Об утверждении цен на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан"
Приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 января 2016 года № 87. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 февраля 2016 года № 13353.
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п.4
В соответствии с пунктом 3 статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об обязательном социальном страховании", с пунктом 2 статьи 20 Закона Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан", со статьей 5-1 Закона Республики Казахстан "О государственной адресной социальной помощи", с пунктом 3 статьи 152 Земельного Кодекса Республики Казахстан, с пунктом 5 статьи 5 Закона Республики Казахстан "О регистрации залога движимого имущества", с пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О государственной регистрации прав на недвижимое имущество", с пунктом 2 статьи 776 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", с абзацем сто девяносто первым подпункта 1) пункта 16 Положения о Министерстве цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2019 года № 501 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 17 июня 2019 года № 24 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан", ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 06.04.2023 № 136/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
1. Утвердить:
1) Исключен приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 12.07.2024 № 422/НҚ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2) Исключен приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 12.07.2024 № 422/НҚ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
3) Исключен приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 16.01.2024 № 23/НҚ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
4) цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в сфере регистрации залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации, согласно приложению 4 к настоящему приказу;

"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 87 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 29 ақпанда № 13353 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т.қараңыз
"Міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабының 2-тармағына, "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5-1 бабына, Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 152-бабының 3-тармағына, "Жылжымалы мүлік кепілін тіркеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабының 5-тармағына сәйкес, "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 2-тармағына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 776-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 24 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 12 шілдедегі № 501 қаулысына толықтыру енгізу туралы қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі туралы ереженің 16 тармағының 1) жүз тоқсан бірінші абзацына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 06.04.2023 № 136/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Мыналар:
1) алып тасталды – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 12.07.2024 № 422/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен;
2) алып тасталды – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 12.07.2024 № 422/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен;
3) алып тасталды – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 16.01.2024 № 23/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен;
4) осы бұйрықпен бекітілген 4-қосымшаға сәйкес міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымайтын мүлік кепілін тіркеу саласындағы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары;

5) Исключен приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 16.01.2024 № 21/НҚ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
6) Исключен приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 12.07.2024 № 422/НҚ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
7) Исключен приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 16.01.2024 № 22/НҚ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
8) Исключен приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 12.07.2024 № 422/НҚ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 01.12.2023 № 596/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 12.07.2024 № 422/НҚ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Комитету связи, информатизации и информации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Қазағап Т.Б.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему "Әділет" в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан, а также в Республиканский центр правовой информации в течение десяти календарных дней со дня получения зарегистрированного приказа для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) пункта 2 настоящего приказа.

5) алып тасталды – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 16.01.2024 № 21/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен;
6) алып тасталды – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 12.07.2024 № 422/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен;
7) алып тасталды – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 16.01.2024 № 22/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен;
8) алып тасталды – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 12.07.2024 № 422/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 01.12.2023 № 596/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 16.01.2024 № 21/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі); 16.01.2024 № 22/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі); 16.01.2024 № 23/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі); 12.07.2024 № 422/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Байланыс, ақпараттандыру және ақпарат комитеті (Т. Б. Қазанғап):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін оның көшірмелерін баспа және электрондық түрде күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ак тіркелген бұйрықты алған күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне осы бұйрықтың 2-тармағының 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра но инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, но не ранее 1 марта 2016 года.
Исполняющий обязанности
Министра по инвестициям н развитию
Республики Казахстан
Ж. Касымбек
"СОГЛАСОВАН"
Министр юстиции
Республики Казахстан
_____________ Б. Имашев
29 января 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
_____________ Т. Дуйсенова
28 января 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной
экономики
Республики Казахстан
_____________ Е. Досаев
28 января 2016 года
Приложение 1
к приказу исполняющего
обязанности Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 87
Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в сфере обязательного социального страхования
Сноска. Приложение 1 исключено приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 12.07.2024 № 422/НҚ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к приказу исполняющего
обязанности Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 87
Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или)
реализуемые "Государственной корпорацией "Правительство для
граждан" в сфере пенсионного и социального обеспечения
Сноска. Приложение 2 исключено приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 12.07.2024 № 422/НҚ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к приказу исполняющего
обязанности Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 87
Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или)
реализуемые Государственной корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере деятельности по ведению
государственного земельного кадастра Республики Казахстан
Сноска. Приложение 3 исключено приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 16.01.2024 № 23/НҚ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Приложение 4
к приказу исполняющего
обязанности Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 87
Цены на работы, услуги, производимые и (или) реализуемые
Государственной корпорацией "Правительство для граждан"
в сфере регистрации залога движимого имущества,
не подлежащего обязательной государственной регистрации
№ п/п
Наименование товаров (работы, услуги)
Цена без учета НДС, тенге
1
2
4
1
За выдачу свидетельства о регистрации залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күніне кейін күнтізбелік он күн өткен соң, бірақ 2016 жылдың 1 наурызынан бұрын емес қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін атқарушы
Ж. Қасымбек
"КЕЛІСІЛГЕН
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
______________Б. Имашев
2016 жылғы 29 қаңтар
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрі
______________ Т. Дүйсенова
2016 жылғы 28 қаңтар
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
______________Е. Досаев
2016 жылғы 28 қаңтар
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін
атқарушының
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 87 бұйрығына
1-қосымша
Міндетті әлеуметтік сақтандыру саласындағы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы жүргізетін және (немесе) іске асыратын тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары
Ескерту. 1-қосымша алып тасталды – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 12.07.2024 № 422/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін атқарушының
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 87 бұйрығына 2-қосымша
Әлеуметтік қамтамасыз ету және зейнетақы саласындағы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің) бағалары
Ескерту. 2-қосымша алып тасталды – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 12.07.2024 № 422/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін
атқарушының
2016 жылғы 28 қаңтардағы
№ 87 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу бойынша қызмет саласында "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) іске асыратын тауарларға (жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерге) бағалары
Ескерту. 3-қосымша алып тасталды – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 16.01.2024 № 23/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін
атқарушының
2016 жылғы 28 қаңтардағы
№ 87 бұйрығымен бекітілген
4-қосымша
Міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлік кепілін
тіркеу саласындағы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік
корпорациясы өндіретін және (немесе) іске асыратын тауарларға
(жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерге) бағалары
п/п
Көрсетілетін қызметтің атауы
ҚҚС қоспағанда, бағасы, теңгемен
1
2
3
1
міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлiк кепiлiн тiркеу туралы куәлiктi бергенi үшін

30,5 тенге
2
За исправление ошибок в регистрационных документах, допущенных по вине заявителя
59,2 тенге
3
Выписка из реестра залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации
без взимания платы
Примечание:
1. плата за выдачу свидетельства о регистрации залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации, а также за исправление ошибок в регистрационных документах, допущенных по вине заявителя, перечисляется юридическими и физическими лицами, в интересах которых совершаются указанные действия, на расчетный счет регистрирующего органа до подачи заявления;
2. в регистрирующий орган представляется квитанция или копия платежного документа о внесении платы за выдачу свидетельства о регистрации залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации, а также за исправление ошибок в регистрационных документах, допущенных по вине заявителя;
3. выписка из реестра залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации выдается по запросам органов прокуратуры, судов, органов дознания и следствия, по находящимся в их производстве делам, а также государственных органов, уполномоченных осуществлять контроль за регистрацией залога движимого имущества, и других лиц, которым право получения выписки из реестра залога предоставлено законодательными актами Республики Казахстан;
НДС - налог на добавленную стоимость.
Приложение 5
к приказу исполняющего
обязанности Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 87
Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" по государственному техническому обследованию зданий, сооружений и (или) их составляющих
Сноска. Приложение 5 исключено приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 16.01.2024 № 21/НҚ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Приложение 6 к приказу
исполняющего обязанности
Министра по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 87
Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в рамках единого совокупного платежа
Сноска. Приложение 6 исключено приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 12.07.2024 № 422/НҚ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Приложение 7 к приказу
исполняющего обязанности
Министра по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 87
Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в сфере обязательного социального медицинского страхования
Сноска. Раздел 2 дополнен приложением 7 в соответствии с приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 17.06.2021 № 214/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); исключен приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 16.01.2024 № 22/НҚ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Приложение 8
к приказу исполняющего
обязанности Министра по
инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 87
Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в сфере Единого платежа

30,5 тенге
2
өтiнiш берушiнiң кiнәсiнен жiберілген тiркеу құжаттарындағы қателердi түзеткені үшін
59,2 тенге
3
Міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлік кепілдің тізілімінен көшірме
ақы алынбастан беріледі
Ескертпе:
- міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлiк кепiлiн тiркеу туралы куәлiктi бергенi үшін, сондай-ақ өтiнiш берушінің кiнәсiнен жiберiлген тiркеу құжаттарындағы қателердi түзеткені үшiн ақыны көрсетiлген іс-әрекет мүддесi үшiн жасалатын заңды және жеке тұлғалар өтініш берілгенге дейін тіркеуші органның есеп шотына аударады;
- тiркеушi органға түбіртек немесе міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлiк кепiлiн тiркеу туралы куәлiктi бергенi үшiн, сондай-ақ өтiнiш берушiнiң кiнәсiнен жiберiлген тiркеу құжаттарындағы қателердi түзеткені үшiн ақы енгізілгені туралы төлем құжатының көшiрмесi ұсынылады;
- прокуратура органдарының, соттардың, анықтау және тергеу органдарының іс жүргізуіндегі істер бойынша, сондай-ақ міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлік кепілін тіркеуді бақылауды жүзеге асыруға уәкілетті мемлекеттік органдардың және Қазақстан Республикасының заң актілерінде кепілдің тізіліміне көшірмені алу құқығы берілген басқа да тұлғалардың сұрау салуы бойынша кепілдің тізілімінен көшірме беріледі;
ҚҚС – Қосылған құн салығы.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін
атқарушының
2016 жылғы 28 қаңтардағы
№ 87 бұйрығымен бекітілген
5-қосымша
Ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдастарын мемлекеттік техникалық зерттеп-қарау бойынша "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары
Ескерту. 5-қосымша алып тасталды – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 16.01.2024 № 21/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының
Инвистициялар және даму
министрінің міндетін атқарушының
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 87 бұйрығына
6-қосымша
Бірыңғай жиынтық төлем шеңберінде "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары
Ескерту. 6-қосымша алып тасталды – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 12.07.2024 № 422/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін
атқарушының
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 87 бұйрығына
7-қосымша
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру саласындағы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы жүргізетін және (немесе) іске асыратын тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары
Ескерту. 7-қосымша алып тасталды – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 16.01.2024 № 22/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының
Инвистициялар және даму
министрінің міндетін атқарушының
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 87 бұйрығына
8-қосымша
Біріңғай төлемдер саласындағы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы жүргізетін және (немесе) іске асыратын тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары