О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 21 августа 2012 года № 6-3 "Об утверждении размеров месячных ставок фиксированного налога"
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 октября 2016 года № 6/5-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 1 ноября 2016 года № 4725. Утратило силу - решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 марта 2018 года № 22/12-VI
Сноска. Утратило силу - решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.03.2018 № 22/12-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:

"Тіркелген салық ставкаларының айлық мөлшерін бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 тамыздағы № 6-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 қазандағы № 6/5-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылы 1 қарашада № 4725 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 22/12-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 28.03.2018 № 22/12-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 422 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 21 августа 2012 года № 6-3 "Об утверждении размеров месячных ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2646, опубликовано в газете "Абай елі" от 15-22 сентября 2012 года № 35) следующие изменения:
заголовок данного решения изложить в новой редакции:
"Об установлении единых ставок фиксированного налога";
пункт 1 изложить в новой редакции:

1. "Тіркелген салық ставкаларының айлық мөлшерін бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 тамыздағы № 6-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2646 болып тіркелген, 2012 жылғы 15-22 қыркүйектегі № 35 "Абай елі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің атауы жаңа редакцияда жазылсын:
"Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын: