Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Амангельдинскому району
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 8 сентября 2016 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 октября 2016 года № 6648. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 8 июня 2018 года № 220
Сноска. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 08.06.2018 № 220 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Амангельдинскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии К. Абдикова
Секретарь районного
маслихата К. Кеделбаев
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог Амангельдинского района"
________________________ Р. Каирбеков
Приложение
к решению маслихата
от 08 сентября 2016 года № 64
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Амангельдинскому району

Амангелді ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормларын бекіту туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2016 жылғы 8 қыркүйектегі № 64 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 қазанда № 6648 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы № 220 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 08.06.2018 № 220 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексі 19-1-бабының 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Амангелді аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Кезектен тыс сессия
төрағасы К. Әбдікова
Аудандық мәслихат
хатшысы Қ. Кеделбаев
"Амангелді ауданы әкімдігінің тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ Р. Қаирбеков
Мәслихаттың
2016 жылғы 8 қыркүйектегі
№64 шешіміне қосымша
Амангелді ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары