О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Жанаозен
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 4 апреля 2018 года № 190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 апреля 2018 года № 3580
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Жанаозен согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Жанаозен" (руководитель аппарата Овезов Б.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Жанаозен Овезова Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Дауылбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жанаозенской городской
избирательной комиссии
Базылов Б._________________
"04" апреля 2018 год
Приложение
к постановлению акимата
города Жанаозен
от 04 апреля 2018 года №190
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Жанаозен
1. Постановление акимата города Жанаозен от 21 ноября 2011 года №667 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений на договорной основе для встреч с избирателями для всех кандидатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11-2-177, опубликовано в газете "Жанаозен" от 30 ноября 2011 года);
2. Постановление акимата города Жанаозен от 4 июля 2013 года №336 "Об определении помещений для предоставления на договорной основе кандидатам акимы ауыла для встреч с выборщиками"(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2267, опубликовано в газете "Жанаозен" от 17 июля 2013 года);
3. Постановление акимата города Жанаозен от 4 июля 2013 года №337 "Об определении мест размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в акимы аула" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2268, опубликовано в газете "Жанаозен" от 17 июля 2013 года);

Жаңаөзен қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 4 сәуірдегі № 190 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 сәуірде № 3580 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Жаңаөзен қаласы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Б.Овезов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімі аппаратының басшысы Б.Овезовке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ә. Дауылбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жаңаөзен қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
Б. Базылов_________________
"04" сәуір 2018 жыл
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2018 жылғы "04" сәуірдегі № 190
қаулысына қосымша
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 қарашадағы №667 "Барлық кандидаттар үшін сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу" туралы қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №11-2-177 болып тіркелген, 2011 жылғы 30 қарашадағы "Жаңаөзен" газетінде жарияланған);
2. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 4 шілдедегі №336 "Ауыл әкімдеріне кандидаттарға таңдаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде үй-жай белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2267 болып тіркелген, 2013 жылғы 17 шілдеде "Жаңаөзен" газетінде жарияланған);
3. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 4 шілдедегі №337 "Ауыл әкімдеріне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2268 болып тіркелген, 2013 жылғы 17 шілдеде "Жаңаөзен" газетінде жарияланған);

4. Постановление акимата города Жанаозен от 28 января 2015 года №233 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Жанаозен от 21 ноября 2011 года №667 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления на договорной основе помещений для встреч с избирателями для всех кандидатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2615, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 27 февраля 2015 года);
5. Постановление акимата города Жанаозен от 10 марта 2015 года №382 "О внесении изменений в постановление акимата города Жанаозен от 21 ноября 2011 года №667 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления на договорной основе помещений для встреч с избирателями для всех кандидатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2638, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 19 марта 2015 года).

4. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қаңтардағы №233 "Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "Барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы" 21 қараша 2011 жылғы №667 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2615 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 27 ақпанда жарияланған);
5. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы №382 "Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 қарашадағы №667 "Барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2638 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 19 наурызда жарияланған).