О признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 5 августа 2019 года № 820. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 августа 2019 года № 19221
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Первый заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан – Министр финансов
Республики Казахстан
Приложение
к приказу Первого заместителя
Премьер-Министра Республики
Казахстан–Министра финансов
Республики Казахстан
от 5 августа 2019 года № 820
Перечень утративших силу некоторых приказов
Министра финансов Республики Казахстан
1. Правила составления Расчета отчислений пользователей автомобильных дорог (форма 641.00) и Правила составления Расчета отчислений в фонды содействия занятости, обязательного медицинского страхования, государственного социального страхования, государственный центр по выплате пенсий (форма 651.00), утвержденные приказом Министра финансов Республики Казахстан от 19 декабря 2007 года № 468 "Об утверждении Правил составления налоговой отчетности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 5068, опубликован в июле 2008 года в Бюллетене № 7 нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 25 декабря 2008 года № 611 "Об утверждении Правил составления налоговой отчетности").

Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 5 тамыздағы № 820 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 9 тамызда № 19221 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2019 жылғы 5 тамыздағы
№ 820 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің күшін жойған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Салық есептілігін жасау Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 19 желтоқсандағы № 468 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5068 болып тіркелген, 2008 жылы шілдеде Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілерінің № 7 бюллетенінде жарияланған, "Салық есептілігін жасау Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 611 бұйрығымен күші жойылды) Автомобиль жолдарын пайдаланушылар аударымдары есебін жасау ережелері (641.00-нысан) мен Жұмыспен қамтуға көмектесу, міндетті медициналық сақтандыру, мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорларына, зейнетақыларды төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығына аударымдардың есебін (651-нысан) жасау ережесі.

2. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 декабря 2008 года № 611 "Об утверждении Правил составления налоговой отчетности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 5423, опубликован 31 декабря 2008 года № 197 (1597) в газете "Юридическая газета").
3. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 17 апреля 2009 года № 165 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 декабря 2008 года № 611 "Об утверждении Правил составления налоговой отчетности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 5641, опубликован 30 апреля 2009 года № 64 (1661) в газете "Юридическая газета").
4. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 15 декабря 2009 года № 565 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 декабря 2008 года № 611 "Об утверждении Правил составления налоговой отчетности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 5996, опубликован 2 марта 2010 года № 31 (1827) в газете "Юридическая газета").
5. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 декабря 2009 года № 574 "Об утверждении форм налоговой отчетности и Правил их составления" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 5997, опубликован 2 марта 2010 года № 31 (1827) в газете "Юридическая газета").
6. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 февраля 2010 года № 89 "О внесении изменений и дополнений в приказы Министра финансов Республики Казахстан от 25 декабря 2008 года № 611 "Об утверждении Правил составления налоговой отчетности" и от 24 декабря 2009 года № 574 "Об утверждении форм налоговой отчетности и Правил их составления" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 6110, опубликован 18 марта 2010 года № 40 (1836) в газете "Юридическая газета").
7. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 июня 2010 года № 311 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 декабря 2009 года № 574 "Об утверждении форм налоговой отчетности и Правил их составления" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 6320, опубликован 21 июля 2010 года № 189 (26250) в газете "Казахстанская правда").

2. "Салық есептілігін жасау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 611 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5423 болып тіркелген, 2008 жылғы 31 желтоқсанда № 197 (1597) "Заң газеті" газетінде жарияланған).
3. "Салық есептілігін жасауды ережесін бекіту туралы "Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 611 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 165 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5641 болып тіркелген, 2009 жылғы 30 сәуірде "Заң газеті" газетінде жарияланған).
4. "Салық есептілігін жасау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 611 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 565 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5696 болып тіркелген, 2010 жылғы 2 наурызда № 31 (1827) "Заң газеті" газетінде жарияланған).
5. "Салық есептілігі нысандарын және оларды жасау Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 574 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5697 болып тіркелген, 2010 жылғы 2 наурызда № 31 (1827) "Заң газеті" газетінде жарияланған).
6. "Салық есептілігін жасау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 611 және "Салық есептілігі нысандарын және оларды жасау Ережелерін бекіту туралы" 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 574 бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 26 ақпандағы № 89 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6110 болып тіркелген, 2010 жылғы 18 наурызда № 40 (1836) "Заң газеті" газетінде жарияланған).
7. "Салық есептілігі нысандарын және оларды жасау Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 574 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 30 маусымдағы № 311 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6320 болып тіркелген, 2010 жылғы 21 шілдеде № 189 (26250) "Заң газеті" газетінде жарияланған).