Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков города Каражал
Решение ХXII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 5 апреля 2018 года № 204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 апреля 2018 года № 4728. Утратило силу решением Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 4 июня 2020 года № 400
Сноска. Утратило силу решением Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 04.06.2020 № 400 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қаражал қаласында барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының ХXII сессиясының 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 204 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 сәуірде № 4728 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 4 маусымдағы № 400 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 04.06.2020 № 400 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии c кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков города Каражал согласно приложения.

Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қаражал қаласында барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. Признать утратившим силу следующие решения Каражалского городского маслихата:
1) от 30 января 2009 года № 118 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков города Каражал" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-64, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 21 февраля 2009 года № 7);
2) от 12 декабря 2012 года № 83 "О внесении дополнения в решение XIII сессии Каражалского городского маслихата от 30 января 2009 года № 118 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков города Каражал" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2110, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 26 января 2013 года № 3).

2. Қаражал қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 118 "Қаражал қаласында барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-5-64 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 21 ақпандағы № 7 "Қазыналы өңір" газетінде жариялаған);
2) 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 83 "Қаражал қалалық мәслихатының 2009 жылғы 30 қаңтардағы XIII сессиясының "Қаражал қаласында барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" № 118 шешіміне толықтыру енгiзу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2110 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 26 қаңтардағы № 3 "Қазыналы өңір" газетінде жариялаған).