Об установлении единых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения
Решение XXIII сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 22 мая 2018 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 июня 2018 года № 4809. Утратило силу решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 17 июня 2020 года № 451
Сноска. Утратило силу решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 17.06.2020 № 451 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемесін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы XXIII сессиясының № 241 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 маусымда № 4809 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 маусымдағы № 451 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 17.06.2020 № 451 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога на единицу объекта налогообложения согласно приложению.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 546 бабының 3-тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемесі қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. Признать утратившим силу решение Нуринского районного маслихата от 16 февраля 2012 года № 19 "Об установлении единых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-14-168, опубликовано в газете "Нұра" от 7 апреля 2012 года № 14 (5248)).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, развитию малого и среднего бизнеса (Н. Сулейменов).

2. Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 ақпанындағы № 19 "Салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың базалық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 8-14-168 болып тіркелген, 2012 жылғы 7 сәуірдегі № 14 (5248) "Нұра" газетінде жарияланған).
3. Аталған шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына (Н.Сулейменов) жүктелсін.