Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы
Постановление акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 25 мая 2017 года № 785. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 7 июня 2017 года № 4117. Утратило силу постановлением акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 6 ноября 2017 года № 1860
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 06.11.2017 № 1860 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановления акимата города Туркестан от 25 августа 2016 года № 1167 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3842, опубликованный в газетах "Түркістан", "Туркестон" 09 сентября 2016 года) и от 7 декабря 2016 года № 1739 "О внесении изменений в постановление акимата города Туркестан от 25 августа 2016 года №1167 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3927, опубликованный в газетах "Түркістан", "Туркестон" 13 января 2016 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рысбекова Г.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города А.Усербаев
Приложение 1
к постановлению акимата
города Туркестан
№ 785 от 25 мая 2017 года
Государственный образовательный заказа на дошкольное воспитание и обучение
Наименование города
Количество мест в дошкольных организациях
Из них
за счет средств республиканского бюджета
за счет средств местного бюджета
1
Туркестан

Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 25 мамырдағы № 785 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 7 маусымда № 4117 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 6 қарашадағы № 1860 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкiмдiгiнiң 06.11.2017 № 1860 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына,"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Түркістан қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 тамыздағы № 1167 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3842 тіркелген, 2016 жылғы 09 қыркүйектегі "Түркістан", "Туркестон" газеттерінде жарияланған) және 2016 жылғы 7 желтоқсандағы № 1739 "Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 25 тамыздағы № 1167 "Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерiн бекiту туралы" қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3927 тіркелген, 2017 жылғы 13 қаңтардағы "Түркістан", "Туркестон" газеттерінде жарияланған) қаулыларының күші жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғ.Рысбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ә.Өсербаев
Түркістан қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 25 мамырдағы
№ 785 қаулысына 1 қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Қала атауы
Мектепке дейінгі мекемелердегі орын саны
Оның ішінде
республикалық бюджет есебінен
жергілікті бюджет есебінен
1
Түркістан

17909
16214
1695
Приложение 2
к постановлению
акимата города Туркестан
№ 785 от 25 мая 2017 года
Размер подушевого финансирования
Средние расходы на одного воспитаника а месяц, тенге
Детский сад
Мини-центр при школе
Частные дошкольные организации
в городе
в сельской местности
12000
21042
35618
39504
Приложение 3
к постановлению акимата
города Туркестан
№ 785 от 25 мая 2017 года
Размер родительской платы
Итого
Расходы на питание одного ребенка в день до 3 лет (не более), тенге

17909
16214
1695
Түркістан қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 25 мамырдағы
№ 785 қаулысына 2 қосымша
Жан басына шаққандағы қаржыландыру көлемі
Айына бір балаға тәрбиеленушіге кететін орташа шығыс, теңге
Балабақша
Мектеп жанындағы шағын орталық
Мектепке дейінгі жеке меншік мекемелер
қалалық жерлерде
ауылдық жерлерде
12000
21042
35618
39504
Түркістан қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 25 мамырдағы
№ 785 қаулысына 3 қосымша
Ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Барлығы
3 жасқа дейінгі күнiне бiр баланың тамағына шығын, теңге (көп емес)

Расходы на питание одного ребенка в день от 3 до 7 лет (не более), тенге
309,52
337,35
Примечание: Затраты на одного ребенка на 1 день в зависимости от возраста. Рассчитан на фактические рабочие дни.

3-7 жас аралығындағы күнiне бiр баланың тамағына шығын, теңге (көп емес)
309,52
337,35
Ескертпе: 1 күніне бір балаға жас ерекшелігіне қарай кететін шығын. Нақты жұмыс күніне есептелген.