О признании утратившими силу некоторых решений Жаксынского районного маслихата
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 11 мая 2017 года № 6С-14-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 мая 2017 года № 5967
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жаксынского районного маслихата, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
сессии Жаксынского
районного маслихата
К.Кусаинов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаксынского района К.Суюндиков
"11" 05 2017 год
Приложение
к решению Жаксынского
районного маслихата
от "11" мая 2017 года
№ 6С-14-3
Перечень некоторых решений Жаксынского районного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение Жаксынского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категории нуждающихся граждан Жаксынского района" от 26 августа 2013 года № 5С-19-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3809, опубликовано 4 октября 2013 года в районной газете "Жаксынский вестник").
2. Решение Жаксынского районного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Жаксынского районного маслихата от 26 августа 2013 года № 5С-19-3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Жаксынском районе" от 7 февраля 2014 года № 5С-26-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4019, опубликовано 3 марта 2014 года в районной газете "Жаксынский вестник").
3. Решение Жаксынского районного маслихата "О внесении изменения в решение Жаксынского районного маслихата от 26 августа 2013 года № 5С-19-3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Жаксынском районе" от 20 августа 2014 года № 5С-30-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4339, опубликовано 15 сентября 2014 года в районной газете "Жаксынский вестник").

Жақсы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 мамырдағы № 6С-14-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 мамырда № 5967 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Қ.Құсайынов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанәділов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының әкімі Қ.Сүйіндіков
2017 жыл "11" 05
Жақсы аудандық мәслихатының
2017 жылғы "11" мамырдағы
№ 6С-14-3 шешіміне
қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Жақсы аудандық мәслихатының "Жақсы ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" 2013 жылғы 26 тамыздағы № 5С-19-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3809 болып тіркелген, 2013 жылғы 4 қазанда аудандық "Жақсы жаршысы" газетінде жарияланған) шешімі.
2. Жақсы аудандық мәслихатының "Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 тамыздағы "Жақсы ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 5С-19-3 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 7 ақпандағы № 5С-26-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4019 болып тіркелген, 2014 жылғы 3 наурызда аудандық "Жақсы жаршысы" газетінде жарияланған) шешімі.
3. Жақсы аудандық мәслихатының "Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 тамыздағы "Жақсы ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" № 5С-19-3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2014 жылғы 20 тамыздағы № 5С-30-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4339 болып тіркелген, 2014 жылғы 15 қыркүйегінде аудандық "Жақсы жаршысы" газетінде жарияланған) шешімі.

4. Решение Жаксынского районного маслихата "О внесении изменений и дополнения в решение Жаксынского районного маслихата от 26 августа 2013 года № 5С-19-3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Жаксынского района" от 28 апреля 2016 года № 6ВС-3-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5363, опубликовано 23 мая 2016 года в районной газете "Жаксынский вестник").
5. Решение Жаксынского районного маслихата "О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 26 августа 2013 года № 5С-19-3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Жаксынского района" от 6 октября 2016 года № 6ВС-7-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5575, опубликовано 24 октября 2016 года в районной газете "Жаксынский вестник").

4. Жақсы аудандық мәслихатының "Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 тамыздағы "Жақсы ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" № 5С-19-3 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 6ВС-3-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5363 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 мамырда аудандық "Жақсы жаршысы" газетінде жарияланған) шешімі.
5. Жақсы аудандық мәслихатының "Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 тамыздағы "Жақсы ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" № 5С-19-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 6 қазандағы № 6ВС-7-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5575 болып тіркелген, 2016 жылғы 24 қазанда аудандық "Жақсы жаршысы" газетінде жарияланған) шешімі.