Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Сарани
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 26 сентября 2019 года № 445. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 октября 2019 года № 5494. Утратило силу решением Саранского городского маслихата Карагандинской области от 27 июня 2023 года № 38

Саран қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 445 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 қазанда № 5494 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 38 шешімімен

Сноска. Утратило cилу решением Саранского городского маслихата Карагандинской области от 27.06.2023 № 38 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии c подпунктами 1), 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 1 сентября 2016 года № 404 "Об утверждении Методики расчета тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №14285) Саранский городской маслихат РЕШИЛ:

Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 27.06.2023 № 38 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1), 2) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 1 қыркүйектегі № 404 "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №14285 болып тіркелген) сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Сарани согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Тажибаева
Секретарь маслихата О. Баймаганбетов
Приложение
к решению "40" сессии
Саранского городского маслихата
от "26" сентября 2019 года № 445
Тарифы на сбор, вывоз, утилизацию и захоронение твердых бытовых отходов по городу Сарани
№ п/п
Наименование
Расчетная единица
Стоимость услуг, тенге
1.
Тариф на сбор и вывоз твердых бытовых отходов
1.1
Домовладения благоустроенные
1 житель/в месяц

1. Саран қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Тажибаева
Мәслихат хатшысы Ө. Баймағанбетов
Саран қалалық мәслихатының
2019 жылғы "26" қыркүйек
40 сессиясының № 445 шешіміне
қосымша
Саран қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтері
№ п/п
Атауы
Есептік бірлік
Қызметтер құны, теңге
1.
Қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау және әкетуге арналған тариф
1.1
Жайлы үйлер
1 тұрғын/айына