Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 1 октября 2019 года № 216. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 3 октября 2019 года № 4345. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 20 апреля 2023 года № 62
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 20.04.2023 № 62 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений" и на основании представления от 13 августа 2019 года № 6-3-5/660 государственного учреждения "Жамбылская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (далее - Инспекция) акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территории Жамбылской области в объемах зараженных площадей согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата Жамбылской области согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
3. Инспекция, акимам районов и коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" (далее - Управление) в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Управлению в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;

Жамбыл облысы аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 1 қазандағы № 216 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 қазанда № 4345 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 62 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 20.04.2023 № 62 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы Заңына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Жамбыл облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі - Инспекция) 2019 жылғы 13 тамыздағы № 6-3-5/660 ұсынысы негізінде Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес Жамбыл облысының аумағында залалданған алқаптар көлемінде карантиндік режимді енгізе отырып, карантин аймағы белгіленсін.
2. Осы қаулының 4 - қосымшасына сәйкес Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Инспекция, аудан әкімдері және "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Басқарма) заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Басқарма заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области М. Шукеева.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мырзахметов
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "___" ______ 2019 года № ___
Перечень карантинного сорняка в разрезе районов и сельских округов, установленной карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Жамбылской области
Наименование районов
Наименование сельских округов
Площадь заражения (гектар)
Горчак ползучий (розовый) (Acroptilon repens D.C.)
1.
Байзакский
Диханский

3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М. Шүкеевке жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мырзахметов
Жамбыл облысы әкімдігінің
2019 жылғы "___" _________
№ ___ қаулысына 1 - қосымша
Жамбыл облысы аумағында карантиндік режимін енгізе отырып, карантин аймағы белгіленген карантиндік арамшөптің аудандар мен ауылдық округтар кескініндегі тізбесі
Аудандар атауы
Ауылдық округ атауы
Залалдану аумағы (гектар)
Жатаған (қызғылт) укекіре (Acroptilon repens D.C.)
1.
Байзақ
Дихан

169
Приложение 4 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "___" ________ 2019 года № ___
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Жамбылской области
1. Постановление акимата Жамбылской области от 26 марта 2015 года № 54 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2602, опубликовано 21 апреля 2015 года в газете "Знамя труда");
2. Постановление акимата Жамбылской области от 8 февраля 2016 года № 32 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2945, опубликовано 24 февраля 2016 года в информационно - правовая система "Әділет");
3. Постановление акимата Жамбылской области от 31 марта 2016 года № 96 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 8 февраля 2016 года № 32 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3047, опубликовано 13 мая 2016 года в информационно - правовая система "Әділет").

169
Жамбыл облысы әкімдігінің
2019 жылғы "___" _________
№ ___ қаулысына 4- қосымша
Жамбыл облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Жамбыл облысы аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № 54 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2602 болып тіркелген, 2015 жылдың 21 сәуірінде "Ақ жол" газетінде жарияланған);
2. "Жамбыл облысы аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 ақпандағы № 32 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2945 болып тіркелген, 2016 жылдың 24 ақпанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. "Жамбыл облысы аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 ақпандағы № 32 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 31 наурыздағы № 96 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3047 болып тіркелген, 2016 жылдың 13 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).