О внесении изменений в некоторые постановления акимата по установлению водоохранных зон и полос и режима их использования
Постановление акимата Костанайской области от 14 марта 2016 года № 115. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 марта 2016 года № 6226. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 3 августа 2022 года № 344
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 03.08.2022 № 344 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в некоторые постановления акимата Костанайской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А.Мухамбетов
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
________________ Г. Оспанбекова
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент по защите прав
потребителей Костанайской
области Комитета по защите
прав потребителей Министерства
национальной экономики
Республики Казахстан"
_______________ В. Нечитайло
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент экологии по
Костанайской области Комитета
экологического регулирования
и контроля государственной инспекции
в нефтегазовом комплексе
Министерства энергетики
Республики Казахстан"
_______________ А. Алимбаев
Приложение
к постановлению акимата
от 14 марта 2016 года
№ 115
Перечень некоторых постановлений акимата
Костанайской области, в которые вносятся изменения
1. В постановлении акимата Костанайской области от 7 апреля 2008 года № 201 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на участке под строительство микрорайона "Наурыз" на территории города Костанай по улице Маяковского и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3636, опубликовано 4 июня 2008 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".

Су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды пайдаланудың режимін белгілеу жөніндегі әкімдіктің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 14 наурыздағы № 115 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 наурызда № 6226 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 03.08.2022 № 344 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
Облыс әкімі
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Су
ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттiк
мекемесінің басшысы
_______________ Г. Оспанбекова
"Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика министрлігі Тұтынушылардың
құқықтарын қорғау комитетінің
Қостанай облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ В. Нечитайло
"Қазақстан Республикасы Энергетика
министрлігі Мұнай-газ кешеніндегі
экологиялық реттеу және бақылау
комитетінің Қостанай облысы
бойынша экология департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ А. Әлімбаев
Әкімдіктің
2016 жылғы 14 наурыздағы
№ 115 қаулысына қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің өзгерістер енгізілетін
кейбір қаулыларының тізбесі
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 7 сәуірдегі № 201 "Қостанай қаласы Маяковский көшесі аумағындағы "Наурыз" шағын ауданының құрылысына арналған телімде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін және олардың шаруашылық пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3636 болып тіркелген, 2008 жылғы 4 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.

2. В постановлении акимата Костанайской области от 7 апреля 2008 года № 203 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на участке под строительство спортивно-оздоровительного комплекса туристских услуг на территории Мичуринского сельского округа Костанайского района и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3635, опубликовано 14 мая 2008 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
3. В постановлении акимата Костанайской области от 12 мая 2008 года № 286 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на участке под строительство объекта "Туристский супермаркет комплексного обслуживания туристского коттеджного городка" на территории Мичуринского сельского округа Костанайского района и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3637, опубликовано 18 июня 2008 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
4. В постановлении акимата Костанайской области от 5 июня 2008 года № 319 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на участке под строительство двух девятиэтажных жилых домов на территории города Костанай по улице Воинов Интернационалистов и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3643 опубликовано 23 и 24 июля 2008 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
5. В постановлении акимата Костанайской области от 5 июня 2008 года № 320 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол, Амангельдинского водохранилища и озера Безымянное на участках под строительство объектов и режим их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3645 опубликовано 24 июля 2008 года в газете "Костанайские новости"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".

2. Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 7 сәуірдегі № 203 "Қостанай ауданы Мичурин ауылдық округі аумағындағы туристік қызметтердің спорттық-сауықтыру кешені құрылысына арналған телімде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін және олардың шаруашылық пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3635 болып тіркелген, 2008 жылғы 14 мамырда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
3. Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 12 мамырдағы № 286 "Қостанай ауданы Мичурин ауылдық округі аумағындағы "Туристік коттедж қалашығының кешенді қызмет көрсету туристік супермаркеті" объектісінің құрылысына арналған телімде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуі және олардың шаруашылық пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3637 болып тіркелген, 2008 жылғы 18 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
4. Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 5 маусымдағы № 319 "Қостанай қаласы аумағындағы Воинов Интернационалистов көшесі бойында екі тоғыз қабатты тұрғын үй құрылысына арналған телімде Тобыл өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін және олардың шаруашылық пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3643 болып тіркелген, 2008 жылғы 23 және 24 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу Ережесінің бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
5. Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 5 маусымдағы № 320 "Объектілердің құрылысына арналған телімде Амангелді су қоймасының Тобыл өзені және Безымянный көлінің су қорғау аймағы мен белдеуін және олардың шаруашылық пайдаланудың тәртібін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3645 болып тіркелген, 2008 жылғы 24 шілдеде "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.

6. В постановлении акимата Костанайской области от 5 июня 2008 года № 326 "Об установлении водоохранной зоны и полосы озера Шошкалы на участке под строительство туристских комплексов на территории Киевского и Куйбышевского сельских округов Узункольского района и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3644, опубликовано 24 июля 2008 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
7. В постановлении акимата Костанайской области от 2 сентября 2008 года № 425 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол, на участках под строительство объектов и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3653, опубликовано 24 сентября 2008 года в газете "Костанайские новости"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
8. В постановлении акимата Костанайской области от 23 июня 2009 года № 233 "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол, Амангельдинского водохранилища и реки Тогузак на участках под строительство объектов и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3684, опубликовано 21 июля 2009 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
9. В постановлении акимата Костанайской области от 9 марта 2010 года № 83 "Об установлении водоохранных зон и полос Амангельдинского водохранилища на участках под строительство объектов и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3710, опубликовано 27 апреля 2010 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
10. В постановлении акимата Костанайской области от 9 марта 2010 года № 93 "Об установлении водоохранной зоны и полосы Каратомарского водохранилища на участке, расположенном в Тарановском районе, предназначенном для обслуживания и эксплуатации туристической базы "Золотая рыбка" и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3712, опубликовано 28 апреля 2010 года в газете "Қостанай таңы"):

6. Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 5 маусымдағы № 326 "Ұзынкөл ауданы Киевский ауылдық округі және Варваровка ауылының аумақтарындағы туристік кешендер құрылысына арналған телімде Шошқалы көлінің су қорғау аймағы мен белдеуін және олардың шаруашылық пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3644 болып тіркелген, 2008 жылғы 24 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу Ережесінің бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
7. Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 02 қыркүйектегі № 425 "Объектілердің құрылысына арналған телімде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін және олардың шаруашылық пайдаланудың тәртібін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3653 болып тіркелген, 2008 жылғы 24 қыркүйекте "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
8. Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 23 маусымдағы № 233 "Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің, Амангелді су бөгенінің және Тоғұзақ өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3684 болып тіркелген, 2009 жылғы 21 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
9. Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 9 наурыздағы № 83 "Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Амангелді су бөгенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3710 болып тіркелген, 2010 жылғы 27 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
10. Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 9 наурыздағы № 93 "Золотая рыбка" туристік базасына қызмет көрсету және пайдалануға беруге арналған, Таран ауданында орналасқан телімде Қаратомар су бөгенінің су қорғау аймағы мен белдеуін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3712 болып тіркелген, 2010 жылғы 28 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):V10N0003712

в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
11. В постановлении акимата Костанайской области от 9 апреля 2010 года № 119 "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол на участках под строительство объектов и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3717, опубликовано 19 мая 2010 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
12. В постановлении акимата Костанайской области от 20 мая 2010 года № 196 "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол и реки Убаган на участках под строительство объектов и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3725, опубликовано 9 июля 2010 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
13. В постановлении акимата Костанайской области от 1 июня 2010 года № 206 "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол и Кызыл-Жарского водохранилища на участках под строительство объектов и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3726, опубликовано 9 июля 2010 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
14. В постановлении акимата Костанайской области от 23 июня 2010 года № 235 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах земельных участков товарищества с ограниченной ответственностью "Садчиковское", расположенных в селе Садчиковка Костанайского района, и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3723, опубликовано 30 июня 2010 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".

кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
11. Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 119 "Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3717 болып тіркелген, 2010 жылғы 19 мамырда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
12. Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 196 "Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің және Обаған өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3725 болып тіркелген, 2010 жылғы 9 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
13. Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 1 маусымдағы № 206 "Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің және Қызыл-Жар су қоймасының су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3726 болып тіркелген, 2010 жылғы 9 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
14. Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 23 маусымдағы № 235 "Қостанай ауданы Садчиков ауылында орналасқан "Садчиковское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жер учаскелерінің шегіндегі Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3723 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 мусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.

15. В постановлении акимата Костанайской области от 27 августа 2010 года № 327 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол промышленного комплекса № 1, расположенного на территории промышленной зоны города Лисаковска и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3735, опубликовано 12 октября 2010 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
16. В постановлении акимата Костанайской области от 29 ноября 2010 года № 468 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах земельного участка под строительство мельничного комплекса, расположенного в поселке Денисовка Денисовского района и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3743, опубликовано 15 декабря 2010 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
17. В постановлении акимата Костанайской области от 17 февраля 2011 года № 71 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят на четырех земельных участках, предназначенных для ведения горных работ по разработке золотомедного месторождения "Варваринское", расположенных в Асенкритовском сельском округе Тарановского района, и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3754 опубликовано 19 марта 2011 года в газете "Костанайские новости"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
18. В постановлении акимата Костанайской области от 8 июля 2011 года № 278 "Об установлении водоохранной зоны и полосы побережья Каратомарского водохранилища в пределах земельного участка туристической базы "Дружба" в Тарановском районе Костанайской области и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3770, опубликовано 28 июля 2011 года в газете "Костанайские новости"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".

15. Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 27 тамыздағы № 327 "Лисаков қаласының өнеркәсіптік аймағы ауданында орналасқан № 1 өнеркәсіптік кешенінің Тобыл өзені су қорғау аймағы мен белдеуін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3735 болып тіркелген, 2010 жылғы 12 қазанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
16. Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 468 "Денисов ауданы Денисов кентінде орналасқан диірмен кешенінің құрылысына арналған жер учаскесі шегіндегі Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3743 болып тіркелген, 2010 жылғы 15 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
17. Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 71 "Таран ауданының Асенкритов ауылдық округінің төрт жер учаскілерінде орналасқан "Варварин" алтынмыс кен орнын әзірлеу жөніндегі тау жұмыстарын жүргізуге арналған Аят өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3754 болып тіркелген, 2011 жылғы 19 наурызда "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
18. Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 8 шілдедегі № 278 "Қостанай облысы Таран ауданындағы "Дружба" туристік базасының жер телімі шегінде Қаратомар бөгені жағалауының су қорғау аймағы мен белдеуін және оларды шаруақорлықпен пайдалану тәртібін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3770 болып тіркелген, 2011 жылғы 28 шілдеде "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.

19. В постановлении акимата Костанайской области от 7 октября 2011 года № 399 "Об установлении водоохранных зон и полос акватории реки Тобол и примыкающих к ней территорий в границах города Костанай и Костанайского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3781, опубликовано 17 ноября 2011 года в газете "Костанайские новости"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
20. В постановлении акимата Костанайской области от 14 октября 2011 года № 411 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тогузак в пределах производственной площадки акционерного общества "Комсомольская птицефабрика" в селе Гурьяновское Карабалыкского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3778, опубликовано 3 ноября 2011 года в газете "Костанайские новости"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
21. В постановлении акимата Костанайской области от 14 октября 2011 года № 412 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах земельных участков крестьянского хозяйства "Жемис" в селе Юбилейное Тарановского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3779, опубликовано 3 ноября 2011 года в газете "Костанайские новости"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
22. В постановлении акимата Костанайской области от 14 октября 2011 года № 415 "Об установлении водоохранных зон и полос рек Тобол и Аят на участках под строительство объекта "Склады стройматериалов", базы зоны отдыха, обслуживание и эксплуатация туристической базы, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3786, опубликовано 1 декабря 2011 года в газете "Костанайские новости"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".

19. Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 7 қазандағы № 399 "Қостанай қаласы және Қостанай ауданы шекарасындағы Тобыл өзені және соған іргелес аумақ акваториясының су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың тәртібі мен ерекше шарттарын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3781 болып тіркелген, 2011 жылғы 17 қарашада "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
20. Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 411 "Қарабалық ауданы Гурьянов ауылындағы "Комсомольская птицефабрика" акционерлік қоғамының өндірістік алаңы шегінде Тоғызақ өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше шарттарын және тәртібін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3778 болып тіркелген, 2011 жылғы 3 қарашада "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
21. Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 412 "Таран ауданы Юбилейное ауылындағы "Жемис" шаруа қожалығының жер телімі шегінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше шарттарын және тәртібін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3779 болып тіркелген, 2011 жылғы 3 қарашада "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
22. Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 415 "Демалыс аймағы базасы, туристік базаны пайдалану және қызмет көрсету, "Құрылыс материалдар қоймасы" объектісінің құрылысына арналған телімдерде Тобыл және Аят өзендерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше шарттарын және тәртібін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3786 болып тіркелген, 2011 жылғы 1 желтоқсанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.

23. В постановлении акимата Костанайской области от 31 октября 2011 года № 451 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на земельном участке, предназначенном под реконструкцию животноводческих помещений на 1000 голов свиней в селе Гришенка Некрасовского сельского округа Денисовского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3783, опубликовано 23 ноября 2011 года в газете "Костанайские новости"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
24. В постановлении акимата Костанайской области от 31 октября 2011 года № 452 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Карасу на земельном участке, предназначенном под строительство животноводческого комплекса на 3000 голов крупного рогатого скота в селе Достияр Тарановского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3787, опубликовано 8 декабря 2011 года в газете "Костанайские новости"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
25. В постановлении акимата Костанайской области от 13 января 2012 года № 12 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах Кызыл-Жарского водохранилища для земельного участка под обслуживание и эксплуатацию гостиничного комплекса, принадлежащего товариществу с ограниченной ответственностью "Алина", расположенного в городе Лисаковск, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3794, опубликовано 2 марта 2012 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
26. В постановлении акимата Костанайской области от 3 апреля 2012 года № 156 "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол в границах сел Денисовка, Некрасовка, Антоновка Денисовского района Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3798, опубликовано 13 апреля 2012 года в газете "Қостанай таңы"):

23. Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 451 "Денисов ауданы Денисов ауылдық округінің Гришенка ауылындағы 1000 бас шошқаға малшаруашылығы жайларын қалпына келтіруге арналған жер телімінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше шарттарын және тәртібін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3783 болып тіркелген, 2011 жылғы 23 қарашада "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
24. Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 452 "Таран ауданы Достияр ауылындағы 3000 бас ірі қара малға малшаруашылығы кешенінің құрылысына арналған жер телімінде Қарасу өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше шарттарын және тәртібін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3787 болып тіркелген, 2011 жылғы 8 желтоқсанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
25. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 12 "Лисаков қаласында орналасқан "Алина" жаупкершілігі шектеулі серіктестігіне жататын қонақ үй кешенін пайдалануға және қызмет көрсетуге арналған жер телімдері үшін Қызыл-Жар су қоймасы шегінде Тобыл өзенінің су қоймасы шегінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3794 болып тіркелген, 2012 жылғы 2 наурызда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
26. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 156 "Қостанай облысы Денисов ауданы Денисов, Некрасов, Антонов селоларының шекарасындағы Тобыл өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3798 болып тіркелген, 2012 жылғы 13 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):

в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
27. В постановлении акимата Костанайской области от 16 апреля 2012 года № 187 "Об установлении водоохранной зоны и полосы левобережья Верхне-Тобольского водохранилища на орошаемом земельном участке товарищества с ограниченной ответственностью "Сарыагаш" в Денисовском районе Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3805, опубликовано 30 мая 2012 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
28. В постановлении акимата Костанайской области от 8 мая 2012 года № 215 "Об установлении водоохранной зоны и полосы озера Кокбекты в Ждановском сельском округе Костанайского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3806, опубликовано 8 июня 2012 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
29. В постановлении акимата Костанайской области от 8 мая 2012 года № 216 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах Кызыл-Жарского водохранилища на земельном участке, предназначенном для выращивания овощей, государственного коммунального казенного предприятия "Станция юных натуралистов" отдела образования акимата города Лисаковска" режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3807, опубликовано 12 июня 2012 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
30. В постановлении акимата Костанайской области от 28 мая 2012 года № 251 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят в пределах земельных участков товарищества с ограниченной ответственностью "Сулу" в селе Николаевка Асенкритовского сельского округа, в Тарановском сельском округе Тарановского района Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3808, опубликовано 19 июня 2012 года в газете "Қостанай таңы"):

кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
27. Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 187 "Қостанай облысы Денисов ауданы "Сарыағаш" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің суармалы жер учаскесінде Жоғары-Тобыл су қоймасының сол жақ жағалауында су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3805 болып тіркелген, 2012 жылғы 30 мамырда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
28. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 8 мамырдағы № 215 "Қостанай ауданы Жданов ауылдық округіндегі Көкбекті көлінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3806 болып тіркелген, 2012 жылғы 8 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
29. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 8 мамырдағы № 216 "Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Жас табиғат зерттеушілер станциясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының көкөністерді өсіруге арналған Қызыл-Жар су қоймасы шегіндегі жер учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3807 болып тіркелген, 2012 жылғы 12 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
30. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 251 "Қостанай облысы Таран ауданының Асенкритов ауылдық округінің Николаев ауылындағы, Таран ауылдық округіндегі "Сулу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскелері шегінде Аят өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3808 болып тіркелген, 2012 жылғы 19 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):

в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
31. В постановлении акимата Костанайской области от 28 мая 2012 года № 252 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах земельных участков крестьянских хозяйств "Цой Георгий Сергеевич", "Шалыгин Владимир Владимирович", "Простор" и товарищества с ограниченной ответственностью "Альба" в Новоильинском сельском округе Тарановского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3814, опубликовано 20 июня 2012 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
32. В постановлении акимата Костанайской области от 28 мая 2012 года № 253 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах Каратомарского водохранилища на земельных участках, предназначенных под строительство девяти индивидуальных жилых домов в селе Береговое Тарановского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3811, опубликовано 23 июня 2012 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
33. В постановлении акимата Костанайской области от 28 мая 2012 года № 254 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах Каратомарского водохранилища на территории земельного участка пансионата "Горняк" в Тарановском районе Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3813, опубликовано 20 июня 2012 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
34. В постановлении акимата Костанайской области от 6 августа 2012 года № 355 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на земельном участке под строительство туристического комплекса по улице Парковая (район между лечебно-оздоровительным центром и гаражным обществом № 2) в городе Рудном, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3826, опубликовано 13 сентября 2012 года в газете "Костанайские новости"):

кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
31. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 252 "Таран ауданы Новоильинов ауылдық округінің "Цой Георгий Сергеевич", "Шалыгин Владимир Владимирович", "Простор" шаруа қожалықтары мен "Альба" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жер учаскелерінің шегінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3814 болып тіркелген, 2012 жылғы 20 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
32. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 253 "Таран ауданының Береговой ауылындағы тоғыз жеке тұрғын үйдің құрылысына арналған жер учаскелерінде Қаратомар су қоймасы шегінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3811 болып тіркелген, 2012 жылғы 13 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
33. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 254 "Қостанай облысы Таран ауданы "Горняк" пансионатының жер учаскесі аумағындағы Қаратомар су қоймасының шегінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше жағдайларын және режимін белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3813 болып тіркелген, 2012 жылғы 20 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
34. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 6 тамыздағы № 355 "Рудный қаласындағы Парковая көшесінде (емдеу-сауықтыру орталығы мен № 2 гараж қоғамы арасындағы аудан) туристік кешеннің құрылысына арналған жер учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3826 болып тіркелген, 2012 жылғы 13 қыркүйекте "Костанайские новости" газетінде жарияланған):

в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
35. В постановлении акимата Костанайской области от 19 октября 2012 года № 461 "Об установлении водоохранной зоны и полосы побережья Каратомарского водохранилища в пределах земельного участка товарищества с ограниченной ответственностью "Жайлма-2030" в Набережном сельском округе Тарановского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3883, опубликовано 27 ноября 2012 года в газете "Костанайские новости"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
36. В постановлении акимата Костанайской области от 19 октября 2012 года № 462 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят в пределах земельных участков товарищества с ограниченной ответственностью "Адлет-Т" в селе Тарановское Тарановского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3872, опубликовано 27 ноября 2012 года в газете "Костанайские новости"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
37. В постановлении акимата Костанайской области от 19 октября 2012 года № 463 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят в пределах производственных площадок акционерного общества "СЕВЕР ПТИЦА", расположенных на землях Майского сельского округа Тарановского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3882, опубликовано 27 ноября 2012 года в газете "Костанайские новости"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
38. В постановлении акимата Костанайской области от 5 декабря 2012 года № 548 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на земельном участке, предназначенном под размещение карьера на базе месторождения железных руд Елтай-IV, расположенного в Новоильиновском сельском округе Тарановского района, режима и особых условий хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3975, опубликовано 5 февраля 2013 года в газете "Костанайские новости"):

кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
35. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 19 қазандағы № 461 "Таран ауданының Набережный ауылдық округіндегі "Жайлма-2030" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесі шегінде Қаратомар су қоймасы жағалауының су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3883 болып тіркелген, 2012 жылғы 27 қарашада "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
36. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 19 қазандағы № 462 "Таран ауданының Таран ауылындағы "Адлет-Т" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскелері шегінде Аят өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3872 болып тіркелген, 2012 жылғы 27 қарашада "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
37. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 19 қазандағы № 463 "Таран ауданы Май ауылдық округінің жерлерінде орналасқан "СЕВЕР ПТИЦА" акционерлік қоғамының өндірістік алаңдары шегінде Аят өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3882 болып тіркелген, 2012 жылғы 27 қарашада "Костанайские новости" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
38. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № 548 "Таран ауданының Новоильинов ауылдық округінде орналасқан Елтай-ІV темір рудасы кен орнының базасында кеніш орналастыруға арналған жер учаскесінде Тобыл озенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3975 болып тіркелген, 2013 жылғы 5 ақпанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған):

в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
39. В постановлении акимата Костанайской области от 12 февраля 2013 года № 62 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят в пределах Каратомарского водохранилища на земельном участке, предназначенном для эксплуатации и обслуживания кафе "Коктем", расположенном в Тарановском районе, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4072, опубликовано 3 апреля 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
40. В постановлении акимата Костанайской области от 16 октября 2013 года № 449 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Арчаглы - Аят для производственных объектов животноводческого комплекса товарищества с ограниченной ответственностью "Алтай" в селе Приречное Денисовского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4317, опубликовано 12 декабря 2013 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
41. В постановлении акимата Костанайской области от 26 декабря 2013 года № 569 "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол в границах города Лисаковск, поселка Октябрьский и реки Аят в границах села Тарановское Тарановского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4416, опубликовано 11 февраля 2014 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
42. В постановлении акимата Костанайской области от 26 декабря 2013 года № 570 "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол в границах города Рудный и прилегающей территории в пределах Костанайского и Тарановского районов, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4413, опубликовано 11 февраля 2014 года в газете "Қостанай таңы"):

кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
39. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 12 ақпандағы № 62 "Таран ауданында орналасқан "Коктем" кафесін пайдалануға және қызмет көрсетуге арналған жер учаскесіндегі Қаратомар су қоймасы шегінде Әйет өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4072 болып тіркелген, 2013 жылғы 3 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
40. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 449 "Денисов ауданының Приречное ауылындағы "Алтай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мал шаруашылығы кешенінің өндірістік объектілері үшін Аршалы-Әйет өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4317 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 желтоқсандағы "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
41. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 569 "Лисаков қаласының, Октябрь кентінің шекарасындағы Тобыл өзенінің және Таран ауданы Таран ауылының шекарасындағы Әйет өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4416 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 ақпанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
42. Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 570 "Рудный қаласының шекарасындағы және Қостанай мен Таран аудандары шегіндегі іргелес аумақта Тобыл өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4413 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 ақпанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):

в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".
43. В постановлении акимата Костанайской области от 20 марта 2014 года № 97 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят в пределах Каратомарского водохранилища на земельном участке, предназначенном под строительство бройлерной птицефабрики до одного миллиона голов, в промышленной зоне села Елизаветинка Тарановского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4629, опубликовано 13 мая 2014 года в газете "Қостанай таңы"):
в преамбуле исключить слова "и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос".

кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
43. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 97 "Таран ауданы Елизаветинка ауылының өнеркәсіптік аймағында бір миллион басқа дейінгі бройлерлік құс фабрикасының құрылысына арналған жер учаскесіндегі Қаратомар су қоймасының шегінде Әйет өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін белгілеу туралы, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысындағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4629 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 мамырда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған):
кіріспеде "және "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.