О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Актогайского района
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 16 июля 2019 года № 182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 июля 2019 года № 6482
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Актогайского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Арынов
Приложение
к постановлению акимата
Актогайского района
от "16" июля 2019 года № 182
Перечень утративших силу некоторых
постановлений акимата Актогайского района
1. Постановление акимата Актогайского района от 23 февраля 2016 года № 30 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и бюджетных программ, товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4989, опубликованное 17 марта 2016 года в районных газетах "Ауыл тынысы", "Пульс села").
2. Постановление акимата Актогайского района от 09 августа 2016 года № 178 "О внесении изменения в постановление акимата Актогайского района от 23 февраля 2016 года № 30 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и бюджетных программ, товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5220, опубликованное 31 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Актогайского района от 19 января 2017 года № 15 "О внесении изменения в постановление акимата Актогайского района от 23 февраля 2016 года № 30 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и бюджетных программ, товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5359, опубликованное 11 февраля 2017 года в районных газетах "Ауыл тынысы", "Пульс села").

Ақтоғай ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 16 шілдедегі № 182 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 шілдеде № 6482 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақтоғай ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Арынов
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "16" шілдедегі
№ 182 қаулысына
қосымша
Ақтоғай ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 ақпандағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыны және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және өткізу бірыңғай ұйымдастырушымен орындалатын бюджеттік бағдарламалар, тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтерді айқындау туралы" № 30 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4989 болып тіркелген, 2016 жылғы 17 наурызда "Ауыл тынысы", "Пульс села" аудандық газеттерінде жарияланған).
2. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 09 тамыздағы "Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 ақпандағы № 30 "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыны және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және өткізу бірыңғай ұйымдастырушымен орындалатын бюджеттік бағдарламалар, тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтерді айқындау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 178 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5220 болып тіркелген, 2016 жылғы 31 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 19 қаңтардағы "Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 ақпандағы № 30 "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыны және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және өткізу бірыңғай ұйымдастырушымен орындалатын бюджеттік бағдарламалар, тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтерді айқындау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 15 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5359 болып тіркелген, 2017 жылғы 11 ақпанда "Ауыл тынысы", "Пульс села" аудандық газеттерінде жарияланған).

4. Постановление акимата Актогайского района от 21 июня 2017 года № 147 "О внесении изменения в постановление акимата Актогайского района от 23 февраля 2016 года № 30 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и бюджетных программ, товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5579, опубликованное 29 июля 2017 года в районных газетах "Ауыл тынысы", "Пульс села").
5. Постановление акимата Актогайского района от 28 декабря 2018 года № 290 "О внесении изменения в постановление акимата Актогайского района от 23 февраля 2016 года № 30 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и бюджетных программ, товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6208, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

4. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 21 маусымдағы "Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 23 ақпандағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыны және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және өткізу бірыңғай ұйымдастырушымен орындалатын бюджеттік бағдарламалар, тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтерді айқындау туралы" № 30 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 147 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5579 болып тіркелген, 2017 жылғы 29 шілдеде "Ауыл тынысы", "Пульс села" аудандық газеттерінде жарияланған).
5. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 ақпандағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыны және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және өткізу бірыңғай ұйымдастырушымен орындалатын бюджеттік бағдарламалар, тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтерді айқындау туралы" № 30 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 290 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6208 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).