лицам
1 информация
459,56
7
Предоставление информации о размерах пенсий и пособий
1 информация
103,11
8
Предоставление информации о количестве перечислений и средней сумме обязательных пенсионных взносов за определенный период
1 информация
197,13
9
Предоставление информации о количестве и средней сумме пенсионных выплат
1 информация
197,13
10
Предоставление информации о количестве перечислений и сумме обязательных пенсионных взносов за 3 месяца, в разрезе месяцев
1 информация
189,73
11
Предоставление информации о количестве перечислений и сумме обязательных пенсионных взносов за 6 месяцев, в разрезе месяцев
1 информация
207,01
12
Предоставление информации о количестве перечислений и сумме обязательных пенсионных взносов за 12 месяцев, в разрезе месяцев
1 информация
334,01
13
Предоставление информации о количестве перечислений и сумме обязательных пенсионных взносов за 36 месяцев, в разрезе месяцев
1 информация
461,30
14
Предоставление информации о количестве вкладчиков и объемах их отчислений с предоставлением списков вкладчиков в разрезе БИН/ИИН
1 информация
219,89
15
Подтверждение агентам о перечисленной сумме обязательных пенсионных взносов вкладчика
1 информация
219,89
16
Формирование макета для получателей гарантий государства получателям пенсионных выплат по сохранности обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов в едином накопительном пенсионном фонде в размере фактически внесенных обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов с учетом уровня инфляции
1 макет

2499,74
2
Республикалық бюджеттен жәрдемақы алушылар үшін макеттерді қалыптастыру
1 макет
2117,91
3
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес, мемлекеттік базалық зейнетақы төлемін, жасына байланысты зейнетақы төлемдерін, еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы төлемдерін, жәрдемақы төлемдерін, біржолғы және өзге де төлемдерді ұйымдастыруды және жүзеге асыру
1 төлем
246,60
4
Міндетті зейнетақы жарналарын, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын және (немесе) өсімпұлды агенттерден бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына аудару және баланың бір жасқа толғанға дейін күтіміне байланысты табысынан айырылған жағдайда төленетін әлеуметтік төлемдерді алушыларға бюджет қаражаты есебінен субсидияланатын міндетті зейнетақы жарналарын аудару
1 төлем тапсырмасы
14,46
5
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорынан міндетті зейнетақы жарналарын, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын және (немесе) өсімпұлдарды агентке және (немесе) "Азаматтарға арналған үкімет" Мемлекеттік корпорациясына оның өтініші бойынша қайтару
1 төлем тапсырмасы
977,85
6
Заңды және жеке тұлғаларға ақпараттық көрсетілетін қызмет ұсыну
1 ақпарат
459,56
7
Зейнетақы мен жәрдемақы мөлшері туралы ақпарат беру
1 ақпарат
103,11
8
Белгілі бір кезеңге міндетті зейнетақы жарналары аударымдарының саны және орташа сомасы туралы ақпарат ұсыну
1 ақпарат
197,13
9
Зейнетақы төлемдерінің саны және орташа сомасы туралы ақпарат беру
1 ақпарат
197,13
10
Міндетті зейнетақы жарналарының 3 айдағы аударымдарының саны мен сомасы туралы ақпарат, айлар бөлінісінде
1 ақпарат
189,73
11
Міндетті зейнетақы жарналарының 6 айдағы аударымдарының саны мен сомасы туралы ақпарат, айлар бөлінісінде
1 ақпарат
207,01
12
Міндетті зейнетақы жарналарының 12 айдағы аударымдарының саны мен сомасы туралы ақпарат, айлар бөлінісінде
1 ақпарат
334,01
13
Міндетті зейнетақы жарналарының 36 айдағы аударымдарының саны мен сомасы туралы ақпарат, айлар бөлінісінде
1 ақпарат
461,30
14
Салымшылардың саны және олардың аударымдарының мөлшері туралы ақпаратты БСН/ЖСН бөлінісінде салымшылардың тізімдерімен қоса ұсыну
1 ақпарат
219,89
15
Салымшының міндетті зейнетақы жарналарының аударылған сомасы туралы агенттерге растау
1 ақпарат
219,89
16.
Зейнетақы төлемдерін алушыларға бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорындағы міндетті зейнетақы жарналарының, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының нақты енгізілген міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары мөлшерінде сақталуы бойынша мемлекет кепілдіктерін инфляцияның деңгейін ескере отырып, алушылар үшін макетті қалыптастыру
1 макет

850,44
17
Возврат агенту обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов и (или) пени лиц, не имеющих индивидуального идентификационного номера и (или) договоров о пенсионном обеспечении, и (или) в реквизитах которых допущены ошибки
1 платежное поручение
141,86
18
Организация и осуществление государственной базовой пенсионной выплаты, пенсионных выплат по возрасту, пенсионных выплат за выслугу лет, выплат пособий, единовременных и иных выплат в соответствии с законодательством Республики Казахстан (без учета банковской комиссии)
1 выплата

850,44
17
Жеке сәйкестендіру нөмiрi және (немесе) зейнетақымен қамсыздандыру туралы шарттары жоқ және (немесе) деректемелерiнде қателер жiберiлген адамдардың мiндеттi зейнетақы жарналарын, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын және (немесе) өсімпұлдарын агентке қайтару
1 төлем тапсырмасы
141,86
18
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес, мемлекеттік базалық зейнетақы төлемін, жасына байланысты зейнетақы төлемдерін, еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы төлемдерін, жәрдемақы төлемдерін, біржолғы және өзге де төлемдерді ұйымдастыруды және жүзеге асыру (банк комиссиясын есепке алмағанда)
1 төлем тапсырмасы

64,57
Примечание:
НДС - налог на добавленную стоимость;
БИН – бизнес-идентификационный номер;
ИИН - индивидуальный идентификационный номер.
Приложение 3
к приказу исполняющего
обязанности Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 87
Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или)
реализуемые Государственной корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере деятельности по ведению
государственного земельного кадастра Республики Казахстан
Сноска. Приложение 3 исключено приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 16.01.2024 № 23/НҚ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Приложение 4
к приказу исполняющего
обязанности Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 87
Цены на работы, услуги, производимые и (или) реализуемые
Государственной корпорацией "Правительство для граждан"
в сфере регистрации залога движимого имущества,
не подлежащего обязательной государственной регистрации
№ п/п
Наименование товаров (работы, услуги)
Цена без учета НДС, тенге
1
2
4
1
За выдачу свидетельства о регистрации залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации
30,5 тенге
2
За исправление ошибок в регистрационных документах, допущенных по вине заявителя
59,2 тенге
3
Выписка из реестра залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации
без взимания платы
Примечание:
1. плата за выдачу свидетельства о регистрации залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации, а также за исправление ошибок в регистрационных документах, допущенных по вине заявителя, перечисляется юридическими и физическими лицами, в интересах которых совершаются указанные действия, на расчетный счет регистрирующего органа до подачи заявления;
2. в регистрирующий орган представляется квитанция или копия платежного документа о внесении платы за выдачу свидетельства о регистрации залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации, а также за исправление ошибок в регистрационных документах, допущенных по вине заявителя;
3. выписка из реестра залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации выдается по запросам органов прокуратуры, судов, органов дознания и следствия, по находящимся в их производстве делам, а также государственных органов, уполномоченных осуществлять контроль за регистрацией залога движимого имущества, и других лиц, которым право получения выписки из реестра залога предоставлено законодательными актами Республики Казахстан;
НДС - налог на добавленную стоимость.
Приложение 5
к приказу исполняющего
обязанности Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 87
Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" по государственному техническому обследованию зданий, сооружений и (или) их составляющих

64,57
Ескерулер:
ҚҚС – қосылған құн салығы;
БСН - бизнес сәйкестендіру нөмірі;
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмiрлерiн.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін
атқарушының
2016 жылғы 28 қаңтардағы
№ 87 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу бойынша қызмет саласында "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) іске асыратын тауарларға (жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерге) бағалары
Ескерту. 3-қосымша алып тасталды – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 16.01.2024 № 23/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін
атқарушының
2016 жылғы 28 қаңтардағы
№ 87 бұйрығымен бекітілген
4-қосымша
Міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлік кепілін
тіркеу саласындағы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік
корпорациясы өндіретін және (немесе) іске асыратын тауарларға
(жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерге) бағалары
п/п
Көрсетілетін қызметтің атауы
ҚҚС қоспағанда, бағасы, теңгемен
1
2
3
1
міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлiк кепiлiн тiркеу туралы куәлiктi бергенi үшін
30,5 тенге
2
өтiнiш берушiнiң кiнәсiнен жiберілген тiркеу құжаттарындағы қателердi түзеткені үшін
59,2 тенге
3
Міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлік кепілдің тізілімінен көшірме
ақы алынбастан беріледі
Ескертпе:
- міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлiк кепiлiн тiркеу туралы куәлiктi бергенi үшін, сондай-ақ өтiнiш берушінің кiнәсiнен жiберiлген тiркеу құжаттарындағы қателердi түзеткені үшiн ақыны көрсетiлген іс-әрекет мүддесi үшiн жасалатын заңды және жеке тұлғалар өтініш берілгенге дейін тіркеуші органның есеп шотына аударады;
- тiркеушi органға түбіртек немесе міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлiк кепiлiн тiркеу туралы куәлiктi бергенi үшiн, сондай-ақ өтiнiш берушiнiң кiнәсiнен жiберiлген тiркеу құжаттарындағы қателердi түзеткені үшiн ақы енгізілгені туралы төлем құжатының көшiрмесi ұсынылады;
- прокуратура органдарының, соттардың, анықтау және тергеу органдарының іс жүргізуіндегі істер бойынша, сондай-ақ міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлік кепілін тіркеуді бақылауды жүзеге асыруға уәкілетті мемлекеттік органдардың және Қазақстан Республикасының заң актілерінде кепілдің тізіліміне көшірмені алу құқығы берілген басқа да тұлғалардың сұрау салуы бойынша кепілдің тізілімінен көшірме беріледі;
ҚҚС – Қосылған құн салығы.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін
атқарушының
2016 жылғы 28 қаңтардағы
№ 87 бұйрығымен бекітілген
5-қосымша
Ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау бойынша "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары

Сноска. Приложение 5 исключено приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 16.01.2024 № 21/НҚ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Приложение 6 к приказу
исполняющего обязанности
Министра по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 87
Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в рамках единого совокупного платежа
Сноска. Раздел 2 дополнен приложением 6 в соответствии с приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 17.06.2021 № 214/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в редакции приказа Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 01.12.2023 № 596/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование товаров (работы, услуги)
Единица измерения
Цена без учета НДС*, тенге
1
Распределение и перечисление суммы единого совокупного платежа в Государственный фонд социального страхования, Фонд социального медицинского страхования, Единый накопительный пенсионный фонд и соответствующий бюджет по месту жительства плательщика
1 платежное поручение
27,58
2
Осуществление возврата ошибочно (излишне) уплаченных сумм единого совокупного платежа
1 платежное поручение
904,4
Приложение 7 к приказу
исполняющего обязанности
Министра по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 87
Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в сфере обязательного социального медицинского страхования
Сноска. Раздел 2 дополнен приложением 7 в соответствии с приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 17.06.2021 № 214/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); исключен приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 16.01.2024 № 22/НҚ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Приложение 8
к приказу исполняющего
обязанности Министра по
инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 87
Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в сфере Единого платежа

Ескерту. 5-қосымша алып тасталды – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 16.01.2024 № 21/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының
Инвистициялар және даму
министрінің міндетін атқарушының
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 87 бұйрығына
6-қосымша
Бірыңғай жиынтық төлем шеңберінде "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары
Ескерту. Бұйрық 6-қосымшамен толықтырылды - ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 17.06.2021 № 214/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 01.12.2023 № 596/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Тауардың атауы (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) Өлшем бірлігі ҚҚС*қоспағанда бағасы, теңге
1
Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына, Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына, Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына және төлеушінің тұрғылықты жері бойынша тиісті бюджетке бірыңғай жиынтық төлемнің сомасын бөлу және аудару
1 төлем тапсырмасы
27,58
2
Бірыңғай жиынтық төлемнің қате (артық) төленген сомаларын қайтаруды жүзеге асыру
1 төлем тапсырмасы
904,4
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін
атқарушының
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 87 бұйрығына
7-қосымша
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру саласындағы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы жүргізетін және (немесе) іске асыратын тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары
Ескерту. 7-қосымша алып тасталды – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 16.01.2024 № 22/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының
Инвистициялар және даму
министрінің міндетін атқарушының
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 87 бұйрығына
8-қосымша
Біріңғай төлемдер саласындағы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы жүргізетін және (немесе) іске асыратын тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары

Сноска. Приказ дополнен приложением 8 в соответствии с приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 01.12.2023 № 596/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование товаров (работы, услуги)
Единица измерения
Цена без учета НДС, тенге
1
Распределение и перечисление суммы единого платежа в Государственный фонд социального страхования, Фонд социального медицинского страхования, Единый накопительный пенсионный фонд и соответствующий бюджет по месту жительства плательщика
1 платежное поручение

Ескерту. Бұйрық 8-қосымшамен толықтырылды - ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 01.12.2023 № 596/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Р/с
(Жұмыстардың, көрсетілетін қызметтің) тауарлардың атауы Өлшем бірлігі ҚҚС қоспағанда, бағасы, теңгемен
1
Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына, Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына, Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына және төлеушінің тұрғылықты жері бойынша тиісті бюджетке бірыңғай төлемнің сомасын бөлу және аудару
1 төлем тапсырмасы