О внесении изменений в некоторые постановления акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 9 апреля 2019 года № 21/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 апреля 2019 года № 5288
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 мая 2015 года № 19-1/446 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №11838) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые постановления акимата Карагандинской области.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Кошанов
Утверждены
постановлением акимата
Карагандинской области
от "____" _________ 2019 года
№ ____
Изменения, которые вносятся в некоторые постановления акимата Карагандинской области
1. В постановлении акимата Карагандинской области от 15 марта 2011 года № 09/10 "Об установлении водоохранных зон, полос и режима их хозяйственного использования в северной части озера Балхаш в границах Карагандинской области, для берегового участка озера Балхаш с расположенным на нем профилакторием Производственного Объединения "Балхашцветмет" товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация Казахмыс" и на реке Токырау Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1891, опубликовано 23 апреля 2011 года в газетах "Орталық Қазақстан" № 63-64 (21057) и "Индустриальная Караганда" №47 (21061)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 мая 2015 года № 19-1/446 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11838) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
в приложении к указанному постановлению:
пункт 3 изложить в следующей редакции:

Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 21/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 5288 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 19-1/446 "Су қорғау аймақтары мен белдеулерiн белгiлеу қағидаларын бекiту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11838 болып тіркелген) сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Қошанов
Қарағанды облысы әкімдігінің
2019 жылғы "____" _____________
№ ___ қаулысымен
бекітілген
Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына енгізілетін өзгерістер
1. "Қарағанды облысының шекарасындағы Балқаш көлінің солтүстік бөлігінде, "Қазақмыс Корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Балқашцветмет" Өндірістік Қоғамының профилакториясы орналасқан Балқаш көлінің жағалау учаскесі мен Тоқырау өзені үшін, су қорғау аймақтары мен белдеулерін орнату және оларды шаруашылыққа пайдалану тәртібі туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2011 жылғы 15 наурыздағы № 09/10 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1891 болып тіркелген, 2011 жылғы 23 сәуірде "Орталық Қазақстан" № 63-64 (21057) және "Индустриальная Караганда" № 47 (21061) газеттерінде жарияланған):
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Су қорғау аймақтары мен белдеулерiн белгiлеу қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 19-1/446 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11838 болып тіркелген) сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
нұсқалған қаулының қосымшасында:
3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

"3. В водоохранных зонах и полосах не допускается строительство (реконструкция, капитальный ремонт) предприятий, зданий, сооружений и коммуникаций без наличия проектов, согласованных в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, и получивших положительное заключение комплексной вневедомственной экспертизы проектов строительства (технико-экономических обоснований, проектно-сметной документации), включающей выводы отраслевых экспертиз.".
2. В постановлении акимата Карагандинской области от 5 апреля 2012 года № 11/01 "Об установлении водоохранных зон, полос и режима их хозяйственного использования на реках Матак, Жарлы, Каркаралинка Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1908, опубликовано 29 мая 2012 года в газетах "Орталық Қазақстан" № 87 (21 294) и "Индустриальная Караганда" № 63 (21 227)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 мая 2015 года № 19-1/446 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11838) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
в приложении к указанному постановлению:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. В водоохранных зонах и полосах не допускается строительство (реконструкция, капитальный ремонт) предприятий, зданий, сооружений и коммуникаций без наличия проектов, согласованных в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, и получивших положительное заключение комплексной вневедомственной экспертизы проектов строительства (технико-экономических обоснований, проектно-сметной документации), включающей выводы отраслевых экспертиз.".
3. В постановлении акимата Карагандинской области от 5 апреля 2012 года № 11/02 "Об установлении водоохранных зон, полос и режима их хозяйственного использования на реках Кон, Жаманкон, Жаксыкон, Улкенкундузды, Соналы, Куланотпес, Жаксысарысу, Жамансарысу Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1909, опубликовано 29 мая 2012 года в газетах "Орталық Қазақстан" № 87 (21 294) и "Индустриальная Караганда" № 63 (21 227)):
преамбулу изложить в следующей редакции:

"3. Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен келісілген және салалық сараптамалардың түйіндерін қамтитын, құрылыс жобаларына (техникалық-экономикалық негіздемелерге, жобалау-сметалық құжаттамаға) ведомстводан тыс кешенді сараптаманың оң қорытындысы алынған жобалар болмаса, су қорғау аймақтары мен белдеулерінде кәсіпорындар, ғимараттар, құрылыстар мен коммуникациялар салуға (реконструкциялауға, күрделі жөндеуге) жол берілмейді.".
2. "Қарағанды облысының Матақ, Жарлы, Каркаралинка өзендерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін орнату және оларды шаруашылыққа пайдалану тәртібі туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2012 жылғы 5 сәуірдегі № 11/01 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1908 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 мамырда "Орталық Қазақстан" № 87 (21 294) және "Индустриальная Караганда" № 63 (21 227) газеттерінде жарияланған):
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Су қорғау аймақтары мен белдеулерiн белгiлеу қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 19-1/446 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11838 болып тіркелген) сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
нұсқалған қаулының қосымшасында:
3 - тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен келісілген және салалық сараптамалардың түйіндерін қамтитын, құрылыс жобаларына (техникалық-экономикалық негіздемелерге, жобалау-сметалық құжаттамаға) ведомстводан тыс кешенді сараптаманың оң қорытындысы алынған жобалар болмаса, су қорғау аймақтары мен белдеулерінде кәсіпорындар, ғимараттар, құрылыстар мен коммуникациялар салуға (реконструкциялауға, күрделі жөндеуге) жол берілмейді.".
3. "Қарағанды облысының Қон, Жаманқон, Жақсықон, Үлкенқұндызды, Соналы, Құланөтпес, Жақсысарысу, Жамансарысу өзендерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін орнату және оларды шаруашылыққа пайдалану тәртібі туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2012 жылғы 5 сәуірдегі № 11/02 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1909 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 мамырда "Орталық Қазақстан" № 87 (21 294) және "Индустриальная Караганда" № 63 (21 227) газеттерінде жарияланған):
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:

5. В постановлении акимата Карагандинской области от 5 апреля 2012 года № 11/04 "Об установлении водоохранных зон, полос и режима их хозяйственного использования на Кенгирском, Жездинском водохранилищах, на реках Каракенгир, Жезды, Атасу, Актасты Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1911, опубликовано 29 мая 2012 года в газетах "Орталық Қазақстан" № 87 (21 294) и "Индустриальная Караганда" № 63 (21 227)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 мая 2015 года № 19-1/446 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11838) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
в приложении к указанному постановлению:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. В водоохранных зонах и полосах не допускается строительство (реконструкция, капитальный ремонт) предприятий, зданий, сооружений и коммуникаций без наличия проектов, согласованных в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, и получивших положительное заключение комплексной вневедомственной экспертизы проектов строительства (технико-экономических обоснований, проектно-сметной документации), включающей выводы отраслевых экспертиз.".
6. В постановлении акимата Карагандинской области от 5 апреля 2012 года № 11/05 "Об установлении водоохранных зон, полос и режима их хозяйственного использования на Саранском, Ащисуском, Шокайском, Кокпектинском, Краснополянском, Шерубай-Нуринском водохранилищах, на озерах Сасыкколь, Балыктыколь, Карасор, Балыкты Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1912, опубликовано 29 мая 2012 года в газетах "Орталық Қазақстан" № 87 (21 294) и "Индустриальная Караганда" № 63 (21 227)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 мая 2015 года № 19-1/446 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11838) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
в приложении к указанному постановлению:
пункт 3 изложить в следующей редакции:

5. "Қарағанды облысының Кенгір, Жезді су қоймаларында, Қаракенгір, Жезді, Атасу, Ақтасты өзендерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін орнату және оларды шаруашылыққа пайдалану тәртібі туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2012 жылғы 5 сәуірдегі № 11/04 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1911 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 мамырда "Орталық Қазақстан" № 87 (21 294) және "Индустриальная Караганда" № 63 (21 227) газеттерінде жарияланған):
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Су қорғау аймақтары мен белдеулерiн белгiлеу қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 19-1/446 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11838 болып тіркелген) сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
нұсқалған қаулының қосымшасында:
3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен келісілген және салалық сараптамалардың түйіндерін қамтитын, құрылыс жобаларына (техникалық-экономикалық негіздемелерге, жобалау-сметалық құжаттамаға) ведомстводан тыс кешенді сараптаманың оң қорытындысы алынған жобалар болмаса, су қорғау аймақтары мен белдеулерінде кәсіпорындар, ғимараттар, құрылыстар мен коммуникациялар салуға (реконструкциялауға, күрделі жөндеуге) жол берілмейді.".
6. "Қарағанды облысының Саран, Ащысу, Шоқай, Көкпекті, Краснополянский, Шерубай-Нұра су қоймаларында, Сасықкөл, Балықтыкөл, Қарасор, Балықты көлдерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін орнату және оларды шаруашылыққа пайдалану тәртібі туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2012 жылғы 5 сәуірдегі № 11/05 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1912 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 мамырда "Орталық Қазақстан" № 87 (21 294) және "Индустриальная Караганда" № 63 (21 227) газеттерінде жарияланған):
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Су қорғау аймақтары мен белдеулерiн белгiлеу қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 19-1/446 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11838 болып тіркелген) сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
нұсқалған қаулының қосымшасында:
3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

"3. В водоохранных зонах и полосах не допускается строительство (реконструкция, капитальный ремонт) предприятий, зданий, сооружений и коммуникаций без наличия проектов, согласованных в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, и получивших положительное заключение комплексной вневедомственной экспертизы проектов строительства (технико-экономических обоснований, проектно-сметной документации), включающей выводы отраслевых экспертиз.".
7. В постановлении акимата Карагандинской области от 5 апреля 2012 года № 11/06 "Об установлении водоохранных зон, полос и режима их хозяйственного использования на реках Нура в административных границах Карагандинской области, Шерубай-Нура, Сарысу, Сокыр, Карагандинка, на озерах Копколь, Баракколь, Ащиколь, на Федоровском, Самаркандском, Ынтымакском и Жартасском водохранилищах Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1913, опубликовано 29 мая 2012 года в газетах "Орталық Қазақстан" № 87 (21 294) и "Индустриальная Караганда" № 63 (21 227)):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 мая 2015 года № 19-1/446 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11838) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
в приложении к указанному постановлению:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. В водоохранных зонах и полосах не допускается строительство (реконструкция, капитальный ремонт) предприятий, зданий, сооружений и коммуникаций без наличия проектов, согласованных в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, и получивших положительное заключение комплексной вневедомственной экспертизы проектов строительства (технико-экономических обоснований, проектно-сметной документации), включающей выводы отраслевых экспертиз.".
8. В постановлении акимата Карагандинской области от 11 ноября 2014 года № 61/02 "Об установлении водоохранных зон, полос, режима и особых условий их хозяйственного использования на реках Шайлы, Ащису, Откелсыз, Шокай, Ошаганды, Баймырза, Бикеш, Тентек, Шидерты Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2873, опубликовано 10 января 2015 года в газетах "Орталық Қазақстан" № 2 (21 886) и "Индустриальная Караганда" № 2 (21753), в информационно-правовой системе "Әділет" 5 января 2015 года):
преамбулу изложить в следующей редакции:

"3. Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен келісілген және салалық сараптамалардың түйіндерін қамтитын, құрылыс жобаларына (техникалық-экономикалық негіздемелерге, жобалау-сметалық құжаттамаға) ведомстводан тыс кешенді сараптаманың оң қорытындысы алынған жобалар болмаса, су қорғау аймақтары мен белдеулерінде кәсіпорындар, ғимараттар, құрылыстар мен коммуникациялар салуға (реконструкциялауға, күрделі жөндеуге) жол берілмейді.".
7. "Қарағанды облысының әкімшілік шекарасындағы Нұра өзенінде, Қарағанды облысының Шерубай-Нұра, Сарысу, Соқыр, Карагандинка өзендерінде, Көпкөл, Барақкөл, Ащыкөл көлдерінде, Федоров, Самарқант, Ынтымақ, Жартас Cу қоймаларында су қорғау аймақтары мен белдеулерін орнату және оларды шаруашылыққа пайдалану тәртібі туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2012 жылғы 5 сәуірдегі № 11/06 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1913 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 мамырда "Орталық Қазақстан" № 87 (21 294) және "Индустриальная Караганда" № 63 (21 227) газеттерінде жарияланған):
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Су қорғау аймақтары мен белдеулерiн белгiлеу қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 19-1/446 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11838 болып тіркелген) сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
нұсқалған қаулының қосымшасында:
3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен келісілген және салалық сараптамалардың түйіндерін қамтитын, құрылыс жобаларына (техникалық-экономикалық негіздемелерге, жобалау-сметалық құжаттамаға) ведомстводан тыс кешенді сараптаманың оң қорытындысы алынған жобалар болмаса, су қорғау аймақтары мен белдеулерінде кәсіпорындар, ғимараттар, құрылыстар мен коммуникациялар салуға (реконструкциялауға, күрделі жөндеуге) жол берілмейді.".
8. "Қарағанды облысының Шайлы, Ащысу, Өткелсіз, Шоқай, Ошағанды, Баймырза, Бикеш, Тентек, Шідерті өзендерінде су қорғау аймақтары, белдеулерін және оларды шаруашылыққа пайдалану тәртібі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қарашадағы № 61/02 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2873 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтарда "Орталық Қазақстан" № 2 (21 886) және "Индустриальная Караганда" № 2 (21 753) газеттерінде, 2015 жылғы 5 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:

10. В постановлении акимата Карагандинской области от 11 ноября 2014 года № 61/04 "Об установлении водоохранных зон, полос, режима и особых условий их хозяйственного использования на реке Каргалы и озере Токсымак Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2875, опубликовано 10 января 2015 года в газетах "Орталық Қазақстан" № 2 (21 886) и "Индустриальная Караганда" № 2 (21 753), в информационно-правовой системе "Әділет" 5 января 2015 года):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 мая 2015 года № 19-1/446 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11838) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
в приложении к указанному постановлению:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. В водоохранных зонах и полосах не допускается строительство (реконструкция, капитальный ремонт) предприятий, зданий, сооружений и коммуникаций без наличия проектов, согласованных в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, и получивших положительное заключение комплексной вневедомственной экспертизы проектов строительства (технико-экономических обоснований, проектно-сметной документации), включающей выводы отраслевых экспертиз.".
11. В постановлении акимата Карагандинской области от 11 ноября 2014 года № 61/05 "Об установлении водоохранных зон, полос, режима и особых условий их хозяйственного использования на водохранилищах Ботакара, Буденовское, Ошагандинское, Чкаловское, Актастинское, Бидаикское, Клыч, Коммунарское, Комсомольское и Кызылтау Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2876, опубликовано 10 января 2015 года в газетах "Орталық Қазақстан" № 2 (21 886) и "Индустриальная Караганда" № 2 (21 753), в информационно-правовой системе "Әділет" 5 января 2015 года):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 мая 2015 года № 19-1/446 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11838) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
в приложении к указанному постановлению:
пункт 3 изложить в следующей редакции:

10. "Қарағанды облысының Қарғалы өзенінде және Тоқсымақ көлінде су қорғау аймақтары, белдеулерін және оларды шаруашылыққа пайдалану тәртібі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қарашадағы № 61/04 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2875 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтарда "Орталық Қазақстан" № 2 (21 886) және "Индустриальная Караганда" № 2 (21 753) газеттерінде, 2015 жылғы 5 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Су қорғау аймақтары мен белдеулерiн белгiлеу қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 19-1/446 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11838 болып тіркелген) сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
нұсқалған қаулының қосымшасында:
3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен келісілген және салалық сараптамалардың түйіндерін қамтитын, құрылыс жобаларына (техникалық-экономикалық негіздемелерге, жобалау-сметалық құжаттамаға) ведомстводан тыс кешенді сараптаманың оң қорытындысы алынған жобалар болмаса, су қорғау аймақтары мен белдеулерінде кәсіпорындар, ғимараттар, құрылыстар мен коммуникациялар салуға (реконструкциялауға, күрделі жөндеуге) жол берілмейді.".
11. "Қарағанды облысының Ботақара, Буденов, Ошағанды, Чкалов, Ақтасты, Бидаиқ, Қылыш, Коммунар, Комсомол және Қызылтау су қоймаларында су қорғау аймақтары, белдеулерін және оларды шаруашылыққа пайдалану тәртібі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қарашадағы № 61/05 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2876 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтарда "Орталық Қазақстан" № 2 (21 886) және "Индустриальная Караганда" № 2 (21 753) газеттерінде, 2015 жылғы 5 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Су қорғау аймақтары мен белдеулерiн белгiлеу қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 19-1/446 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11838 болып тіркелген) сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
нұсқалған қаулының қосымшасында:
3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын: