О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 24 апреля 2018 года № 27/145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 мая 2018 года № 4712
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области по перечню согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области А.Оспанова
Секретарь маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области А.Бектасова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Есильскому району Департамента
государственных доходов по
Северо-Казахстанской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
_______________ Ж.Батыргужинов
24 апреля 2018 года
Приложение к решению маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 24 апреля 2018 года № 27/145
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области
1. Решение маслихата Есильсого района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2009 года № 24/145 "О корректировке базовых ставок земельного налога на основании схемы зонирования земель для целей налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-6-139, опубликовано 19 февраля 2010 года в газете "Ишим" и 14 мая 2010 года в газете "Есіл таңы").
2. Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 6 апреля 2011 года № 39/233 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 24/145 "О корректировке базовых ставок земельного налога на основании схемы зонирования земель для целей налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-6-164, опубликовано 6 мая 2011 года в газетах "Ишим" и "Есіл таңы").
3. Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 20 марта 2015 года № 41/257 "О внесении изменения и дополнения в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2009 года № 24/145 "О корректировке базовых ставок земельного налога на основании схемы зонирования земель для целей налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3238, опубликовано 14 мая 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әдилет").

Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 27/145 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 мамырда № 4712 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші тізбе бойынша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күннен соң он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
сессия төрайымы Ә.Оспанова
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы
мәслихатының хатшысы А.Бектасова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
мемлекеттік кірістер комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша
мемлекеттік кірістер департаментінің
Есіл ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________ Ж.Батырғожинов
2018 жылғы "24" сәуір
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2018 жылғы 24 сәуірдегі
№ 27/145 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. "Салық салу мақсаттары үшін жерлерді зоналау негізінде жер салығының базалық ставкасын түзету туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/145 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-6-139 тіркелді, 2010 жылғы 19 ақпанында "Ишим" газетінде және 2010 жылғы 14 мамырында "Есіл таңы" газетінде жарияланды).
2. "Салық салу мақсаттары үшін жерлерді зоналау негізінде жер салығының базалық ставкасын түзету туралы" 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/145 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2011 жылғы 6 сәуірдегі № 39/233 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-6-164 тіркелді, 2011 жылғы 6 мамырында "Ишим" және "Есіл таңы" газеттерінде жарияланды).
3. "Салық салу мақсаттары үшін жерлерді зоналау негізінде жер салығының базалық ставкасын түзету туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/145 шешіміне өзгеріс және толықтыру енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 41/257 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3238 тіркелді, 2015 жылғы 14 мамырында "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды).

4. Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 16 мая 2013 года № 16/90 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Есильскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2297, опубликовано 23 июня 2013 года в газетах "Есіл таңы" и "Ишим").
5. Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 18 мая 2015 года № 42/265 "О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога по Есильскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3269, опубликовано 25 июня 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әдилет").
6. Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 12 августа 2016 года № 5/32 "О внесении изменения в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 18 мая 2015 года № 42/265 "О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога по Есильскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3890, опубликовано 16 сентября 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әдилет").

4. "Есіл ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салықтың ставкаларын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 16 мамырдағы № 16/90 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2297 тіркелді, 2013 жылғы 23 маусымында "Есіл таңы" және "Ишим" газеттерінде жарияланды).
5. "Есіл ауданы бойынша жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 18 мамырдағы № 42/265 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3269 тіркелді, 2015 жылғы 25 маусымында "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды).
6. "Есіл ауданы бойынша жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 18 мамырдағы № 42/265 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 12 тамыздағы № 5/32 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3890 тіркелді, 2016 жылғы 16 қыркүйегінде "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды).