О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Арыс
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 24 марта 2017 года № 11/78-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 10 апреля 2017 года № 4027. Утратило силу решением Арысского городского маслихата Туркестанской области от 19 сентября 2018 года № 26/189-VI
Сноска. Утратило силу решением Арысского городского маслихата Туркестанской области от 19.09.2018 № 26/189-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Арыс социальную помощь на приобретение топлива в размере 2 месячного расчетного показателя, за счет бюджетных средств.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Арысского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата М. Мырзаев
Секретарь
городского маслихата А. Байтанаев
Приложение к решению
Арысского городского
маслихата от 24 марта
2017 года № 11/78-VІ
Перечень
утративших силу некоторых решений
Арысского городского маслихата
1. Решение Арысского городского маслихата от 5 ноября 2009 года № 25/158-ІV "Об оказании социальной помощи специалистам, проживающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-2-84, опубликованный 26 декабря 2009 года в газете "Арыс ақиқаты");
2. Решение Арысского городского маслихата от 21 декабря 2009 года № 28/182-ІV "О внесении изменения в решение Арысского городского маслихата от 5 ноября 2009 года № 25/158-ІV "Об оказании социальной помощи специалистам, проживающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-2-87, опубликованный 27 февраля 2010 года в газете "Арыс ақиқаты");

Арыс қаласының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек беру туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2017 жылғы 24 наурыздағы № 11/78-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 10 сәуірде № 4027 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2018 жылғы 19 қыркүйектегі № 26/189-VI шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды – Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 19.09.2018 № 26/189-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қаласының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін бюджет қаражаты есебінен 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік көмек берілсін.
2. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Арыс қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы М.Мырзаев
Қалалық
мәслихат хатшысы А.Байтанаев
Арыс қалалық мәслихатының
2017 жылғы 24 наурыздағы
№ 11/78-VІ шешіміне қосымша
Арыс қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Арыс қалалық мәслихатының 2009 жылғы 5 қарашадағы № 25/158-ІV "Ауылдық елді мекендерде тұратын мамандарға әлеуметтік көмек беру туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-2-84 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 26 желтоқсандағы "Арыс ақиқаты" газетінде жарияланған);
2. Арыс қалалық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/182-ІV "Ауылдық елді мекендерде тұратын мамандарға әлеуметтік көмек беру туралы" Арыс қалалық мәслихатының 2009 жылғы қарашадағы № 25/158-ІV шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-2-87 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 27 ақпандағы "Арыс ақиқаты" газетінде жарияланған);

3. Решение Арысского городского маслихата от 13 июня 2012 года № 4/31-V "О внесении изменения в решение Арысского городского маслихата от 5 ноября 2009 года № 25/158-ІV "Об оказании социальной помощи специалистам, проживающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-2-133, опубликованный 21 июля 2012 года в газете "Арыс ақиқаты");
4. Решение Арысского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36/213-V "О внесении изменения в решение Арысского городского маслихата от 5 ноября 2009 года № 25/158-ІV "Об оказании социальной помощи специалистам, проживающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2963, опубликованный 7 февраля 2015 года в газете "Арыс ақиқаты").

3. Арыс қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 маусымдағы № 4/31-V "Арыс қалалық мәслихатының 2009 жылғы қарашадағы № 25/158-ІV "Ауылдық елді мекендерде тұратын мамандарға әлеуметтік көмек беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-2-133 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 21 шілдедегі "Арыс ақиқаты" газетінде жарияланған);
4. Арыс қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 36/213-V "Арыс қалалық мәслихатының 2009 жылғы қарашадағы № 25/158-ІV "Ауылдық елді мекендерде тұратын мамандарға әлеуметтік көмек беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2963 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 7 ақпандағы "Арыс ақиқаты" газетінде жарияланған).