О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 31 августа 2017 года № 671 "Об установлении цен на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 сентября 2019 года № ҚР ДСМ-130. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 октября 2019 года № 19423. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 января 2021 года № ҚР ДСМ-7.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 20.01.2021 № ҚР ДСМ-7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 63 и пунктом 2 статьи 63-1 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 31 августа 2017 года № 671 "Об установлении цен на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 16002, опубликован 28 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Установить:
1) цены на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии по проведению экспертизы при государственной регистрации, перерегистрации и внесении изменений в регистрационное досье лекарственных средств и медицинских изделий в соответствии с Правилами регистрации и экспертизы безопасности, качества и эффективности медицинских изделий, утвержденными решением Евразийской экономической комиссией от 12 февраля 2016 года № 46 и Правилами регистрации и экспертизы лекарственных средств для медицинского применения, утвержденными решением Евразийской экономической комиссией от 3 ноября 2016 года № 78, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) цены на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии по проведению экспертизы при государственной регистрации, перерегистрации и внесении изменений в регистрационное досье лекарственных средств и медицинских изделий в соответствии с законодательством Республики Казахстан, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) цены на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии по проведению оценки безопасности и качества лекарственных средств и медицинских изделий, зарегистрированных в Республике Казахстан, согласно приложению 3 к настоящему приказу.";

"Мемлекеттік монополия субъектісі көрсететін қызметтерге бағаларды белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 671 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2019 жылғы 30 қыркүйектегі № ҚР ДСМ-130 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 1 қазанда № 19423 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2021 жылғы 20 қаңтардағы № ҚР ДСМ-7 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің м.а. 20.01.2021 № ҚР ДСМ-7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Кодексі 63-бабының 2-тармағына және 63-1-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік монополия субъектісі көрсететін қызметтерге бағаларды белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 671 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 21 қарашада № 16002 болып тіркелген Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 28 қарашада электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1.Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссияның 2016 жылғы 12 ақпандағы № 46 шешімімен бекітілген Медициналық бұйымдарды тіркеу және қауіпсіздігін, сапасы мен тиімділігін сараптау қағидаларына және Еуразиялық экономикалық комиссияның 2016 жылғы 3 қарашадағы № 78 шешімімен бекітілген Медициналық қолдануға арналған дәрілік заттарды тіркеу және сараптау қағидаларына сәйкес, дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды мемлекеттік тіркеу, қайта тіркеу және тіркеу дерекнамасына өзгерістер енгізу кезінде сараптама жүргізу жөніндегі мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын көрсетілетін қызметтерге бағалар;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды мемлекеттік тіркеу, қайта тіркеу және тіркеу дерекнамасына өзгерістер енгізу кезінде сараптама жүргізу жөніндегі мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын көрсетілетін қызметтерге бағалар";
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасында тіркелген дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі мен сапасына бағалау жүргізу жөніндегі мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын көрсетілетін қызметтерге бағалар белгіленсін.";

Цены на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии по проведению экспертизы при государственной регистрации, перерегистрации и внесении изменений в регистрационное досье лекарственных средств, медицинских изделий (изделий медицинского назначения и медицинской техники) в соответствии с Едиными правилами Евразийского экономического союза, принятыми решениями Евразийской экономической комиссии от 12 февраля 2016 года № 46 и от 3 ноября 2016 года № 78, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
Цены на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии по проведению экспертизы при государственной регистрации, перерегистрации и внесении изменений в регистрационное досье лекарственных средств и медицинских изделий в соответствии с законодательством Республики Казахстан, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
Цены на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии по проведению оценки безопасности и качества лекарственных средств и медицинских изделий зарегистрированных в Республике Казахстан, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции, согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Комитету контроля качества и безопасности товаров и услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр Е. Биртанов
Приложение 1
к приказу Министра
здравоохранения
Республики Казахстан

көрсетілген бұйрықпен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның 2016 жылғы 12 ақпандағы № 46 және 2016 жылғы 3 қарашадағы № 78 шешімдерімен қабылданған Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай қағидаларына сәйкес дәрілік заттарды, медициналық бұйымдарды (медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканы) мемлекеттік тіркеу, қайта тіркеу және тіркеу дерекнамасына өзгерістер енгізу кезінде сараптама жүргізу бойынша мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын қызметтерге бағалар осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес дәрілік заттарды және медициналық бұйымдарды мемлекеттік тіркеу, қайта тіркеу және тіркеу дерекнамасына өзгерістер енгізу кезінде сараптама жүргізу бойынша мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын қызметтерге бағалар осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасында тіркелген дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі мен сапасына бағалау жүргізу бойынша мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын қызметтерге бағалар осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жарияланған күнінен кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауын Қазақстан Республикасының жетекшілік ететін Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр Е. Биртанов
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің

от 30 сентября 2019 года
№ ҚР ДСМ-130
Приложение 2
к приказу Министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 31 августа 2017 года № 671
Цены на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии по проведению экспертизы при государственной регистрации, перерегистрации и внесении изменений в регистрационное досье лекарственных средств и медицинских изделий в соответствии с Правилами регистрации и экспертизы безопасности, качества и эффективности медицинских изделий, утвержденными решением Евразийской экономической комиссией от 12 февраля 2016 года № 46 и Правилами регистрации и экспертизы лекарственных средств для медицинского применения, утвержденными решением Евразийской экономической комиссией от 3 ноября 2016 года № 78
Наименование работ
Единица измерения
Цена в тенге без налога на добавленную стоимость
1
2
3
4
Экспертиза при государственной регистрации, перерегистрации и внесении изменений в регистрационное досье лекарственных средств, медицинских изделий, в соответствии с Правилами регистрации и экспертизы безопасности, качества и эффективности медицинских изделий, утвержденными решением Евразийской экономической комиссией от 12 февраля 2016 года № 46 и Правилами регистрации и экспертизы лекарственных средств для медицинского применения, утвержденными решением Евразийской экономической комиссией от 3 ноября 2016 года № 78 (в качестве референтного государства и государства-признания)

2019 жылғы 30 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-130 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 31 тамыздағы
№ 671 бұйрығына
1-қосымша
Еуразиялық экономикалық комиссияның 2016 жылғы 12 ақпандағы № 46 шешімімен бекітілген Медициналық бұйымдарды тіркеу және қауіпсіздігін, сапасы мен тиімділігін сараптау қағидаларына және Еуразиялық экономикалық комиссияның 2016 жылғы 3 қарашадағы № 78 шешімімен бекітілген Медициналық қолдануға арналған дәрілік заттарды тіркеу және сараптау қағидаларына сәйкес, дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды мемлекеттік тіркеу, қайта тіркеу және тіркеу дерекнамасына өзгерістер енгізу кезінде сараптама жүргізу жөніндегі мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын көрсетілетін қызметтерге бағалар
Жұмыстардың атауы Өлшем бірлігі Қосымша құн салығынсыз баға теңгемен көрсетілген
1 2 3 4
Еуразиялық экономикалық комиссияның 2016 жылғы 12 ақпандағы № 46 шешімімен бекітілген Медициналық бұйымдарды тіркеу және қауіпсіздігін, сапасы мен тиімділігін сараптау қағидаларына және Еуразиялық экономикалық комиссияның 2016 жылғы 3 қарашадағы № 78 шешімімен (референтті мемлекет және тану мемлекеті ретінде) бекітілген Медициналық қолдануға арналған дәрілік заттарды тіркеу және сараптау қағидаларына сәйкес, дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды мемлекеттік тіркеу, қайта тіркеу және тіркеу дерекнамасына өзгерістер енгізу кезіндегі сараптама

100 306
Модификация шприцов медицинских
1 изделие
22 916
2.5. Экспертиза при внесении изменений (1 типа) в регистрационное досье медицинских изделий
147
Внесение изменений (1 типа) в регистрационное досье медицинских изделий, без аналитической экспертизы
1 вид
32 748
Модификация при внесении изменений (1 типа) в регистрационное досье медицинских изделий, без аналитической экспертизы
1 вид
32 748
148
Внесение изменений (1 типа) в регистрационное досье медицинских изделий, с аналитической экспертизы
1 вид
32 748
Модификация при внесении изменений (1 типа) в регистрационное досье медицинских изделий, с аналитической экспертизы
1 вид
32 748
Примечание:
*GMP (джиэмпи) - надлежащие фармацевтические практики в сфере обращения лекарственных средств – стандарты в области здравоохранения, распространяющиеся на все этапы жизненного цикла лекарственных средств: надлежащая производственная практика.
**in vitro (ин витро) - исследования, в которых в качестве тест-систем используют не многоклеточные целостные организмы, а микроорганизмы или материал, изолированный от целостных организмов, или их имитации.
***Экспертиза при перерегистрации медицинских изделий, произведенных в Республике Казахстан (для отечественных производителей), в связи с истечением срока действия регистрационного удостоверения оплачивается в сумме 50% от стоимости регистрации.
Приложение 3
к приказу Министра
здравоохранения
Республики Казахстан

100 306
Медициналық шприцтерді түрлендіру
1 бұйым
22 916
2.5. Медициналық бұйымдардың тіркеу дерекнамасына өзгерістер енгізу (1 түрдегі) кезіндегі сараптама
147
Талдамалық сараптамасыз медициналық бұйымдардың тіркеу дерекнамасына өзгерістер
(1 түрдегі) енгізу
1 түр
32 748
Талдамалық сараптамасыз медициналық бұйымдардың тіркеу дерекнамасына өзгерістер
(1 түрдегі) енгізу кезінде түрлендіру
1 түр
32 748
148
Талдамалық сараптамасы бар медициналық бұйымдардың тіркеу дерекнамасына өзгерістер
(1 түрдегі) енгізу
1 түр
32 748
Талдамалық сараптамасы бар медициналық бұйымдардың тіркеу дерекнамасына өзгерістер
(1 түрдегі) енгізу кезінде түрлендіру
1 түр
32 748
Ескертпе:
*GMP (джиэмпи) – дәрілік заттардың айналысы саласындағы тиісті фармацевтикалық практикалар – дәрілік заттардың өмірлік циклының барлық кезеңдеріне қолданылатын денсаулық сақтау саласындағы стандарттар: тиісті өндірістік практика.
** іn vіtro (ин витро) – тест-жүйе ретінде көпжасушалы біртұтас организмдер емес, микроорганизмдер немесе біртұтас организмдерден немесе олардың имитациясынан оқшауланған материал пайдаланылатын зерттеулер.
***Қазақстан Республикасында өндірілген (отандық өндірушілер үшін) медициналық техниканы, медициналық бұйымдарды қайта тіркеу кезіндегі сараптама жүргізуге тіркеу куәлігінің қолданылу мерзімінің өтіп кетуіне байланысты тіркеу құнының 50%-ы төленеді.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің

от 30 сентября 2019 года
№ ҚР ДСМ-130
Приложение 3
к приказу Министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 31 августа 2017 года № 671
Цены на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии по проведению оценки безопасности и качества лекарственных средств и медицинских изделий, зарегистрированных в Республике Казахстан
Наименование услуги (работы)
Единица измерения
Цена в тенге без налога на добавленную стоимость
1
2
3
4

2019 жылғы 30 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-130 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 31 тамыздағы
№ 671 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасында тіркелген дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі мен сапасына бағалау жүргізу жөніндегі мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын көрсетілетін қызметтерге бағалар
Қызметтердің (жұмыстардың) атауы Өлшем бірлігі Қосымша құн салығынсыз баға теңгемен көрсетілген
1 2 3 4

1.1. Оценка безопасности и качества лекарственных средств и медицинских изделий путем декларирования
1
Оценка безопасности и качества лекарственных средств и медицинских изделий путем декларирования
1 лекарственный препарат / 1 изделие
10 983
Документальная экспертиза при:
2
Продлении срока действия заключения о безопасности и качестве без проведения испытаний
1 заключение
3 969
3
Оформлении копии заключения о безопасности и качестве
1 копия
219
4
Оформлении дубликата заключения о безопасности и качестве
1 дубликат
1 438
1.2. Оценка безопасности и качества лекарственных средств и медицинских изделий каждой партии (серии)
5
Оценка безопасности и качества лекарственных средств партии (серии) - многокомпонентный лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
71 545
6
Оценка безопасности и качества лекарственных средств партии (серии) - однокомпонентный лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
59 555
7
Оценка безопасности и качества лекарственных средств партии (серии) - многокомпонентный биологический лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
97 152
8
Оценка безопасности и качества лекарственных средств партии (серии) - однокомпонентный биологический лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
69 899
9
Оценка безопасности и качества лекарственных средств партии (серии) - гомеопатический лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
29 868
10
Оценка безопасности и качества лекарственных средств партии (серии) - растительный лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
33 191
11
Оценка безопасности и качества лекарственных средств партии (серии) - балк-продукт
1 лекарственный препарат
62 276
12
Оценка безопасности и качества лекарственных средств партии (серии) - лекарственное растительное сырье
1 лекарственный препарат
32 244
13
Оценка безопасности и качества медицинских изделий партии (серии) - Класс 1
1 изделие
55 335
14
Оценка безопасности и качества медицинских изделий партии (серии) - Класс 2А
1 изделие
68 175
15
Оценка безопасности и качества медицинских изделий партии (серии) - Класс 2Б
1 изделие
84 122
16
Оценка безопасности и качества медицинских изделий партии (серии) - Класс 3
1 изделие
115 967
1.3. Серийная оценка безопасности и качества лекарственных средств и медицинских изделий
Оценка условий производства при:
17
Серийной оценке безопасности и качества лекарственных средств и медицинских изделий - 1 производственный цех
1 экспертиза
480 546
Лабораторные испытания при:
18
Серийной оценке безопасности и качества лекарственных средств - многокомпонентный лекарственный препарат
1 лекарственный препарат

1.1. Декларациялау арқылы дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі мен сапасын бағалау
1
Декларациялау арқылы дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі мен сапасын бағалау
1 дәрілік препарат / 1 бұйым
10 983
Құжаттық сараптама:
2
сынақ жүргізбей-ақ қауіпсіздігі мен сапасы туралы қорытындының қолданылу мерзімін ұзарту кезіндегі
1 қорытынды
3 969
3
қауіпсіздігі мен сапасы туралы қорытындының көшірмесін ресімдеу кезіндегі
1 көшірме
219
4
қауіпсіздігі мен сапасы туралы қорытындының телнұсқасын ресімдеу кезіндегі
1 телнұсқа
1 438
1.2. Әр партияның (серияның) дәрілік заттары мен медициналық бұйымдарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау
5
Партияның (серияның) дәрілік заттарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау - көп компонентті дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
71 545
6
Партияның (серияның) дәрілік заттарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау - бір компонентті дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
59 555
7
Партияның (серияның) дәрілік заттарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау - көп компонентті биологиялық дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
97 152
8
Партияның (серияның) дәрілік заттарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау - бір компонентті биологиялық дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
69 899
9
Партияның (серияның) дәрілік заттарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау - гомеопоэздік дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
29 868
10
Партияның (серияның) дәрілік заттарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау) – өсімдік тектес дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
33 191
11
Партияның (серияның) дәрілік заттарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау - балк-өнім
1 дәрілік препарат
62 276
12
Партияның (серияның) дәрілік заттарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау – дәрілік өсімдік шикізаты
1 дәрілік препарат
32 244
13
Партияның (серияның) медициналық бұйымдарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау - 1 класс
1 бұйым
55 335
14
Партияның (серияның) медициналық бұйымдарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау - 2А класс
1 бұйым
68 175
15
Партияның (серияның) медициналық бұйымдарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау - 2Б класс
1 бұйым
84 122
16
Партияның (серияның) медициналық бұйымдарының қауіпсіздігі мен сапасын бағалау - 3 класс
1 бұйым
115 967
1.3. Дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау
Өндіріс талаптарын бағалау:
17
Дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі - 1 өндірістік цех
1 сараптама
480 546
Зертханалық сынақтар:
18
Дәрілік заттардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі - көп компонентті дәрілік препарат
1 дәрілік препарат

59 550
19
Серийной оценке безопасности и качества лекарственных средств - однокомпонентный лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
47 560
20
Серийной оценке безопасности и качества лекарственных средств - многокомпонентный биологический лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
85 156
21
Серийной оценке безопасности и качества лекарственных средств - однокомпонентный биологический лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
57 902
22
Серийной оценке безопасности и качества лекарственных средств - гомеопатический лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
17 873
23
Серийной оценке безопасности и качества лекарственных средств- растительный лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
21 196
24
Серийной оценке безопасности и качества лекарственных средств - балк-продукт
1 лекарственный препарат
50 281
25
Серийной оценке безопасности и качества лекарственных средств - лекарственное растительное сырье
1 лекарственный препарат
20 249
26
Серийной оценке безопасности и качества медицинских изделий - Класс 1
1 изделие
43 340
27
Серийной оценке безопасности и качества медицинских изделий - Класс 2А
1 изделие
56 180
28
Серийной оценке безопасности и качества медицинских изделий - Класс 2Б
1 изделие
72 127
29
Серийной оценке безопасности и качества медицинских изделий - Класс 3
1 изделие
103 972
1.4. Лабораторные испытания образцов лекарственных средств и медицинских изделий, изъятых с рынка
30
Лабораторные испытания образцов лекарственных средств, изъятых с рынка - многокомпонентный лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
59 550
31
Лабораторные испытания образцов лекарственных средств, изъятых с рынка - однокомпонентный лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
47 560
32
Лабораторные испытания образцов лекарственных средств, изъятых с рынка - многокомпонентный биологический лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
85 156
33
Лабораторные испытания образцов лекарственных средств, изъятых с рынка - однокомпонентный биологический лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
57 902
34
Лабораторные испытания образцов лекарственных средств, изъятых с рынка - гомеопатический лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
17 873
35
Лабораторные испытания образцов лекарственных средств, изъятых с рынка - растительный лекарственный препарат
1 лекарственный препарат
21 196
36
Лабораторные испытания образцов лекарственных средств, изъятых с рынка - балк-продукт
1 лекарственный препарат
50 281
37
Лабораторные испытания образцов лекарственных средств, изъятых с рынка - лекарственное растительное сырье
1 лекарственный препарат

59 550
19
Дәрілік заттардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі - бір компонентті дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
47 560
20
Дәрілік заттардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі - көп компонентті биологиялық дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
85 156
21
Дәрілік заттардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі – бір компонентті биологиялық дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
57 902
22
Дәрілік заттардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі - Гомеопоэздік дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
17 873
23
Дәрілік заттардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі- өсімдік тектес дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
21 196
24
Дәрілік заттардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі - балк-өнім
1 дәрілік препарат
50 281
25
Дәрілік заттардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі – дәрілік өсімдік шикізаты
1 дәрілік препарат
20 249
26
Медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі - 1 класс
1 бұйым
43 340
27
Медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі - 2А класс
1 бұйым
56 180
28
Медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі - 2Б класс
1 бұйым
72 127
29
Медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі мен сапасын сериялық бағалау кезіндегі - 3 ласс
1 бұйым
103 972
1.4. Нарықтан алып тасталған дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың үлгілерінің зертханалық сынақтары
30
Нарықтан алып тасталған дәрілік зат үлгілерінің зертханалық сынақтары – көп компонентті дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
59 550
31
Нарықтан алып тасталған дәрілік зат үлгілерінің зертханалық сынақтары – бір компонентті дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
47 560
32
Нарықтан алып тасталған дәрілік зат үлгілерінің зертханалық сынақтары – көп компонентті биологиялық дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
85 156
33
Нарықтан алып тасталған дәрілік зат үлгілерінің зертханалық сынақтары – бір компонентті биологиялық дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
57 902
34
Нарықтан алып тасталған дәрілік зат үлгілерінің зертханалық сынақтары - Гомеопоэздік дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
17 873
35
Нарықтан алып тасталған дәрілік зат үлгілерінің зертханалық сынақтары – өсімдік тектес дәрілік препарат
1 дәрілік препарат
21 196
36
Нарықтан алып тасталған дәрілік зат үлгілерінің зертханалық сынақтары - балк-өнім
1 дәрілік препарат
50 281
37
Нарықтан алып тасталған дәрілік зат үлгілерінің зертханалық сынақтары – дәрілік өсімдік шикізаты
1 дәрілік препарат