Об утверждении форм, предназначенных для сбора административных данных централизованного государственного учета документов Национального архивного фонда
Приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 28 марта 2019 года № 79. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 апреля 2019 года № 18458. Утритил силу приказом и.о. Министра культуры и информации РК от 19.09.2024 № 435-НҚ.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра культуры и информации РК от 19.09.2024 № 435-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике", со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года "О Национальном архивном фонде и архивах" и подпунктом 43) части первой пункта 16 Положения о Министерстве культуры и спорта Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2014 года № 1003 "Вопросы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить следующие формы, предназначенные для сбора административных данных централизованного государственного учета документов Национального архивного фонда:
1) форму, предназначенную для сбора административных данных "Паспорт архива" ___________________ на "___" __________ 20__ года" согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму, предназначенную для сбора административных данных "Карточка фонда" согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму, предназначенную для сбора административных данных "Сведения об изменениях в составе и объеме фондов на 1 января 20__года" согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму, предназначенную для сбора административных данных "Учетные сведения по фондовому каталогу на 1 января 20__ года" согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) форму, предназначенную для сбора административных данных "Сводный паспорт источников комплектования государственных архивов Республики Казахстан на 1 декабря 20__ года" согласно приложению 5 к настоящему приказу.
2. Департаменту архивного дела и документации Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

Ұлттық архив қорының құжаттарын орталықтандырылған мемлекеттік есепке алу бойынша әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2019 жылғы 28 наурыздағы № 79 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 3 сәуірде № 18458 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің м.а. 2024 жылғы 19 қыркүйектегі № 435-НҚ бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің м.а. 19.09.2024 № 435-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік статистика туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, "Ұлттық архив қоры және архивтер туралы" 1998 жылғы 22 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 9-бабына және "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 1003 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі туралы ереженің 16-тармағы бірінші бөлігінің 43) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Ұлттық архив қорының құжаттарын орталықтандырылған мемлекеттік есепке алу бойынша әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан бекітілсін:
1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес "20__жылғы "_" _____________ архив паспорты" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысаны;
2) осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес "Қор карточкасы" әкімшілікдеректерді жинауға арналған нысаны;
3) осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес "20__жылғы 1 қаңтардағы қорлардың құрамы мен көлеміндегі өзгерістер туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысаны;
4) осы бұйрықтың 4-қосымшасына сәйкес "20__жылғы 1 қаңтардағы қорлар каталогы бойынша есептік мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысаны;
5) осы бұйрықтың 5-қосымшасына сәйкес "20__жылғы 1 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы мемлекеттік архивтерінің жинақтау көздерінің жиынтық паспорты" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысаны.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлiгiнiң Архив ісі және құжаттама департаменті заңнамада белгiленген тәртiпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;

3) в течение двух рабочих дней после введения в действие настоящего приказа размещение его на интернет - ресурсе Министерства культуры и спорта Республики Казахстан;
4) в течение двух рабочих дней после исполнения мероприятий, предусмотренных настоящим пунктом, представление в Департамент юридической службы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан
А. Мухамедиулы
"СОГЛАСОВАН"
Комитет по статистике
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение 1
к приказу Министра
культуры и спорта
Республики Казахстан
от 28 марта 2019 года № 79
Форма, предназначенная для сбора административных данных
"Паспорт архива ___________________________________ на "___" __________ 20__ года"
(наименование архива)
Отчетный период: 20__ год.
Индекс: ПА-1.
Периодичность: ежегодно.
Круг лиц, предоставляющих информацию: Национальный архив Республики Казахстан, центральные государственные архивы, Архив Президента Республики Казахстан, Библиотека Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы, специальные государственные архивы, государственные архивы, библиотеки и музеи областей, городов республиканского значения, столицы, городов, районов (далее – организации).
Куда представляется: Министерство культуры и спорта Республики Казахстан.
Срок представления: к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом на бумажном носителе или электронном носителе посредством системы электронного документооборота (далее – СЭД).
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.

3) осы бұйрық қолданысқа енгізілгеннен кейін екі жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрықта көзделген іс-шаралар орындалғаннан кейін екі жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Заң қызметі департаментіне іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт жетекшілік ететін вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрі
А. Мұхамедиұлы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитеті
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 28 наурыздағы
№ 79 бұйрығына
1-қосымша
"20__жылғы "___"________ _________________ архив паспорты"
(архивтің атауы)
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Есептік кезең: 20__жыл.
Индекс: 1-АП.
Кезеңділігі: жыл сайын.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Қазақстан Республикасының Ұлттық архиві, орталық мемлекеттік архивтер, Қазақстан Республикасы Президентінің Архиві, Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президенті – Елбасының кітапханасы, арнаулы мемлекеттік архивтер, облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың, қалалардың, аудандардың мемлекеттік архивтері, кітапханалары және музейлері (бұдан әрі – ұйымдар).
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі.
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-не дейін қағаз жеткізгіште немесе электрондық құжат айналымының жүйесі (бұдан әрі –ЭҚАЖ) арқылы электрондық жеткізгіште.
Әкімшілік деректерге арналған нысаны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет – ресурсында орналасқан.

Раздел 5. Условия хранения документов
№ п/н
Показатели
Количество
1
2
3
1
Здания архива
2
Специальные помещения
3
Приспособленные помещения
4
Степень загруженности архивохранилищ (в процентах)
5
Оснащенность зданий охранной сигнализацией (в процентах)
6
Оснащенность зданий пожарной сигнализацией (в процентах)
7
Протяжность металлических стеллажей (в погонных метрах)
8
Протяжность деревянных стеллажей (в погонных метрах)
9
Закартонировано документов (в единицах хранения)
___________________________________________________________________________
Наименование организации
___________________________________________________________________________
Адрес организации
___________________________________________________________________________
Адрес электронной почты организации
____________________________________________________________________________
Должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись руководителя организации
или лица, исполняющего его обязанности
____________________________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись, номер телефона исполнителя организации
Дата
Место для печати организации
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Паспорт архива"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Паспорт архива"
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Паспорт архива" (далее – Форма).
2. Форму ежегодно представляют Национальный архив Республики Казахстан, центральные государственные архивы, Архив Президента Республики Казахстан, Библиотека Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы, специальные государственные архивы, государственные архивы, библиотеки и музеи областей, городов республиканского значения, столицы, городов, районов (далее – организации).
3. Форма подписывается руководителем организации с указанием фамилии, имени и отчества (при его наличии), а также даты заполнения.
4. Форма представляется к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на казахском и русском языках.
6. Формы заполняются в разрезе административно-территориальной единицы (с указанием области, городов республиканского значения, столицы, городов, районов).
7. Форма заполняется следующим образом:
в разделе 1. "Состав и объем архивных документов":
в подразделе 1. "Состав и объем единиц хранения":
в графе 3 строки 1 указывается количество фондов с указанием общего количества документов на бумажной основе, состоящих из сумм строк 1.1, 1.2, 1.3 и 1.4;

5-бөлім. Құжаттарды сақтау жағдайлары
№ р/б
Көрсеткіштер
Саны
1
2
3
1
Архив ғимараттары
2
Арнаулы үй-жайлар
3
Бейімделген үй-жайлар
4
Архив қоймаларының толу дәрежесі (пайызбен)
5
Ғимараттардың күзет дабылдағышпен жабдықталуы (пайызбен)
6
Ғимараттардың өртке қарсы сигнализациямен жабдықталуы (пайызбен)
7
Металды сөрелерінің ұзындығы (қума метрмен)
8
Ағаш сөрелердің ұзындығы (қума метрмен)
9
Мұқабаланған құжаттар (сақтау бірлігімен)
_____________
Ұйымның атауы
___________________
Ұйымның мекенжайы
_____________________________________
Ұйымның электрондық пошта мекенжайы
__________________________________________________________________________
Ұйым басшысының немесе оның міндетін атқарушының лауазымы, тегі, аты, әкесінің
аты (ол болған жағдайда), қолы
__________________________________________________________________________
Ұйым орындаушысының лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы,
телефон нөмірі
Күні
Ұйымның мөрін қоятын орны
"Архив паспорты" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанына қосымша
"Архив паспорты" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын толтыру бойынша түсiнiктеме
1. Осы түсіндірме "Архив паспорты" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын (бұдан әрі – нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды жыл сайын Қазақстан Республикасының Ұлттық архиві, орталық мемлекеттік архивтер, Қазақстан Республикасы Президентінің Архиві, Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президенті – Елбасының кітапханасы, арнаулы мемлекеттік архивтер, облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың, қалалардың, аудандардың мемлекеттік архивтері, кітапханалары және музейлері (бұдан әрі – ұйымдар) ұсынады.
3. Нысанға ұйым басшысының тегі, аты және әкесінің аты (ол болған жағдайда), сондай-ақ толтырылған күні көрсетіле отырып қол қояды.
4. Нысан есептік кезеңнен кейінгі айдың 5-ші күніне ұсынылады.
5. Нысан қазақ және орыс тілдерінде толтырылады.
6. Нысандар әкімшілік-аумақтық бірлік бөлінісінде толтырылады (облысты, республикалық маңызы бар қалаларды, астананы, қалаларды, аудандарды көрсете отырып).
7. Нысан келесі түрде толтырылады:
1-бөлім. "Архивтік құжаттардың құрамы мен көлемі":
1-кіші бөлім. "Сақтау бірліктерінің құрамы мен көлемі":
1-жолдың 3-бағанында 1.1, 1.2, 1.3 және 1.4 жолдардың қосындысынан тұратын қағаз негіздегі құжаттардың жалпы саны көрсетілген қорлардың саны көрсетіледі;

в графе 3 строки 2 указывается количество фондов кинодокументов;
в графе 3 строки 3 указывается количество фондов фотодокументов;
в графе 3 строки 4 указывается количество фондов фонодокументов;
в графе 3 строки 5 указывается количество фондов видеодокументов;
в графе 3 строки 6 указывается количество фондов машиночитаемой документации;
в графе 3 строки 7 указывается количество фондов микроформ на правах подлинника;
в графе 3 строки 8 указывается итоговое количество фондов, состоящих из сумм строк 1 – 7;
в графе 4 строки 1 указывается количество всех единиц хранения с указанием общего количества документов на бумажной основе, состоящих из сумм строк 1.1, 1.2, 1.3 и 1.4;
в графе 4 строки 2 указывается количество всех единиц хранения кинодокументов;
в графе 4 строки 3 указывается количество всех единиц хранения фотодокументов;
в графе 4 строки 4 указывается количество всех единиц хранения фонодокументов;
в графе 4 строки 5 указывается количество всех единиц хранения видеодокументов;
в графе 4 строки 6 указывается количество всех единиц хранения машиночитаемой документации;
в графе 4 строки 7 указывается количество всех единиц хранения микроформ на правах подлинника;
в графе 4 строки 8 указывается итоговое количество всех единиц хранения, состоящих из сумм строк 1-7;
в графе 5 строки 1 указывается количество единиц хранения, внесенных в описи с указанием общего количества документов на бумажной основе, состоящих из сумм строк 1.1, 1.2, 1.3 и 1.4;
в графе 5 строки 2 указывается количество единиц хранения кинодокументов, внесенных в описи;
в графе 5 строки 3 указывается количество единиц хранения фотодокументов, внесенных в описи;
в графе 5 строки 4 указывается количество единиц хранения фонодокументов, внесенных в описи;
в графе 5 строки 5 указывается количество единиц хранения видеодокументов, внесенных в описи;
в графе 5 строки 6 указывается количество единиц хранения машиночитаемой документации, внесенных в описи;
в графе 5 строки 7 указывается количество единиц хранения микроформ на правах подлинника, внесенных в описи;
в графе 5 строки 8 указывается итоговое количество единиц хранения, внесенных в описи, состоящих из сумм строк 1-7;
в графе 6 строки 1 указывается количество единиц хранения на казахском языке, с указанием общего количества документов на бумажной основе, состоящих из сумм строк 1.1, 1.2, 1.3 и 1.4;
в графе 6 строки 2 указывается количество единиц хранения кинодокументов на казахском языке;

2-жолдың 3-бағанында киноқұжаттар қорларының саны көрсетіледі;
3-жолдың 3-бағанында фотоқұжаттар қорларының саны көрсетіледі;
4-жолдың 3-бағанында фоноқұжаттар қорының саны көрсетіледі;
5-жолдың 3-бағанында бейнеқұжаттар қорларының саны көрсетіледі;
6-жолдың 3-бағанында машинада оқылатын құжаттар қорларының саны көрсетіледі;
7-жолдың 3-бағанында төлнұсқа құқығындағы шағын нысандар қорларының саны көрсетіледі;
8-жолдың 3-бағанында 1-7-жолдардың сомаларынан тұратын қорлардың жиынтық саны көрсетіледі;
1-жолдың 4-бағанында 1.1, 1.2, 1.3 және 1.4-жолдардың сомаларынан тұратын қағаз негізіндегі құжаттардың жалпы санын көрсете отырып, барлық сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
2-жолдың 4-бағанында киноқұжаттардың барлық сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
3-жолдың 4-бағанында фотоқұжаттардың барлық сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
4-жолдың 4-бағанында фоноқұжаттар барлық сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
5-жолдың 4-бағанында бейнеқұжаттардың барлық сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
6-жолдың 4-бағанында машинада оқылатын құжаттардың барлық сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
7-жолдың 4-бағанында төлнұсқа құқығындағы шағын нысандардың барлық сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
8-жолдың 4-бағанында 1-7-жолдардың сомаларынан тұратын барлық сақтау бірліктерінің жиынтық саны көрсетіледі;
1-жолдың 5-бағанында 1.1, 1.2, 1.3 және 1.4-жолдардың сомаларынан тұратын қағаз негізіндегі құжаттардың жалпы санын көрсете отырып, тізімдемеге енгізілген сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі.
2-жолдың 5-бағанында тізімдемеге енгізілген киноқұжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
3-жолдың 5-бағанында тізімдемеге енгізілген фотоқұжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
4-жолдың 5-бағанында тізімдемеге енгізілген фоноқұжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
5-жолдың 5-бағанында тізімдемеге енгізілген бейнеқұжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
6-жолдың 5-бағанында тізімдемеге енгізілген машинада оқылатын құжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
7-жолдың 5-бағанында тізімдемеге енгізілген төлнұсқа құқығындағы шағын нысандардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
8-жолдың 5-бағанында 1-7-жолдардың сомаларынан тұратын тізімдемеге енгізілген сақтау бірліктерінің жиынтық саны көрсетіледі;
1-жолдың 6-бағанында 1.1, 1.2, 1.3 және 1.4-жолдардың сомаларынан тұратын, қағаз негізіндегі құжаттардың жалпы санын көрсете отырып, қазақ тілдегі сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
2-жолдың 6-бағанында қазақ тілдегі киноқұжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;

в графе 6 строки 3 указывается количество единиц хранения фотодокументов на казахском языке;
в графе 4 строки 4 указывается количество единиц хранения фонодокументов на казахском языке;
в графе 6 строки 5 указывается количество единиц хранения видеодокументов на казахском языке;
в графе 6 строки 6 указывается количество единиц хранения машиночитаемой документации на казахском языке;
в графе 6 строки 7 указывается количество единиц хранения микроформ на правах подлинника на казахском языке;
в графе 6 строки 8 указывается итоговое количество единиц хранения на казахском языке, состоящих из сумм строк 1-7;
в графе 7 строки 1 указывается количество единиц хранения учтенных особо ценных с указанием общего количества документов на бумажной основе, состоящих из сумм строк 1.1, 1.2, 1.3 и 1.4;
в графе 7 строки 2 указывается количество единиц хранения учтенных особо ценных кинодокументов;
в графе 7 строки 3 указывается количество единиц хранения учтенных особо ценных фотодокументов;
в графе 7 строки 4 указывается количество единиц хранения учтенных особо ценных фонодокументов;
в графе 7 строки 5 указывается количество единиц хранения учтенных особо ценных видеодокументов;
в графе 7 строки 6 указывается количество единиц хранения учтенной особо ценной машиночитаемой документации;
в графе 7 строки 7 указывается количество единиц хранения учтенных особо ценных микроформ на правах подлинника;
в графе 7 строки 8 указывается итоговое количество учтенных особо ценных единиц хранения, состоящих из сумм строк 1-7;
в графе 8 строки 1 указывается количество единиц хранения, принятых во временное хранение с указанием общего количества документов на бумажной основе, состоящих из сумм строк 1.1, 1.2, 1.3 и 1.4;
в графе 8 строки 2 указывается количество единиц хранения кинодокументов, принятых во временное хранение;
в графе 8 строки 3 указывается количество единиц хранения фотодокументов, принятых во временное хранение;
в графе 8 строки 4 указывается количество единиц хранения фонодокументов, принятых во временное хранение;
в графе 8 строки 5 указывается количество единиц хранения видеодокументов, принятых во временное хранение;
в графе 8 строки 6 указывается количество единиц хранения машиночитаемой документации, принятых во временное хранение;
в графе 8 строки 7 указывается количество единиц хранения микроформ на правах подлинника, принятых во временное хранение;
в графе 8 строки 8 указывается итоговое количество единиц хранения, принятых во временное хранение, состоящих из сумм строк 1-7;
в подразделе 2. "Объем единицы учета":

3-жолдың 6-бағанында қазақ тілдегі фотоқұжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
4-жолдың 6-бағанында қазақ тілдегі фоноқұжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
5-жолдың 6-бағанында қазақ тілдегі бейнеқұжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
6-жолдың 6-бағанында машинада оқылатын құжаттаманың қазақ тілдегі сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
7-жолдың 6-бағанында қазақ тілдегі төлнұсқа құқығындағы шағын нысандардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
8-жолдың 6-бағанында 1-7-жолдардың сомаларынан тұратын қазақ тілдегі сақтау бірліктерінің жиынтық саны көрсетіледі;
1-жолдың 7-бағанында 1.1, 1.2, 1.3 және 1.4-жолдардың сомаларынан тұратын қағаз негізіндегілердің жалпы санын көрсете отырып, есепке алынған аса құнды құжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
2-жолдың 7-бағанында есепке алынған аса құнды киноқұжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі.;
3-жолдың 7-бағанында есепке алынған аса құнды фотоқұжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
4-жолдың 7-бағанында есепке алынған аса құнды фоноқұжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі.;
5-жолдың 7-бағанында есепке алынған аса құнды бейнеқұжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі.;
6-жолдың 7-бағанында есепке алынған аса құнды машинада оқылатын құжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі.;
7-жолдың 7-бағанында есепке алынған аса құнды төлнұсқа құқығындағы шағын нысандардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі.;
8-жолдың 7-бағанында 1-7-жолдардың сомаларынан тұратын есепке алынған аса құнды сақтау бірліктерінің жиынтық саны көрсетіледі;
1-жолдың 8-бағанында 1.1, 1.2, 1.3 және 1.4-жолдардың сомаларынан тұратын қағаз негізіндегі құжаттардың жалпы санын көрсете отырып, уақытша сақтауға қабылданған сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі.;
2-жолдың 8-бағанында уақытша сақтауға қабылданған киноқұжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
3-жолдың 8-бағанында уақытша сақтауға қабылданған фотоқұжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
4-жолдың 8-бағанында уақытша сақтауға қабылданған фоноқұжаттар дыңсақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
5-жолдың 8-бағанында уақытша сақтауға қабылданған бейнеқұжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
6-жолдың 8-бағанында уақытша сақтауға қабылданған машинада оқылатын құжаттаманың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
7-жолдың 8-бағанында уақытша сақтауға қабылданған төлнұсқа құқығындағы шағын нысандардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
8-жолдың 8-бағанында 1-7-жолдардың сомаларынан тұратын уақытша сақтауға қабылданған сақтау бірліктерінің жиынтық саны көрсетіледі;
2-кіші бөлім. "Есепке алу бірлігінің көлемі":

в графе 3 строки 1 указывается количество всех единиц учета кинодокументов;
в графе 3 строки 2 указывается количество всех единиц учета фонодокументов;
в графе 3 строки 3 указывается количество всех единиц учета видеодокументов;
в графе 3 строки 4 указывается количество всех единиц учета машиночитаемой документации;
в графе 4 строки 1 указывается количество единиц учета кинодокументов, внесенных в описи;
в графе 4 строки 2 указывается количество единиц учета фонодокументов, внесенных в описи;
в графе 4 строки 3 указывается количество единиц учета видеодокументов, внесенных в описи;
в графе 4 строки 4 указывается количество единиц учета машиночитаемой документации, внесенных в описи;
в разделе 2. "Состав и объем страхового фонда копий архивных документов":
в графе 3 строки 1 указывается количество единиц хранения, скопированных для страхового фонда с указанием общего количества документов на бумажной основе, состоящих из сумм строк 1.1, 1.2, 1.3 и 1.4;
в графе 3 строки 2 указывается количество единиц хранения кинодокументов, скопированных для страхового фонда;
в графе 3 строки 3 указывается количество единиц хранения фотодокументов, скопированных для страхового фонда;
в графе 3 строки 4 указывается количество единиц хранения фонодокументов, скопированных для страхового фонда;
в графе 3 строки 5 указывается количество единиц хранения видеодокументов, скопированных для страхового фонда;
в графе 3 строки 6 указывается количество единиц хранения машиночитаемой документации, скопированной для страхового фонда;
в графе 3 строки 7 указывается количество единиц хранения микроформ на правах подлинника, скопированных для страхового фонда;
в графе 3 строки 8 указывается итоговое количество единиц хранения, скопированных для страхового фонда, состоящих из сумм строк 1-7;
в графе 4 строки 1 указывается количество единиц хранения, имеющих фонд пользования с указанием общего количества документов на бумажной основе, состоящих из сумм строк 1.1, 1.2, 1.3 и 1.4;
в графе 4 строки 2 указывается количество единиц хранения кинодокументов, имеющих фонд пользования;
в графе 4 строки 3 указывается количество единиц хранения фотодокументов, имеющих фонд пользования;
в графе 4 строки 4 указывается количество единиц хранения фонодокументов, имеющих фонд пользования;
в графе 4 строки 5 указывается количество единиц хранения видеодокументов, имеющих фонд пользования;

1-жолдың 3-бағанында киноқұжаттардың барлық есепке алу бірліктерінің саны көрсетіледі;
2-жолдың 3-бағанында фоноқұжаттардың барлық есепке алу бірліктерінің саны көрсетіледі;
3-жолдың 3-бағанында бейнеқұжаттардың барлық есепке алу бірліктерінің саны көрсетіледі;
4-жолдың 3-бағанында машинада оқылатын құжаттардың барлық есепке алу бірліктерінің саны көрсетіледі;
1-жолдың 4-бағанында тізімдемеге енгізілген киноқұжаттарды есепке алу бірліктерінің саны көрсетіледі;
2-жолдың 4-бағанында тізімдемеге енгізілген фоноқұжаттардың есепке алу бірліктерінің саны көрсетіледі;
3-жолдың 4-бағанында тізімдемеге енгізілген бейнеқұжаттардың есепке алу бірліктерінің саны көрсетіледі;
4-жолдың 4-бағанында тізімдемеге енгізілген машинада оқылатын құжаттардың есепке алу бірліктерінің саны көрсетіледі;
2-бөлім. "Архивтік құжаттар көшірмелерінің сақтандыру қорының құрамы мен көлемі":
1-жолдың 3-бағанында 1.1, 1.2, 1.3 және 1.4-жолдардың сомаларынан тұратын қағаз негізіндегі құжаттардың жалпы санын көрсете отырып, сақтандыру қоры үшін көшірмелері жасалған сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
2-жолдың 3-бағанында сақтандыру қоры үшін көшірмелері жасалған киноқұжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
3-жолдың 3-бағанында сақтандыру қоры үшін көшірмелері жасалған фотоқұжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
4-жолдың 3-бағанында сақтандыру қоры үшін көшірмелері жасалған фоноқұжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
5-жолдың 3-бағанында сақтандыру қоры үшін көшірмелері жасалған бейнеқұжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
6-жолдың 3-бағанында сақтандыру қоры үшін көшірмелері жасалған машинада оқылатын құжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
7-жолдың 3-бағанында сақтандыру қоры үшін көшірмелері жасалған төлнұсқа құқығындағы шағын нысандардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
8-жолдың 3-бағанында 1-7-жолдардың сомаларынан тұратын сақтандыру қоры үшін көшірмелері жасалған сақтау бірліктерінің жиынтық саны көрсетіледі;
1-жолдың 4-бағанында 1.1, 1.2, 1.3 және 1.4-жолдардың сомаларынан тұратын қағаз негізіндегі құжаттардың жалпы санын көрсете отырып, пайдалану қоры бар сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
2-жолдың 4-бағанында пайдалану қоры бар киноқұжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
3-жолдың 4-бағанында пайдалану қоры бар фотоқұжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
4-жолдың 4-бағанында пайдалану қоры бар фоноқұжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
5-жолдың 4-бағанында пайдалану қоры бар бейнеқұжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;

в графе 4 строки 6 указывается количество единиц хранения машиночитаемой документации, имеющих фонд пользования;
в графе 4 строки 7 указывается количество единиц хранения микроформ на правах подлинника, имеющих фонд пользования;
в графе 4 строки 8 указывается итоговое количество единиц хранения имеющих фонд пользования состоящих из сумм строк 1-7;
в графе 5 строки 1 указывается количество кадров негатива объема страхового фонда с указанием общего количества документов на бумажной основе, состоящих из сумм строк 1.1, 1.2, 1.3 и 1.4;
в графе 5 строки 2 указывается количество кадров негатива страхового фонда кинодокументов;
в графе 5 строки 3 указывается количество кадров негатива страхового фонда фотодокументов;
в графе 5 строки 4 указывается количество кадров негатива страхового фонда фонодокументов;
в графе 5 строки 5 указывается количество кадров негатива страхового фонда видеодокументов;
в графе 5строки 6 указывается количество кадров негатива страхового фонда машиночитемой документации;
в графе 5 строки 7 указывается количество кадров негатива страхового фонда микроформ на правах подлинника;
в графе 5 строки 8 указывается итоговое количество кадров негатива страхового фонда состоящих из сумм строк 1-7;
в графе 6 строки 1 указывается количество единиц хранения страхового фонда с указанием общего количества документов на бумажной основе, состоящих из сумм строк 1.1, 1.2, 1.3 и 1.4;
в графе 6 строки 2 указывается количество единиц хранения страхового фонда кинодокументов;
в графе 6 строки 3 указывается количество единиц хранения страхового фонда фотодокументов;
в графе 6 строки 4 указывается количество единиц хранения страхового фонда фонодокументов;
в графе 6 строки 5 указывается количество единиц хранения страхового фонда видеодокументов;
в графе 6 строки 6 указывается количество единиц хранения страхового фонда машиночитаемой документации;
в графе 6 строки 7 указывается количество единиц хранения страхового фонда микроформ на правах подлинника;
в графе 6 строки 8 указывается итоговое количество единиц хранения страхового фонда состоящих из сумм строк 1-7;
в разделе 3. "Состав и объем научно-справочного аппарата":
в подразделе 1. "Состав и объем научно-справочного аппарата к архивным документам"
в графе 3 строки 1 указывается количество всех описей (книг учета и описания) с указанием общего количества документов на бумажной основе, состоящих из сумм строк 1.1, 1.2, 1.3 и 1.4;

6-жолдың 4-бағанында пайдалану қоры бар машинада оқылатын құжаттаманы сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
7-жолдың 4-бағанында пайдалану қоры бар төлнұсқа құқығындағы шағын нысандардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
8-жолдың 4-бағанында 1-7-жолдардың сомаларынан тұратын пайдалану қоры бар сақтау бірліктерінің жиынтық саны көрсетіледі;
1-жолдың 5-бағанында 1.1, 1.2, 1.3 және 1.4-жолдардың сомаларынан тұратын, қағаз негізіндегі құжаттардың жалпы санын көрсете отырып, сақтандыру қоры көлемінің негативі кадрларының саны көрсетіледі;
2-жолдың 5-бағанында киноқұжаттардың сақтандыру қорының негативі кадрларының саны көрсетіледі;
3-жолдың 5-бағанында фотоқұжаттардың сақтандыру қорының негативі кадрларының саны көрсетіледі;
4-жолдың 5-бағанында фоноқұжаттардың сақтандыру қорының негативі кадрларының саны көрсетіледі;
5-жолдың 5-бағанында бейнеқұжаттардың сақтандыру қорының негативі кадрларының саны көрсетіледі;
6-жолдың 5-бағанында машина жасау құжаттамасының сақтандыру қорының негативі кадрларының саны көрсетіледі;
7-жолдың 5-бағанында төлнұсқа құқығындағы шағын нысандардың сақтандыру қорының негативі кадрларының саны көрсетіледі;
8-жолдың 5-бағанында 1-7-жолдардың сомаларынан тұратын сақтандыру қоры негативі кадрларының жиынтық саны көрсетіледі;
1-жолдың 6-бағанында 1.1, 1.2, 1.3 және 1.4-жолдардың сомаларынан тұратын, қағаз негізіндегі құжаттардың жалпы санын көрсете отырып, сақтандыру қорының сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
2-жолдың 6-бағанында киноқұжаттардың сақтандыру қорының сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
3-жолдың 6-бағанында фотоқұжаттардың сақтандыру қорының сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
4-жолдың 6-бағанында фоноқұжаттардың сақтандыру қорының сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
5-жолдың 6-бағанында бейнеқұжаттардың сақтандыру қорының сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
6-жолдың 6-бағанында машинада оқылатын құжаттардың сақтандыру қорының сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
7-жолдың 6-бағанында төлнұсқа құқығындағы шағын нысандардың сақтандыру қорының сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
8-жолдың 6-бағанында 1-7-жолдардың сомаларынан тұратын сақтандыру қорының сақтау бірліктерінің жиынтық саны көрсетіледі;
3-бөлім. "Ғылыми-анықтамалық аппараттың құрамы мен көлемі":
1-кіші бөлім. "Архивтік құжаттарға ғылыми-анықтамалық аппараттың құрамы мен көлемі":
1-жолдың 3-бағанында 1.1, 1.2, 1.3 және 1.4-жолдардың сомаларынан тұратын қағаз негізіндегі құжаттардың жалпы санын көрсете отырып, барлық тізімдемелердің (есепке алу және сипаттау кітаптарының) саны көрсетіледі;

в графе 3 строки 2 указывается количество всех описей (книг учета и описания) кинодокументов;
в графе 3 строки 3 указывается количество всех описей (книг учета и описания) фотодокументов;
в графе 3 строки 4 указывается количество всех описей (книг учета и описания) фонодокументов;
в графе 3 строки 5 указывается количество всех описей (книг учета и описания) видеодокументов;
в графе 3 строки 6 указывается количество всех описей (книг учета и описания) машиночитаемой документации;
в графе 3 строки 7 указывается количество всех описей (книг учета и описания) микроформ на правах подлинника;
в графе 3 строки 8 указывается итоговое количество всех описей (книг учета и описания)состоящих из сумм строк 1-7;
в графе 4 строки 1 указывается количество описей (книг учета и описания) в полном комплекте указанием общего количества документов на бумажной основе, состоящих из сумм строк 1.1, 1.2, 1.3 и 1.4;
в графе 4 строки 2 указывается количество описей (книг учета и описания) кинодокументов в полном комплекте;
в графе 4 строки 3 указывается количество описей (книг учета и описания) фотодокументов в полном комплекте;
в графе 4 строки 4 указывается количество описей (книг учета и описания) фонодокументов полном комплекте;
в графе 4 строки 5 указывается количество описей (книг учета и описания) видеодокументов в полном комплекте;
в графе 4 строки 6 указывается количество описей (книг учета и описания) машиночитаемой документации в полном комплекте;
в графе 4 строки 7 указывается количество описей (книг учета и описания) микроформ на правах подлинника в полном комплекте;
в графе 4 строки 8 указывается итоговое количество описей (книг учета и описания) в полном комплекте;
в графе 5 строки 1 указывается количество закаталогизированных фондов с указанием общего количества документов на бумажной основе, состоящих из сумм строк 1.1, 1.2, 1.3 и 1.4;
в графе 5 строки 2 указывается количество закаталогизированных фондов кинодокументов;
в графе 5 строки 3 указывается количество закаталогизированных фондов фотодокументов;
в графе 5 строки 4 указывается количество закаталогизированных фондов, фонодокументов;
в графе 5 строки 5 указывается количество закаталогизированных фондов видеодокументов;

2-жолдың 3-бағанында киноқұжаттардың барлық тізімдемелерінің (есепке алу және сипаттау кітаптарының) саны көрсетіледі;
3-жолдың 3-бағанында фотоқұжаттардың барлық тізімдемелерінің (есепке алу және сипаттау кітаптарының) саны көрсетіледі;
4-жолдың 3-бағанында фоноқұжаттардың барлық тізімдемелерінің (есепке алу және сипаттау кітаптарының) саны көрсетіледі;
5-жолдың 3-бағанында бейнеқұжаттардың барлық тізімдемелерінің (есепке алу және сипаттау кітаптарының) саны көрсетіледі;
6-жолдың 3-бағанында машинада оқылатын құжаттаманың барлық тізімдемелерінің (есепке алу және сипаттау кітаптарының) саны көрсетіледі;
7-жолдың 3-бағанында төлнұсқа құқығындағы шағын нысандардың барлық тізімдемелердің (есепке алу және сипаттау кітаптарының) саны көрсетіледі;
8-жолдың 3-бағанында 1-7-жолдардың сомаларынан тұратын барлық тізімдемелердің (есепке алу және сипаттау кітаптарының) жиынтық саны көрсетіледі;
1-жолдың 4-бағанында 1.1, 1.2, 1.3 және 1.4-жолдардың сомаларынан тұратын, қағаз негіздегі құжаттардың жалпы санын көрсете отырып толық жиынтықтағы тізімдемелердің (есепке алу және сипаттау кітабы) саны көрсетіледі.;
2-жолдың 4-бағанында толық жиынтықтағы киноқұжаттар тізімдемелерінің (есепке алу және сипаттау кітаптарының) саны көрсетіледі;
3-жолдың 4-бағанында толық жиынтықтағы фотоқұжаттар тізімдемелерінің (есепке алу және сипаттау кітаптарының) саны көрсетіледі;
4-жолдың 4-бағанында толық жиынтықтағы фоноқұжаттар тізімдемелерінің (есепке алу және сипаттау кітаптарының) саны көрсетіледі;
5-жолдың 4-бағанында толық жиынтықтағы бейнеқұжаттар тізімдемелерінің (есепке алу және сипаттау кітаптарының) саны көрсетіледі;
6-жолдың 4-бағанында толық жиынтықтағы машинада оқылатын құжаттама тізімдемелерінің (есепке алу және сипаттау кітаптарының) саны көрсетіледі;
7-жолдың 4-бағанында толық жиынтықтағы төлнұсқа құқығындағы шағын нысандардың тізімдемелерінің (есепке алу және сипаттау кітаптарының) саны көрсетіледі;
8-жолдың 4-бағанында толық жиынтықтағы тізімдемелердің (есепке алу және сипаттау кітаптарының) жиынтық саны көрсетіледі;
1-жолдың 5-бағанында 1.1, 1.2, 1.3 және 1.4-жолдардың сомаларынан тұратын, қағаз негізіндегі құжаттардың жалпы санын көрсете отырып, каталогтандырылған қорлардың саны көрсетіледі;
2-жолдың 5-бағанында киноқұжаттардың каталогтандырылған қорларының саны көрсетіледі;
3-жолдың 5-бағанында фотоқұжаттардың каталогтандырылған қорларының саны көрсетіледі;
4-жолдың 5-бағанында фоноқұжаттардың каталогтандырылған қорларының саны көрсетіледі;
5-жолдың 5-бағанында бейнеқұжаттардың каталогтандырылған қорларының саны көрсетіледі;

в графе 5 строки 6 указывается количество закаталогизированных фондов машиночитаемой документации;
в графе 5 строки 7 указывается количество закаталогизированных фондов микроформ на правах подлинника;
в графе 5 строки 8 указывается итоговое количество закаталогизированных фондов состоящих из сумм строк 1-7;
в графе 6 строки 1 указывается количество закаталогизированных единиц хранения (единиц учета) с указанием общего количества документов на бумажной основе, состоящих из сумм строк 1.1, 1.2, 1.3 и 1.4;
в графе 6 строки 2 указывается количество закаталогизированных единиц хранения (единиц учета) кинодокументов;
в графе 6 строки 3 указывается количество закаталогизированных единиц хранения (единиц учета) фотодокументов;
в графе 6 строки 4 указывается количество закаталогизированных единиц хранения (единиц учета) фонодокументов;
в графе 6 строки 5 указывается количество закаталогизированных единиц хранения (единиц учета) видеодокументов;
в графе 6 строки 6 указывается количество закаталогизированных единиц хранения (единиц учета) машиночитаемой документации;
в графе 6 строки 7 указывается количество закаталогизированных единиц хранения (единиц учета) микроформ на правах подлинника;
в графе 6 строки 8 указывается итоговое количество закаталогизированных единиц хранения (единиц учета) состоящих из сумм строк 1-7;
в графе 7 строки 1 указывается количество всех закаталогизированных карточек с указанием общего количества документов на бумажной основе, состоящих из сумм строк 1.1, 1.2, 1.3 и 1.4;
в графе 7 строки 2 указывается количество всех карточек, закаталогизированных кинодокументов;
в графе 7 строки 3 указывается количество всех карточек, закаталогизированных фотодокументов;
в графе 7 строки 4 указывается количество всех карточек, закаталогизированных фонодокументов;
в графе 7 строки 5 указывается количество всех карточек, закаталогизированных видеодокументов;
в графе 7 строки 6 указывается количество всех карточек, закаталогизированных машиночитаемой документации;
в графе 7 строки 7 указывается количество всех карточек, закаталогизированных микроформ на правах подлинника;
в графе 7 строки 8 указывается итоговое количество всех закаталогизированных карточек состоящих из сумм строк 1-7;
в графе 8 строки 1 указывается количество закаталогизированных карточек, включенных в каталоги с указанием общего количества документов на бумажной основе, состоящих из сумм строк 1.1, 1.2, 1.3 и 1.4;
в графе 8 строки 2 указывается количество закаталогизированных карточек кинодокументов, включенных в каталоги;

6-жолдың 5-бағанында каталогтандырылған машинада оқылатын құжаттама қорларының саны көрсетіледі;
7-жолдың 5-бағанында төлнұсқа құқығындағы шағын нысандардың каталогтандырылған қорларының саны көрсетіледі;
8-жолдың 5-бағанында 1-7-жолдардың сомаларынан тұратын каталогтандырылған қорлардың жиынтық саны көрсетіледі;
1-жолдың 6-бағанында 1.1, 1.2, 1.3 және 1.4-жолдардың сомаларынан тұратын, қағаз негізіндегі құжаттардың жалпы санын көрсете отырып, каталогтандырылған сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
2-жолдың 6-бағанында киноқұжаттардың каталогтандырылған сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
3-жолдың 6-бағанында фотоқұжаттардың каталогтандырылған сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
4-жолдың 6-бағанында фоноқұжаттардың каталогтандырылған сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
5-жолдың 6-бағанында бейнеқұжаттардың каталогтандырылған сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
6-жолдың 6-бағанында машинада оқылатын құжаттаманың каталогтандырылған сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
7-жолдың 6-бағанында төлнұсқа құқығындағы шағын нысандардың каталогтандырылған сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
8-жолдың 6-бағанында 1-7-жолдардың сомаларынан тұратын каталогтандырылған сақтау бірліктерінің жиынтық саны көрсетіледі;
1-жолдың 7-бағанында 1.1, 1.2, 1.3 және 1.4-жолдардың сомаларынан тұратын, қағаз негізіндегі құжаттардың жалпы санын көрсете отырып, барлық каталогтандырылған карточкалардың саны көрсетіледі;
2-жолдың 7-бағанында каталогтандырылған киноқұжаттардың барлық карточкаларының саны көрсетіледі;
3-жолдың 7-бағанында каталогтандырылған фотоқұжаттардың барлық карточкаларының саны көрсетіледі;
4-жолдың 7-бағанында каталогтандырылған фоноқұжаттардың барлық карточкаларының саны көрсетіледі;
5-жолдың 7-бағанында каталогтандырылған бейнеқұжаттардың барлық карточкаларының саны көрсетіледі;
6-жолдың 7-бағанында каталогтандырылған машинада оқылатын құжаттаманың барлық карточкаларының саны көрсетіледі;
7-жолдың 7-бағанында каталогтандырылған төлнұсқа құқығындағы шағын нысандардың барлық карточкаларының саны көрсетіледі;
8-жолдың 7-бағанында 1-7-жолдардың сомаларынан тұратын барлық каталогтандырылған карточкалардың жиынтық саны көрсетіледі;
1-жолдың 8-бағанында 1.1, 1.2, 1.3 және 1.4-жолдардың сомаларынан тұратын, қағаз негізіндегі құжаттардың жалпы санын көрсете отырып, каталогтарға енгізілген каталогтандырылған карточкалардың саны көрсетіледі;
2-жолдың 8-бағанында каталогқа енгізілген киноқұжаттардың каталогтандырылған карточкаларының саны көрсетіледі;

в графе 8 строки 3 указывается количество закаталогизированных карточек фонодокументов, включенных в каталоги;
в графе 8 строки 4 указывается количество закаталогизированных карточек видеодокументов, включенных в каталоги;
в графе 8 строки 5 указывается количество закаталогизированных карточек машиночитаемой документации, включенных в каталоги;
в графе 8 строки 6 указывается количество закаталогизированных карточек микроформ на правах подлинника, включенных в каталоги;
в графе 8 строки 7 указывается количество закаталогизированных карточек фотодокументов, включенных в каталоги;
в графе 8 строки 8 указывается итоговое количество закаталогизированных карточек, включенных в каталоги состоящих из сумм строк 1-7;
в графе 9 строки 1 указывается количество баз данных с указанием общего количества документов на бумажной основе, состоящих из сумм строк 1.1, 1.2, 1.3 и 1.4;
в графе 9 строки 2 указывается количество баз данных кинодокументов;
в графе 9 строки 3 указывается количество баз данных фотодокументов;
в графе 9 строки 4 указывается количество баз данных фонодокументов;
в графе 9строки 5 указывается количество баз данных видеодокументов;
в графе 9 строки 6 указывается количество баз данных машиночитаемой документации;
в графе 9 строки 7 указывается количество баз данных микроформ на правах подлинника;
в графе 9 строки 8 указывается итоговое количество баз данных состоящих из сумм строк 1-7;
в графе 10 строки 1 указывается объем баз данных в мегабайтах с указанием общего количества документов на бумажной основе, состоящих из сумм строк 1.1, 1.2, 1.3 и 1.4;
в графе 10 строки 2 указывается объем кинодокументов в мегабайтах;
в графе 10 строки 3 указывается объем фотодокументов в мегабайтах;
в графе 10 строки 4 указывается объем фонодокументов в мегабайтах;
в графе 10 строки 5 указывается объем видеодокументов в мегабайтах;
в графе 10 строки 6 указывается объем машиночитаемой документации в мегабайтах;
в графе 10 строки 7 указывается объем микроформ на правах подлинника в мегабайтах;
в графе 10 строки 8 указывается итоговый объем баз данных в мегабайтах состоящих из сумм строк 1-7;
в подразделе 2. "Справочно-информационные издания":
в графе 3 строки 1 указывается количество изданных путеводителей, кратких справочников по фондам;
в графе 3 строки 2 указывается количество изданных справочников по административно-территориальному делению;
в графе 3 строки 3 указывается количество изданных справочников по истории учреждений;
в графе 3 строки 4 указывается количество изданных справочников других типов;
в графе 3 строки 5 указывается количество всех изданных справочников;
в разделе 4. "Состав и объем научно-справочной библиотеки":
в графе 3 строки 1 указывается количество книг и брошюр;
в графе 3 строки 2 указывается количество газет;
в графе 3 строки 3 указывается количество журналов;
в графе 3 строки 4 указывается количество других видов печатной продукции;
в разделе 5. "Условия хранения документов":
в графе 3 строки 1 указывается количество зданий архива;
в графе 3 строки 2 указывается количество специальных помещений;
в графе 3 строки 3 указывается количество приспособленных помещений;
в графе 3 строки 4 указывается количество степени загруженности архивохранилищ (в процентах);
в графе 3 строки 5 указывается количество оснащҰнности зданий охранной сигнализацией (в процентах);

3-жолдың 8-бағанында каталогқа енгізілген фоноқұжаттардың каталогтандырылған карточкаларының саны көрсетіледі;
4-жолдың 8-бағанында каталогқа енгізілген бейнеқұжаттардың каталогтандырылған карточкаларының саны көрсетіледі;
5-жолдың 8-бағанында каталогтарға енгізілген машинада оқылатын құжаттардың каталогталған карточкаларының саны көрсетіледі;
6-жолдың 8-бағанында каталогқа енгізілген төлнұсқа құқығындағы шағын нысандардың каталогтандырылған карточкаларының саны көрсетіледі;
7-жолдың 8-бағанында каталогқа енгізілген фотоқұжаттардың каталогтандырылған карточкаларының саны көрсетіледі;
8-жолдың 8-бағанында 1-7-жолдардың сомаларынан тұратын каталогтарға енгізілген каталогтандырылған карточкалардың жиынтық саны көрсетіледі;
1-жолдың 9-бағанында 1.1, 1.2, 1.3 және 1.4-жолдардың сомаларынан тұратын, қағаз негізіндегі құжаттардың жалпы саны көрсетілген деректер базаларының саны көрсетіледі;
2-жолдың 9-бағанында киноқұжаттардың деректер базаларының саны көрсетіледі;
3-жолдың 9-бағанында фотоқұжаттардың деректер базаларының саны көрсетіледі;
4-жолдың 9-бағанында фоноқұжаттардың деректер базаларының саны көрсетіледі;
5-жолдың 9-бағанында бейнеқұжаттардың деректер базаларының саны көрсетіледі;
6-жолдың 9-бағанында машинада оқылатын құжаттаманың деректер базаларының саны көрсетіледі;
7-жолдың 9-бағанында төлнұсқа құқығындағы шағын нысандардың деректер базаларының саны көрсетіледі;
8-жолдың 9-бағанында 1-7-жолдардың сомаларынан тұратын деректер базаларының жиынтық саны көрсетіледі;
1-жолдың 10-бағанында 1.1, 1.2, 1.3 және 1.4-жолдардың сомаларынан тұратын, қағаз негізіндегі құжаттардың жалпы санын көрсете отырып, деректер базасының мегабайттармен берілген көлемі көрсетіледі;
2-жолдың 10-бағанында киноқұжаттардың мегабайттармен берілген көлемі көрсетіледі;
3-жолдың 10-бағанында фотоқұжаттардың мегабайттармен берілген көлемі көрсетіледі;
4-жолдың 10-бағанында фоноқұжаттардың мегабайттармен берілген көлемі көлемі көрсетіледі;
5-жолдың 10-бағанында бейнеқұжаттардың мегабайттармен берілген көлемі көрсетіледі;
6-жолдың 10-бағанында машинада оқылатын құжаттаманың мегабайттармен берілген көлемі көрсетіледі;
7-жолдың 10-бағанында төлнұсқа құқығындағы шағын нысандардың мегабайттармен берілген көлемі көрсетіледі;
8-жолдың 10-бағанында 1-7-жолдардың сомаларынан тұратын, деректер базасының мегабайттармен берілген жиынтық көлемі көрсетіледі;
2-кіші бөлімінде. "Анықтамалық-ақпараттық басылымдар":
1-жолдың 3-бағанында қорлар бойынша басып шығарылған жолсілтемелердің, қысқаша анықтамалықтардың саны көрсетіледі;
2-жолдың 3-бағанында әкімшілік-аумақтық бөлініс бойынша басып шығарылған анықтамалықтардың саны көрсетіледі;
3-жолдың 3-бағанында мекемелер тарихы бойынша басып шығарылған анықтамалықтардың саны көрсетіледі;
4-жолдың 3-бағанында өзге де түрде басып шығарылған анықтамалықтардың саны көрсетіледі;
5-жолдың 3-бағанында барлық басып шығарылған анықтамалықтардың саны көрсетіледі;
"Ғылыми-анықтамалық кітапхананың құрамы мен көлемі" 4-бөлімінде:
1-жолдың 3-бағанында кітаптар мен кітапшалардың саны көрсетіледі;
2-жолдың 3-бағанында газеттер саны көрсетіледі;
3-жолдың 3-бағанында журналдардың саны көрсетіледі;
4-жолдың 3-бағанында баспа өнімінің басқа түрлерінің саны көрсетіледі;
"Құжаттарды сақтау шарттары" 5-бөлімінде:
1-жолдың 3-бағанында архив ғимараттарының саны көрсетіледі;
2-жолдың 3-бағанында арнаулы үй-жайлардың саны көрсетіледі;
3-жолдың 3-бағанында бейімделген үй-жайлардың саны көрсетіледі;
4-жолдың 3-бағанында архив қоймаларының жүктелу дәрежесі көрсетіледі (пайызбен);
5-жолдың 3-бағанында ғимараттардың күзет сигнализациясымен жарақтандырылу саны көрсетіледі (пайызбен);

в графе 3 строки 6 указывается количество оснащҰнности зданий пожарной сигнализацией (в процентах);
в графе 3 строки 7 указывается протяженность металлических стеллажей (в погонных метрах);
в графе 3 строки 8 указывается протяженность деревянных стеллажей (в погонных метрах);
в графе 3 строки 9 указывается количество закартонированных документов (в единицах хранения).
Приложение 2
к приказу Министра
культуры и спорта
Республики Казахстан
от 28 марта 2019 года № 79
Форма, предназначенная для сбора административных данных
"Карточка фонда"
Отчетный период: 20__ год.
Индекс: КФ-1.
Периодичность: ежегодно.
Круг лиц, представляющих информацию: Национальный архив Республики Казахстан, центральные государственные архивы, Архив Президента Республики Казахстан, Библиотека Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы, специальные государственные архивы, государственные архивы, библиотеки и музеи областей, городов республиканского значения, столицы, городов, районов (далее – организации).
Куда представляется: Министерство культуры и спорта Республики Казахстан.
Срок представления: к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом на бумажном носителе или электронном носителе посредством системы электронного документооборота (далее – СЭД).
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
Раздел 1. Карточка фонда
Подраздел 1. Лицевая сторона карточки фонда
Дата первого поступления фонда
Дата получения карточки фонда
Место хранения фонда
№ фонда/ категория/ форма собственности
Крайние даты каждого названия фонда
Название фонда
Объем фонда на 1 января
Годы
Количество единиц хранения/документов
В том числе неописанных единиц хранения/документов
имеющих страховые копии единиц хранения
Подраздел 2. Оборотная сторона карточки фонда
Название описи, аннотация документов
Начало года
Конец года
Название описи, аннотация документов
Начало года
Конец года
Прежний № ___________ фонда
Примечание__________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Наименование организации _____________________________________________
Адрес организации ____________________________________________________
Адрес электронной почты организации
_____________________________________________________________________
Должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись руководителя организации
или лица, исполняющего его обязанности
_____________________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись, номер телефона исполнителя организации
Дата
Место для печати организации
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Карточка фонда"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Карточка фонда"

6-жолдың 3-бағанында ғимараттардың өрт дабылдағыштарымен жарақталу саны көрсетіледі (пайызбен);
7-жолдың 3-бағанында металл стеллаждардың ұзындығы көрсетіледі (қума метрмен);
8-жолдың 3-бағанында ағаш стеллаждардың ұзындағы көрсетіледі (құма метрмен);
9-жолдың 3-бағанында картондалған құжаттардың саны көрсетіледі (сақтау бірліктермен).
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 28 наурыздағы
№ 79 бұйрығына
2-қосымша
"Қор карточкасы" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Есептік кезең: 20__жыл.
Индекс: 1-КҚ.
Кезеңділігі: жыл сайын.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Қазақстан Республикасының Ұлттық архиві, орталық мемлекеттік архивтер, Қазақстан Республикасы Президентінің Архиві, Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президенті – Елбасының кітапханасы, арнаулы мемлекеттік архивтер, облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың, қалалардың, аудандардың мемлекеттік архивтері, кітапханалары және музейлері (бұдан әрі – ұйымдар).
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі.
Ұсыну мерзімі: есептік кезеңнен кейінгі айдың 5-не дейін – қағаз жеткізгіште немесе электрондық құжат айналымының жүйесі (бұдан әрі –ЭҚАЖ) арқылы электрондық жеткізгіште.
Әкімшілік деректерге арналған нысаны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет – ресурсында орналасқан.
1-бөлім. Қор карточкасы
1-кіші бөлім. Қор карточкасының бет жағы
Қордың бірінші түскен күні
Қор карточкасын алған күн
Қордың сақталған орны
Қордың № / санаты/ меншік нысаны
Қордың әр атауының шеткі күні
Қордың атауы
1 қаңтардағы қордың көлемі
Жылдар
Сақтау бірліктерінің/ құжаттардың саны
Соның ішінде сипатталмаған сақтау бірліктері/құжаттар
сақтау бірліктерінің сақтандыру көшірмелері барлары
2-кіші бөлім. Қор карточкасының артқы жағы
Тізімдеменің атауы, құжаттардың аннотациясы
Жылдың басы
Жылдың аяғы
Тізімдеменің атауы, құжаттардың аннотациясы
Жылдың басы
Жылдың аяғы
Қордың бұрынғы № _______
Ескертпе ____________________________________________
_______________
Ұйымның атауы
___________________
Ұйымның мекенжайы
_____________________________________
Ұйымның электрондық пошта мекенжайы
__________________________________________________________________________
Ұйым басшысының немесе оның міндетін атқарушысының лауазымы , тегі, аты,
әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы
__________________________________________________________________________
Ұйым орындаушысының лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы,
телефон нөмірі
Күні
Ұйымның мөрін қоятын орны
"Қор карточкасы" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанына қосымша
"Қор карточкасы" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын толтыру бойынша түсiнiктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Карточка фонда" (далее – Форма).
2. Форму ежегодно представляют Национальный архив Республики Казахстан, центральные государственные архивы, Архив Президента Республики Казахстан, Библиотека Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы, специальные государственные архивы, государственные архивы, библиотеки и музеи областей, городов республиканского значения, столицы, городов, районов (далее – организации).
3. Форма подписывается руководителем организации с указанием фамилии, имени и отчества (при его наличии), а также даты заполнения.
4. Форма представляется к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на казахском и русском языках.
6 Формы заполняются в разрезе административно-территориальной единицы (с указанием области, городов республиканского значения, столицы, городов, районов).
7. Форма заполняется следующим образом:
в разделе 1. "Карточка фонда":
в подразделе 1. "Лицевая сторона карточки фонда":
в графе "дата первого поступления фонда" указывается дата первого поступления фонда;
в графе "дата получения карточки фонда" указывается дата получения карточки фонда архивом;
в графе "место хранения фонда" указывается место хранения фонда;
в графе "№ фонда/категория/форма собственности" указываются № фонда/категория/форма собственности фонда;
в графе "крайние даты каждого названия фонда" указываются крайние даты каждого названия фонда;
в графе "название фонда" указывается название фонда;
в графе "объем фонда на 1 января текущего года" указывается указывается объем фонда на 1 января текущего года;
в графе "годы" указывается год;
в графе "количество единиц хранения/документов" указывается количество единиц хранения/документов за указанный период;
в графе "в том числе неописанных единиц хранения/документов" указываются неописанные единицы хранения/документы за указанный период;
в графе "имеющих страховые копии единиц хранения" указывается количество единиц хранения, имеющих страховые копии за указанный период;
в подразделе 2. "Оборотная стороны карточки фонда":
в графе "название описи, аннотация документов" указывается название описи, аннотация документов;
в графе "начало года" указывается начало года;
в графе "конец года" указывается конец года.
Приложение 3
к приказу Министра
культуры и спорта
Республики Казахстан
от 28 марта 2019 года № 79
Форма, предназначенная для сбора административных данных
"Сведения об изменениях в составе и объеме фондов на 1 января 20__года"
Отчетный период: 20__ год.
Индекс: СИСОФ-1.
Периодичность: ежегодно.
Круг лиц, представляющих информацию: Национальный архив Республики Казахстан, центральные государственные архивы, Архив Президента Республики Казахстан, Библиотека Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы, специальные государственные архивы, государственные архивы, библиотеки и музеи областей, городов республиканского значения, столицы, городов, районов (далее – организации).
Куда представляется: Министерство культуры и спорта Республики Казахстан.
Срок представления: к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом на бумажном носителе или электронном носителе посредством системы электронного документооборота (далее – СЭД).
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
Сведения об изменениях в составе и объеме фондов на 1 января 20___ года
№ п/н
№ фонда
Категория
Название фондов
Поступило
Выбыло
Общее количество единиц хранения в фонде на 1 января ___ года
Примечание
Название описи, аннотация документов
Годы
Название описи, аннотация документов
Годы
Внесенных в описи единиц хранения
Не внесенных единиц хранения/ Документов
Имеющих страховые копии единиц хранения
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Всего за ______ поступило ____ фондов ______ единиц хранения/документов;
выбыло _____ фондов ______ единиц хранения/документов;
созданы страховые копии на __________ единиц хранения.
На 1 января _____ года в архиве по списку фондов числятся с № __ по № ___ номеров
фондов, в том числе номеров, числящихся в наличии __ фондов _ единиц хранения, номеров
фондов, переданных и объединенных (дела которых использовались и номер занимать
нельзя) _____, утраченных ________ фондов, свободных номеров __________.
_________________________
Наименование организации ____________________________________________________
Адрес организации ___________________________________________________________
Адрес электронной почты организации
____________________________________________________________________________
Должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись руководителя организации
или лица, исполняющего его обязанности
____________________________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись, номер телефона исполнителя организации
Дата
Место для печати организации
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения об изменениях в
составе и объеме фондов на
1 января 20__года"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения об изменениях в составе и объеме фондов на 1 января 20__года"

1. Осы түсіндірме "Қордың карточкасы" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын (бұдан әрі – Нысаны) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды жыл сайын Қазақстан Республикасының Ұлттық архиві, орталық мемлекеттік архивтер, Қазақстан Республикасы Президентінің Архиві, Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президенті – Елбасының кітапханасы, арнаулы мемлекеттік архивтер, облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың, қалалардың, аудандардың мемлекеттік архивтері, кітапханалары және музейлері (бұдан әрі – ұйымдар).
3. Нысанға ұйым басшысының тегі, аты және әкесінің аты (ол болған жағдайда), сондай-ақ толтырылған күні көрсетіле отырып қолы қойылады.
4. Нысан есептік кезеңнен кейінгі айдың 5-ші күніне ұсынылады.
5. Нысан қазақ және орыс тілдерінде толтырылады.
6. Нысандар әкімшілік-аумақтық бірлік бөлінісінде толтырылады (облысты, республикалық маңызы бар қалаларды, астананы, қалаларды, аудандарды көрсете отырып).
7. Нысан былайша толтырылады:
1-бөлім. "Қор карточкасы":
1-кіші бөлім. "Қор карточкасының бет жағы":
"Қордың бірінші келіп түскен күні" бағанында қордың бірінші келіп түскен күні көрсетіледі;
"қор карточкасын алған күн" бағанында қор карточкасын алған күн көрсетіледі;
"Қордың сақтау орны" бағанында қордың сақтау орны көрсетіледі;
"Қордың № /санаты/меншік нысаны" бағанында қордың № /санаты/меншік нысаны көрсетіледі;
"Қордың әрбір атауының шеткі күндері" деген бағанда қордың әрбір атауының шеткі күндері көрсетіледі;
"қордың атауы" бағанында қордың атауы көрсетіледі;
ағымдағы жылдың 1 қаңтарына қордың көлемі бағанында ағымдағы жылдың 1 қаңтарына Қордың көлемі көрсетіледі;
"жылдар" бағанында жыл көрсетіледі;
"сақтау бірліктерінің/құжаттардың саны" бағанында көрсетілген кезеңдегі сақтау бірліктерінің/құжаттардың саны көрсетіледі;
"оның ішінде сипатталмаған сақтау бірліктері/құжаттар" деген бағанда көрсетілген кезеңдегі сипатталмаған сақтау бірліктері/құжаттар көрсетіледі;
"сақтау бірліктерінің сақтандыру көшірмелері бар" деген бағанда көрсетілген кезеңдегі сақтандыру көшірмелері бар сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
2-кіші бөлім. "Қор карточкасының сыртқы жағы":
"тізімдеменің атауы, құжаттардың аннотациясы" деген бағанда тізімдеменің атауы, құжаттардың аннотациясы көрсетіледі;
"жылдың басы" бағанында жылдың басы көрсетіледі;
"жылдың соңы" бағанында жылдың соңы көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 28 наурыздағы
№ 79 бұйрығына
3-қосымша
"20__жылдың 1 қаңтарына қорлардың құрамы мен көлеміндегі өзгерістер туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Есептік кезең: 20__жыл.
Индекс: 1-ҚҚКӨМ.
Кезеңділігі: жыл сайын.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Қазақстан Республикасының Ұлттық архиві, орталық мемлекеттік архивтер, Қазақстан Республикасы Президентінің Архиві, Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президенті – Елбасының кітапханасы, арнаулы мемлекеттік архивтер, облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың, қалалардың, аудандардың мемлекеттік архивтері, кітапханалары және музейлері (бұдан әрі – ұйымдар).
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі.
Ұсыну мерзімі: есептік кезеңнен кейінгі айдың 5-не дейін – қағаз жеткізгіште немесе электрондық құжат айналымының жүйесі (бұдан әрі –ЭҚАЖ) арқылы электрондық жеткізгіште.
Әкімшілік деректерге арналған нысаны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет – ресурсында орналасқан.
20__жылдың 1 қаңтарына қорлардың құрамы мен көлеміндегі өзгерістер туралы мәліметтер
№ р/б
Қор №
Санаты
Қорлардың атаулары
Түсті
Шықты
___ жылғы 1 қаңтардағы қордағы сақтау бірліктерінің жалпы саны
Ескертпе
Тізімдеменің атауы, құжаттардың аннотациясы
Жылдар
Тізімдеменің атауы, құжаттардың аннотациясы
Жылдар
Тізімдемелерге енгізілген сақтау бірліктері
Енгізілмеген сақтау бірліктері/ құжаттар
Сақтау бірліктерінің сақтау көшірмелері барлары
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Барлығы:______ ішінде____ қор,_______________ сақтау бірлігі/құжат түсті;
____ қор, _______________ сақтау бірлігі/құжат шықты;
_______________ сақтау бірлігіне сақтандыру көшірмелері жасалды.
_____ жылдың 1 қаңтарына архивте қорлардың тізімі бойынша № ___ден
бастап № ____ дейінгі қорлардың нөмірлері есепте тұр,
соның ішінде бар болып есептелетін ___ қор,____________ сақтау бірлігі,
тапсырылған және біріктірілген (істері пайдаланылған және нөмірін алуға болмайтын)
қорлардың нөмірлері__________,
жойылған қорлар_______________,
бос нөмірлер___________________.
_______________
Ұйымның атауы
___________________
Ұйымның мекенжайы
_____________________________________
Ұйымның электрондық пошта мекенжайы
__________________________________________________________________________
Ұйым басшысының немесе оның міндетін атқарушының лауазымы, тегі, аты, әкесінің
аты (ол болған жағдайда), қолы
__________________________________________________________________________
Ұйым орындаушысының лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы,
телефон нөмірі
Күні
Ұйымның мөрін қоятын орны
"20__жылдың 1 қаңтарына
қорлардың құрамы мен
көлеміндегі өзгерістер туралы
мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанына қосымша
"20__жылдың 1 қаңтарына қорлардың құрамы мен көлеміндегі өзгерістер туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанына түсiнiктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения об изменениях в составе и объеме фондов на 1 января 20__года" (далее – Форма).
2. Форму ежегодно представляют Национальный архив Республики Казахстан, центральные государственные архивы, Архив Президента Республики Казахстан, Библиотека Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы, специальные государственные архивы, государственные архивы, библиотеки и музеи областей, городов республиканского значения, столицы, городов, районов (далее – организации).
3. Форма подписывается руководителем организации с указанием фамилии, имени и отчества (при его наличии), а также даты заполнения.
4. Форма представляется к 5 числу следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на казахском и русском языках.
6 Формы заполняются в разрезе административно-территориальной единицы (с указанием области, городов республиканского значения, столицы, городов, районов).
7. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается порядковый номер;
в графе 2 указывается номер фонда;
в графе 3 указывается категория;
в графе 4 указывается название фондов;
в графе 5 указывается название поступившей описи, аннотаций документов;
в графе 6 указывается год, в котором поступили описи, аннотации документов;
в графе 7 указывается название выбывшей описи, аннотаций документов;
в графе 8 указывается год, в котором выбыли описи, аннотации документов;
в графе 9 указывается общее количество единиц хранения в фонде на 1 января отчетного года, внесенных в описи;
в графе 10 указывается общее количество единиц хранения (документов) в фонде на 1 января отчетного года, не внесенных в описи;
в графе 11 указывается общее количество единиц хранения в фонде на 1 января отчетного года имеющих страховые копии;
в графе 12 указывается примечание.
Приложение 4
к приказу Министра
культуры и спорта
Республики Казахстан
от 28 марта 2019 года № 79
Форма, предназначенная для сбора административных данных
"Учетные сведения по фондовому каталогу на 1 января 20__года"
Отчетный период: 20__ год.
Индекс: УСФК-1.
Периодичность: ежегодно.
Круг лиц, представляющих информацию: Национальный архив Республики Казахстан, центральные государственные архивы, специальные государственные архивы, Архив Президента Республики Казахстан и местные исполнительные органы области, городов республиканского значения, столицы, городов, районов осуществляющие государственное управление архивным делом (далее – архивы).
Куда представляется: Министерство культуры и спорта Республики Казахстан.
Срок представления: к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом на бумажном носителе или электронном носителе посредством системы электронного документооборота (далее – СЭД).
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
Учетные сведения по фондовому каталогу на 1 января 20___ года
№ п/н
Наименование архива
Первый и последний номера фондов по списку фондов
Количество фондов по паспорту на 1 января
Количество карточек в фондовом каталоге
Количество свободных номеров фондов
Примечание
Всего
На фонды, хранящиеся в архиве
На фонды, включенных в состав объединенного архивного фонда (ранее использованных) и переданные фонды
На утраченные фонды
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
________________________
Наименование архива __________________________________________________________
Адрес архива _________________________________________________________________
Адрес электронной почты архива
_____________________________________________________________________________
Должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись руководителя архива или
лица, исполняющего его обязанности
_____________________________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись, номер телефона исполнителя архива
Дата
Место для печати архива
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Учетные сведения по
фондовому каталогу
на 1 января 20__года"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Учетные сведения по фондовому каталогу на 1 января 20__года"

1. Осы түсіндірме "Қорлардың құрамы мен көлеміндегі өзгерістер туралы мәліметтерді толтыру бойынша" нысанын (бұдан әрі – нысан) бірыңғай талаптарын айқындайды.
2. Нысанды жыл сайын Қазақстан Республикасының Ұлттық архиві, орталық мемлекеттік архивтер, Қазақстан Республикасы Президентінің Архиві, Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президенті – Елбасының кітапханасы, арнаулы мемлекеттік архивтер, облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың, қалалардың, аудандардың мемлекеттік архивтері, кітапханалары және музейлері (бұдан әрі – ұйымдар).
3. Нысанға ұйым басшысының тегі, аты және әкесінің аты (ол болған жағдайда), сондай-ақ толтырылған күні көрсетіле отырып қол қойылады.
4. Нысан есептік кезеңнен кейінгі айдың 5-ші күніне ұсынылады.
5. Нысан қазақ және орыс тілдерінде толтырылады.
6 Нысандар әкімшілік-аумақтық бірлік бөлінісінде толтырылады (облысты, республикалық маңызы бар қалаларды, астананы, қалаларды, аудандарды көрсете отырып).
7. Нысан былайша толтырылады:
1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі;
2-бағанда қордың нөмірі көрсетіледі;
3-бағанда санаты көрсетіледі;
4-бағанда қорлардың атауы көрсетіледі;
5-бағанда келіп түскен тізімдеменің, құжаттар аннотациясының атауы көрсетіледі;
6-бағанда тізімдеме құжаттардың аннотациясы түскен жылы көрсетіледі;
7-бағанда істен шыққан тізімдеменің, құжаттар аннотациясының атауы көрсетіледі;
8-бағанда құжаттардың тізімдемелері, аннотациялар шығарылған жыл көрсетіледі;
9-бағанда есептік жылдың 1 қаңтарына қордағы тізімдемеге енгізілген сақтау бірліктерінің жалпы саны көрсетіледі;
10-бағанда есептік жылдың 1 қаңтарына қордағы тізімдемеге енгізілмеген сақтау бірліктерінің жалпы саны көрсетіледі;
11-бағанда есептік жылдың 1 қаңтарына қорда сақтандыру көшірмелері бар сақтау бірліктерінің жалпы саны көрсетіледі;
12-бағанда ескерту көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 28 наурыздағы
№ 79 бұйрығына
4-қосымша
"20__жылдың 1 қаңтарына қорлар каталогы бойынша есептік мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Есептік кезең: 20__жыл.
Индекс: 1-ҚКБЕМ.
Кезеңділігі: жыл сайын.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Қазақстан Республикасының Ұлттық архивы, орталық мемлекеттік архивтер, арнаулы мемлекеттік архивтер, Қазақстан Республикасы Президентінің Архиві және архив ісін мемлекеттік басқаруды жүзеге асыратын облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың, қалалардың, аудандардың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі –архивтер) ұсынады.
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі.
Ұсыну мерзімі мен нысаны: үш жылда бір рет есептік кезеңнен кейінгі айдың 5-не дейін – қағаз жеткізгіште немесе электрондық құжат айналымының жүйесі (бұдан әрі –ЭҚАЖ) арқылы электрондық жеткізгіште.
Әкімшілік деректерге арналған нысаны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет – ресурсында орналасқан.
20__жылдың 1 қаңтарына қорлар каталогы бойынша есептік мәліметтер
№ р/б
Архивтің атауы
Қорлар тізімі бойынша қорлардың бірінші және соңғы нөмірлері
1 қаңтарына паспорт бойынша қорлардың саны
Қор каталогындағы карточкалар саны
Қорлардың бос нөмірлерінің саны
Ескертпе
Барлығы
Архивте сақталатын қорларға
Біріктірілген архив қорының құрамына енгізілген (бұрын пайдаланылған) қорларға және тапсырылған қорларға
Жойылған қорларға
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
_______________
Архив атауы
___________________
Архивтің мекенжайы
____________________________________
Архивтің электрондық пошта мекенжайы
__________________________________________________________________________
Архив басшысының лауазымы немесе оның міндетін атқарушының, тегі, аты, әкесінің
аты (ол болған жағдайда), қолы
__________________________________________________________________________
Архив орындаушысының лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қолы,
телефон нөмірі
Күні
Архив мөрін қоятын орны
"20__жылдың 1 қаңтарына
қорлар каталогы бойынша
есептік мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанына қосымша
"20__жылдың 1 қаңтарына қорлар каталогы бойынша есептік мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанына түсініктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения об изменениях в составе и объеме фондов на 1 января 20__года" (далее – Форма).
2. Форму ежегодно представляют Национальный архив Республики Казахстан, центральные государственные архивы, специальные государственные архивы, Архив Президента Республики Казахстан и местные исполнительные органы области, городов республиканского значения, столицы, городов, районов осуществляющие государственное управление архивным делом (далее – архивы).
3. Форма подписывается руководителем архива с указанием фамилии, имени и отчества (при его наличии), а также даты заполнения.
4. Форма представляется к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на казахском и русском языках.
6 Формы заполняются в разрезе административно-территориальной единицы (с указанием области, городов республиканского значения, столицы, городов, районов).
7. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается порядковый номер;
в графе 2 указывается наименование архива;
в графе 3 указывается первые и последние номера фондов по списку фондов;
в графе 4 указывается количество фондов по паспорту на 1 января;
в графе 5 указывается количество всех карточек в фондовом каталоге;
в графе 6 указывается количество карточек в фондовом каталоге на фонды, хранящиеся в архиве;
в графе 7 указывается количество карточек в фондовом каталоге на фонды, включенные в состав объединенного архивного фонда (ранее использованных) и переданные фонды;
в графе 8 указывается количество карточек в фондовом каталоге на утраченные фонды;
в графе 9 указывается количество свободных номеров фондов;
в графе 10 указывается примечание.
Приложение 5
к приказу Министра
культуры и спорта
Республики Казахстан
от 28 марта 2019 года № 79
Форма, предназначенная для сбора административных данных

1. Осы түсіндірме "20__жылдың 1 қаңтарына қорлар каталогы бойынша есептік мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын (бұдан әрі – нысан) бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды жыл сайын Қазақстан Республикасының Ұлттық архивы, орталық мемлекеттік архивтер, арнаулы мемлекеттік архивтер, Қазақстан Республикасы Президентінің Архиві және архив ісін мемлекеттік басқаруды жүзеге асыратын облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың, қалалардың, аудандардың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі –архивтер) ұсынады.
3. Нысанға архив басшысының тегі, аты және әкесінің аты (ол болған жағдайда), сондай-ақ толтырылған күні көрсетіле отырып қол қойылады.
4. Нысан есептік кезеңнен кейінгі айдың 5-ші күніне ұсынылады.
5. Нысан қазақ және орыс тілдерінде толтырылады.
6 Нысандар әкімшілік-аумақтық бірлік бөлінісінде толтырылады (облысты, республикалық маңызы бар қалаларды, астананы, қалаларды, аудандарды көрсете отырып).
7. Нысан былайша толтырылады:
1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі;
2-бағанда архивтің атауы көрсетіледі;
3-бағанда қорлардың тізімі бойынша қорлардың бірінші және соңғы нөмірлері көрсетіледі;
4-бағанда 1 қаңтарға паспорт бойынша қорлардың саны көрсетіледі;
5-бағанда қор каталогындағы барлық карточкалардың саны көрсетіледі;
6-бағанда архивте сақталатын қорларға қор каталогындағы карточкалардың саны көрсетіледі;
7-бағанда біріктірілген архив қорының құрамына енгізілген (бұрын пайдаланылған) қорларға және тапсырылған қорларға қор каталогындағы карточкалардың саны көрсетіледі;
8-бағанда жойылған қорларға қор каталогындағы карточкалардың саны көрсетіледі;
9-бағанда қорлардың бос нөмірлерінің саны көрсетіледі;
10-бағанда ескерту көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 28 наурыздағы
№ 79 бұйрығына
5-қосымша

"Сводный паспорт источников комплектования государственных архивов Республики Казахстана 1 декабря 20__ года"
Отчетный период: 20__ год.
Индекс: СПИКГАРК-1.
Периодичность: один раз в три года.
Круг лиц, представляющих информацию: Национальный архив Республики Казахстан, центральные государственные архивы, специальные государственные архивы, Архив Президента Республики Казахстан и местные исполнительные органы области, городов республиканского значения, столицы, городов, районов осуществляющие государственное управление архивным делом (далее – архивы).
Куда представляется: Министерство культуры и спорта Республики Казахстан.
Срок представления: один раз в три года к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом на бумажном носителе или электронном носителе посредством системы электронного документооборота (далее – СЭД).
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.

"20__жылдың 1 желтоқсанына Қазақстан Республикасы мемлекеттік архивтерінің жинақтау көздерінің жиынтық паспорты" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Есептік кезең: 20__жыл.
Индекс: 1-ҚРМАЖКЖП
Кезеңділігі: үш жылда бір рет.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Қазақстан Республикасының Ұлттық архиві, орталық мемлекеттік архивтер, арнаулы мемлекеттік архивтер, Қазақстан Республикасы Президентінің Архиві және архив ісін мемлекеттік басқаруды жүзеге асыратын облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі –архивтер) ұсынады.
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі.
Ұсыну мерзімі мен нысаны: үш жылда бір рет есептік кезеңнен кейінгі айдың 5 -не дейін – қағаз жеткізгіште немесе электрондық құжат айналымының жүйесі (бұдан әрі –ЭҚАЖ) арқылы электрондық жеткізгіште.
Әкімшілік деректерге арналған нысаны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет – ресурсында орналасқан.

1. Настоящее пояснение к форме, предназначенной для сбора административных данных "Сводный паспорт источников комплектования государственных архивов Республики Казахстан на 1 декабря 20__ года" (далее-Форма) определяет единые требования по их заполнению.
2. Форму один раз в три года составляют Национальный архив Республики Казахстан, центральные государственные архивы, специальные государственные архивы, Архив Президента Республики Казахстан и местные исполнительные органы области, городов республиканского значения, столицы, городов, районов осуществляющие государственное управление архивным делом (далее – архивы).
3. Форма подписывается руководителем архива с указанием фамилии, имени и отчества (при его наличии), а также даты заполнения.
4. Форма представляется к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на казахском и русском языках.
6. Формы заполняются в разрезе административно-территориальной единицы (с указанием области, городов республиканского значения, столицы, городов, районов).
7. Форма заполняется следующим образом:
в разделе 1. "Сведения об организациях, передающих в государственные архивы управленческую документацию":
в графе 3 строки 1 указывается количество государственных организаций профиля комплектования государственных архивов;
в графе 3 строки 2 указывается количество негосударственных организаций профиля комплектования государственных архивов;
в графе 3 строки 3 указывается количество государственных организаций профиля комплектования районных, городских архивов;
в графе 3 строки 4 указывается количество негосударственных организаций профиля комплектования районных, городских архивов;
в графе 3 строки 5 указывается количество объединенных ведомственных архивов;
в графе 4 строки 1 указывается количество штатных работников государственных организаций профиля комплектования государственных архивов;
в графе 4 строки 2 указывается количество штатных работников негосударственных организаций профиля комплектования государственных архивов;
в графе 4 строки 3 указывается количество штатных работников государственных организаций профиля комплектования районных, городских архивов;
в графе 4 строки 4 указывается количество штатных работников негосударственных организаций профиля комплектования районных, городских архивов;
в графе 4 строки 5 указывается количество штатных работников объединенных ведомственных архивов;
в графе 5 строки 1 указывается количество согласованных с архивными учреждениями номенклатур дел государственных организаций профиля комплектования государственных архивов;
в графе 5 строки 2 указывается количество согласованных с архивными учреждениями номенклатур дел негосударственных организаций профиля комплектования государственных архивов;
в графе 5 строки 3 указывается количество согласованных с архивными учреждениями номенклатур дел государственных организаций профиля комплектования районных, городских архивов;
в графе 5 строки 4 указывается количество согласованных с архивными учреждениями номенклатур дел негосударственных организаций профиля комплектования районных, городских архивов;
в графе 5 строки 5 указывается количество согласованных с архивными учреждениями номенклатур дел объединенных ведомственных архивов;
в графе 6 строки 1 указывается количество согласованных с архивными учреждениями инструкций, правил по делопроизводству государственных организаций профиля комплектования государственных архивов;
в графе 6строки 2 указывается количество согласованных с архивными учреждениями инструкций, правил по делопроизводству негосударственных организаций профиля комплектования государственных архивов;
в графе 6 строки 3 указывается количество согласованных с архивными учреждениями инструкций, правил по делопроизводству государственных организаций профиля комплектования районных, городских архивов;
в графе 6 строки 4 указывается количество согласованных с архивными учреждениями инструкций, правил по делопроизводству негосударственных организаций профиля комплектования районных, городских архивов;
в графе 6 строки 5 указывается количество согласованных с архивными учреждениями инструкций, правил по делопроизводству объединенных ведомственных архивов;
в графе 7 строки 1 указывается количество помещений для хранения документов в государственных организациях профиля комплектования государственных архивов;
в графе 7 строки 2 указывается количество помещений для хранения документов в негосударственных организациях профиля комплектования государственных архивов;
в графе 7 строки 3 указывается количество помещений для хранения документов в государственных организациях профиля комплектования районных, городских архивов;
в графе 7 строки 4 указывается количество помещений для хранения документов в негосударственных организациях профиля комплектования районных, городских архивов;
в графе 7 строки 5 указывается количество помещений для хранения документов в объединенных ведомственных архивах;
в графе 8 строки 1 указывается количество государственных организаций профиля комплектования государственных архивов полностью подготовивших документы к передаче на постоянное хранение;
в графе 8 строки 2 указывается количество негосударственных организаций профиля комплектования государственных архивов, полностью подготовивших документы к передаче на постоянное хранение;
в графе 8 строки 3 указывается количество государственных организаций профиля комплектования районных, городских архивов полностью подготовивших документы к передаче на постоянное хранение;
в графе 8 строки 4 указывается количество негосударственных организаций профиля комплектования районных, городских архивов, полностью подготовивших документы к передаче на постоянное хранение;
в графе 8 строки 5 указывается количество объединенных ведомственных архивов, полностью подготовивших документы к передаче на постоянное хранение;
в разделе 2. "Сведения об управленческой документации":
в графе 3 строки 1 указывается всего единиц хранения в государственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования государственных архивов;
в графе 3 строки 2 указывается всего единиц хранения в негосударственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования государственных архивов;
в графе 3 строки 3 указывается всего единиц хранения государственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования районных, городских архивов;
в графе 3 строки 4 указывается всего единиц хранения негосударственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования районных, городских архивов;
в графе 3 строки 5 указывается всего единиц хранения хранящейся в объединениях ведомственного архива;
в графе 4 строки 1 указывается количество единиц хранения документов постоянного срока хранения внесенных в описи государственных организаций, хранящих управленческую документацию профиля комплектования государственных архивов;
в графе 4 строки 2 указывается количество единиц хранения документов постоянного срока хранения внесенных в описи негосударственных организаций, хранящих управленческую документацию профиля комплектования государственных архивов;
в графе 4 строки 3 указывается количество единиц хранения документов постоянного срока хранения внесенных в описи государственных организаций, хранящих управленческую документацию профиля комплектования районных, городских архивов;
в графе 4 строки 4 указывается количество единиц хранения документов постоянного срока хранения внесенных в описи негосударственных организаций, хранящих управленческую документацию профиля комплектования районных, городских архивов;
в графе 4 строки 5 указывается количество единиц хранения документов постоянного срока хранения внесенных в описи хранящейся в объединениях ведомственного архива;
в графе 5 строки 1 указывается количество единиц хранения документов постоянного срока хранения в государственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования государственных архивов, утвержденных экспертно-проверочной комиссией архивного учреждения;
в графе 5 строки 2 указывается количество единиц хранения документов постоянного срока хранения в негосударственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования государственных архивов, утвержденных экспертно-проверочной комиссией архивного учреждения;
в графе 5 строки 3 указывается количество единиц хранения документов постоянного срока хранения в государственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования районных, городских архивов, утвержденных экспертно-проверочной комиссией архивного учреждения;
в графе 5 строки 4 указывается количество единиц хранения документов постоянного срока хранения в негосударственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования районных, городских архивов, утвержденных экспертно-проверочной комиссией архивного учреждения;
в графе 5 строки 5 указывается количество единиц хранения документов постоянного срока хранения хранящихся в объединениях ведомственного архива и утвержденных экспертно-проверочной комиссией архивного учреждения;
в графе 6 строки 1 указывается количество единиц хранения документов постоянного срока хранения, хранящиеся сверх установленного срока в государственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования государственных архивов;
в графе 6 строки 2 указывается количество единиц хранения документов постоянного срока хранения, хранящиеся сверх установленного срока в негосударственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования государственных архивов;
в графе 6 строки 3 указывается количество единиц хранения документов постоянного срока хранения, хранящиеся сверх установленного срока в государственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования районных, городских архивов;
в графе 6 строки 4 указывается количество единиц хранения документов постоянного срока хранения, хранящиеся сверх установленного срока в негосударственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования районных, городских архивов;
в графе 6 строки 5 указывается количество единиц хранения документов постоянного срока хранения сверх установленного срока хранящихся в объединениях ведомственного архива;
в графе 7 строки 1 указывается количество всех единиц хранения документов по личному составу в государственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования государственных архивов;
в графе 7 строки 2 указывается количество всех единиц хранения документов по личному составу в негосударственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования государственных архивов;
в графе 7 строки 3 указывается количество всех единиц хранения документов по личному составу в государственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования районных, городских архивов;
в графе 7 строки 4 указывается количество всех единиц хранения документов по личному составу в негосударственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования районных, городских архивов;
в графе 7 строки 5 указывается количество всех единиц хранения документов по личному составу хранящихся в объединениях ведомственного архива;
в графе 8 строки 1 указывается количество единиц хранения документов по личному составу внесенных в описи государственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования государственных архивов;
в графе 8 строки 2 указывается количество единиц хранения документов по личному составу внесенных в описи негосударственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования государственных архивов;
в графе 8 строки 3 указывается количество единиц хранения документов по личному составу внесенных в описи государственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования районных, городских архивов;
в графе 8 строки 4 указывается количество единиц хранения документов по личному составу внесенных в описи негосударственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования районных, городских архивов;
в графе 8 строки 5 указывается количество единиц хранения документов по личному составу внесенных в описи, хранящиеся в объединениях ведомственного архива;

1. Осы түсіндірме "20__жылғы 1 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы мемлекеттік архивтерінің жинақтау көздерінің жиынтық паспорты" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын (бұдан әрі – нысан) бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды үш жылда бір рет Қазақстан Республикасының Ұлттық архивы, орталық мемлекеттік архивтер, арнаулы мемлекеттік архивтер, Қазақстан Республикасы Президентінің Архивы және архив ісін мемлекеттік басқаруды жүзеге асыратын облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың, қалалардың, аудандардың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі –архивтер) ұсынады.
3. Нысанға архив басшысының тегі, аты және әкесінің аты (ол болған жағдайда), сондай-ақ толтырылған күні көрсетіле отырып қол қояды.
4. Нысан есептік кезеңнен кейінгі 5-ші күніне ұсынылады.
5. Нысан қазақ және орыс тілдерінде толтырылады.
6 Нысандар әкімшілік-аумақтық бірлік бөлінісінде толтырылады (облысты, республикалық маңызы бар қалаларды, астананы, қалаларды, аудандарды көрсете отырып).
7. Нысан былайша толтырылады:
1-бөлім. "Мемлекеттік архивтерге басқару құжаттамаларын тапсыратын ұйымдар туралы мәліметтер":
1-жолдың 3-бағанында мемлекеттік архивтерді бейіні бойынша толықтыратын мемлекеттік ұйымдардың саны көрсетіледі;
2-жолдың 3-бағанында мемлекеттік архивтерді бейіні бойынша толықтыратын мемлекеттік емес ұйымдардың саны көрсетіледі;
3-жолдың 3-бағанында аудандық, қалалық архивтерді бейіні бойынша толықтыратын мемлекеттік ұйымдардың саны көрсетіледі;
4-жолдың 3-бағанында аудандық, қалалық архивтердің бейіні бойынша толықтырылатын мемлекеттік емес ұйымдардың саны көрсетіледі;
5-жолдың 3-бағанында біріктірілген ведомстволық архивтердің саны көрсетіледі;
1-жолдың 4-бағанында мемлекеттік архивтерді бейіні бойынша толықтырылатын мемлекеттік ұйымдардың штат бойынша жұмыскерлердің саны көрсетіледі;
2-жолдың 4-бағанында мемлекеттік архивтер бейіні бойынша толықтырылатын мемлекеттік емес ұйымдардың штат бойынша жұмыскерлердің саны көрсетіледі;
3-жолдың 4-бағанында аудандық, қалалық архивтерді бейіні бойынша толықтырылатын мемлекеттік ұйымдардың штат бойынша жұмыскерлердің саны көрсетіледі;
4-жолдың 4-бағанында аудандық, қалалық архивтерді бейіні бойынша толықтырылатын мемлекеттік емес ұйымдардың штат бойынша жұмыскерлердің саны көрсетіледі;
5-жолдың 4-бағанында бірітірілген ведомстволық штат бойынша жұмыскерлердің саны көрсетіледі;
1-жолдың 5-бағанында мемлекеттік архивтерді бейіні бойынша толықтырылатын мемлекеттік ұйымдардың істер номенклатураларының архив мекемелерімен келісілген саны көрсетіледі;
2-жолдың 5-бағанында мемлекеттік архивтерді бейіні бойынша толықтырылатын мемлекеттік емес ұйымдардың архивтық мекемелермен келісілген істер номенклатураларының саны көрсетіледі;
3-жолдың 5-бағанында аудандық, қалалық архивтерді бейіні бойынша толықтырылатын мемлекеттік ұйымдардың архив мекемелерімен келісілген істер номенклатураларының саны көрсетіледі;
4-жолдың 5-бағанында аудандық, қалалық архивтерді бейіні бойынша толықтырылатын мемлекеттік емес ұйымдардың архив мекемелерімен келісілген істер номенклатураларының саны көрсетіледі;
5-жолдың 5-бағанында архив мекемелерімен келісілген біріктірілген ведомстволық архивтердің істер номенклатураларының саны көрсетіледі;
1-жолдың 6-бағанында архив мекемелерімен келісілген мемлекеттік архивтерді бейіні бойынша толықтырылатын мемлекеттік ұйымдардың іс жүргізу жөніндегі нұсқаулықтардың, ережелердің саны көрсетіледі;
2-жолдың 6-бағанында архив мекемелерімен келісілген мемлекеттік архивтерді бейіні бойынша толықтырылатын мемлекеттік емес ұйымдардың іс жүргізу жөніндегі нұсқаулықтардың, ережелердің саны көрсетіледі;
3-жолдың 6-бағанында архив мекемелерімен келісілген аудандық, қалалық архивтерді бейіні бойынша толықтырылатын мемлекеттік ұйымдардың іс жүргізу жөніндегі нұсқаулықтардың, ережелердің саны көрсетіледі;
4-жолдың 6-бағанында архив мекемелерімен келісілген аудандық, қалалық архивтерді бейіні бойынша толықтырылатын мемлекеттік емес ұйымдардың іс жүргізу жөніндегі нұсқаулықтардың, ережелердің саны көрсетіледі;
5-жолдың 6-бағанында архив мекемелерімен келісілген біріктірілген ведомстволық архивтердің іс жүргізу жөніндегі нұсқаулықтардың, ережелердің саны көрсетіледі;
1-жолдың 7-бағанында мемлекеттік архивтерді бейіні бойынша толықтырылатын мемлекеттік ұйымдарда құжаттарды сақтауға арналған үй-жайлардың саны көрсетіледі;
2-жолдың 7-бағанында мемлекеттік архивтерді бейіні бойынша толықтырылатын мемлекеттік емес ұйымдарда құжаттарды сақтауға арналған үй-жайлардың саны көрсетіледі;
3-жолдың 7-бағанында аудандық, қалалық архивтерді бейіні бойынша толықтырылатын мемлекеттік ұйымдарда құжаттарды сақтауға арналған үй-жайлардың саны көрсетіледі;
4-жолдың 7-бағанында аудандық, қалалық архивтерді бейіні бойынша толықтырылатын мемлекеттік емес ұйымдарда құжаттарды сақтауға арналған үй-жайлардың саны көрсетіледі;
5-жолдың 7-бағанында біріктірілген ведомстволық архивтарда құжаттарды сақтауға арналған үй-жайлардың саны көрсетіледі;
1-жолдың 8-бағанында құжаттарды тұрақты сақтауға тапсыруға толық дайындаған мемлекеттік архивтерді бейіні бойынша толықтырылатын мемлекеттік ұйымдардың саны көрсетіледі;
2-жолдың 8-бағанында құжаттарды тұрақты сақтауға тапсыруға толық дайындаған мемлекеттік архивтерді бейіні бойынша толықтырылатын мемлекеттік емес ұйымдардың саны көрсетіледі;
3-жолдың 8-бағанында құжаттарды тұрақты сақтауға тапсыруға дайындаған аудандық, қалалық архивтерді бейіні бойынша толықтырылатын мемлекеттік ұйымдарының саны көрсетіледі;
4-жолдың 8-бағанында құжаттарды тұрақты сақтауға тапсыруға толық дайындаған аудандық, қалалық архивтерді бейіні бойынша толықтырылатын мемлекеттік емес ұйымдардың саны көрсетіледі;
5-жолдың 8-бағанында құжаттарды тұрақты сақтауға тапсыруға толық дайындаған біріктірілген ведомстволық архивтердің саны көрсетіледі;
2-бөлім. "Басқару құжаттамасы туралы мәліметтер":
1-жолдың 3-бағанында мемлекеттік архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын мемлекеттік ұйымдардағы барлық сақтау бірліктері көрсетіледі;
2-жолдың 3-бағанында мемлекеттік архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдарда барлық сақтау бірліктері көрсетіледі;
3-жолдың 3-бағанында аудандық, қалалық архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын мемлекеттік ұйымдардың барлық сақтау бірліктері көрсетіледі;
4-жолдың 3-бағанында аудандық, қалалық архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдардың барлық сақтау бірліктері көрсетіледі;
5-жолдың 3-бағанында біріктірілген ведомстволық архивтерде сақталатын барлық сақтау бірліктері көрсетіледі;
1-жолдың 4-бағанында мемлекеттік архивтер толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын, мемлекеттік ұйымдардың тізімдемесіне енгізілген тұрақты сақтау мерзімі бар құжаттардың саны көрсетіледі;
2-жолдың 4-бағанында мемлекеттік архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын, мемлекеттік емес ұйымдардың тізімдемесіне енгізілген тұрақты сақтау мерзімі бар құжаттарды саны көрсетіледі;
3-жолдың 4-бағанында аудандық, қалалық архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын, мемлекеттік ұйымдардың тізімдемесіне енгізілген тұрақты сақтау мерзімі бар құжаттардың саны көрсетіледі;
4-жолдың 4-бағанында аудандық, қалалық архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын, мемлекеттік емес ұйымдардың тізімдемесіне енгізілген тұрақты сақтау мерзімі бар құжаттардың саны көрсетіледі;
5-жолдың 4-бағанында біріктірілген ведомстволық архивтерде сақталатын тізімдемеге енгізілген тұрақты сақтау мерзімі бар құжаттардың саны көрсетіледі;
1-жолдың -бағанында архив мекемесінің сараптау-тексеру комиссиясы бекіткен, мемлекеттік архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын мемлекеттік ұйымдарда тұрақты сақтау мерзімі бар құжаттардың саны көрсетіледі;
2-жолдың 5-бағанында архив мекемесінің сараптау-тексеру комиссиясы бекіткен, мемлекеттік архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдарда тұрақты сақтау мерзімі бар құжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
3-жолдың 5-бағанында архив мекемесінің сараптау-тексеру комиссиясы бекіткен аудандық, қалалық архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын мемлекеттік ұйымдарда тұрақты сақтау мерзімі бар құжаттардың саны көрсетіледі;
4-жолдың 5-бағанында архив мекемесінің сараптау-тексеру комиссиясымен бекітілген аудандық, қалалық архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдарда тұрақты сақтау мерзімі бар құжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі.;
5-жолдың 5-бағанында біріктірілген ведомстволық архивтерде сақталатын және архив мекемесінің сараптау-тексеру комиссиясы бекіткен тұрақты сақтау мерзімі бар құжаттардың саны көрсетіледі;
1-жолдың 6-бағанында мемлекеттік архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын мемлекеттік ұйымдарда белгіленген мерзімнен артық сақталатын тұрақты сақталатын құжаттардың саны көрсетіледі;
2-жолдың 6-бағанында мемлекеттік архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдарда белгіленген мерзімнен артық сақталатын тұрақты сақталатын құжаттардың саны көрсетіледі;
3-жолдың 6-бағанында аудандық, қалалық архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын мемлекеттік ұйымдарда белгіленген мерзімнен артық сақталатын тұрақты сақтау мерзімі құжаттардың саны көрсетіледі;
4-жолдың 6-бағанында аудандық, қалалық архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдарда белгіленген мерзімнен артық сақталатын тұрақты сақтау мерзімі құжаттардың саны көрсетіледі;
5-жолдың 6-бағанында біріктірілген ведомстволық архивтерде белгіленген мерзімнен артық сақталатын тұрақты сақтау мерзімі бар құжаттардың саны көрсетіледі;
1-жолдың 7-бағанында мемлекеттік архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын мемлекеттік ұйымдарда жеке құрам бойынша құжаттардың барлық саны көрсетіледі;
2-жолдың 7-бағанында мемлекеттік архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдарда жеке құрам бойынша құжаттардың барлық саны көрсетіледі;
3-жолдың 7-бағанында аудандық, қалалық архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын мемлекеттік ұйымдарда жеке құрам бойынша құжаттардың барлық саны көрсетіледі;
4-жолдың 7-бағанында аудандық, қалалық архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдарда жеке құрам бойынша құжаттардың барлық саны көрсетіледі;
5-жолдың 7-бағанында біріктірілген ведомстволық архивтерде сақталатын жеке құрам бойынша құжаттардың барлық саны көрсетіледі;
1-жолдың 8-бағанында мемлекеттік архивтер толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын, мемлекеттік ұйымдардың тізімдемесіне енгізілген жеке құрам бойынша құжаттардың саны көрсетіледі;
2-жолдың 8-бағанында мемлекеттік архивтер толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын, мемлекеттік емес ұйымдардың тізімдемесіне енгізілген жеке құрам бойынша құжаттардың саны көрсетіледі;
3-жолдың 8-бағанында аудандық, қалалық архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын мемлекеттік ұйымдардың тізімдемесіне енгізілген жеке құрам бойынша құжаттардың саны көрсетіледі;
4-жолдың 8-бағанында аудандық, қалалық архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын, мемлекеттік емес ұйымдардың тізімдемесіне енгізілген жеке құрам бойынша құжаттардың сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
5-жолдың 8-бағанында біріктірілген ведомстволық архивтерде сақталатын тізімдемеге енгізілген жеке құрам бойынша құжаттардың саны көрсетіледі;

в графе 9 строки 1 указывается количество единиц хранения документов по личному составу, утвержденных экспертно-проверочной комиссией архивного учреждения в государственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования государственных архивов;
в графе 9 строки 2 указывается количество единиц хранения документов по личному составу, утвержденных экспертно-проверочной комиссией архивного учреждения в негосударственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования государственных архивов;
в графе 9 строки 3 указывается количество единиц хранения документов по личному составу, утвержденных экспертно-проверочной комиссией архивного учреждения в государственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования районных, городских архивов;
в графе 9 строки 4 указывается количество единиц хранения документов по личному составу, утвержденных экспертно-проверочной комиссией архивного учреждения в негосударственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования районных, городских архивов;
в графе 9 строки 5 указывается количество единиц хранения документов по личному составу, утвержденных экспертно-проверочной комиссией архивного) хранящихся в объединениях ведомственного архива;
в графе 10 строки 1 указывается количество единиц хранения образующихся в течении года дел постоянного срока хранения в государственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования государственных архивов;
в графе 10 строки 2 указывается количество единиц хранения образующихся в течении года дел постоянного срока хранения в негосударственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования государственных архивов;
в графе 10 строки 3 указывается количество единиц хранения образующихся в течении года дел постоянного срока хранения в государственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования районных, городских архивов;
в графе 10 строки 4 указывается количество единиц хранения образующихся в течении года дел постоянного срока хранения в государственных организациях, хранящих управленческую документацию профиля комплектования районных, городских архивов;
в графе 10 строки 5 указывается количество единиц хранения образующихся в течении года дел постоянного срока хранения хранящихся в объединениях ведомственного архива;
в разделе 3. "Сведения об источниках комплектования государственных, городских, районных архивов, хранящих научно-техническую документацию":

1-жолдың 9-бағанында мемлекеттік архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын мемлекеттік ұйымдардағы архив мекемесінің сараптау-тексеру комиссиясы бекіткен жеке құрам бойынша құжаттардың саны көрсетіледі;
2-жолдың 9-бағанында мемлекеттік архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдарда архив мекемесінің сараптау-тексеру комиссиясы бекіткен жеке құрам бойынша құжаттардың саны көрсетіледі;
3-жолдың 9-бағанында аудандық, қалалық архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын мемлекеттік ұйымдардағы архив мекемесінің сараптау-тексеру комиссиясы бекіткен жеке құрам бойынша құжаттардың саны көрсетіледі;
4-жолдың 9-бағанында аудандық, қалалық архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдарда архив мекемесінің сараптау-тексеру комиссиясы бекіткен жеке құрам бойынша құжаттардың саны көрсетіледі;
5-жолдың 9-бағанында біріктірілген ведомстволық архивтерде сақталатын жеке құрам бойынша құжаттардың саны көрсетіледі;
1-жолдың 10-бағанында мемлекеттік архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын, мемлекеттік ұйымдарда жыл бойы тұрақты сақтау мерзімінің қалыптасатын сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
2-жолдың 10-бағанында мемлекеттік архивтерді толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын, мемлекеттік емес ұйымдарда жыл бойы тұрақты сақталатын істердің саны көрсетіледі;
3-жолдың 10-бағанында аудандық, қалалық архивтердіңтолықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын мемлекеттік ұйымдарда жыл бойы тұрақты сақталатын істердің саны көрсетіледі;
4-жолдың 10-бағанында аудандық, қалалық архивтердің толықтыру бейіні бойынша басқару құжаттамасын сақтайтын мемлекеттік ұйымдарда жыл бойы тұрақты сақталатын істердің саны көрсетіледі;
5-жолдың 10-бағанында біріктірілген ведомстволық архивтерде сақталатын жыл бойы тұрақты сақталатын істердің саны көрсетіледі;
3-бөлім. "Ғылыми-техникалық құжаттаманы сақтайтын мемлекеттік, қалалық, аудандық архивтердің толықтыру көздері туралы мәліметтер":

в графе 3 строки 1 указывается количество помещений для хранения документов государственных организаций;
в графе 3 строки 2 указывается количество помещений для хранения документов негосударственных организаций;
в графе 4 строки 1 указывается количество штатных сотрудников в государственных организациях;
в графе 4 строки 2 указывается количество штатных сотрудников в негосударственных организациях;
в графе 5 строки 1 указывается количество единиц хранения внесенных в описи государственных организаций;
в графе 5 строки 2 указывается количество единиц хранения внесенных в описи негосударственных организаций;
в графе 6 строки 1 указывается количество документов, утвержденных экспертно-проверочной комиссией архивного учреждения в государственных организациях;
в графе 6 строки 2 указывается количество документов, утвержденных экспертно-проверочной комиссией архивного учреждения в негосударственных организациях;
в графе 7 строки 1 указывается количество документов, хранящихся сверх установленного срока (в единицах хранения) в государственных организациях;
в графе 7 строки 2 указывается количество документов, хранящихся сверх установленного срока (в единицах хранения) в негосударственных организациях;
в графе 8 строки 1 указывается всего единиц хранения в государственных организациях;
в графе 8 строки 2 указывается всего единиц хранения в негосударственных организациях;
в разделе 4. "Сведения о кино-, фото-, фоно-, видеодокументах":
в графе 3 строки 1 указывается количество государственных организаций, хранящих кинодокументы состоящих на учете в архивном учреждении;
в графе 3 строки 2 указывается количество негосударственных организаций, хранящих кинодокументы состоящих на учете в архивном учреждении;
в графе 3 строки 3 указывается количество государственных организаций, хранящих фотодокументы состоящих на учете в архивном учреждении;
в графе 3 строки 4 указывается количество негосударственных организаций, хранящих фотодокументы состоящих на учете в архивном учреждении;
в графе 3 строки 5 указывается количество государственных организаций, хранящих фонодокументы состоящих на учете в архивном учреждении;
в графе 3 строки 6 указывается количество негосударственных организаций, хранящих фонодокументы состоящих на учете в архивном учреждении;
в графе 3 строки 7 указывается количество государственных организаций, хранящих видеодокументы состоящих на учете в архивном учреждении;
в графе 3 строки 8 указывается количество негосударственных организаций, хранящих видеодокументы состоящих на учете в архивном учреждении;

1-жолдың 3-бағанында мемлекеттік ұйымдардың құжаттарын сақтауға арналған үй-жайлардың саны көрсетіледі;
2-жолдың 3-бағанында мемлекеттік емес ұйымдардың құжаттарын сақтауға арналған үй-жайлардың саны көрсетіледі;
1-жолдың 4-бағанында мемлекеттік ұйымдардағы штат қызметкерлерінің саны көрсетіледі;
2-жолдың 4-бағанында мемлекеттік емес ұйымдардағы штат бойынша қызметкер саны көрсетіледі;
1-жолдың 5-бағанында мемлекеттік ұйымдардың тізімдемесіне енгізілген сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
2-жолдың 5-бағанында мемлекеттік емес ұйымдардың тізімдемесіне енгізілген сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
1-жолдың 6-бағанында мемлекеттік ұйымдардағы архив мекемесінің сараптау-тексеру комиссиясы бекіткен құжаттар саны көрсетіледі;
2-жолдың 6-бағанында мемлекеттік емес ұйымдардағы архив мекемесінің сараптау-тексеру комиссиясы бекіткен құжаттардың саны көрсетіледі;
1-жолдың 7-бағанында мемлекеттік ұйымдарда белгіленген мерзімнен артық сақталатын құжаттардың саны көрсетіледі;
2-жолдың 7-бағанында мемлекеттік емес ұйымдарда белгіленген мерзімнен артық сақталатын құжаттардың саны көрсетіледі;
1-жолдың 8-бағанында мемлекеттік ұйымдардағы барлық сақтау бірліктері көрсетіледі;
1-жолдың 8-бағанында мемлекеттік емес ұйымдарда барлық сақтау бірліктері көрсетіледі;
4-бөлім. "Кино-, фото-, фоно-, бейнеқұжаттар туралы мәліметтер":
1-жолдың 3-бағанында архив мекемесінде тіркеуде тұратын киноқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік ұйымдардың саны көрсетіледі;
2-жолдың 3-бағанында архив мекемесінде тіркеуде тұратын киноқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдардың саны көрсетіледі;
3-жолдың 3-бағанында архив мекемесінде тіркеуде тұратын фотоқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік ұйымдардың саны көрсетіледі;
4-жолдың 3-бағанында архив мекемесінде тіркеуде тұратын фотоқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдардың саны көрсетіледі;
5-жолдың 3-бағанында архив мекемесінде тіркеуде тұратын фоноқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік ұйымдардың саны көрсетіледі;
6-жолдың 3-бағанында архив мекемесінде тіркеуде тұратын фоноқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдардың саны көрсетіледі;
7-жолдың 3-бағанында архив мекемесінде есепте тұрған бейне құжаттарды сақтайтын мемлекеттік ұйымдардың саны көрсетіледі;
8-жолдың 3-бағанында архив мекемесінде тіркеуде тұратын бейнеқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдардың саны көрсетіледі;

в графе 4 строки 1 указывается количество помещений для хранения документов государственных организаций, хранящих кинодокументы;
в графе строки 2 указывается количество помещений для хранения документов негосударственных организаций, хранящих кинодокументы;
в графе 4 строки 3 указывается количество помещений для хранения документов государственных организаций, хранящих фотодокументы;
в графе 4 строки 4 указывается количество помещений для хранения документов негосударственных организаций, хранящих фотодокументы;
в графе 4 строки 5 указывается количество помещений для хранения документов государственных организаций, хранящих фонодокументы;
в графе 4 строки 6 указывается количество помещений для хранения документов негосударственных организаций, хранящих фонодокументы;
в графе 4 строки 7 указывается количество помещений для хранения документов государственных организаций, хранящих видеодокументы;
в графе 4 строки 8 указывается количество помещений для хранения документов негосударственных организаций, хранящих видеодокументы;
в графе 5 строки 1 указывается количество штатных сотрудников государственных организаций, хранящих кинодокументы;
в графе 5 строки 2 указывается количество штатных сотрудников негосударственных организаций, хранящих кинодокументы;
в графе 5 строки 3 указывается количество штатных сотрудников государственных организаций, хранящих фотодокументы;
в графе 5 строки 4 указывается количество штатных сотрудников негосударственных организаций, хранящих фотодокументы;
в графе 5 строки 5 указывается количество штатных сотрудников государственных организаций, хранящих фонодокументы;
в графе 5 строки 6 указывается количество штатных сотрудников негосударственных организаций, хранящих фонодокументы;
в графе 5 строки 7 указывается количество штатных сотрудников государственных организаций, хранящих видеодокументы;
в графе 5 строки 8 указывается количество штатных сотрудников негосударственных организаций, хранящих видеодокументы;
в графе 6 строки 1 указывается количество единиц хранения внесенных в описи в государственных организациях, хранящих кинодокументы;
в графе 6 строки 2 указывается количество единиц хранения внесенных в описи в негосударственных организациях, хранящих кинодокументы;
в графе 6 строки 3 указывается количество единиц хранения внесенных в описи в государственных организациях, хранящих фотодокументы;
в графе 6 строки 4 указывается количество единиц хранения внесенных в описи в негосударственных организациях, хранящих фотодокументы;
в графе 6 строки 5 указывается количество единиц хранения внесенных в описи в государственных организациях, хранящих фонодокументы;

1-жолдың 4-бағанында киноқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік ұйымдардың құжаттарын сақтауға арналған үй-жайлардың саны көрсетіледі;
2-жолдың 4-бағанында киноқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдардың құжаттарын сақтауға арналған үй-жайлардың саны көрсетіледі;
3-жолдың 4-бағанында фотоқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік ұйымдардың құжаттарын сақтауға арналған үй-жайлардың саны көрсетіледі;
4-жолдың 4-бағанында фотоқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдардың құжаттарын сақтауға арналған үй-жайлардың саны көрсетіледі;
5-жолдың 4-бағанында фоноқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік ұйымдардың құжаттарын сақтауға арналған үй-жайлардың саны көрсетіледі;
6-жолдың 4-бағанында фоноқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдардың құжаттарын сақтауға арналған үй-жайлардың саны көрсетіледі;
7-жолдың 4-бағанында бейне құжаттарды сақтайтын мемлекеттік ұйымдардың құжаттарын сақтауға арналған үй-жайлардың саны көрсетіледі;
8-жолдың 4-бағанында бейнеқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдардың құжаттарын сақтауға арналған үй-жайлардың саны көрсетіледі;
1-жолдың 5-бағанында киноқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік ұйымдардың штаттық қызметкерлерінің саны көрсетіледі;
2-жолдың 5-бағанында киноқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдардың штаттағы қызметкерлерінің саны көрсетіледі;
3-жолдың 5-бағанында фотоқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік ұйымдардың штаттық қызметкерлерінің саны көрсетіледі;
4-жолдың 5-бағанында фотоқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдардың штаттық қызметкерлерінің саны көрсетіледі;
5-жолдың 5-бағанында фоноқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік ұйымдардың штаттық қызметкерлерінің саны көрсетіледі;
6-жолдың 5-бағанында фоноқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдардың штаттық қызметкерлерінің саны көрсетіледі;
7-жолдың 5-бағанында бейне құжаттарды сақтайтын мемлекеттік ұйымдардың штаттағы қызметкерлерінің саны көрсетіледі;
8-жолдың 5-бағанында бейне құжаттарды сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдардың штаттағы қызметкерлерінің саны көрсетіледі;
1-жолдың 6-бағанында киноқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік ұйымдарда тізімдемеге енгізілген сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
2-жолдың 6-бағанында киноқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдарда тізімдемеге енгізілген сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
3-жолдың 6-бағанында мемлекеттік ұйымдарда тізімдемеге енгізілген, фотоқұжаттарды сақтайтын сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
4-жолдың 6-бағанында мемлекеттік емес ұйымдарда тізімдемеге енгізілген, фотоқұжаттарды сақтайтын сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
5-жолдың 6-бағанында фоноқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік ұйымдарда тізімдемеге енгізілген сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;

в графе 6 строки 6 указывается количество единиц хранения внесенных в описи в негосударственных организациях, хранящих фонодокументы;
в графе 6 строки 7 указывается количество единиц хранения внесенных в описи в государственных организациях, хранящих видеодокументы;
в графе 6 строки 8 указывается количество единиц хранения внесенных в описи в негосударственных организациях, хранящих видеодокументы;
в графе 7 строки 1 указывается количество документов, утвержденных экспертно-проверочной комиссией архивного учреждения в государственных организациях, хранящих кинодокументы;
в графе 7 строки 2 указывается количество документов, утвержденных экспертно-проверочной комиссией архивного учреждения в негосударственных организациях, хранящих кинодокументы;
в графе 7 строки 3 указывается количество документов, утвержденных экспертно-проверочной комиссией архивного учреждения в государственных организациях, хранящих фотодокументы;
в графе 7 строки 4 указывается количество документов, утвержденных экспертно-проверочной комиссией архивного учреждения в негосударственных организациях, хранящих фотодокументы;
в графе 7 строки 5 указывается количество документов, утвержденных экспертно-проверочной комиссией архивного учреждения в государственных организациях, хранящих фонодокументы;
в графе 7 строки 6 указывается количество документов, утвержденных экспертно-проверочной комиссией архивного учреждения в негосударственных организациях, хранящих фонодокументы;
в графе 7 строки 7 указывается количество документов, утвержденных экспертно-проверочной комиссией архивного учреждения в государственных организациях, хранящих видеодокументы;
в графе 7 строки 8 указывается количество документов, утвержденных экспертно-проверочной комиссией архивного учреждения в негосударственных организациях, хранящих видеодокументы;
в графе 8 строки 1 указывается количество документов, хранящихся сверх установленного срока (в единицах хранения) в государственных организациях, хранящих кинодокументы;
в графе 8 строки 2 указывается количество документов, хранящихся сверх установленного срока (в единицах хранения) в негосударственных организациях, хранящих кинодокументы;
в графе 8 строки 3 указывается количество документов, хранящихся сверх установленного срока (в единицах хранения) в государственных организациях, хранящих фотодокументы;
в графе 8 строки 4 указывается количество документов, хранящихся сверх установленного срока (в единицах хранения) в негосударственных организациях, хранящих фотодокументы;
в графе 8 строки 5 указывается количество документов, хранящихся сверх установленного срока (в единицах хранения) в государственных организациях, хранящих фонодокументы;

6-жолдың 6-бағанында фоноқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдарда тізімдемеге енгізілген сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
7-жолдың 6-бағанында мемлекеттік ұйымдарда тізімдемеге енгізілген, бейнеқұжаттарды сақтайтын сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
8-жолдың 6-бағанында мемлекеттік емес ұйымдарда тізімдемеге енгізілген, бейнеқұжаттарды сақтайтын сақтау бірліктерінің саны көрсетіледі;
1-жолдың 7-бағанында киноқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік ұйымдарда архив мекемесінің сараптау-тексеру комиссиясы бекіткен құжаттардың саны көрсетіледі;
2-жолдың 7-бағанында киноқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдарда архив мекемесінің сараптау-тексеру комиссиясы бекіткен құжаттардың саны көрсетіледі;
3-жолдың 7-бағанында фотоқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік ұйымдарда архив мекемесінің сараптау-тексеру комиссиясы бекіткен құжаттардың саны көрсетіледі;
4-жолдың 7-бағанында фотоқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдарда архив мекемесінің сараптау-тексеру комиссиясы бекіткен құжаттардың саны көрсетіледі;
5-жолдың 7-бағанында фоноқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік ұйымдарда архив мекемесінің сараптау-тексеру комиссиясы бекіткен құжаттардың саны көрсетіледі;
6-жолдың 7-бағанында фоноқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдарда архив мекемесінің сараптау-тексеру комиссиясы бекіткен құжаттардың саны көрсетіледі;
7-жолдың 7-бағанында бейне құжаттарды сақтайтын мемлекеттік ұйымдарда архив мекемесінің сараптау-тексеру комиссиясы бекіткен құжаттардың саны көрсетіледі;
8-жолдың 7-бағанында бейне құжаттарды сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдарда архив мекемесінің сараптау-тексеру комиссиясы бекіткен құжаттардың саны көрсетіледі;
1-жолдың 8-бағанында киноқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік ұйымдарда белгіленген мерзімнен тыс (сақтау бірліктерінде) сақталатын құжаттардың саны көрсетіледі;
2-жолдың 8-бағанында киноқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдарда белгіленген мерзімнен тыс (сақтау бірліктерінде) сақталатын құжаттардың саны көрсетіледі;
3-жолдың 8-бағанында фотоқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік ұйымдарда белгіленген мерзімнен тыс (сақтау бірліктерінде) сақталатын құжаттардың саны көрсетіледі;
4-жолдың 8-бағанында фотоқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдарда белгіленген мерзімнен тыс (сақтау бірліктерінде) сақталатын құжаттардың саны көрсетіледі;
5-жолдың 8-бағанында фоноқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік ұйымдарда белгіленген мерзімнен тыс (сақтау бірліктерінде) сақталатын құжаттардың саны көрсетіледі;

в графе 8 строки 6 указывается количество документов, хранящихся сверх установленного срока (в единицах хранения) в негосударственных организациях, хранящих фонодокументы;
в графе 8 строки 7 указывается количество документов, хранящихся сверх установленного срока (в единицах хранения) в государственных организациях, хранящих видеодокументы;
в графе 8 строки 8 указывается количество документов, хранящихся сверх установленного срока (в единицах хранения) в негосударственных организациях, хранящих видеодокументы.

6-жолдың 8-бағанында фоноқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдарда белгіленген мерзімнен тыс (сақтау бірліктерінде) сақталатын құжаттардың саны көрсетіледі;
7-жолдың 8-бағанында бейне құжаттарды сақтайтын мемлекеттік ұйымдарда белгіленген мерзімнен тыс (сақтау бірліктерінде) сақталатын құжаттардың саны көрсетіледі;
8-жолында 8-бағанында бейнеқұжаттарды сақтайтын мемлекеттік емес ұйымдарда белгіленген мерзімнен тыс (сақтау бірліктерінде) сақталатын құжаттардың саны көрсетіледі.