О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Атырауской области
Постановление акимата Атырауской области от 27 марта 2018 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 апреля 2018 года № 4098
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Атырауской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Наутиева А.И.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
Приложение к постановлению
акимата Атырауской области
от "27" марта 2018 года № 64
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Атырауской области
1. Постановление Атырауского областного акимата от 13 марта 2008 года № 62 "Об установлении экологического коридора и охранной зоны государственной заповедной зоны северной части Каспийского моря с регулируемым режимом эксплуатации водного транспорта в границах по всей акватории рек Урал и Кигач (в пределах Атырауской области), за исключением заповедного участка" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2526, опубликованное в газете "Прикаспийская коммуна" от 17 мая 2008 года)
2. Постановление Атырауского областного акимата от 25 февраля 2009 года № 47 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата области от 13 марта 2008 года № 62 "Об установлении экологического коридора и охранной зоны государственной заповедной зоны северной части Каспийского моря с регулируемым режимом эксплуатации водного транспорта в границах по всей акватории рек Урал и Кигач (в пределах Атырауской области), за исключением заповедного участка" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2545, опубликованное в газете "Прикаспийская коммуна" от 11 апреля 2009 года)
3. Постановление Атырауского областного акимата от 28 февраля 2011 года № 55 "О внесении изменений в постановление акимата области от 13 марта 2008 года № 62 "Об установлении экологического коридора и охранной зоны государственной заповедной зоны северной части Каспийского моря с регулируемым режимом эксплуатации водного транспорта в границах по всей акватории рек Урал и Кигач (в пределах Атырауской области), за исключением заповедного участка" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2588, опубликованное в газете "Прикаспийская коммуна" от 23 апреля 2011 года)

Атырау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 27 наурыздағы № 64 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 сәуірде № 4098 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27, 37-баптарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Атырау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Ә.И. Нәутиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
Атырау облысы әкімдігінің
2018 жылғы "27" наурыздағы
№ 64 қаулысына қосымша
Атырау облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Облыс әкімиятының 2008 жылғы 13 наурыздағы №62 "Қорықтық учаскені қоспағанда, Жайық және Қиғаш өзендерінің барлық акваториясы шекараларында (Атырау облысы шегінде) Каспий теңізі солтүстік бөлігінің мемлекеттік қорық аймағының су көлігін пайдаланудың реттелмелі режимімен қоса қорғау аймағы мен экологиялық дәлізін белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2526 болып тіркелген, 2008 жылғы 17 мамырда "Атырау" газетінде жарияланған).
2. Атырау облыстық әкімиятының 2009 жылғы 25 ақпандағы №47 "Облыс әкімиятының 2008 жылғы 13 наурыздағы №62 "Қорықтық учаскені қоспағанда, Жайық және Қиғаш өзендерінің барлық акваториясы шекараларында (Атырау облысы шегінде) Каспий теңізі солтүстік бөлігінің мемлекеттік қорық аймағының су көлігін пайдаланудың реттелмелі режимімен қоса қорғау аймағы мен экологиялық дәлізін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2545 болып тіркелген, 2009 жылғы 11 сәуірде "Атырау" газетінде жарияланған).
3. Атырау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 28 ақпандағы №55 "Облыс әкімиятының 2008 жылғы 13 наурыздағы №62 "Қорықтық учаскені қоспағанда, Жайық және Қиғаш өзендерінің барлық акваториясы шекараларында (Атырау облысы шегінде) Каспий теңізі Солтүстік бөлігінің мемлекеттік қорық аймағының су көлігін пайдаланудың реттелмелі режимімен қоса қорғау аймағы мен экологиялық дәлізін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу жөнінде" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2588 болып тіркелген, 2011 жылы 23 сәуірде "Атырау" газетінде жарияланған).

4. Постановление Атырауского областного акимата от 1 июля 2011 года № 191 "О внесении изменений в постановление акимата области от 13 марта 2008 года № 62 "Об установлении экологического коридора и охранной зоны государственной заповедной зоны северной части Каспийского моря с регулируемым режимом эксплуатации водного транспорта в границах по всей акватории рек Урал и Кигач (в пределах Атырауской области), за исключением заповедного участка" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2593, опубликованное в газете "Прикаспийская коммуна" от 1 сентября 2011 года).

4. Атырау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 1 шілдедегі №191 "Облыс әкімиятының 2008 жылғы 13 наурыздағы №62 "Қорықтық учаскені қоспағанда, Жайық және Қиғаш өзендерінің барлық акваториясы шекараларында (Атырау облысы шегінде) Каспий теңізі Солтүстік бөлігінің мемлекеттік қорық аймағының су көлігін пайдаланудың реттелмелі режимімен қоса қорғау аймағы мен экологиялық дәлізін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2593 болып тіркелген, 2011 жылғы 1 қыркүйекте "Атырау" газетінде жарияланған).