О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 28 февраля 2018 года № 175. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 марта 2018 года № 7598
В соответствии со статьей 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Руднева
Секретарь районного маслихата С. Сапабеков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
республиканского государственного
учреждения "Управление государственных
доходов по Тарановскому району
Департамента государственных доходов по
Костанайской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
__________________________ К. Муканов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел земельных отношений
акимата Тарановского района"
_____________ С. Красноголов
Приложение
к решению
районного маслихата
от 28 февраля 2018 года № 175
Перечень некоторых решений районного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение маслихата от 10 ноября 2011 года № 414 "О корректировке базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-18-151, опубликовано 15 декабря 2011 года в газете "Маяк");
2. Решение маслихата от 18 августа 2015 года № 293 "О внесении изменений в решение маслихата от 10 ноября 2011 года № 414 "О корректировке базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5856, опубликовано 16 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. Решение маслихата от 16 мая 2016 года № 27 "О внесении изменений в решение маслихата от 10 ноября 2011 года № 414 "О корректировке базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6474, опубликовано 30 июня 2016 года в газете "Маяк");
4. Решение маслихата от 18 апреля 2011 года № 360 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-18-139, опубликовано 2 июня 2011 года в газете "Маяк");
5. Решение маслихата от 18 августа 2015 года № 294 "О внесении изменений в решение маслихата от 18 апреля 2011 года № 360 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5855, опубликовано 16 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").

Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 175 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 наурызда № 7598 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 50-бабының 2-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрайымы Н. Руднева
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Сапабеков
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Таран ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________________ К. Муканов
КЕЛІСІЛДІ
"Таран ауданы әкімдігінің жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ С. Красноголов
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 28 ақпандағы
№ 175 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Мәслихаттың 2011 жылғы 10 қарашадағы № 414 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-151 тіркелген, 2011 жылғы 15 желтоқсанда "Маяк" газетінде жарияланған);
2. Мәслихаттың 2015 жылғы 18 тамыздағы № 293 "Мәслихаттың 2011 жылғы 10 қарашадағы № 414 "Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5856 тіркелген, 2015 жылғы 16 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. Мәслихаттың 2016 жылғы 16 мамырдағы № 27 "Мәслихаттың 2011 жылғы 10 қарашадағы № 414 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6474 тіркелген, 2016 жылғы 30 маусымда "Маяк" газетінде жарияланған);
4. Мәслихаттың 2011 жылғы 18 сәуірдегі № 360 "Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-139 тіркелген, 2011 жылғы 2 маусымда "Маяк" газетінде жарияланған);
5. Мәслихаттың 2015 жылғы 18 тамыздағы № 294 "Мәслихаттың 2011 жылғы 18 сәуірдегі № 360 "Тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5855 тіркелген, 2015 жылғы 16 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).