О признании утратившими силу некоторых решений Таразского городского маслихата
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 14 марта 2018 года № 29-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 марта 2018 года № 3753
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Закона Республики Казахстан от 16 апреля 2016 года "О правовых актах" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Таразского городского маслихата, согласно приложению к данному решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Таразского городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь Таразского
Таразского городского маслихата городского маслихата
Н. Мауленов Б. Кулекеев
Приложение
к решению Таразского
городского маслихата №29-9
от 14 марта 2018 года
Перечень утратившими силу некоторых решений Таразского городского маслихата
1. Решение Таразского городского маслихата от 28 апреля 2009 года №17-5 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6-1-90, опубликовано 22 мая 2009 года в газете "Жамбыл-Тараз");
2. Решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2010 года №36-6 "О ставках земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6-1-120, опубликовано 26 января 2011 года в газете "Жамбыл-Тараз");
3. Решение Таразского городского маслихата от 30 марта 2011 года №38-7 "О внесении дополнений в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2010 года №36-6 "О ставках земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6-1-128, опубликовано 12 мая 2011 года в газете "Жамбыл-Тараз");
4. Решение Таразского городского маслихата от 11 марта 2016 года №52-8 "О повышении ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3022, опубликовано 13 апреля 2016 года в газете "Жамбыл-Тараз").

Тараз қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 29-9 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 наурызда № 3753 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Тараз қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қалалық мәслихатының бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаты Тараз қалалық
сессиясының төрағасы мәслихатының хатшысы
Н. Мауленов Б. Құлекеев
Тараз қалалық мәслихатының
2018 жылғы 14 наурыздағы
№29-9 шешіміне
қосымша
Тараз қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдердің тізбесі
1. "Бірыңғай тіркелген салықтың ставкаларын белгілеу туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 28 сәуірдегі №17-5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6-1-90 болып тіркелген, 2009 жылы 22 мамырда "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған);
2. "Жер салығының ставкалары туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 36-6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6-1-120 болып тіркелген, 2011 жылы 26 қаңтарда "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған);
3. "Жер салығының ставкалары туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы №36-6 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы №38-7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6-1-128 болып тіркелген, 2011 жылы 12 мамырда "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған);
4. "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы №52-8 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3022 болып тіркелген, 2016 жылы 13 сәуірде "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған).
.