Об утверждении форм учетной документации в области здравоохранения, а также инструкций по их заполнению
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 октября 2020 года № ҚР ДСМ-175/2020. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 ноября 2020 года № 21579.
Сноска. Заголовок – в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 01.07.2022 № ҚР ДСМ-62 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 31) и 33) статьи 7 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения", а также Законом Республики Казахстан "О присоединении Республики Казахстан к Конвенции против пыток и других жестоких, бесчеловечных и унижающих достоинство видов обращения и наказания, ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 23.11.2022 № ҚР ДСМ-136 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить:
1) формы медицинской учетной документации, используемые в стационарах, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) формы медицинской учетной документации, используемые в стационарах и амбулаторно-поликлинических организациях, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) формы медицинской учетной документации, используемые в амбулаторно-поликлинических организациях, согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) формы медицинской учетной документации других типов медицинских организаций согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) формы медицинской учетной документации лабораторий в составе медицинских организаций согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) формы медицинской учетной документации организаций службы крови согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) перечень форм учетной медицинской документации организаций здравоохранения согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) форму карты учета дефектов оказания медицинских услуг согласно приложению 8 к настоящему приказу.
2. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства здравоохранения Республики Казахстан и структурный элемент приказа Министерства здравоохранения Республики Казахстан согласно приложению 9 к настоящему приказу.
3. Департаменту организации медицинской помощи Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

Денсаулық сақтау саласындағы есепке алу құжаттамасының нысандарын, сондай-ақ оларды толтыру жөніндегі нұсқаулықтарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2020 жылғы 30 қазандағы № ҚР ДСМ-175/2020 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 4 қарашада № 21579 болып тіркелді.
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 01.07.2022 № ҚР ДСМ-62 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі 7-бабының 31) және 33) тармақшаларына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасының Азаптауларға және басқа да қатыгез, адамгершiлiкке жатпайтын және ар-намысты қорлайтын iс-әрекеттер мен жазалау түрлерiне қарсы конвенцияға қосылуы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 23.11.2022 № ҚР ДСМ-136 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес стационарларда пайдаланылатын медициналық есепке алу құжаттамасының нысандары;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес стационарларда және амбулаториялық-емханалық ұйымдарда пайдаланылатын медициналық есепке алу құжаттамасының нысандары;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес амбулаториялық-емханалық ұйымдарда пайдаланылатын медициналық есепке алу құжаттамасының нысандары;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес басқа үлгідегі медициналық ұйымдардың медициналық есепке алу құжаттамасының нысандары;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес медициналық ұйымдардың құрамындағы зертханалардың медициналық есепке алу құжаттамасының нысандары;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес қан қызметі ұйымдарының медициналық есепке алу құжаттамасының нысандары;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес денсаулық сақтау ұйымдарының есепке алу медициналық құжаттамалары нысандарының тізбесі;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес медициналық қызметтерді көрсету ақауларын есепке алу картасының нысаны бекітілсін.
2. Осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кейбір бұйрықтарының және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің бұйрығының құрылымдылық элементінің күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық көмекті ұйымдастыру департаментіне Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуді;

2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Гиният А.Г.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра здравоохранения Республики Казахстан
А. Ғиният
Приложение 1 к приказу
исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 30 октября 2020 года № ҚР ДСМ-175/2020
Формы медицинской учетной документации, используемые в стационарах
Сноска. Формы медицинской учетной документации - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 23.11.2022 № ҚР ДСМ-136 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма № 001/у "Медицинская карта стационарного пациента" №___
Раздел 1. Приемный покой
Общая часть:
1. ИИН___________________________________________________________
2. Ф.И.О. (при его наличии) _________________________________________
3. Дата рождения - "____" ___________________________ 20____ г.
4. Пол
мужской
женский
5. Возраст _______________________________________________________
6. Национальность ________________________________________________
7. Гражданство (справочник стран) __________________________________
8. Житель
города
села
9. Адрес проживания _______________________________________________
10. Место работы/учебы/детского учреждения _________________________
Должность Образование ____________________________________________
11. Наименование страховой компании, № страхового полиса_____________
12. Группа инвалидности____________________________________________
13. Тип возмещения ______________________________________________
14. Социальный статус ____________________________________________
15. Пациент направлен ____________________________________________
16. Тип госпитализации ____________________________________________
Код госпитализации _______________________________________________
Запись врача приемного покоя: ______________________________________
Информация о текущей госпитализации:
17. Госпитализирован в данном году по поводу данного заболевания ____________________________________________________________________

2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі А.Ғ. Ғиниятқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндеттерін атқарушы
А. Ғиният
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2020 жылғы 30 қазандағы
№ ҚР ДСМ-175/2020 бұйрығына
1-қосымша
Стационарларда пайдаланылатын медициналық есепке алу құжаттамасының нысандары
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 23.11.2022 № ҚР ДСМ-136 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Стационарлық пациенттің №___медициналық картасы" № 001/е нысаны 1-бөлім. Қабылдау бөлімі
Жалпы бөлім:
1. ЖСН_______________________________________________________
2. Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) _____________________________________
3. Туған күні – "____" _________________________________20____ ж.
4. Жынысы
ер
әйел
5. Жасы________________________________________________________
6. Ұлты________________________________________________________
7. Азаматтығы (елдер анықтамылығы) ______________________________
8. Тұрғын _____________________________________________________
қала
ауыл
9. Тұрғылықты мекенжайы________________________________________
10. Жұмыс/оқу/балалар мекемесінің орны____________________________
Кәсібі Білімі_____________________________________________________
11. Сақтандыру компаниясының атауы, сақтандыру полисiнiң №________
12. Мүгедектік тобы______________________________________________
13. Өтеу түрі____________________________________________________
14. Әлеуметтік мәртебесі__________________________________________
15. Пациент жолданды_____________________________________________
16. Емдеуге жатқызу түрi__________________________________________
Емдеуге жатқызу коды ___________________________________________
Қабылдау бөлiмшесi дәрiгерiнiң жазбасы____________________________
Ағымдағы емдеуге жатқызу туралы ақпарат: _________________________
17. Осы ауруы салдарынан осы жылы емдеуге жатқызу ___________________

18. Диагноз направившей организации ________________________________
Информацию о состоянии здоровья разрешено сообщать следующим лицам:
Ф.И.О. (при его наличии) родственника
Кем приходится
Телефон
Первичный осмотр врача приемного покоя при госпитализации:
1. Дата и время осмотра - "____" __________________ 20____ г. __________
2. Жалобы ________________________________________________________
3. Анамнез болезни_________________________________________________
4. Анамнез жизни __________________________________________________
5. Аллергические реакции (включая непереносимость препаратов)
да
нет.
6. Перенесенные инфекции
нет
да (код наименование)
Туберкулез
да
нет
кож-вен.
да
нет
Гепатит
да
нет другое
Вирусный гепатит
да
нет
Корь, краснуха
да
нет
Ветряная оспа
да
нет
эпидемический паротит
да
нет
За последние 35 дней в контакте с инфекционными пациентами не был
7. Объективные данные ____________________________________________
8. Данные лабораторно-инструментальных исследований при поступлении
____________________________________________________________________
9. Диагноз при поступлении ________________________________________
10. Предварительный диагноз _______________________________________
11. Оценка риска падения __________________________________________
12. Оценка боли
есть
нет .
Сортировка пациента (приемный покой)_______________________________
13. Дата и время госпитализации "___" ____________ 20 ___ г.___________
14. Сортировка по триаж-системе ____________________________________
15. Идентификационный бейдж ______________________________________
16. Инструктаж пациента ___________________________________________
17. Санитарная обработка
да
нет (если да, указать время, объем обработки, показания) _____________________
18. Вид транспортировки _________________________________________
19. Признаки инфекций
да
нет
Если да, пациент помещен в изолятор
да
нет
20. Жилищно-бытовые условия (при госпитализации в больницы сестринского ухода) __________________________________________________
21. Круг общения (при госпитализации в больницы сестринского ухода)
____________________________________________________________________
22. Материальная обеспеченность (при госпитализации в больницы сестринского ухода) __________________________________________________
23. Социальная поддержка (при госпитализации в больницы сестринского ухода) ________________________________________________________
Осмотр проведен: Ф.И.О. (при его наличии), ID ________________________
Раздел 2. Первичный осмотр лечащего врача:
1. Дата и время осмотра, отделение, № палаты, койка - "___" _____________ 20___г. _____________________________________________________

18. Жолдаған ұйымның диагнозы___________________________________
Денсаулығым туралы ақпаратты мыналарға хабарлауға рұқсат етемін:
Туысының Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Кім болады
Телефон
Емдеуге жатқызу кезінде қабылдау бөліміндегі дәрігердің алғашқы қарап-тексеруі:
1. Қарап-тексеру күні – "___" мен ______уақыты
2. Шағымдар_____________________________________________________
3. Ауру анамнезі________________________________________________
4. Өмір анамнезі________________________________________________
5. Аллергиялық реакцияға (препараттардың төзімділігін қоса алғанда)
иә
жоқ
6. Басынан өткерген инфекциялық аурулар
жоқ
иә (коды атауы)
Туберкулез
иә
жоқ
тері-вен
иә
жоқ
Гепатит
иә
жоқ басқа
Вирусты гепатит
иә
жоқ
Қызылша, қызамық
иә
жоқ
Желшешек
иә
жоқ
эпидемиялық паротит
иә
жоқ
Соңғы 35 күнде инфекциялық науқастармен қатынаста болмаған
7. Объективті деректер___________________________________________
8. Түскен кезіндегі зертханалық-аспаптық зерттеулердің деректері______
9. Түскен кезіндегі қойылған диагноз_______________________________
10. Алдын-ала қойылған диагноз___________________________________
11. Құлау тәуекелін бағалау_______________________________________
12. Ауырсынуды бағалау
бар ☐
жоқ ☐
Пациентті іріктеу (қабылдау бөлімі) _________________________________
13. Емдеуге жатқызу күні мен уақыты "___"____________20____ ж._________
14. Триаж-жүйесі бойынша іріктеу__________________________________
15. Идентификациялық бейдж_____________________________________
16. Пациентке нұсқаулық__________________________________________
17. Санитарлық өңдеуден өтті ____________________________________
иә
жоқ (егер өтсе, уақытын, тазарту көлемін, көрсетілімдерді жазыңыз)
18. Тасымалдау түрлерi___________________________________________
19. Инфекциялардың бергілері _____________________________________
иә
жоқ
Егер иә болса, пациент изоляторға орналастырылды ма
иә
жоқ
20. Тұрғынүй- тұрмыс шарттары (мейіргерлік күтім ауруханаларына емдеуге жатқызу кезінде)
___________________________________________________________
21. Араласу ортасы (мейіргерлік күтім ауруханаларына емдеуге жатқызу кезінде) __
22. Материалдық қамтылуы (мейіргерлік күтім ауруханаларына емдеуге жатқызу кезінде)
___________________________________________________________
23. Әлеуметтік демеу (мейіргерлік күтім ауруханаларына емдеуге жатқызу кезінде)
Қарап-тексеру өткізген: Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID______________________
2-бөлім. Емдеуші дәрігердің алғашқы қарап-тексеруі________________
1. Қарап-тексеру күні мен уақыты, бөлімшесі, палата №, төсегі- 20___ "___" ________

2. Жалобы ________________________________________________________
3. Объективные данные пациента ____________________________________
4. Анамнез заболевания ____________________________________________
5. Анамнез жизни _________________________________________________
6. Наследственность _______________________________________________
7. Прием медикаментов на момент госпитализации
нет
да (наименование, когда и причины приема)
8. Предварительный диагноз ________________________________________
9. План обследования ______________________________________________
10. План лечения (вкладной лист 4) __________________________________
Лечащий врач: Ф.И.О. (при его наличии), ID ___________________________
Заполняется при родах:
1. Дата и время родов – "____" ______________ 20 ___ г. ________________
2. Общая информация (рост, вес, последняя менструация, первое шевеление плода, окружность живота, высота дна матки, положение плода, позиция и вид, сердцебиение плода, место, ЧСС, предлежащая часть, родовая деятельность, предполагаемый вес плода) ____________________________________________.
Осмотр проведен: Ф.И.О. (при его наличии), ID ________________________
3. Течение родов (время схваток, воды отошли, качество и количество вод, полное открытие, начало потуг, ребенок родился (первый, второй), критерии живорождения, пол, рост, вес, окружность головы) ________________________
Акушер Ф.И.О. (при его наличии), ID ____________________
Вкладной лист 1
к медицинской карте
стационарного пациента
Объективный статус пациента
1. Дата и время осмотра "____" _______________ 20 ___г. ___________
2. Рост (при поступлении и необходимости от профиля МО) ___________
3. Вес (при поступлении и необходимости от профиля МО) ____________
4. ЧСС _______________________________________________________
5. ЧДД _______________________________________________________
6. АД ________________________________________________________
7. Температура ________________________________________________
8. Количество выпитой жидкости __________________________________
9. Наличие/отсутствие стула и мочеотделения ___________________
10. Общее состояние (психоэмоциональный статус, внешний вид, нравственные нормы поведения, самооценка, контактность, адекватность восприятия окружающего, память, самоконтроль жизнеобеспечения, трудоспособность, выполняемая работа, сон и отдых, сексуальная удовлетворенность, нарушение дыхания, кашель, потребность в кислороде, система кровообращения, аппетит, язык, повседневный рацион и режим питания, зависимость от посторонней помощи при приеме пищи, причины расстройства приема пищи, совет по поводу соблюдения диеты, состояние мочевыделительной системы, количество потребления жидкости, водный баланс) (в зависимости от профиля МО)_____________________________;

2. Шағымдары___________________________________________________
3. Пациенттің объективті деректері__________________________________
4. Ауру анамнезі_________________________________________________
5. Өмір анамнезі_________________________________________________
6. Тұқым қуалаушылық______________________________________________________
7. Емдеуге жатқызу кезінде дәрі-дәрмектерді қабылдау
жоқ
иә (атауы, қашан және қабылдау себептері)
8. Алдын-ала қойылған диагноз___________________________________
9. Зерттеп-қарау жоспары_____________________________________________
10. Емдеу жоспары (4 қосымша парағы) ____________________________
Емдеуші дәрігер: Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID______________________________
Босану кезінде толтырылады: _____________________________________
1. Босану күні мен уақыты 20___ ж. "_____" ________________________________
2. Жалпы ақпарат (бойы, салмағы, соңғы етеккірі, ұрықтың бірінші қозғалуы, іш шеңберінің өлшемі, жатыр түбінің биіктігі, ұрықтың жатқан жатысы, позициясы және түрі, ұрықтың жүрек соғысы, орны, ЖЖЖ келетін бөлігі, босану қызметі, ұрықтың болжамды салмағы).
Қарап-тексеру жүргізілді: Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID___________________________
3. Босану ағымы (толғақ уақыты, қағанақ суы кетті, судың сапасы мен мөлшері, толық ашылуы, күшену басталуы, бала туды (бірінші, екінші), тірі туу өлшемшарттары, жынысы, бойы, салмағы, басының айналымы)
Акушер Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID_______________________________
Стационарлық пациенттің
медициналық картасына
1-қосымша парақ
Пациенттің объективті статусы
1. Қарап-тексеру күні мен уақыты "_____" ______________20____ ж.___________
2. Бойы (түскен кезде және МҰ бейініне байланысты қажеттілік кезінде) ____;
3. Салмағы (түскен кезде және МҰ бейініне байланысты қажеттілік кезінде) _;
4. ЖЖЖ_______________________________________________________
5. ТАӘ________________________________________________________
6. АҚ__________________________________________________________
7. Температурасы________________________________________________
8. Ішілген сұйықтық көлемі_______________________________________
9. Несеп пен нәжістің болуы/болмауы______________________
10. Жалпы жай-күйі (психикалық-эмоциялық статусы, сыртқы әлпеті, мінез – құлық адамгершілік нормалары, өзін-өзі бағалауы, байланысқа түсуі, қоршаған ортаны қабылдауының адекваттығы, зердесі, өз өмірін қамтамасыз етуді бақылауы, еңбекке қабілеттілігі, орындайтын жұмысы, ұйқысы мен демалуы, сексуалдық қанағаттануы, тыныс алуы бұзылуы, жөтел, оттегіне мұқтаждығы, қан айналым жүйесі, тәбеті, тілі, күнделікті рационы мен тамақтану режимі, тамақтану кезінде басқалардың көмегіне тәуелділік, тамақтануының бұзылу себептері, диета сақтау туралы кеңес, несеп шығару жүйесінің жағдайы, сұйықтықтар тұтыну мөлшері, су балансы) (МҰ бейініне байланысты қажеттілік кезінде) _____________;

11. Физиологические отправления (физиологические отправления сопровождаются, суточная регулярность самостоятельного опорожнения мочевого пузыря, характер мочи, дизурические расстройства, мочеиспускание, применение мочегонных средств, зависимость от посторонней помощи при мочеиспускании, суточная регулярность самостоятельного опорожнения кишечника, характер кала, запоры, поносы, дефекация, применение слабительных средств, зависимость от посторонней помощи при дефекации) (в зависимости от профиля МО) ___________________________________;
12. Двигательная активность (мышечный тонус, состояние суставов, степень подвижности суставов, риск образования пролежней) (в зависимости от профиля МО) ________________________________________.
Осмотр проведен: Ф.И.О. (при его наличии), ID врача _____________________.
Вкладной лист 2
к медицинской карте
стационарного пациента
Дневник
1. Дата и время осмотра - "____" ______________20____ г. ____________
2. Объективные данные пациента __________________________________
3. Жалобы ______________________________________________________
4. Динамика состояния пациента ___________________________________
5. Лабораторно-диагностические исследования ______________________
6. Течение послеродового периода (только для организаций, ведущих наблюдение за этой категорией пациентов) _______________________________
7. Партограмма (только для организаций, ведущих наблюдение за этой категорией пациентов) ________________________________________________
Осмотр проведен: Ф.И.О. (при его наличии), ID врача _____________________.
Вкладной лист 3
к медицинской карте
стационарного пациента
Информированное согласие пациента*
В соответствии с п. 3 статьи 134 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" (Медицинская помощь предоставляется после получения информированного устного или письменного добровольного согласия пациента)
ИИН ____________________________________________________________.
Ф.И.О. (при его наличии) (полностью) ________________________________
Дата рождения - "____" ______________________________20 ___г.
Находясь в МО (наименование МО)
Даю добровольное согласие на проведение следующих видов медицинского вмешательства:
1) Мне разъяснены возможные последствия переливания компонентов и (или) препаратов крови (реакции, осложнения, в том числе опасные для жизни, заражение вирусными и бактериальными инфекциями), а также отказа от переливания.
2) Информирован(а) о правах и обязанностях пациента, при лечении туберкулеза, о мерах по соблюдению "Правила поведения пациента туберкулезом", возникновения побочных реакций, применения мер принудительной изоляции при уклонении и/или отрывов (нарушение режима).

11. Физиологиялық сыртқа шыққан қалдықтар (физиологиялық сыртқа шыққан қалдықтар барысында, қуықтың өздігінен босауының тәуліктік жүйелілігі, несеп сипаты, дизуриялық бұзылулар, несеп шығару, ішектің өздігінен босауының тәуліктік жүйелілігі, нәжіс сипаты, іш қатулар, іш өтулер, дефекация, іш айдатқы заттарды қолдану, дефекация кезінде басқалардың көмегіне тәуелділік) (МҰ бейініне байланысты қажеттілік кезінде) _______________ ;
12. Қозғалу белсенділігі (бұлшық ет тонусы, буындар жағдайы, буындар қозғалғыштығының дәрежесі, жауыржара қаупі) (МҰ бейіні қажеттілігіне байланысты) _______________.
Қарап-тексеру жүргізілді: Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID_______________
Стационарлық пациенттің
медициналық картасына
2-қосымша парақ
Күнделiк
1. Қарап-тексеру күні мен уақыты_______ "____" __________ 20___ ж.______________
2. Пациенттің объективті деректері________________________________
3. Шағымдары_________________________________________________
4. Пациенттің жай-күйінің динамикасы____________________________
5. Зертханалық-аспаптық зерттеулер ______________________________
6. Босанудан кейінгі кезеңнің ағыны (тек қана осы санаттағы пациенттерге байқауды жүргізетін ұйымдар үшін) ___________________________________________
7. Партограмма (тек қана осы санаттағы пациенттерге байқауды жүргізетін ұйымдар үшін)
_____________________________________________________
Қарап-тексеру жүргізілді: Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID _____________________
Стационарлық пациенттің
медициналық картасына
3-қосымша парақ
Пациенттің хабардар етілген келісімі*
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 134-бабының 3-тармағына сәйкес (медициналық көмек пациенттің ауызша немесе жазбаша ерікті түрдегі келісімін алғаннан кейін көрсетілуі керек)
ЖСН___________________________________________________________
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) (толық)___________________________________
Туған күні – "____"___________20___ ж.____________________________________
МҰ бола отыра (МҰ атауы) _______________________________________
Медициналық араласудың мынадай түрлерін өткізуге ерікті түрде келісімімді беремін:
1) Маған қанның компоненттерін және (немесе) препараттарын құюдың мүмкін асқынулары (реакциялар, асқынулар, оның ішінде өмірге қауіпті, вирустық және бактериалдық инфекцияларды жұқтыру), сондай-ақ құюдан бас тарту түсіндірілді.
2) Туберкулезді емдеу кезінде науқас құқықтары мен міндеттері туралы, "Туберкулезбен ауыратын науқастың мінез-құлық қағидаларын" сақтау шаралары, жағымсыз реакциялардың пайда болуы, жалтарған және / немесе бөлінген жағдайда мәжбүрлеп оқшаулау шараларын қолдану туралы (режимді бұзу) түсіндірілді.

3) Мною представлена вся необходимая информация о состоянии своего здоровья, предыдущих эпизодах лечения, сопутствующих заболеваниях, перенесенных операциях, травмах, аллергических реакциях и других сведениях, необходимых для выбора правильной тактики лечения.
4) Я имел (а) возможность задавать любые вопросы и на все вопросы получил (а) исчерпывающие ответы в доступной форме.
Подпись: __________ Дата и время "____" ___________ 20 ___г. _________
Если заполнил родственник/опекун / законный представитель пациента:
Ф.И.О. (при его наличии) (полностью)
Ф.И.О. (при его наличии) ID врача
Дата и время – "_____" ______________ 20___ г. ____________________
Примечание:
Согласие на проведение инвазивного вмешательства подлежит отзыву, за исключением случаев, когда медицинские работники по жизненным показаниям уже приступили к инвазивному вмешательству и его прекращение или возврат невозможны в связи с угрозой для жизни и здоровья пациента.
Вкладной лист 4
к медицинской карте
стационарного пациента
Лист врачебных назначений
1. Дата и время – "____" ______________ 20 __ г. ______________________
2. Режим _________________________________________________________
3. Диета __________________________________________________________
4. Наименование услуги, лекарственного средства (с конкретными рекомендациями по времени их назначения и времени их отмены)
5. Дата назначения (по времени) и дата окончания – "___" __________ 20_ г. _________ и "____" ____________ 20 ___г. ___________________________
Ф.И.О. (при его наличии), ID врача ___________________________________
Вкладной лист 5
к медицинской карте
стационарного пациента
Обоснование клинического диагноза (в соответствии с внутренними правилами, количество обоснований не исчерпывается только указанными)
1. Дата и время – "____"_______________ 20___ г. _____________
2. Объективные данные _____________________________________________
3. Жалобы ________________________________________________________
4. Интерпретация результатов доступных лабораторных и диагностических исследований _______________________________________________________
5. Диагноз ________________________________________________________
6. Лист врачебных назначений _______________________________________
Ф.И.О. (при его наличии), ID врача ___________________________________
Вкладной лист 6
к медицинской карте
стационарного пациента
"Предтрансфузионный эпикриз"
Трансфузионный анамнез в истории болезни:
трансфузий ранее не проводилось
трансфузионный анамнез без особенностей
имели место посттрансфузионные осложнения, указать какие
Акушерский анамнез для женщин:
без особенностей
многократные (5 раз и более) беременности, включая случаи мертворождения, абортов и выкидышей в ранних сроках
Иммуногематологические особенности:
не выявлены
выявлены вариантные формы антигенов или экстраагглютинины
выявлены иммунные антиэритроцитарные антитела (указать специфичность, если известно)
антиэритроцитарные антитела не исследовались
Показания для эритроцитсодержащих компонентов крови (ЭКК) ОАК, КЩС от ж/ г. ______________________________________________________________
Одна доза консервированных эритроцитов у взрослых увеличит гемоглобин примерно на 10г/л ____________________________________________________
острая анемия, гемоглобин г/л
хроническая некомпенсированная анемия, гемоглобин г/л, клинические данные: жалобы на выраженную слабость, ЧД , Ps, АД
снижение доставки О2 при анемии, Hb г/л, РаО2 мм рт. ст., РvО2мм рт. ст.
Расчетная доза ____________________________________________________
Показания для СЗП/криопреципитата _________________________________
Данные последней коагулограммы: (достаточно одного измененного показателя коагулограммы или ВСК более 30 минут) ПТИ %, МНО, АЧТВ, Фибриноген г/л, АТIII _________________________________________________
Толерантность плазмы к гепарину, ВСК мин ___________________________
Анализ от дд/мм/гг ________________________________________________
дефицит факторов коагуляционного гемостаза
дефицит плазменных антикоагулянтов
плазмообмен

3) Мен денсаулығым туралы, емделудің алдыңғы эпизодтары, қосарласқан аурулар, бастан өткерген операциялар, жарақаттар, аллергиялық реакциялар туралы және емдеудің дұрыс тактикасын таңдау үшін қажетті барлық ақпарат бердім.
4) Менде кез-келген сұрақтар қою мүмкіндігі болды, және мен қол жетімді түрде барлық сұрақтарға толық жауап алдым.
Қолы: _______________ Күні мен уақыты 20___ ж. "____"________
Егер пациенттің туысы/ қамқоршысы/ заңды өкілі толтырса:
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) (толық)
ДәрігердіңТ.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Күні мен уақыты "____"________20___ ж. _______________
Ескертпе:
Медициналық қызметкерлер көрсетілімдер бойынша инвазиялық араласуларды бастап кеткен және пациенттің өміріне қауіп төнуіне байланысты оны тоқтату және қайтару мүмкін болмаған жағдайларды қоспағанда, инвазиялық араласулар жүргізуге келісім қайтаруға жатады.
Стационарлық пациенттің
медициналық картасына
4-қосымша парақ
Дәрігерлік тағайындаулар парағы
1. Күні мен уақыты-20____ ж.___________________ "______"__________
2. Тәртібі_______________________________________________________
3. Ем-дәм_______________________________________________________
4. Көрсетілетін қызметтердің, дәрілік заттардың атауы (оларды тағайындау уақыты мен күшін жою уақыты бойынша нақты ұсыныстармен)
5. Тағайындау күні (уақытымен) мен аяқтау күні 20___ "_____" _________
Дәрігердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID_______________________
Стационарлық пациенттің
медициналық картасына
5-қосымша парақ
Клиникалық диагнозды негіздеу (ішкі қағидаларға сәйкес, негіздемелер саны тек көрсетілгендермен ғана шектелмейді)
1. Күні мен уақыты -20_____ "_____" ________________________________
2. Объективті деректері__________________________________________
3. Шағымдары___________________________________________________
4. Қолжетімді зертханалық және диагностикалық зерттеулердің нәтижесін түсіндіру__________________________________________________________
5. Диагноз______________________________________________________
6. Дәрігерлік тағайындаулар парағы_________________________________
Дәрігердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID_____________________
Стационарлық пациенттің
медициналық картасына
6-қосымша парақ
"Трансфузия алдындағы эпикриз"
Ауру тарихындағы трансфузиялық анамнез:
трансфузиларя бұрын өткізілмеген
ерекшеліктері жоқ трансфузиялық анамнез
трансфузиядан кейінгі асқынулар орын алды, қандай екенін көрсету қажет
Әйелдер үшін акушерлік анамнез:
ерекшеліктері жоқ
көп реттік (5 және одан артық) жүктілік, өлі туу, ерте мерзімдегі аборт және түсік жағдайларын қоса алғанда
Иммунды гематологиялық ерекшеліктер:
болған жоқ
антигендердің немесе экстраагглютининдердің нұсқалы түрлері табылған
иммундық антиэритроцитарлық анти денелер табылған (белгілі болса, ерекшеліктерін көрсету қажет)
антиэритроцитарлық анти денелер зерттелген жоқ
Құрамында эритроциттер бар қан компоненттері үшін көрсетілімдер (ЭҚК) ЖҚА, ҚСЖ ___________________________________________________________________________
Ересектерде консервіленген эритроциттердің бір дозасы гемоглобинді шамамен 10 г/л көбейтеді _____________________________________________________________
Жіті қаназдық, гемоглобин г/л
созылмалы теңгерілмеген қаназдық гемоглобин г/л, клиникалық деректер: айқын әлсіздікке шағым, ТЖ, Ps, АҚ
0 қаназдық кезінде О2 жеткізудің төмендеуі Hb г/л, РаО2 мм. сын. бағ, РvО2 мм. сын. бағ
Есептелген дозасы____________________________________________
СЗП/криопреципитат үшін көрсетілімдер___________________________
Соңғы коагулограмманың деректері: (коагулограмманың өзгерген бір көрсеткіші немесе 30 минуттан артық ҚҰУ жеткілікті) ПТИ %, ХНҚ, БІТУ Фибриноген г/л, АТIII_________________
Плазманың гепаринге төзімділігі, ҚҰУ мин_________________________
Талдау күні/айы/жылы________________________________________________________
коагуляциялық гемостаза факторларының тапшылығы
плазмалық антикоагулянттардың тапшылығы
плазмаалмасу

Расчетная доза (12-20мл/кг) ______________________________
Показания для КТ: последнее количество тромбоцитов *109/л _______
Анализ от дд/мм/гг ____________________________________________
геморрагический тромбоципенический синдром
Тромбоцитопения менее 10*109/л без геморрагического синдрома.
Тромбоцитопения менее 50*109/л, хирургическая операция.
Тромбоцитопения менее 100*109/л, нейрохирургическая операция.
Тромбоцитопатия, геморрагический синдром.
Расчетная доза ___________________________________________________
Показания для альбумина: __________________________________________
Гипопротеинемия/гипоальбуминемия г/л, _____________________________
Анализ от дд/мм/гг ________________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии), ID врача, обосновавшего показания к трансфузии
______________________________________________________________
Показания к трансфузии проверены, подтверждаю ______________________
Заведующий отделением Ф.И.О. (при его наличии), ID врача __________________
Протокол трансфузии компонентов, препаратов крови
Дата проведения трансфузии – "____" ______________ 20 ___ г.
Время проведения трансфузии: начата дд/мм/гг, окончена дд/мм/гг – начало "____" ____________20 __г. окончание "____" ____________ 20 ___г.
Группа крови и резус-принадлежность пациента _______________________
Отделение больницы, где проводится трансфузия ______________________
До трансфузии: ___________________________________________________
АД ______________________________________________________________
Ps _______________________________________________________________
t0 _______________________________________________________________
Трансфузионный анамнез __________________________________________
Показания к трансфузии ____________________________________________
Наименование трансфузионной среды ________________________________
Группа крови и резус-принадлежность донора _________________________
Номер этикетки трансфузионной среды _______________________________
Наименование организации-заготовителя трансфузионной среды ____________________________________________________________________
Дата заготовки трансфузионной среды ________________________________
Проведение проб на совместимость:
- по группе крови __________________________________________________
- по резус-фактору _________________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии), ID врача, проводившего пробы (группа крови и резус) _______________________________________________________________
- биологическая проба ______________________________________________
Перелито______________ (мл) (внутривенно, капельно, струйно, капельно-струйно)
Реакции и/или осложнения после трансфузии __________________________
Предпринятые меры _______________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии), ID врача, проводившего трансфузию ___________
После трансфузии: Ps___________, АД ______, t0 _____ (через 1 час); Ps___________, АД ______, t0 _____ (через 2 часа); Ps___________, АД ______, t0 _____ (через 3 часа). Цвет первой порции мочи _________________________
Суточный диурез __________________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии), ID среднего медицинского работника __________
Дата, время – "____" ______________ 20 ___г. _____________
Трансфузионный лист

Есептелген доза (12-20мл/кг) __________________________________
КТ үшін көрсеткіштер: тромбоциттердің соңғы саны *109/л____________
Талдау күні/айы/жылы_________________________________________________
Геморрагиялық тромбоцитопениялық синдром
Геморрагиялық синдромсыз 10*109/л төмен тромбоцитопения
50*109/л төмен тромбоцитопения, хирургиялық операция
100*109/л төмен тромбоцитопения, нейрохирургиялық операция
Тромбоцитопатия, геморрагиялық синдром
Есептелген доза_____________________________________________
Альбумин үшін көрсеткіштер: _____________________________________
Гипопротеинемия/гипоальбуминемия г/л, _____________________________________
Талдау күні/айы/жылы
Трансфузияға көрсетілімдерді негіздеген дәрігердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID ______________________________________________________
Трансфузияға көрсетілімдер тексерілгенін растаймын_______________
Бөлімше меңгерушісі Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID____________________
Қан компоненттері, препараттары трансфузиясының хаттамасы
Трансфузияны өткізген күні 20____ "____" _______________________________
Трансфузияны өткізген уақыты: басталды күні/айы/жылы, аяқталды күні/айы/жылы – басталуы 20____ "____" _____, аяқталуы 20____ "____" _____
Науқастың қан тобы мен резус-тиістілігі_____________________________
Трансфузия өткізілетін аурухана бөлімшесі__________________________
Трансфузияға дейін: _____________________________________________
АҚ ____________________________________________________________
Ps _____________________________________________________________
t0 _____________________________________________________________
Трансфузиялық анамнез ________________________________________
Трансфузияға көрсетілімдер ________________________________________
Трансфузиялық ортаның атауы ______________________________________
Донордың қан тобы мен резус-тиістілігі_____________________________
Трансфузиялық орта этикеткасының нөмірі___________________________
Трансфузиялық ортаны дайындаушы ұйымның атауы___________________
Трансфузиялық ортаны дайындау күні________________________________
Үйлесімділік сынамалар өткізу: _________________________________________
-қан тобы бойынша
- резус-тиістілігі бойынша
Сынамаларды өткізген дәрігердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID (қан тобы және резус)
- биологиялық сынама
Құйылған _______ миллилитр (мл) (тамыр ішіне, тамшылатып, сорғалатып, тамшылатып-сорғалатып)
Трансфузиядан кейінгі реакция және/немесе асқыну
Қабылданған шаралар
Трансфузияны өткізген дәрігердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Трансфузиядан кейін:
Ps___________, АҚ ______, t 0 _____ (1 сағаттан кейін); Ps___________, АҚ ______, t0 _____ (2 сағаттан кейін);
Ps___________, АҚ ______, t0 _____ (3 сағаттан кейін). Несептің бірінші бөлігінің түсі Тәуліктік диурез
Орта медицина қызметкерінің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID________________________
Уақыты мен күні 20_____ "_____" ______________________________________
Трансфузиялық парақ

1. Дата – "____" ____________ 20 __г.
2. Наименование трансфузионной среды______________________________
3. Количество ____________________________________________________
мл
4. Группа крови, Rh донора _________________________________________
5. Показания ______________________________________________________
6. № этикетки, страна производитель _________________________________
7. Осложнения ____________________________________________________
8. Ф.И.О. (при его наличии), ID врача _________________________________
Вкладной лист 7
к медицинской карте
стационарного пациента
Протокол диагностических исследований/услуг
1. Дата и время проведения – "____" _________ 20 ___г.
2. Наименование услуги из тарификатора ____________________________
3. Данные описания проведенного исследования ______________________
4. Заключение ____________________________________________________
5. Ф.И.О. (при его наличии), ID врача ________________________________
Вкладной лист 8
к медицинской карте
стационарного пациента
Карта основных показателей состояния пациента и назначений в отделении (палате) реанимации и интенсивной терапии
1. Дата и время осмотра – "____" _________ 20__г. ____________
2. Объективные данные (температура, ЧДД, ИВЛ, SpO2 / FiO2, ЦВД, АД, Оценки боли по ВАШ, Оценка делирия RASS) ____________________________
3. Лист врачебных назначений (с посекундным отражением времени проведения манипуляции) _____________________________________________
4. Диагноз ________________________________________________________
5. Дневник (статус дополнительных жизнеобеспечивающих приборов, при наличии, описание гидробаланса) _________________________________
6. Ф.И.О. (при его наличии), ID врача _________________________________
Вкладной лист 9
к медицинской карте
стационарного пациента
Консультация специалиста
1. Дата и время осмотра – "___" ___________ 20 ___ г. _____________
2. Вид консультации _______________________________________________
3. Интерпретация результатов лабораторных анализов, дополнительных исследований ________________________________________________________
4. Диагноз ________________________________________________________
5. Назначение необходимых услуг и лекарственных средств ______________
6. Ф.И.О. (при его наличии), ID врача _________________________________
При наличии:
7. Записи консилиумов (включает согласованную позицию по диагнозу, рекомендации обследованию и лечению. При особой позиции одного из участников консилиума, его мнение также регистрируется)
Вкладной лист 10
к медицинской карте
стационарного пациента
Протокол операции/процедуры/афереза

1. Күні-20_____ "_____" _________________________________________
2. Трансфузиялық ортаның атауы____________________________________
3. Мөлшері __________________________________________________ мл
4. Донордың қан тобы, Rh_________________________________________
5. Көрсетілімдер_________________________________________________
6. Заттаңба №, өндіруші ел___________________________________________
7. Асқынулар___________________________________________________
8. Дәрігердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID___________________________
Стационарлық пациенттің
медициналық картасына
7-қосымша парақ
Диагностикалық зерттеулер/көрсетілетін қызметтер хаттамасы
1. Өткізу күні мен уақыты - 20___ ж.___________________ "_____" ________
2.Тарификатордан қызметтің атауы_________________________________
3. Өткізілген зерттеулер туралы ақпарат_____________________________
4. Қорытындысы_________________________________________________
5. Дәрігердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID___________________________
Стационарлық пациенттің
медициналық картасына
8-қосымша парақ
Реанимация және қарқынды терапия бөлімшесіндегі (палатасындағы) науқастың жай-күйінің негізгі көрсеткіштері мен тағайындаулар картасы
1. Қарап-тексеру күні мен уақыты – 20___ж._______________ "____"_________
2. Объективті деректері (температура, ЖЖЖ, ӨЖВ, SpO2 / FiO2, ОВҚ, АҚ, ВАШ бойынша ауырсынуды бағалау, RASS делириясын бағалау) __________________
3. Дәрігерлік тағайындаулар парағы (манипуляция өткізу уақытын секундпен көрсету) __________________________________________
4. Диагноз______________________________________________________
5. Күнделік (қосымша өмірді қамтамасыз ететін аспаптар мәртебесі, бар болған жағдайда гидробаланс сипаттамасы) _______________________
6. Дәрігердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID___________________________
Стационарлық пациенттің
медициналық картасына
9-қосымша парақ
Маман консультациясы
1. Қарап-тексеру күні мен уақыты - 20_____ ж. "_____"__________
2. Консультация түрі____________________________________________________
3. Зертханалық талдаулар және диагностикалық зерттеулердің, қосымша зерттеулердің нәтижелерін түсіндіру_______________________________________________
4. Диагноз______________________________________________________
5. Қажетті дәрілік заттар мен қызметтерді тағайындау_________________
6. Дәрігердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID___________________________
Бар болған жағдайда:
7. Жазбалары консилиум (диагнозы бойынша келісілген зерттеп-қараумен және емдеу ұсыныстарын қамтуы тиіс. Консилиум қатысушыларының бірінде ерекше позициясы болған кезде, оның пікірі тіркеледі)
Стационарлық пациенттің
медициналық картасына
10-қосымша парақ
Операция/ем-шара/ аферез хаттамасы

1. Дата и время – "___" ____________ 20 ___г. ____________
2. Показания к операции/процедуры/афереза ___________________________
3. Клинический диагноз (при проведении сердечно–сосудистых операций описывается состояние пациента перед операцией, подготовка к наркозу, измерение объективных данных каждые 5 минут, осложнения по ходу наркоза и операции) _________________________________________________________
4. Анестезиологическое пособие ____________________________________
5. Протокол операции включая: ______________________________________
5.1 Дату и время начала и окончания операции/процедуры/афереза
___________________________________________________________________
5.2 Течение (описание) операции/процедуры/афереза, включая технику выполнения
_________________________________________________________
5.3 Участие консультантов во время операции/процедуры/афереза, рекомендации
_______________________________________________________
5.4 Проведение дополнительных методов исследования и лабораторных исследований
________________________________________________________
5.5 Исход операции, осложнения во время операции (если не было, необходимо указать "осложнений во время операции/процедуры/афереза не было")
______________________________________________________________
5.6 Количество кровопотери _________________________________________
(мл)
5.7 Код и наименование операции/процедуры/афереза ___________________
5.8 Диагноз после операции/процедуры/афереза ________________________
5.9 Рекомендации __________________________________________________
5.10 Ф.И.О. (при его наличии), ID оперирующего врача, ассистентов, анестезиолога и СМР
_________________________________________________
Вкладной лист 11
к медицинской карте
стационарного пациента
История развития новорожденного
Заполняется в родзале:
Дата и время – "____" ______________ 20 ___г. __________
1. Информация о родителях (группа крови, резус-принадлежность) _______
2. Подробная информация о рождении/смерти, поступлении, выписке, переводе новорожденного
_________________________________________________________________
3. Заключительный диагноз новорожденного __________________________
4. Наследственность со стороны матери/отца __________________________
5. Информация о новорожденном и родах _____________________________
6. Оценка состояния новорожденного по шкале Апгар ___________________
7. Информация о ГВ, пороках развития, родовых травмах, профилактике гонобленореи
________________________________________________________
8. Дата проведения скрининга на наследственную патологию (фенилкетонурия, врожденный гипотиреоз, аудиологический скрининг)
____________________________________________________________________
Дежурный акушер Ф.И.О. (при его наличии), ID _______________________
Дежурный врач Ф.И.О. (при его наличии), ID __________________________
Заполняется при переводе новорожденного из родзала в отделение:
____________________________________________________________________
Дата и время – "____" __________ 20 ___ г.

1. Күні мен уақыты - 20___ ж. "____" _________.___________
2. Операция/ем-шара / аферезге көрсетілімдер_________________________________
3. Клиникалық диагноз (жүрек-қан тамырлары операцияларын жүргізу кезінде операция алдындағы пациенттің жай-күі, наркозға дайындық, әрбір 5 минут сайын объективті деректерді өлшеу, наркоз және операция барысында асқынулар сипатталады)
4. Анестезиялық құрал________________________________
5. Операция/ем-шара / аферез хаттамасы: ________________________________
5.1 Операция/ем-шара / аферез басталған және аяқталған күні мен уақыты _______________
5.2 Операция/ем-шара / аферез ағымы (сипаттамасы), орындау техникасын қоса алғанда __________________________________________________________________
5.3 Операция/ем-шара / аферез кезінде консультанттардың қатысуы, ұсынымдары __________________________________________________________________
5.4 Қосымша зерттеулер әдістерін және зертханалық зерттеуді жүргізу __________________________________________________________________
5.5 Операцияның ақыры, операция кезіндегі асқынулар (егер болмаса "Операция/ем-шара / аферез кезінде асқынулар болған жоқ" деп көрсету қажет) _______________________________
5.6 Қан кету______________________________________________________________ (мл)
5.7 Операция/ем-шара / аферез коды мен атауы________________________________
5.8 Операция/ем-шара / аферезден кейінгі диагнозы______________________________
5.9 Ұсынымдар_____________________________________________________
5.10 Операция/ем-шара / аферез жасаған дәрігерлердің, ассистенттердің, анестезиолог пен ОМҚ Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID___________________________________________
Стационарлық пациенттің
медициналық картасына
11-қосымша парақ
Жаңа туған нәрестенің даму тарихы
Босану бөлімшесінде толтырылады:
Уақыты мен күні - 20____ ж. "____" _________
1. Ата-анасы туралы ақпарат (қан тобы, резус-тиістілік) ______________
2. Жаңа туған нәрестенің туу/қайтыс болу, түсуі, шығуы, ауыстырылуы туралы толық сипаттамасымен ақпарат____________________________
3. Жаңа туған нәрестенің қорытынды диагнозы______________
4. Анасы/әкесі жағынан тұқым қуалаушылық___________________________
5. Жаңа туған нәресте және босану үрдісі туралы ақпарат___________________________
6. Жаңа туған нәрестені Апгар шкаласы бойынша бағалау___________________________
7. Емшек cүтімен тамақтандыру, даму ақаулары, туу, жарақаттанушылық, гонобленореяның профилактикасы туралы ақпарат__________________________________________
8. Тұқым қуалайтын патологияға скринингі (фенилкетонурия, туа біткен гипотиреоз, аудиологиялық скрининг) жүргізу күні___________________________
Кезекші акушер Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID ____________________
Кезекші дәрігер Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID _____________________
Жаңа туған нәрестені босану залынан бөлімшеге ауыстыру кезінде толтырылады:
______________________________________________________
Уақыты мен күні -20____ж. "____" ________

1. Информация о переводе новорожденного в отделение, № палаты
____________________________________________________________________
2. Состояние ребенка при переводе из родзала ____________________________
3. Диагноз предварительный ___________________________________________
4. Принял и провел обработку медицинский брат/сестра Ф.И.О. (при его наличии), ID
____________________________________________________________________
Дежурный врач Ф.И.О. (при его наличии), ID ______________________________
Первый осмотр ребенка в палате (отделении.) новорожденных детей
____________________________________________________________________
Дата и время – "___" ____________ 20 ___г. _____________
1. Общее состояние (положение ребенка, характер крика, тремор, мышечный тонус), кожные покровы, видимые слизистые, пуповинный остаток, форма грудной клетки, когда приложен к груди ___________________________
2. Частота ГВ ___________________________________________________________
3. Состояние легких, пульс ________________________________________________
4. Данные ежедневного общего осмотра новорожденного, изменение состояния новорожденного
________________________________________________________________________
5. Вакцинации, скрининг на наследственную патологию, аудиологический неонатальный скрининг
________________________________________________________________________
Дежурный акушер Ф.И.О. (при его наличии), ID _______________________________
Дежурный врач Ф.И.О. (при его наличии), ID __________________________________
Заключение и предварительный диагноз _____________________________________
1. Назначения и их обоснование ____________________________________________
2. Диагноз_______________________________________________________________
Заключительная часть: ____________________________________________________
Выписной эпикриз ________________________________________________________
Эпикриз содержит динамические изменения в состоянии пациента; возникшие осложнения в ходе лечения; резюмирование результатов лабораторных исследований, а также консультации; исходя из диагноза, определить дальнейший способ лечения, при наличии реабилитации, выдаются рекомендации с указанием реабилитационного потенциала, диагноза и шкалы реабилитационного маршрута. По требованию копия выписного эпикриза выдается на руки пациенту.
1. Диагноз клинический____________________________________________________
Дата установления – "____" _____________20 ___ г.
2. Другие виды лечения ____________________________________________________

1. Жаңа туған нәрестені бөлімшеге ауыстыру туралы ақпарат, палата №
______________________________________________________
2. Босану залынан ауыстырылғандағы нәрестенің жай-күйі_______________________
3. Алдын ала қойылатын диагноз_______________________
4. Нәрестені қабылдаған және өңдеген мейіргер Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID_______
Кезекші дәрігер Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID_______________________
Жаңа туған нәрестелер палатасында (бөлімшесінде) нәрестені алғашқы рет қарап-тексеру
__________________________________________________
Уақыты мен күні - 20__ж. "____" ______
1. Жалпы жай-күйі (нәрестенің жатқан жатысы, дауысының сипаттамасы, тремор, бұлшық ет тонусы), тері қабаты, көрінетін жылбысқы қабықтары, кіндік қалдығы, емізу кезінде көкірек клеткасының қалпы______________________________________________
2. Емшек сүтімен тамақтандыру жиілігі____________________________________________
3. Өкпесінің, тамыр соғуының жай-күйі________________________________________
4. жаңа туған нәрестені күнделікті жалпы қарап-тексеру деректері, жаңа туған нәрестенің жай-күйінің өзгеруі _______________________________________
5. Вакцинациялар, тұқым қуалайтын патологияларға скрининг, аудиологиялық неонаталды скрининг_______________________________________
Кезекші акушер Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID___________________________________
Кезекші дәрігер Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID_____________________________________
Қорытынды және алдын ала қойылған диагноз________________________________
1. Ұсынымдар мен олардың негізделуі_______________________________________
2. Диагноз_______________________________________
Қорытынды бөлім: _______________________________________
Шығару эпикризі_______________________________________
Эпикриз пациенттің жай-күйіндегі динамикалық өзгерістерді; емдеу кезіндегі асқынуларды; зертханалық зерттеулердің, сондай-ақ консультациялардың нәтижелерін қорытындылауды; диагнозға сүйене отырып, емдеудің одан әрі әдісін анықтауды, бар болған жағдайда оңалту әлеуетін, оңалту диагнозын және оңалту бағдарының ауқымын көрсететін ұсыныстар беруді қамтиды. Сұрау бойынша пациентке эпикриздің көшірмесі беріледі.
1. Клиникалық диагноз____________________________________
Қойылған күнi - 20____ж. "____" ______
2. Емдеудiң басқа түрлерi ______________________________________

3. Отметка о выдаче листа о временной нетрудоспособности
________________________________________________________________________
№ листка нетрудоспособности, дата открытия и закрытия листка нетрудоспособности
4. Исход пребывания _____________________________________________.
Переведен в МО (из регистра МО) __________________________________
5. Трудоспособность ______________________________________________
6. Дата и время выписки ____________________________________________
7. Проведено койко-дней ___________________________________________
8. Для поступивших на экспертизу – заключение _______________________
Заведующий отделением Ф.И.О. (при его наличии), ID __________________
Лечащий врач Ф.И.О. (при его наличии), ID ___________________________
Заполняется при смерти: ________________________________________
Умер дд/мм/гг – "____" ____________ 20 __г.
Аутопсия проводилась:
да
нет
Патологическое (гистологическое) заключение: _______________________
Патоморфологический диагноз (основной) ___________________________
осложнения основного заболевания __________________________________
сопутствующий ___________________________________________________
Врач Ф.И.О. (при его наличии), ID ___________________________________
Вкладной лист 12
к медицинской карте
стационарного пациента
Карта медицинского осмотра при обращении (поступлении) в организацию здравоохранения, оказывающую медицинскую помощь в стационарных условиях, по поводу получения телесных повреждений и (или) психологического воздействия в результате жестокого обращения
Дата и время обращения
Паспортные данные
1. ИИН
2. Ф.И.О. (при его наличии)
3. Дата рождения: число, месяц, год
4. Пол
мужской
женский
5. Возраст
6. Национальность
7. Житель
города
села
8. Гражданство, адрес проживания
9. Место работы и (или) учебы и (или) детского учреждения
Должность Образование
10. Наименование страховой компании, № страхового полиса
11. Тип возмещения
12. Социальный статус
13. Повод обращения: телесное повреждение и (или) психологическое воздействие (подчеркнуть)
14. Жалобы
15. Анамнез:
указать сведения:
о случае применения физического и (или) психологического насилия с указанием времени и даты;
о применении оружия и (или) предметов, использованных в качестве оружия.
16. Описание телесных повреждений:
Описание ссадины
1. Точная анатомическая локализация
2. Форма: линейная
, округлая
, овальная
, неправильная овальная
, треугольная
3. Направление: вертикальное
, горизонтальное
, косо-вертикальное в направлении сверху вниз, слева направо
;
4. Размеры (длина ХХХ, ширина в ХХХ см);

3. Еңбекке уақытша жарамсыздық парағын беру туралы белгi _________________________
еңбекке жарамсыздық парағының №, ашылған және жабылған күні
4. Немен аяқталды ______________________________________
МҰ ауыстырылды (МҰ тіркелімінен)
5. Еңбекке қабiлеттiлiгi______________________________________
6. Шыққан күнi мен уақыты______________________________________
7. Өткiзген төсек-күндер ______________________________________
8. Сараптамаға түскендер үшiн – қорытынды______________________________________
Бөлімше меңгерушісі Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID______________________________
Дәрігер Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID______________________________________
Қайтыс болған жағдайда толтырылады:
Қайтыс болды күні/айы/жылы – "____"________20___ж.______________
Аутопсия жүргізілді:
иә
жоқ
Патологиялық (гистологиялық) қорытынды: _____________________________
Патологиялық морфологиялық диагноз (негізгі) _____________________________
негiзгi ауруының асқынуы _____________________________
қосалқы_____________________________
Дәрігердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID____________________________
Стационарлық пациенттің
медициналық картасына
12-қосымша парақ
Қатыгез қарау нәтижесінде дене жарақаттарын алу және (немесе) психологиялық әсер ету себебі бойынша стационар жағдайында медициналық көмек көрсететін денсаулық сақтау ұйымына жүгінген (түскен) кездегі медициналық қарап-тексеру картасы
Жүгінген күні мен уақыты
Төлқұжат деректері
1. ЖСН
2. Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
3. Туған күні: күні, айы, жылы
4. Жынысы ☐ ер ☐ әйел
5. Жасы
6. Ұлты
7. Ауыл тұрғыны ☐қала ☐
8. Азаматтығы тұрғылықты мекенжайы
9. Жұмыс және (немесе) оқу және (немесе) балалар мекемесінің орны
Лауазымы Білімі
10. Сақтандыру компаниясының атауы, сақтандыру полисінің №
11. Өтеу түрі
12. Әлеуметтік мәртебесі
13. Жүгіну себебі: дене жарақаты және(немесе) психологиялық әсер ету (астын сызу)
14. Шағымдар
15. Анамнез:
Деректерді көрсету:
Уақыты мен күнін көрсете отырып физикалық және психологиялық зорлық көрсету жағдайлары туралы;
Қару және (немесе) қару ретінде қолданылған құралдарды қолдану туралы.
16. Дене жарақаттарының сипаттамасы:
Тырналудың сипаттамасы
1. Нақты анатомиялық локализация (сызбада көрсету)
2. Пішіні: сызықтық☐, дөңгелек☐, сопақ☐, тұрақты емес сопақ☐, үшбұрышты☐
3. Бағыты: тік☐, көлденең☐, көлбеу-тік бағытта жоғарыдан төменге, солдан оңға☐;
4. Өлшемдері (ұзындығы ХХХ, ені ХХХ см);

5. Состояние дна либо покрывающей корочки - влажная
, западает по отношению к уровню окружающей кожи
; на уровне окружающей кожи
; выше уровня окружающей кожи
, отпадает по периферии
, участок гиперпигментации
гипопигментации
6. Особенности состояния окружающих мягких тканей: припухлость
, гиперемированы
, с наложением крови
, почвы
Описание кровоподтека
1. Точная анатомическая локализация
2. Форма: линейная
, округлая
, овальная
, неправильная овальная
, треугольная
,
3. Направление: вертикальное
, горизонтальное
, косо-вертикальное в направлении сверху вниз, слева направо
;
4. Размеры (длина ХХХ, ширина ХХХ в см);
5. Цвет кровоподтека - красно-багровый
, синюшно- фиолетовый
, бурый
, зеленоватый
, желтый
;
6. Особенности состояния окружающих мягких тканей: припухлость, гиперемированы
, с наложением крови
, почвы
.
Описание раны
1. Точная анатомическая локализация
2. Форма и размеры раны при зиянии и сближении краев: линейная
, веретенообразная
;
3. Характер и особенности дефекта ткани: наличие дефекта "минус-ткань"
;
4. Особенности краев: осадненность
, кровоподтечность
, отслоенность
, загрязненность
, инородные включения
;
5. Рельеф скошенности стенок: ровные
, гладкие
, располагаются отвесно
одна стенка скошена, а другая подрыта
;
6. Осадненность концов
;
7. Особенности дна: наличие межтканевых соединительно-тканных перемычек
, повреждений мышц
, костей
;
8. Особенности повреждения волос в области раны; поперечно или косопоперечно пересечены в начальной и средней трети раны
, в конечном отрезке волоса
с вывороченными луковицами
.
9. Особенности микрорельефа на плоскости разреза, разруба, распила хряща, кости: ровный
, не ровный
, зазубренный
.
Описание перелома (открытый)
1. Точная анатомическая локализация;
2. Форма линейная
, неправильная
, многооскольчатая
3. Размеры ХХХсм,
4. Направление линий перелома (трещин) вертикальное
, горизонтальное
, косо-вертикальное в направлении сверху вниз, слева направо
;
5. Размеры, ориентировка свободных отломков, дефектов, сколов кости и вдавлений
6. Особенности повреждения позвоночника: локализация и свойства кровоизлияний в окружающих позвоночник тканях, переломов тел, дужек и отростков позвонков, характер их смещения, повреждений связочного аппарата, межпозвонковых дисков, над- и подоболочечных кровоизлияний, спинного мозга.
Схема анатомической локализации
Схема мужчина
Схема женщина
17. Обследование психического состояния
1. Сознание
1.1 Сознание ясное, не нарушено
;
1.2 Сознание нарушено, дезориентирован:
во времени
,
в месте
,
в собственной личности
;

5. Түбінің және жабынды қыртысының жай-күйі - ылғалды☐, айналасындағы тері деңгейіне қатысты батады☐; қоршаған тері деңгейінде ☐; қоршаған тері деңгейінен жоғары ☐, периферия бойынша шыққан ☐ гиперпигментация учаскесі ☐; гипопигментация ☐ ;
6. Қоршаған жұмсақ тіндердің жай-күйінің ерекшеліктері: ісіну☐, гиперемияланған☐, қан, топырақ салу☐
Көгерудің сипаттамасы
1. Нақты анатомиялық оқшаулау;
2. Пішіні: сызықтық☐, дөңгелек☐, сопақ☐, тұрақты емес сопақ☐, үшбұрышты☐, 3.Бағыты: тік☐, көлденең☐, көлбеу-тік бағытта жоғарыдан төменге, солдан оңға ☐;
4. Өлшемдері (ұзындығы ХХХ, ені ХХХ см);
5. Көгерудің түсі – қызыл-қызғылт ☐, көкшіл-күлгін☐, қоңыр☐, жасыл☐, сары ☐ ;
6. Қоршаған жұмсақ тіндердің жай-күйінің ерекшеліктері: ісіну☐, гиперемияланған☐, қан, қыртыс☐.
Жараның сипаттамасы
1. Нақты анатомиялық оқшаулау;
2. Жараның пішіні мен өлшемдері: сызықты☐, шпиндель тәрізді☐;
3. Мата ақауының сипаты мен ерекшеліктері: "минус-мата" ақауының болуы☐;
4. Шеттердің ерекшеліктері: шөгу☐, көгеру☐, бөліну☐, ластану☐, бөгде қосындылар☐;
5. Қабырғалардың бедері: біртегіс☐, тегіс☐, тік орналасқан☐ бір қабырға қисайған, ал екіншісі қазылған☐;
6. Шеттерінің шөгуі☐;
7. Түбінің ерекшеліктері: тінаралық байланысатын тіндік түйісулердің болуы☐, бұлшықеттің зақымдануы☐, сүйек☐;
8. Жараның аймағындағы шаштың зақымдану ерекшеліктері; жараның бастапқы және ортаңғы үштен бір бөлігінде көлденең немесе қиғаш қиылысуы☐, шаштың соңғы бөлігінде☐ бадананың сыртқа айналуы ☐.
9. Тілу, кесу, арамен кескенде шеміршек, сүйек жазықтығындағы микрорельефтің ерекшеліктері: тегіс☐, тегіс емес☐, кертіктелген☐;
10. Көптеген жаралар болған кезде оларды нөмірлеу жүргізіледі және анықталған қасиеттер жиынтық кестеде және дене сызбаларында көрсетіледі.
Сынықтың сипаттамасы
1. Нақты анатомиялық оқшаулау;
2. Пішіні сызықты☐, тұрақты емес☐, көп қырлы☐
3. Өлшемдері ХХХсм,
4. Сыну сызықтарының бағыты тік☐, көлденең☐, көлбеу-тік бағытта жоғарыдан төменге, солдан оңға ☐;
5. Бос сынықтардың, ақаулардың, сүйек сынықтарының және жаншылған сынықтардың өлшемдері, бағдарлануы.
6. Омыртқаның зақымдануының ерекшеліктері: омыртқаны қоршаған тіндердегі қан кетулердің локализациясы және қасиеттері; омыртқа денесінің, омыртқа доғаларының және өсінділерінің сынуы, олардың жылжу сипаты; байламды аппараттың, омыртқааралық дискілердің, үстіңгі және астыңғы қан кетулердің, жұлынның зақымдануы.
Анатомиялық орналасу схемасы
Еркек схемасы
Әйелдің схемасы
17. Психикалық жай-күйді зерттеп-қарау 1. Сана
1.1 сана анық, бұзылмаған☐;
1.2 сана бұзылған, адасқан:
уақытқа байланысты ☐,
орынға байланысты☐,
жеке тұлғада☐;

1.3 Дополнения и (или) разъяснения (при наличии)
2. Поведение
2.1 Адекватный
;
2.2 Пассивный, заторможенный
;
2.3 Оцепенение
;
2.4 Возбужденный
;
2.5 Пугливый
;
2.6 Плаксивый
;
2.7 Дополнения и (или) разъяснения (при наличии)
3. Настроение и эмоции
3.1 Ровный фон настроения
;
3.2 Сниженный фон настроения (пассивность, уныние, пессимистичность)
;
3.3 Раздражительность и (или) гневливость
;
3.4 Повышенный фон настроения (жизнерадостность, бодрость, оптимистичность)
;
3.5 Страх, тревога
;
3.6 Дополнения и (или) разъяснения (при наличии)
4. Мышление, память, речь (нужное подчеркнуть);
4.1 Без особенностей
;
4.2 Замедленное мышление, речь
;
4.3 Ускоренное мышление, речь
;
4.4 Обстоятельное (детализированное) мышление, речь
;
4.5 Бессвязное мышление
;
4.6 Бредовые идеи
;
4.7 Мысли о смерти, самоубийстве
;
4.8 Нарушение памяти
;
4.9 Нарушение внимания
;
4.10 Дополнения и (или) разъяснения (при наличии)
5. Соматовегетативные расстройства (выявляются по жалобам пациента)
5.1 Учащенное или усиленное сердцебиение, неприятные ощущения в области сердца
;
5.2 Повышенная потливость, приливы жара или озноб, сухость во рту
;
5.3 Дрожь в руках и (или) ногах и (или) в теле
;
5.4 Мышечное напряжение, неспособность расслабиться
;
5.5 Чувство удушья или комка в горле, затрудненное дыхание
;
5.6 Ощущение дискомфорта или боли в грудной клетке, "тяжесть в груди"
;
5.7 Головокружение, головные боли
;
5.8 Чувство слабости, утомляемости
;
5.9 Ощущение онемения и (или) покалывания
,
5.10 Дополнения и (или) разъяснения (при наличии)
6. Выявленные медицинским работником симптомы, не отраженные в вышеприведенных пунктах
6.1 Нарушения сна
,
6.2 Нарушения аппетита
,
6.3 Наличие психотравмы
;
6.4 Утрата интересов
;
6.5 Скрытность, недоверчивость
;
6.6 Сообщения об употреблении алкоголя
;
6.7 Чувство отчаяния
;
6.8 Галлюцинации (пациент озирается, разговаривает с невидимым собеседником)
;
6.9 Дополнения и (или) разъяснения (при наличии)
Список сокращений:
1
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
2
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
1. Дополнительные медицинские сведения (документы)
Медицинские карты, медицинские заключения, выписки, данные клинико-лабораторных исследований, предоставленные во время медицинского осмотра:
oНет
oЕсть (укажите)
2. Направлен на:
исследования (указать какие),
консультации (указать)
на лечение (указать)
3. Сообщено о насилии в органы внутренних дел/прокуратуры в установленном порядке
Дата сообщения
Наименование органа внутренних дел/прокуратур
Идентфикатор, Ф.И.О. (при его наличии) врача
Вкладной лист 13
к медицинской карте
стационарного пациента
Карта осмотра сурдологического пациента
Ф.И.О. (при его наличии) _______________________________________________________
Возраст ______________________________________________________________________
ИИН_________________________________________________________________________
Адрес________________________________________________________________________
Направленные в рамках аудиологического скрининга ДА
/НЕТ
Направленные по заболеванию ДА
/НЕТ
Впервые выявленное заболевание ДА
/НЕТ
Известное раннее заболевание __________________________________________________________
Жалобы______________________________________________________________________________
Анамнез заболевания___________________________________________________________________
Методы обследования:
ДИАГНОЗ (выбрать из имеющихся):
Врожденные пороки развития наружного уха (аномалии ушной раковины, атрезия наружного слухового прохода)
Односторонняя
АД
АС
Двусторонняя
АД
АС
Врожденные пороки развития внутреннего уха (аномалии улитки, слухового нерва)
Односторонняя
АД
АС
Двусторонняя
АД
АС
Заболевания спектра слуховых (аудиторных) нейропатий
Односторонняя
АД
АС
Двусторонняя
АД
АС
Сенсоневральная тугоухость
1 степень
односторонняя
АД
АС
двусторонняя
АД
АС
2 степень
односторонняя
АД
АС
двусторонняя
АД
АС
3 степень
односторонняя
АД
АС
двусторонняя
АД
АС
4 степень
односторонняя
АД
АС
двусторонняя
АД
АС
Глухота
односторонняя
АД
АС
двусторонняя
АД
АС
Кондуктивная тугоухость
1 степень
односторонняя
АД
АС
двусторонняя
АД
АС
2 степень
односторонняя
АД
АС
двусторонняя
АД
АС
3 степень
односторонняя
АД
АС
двусторонняя
АД
АС
4 степень
односторонняя
АД
АС
двусторонняя
АД
АС
Глухота
односторонняя
АД
АС
двусторонняя
АД
АС
Смешанная тугоухость
1 степень
односторонняя
АД
АС
двусторонняя
АД
АС
2 степень
односторонняя
АД
АС
двусторонняя
АД
АС
3 степень
односторонняя
АД
АС
двусторонняя
АД
АС
4 степень
односторонняя
АД
АС
двусторонняя
АД
АС
Глухота
односторонняя
АД
АС
двусторонняя
АД
АС
Отметить нужное
Слуховой аппарат (есть
\нет
)
Воздушной проводимости
АД
АС
Костной проводимости
АД
АС
Имплантируемая система (есть
/ нет
)
Среднего уха
АД
АС
Костной проводимости
АД
АС
Кохлеарной имплантации
АД
АС
Образовательное учреждение/Место работы
Дошкольное учреждение
общеобразовательное
Да
Нет
коррекционное
Да
Нет
Школьное учреждение
общеобразовательное
Да
Нет
коррекционное
Да
Нет
Высшее
/Среднее учебное заведение
Да
Нет
Место работы
Неорганизован
Да
Нет
Список сокращений формы № 001/у "Медицинская карта стационарного пациента"
1
FiO2
Индекс оксигенации
2
Hb
Гемоглобин
3
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или уникальный признак, позволяющий отличать его))
4
Ps
Товарный знак для типа матричных штрихкодов
5
Rh
Резус фактор
6
SpO2
Уровень насыщения крови кислородом
7
t0
Температура тела
8
АД
Артериальное давление
9
АТIII
Антитромбин III
10
АЧТВ
Активированное частичное тромбопластиновое время
11
ВАШ
Визуально-аналоговая шкала
12
ГВ
Грудное вскармливание
13
ИВЛ
Искусственная вентиляция легких
14
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
15
КТ
Компьютерная томография
16
мл
Миллилитр
17
мм рт. ст.
Миллиметр ртутного столба
18
МИС
Медицинская информационная система
19
МО
Медицинская организация
20
Оценка делирия RASS
шкала возбуждения-седации Ричмонда, Richmond Agitation-Sedation Scale
21
ПТИ
Протромбиновый индекс
22
РvО2
Показатели газового состава крови
23
РаО2
Показатели газового состава крови
24
СЗП
Свежезамороженная плазма
25
СМР
Средний медицинский персонал
26
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
27
ЦВД
Центральное венозное давление
28
ЧДД
Частота дыхательных движений
29
ЧСС
Частота сердечных сокращений
"Амбулаториялық, стационарлық науқастың медициналық картасынан үзінді көшірме №____" № 001-1/е нысаны
Форма № 001-1/у "Выписка из медицинской карты амбулаторного, стационарного пациента № ___"
Көшірме жіберілген ұйымның атауы мен мекенжайы (название и адрес организации куда направляется выписка) _______________________________
__________________________________

1.3 толықтырулар және (немесе) түсіндірулер (бар болған жағдайда)
2. Мінез-құлқы
2.1 адекватты☐;
2.2 пассивті, мәңгірген☐;
2.3 мелшиген☐;
2.4 қозған☐;
2.5 қорқақ☐;
2.6 жылауық☐;
2.7 толықтырулар және (немесе) түсіндірулер (бар болған жағдайда)
3. Көңіл-күй мен эмоциялар
3.1 тегіс көңіл-күй фоны☐;
3.2 көңіл-күйдің төмендеуі (пассивтілік, көңілсіздік, пессимизм)☐;
3.3 ашулану және (немесе) ызаланған☐;
3.4 көңіл-күйдің жоғарылауы (жарқын жүзділік, сергектік, оптимист) ☐;
3.5 қорқыныш, үрей☐;
3.6 толықтырулар және (немесе) түсіндірулер (бар болған жағдайда)
4. Ойлау, есте сақтау, сөйлеу (керегінің астын сызу);
4.1 ерекшеліктері жоқ☐;
4.2 баяу ойлау, сөйлеу☐;
4.3 жедел ойлау, сөйлеу☐;
4.4 толық (егжей-тегжейлі) ойлау, сөйлеу☐;
4.5 байланыссыз ойлау☐;
4.6 сандырақ идеялар☐;
4.7 өлім, өзін-өзі өлтіру туралы ойлар☐;
4.8 жадының бұзылуы☐;
4.9 назардың бұзылуы☐;
4.10 толықтырулар және (немесе) түсіндірулер (бар болған жағдайда)
5. Соматовегетативтік бұзылулар (пациенттің шағымдары бойынша анықталады)
5.1 жылдам немесе жиіленген жүрек соғысы, жүрек аймағындағы ыңғайсыздық сезімі☐;
5.2 қатты терлеу, ыстық жыпылықтау немесе қалтырау, құрғақтық ауызда☐;
5.3 қол және (немесе) аяқта және (немесе) денедегі дірілдеу☐;
5.4 бұлшықет кернеуі, босаңсуға қабілетсіздік☐;
5.5 тамақтың тұншығуы немесе бітелуі, тыныс алудың қиындауы☐;
5.6 кеудедегі жайсыздық немесе ауырсыну сезімі, "кеудедегі ауырлық"☐;
5.7 бас айналу, бас ауруы☐;
5.8 әлсіздік, шаршау сезімі☐;
5.9 ұйып қалу және (немесе) шаншу сезімі☐,
5.10 толықтырулар және (немесе) түсіндірулер (бар болған жағдайда)
6. Жоғарыдағы тармақтарда көрсетілмеген, медицина қызметкері анықтаған белгілер
6.1 Ұйқының бұзылуы☐,
6.2 Тәбеттің бұзылуы☐,
6.3 Психологиялық жарақаттың болуы☐;
6.4 Қызығушылықты жоғалту☐;
6.5 Құпия, сенімсіздік☐;
6.6 Алкогольді тұтыну туралы хабарламалар☐;
6.7 Үмітсіздік сезімі☐;
6.8 Елестеулер (пациент көреді, көрінбейтін сұхбаттасушымен сөйлеседі) ☐;
6.9 толықтырулар және (немесе) түсіндірулер (бар болған жағдайда) ☐;
Қысқарған сөздер тізімі:
1
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
2
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
1. Қосымша медициналық мәліметтер (құжаттар)
Медициналық қарап-тексеру кезінде ұсынылған медициналық карталар, медициналық қорытындылар, үзінділер, клиникалық-зертханалық зерттеулердің деректері: o жоқ o бар (көрсетіңіз)
2. Бағытталған зерттеуге (қандай екенін көрсету), консультацияларға (көрсету) емдеуге (көрсету)
3. Зорлық-зомбылық туралы Ішкі істер органдарына/прокуратураға белгіленген тәртіппен хабарланды
Хабарлама күні
Ішкі істер органының/прокуратураның атауы
Идентфикатор, дәрігердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Стационарлық пациенттің
медициналық картасына
13- қосымша парақ
Сурдологиялық пациенттің қарап-тексеру картасы
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)_____________________________________________________
Жасы ___________________________________________________________________
ЖСН____________________________________________________________________
Мекенжайы_______________________________________________________________
Аудиологиялық скрининг аясында жіберілген ИӘ☐/ЖОҚ☐
Ауруы бойынша жіберілген ИӘ☐/ЖОҚ☐
Алғашқы анықталған ауруы ИӘ☐/ЖОҚ☐
Бұрыннан белгілі ауруы ____________________________________________________
Шағымдар ________________________________________________________________
Ауру анамнезі ____________________________________________________________
Зерттеп-қарау тәсілі:
ДИАГНОЗЫ (арасынан таңдап алу):
Сыртқы құлақ дамуының туа біткен ақауы (құлақ қалқанының ауытқуы, сыртқы есту жолының атрезиясы)
Бір жақты
AD
AS
Екі жақты
AD
AS
Ішкі құлақ дамуының туа біткен ақауы (ішкі құлақ иірімінің, есту нервісінің ауытқуы)
Бір жақты
AD
AS
Екі жақты
AD
AS
Есту (аудиторлық) нейропатиясы спектрінің аурулары
Бір жақты
AD
AS
Екі жақты
AD
AS
Сенсоневральді есту мүкістігі
1-дәрежелі
бір жақты
AD
AS
екі жақты
AD
AS
2-дәрежелі
бір жақты
AD
AS
екі жақты
AD
AS
3-дәрежелі
бір жақты
AD
AS
екі жақты
AD
AS
4-дәрежелі
бір жақты
AD
AS
екі жақты
AD
AS
Кереңдік
бір жақты
AD
AS
екі жақты
AD
AS
Кондуктивтік есту мүкістігі
1-дәрежелі
бір жақты
AD
AS
екі жақты
AD
AS
2-дәрежелі
бір жақты
AD
AS
екі жақты
AD
AS
3-дәрежелі
бір жақты
AD
AS
екі жақты
AD
AS
4-дәрежелі
бір жақты
AD
AS
екі жақты
AD
AS
Кереңдік
бір жақты
AD
AS
екі жақты
AD
AS
Аралас есту мүкістігі
1-дәрежелі
бір жақты
AD
AS
екі жақты
AD
AS
2-дәрежелі
бір жақты
AD
AS
екі жақты
AD
AS
3-дәрежелі
бір жақты
AD
AS
екі жақты
AD
AS
4-дәрежелі
бір жақты
AD
AS
екі жақты
AD
AS
Кереңдік
бір жақты
AD
AS
екі жақты
AD
AS
Керегін белгілеу
Есту аппараты (бар☐\жоқ☐)
Ауа өткізгіштік
AD
AS
Сүйек өткізгіштік
AD
AS
Имплантталатын жүйе (бар☐/жоқ☐)
Орта құлақ
AD
AS
Сүйек өткізгіштік
AD
AS
Кохлеарлық имплантация
AD
AS
Білім беру мекемесі/жұмыс орны
Мектепке дейінгі мекеме
жалпы білім беру
Иә
Жоқ
түзету
Иә
Жоқ
Мектеп мекемесі
жалпы білім беру
Иә
Жоқ
түзету
Иә
Жоқ
Жоғары ☐/орта оқу орны ☐
Иә
Жоқ
Жұмыс орны
Ұйымдастырылмаған
Иә
Жоқ
"Стационарлық пациенттің медициналық картасы" № 001/е нысанының қысқарған сөздер тізімі:
1
FiO2
Оксигенация индексі
2
Hb
Гемоглобин
3
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машина оқитын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін бірегей белгі)
4
Ps
Матрицалық штрих-код түріне арналған сауда маркасы
5
Rh
Резус факторы
6
SpO2
Қанның оттегімен қанықтыру деңгейі
7
t0
Дене температурасы
8
АҚ
Артериялық қысым
9
АТIII
Антитромбин III
10
БІТУ
Белсендірілген ішінара тромбопластин уақыты
11
КАШ
Көрнекі аналогтық шкала
12
ЕТ
Емшек сүтімен тамақтандыру
13
ӨЖЖ
Өкпені жасанды желдету
14
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
15
КТ
Компьютерлік томография
16
мл
Миллилитр
17
мм сын. бағ.
Миллиметр сынап бағынасында
18
МАЖ
Медициналық ақпараттық жүйе
19
МҰ
Медициналық ұйым
20
RASS делирия бағалау
Richmond Agitation-Sedation Scale делирия бағалау
21
ПТИ
Протромбин индексі
22
РvО2
Қанның газ құрамы
23
РаО2
Қанның газ құрамы
24
ЖМП
Жаңа мұздатылған плазма
25
ОМҚ
Орта медицина қызметкерлері
26
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
27
ОВҚ
Орталық веналық қысым
28
ТАЖ
Тыныс алу жиілігі
29
ЖЖЖ
Жүрек жиырылуының жиілігі
"Амбулаториялық, стационарлық пациенттің №____медициналық картасынан үзінді көшірме" № 001-1/е нысаны Форма № 001-1/у "Выписка из медицинской карты амбулаторного, стационарного пациента № ___"
Көшірме жіберілген ұйымның атауы мен мекенжайы (название и адрес организации куда направляется выписка)
________________________________________________________________

1. Науқастың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) (Фамилия, имя, отчество (при его наличии) пациента) ________________________________________________________________
2. Туған күні (Дата рождения) _________________________________________
3. Үйінің мекенжайы (Домашний адрес)_________________________________
4. Жұмыс орны мен кәсібі (Место работы и род занятий) __________________
__________________________________________________________________
5. Күндері: түсуі (Даты: поступления) _________________________________
Шығуы (выбытия) ________________________________________________
6. Толық диагнозы (негізгі ауруы, қосалқы асқынулар) (Полный диагноз (основное заболевание, сопутствующее осложнение) _____________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Қорытынды диагноз: (Заключительный диагноз:) _________________________
____________________________________________________________________
Қосалқы аурулар: (Сопутствующие заболевания:) __________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
7. Қысқаша анамнез, диагностикалық зерттеулер, ауру ағымы, жүргізілген ем, жолданғандағы, шыққандағы жағдайы (Краткий анамнез, диагностические исследования, течение болезни, проведенное лечение, состояние при направлении, при выписке) ____________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Түскен кездегі шағымдар: (Жалобы при поступлении:) _______________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
Ауру анамнезі: (Анамнез заболевания:)____________________________________
______________________________________________________________________
Өмір анамнезі: (Анамнез жизни:) _________________________________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
Аллергологиялық анамнезі: (Аллергологический анамнез:) __________________
_____________________________________________________________________
Объективті деректер: (Объективные данные:) _____________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Мамандардың консультациясы: (Консультации специалистов:) _______________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Зертханалық-диагностикалық зерттеулер: (Лабораторно-диагностические исследования:)
_____________________________________________________________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
Өткізілген емдеу: (Проведенное лечение:) _________________________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
Шығару кезіндегі жағдай: (Состояние при выписке:) _________________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
Емдеу нәтижесі: (Исход лечения:) ________________________________________
Емдеу және еңбек ұсыныстары: (Лечебные и трудовые рекомендации:)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Қаржыландыру көзі: (Источник финансирования:) __________________________
Емдеу құны: (Стоимость лечения:) _______________________________________
Бөлім меңгерушісі (Зав.отделением) Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) (Ф.И.О. (при его наличии)):
______________________________________________________________________
қолы (подпись) ______________
Емдеуші дәрігер (Лечащий врач) Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) (Ф.И.О. (при его наличии)): _______________________________________________________________________
қолы (подпись) _____________
Форма № 002/у "Протокол (карта) патологоанатомического исследования №____"
Адрес организации, составившего протокол _________________________________
Карта пациента №
ИИН пациента ____________________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии) ___________________________________________
Дата рождения – "____" ____________ 20 ____г.
Пол
мужской
женский
Возраст _________________________________________________________
Национальность __________________________________________________
Житель
города
села
Гражданство _____________________________________________________
Адрес проживания ________________________________________________
Место работы/учебы/детского учреждения ____________________________
Должность Образование ____________________________________________
Наименование страховой компании, № страхового полиса _______________
Наименование МО лечения (из регистра МО.) _________________________
Доставлен в стационар
(часов (дней после начала заболевания)
Проведено койко-дней
Дата смерти ______________________________________________________
Дата и время вскрытия _____________________________________________.
Лечащий врач Ф.И.О. (при его наличии), ID ___________________________.
Присутствовали на вскрытии Ф.И.О. (при его наличии), ID ______________
Диагноз направившей организации __________________________________
Диагноз при поступлении __________________________________________
Клинические диагнозы в стационаре и даты их установления ____________
Заключительный клинический диагноз и дата его установления __________
Основное заболевание _____________________________________________
Осложнение основного заболевания _________________________________
Сопутствующие заболевания _______________________________________
Причина смерти __________________________________________________
Результаты клинико-лабораторных исследований ______________________
Патологоанатомический диагноз (основное заболевание, осложнения, сопутствующие заболевания)
_________________________________________________________________
Ошибки клинической диагностики (нужное подчеркнуть, вписать):
_________________________________________________________________
Расхождение диагнозов по основному заболеванию
Запоздалая диагностика
основного заболевания
по осложнениям
смертельного осложнения
по сопутствующим заболеваниям
другое
Причины расхождения диагнозов
Объективная трудность диагностики
Кратковременное пребывания
Недообследование пациента
Переоценка данных обследования
Редкость заболевания
Неправильное оформление диагноза
Причина смерти №
во врачебном свидетельстве о смерти №
сделана следующая запись
Код и наименование диагноза ______________________________________
Ф.И.О. (при его наличии), ID. врача; патологоанатома; заведующего отделением
______________________________________________________________________
Результаты патологоанатомического исследования
Рост
Печень
Вес тела
Селезенка
Вес органов
Почки лев – прав
Головной мозг
Сердце
Тимус
Легкие
Краткие клинические данные:
Взято кусочков для патологического исследования
Изготовлено блоков
Взят материал для патогистологического исследования
Заполняется в одном экземпляре. Схемы и фотоснимки прилагаются
Результаты патогистологического исследования
Приложение на листах
Схемы, таблицы, фото, рисунка на
листах
Ф.И.О. (при его наличии), ID патологоанатома
Список сокращений формы № 002/у "Протокол (карта) патологоанатомического исследования"
1
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или уникальный признак, позволяющий отличать его))
2
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
3
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Форма № 003/у "Форма учета движения крови, ее компонентов, препаратов, и диагностических стандартов"

1. Науқастың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) (Фамилия, имя, отчество (при его наличии) больного)
___________________________________________________________________
2. Туған күні (Дата рождения) __________________________________________
3. Үйінің мекенжайы (Домашний адрес)_________________________________
4. Жұмыс орны мен кәсібі (Место работы и род занятий) __________________
___________________________________________________________________
5. Күндері: түсуі (Даты: поступления) ___________________________________
Шығуы (выбытия) ___________________________________________________
6. Толық диагнозы (негізгі ауруы, қосалқы асқынулар) (Полный диагноз (основное заболевание, сопутствующее осложнение) _______________________________________________
___________________________________________________________________
Қорытынды диагноз: (Заключительный диагноз:) ________________________
___________________________________________________________________
Қосалқы аурулар: (Сопутствующие заболевания:) _________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
7. Қысқаша анамнез, диагностикалық зерттеулер, ауру ағымы, жүргізілген ем, жолданғандағы, шыққандағы жағдайы (Краткий анамнез, диагностические исследования, течение болезни, проведенное лечение, состояние при направлении, при выписке) ____________________________
___________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Түскен кездегі шағымдар: (Жалобы при поступлении:) _____________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Ауру анамнезі: (Анамнез заболевания):__________________________________
____________________________________________________________________
Өмір анамнезі: (Анамнез жизни): _______________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Аллергологиялық анамнезі: (Аллергологический анамнез:) _________________
_______________________________________
Объективті деректер: (Объективные данные:) _____________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Мамандардың консультациясы: (Консультации специалистов:) _______________
_____________________________________________________________________
______________________________________________________________________
Зертханалық-диагностикалық зерттеулер: (Лабораторно-диагностические исследования:)
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
Өткізілген емдеу: (Проведенное лечение:) __________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
Шығару кезіндегі жағдай: (Состояние при выписке:) __________________________
_______________________________________________________________________
Емдеу нәтижесі: (Исход лечения:) __________________________________________
Емдеу және еңбек ұсыныстары: (Лечебные и трудовые рекомендации:)
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
Қаржыландыру көзі: (Источник финансирования:) ___________________________
Емдеу құны: (Стоимость лечения:) _________________________________________
Бөлім меңгерушісі (Зав.отделением) Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) (Ф.И.О. (при его наличии)):
_______________________________________________________________________
қолы (подпись) ______________
Емдеуші дәрігер (Лечащий врач) Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) (Ф.И.О. (при его наличии))
_______________________________________________________________________
қолы (подпись:) _____________
"Патологоанатомиялық зерттеу хаттамасы (картасы)" № 002/е нысаны №
Хаттаманы толтырған ұйымның мекенжайы
Науқас картасының №
Науқастың ЖСН
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Туған күні
Жынысы
ер
әйел
Жасы
Ұлты
Тұрғыны
қала
ауыл
Азаматтығы
Тұрғылықты мекен-жайы
Жұмыс/оқу/балалар мекемесінің орны
Кәсібі Білімі
Сақтандыру компаниясының атауы, сақтандыру полисiнiң №
Ауруханаға әкелінді (сағаттан (күннен) кейін сырқаты басталғаннан соң)
Өткізілген төсек-күн
Қайтыс болған күні
Мәйітті ашу күні мен уақыты
Емдеуші дәрігер Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Мәйітті ашуға қатысқандар Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Жолдаған ұйымның диагнозы
Түскен кездегі диагнозы
Стационардағы клиникалық диагноздары және олардың қойылған күні
Қорытынды клиникалық диагноз және оны қойған күні
Негізгі ауру
Негізгі аурудың асқынуы
Қосалқы аурулары
Қайтыс болу себебі
Клиникалық –зертханалық зерттеулер нәтижелері
Патологоанатомиялық диагноз (негізгі ауруы, асқынулары, қосалқы аурулары)
Клиникалық диагностикалау қателері (керекті астын сызыңыз, жазыңыз)
Негізгі ауруы бойынша диагноздың айырмашылықтары
Кеш диагностикалау
негізгі ауруы
асқынулары бойынша
қайтыс болуға әкелген асқынуының
қосалқы аурулары бойынша
басқа
Диагноз айырмашылықтарының себептері
Диагностикадағы объективті қиындықтар
Аз уақыт болуы
Науқастың толық қаралмауы
Қарау деректерін асыра бағалау
Аурудың сиректігі
Диагнозының дұрыс ресімделмеуі
Қайтыс болу себептері № ____қайтыс болғаны туралы дәрігерлік куәлікте мынадай жазбалар жасалған
Диагноздың АХЖ-10 бойынша коды мен атауы
Дәрігердің, патологоанатомның, бөлімше меңгерушісінің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Патологоанатомиялық зерттеудің нәтижелері
Бойы:
Дене салмағы:
Дене мүшелері салмағы:
Ми:
Жүрек:
Өкпе:
Бауыр:
Көк бауыр:
Сол бүйрек, оң бүйрек:
Тимус:
Қысқаша клиникалық деректер:
Патологиялық зерттеуге тілімдер алынды
Блоктар дайындалды
Басқа зерттеу әдістеріне материал алынды
Бір данада толтырылады. Сызбалар мен фотосуреттер қоса беріледі
Гистологиялық зерттеу нәтижелері
Қосымша ___ парақ
Сызбалар, кестелер, фотосуреттер (қанша)
Конференцияда талқылану күні
Патологоанатомның Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
№ 002/е "Патологоанатомиялық зерттеухаттамасы (картасы)" нысанының қысқартулары:
1
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін тағы бір ерекше функция))
2
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
3
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
"Қанның, оның компоненттері мен препараттарының және диагностикалық стандарттардың қабылдануы мен таратылуын есепке алу есеп нысаны" № 003/е нысаны

При заполнении строк, относящихся к койкам узких специальностей, выделенным в составе какого-либо отделения, показывается движение пациентов с заболеваниями, соответствующими профилю выделенных коек в данном отделении независимо от того, на каких койках этого отделения они лежали. Например, в составе хирургического отделения выделены внутренним приказом больницы 3 койки для урологических пациентов; фактически в отдельные дни в отделении находилось не 3, а 5 и более урологических пациентов - движение этих пациентов показывается по урологическим койкам. В то же время, пациенты с урологическими заболеваниями могли госпитализироваться и в другие отделения, в составе которых урологические койки не выделены. Сведения об этих пациентов показываются по койкам того отделения, в которое они были помещены, и не суммируются со сведениями об урологических пациентов, лежавших в отделении, имевшем урологические койки. Для получения суммарных данных по больнице сведения из листков отделений, полученных и проверенных в кабинете статистики, вносятся в дневник учета пациентов и коечного фонда, ведущийся по больнице в целом.
Примечание: Если учет в больнице и имеющихся в ней отделениях ведется медицинской сестрой, то заполнение отдельных листков нецелесообразно. В таких больницах ведется дневник учета пациентов и коечного фонда по стационару в целом, имеющимся в нем отделениям и койкам узкого профиля последовательно за каждый день месяца с последующим суммированием месячных сведений. В графе 3 листа показываются фактически развернутые в пределах сметы койки, включая и койки, временно свернутые в связи с ремонтом, карантином и другими причинами. В это число не включаются приставные койки, развертываемые в палатах, коридорах в связи с переполнением отделения.
Из числа коек, показанных в графе 3. в графе 4 выделяются койки, временно свернутые в связи с ремонтом и другими причинами.
В графах 5-17 даются сведения о движении пациентов за истекшие сутки, с 9 часов утра предыдущего до 9 часов утра текущего дня (числе состоявших и поступивших пациентов; числе переведенных из отделения в отделение, выписанных и умерших) и в графе 18 и 19 о числе пациентов, состоявших в отделении на 9 часов утра текущего дня. Число пациентов, показанное в графе 18 предыдущего дня переписывается в графе 5 текущего дня.
Необходимо ежедневно следить за тем, чтобы число пациентов на начало текущего дня (графа 18) было равно сумме чисел пациентов, состоявших на начало предыдущего дня (графа 5), поступивших (графа 6) и переведенных (графа 10), за минусом чисел, переведенных в другие отделения (графа 11), выписанных (графа 12) и умерших (графа 17), то есть. числам в графа 5 + 6 +10 – 11 – 12 – 17 = графа 18.

Бөлiмшелердiң құрамынан арнайы бейiндерге бөлiнген төсектер туралы жолдарды толтырғанда, бөлiнген төсектердiң бейiнiне сай келетiн сырқатымен жатқан науқастар қозғалысы, бөлiмшенiң қай төсегiнде жатқанына қарамастан көрсетiледi. Мысалы, хирургия бөлiмшесiнiң құрамынан ішкі бұйрықпен урологиялық науқастарға 3 төсек бөлiндi,ал iс жүзiнде бөлiмшеде 3 емес 5 урологиялық науқас жатқан жағдайда, бұл науқастар қозғалысы урологиялық төсектермен көрсетiледi. Сонымен қатар урологиялық ауруы бар науқастар құрамында урологиялық төсектерi жоқ басқа бөлiмшелерге де жатқызылуы мүмкiн. Бұл науқастар туралы деректер, тек олар жатқан бөлiмшелердiң мәлiметiнде көрсетiледi; құрамында урологиялық төсектерi бар бөлiмшенiң урологиялық науқастары туралы мәлiметке қосылмайды. Аурухана бойынша жиынтық мәлiмет алу үшiн, статистика бөлмесiне бөлiмшелерден өткiзiлiп, тексерiлген парақтардағы мәлiметтердi бүкiл аурухана бойынша жүргiзiлетiн науқастар мен төсек қорын есепке алу күнделiгiне жазады.
Ескерту: егер аурухана мен оның бөлiмшелерiнiң есебiн мейірбике жүргiзетiн болса, онда жеке-жеке парақтар толтыру керек емес. Мұндай ауруханаларда науқастар мен төсек қорын есепке алу күнделiгi бүкiл аурухана бойынша жүргiзiледi, арнайы бейiндегi бөлiмшелер мен төсектер туралы деректер әр күн сайын толтырылып, айдың аяғында қосындысы шығарылады.
3 - бағанда жөндеу жұмыстарына, карантинге, басқа себептермен байланысты уақытша жиылған төсектердi қоса, смета аумағында iс жүзiнде қанша төсек жазылғанын көрсетедi. Бұл санға бөлiмшенiң толып кетуiне байланысты палаталардың, дәлiздердiң және тағы басқа бос жерлерiнде жазылған төсектер саны қосылмайды. 3-бағанда көрсетiлген төсектер санынан, 4 -бағанда жөндеуге және басқа себептермен жиылған төсектер саны көрсетiледi.
5 – 17 - бағандарда өткен тәулiктер, кешегi таңғы сағат 9-дан ертеңгі күнгі таңғы сағат 9-ға дейiн (бұрыннан жатқан, жаңадан түскен, бiр бөлiмшеден екiншiсiне ауысқан, ауруханадан шыққан, қайтыс болған) болған науқастар қозғалысы жазылады. 18 и 19 - бағандарда бөлiмшеде бүгiнгi сағат 9-дан жатқан науқастар саны жазылады. Өткен күннiң 18 - бағандағы науқастар саны бүгiнгi күннiң 5-бағанына көшiрiлiп жазылады.
Күнделiктi науқастар санын салыстырып тексерiп отыру керек, яғни бүгiнгi күннiң басында көрсетiлген науқастар саны (16), өткен күннiң басындағы (5), жаңа түскен (6), және басқа бөлiмшеден ауыстырылған (10) науқастар санының қосындысынан басқа бөлiмшелерге ауысқан (11), шығарылған (12), және қайтыс болған (17) науқастар санын шегергендегi санға тең, 5 + 6 + 10 – 11-12-17 = 18.

В графах 21-22 указывается количество свободных коек на начало текущего дня в разрезе профилей коек.
В графах 22-32 даются сведения о прогнозном количестве свободных мест на ближайшие 5 дней в разрезе профилей коек.
Ежедневно данные о движении пациентов и коечного фонда, заверенные подписью заведующего отделением и руководителя медицинской организации, передаются старшей медицинской сестрой отделения в статистическую службу медицинской организации, которая далее представляет информацию в региональное бюро госпитализации.
Форма № 006/у "Форма учета переливания крови, ее компонентов, препаратов"
1. Дата и время переливания
2. Кратность переливаний (первичное/повторное)
3. Номер медицинской карты
4. Индивидуальный идентификационный номер пациента
5. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) пациента
6. Дата рождения пациента
7. Группа крови и резус принадлежности пациента
8. Показания к переливанию
9. Наименование инфузионно/трансфузионной среды
10. Группа крови и резус принадлежности трансфузионной среды (если применимо)
11. № этикетки, серия
12. Организация-изготовитель
13. Дата заготовки/срок годности
14. Количество перелитой среды
15. Способ переливания
16. Неблагоприятные последствия трансфузии (вид, тяжесть)
17. Идентификатор лица, проводившего переливание
Форма № 007/у "Форма учета реципиентов крови и ее компонентов"
1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) пациента
2. Число, месяц и год рождения
3. Домашний адрес

21-22 бағандарда жақын арадағы бес күндегі бос төсек орындарының болжамды саны көрсетіледі.
23-32 бағандарда төсектердің бейіні бойынша ең жақын 5 күнге бос орындардың болжамды саны беріледі.
Күнделікті деректерді бөлім меңгерушісі медициналық ұйымның статистика қызметіне беруі тиіс, олар одан әрі өңірлік емдеуге жатқызу бюросына ақпаратты жібереді. Стационардағы бос төсектерді есепке алу парағына бөлім меңгерушісі және басшысы қол қоюы тиіс.
"Қанның, оның компоненттерін, препараттарын есепке алу нысаны" № 006/е нысаны
1. Қан құю күні мен уақыты
2. Қан құю жиілігі (біріншілікті, қайта)
3. Медициналық карта нөмірі
4. Науқастың жеке сәйкестендіру нөмірі
5. Науқастың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
6. Науқастың туған күні
7. Қан тобы, резус-тиістілігі
8. Қан құюға көрсетілімдері
9. Инфузиялық/трансфузиялық ортаның атауы
10. Құйылатын донор қаны мен оның компоненттерінің тобы мен резус-тиістігі (бар болған жағдайда)
11. Заттаңба №, сериясы
12. Дайындаушы ұйымы
13. Дайындалған күні/сақталу мерзімі
14. Құйылған өнімнің мөлшері
15. Құю тәсілі
16. Трансфузияның жағымсыз әсері (түрі, ауырлығы)
17. Қан құюдың өткізген маманның идентификаторы
"Қан және оның компоненттері реципиенттерін есепке алуды есеп нысаны" № 007/е нысаны
1. Науқастың жеке сәйкестендіру нөмірі
2. Науқастың тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
3. Тұрғылықты мекенжайы

4. Место работы/ учебы/ школа
5. МО прикрепления
6. Сроки пребывания в стационаре
7. Диагноз пациента
8. Дата и время гемотрансфузии
9. Наименование компонента крови
10. Номер этикетки
11. Дозировка
12. Всего трансфузий по каждому виду компоненту с указанием
13. Дата, номер, результат обследования на вирус иммунодефицита человека - инфекции при наличии (далее - ВИЧ), гепатиты В и С
Форма № 008/у "Журнал регистрации поступлений и выдачи трупов" за _____год
№ п/п
Дата поступления трупа
ИИН
Ф.И.О. (при его наличии) умершего
Дата рождения
Пол
Кем принят труп (Ф.И.О. (при его наличии)
Название отделения или МО откуда поступил труп
№ карты стационарного пациента
Название кладбища, где будет захоронен умерший
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Обоснование выдачи трупов
Кем выдан труп (Ф.И.О. (при его наличии)
Дата выдачи трупа или захоронения больницей
По чьему распоряжению выдан труп без вскрытия
Расписка родственников или лиц, кому выдан труп для захоронения и №, серия паспорта
Фамилия сопровождающего
11
12
13
14
15
16
Форма № 009/у "Акт констатации биологической смерти/изъятии органов и тканей у донора-трупа для трансплантации/констатации смерти на основании смерти мозга"
Дата и время заполнения
ИИН
Ф.И.О. (при его наличии)
№ истории болезни
Наименование лечебной организации
Основной диагноз код
Причина смерти
Состав комиссии:
Ф.И.О. (при его наличии) заведующего реанимационным отделением, ID
Ф.И.О. (при его наличии) врача-реаниматолога, ID
Ф.И.О. (при его наличии) лечащего врача, ID
Ф.И.О. (при его наличии) судебно-медицинского эксперта, ID
Констатировали биологическую смерть
Время констатации биологической смерти
Заполняется при изъятии органов и тканей у донора-трупа для трансплантации
Изъятие донорских органов и тканей произведено после констатации смерти (смерти мозга) пациента по разрешению (наименование лечебной организации, должность, Ф.И.О. (при его наличии))
Производил (и) изъятие донорских органов и тканей врач (и)-хирург (и) Ф.И.О. (при его наличии), ID должность
Способ изъятия донорских органов (описание инструментальных вмешательств и операции)
При изъятии донорских органов и тканей присутствовали:
судебно-медицинский эксперт Ф.И.О. (при его наличии), ID
реаниматолог Ф.И.О. (при его наличии), ID
Куда помещены и кому переданы донорские органы и ткани
Время начала изъятия
Время окончания изъятия
Заполняется при констатации смерти на основании смерти мозга:
Диагноз заболевания, приведшего к смерти мозга
Комиссия құрамы (Состав комиссии):
Ф.И.О. (при его наличии) лечащего врача-реаниматолога, ID
Ф.И.О. (при его наличии) невропатолога, ID
Ф.И.О. (при его наличии) врача-специалиста, ID
обследовала состояние гражданина и установила:

4. Жұмыс/оқу/балалар мекемесінің орны
5. Тіркелген МҰ
6. Стационарда болу мерзімі
7. Науқастың диагнозы
8. Гемотрансфузия уақыты мен күні
9. Қан компоненттерінің атауы
10. Заттаңба нөмірі
11. Мөлшері
12. Өнімнің компоненттерін көрсетумен барлық трансфузиялар саны
13. Адамның иммундық тапшылық вирусы – болған жағдайда (бұдан әрі – АИТВ) инфекцияларына, В және С гепатиттеріне тексеру күні, нөмірі
"Мәйіттердің келіп түсуі мен берілуін тіркеу журналы" № 008/е нысаны _______ жыл
Р/c №
Мәйіттің түскен күні
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Қайтыс болған адамның Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Туған күні
Жынысы (ер, әйел)
Мәйітті кім қабылдап алды (Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Мәйіт әкелінген бөлімшесінің немесе осы МҰ аты
Стационарлық науқас картасының №
Қайтыс болған адам жерленетін зират атауы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Мәйіттерді беруді негіздеу
Мәйітті кім берді (Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Мәйітті беру немесе аурахана жерлеген күн
Кімнің өкімі бойынша мәйіт ашусыз берілді
Мәйіт жерлеуге берілген туыстарының немесе басқа адамдардың қолхаты және олардың төлқұжатының №, сериясы
Ілесушінің тегі
11
12
13
14
15
16
"Биологиялық өлiмдi констатациялау/ транспланттау үшін донор-мәйіттен ағзалар мен тіндерді алу/ми өлімі негізінде өлімді констатациялау актісі" № 009/е нысаны
Толтырылған күні мен уақыты
ЖСН
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Медициналық картасының №
Медициналық ұйымның атауы
Негізгі диагнозы
Өлім себебі
Комиссия құрамы:
Реанимация бөлімінің меңгерушісінің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Реаниматолог дәрігердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Емдеуші дәрігерінің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Сот-медицина сарапшысының Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Азаматтың биологиялық өлiмiн констатациялау уақыты
Транспланттау үшін донор-мәйіттен ағзалар мен тіндерді алу кезінде толтырылады:
Донорлық ағзалар мен тiндердiң алынуы науқастың өлiмi (ми өлiмi) констатацияланған соң, рұқсат берген адам (ұйымын, лауазымын, Т.А.Ә. көрсетiңiз)
Донорлық ағзалар мен тiндердi алуды жүргiзген дәрiгер (лер)-хирург (тар): Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID, лауазымы
Донорлық ағзаларды алу тәсiлi (құрал қолдану әрекеттерi мен операциялардың сипаттамасы)
Донорлық ағзалар мен тiндердi алу кезiнде қатысқандар:
сот-медицина сарапшысы Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
реаниматолог Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Донорлық ағзалар мен тiндер қайда салынды, кімге берілді
Алудың басталған уақыты
Алудың аяталған уақыты
Ми өлімі негізінде өлімді констатациялау кезінде толтырылады:
Ми өліміне әкеп соққан ауруының диагнозы
Комиссия құрамы:
Емдеуші анестезиолог-реаниматор дәрігер Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Невропатолог Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Маман-дәрігер Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Азаматтың жағдайын қарап анықтады:

1. По состоянию сознания и целенаправленных реакций на внешнее воздействие
2. По состоянию самостоятельного дыхания
2.1 При разъединительном тесте
3. По состоянию тонуса мышц
4. По состоянию зрачков
5. По рефлекторным реакциям на внешние воздействия, замыкающиеся на уровне головного мозга (перечислить исследованные реакции, указать наличие спинальных ответов)
6. При температуре тела
7. При артериальном давлении
8. По данным электроэнцефалографических исследований
9. По данным ангиографии
10. При сроке наблюдения в течение ____ часов с периодичностью неврологических осмотров через каждые _____ часов
11. С учетом данных дополнительных исследований (токсикологических, определения метаболизма мозга и др.)
Список сокращений формы № 009/у "Акт констатации биологической смерти/изъятии органов и тканей у донора-трупа для трансплантации/констатации смерти на основании смерти мозга"
1
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или уникальный признак, позволяющий отличать его))
2
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
3
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Форма № 010/у "Журнал учета консервированного костного мозга"
Начат окончен
№ п/п
Ф.И.О. (при его наличии) донора
Группа крови
Резус принадлежность
Дата заготовки
№ этикетки
Подготовка костного мозга к замораживанию
охлаждающий раствор
№ и дата заготовки крови (сыворотки) АВ (N) группы
№ контейнеров
объем костномозговой взвеси в контейнере
общее количество ядросодержащих клеток
жизнеспособность клеток (эозиновая проба)
бактериологический контроль костного мозга перед замораживанием
Ф.И.О. врача подготовившего костный мозг к замораживанию
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Разворот ф. № 010/у
Дата замораживания
Размораживание
Куда выдан костный мозг
Дата и время (час., мин.) выдачи
Срок годности
Расписка лица, получившего костный мозг
Дата
№ контейнеров
Объем костного мозга, подготовленного к трансплантации и количество флаконов
Количество ядросодержащих клеток в млрд.
Жизнеспособность клеток (эозиновая проба)
Бактериологический контроль
Ф.И.О. врача, проводившего размораживание костного мозга
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Форма № 011/у "Паспорт консервированной донорской ткани и (или) органа (части органа)"
Организация здравоохранения, где производилось изъятие ткани и (или) органа (части органа)
__________________________________________________________________
Наименование, количество ткани и (или) органа (части органа))
____________________________________________________________________
Дата и время изъятия ткани и (или) органа (части органа)
___________________________________________________________________
ФИО донора, возраст, пол
____________________________________________________________________
Группа крови, резус
____________________________________________________________________
Дата поступления
____________________________________________________________________
№ истории болезни
____________________________________________________________________
Диагноз ____________________________________________________________
Время нахождения на искусственной вентиляции легких)
____________________________________________________________________
Время гипотензии
____________________________________________________________________
Диурез в последние сутки, часы
____________________________________________________________________
Фармподготовка донора
___________________________________________________________________
Период ишемии
___________________________________________________________________
Особенности изъятия ткани и (или) органа (части органа)
___________________________________________________________________
Давление при отмывке
___________________________________________________________________
Степень отмывки
___________________________________________________________________
Способ консервации органа (части органа), название консервирующего раствора:
__________________________________________________________________
Срок годности консервирующего раствора:
__________________________________________________________________
Дата проведения и результаты исследования иммуноферментного анализа (далее - ИФА)
и (или) полимеразной цепной реакции - при наличии (далее – ПЦР) на: - АИТВ (ВИЧ):
__________________________________________________________________
- Гепатит В:
_________________________________________________________________
- Гепатит С:
_________________________________________________________________
- Сифилис:
__________________________________________________________________
Период консервации:
Почки правой _________________________________ левой _______________
Легкой правой _________________________________левой _______________
Сердца
____________________________________________________________________
Печени
____________________________________________________________________
Другое
____________________________________________________________________
ФИО реципиентов 1. __________________________ 2. _____________________
Возраст, группа крови 1. _______________________ 2. _____________________
Иммунологические показатели донора
____________________________________________________________________
Реципиентов 1. _______________________ 2. _____________________________
Функции трансплантата _______________________________________________
Название организации здравоохранения, ФИО, должность лиц, проводивших изъятие
и консервацию органа (части органа)):
____________________________________________________________________
ФИО, подпись ответственных лиц за консервацию: _______________________
День, месяц, год, время – "_____" ______________20 ___ г. ________________
Форма № 012/у "Статистическая карта выбывшего из стационара" (круглосуточного, дневного) № _____
Общая часть:
1. ИИН _________________________________________________________
2. Ф.И.О. (при его наличии) ________________________________________

1. Сананың жай-күйі мен сыртқы әсерлерге мақсатты серпілістері бойынша
2. Өз еркімен дем алуы бойынша
2.1. Ажырату тесті кезінде
3. Бұлшық еттер тонусы бойынша
4. Қарашықтар жағдайы бойынша (По состоянию зрачков) _____________
5. Ми деңгейінде тұйықталатын сыртқы әсерлерге рефлекстік серпілістер бойынша (зерттелген серпілістерді көрсетіңіз, жұлын тарапынан жауап бар-жоғын көрсетіңіз)
6. Дене температурасы
7. Артериялық қан қысымы
8. Электроэнцефалографиялық зерттеулер деректері бойынша
9. Ангиография деректері бойынша
10. Бақылау мерзімі сағат, дүркін-дүркін неврологиялық қарау әр _______________ сағат сайын
11. Қосымша зерттеулердің деректерін (токсикологиялық, мидың зат алмасуын анықтау және.т.б.) ескере отырып
"Биологиялық өлiмдi констатациялау/транспланттау үшін донор-мәйіттен ағзалар мен тіндерді алу/ми өлімі негізінде өлімді констатациялау актісі" № 009/е нысанының қысқартулары:
1
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін тағы бір ерекше функция))
2
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
3
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
"Консервіленген сүйек кемігін есепке алу журналы" № 010/е нысаны 20__ жылғы "__" ______ басталды 20__ жылғы "__" ______ аяқталды
Р/с №
Донордың Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Қан тобы
Резус-тиістілігі
Дайындалған күні
Зат таңба №
Сүйек кемігін мұздатуға дайындық
салқындатқыш ерітіндi
қанның (сарысудың) № мен дайындалған күні АВ (N) топтары
контейнерлер №
контейнердегі сүйек кемігінің өлшемінің көлемі
ядролы клекалардың жалпы саны
клеткалардың өміршеңдігі (эозин сынамасы)
мұздату алдында сүйек кемігін бактериологиялық тексеру
сүйек кемігін мұздатуға дайындаған дәрігердің тегі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
024/е н. артқы беті
Мұздату күні
Еріту
Сүйек кемігі қайда берілді
Берілген күні мен уақыты (сағат, минут)
Жарамдылық мерзімі
Сүйек кемігін алған адамның қолхаты
Күні
Контейнерлер №
Транспланттауға дайындалған сүйек миының көлемі мен құтылардың саны
Ядролы клеткалардың саны млрд-пен
Клеткалардың өмірге қабілеттілігі (эозин сынамасы)
Батериологиялық тексеру
Сүйек кемігін еріткен дәрігердің тегі
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
"Консервіленген донорлық тіндердің және (немесе) ағзалардың (ағзалардың бөліктері) паспорты" № 011/е нысаны
Тіндерді және (немесе) ағзаларды (ағзалардың бөліктері) алған денсаулық сақтау ұйымы
_________________________________________________________________
Тіндердің және (немесе) ағзалардың (ағзалардың бөліктері) атауы, саны
_________________________________________________________________
Тіндердің және (немесе) ағзалардың (ағзалардың бөліктері) алынған күні және уақыты
_________________________________________________________________
Донордың Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) жасы, жынысы
_____________________________________________
Қан тобы, резус ___________________________________________________
Түскен уақыты ____________________________________________________
Сырқатнаманың № ________________________________________________
Диагноз__________________________________________________________
Өкпенің жасанды ауаны жаңартуда болу уақыты _______________________
_________________________________________________________________
Гипотензия уақыты ________________________________________________
Соңғы тәуліктегі, сағаттағы диурез ___________________________________
Донорды фармдайындау ___________________________________________
Ишемия кезеңі ____________________________________________________
Тіндерді және (немесе) ағзаларды (ағзалардың бөліктері) алу ерекшеліктері
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Жуу кезіндегі қысым _______________________________________________
Жуу сатысы _______________________________________________________
Тіндерді және (немесе) ағзаларды (ағзалардың бөліктері) консервілеу әдісі, консервілейтін ерітіндінің атауы:
_________________________________________________________________
Консервiлейтiн ерiтiндiнiң пайдалану мерзiмi:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
ИФА және (немесе) ПЦР өткiзу күні және зерттеу нәтижелері:
- АИТВ:
_________________________________________________________________
- Гепатит В:
_________________________________________________________________
- Гепатит С:
_________________________________________________________________
- Сифилис:
_________________________________________________________________
Консервілеу кезеңі:
Бүйректің оң ________________________________ сол __________________
Өкпенің оң _________________________________ сол __________________
Жүректің _________________________________________________________
Бауырдың ________________________________________________________
Басқа ____________________________________________________________
Реципиенттердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
1.__________________ 2. _____________________
Жасы, қан тобы 1. ____________________________
2. __________________________
Донордың иммунологиялық көрсеткіштері
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Реципиенттердің
1. ___________________________
2. __________________________
Трансплантат функциялары _________________________________________
Денсаулық сақтау ұйымының атауы, тіндерді және (немесе) ағзаларды (ағзалардың бөліктері) алған және консервілеген тұлғалардың қызметі, Т.А.Ә. (бар болған жағдайда):
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Консервілеуге жауапты тұлғалардың Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), қолы:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Күні, айы, жылы, уақыты: "______" __________ 20__ жыл "___" сағат "______" минут
"Стационардан шыққанның статистикалық картасы" № 012/е нысаны (тәуліктік, күндізгі) № ___
Жалпы бөлім:
1. ЖСН __________________________________________________________________
2. Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) __________________________________________

3. Дата рождения – "____" ________________________ 19 ____г.
4. Пол ____________________________
5. Возраст ________________________________________________________
6. Национальность _________________________________________________
7. Гражданство (справочник стран) ___________________________________
8. Житель
города
села
9. Адрес проживания _______________________________________________
10. Место работы/учебы/детского учреждения _________________________
Должность _______________________________________________________
Образование _____________________________________________________
11. Наименование страховой компании, № страхового полиса ____________
12. Тип возмещения ________________________________________________
13. Социальный статус _____________________________________________
14. Тип госпитализации
впервые
повторно при плановой госпитализации указать:
Код госпитализации _________________________________________________
Для специализированных стационаров дополнительно заполняется:
Цель госпитализации (онкологический профиль, наркологический профиль,
психиатрический профиль) ____________________________________________
15. Кем направлен пациент ____________________________________________
16. Наименование направившей МО (из регистра МО) _____________________
17. Диагноз направившей организации __________________________________
18. Диагноз при поступлении ___________________________________________
19. Вид травмы:
1) Бытовая
☐
2) Уличная
☐
3) ДТП
☐
4) Школьная
5) Спортивная
☐
20. Синдром жестокого обращения
из них:
1) оставление без внимания или заброшенность
2) физическая жестокость
☐
3) сексуальная жестокость
4) психологическая жестокость
5) другие
синдромы жестокого обращения
6) синдром неуточненного жестокого
обращения
21. Госпитализирован:
с лицом по уходу
с кормящей матерью
22. Дата и время госпитализации
23. Отделение, палата №
24. Находился в реанимации
25. Профиль койки
26. Вид транспортировки
27. Исследование на ВИЧ
28. Группа крови, резус-фактор
29. Аллергические реакции
30. Побочное действие лекарств (непереносимость)
нет
да название препарата, характер побочного действия
31. Диагноз заключительный клинический осложнения
Сопутствующее заболевание 1
Сопутствующее заболевание 2
Заполняется в стационарах:
1. Лист оказанных услуг и медикаментов
Лист оказанных услуг
Код
Единица измерения
Количество
Лист использованных медикаментов в клиническом отделении
Код
Единица измерения
Количество
Лист использованных операционных и анестезиологических медикаментов
Код
Единица измерения
Количество
Лист использованных медикаментов по реанимации
Код
Единица измерения
Количество

3. Туған күні – "___" _________ 19____ж.____________________________________
4. Жынысы ______________________________________________________________
5. Жасы _________________________________________________________________
6. Ұлты __________________________________________________________________
7. Азаматтығы (елдер анықтамалығы) _________________________________________
8. Тұрғын _______________________________________________________________
қала
ауыл
9. Тұрғылықты мекенжайы
10. Жұмыс/оқу/балалар мекемесінің орны
Лауазымы _______________________________________________________________
Білімі _______________________________________________________________
11. Сақтандыру компаниясының атауы, сақтандыру полисiнiң №_________________
12. Өтеу түрі___________________________________________________
13. Әлеуметтік мәртебесі_____________________________________________
14. Емдеуге жатқызу түрi
бiрiншi рет
қайталап
Жоспарлы емдеуге жатқызу кезінде толтырылады:
Емдеуге жатқызу коды____________________________________________
Арнайы стационарлар үшін қосымша толтырылады:
Емдеуге жатқызу мақсаты (онкологиялық бейін, наркологиялық бейін, психикалық бейін)
15. Пациент кіммен жіберілді___________________________________________
16. Жолдаған МҰ атауы (МҰ тіркелімінен) ________________________________
17. Жолдаған ұйымның диагнозы________________________________
18. Түскен кездегi диагнозы________________________________
19. Жарақаттың түрі:
1. Тұрмыстық ☐ ,2. Көшеде ☐, 3. ЖКО ☐ ,4. Мектепте ☐, 5. Спорттық ☐
20. Қатыгездікпен қарау синдромы: оның ішінде:
1) қараусыз қалу немесе бас тарту ☐, 2 физикалық қатыгездік ☐,
3) сексуалдық қатыгездік, ☐ 4) психологиялық қатыгездік ☐, 5) қатыгездікпен қараудың басқа да синдромдары ☐, 6) анықталмаған қатыгездік синдромы☐
21. Емдеуге жатқызылды:
қарайтын адаммен
баланы емізетін анамен
22. Емдеуге жатқызу күнi мен уақыты
23. Бөлiмше, палата №
24. Реанимацияда болды
25. Төсек бейiнi
26. Тасымалдау түрі
27. АИТВ-ға зерттеп-қарау
28. Қан тобы, резус-фактор
29. Аллергиялық реакциялары
30. Дәрiлердiң жағымсыз әсерлерi (жақпауы)
иә
жоқ
препараттың атауы, жағымсыз әсерiнiң сипаты
31. Қорытынды клиникалық асқынулар диагнозы
Қосарласқан ауру 1
Қосарласқан ауру 2
Стационарлар толтырады:
1. Көрсетілген қызметтер мен дәрі-дәрмектердің парағы
Көрсетілген қызметтердің парағы
Код
Өлшем бірлігі
Саны
Клиникалық бөлімшеде қолданылған дәрі-дәрмектердің парағы
Код
Өлшем бірлігі
Саны
Қолданылған операциялық және анестезиологиялық дәрі-дәрмектердің парағы
Код
Өлшем бірлігі
Саны
Реанимация бойынша қолданылған дәрі-дәрмектердің парағы
Код
Өлшем бірлігі
Саны

2. Хирургическая операция
Дата Время
Название и код операции
Анестезия (код)
Тип операции: 1-экстренная, 2-плановая
Послеоперационное осложнение
Специальная аппаратура (код)
Коды врачей
Хирургические операции
код наименование
код наименование
Хирург Ассистент
код наименование
код наименование
Хирург Ассистент
код наименование
код наименование
Хирург Ассистент
код наименование
код наименование
Хирург Ассистент
Применимо к стационарам, оказывающим помощь наркологическим пациентам:
Вид употребляемого наркотика:
Вид наркотика
Срок регулярного употребления (год)
Возраст первой пробы наркотика
Способ употребления
Частота потребления
Основной наркотик
Другой наркотик (1)
Другой наркотик (2)
Применимо к стационарам, оказывающим помощь онкологическим пациентам:
Локализация опухоли
*Примечание: не распространяется на коды С81 по С96 и D45 по D47
Морфологический тип опухоли
*Примечание: не распространяется на коды С81 по С96 и D45 по D47
Стадия опухолевого процесса
Стадия по системе TNM
*Примечание: не распространяется на коды С81 по С96 и D45 по D47
Локализация отдаленных метастазов*:
*Примечание: не распространяется на коды С81 по С96 и D45 по D47
для первичной опухоли запущенного процесса:.
*Примечание: не распространяется на коды С81 по С96 и D45 по D47
при прогессировании процесса:
*Примечание: не распространяется на коды С81 по С96 и D45 по D47
Метод подтверждения диагноза
указать вариантность
(С81-96 –группа риска)
Характер проведенного лечения за период данной госпитализации:
Объем лечения
Причина неполного лечения
Вид лечения. Лучевое лечение
Дата начала курса лучевого лечения
Способ облучения:
Облучение внешнее
Облучение сочетанное
другие способы облучения
Вид лучевой терапии
Методы лучевой терапии:
Непрерывная
Фракционирование
Фракционирование нетрадиционное
Лучевая терапия
Использование радиомодификаторов: .
Суммарная очаговая доза облучения: на опухоль
гр., на метастазы
гр. Осложнения лучевого лечения: .
Лучевой терапевт ID
Дата начала курса химиотерапевтического лечения
Вид химиотерапии: .
Применимо к стационарам, оказывающим акушерско-гинекологическую помощь
пациентам:
Место родов
Беременность по счету №
Характер родов
Которые по счету роды
Срок беременности на момент прерывания беременности, родов или смерти, недель
Виды аборта: *при хирургическом.
Сведения о новорожденном:
Дата, время рождения
Ребенок родился
Пол ребенка
Доношенный/недоношенный
Физическое развитие ребенка при рождении
Рост
Вес
Окружность груди
Окружность головы
Скрининг на наследственную патологию
Аудиологический скрининг
Дата, результат
Офтальмологический скрининг
Дата, результат
Вакцинация
БЦЖ
да
нет ІПВ (ОПВ)
да
нет Гепатит
да
нет
Исход пребывания
Вид смерти по отношению к родам
Наименование диагноза
Новорожденный проходил лечение в роддоме
да
нет
Заключительная часть, заполняется в любых условиях оказания стационарной
помощи:

2. Хирургиялық операция
Күнi Уақыты
Операцияның атауы мен коды
Анестезия (коды)
Операцияның түрі: 1-шұғыл, 2- жоспарлы
Операциядан кейiнгi асқынулар
Арнаулы аппаратура (коды)
Дәрiгерлердiң коды
Хирургиялық операциялар
код атауы
код атауы
Хирург Ассистент
код атауы
код атауы
Хирург Ассистент
код атауы
код атауы
Хирург Ассистент
код атауы
код атауы
Хирург Ассистент
Нашақор пациенттерге көмек көрсететін стационарларға толтырады:
Есірткіні пайдалану түрі:
Есірткінің түрі
Тұрақты пайдалану мерзімі (жыл)
Есірткіні алғашқы пайдаланған жасы
Пайдалану тәсілі
Пайдалану жиілігі
Негізгі есірткі
Басқа есірткі (1)
Басқа есірткі (2)
Онкологиялық пациенттерге көмек көрсететін стационарларға толтырады:
Ісіктің орналасуы
*Ескертпе: С81-С96 және D45-D47 кодтарына таралмайды
Ісіктің морфологиялық түрі
*Ескертпе: С81-С96 және D45-D47 кодтарына таралмайды
Ісік процесінің сатысы:
TNM жүйесі бойынша сатысы:
*Ескертпе: С81-С96 және D45-D47 кодтарына таралмайды
Алыс метастаздардың орналасуы:
*Ескертпе: С81-С96 және D45-D47 кодтарына таралмайды
Асқынған сатыда алғаш рет анықталған ісіктер үшін:
*Ескертпе: С81-С96 және D45-D47 кодтарына таралмайды
Процестің өрістеуі кезінде:
*Ескертпе: С81-С96 және D45-D47 кодтарына таралмайды
Диагнозды растау әдісі:
- нұсқалықты көрсету:
(С81-96) – қауіп тобы:
Осы емдеуге жатқызу кезеңінде жүргізілген емнің сипаты:
Емдеу көлемі:
Толық емделмеу себебі
Емдеу түрі. Сәулемен емдеу
Сәулемен емдеу курсының басталған күні
Сәулелеу тәсілі:
Сыртқы сәулелендіру
Тіркескен сәулелендіру
Сәулелелендірудің басқа түрі
Сәулелік терапия түрі:
Сәулелік терапия әдісі:
Үзіліссіз
Фракцияланған
Фракцияланған дәстүрлі емес
Сәулелік терапия
Радиомодификаторларды қолдану:
Сәулелендірудің қосынды ошақтық дозасы: ісікке
гр., метастазаға гр.
Сәулелік емдеудің асқынулары:
Сәулелік терапевт ID
Химия-терапиялық емдеу курсының басталған күні
Химия-терапия түрі:
Пациенттерге акушерлік-гинекологиялық көмек көрсететін стационарларға толтырады:
Босану орны:
Жүктілік саны №
Босандыру сипаты
Босану саны
Жүктілікті үзу,босану немесе өлім кезіндегі жүктілік мерзімі, апта
Аборт түрлері: *хирургиялық жағдайда
Жаңа туған нәресте туралы мәліметтер
Туу күні уақыты
Бала туды
Баланың жынысы
айы-күні жетіп/ шала
Туу кезіндегі баланың физикалық өсуі
Бойы
Салмағы
Кеуде айналымы
Бас айналымы
Тұқым қуалайтын патологияларға скрининг
Аудиологиялық скрининг
Күні, нәтижесі
Офтальмологиялық скрининг
Күні, нәтижесі
Вакцинация
БЦЖ
иә
жоқ ІПВ (ОПВ)
иә
жоқ Гепатит
иә
жоқ
Шығуы
Тууына қатысты өлім
АХЖ-10 диагнозы Диагноз атауы
Жаңа туған нәресте перзетханада емдеуден өтті
иә
жоқ
Қорытынды бөлім стационарлық көмек көрсетудің кез-келген жағдайында толтырылады

1. Исход пребывания
2. Исход лечения
3. Дата и время выписки (смерти)
4. Проведено койко-дней
Врач: Ф.И.О. (при его наличии), ID.
Заведующий отделением Ф.И.О. (при его наличии), ID.
Список сокращений формы № 012/у "Статистическая карта выбывшего из стационара":
1
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или уникальный признак, позволяющий отличать его))
2
ВИЧ
Вирус иммунодефицита человека
3
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
4
МО
Медицинская организация
5
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Вкладной лист 1
к статистической карте
выбывшего из стационара
Карта пациента с острым коронарным синдромом № дата заполнения карты
ОКС:
нет
да
с подъемом ST
без подъема ST
1. ОКС с подъемом ST Локализация:
передний
нижний
латеральный
правый желудочек (ПЖ) (отведение RV3R, RV4R)
неопределенная
2. ОКС без подъема ST Локализация:
передний
нижний
латеральный
правый желудочек (ПЖ) (отведение RV3R, RV4R)
неопределенная
3. Дата и время проведения первого ЭКГ.
Время индексного события (начала симптомов ишемии) (время) (дд/мм/) /).
Время обращения за медицинской помощью (звонок/самообращение) (дд/мм/) (время
принятого вызова по сигнальной карте)
Время первого контакта с медицинским персоналом) (дд/мм/).
Место, где случилось событие
дома
на работе
в общественном месте
другое
Место прибытия:
приемный покой
ОРиИТ/ БИТ/ ПИТ (минуя приемное отделение)
лаборатория (минуя приемное отделение, ОРиИТ/БИТ/ПИТ)
4. Факторы риска
Артериальная гипертензия
нет
да
неизвестно
Сахарный диабет
нет
да (диетотерапия, пероральная терапия, инсулинотерапия)
неизвестно
Курение
нет
да (иногда, постоянно)
неизвестно
Алкоголь (наркомания)
нет
да (иногда, постоянно)
неизвестно
Избыточная массса тела
нет
да
неизвестно
Низкая физическая активность
нет
да
неизвестно
Дислипидемия
нет
да
неизвестно
Наследственная предрасположенность
нет
да
неизвестно
Случаи внезапной смерти в семье
нет
да
неизвестно
Другие
нет
да
неизвестно
5. Предшествующий кардиальный анамнез
Перенесенный инфаркт миокарда
нет
да
неизвестно
Фибрилляция предсердий
нет
да
неизвестно
Стабильная стенокардия напряжения
нет
да
неизвестно
Нестабильная стенокардия
нет
да
неизвестно
АКШ/ТКА
нет
да
неизвестно
АКШ/ЧКВ (подчеркнуть)
нет
да
неизвестно
ЭКС/ИКД /СРТ (подчеркнуть)
нет
да
неизвестно
Болезни клапанов сердца
нет
да
неизвестно
Кардиомиопатия
нет
да
неизвестно
Хроническая сердечная недостаточность
нет
да (NYNA ФК
I,
II,
III,
IV)
неизвестно
6. Сопутствующая некардиальная патология
ОНМК
нет
(
1 - геморрагический инсульт,
2 - инфаркт мозга,
3-транзиторная ишемическая атака)
неизвестно
Хроническая болезнь почек (ХБП)
нет
да
неизвестно
Болезни периферических сосудов/аневризма аорты
нет
да
неизвестно
Онкологические заболевания последние 5 лет
нет
да
неизвестно
Болезни ЖКТ (язвы, эрозии,)
нет
да
неизвестно
ХОБЛ
нет
да
неизвестно
Другие заболевания, ухудшающие качество жизни
нет
да
неизвестно
Семейный анамнез
нет
да
неизвестно

1. Ауруханада болуы немен аяқталды
2. Емдеу немен аяқталды:
3. Шыққан (қайтыс болған) күнi мен уақыты
4. Төсек-күндер өткiзiлдi
Дәрiгер: Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Бөлiмше меңгерушісі Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
"Стационардан шыққанның статистикалық картасы" № 012/е нысанының қысқартулары:
1
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін бірегей белгі))
2
АИТВ
Адамның иммун тапшылығы вирусы
3
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
4
МҰ
Медициналық ұйым
5
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Стационардан шыққанның
статистикалық картасына
1-қосымша парақ
Жіті коронарлық синдромы бар пациенттің картасы № картаны толтыру күні
ЖКС:
жоқ
иә
ST көтеруімен
ST көтерілусіз
1. ST көтеруімен ЖКС орналасуы
алдыңғы
төменгі
қапталық
оң жақ қарынша (ОҚ) (RV3R, RV4R бұру) (правый желудочек (ПЖ) (отведение RV3R, RV4R)
Белгісіз
2. ST көтерусіз ЖКС Орналасуы
алдыңғы
төменгі
қапталық
оң жақ қарынша (ОҚ)
белгісіз
3. Алғашқы ЭКГ жасалған күні және уақыты
Индекстік жағдайдың уақыты (ишемия белгілерінің басталуы) уақыты (кк/аа)
Медициналық көмекке жүгіну уақыты (қоңырау шалу/өздігінен жүгіну) (белгі картасы бойынша қабылдаған шақырту уақыты)
Медициналық персоналмен алғашқы байланыс жасау уақыты
Жағдай орын алған орын
үйде
жұмыста
қоғамдың орында
басқа
Келу орны:
қабылдау бөлімі
РжҚТБ/ ҚТА/ ҚТП (қабылдау бөліміне соқпай)
зертхана (қабылдау бөліміне соқпай, РжҚТБ/ ҚТБ/ ҚТП)
4. Қауіп факторлары
Артериялық гипертензия
жоқ
иә
белгісіз
Қант диабеті
жоқ
иә (ем-дәм терапиясы, пероральды терапия, инсулин терапиясы)
белгісіз
темекі шегу
жоқ
иә (кейде, үнемі)
белгісіз
Алкоголь (нашақорлық)
жоқ
иә (кейде, үнемі)
белгісіз
Артық дене салмағы
жоқ
иә (кейде, үнемі)
белгісіз
Төмен физикалық белсенділік
жоқ
иә (кейде, үнемі)
белгісіз
Дислипидемия
жоқ
иә (кейде, үнемі)
белгісіз
Тұқым қуалау бейімділігі
жоқ
иә (кейде, үнемі)
белгісіз
Отбасыда кенет қайтыс болу жағдайлары
жоқ
иә (кейде, үнемі)
белгісіз
Басқалар
жоқ
иә (кейде, үнемі)
белгісіз
5. Бұрын болған кардиалық анамнез
Басынан өткерген миокарды инфаркт
жоқ
иә
белгісіз
Жүрекшелер фибрилляциясы
жоқ
иә
белгісіз
Тұрақты стенокардия ширыққан
жоқ
иә
белгісіз
Тұрақсыз стенокардия
жоқ
иә
белгісіз
АКШ/ТКА (астын сызыңыз)
жоқ
иә
белгісіз
АКШ/ТКА (астын сызыңыз)
жоқ
иә
белгісіз
ЭКС/ИКД /СҚТ (астын сызыңыз)
жоқ
иә
белгісіз
Жүрек қақпашаларының аурулары
жоқ
иә
белгісіз
Кардиомиопатия
жоқ
иә
белгісіз
Жүректің созылмалы жеткіліксіздігі
жоқ
иә (NYNA бойынша ФК
I,
II,
III,
IV)
белгісіз
6. Ілеспелі кардиалық емес патология
МҚЖБ (ОНМК)
жоқ
иә
1-геморрагиялық инсульт,
2- ми инфаркті,
3-транзиторлық ишемиялық өршу
белгісіз
Бүйректің созылмалы ауруы (БСА)
жоқ
иә
белгісіз
Перифериялық тамырлар ауруы/ қолқа аневризмасы
жоқ
иә
белгісіз
Соңғы 5 жылдың ішіндегі онкологиялық аурулар
жоқ
иә
белгісіз
АІЖ аурулары (ойықжаралар, эрозиялар)
жоқ
иә
белгісіз
ӨСОА
жоқ
иә
белгісіз
Өмір сүру сапасын төмендететін басқа аурулар
жоқ
иә
белгісіз
Отбасы анамнез
жоқ
иә
белгісіз

7. Текущее состояние при поступлении
Симптомы
Дискомфорт/боль в грудной клетке
нет
да
неизвестно
Одышка
нет
да
неизвестно
Остановка сердца
нет
да
неизвестно
Синкопе
нет
да
неизвестно
Гипотензия
нет
да
неизвестно
Слабость
нет
да
неизвестно
Другие симптомы
нет
да
неизвестно
Бессимптомное течение
нет
да
неизвестно
8. Физикальные данные (при поступлении) ЧСС
уд.в мин АД систолическое
мм.рт.ст. диастолическое
мм.рт.ст., среднее АД
мм.рт.ст.
9. Сердечная недостаточность (СН) класс по Killip при поступлении
I,
II ,
III,
IV
неизвестно
Анализ крови (при поступлении)
Вч-Тропонин I/T (при поступлении)
нет
да
а) Вч-Тропонин I/T (максимальное значение)
МВ-КФК
нет
да
d – димер
нет
да
BNP/pro BNP
нет
да
Гемоглобин
нет
да
Гематокрит
нет
да
Тромбоцит
нет
да
Глюкоза
нет
да
Липидный спектр
нет
да, ЛПНП
нет
да, ЛПВП
нет
да, ТГ
нет
да)
Креатинин
нет
да
мкмоль/л
Скорость клубочковой фильтрации креатинина_________(автоматический расчет)
Калий
нет
да
Магний
нет
да
Кальций
нет
да
10. Инструментальные методы исследования
ЭКГ (при поступлении/ в динамике)
нет
да
Ритм
синусовый
фибрилляция предсердий
ритм электрокардиостимулятора (ЭКС)
др.
неизвестно
QRS
норма
блокада левой ножки пучка Гиса (БЛНПГ)
блокада правой ножки пучка Гиса (БПНПГ)
др.
неизвестно
ST Т
с подъемом сегмента ST
без подъема сегмента ST
инверсия зубца Т
нормальная ЭКГ
др.
неизвестно
ЭхоКГ (при поступлении)
нет
да
фракция выброса (ФВ) левого желудочка по Симпсону N (>50%)
незначительное снижение (41-50%)
умеренное снижение (31-40%)
выраженное снижение (<30%)
не определяли фракцию выброса (ФВ) левого желудочка)
Наличие зон нарушенной локальной сократимости:
нет
да (
гипокинезия,
-акинезия)
КТ
нет
да
МРТ
нет
да

7. Түсу кезіндегі ағымдағы жай-күйі
Белгілері:
Кеудедегі жайсыздық/ ауырсыну
жоқ
иә
белгісіз
Ентігу
жоқ
иә
белгісіз
Жүректің тоқтауы
жоқ
иә
белгісіз
Талу
жоқ
иә
белгісіз
Қысымының төмендеуі
жоқ
иә
белгісіз
Әлсіздік
жоқ
иә
белгісіз
Басқа симптомдар
жоқ
иә
белгісіз
Симптомсыз ағым
жоқ
иә
белгісіз
8.Физикалық деректері (түсу кезінде)
ЖЖЖ
минутына соғу
Систолалық АҚ
мм. сын. бағ. диастолалық
орта АҚ
мм.сын.бағ.
9. Жүрек функциясының жеткіліксіздігі (ЖФЖ) түскен кездегі Killip бойынша класс
I,
II ,
III,
IV
белгісіз
Қан талдамасы (түскен кезде)
Вч-Тропонин I/T (түскен кезде)
жоқ
иә
а) Вч-Тропонин I/T (ең жоғары мағына)
МВ-КФК
жоқ
иә
d - димер
жоқ
иә
BNP/pro BNP
жоқ
иә
Гемоглобин
жоқ
иә
Гематокрит
жоқ
иә
Тромбоцит
жоқ
иә
Глюкоза
жоқ
иә
Липидты спектр
жоқ
иә, ТТЛП
жоқ
иә, ЖТЛП
жоқ
иә, ТГ
жоқ
иә)
Креатинин
жоқ
иә мкмоль/л
Креатининнің шумақшалық сүзілу жылдамдығы _________ (автоматты есептеу)
Калий
жоқ
иә
Магний
жоқ
иә
Кальций
жоқ
иә
10. Аспаптық зерттеу әдістері
ЭКГ (түскен кезде/ динамикада)
жоқ
иә
Ырғақ (Ритм)
синустық
жүрекшелер фибрилляциясы
электрокардиостимулятор ырғағы (ЭКС)
басқа
белгісіз
QRS
қалыпты
Гис шоғыры сол жақ қарыншасының блокадасы (ШСАБ)
Гис шоғыры оң жақ қарыншасының блокадасы (ШОАБ)
басқа
белгісіз
ST Т
ST сегментін көтерумен
ST сегменті көтерусіз
Т тетігінің инверсиясы
қалыпты ЭКГ
басқа
белгісіз
ЭхоКГ (түсу кезінде)
жоқ
иә;
N (>50%)Симпсон бойынша солжақ қарынша шығарымының фракциясы (ШФ)
болмашы төмендеу (41-50%)
қалыпты төмендеу (31-40%)
айқын сипатталған төмендеу (<30%)
Сол жақ қарынша шығарымының фракциясы (ШФ) анықталған жоқ
Жергілікті жиырылғыштың бұзылған аймақтарының болуы:
жоқ
иә (
гипокинезия,
-акинезия)
КТ
жоқ
иә
МРТ
жоқ
иә

Средний 109 – 140 баллов
Низкий <108 баллов
Клиническая оценка риска пациентов
стратификация риска пациентов с ОКСбп ST:
нет
да
критерии очень высокий риска
нет
да
гемодинамическая нестабильность или кардиогенный шок
рецидивирующая или продолжающаяся боль в грудной клетке, устойчивая к
медикаментозному лечению
жизнеугрожаемые аритмии или остановка сердца
механические осложнения ИМ
острая сердечная недостаточность с рефрактерной стенокардией или отклонением
сегмента ST
повторные динамические изменения сегмента ST или зубца Т, особенно с преходящей
элевацией сегмента ST
Критерии высокого риска
нет
да
Подъем или снижение уровня сердечных тропонинов, связанного с ИМ
динамические изменения сегмента ST или зубца Т (симптомные или асимптомные)
Сумма баллов по шкале GRACE >140
Критерии промежуточного риска
нет
да
Сахарный диабет
Почечная недостаточность (СКФ <60 мл/мин/1,73м2)
устойчивая к медикаментозному лечению
ФВ ЛЖ <40% или застойная сердечная недостаточность
Ранняя постинфарктная стенокардия
недавнее проведение ЧКВ
предшествующее АКШ
<140 (Сумма баллов по шкале риска GRACE >109 и <140)
Критерии низкого риска
нет
да
Любые характеристики, не перечисленные выше (нет повторных симптомов ишемии, нет изменений. ЭКГ, нет повышения уровня тропонинов)
Шкала риска кровотечения CRUSADE
Показатель (предиктор)
Интервал значений
Баллы
Исходный гематокрит (%)
< 31

Орташа 109 – 140 балл
Төмен <108 балл
Пациенттердің қаупін клиникалық бағалау
ST ЖКС бар пациенттер қаупінің стратификациясы:
жоқ
иә
Өте жоғары қауіп өлшемшарттары
жоқ
иә
гемодинамикалық тұрақсыздық немесе кардиогендік шок
Кеудедегі қайталанатын немесе жалғасқан ауырсыну, дәрі-дәрмекпен емдеуге тұрақты
Өмірге қауіпті аритмиялар немесе жүректің тоқтауы
МИ механикалық асқынулары
Рефрактерлі стенокардиямен немесе ST сегментінің ауытқуы бар жүрек функциясының жіті жеткіліксіздігі
ST сегментінің немесе Т ирегінің қайталанған динамикалық өзгерістері, әсіресе ST сегментінің ауыспалы элевациясымен
Жоғары қауіп өлшемшарттары
жоқ
иә
МИ байланысты, жүрек тропониндері деңгейінің көтерілуі немесе төмендеуі
ST сегментінің немесе Т ирегінің динамикалық өзгерістері (симптомдық немесе асимптомдық)
GRACE шкаласы бойынша баллдардың сомасы >140
Аралық қауіп өлшемшарттары
жоқ
иә
Қант диабеті
Бүйректің жеткіліксіздігі (ШСЖ < 60 мл/мин/1,73 м2)
Дәрі-дәрмекпен емдеуге тұрақты
ОҚ ШФ <40% немесе жүрек функциясының іркілген жеткіліксіздігі
Ерте инфарктен кейінгі стенокардия
Жақында өткізілген ТКА
Бұрын жасалған АКШ
GRACE қауіп шкаласы бойынша баллдардың қосындысы >109 және
Төмен қауіп өлшемшарттары
жоқ
иә
Жоғарыда аталмаған кез келген сипаттамалар (ишемияның қайталанған белгілері жоқ, өзгеріссіз. ЭКГ, тропониндеңгейі жоғарламаған)
13. CRUSADE қан кету қауіп шкаласы
Көрсеткіш (предиктор)
Мағыналар интервалы
Баллдар
Бастапқы гематокрит (%)
<31

13. Лечение
Наименование
Получал до поступления
Назначено и получал в стационаре
первые сутки госпитализации (до 24 часов)
позже 24 часов
Ацетилсалициловая кислота
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Тикагрелор
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Клопидогрел
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
* Ингибиторы гликопротеиновых IIb/IIIa рецепторов тромбоцитов
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
НФГ (гепарин)
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Фонда паринукс
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
ТМГ(эноксапарин)
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
*Бивалирудин (только при наличии в анамнезе гепарининдуцированной тромбоцитопении)
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
b-блокаторы (метопролол в ампулах)
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
b-блокаторы (метопролол-тартрат) короткого действия
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Нитроглицерин (таблетки*ампулы,аэрозоль)
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Нитраты короткого действия (мононитраты)
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
ИАПФ короткого действия
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Наркотический анальгетик (морфин в ампулах)
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
БРА (при непереносимости ингибиторов АПФ)
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Статины
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Седативная, анксиолитическая терапия (диазепам в ампулах)
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Антагонисты Са (длительного действия при непереносимости b-блокаторы
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Амиодарон
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Другие антиаритмики
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Инсулин
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Сахароснижающие препараты
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Антагонисты витамина К/ Пероральные антикоагулянты**
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Антагонисты альдостерона (Спиронолактон /*эклеренон
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Диуретики
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Инотропы (*добутамин, левосеминдан, допамин, *норадреналин)
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Дигоксин
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Кардиоверсия дефибриляция
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
Механические устройства поддержки кровообращения
да
нет
неизвестно
да Экстракорпоральная мембранная оксигенация
Impella
Внутриаортальная баллонная контрпульсация
другие
неизвестно
да Экстракорпоральная мембранная оксигенация
Impella
Внутриаортальная баллонная контрпульсация
другие
неизвестно
гипотермия
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
ИВЛ
да
нет
неизвестно
да
неизвестно
да
неизвестно
* Непатентованное название препаратов

13. Емдеу
Атауы
Түскенге дейін қабылдады
Стационарда тағайындалды және қабылдады
Емдеуге жатқызудың алғашқы тәулігі (24 сағатқа дейін)
24 сағаттан кеш
Ацетилсалицил қышқылы
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Тикагрелор
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Клопидогрел
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
*Тромбоциттердің гликопротеин IIb/IIIa рецепторларының ингибиторлары
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
ФЕГ (гепарин)
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Фонда паринукс
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
ТМГ (эноксапарин)
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
*Бивалирудин (тек анамнезінде гепарининдукцияланған тромбоцитопения бар болған кезде)
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
b-блокаторлары (ампулалардағы метопролол)
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
b-блокаторлары (ампуладағы метопропол)
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Нитроглицерин (таблеткалар* ампулалар, аэрозоль)
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Аз уақыт әсер ететін нитраттар (мононитраттар)
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Аз уақыт әсер ететін ААФИ
Иә
Жоқ
Белгісіз
басқа
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Есірткілік анальгетик (ампулалардағы морфин)
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
БРА (ААФ ингибиторлары жақпаған кезде)
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Статиндер
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Седативті, анксиолитикалық терапия (ампулалардығы Диазепам)
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Са антагонисттері (b-блокаторлар жақпаған кезде ұзақ әсер ететін)
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Амиодарон
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Басқа антиаритмиктер
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Инсулин
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Қант деңгейін түсіретін препараттар
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
К дәруменінің антагонистері/ Пероральды антикоагулянттар**
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Альдостерон антагонисттері (Спиронолактон /*эклеренон
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Диуретиктер
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Инотроптар (*добутамин, левосеминдан, допамин, *норадреналин)
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Дигоксин
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Кардиоверсия дефибриляция
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Қанайналымды механикалық қолдау құрылғысы
Иә (да)
Жоқ (нет)
Белгісіз (неизвестно)
Иә (да) Экстракорпоральная мембранная оксигенация
Impella
Внутриаортальная баллонная контрпульсация
Баска
Белгісіз
Иә (да) Экстракорпоральная мембранная оксигенация
Impella
Внутриаортальная баллонная контрпульсация
Баска
Белгісіз
Дене қызуы төмендеуі
Иә (да)
Жоқ (нет)
Белгісіз (неизвестно)
Иә (да)
Белгісіз (неизвестно)
Иә (да)
Белгісіз (неизвестно)
ӨЖЖ
Иә
Жоқ
Белгісіз
Иә
Белгісіз
Иә
Белгісіз
* Препараттардың патенттелмеген атауы

**Шкала CHA2DS2-VASc (при назначении пероральных антикоагулянтов)
***Шкала HAS-BLED (при назначении пероральных антикоагулянтов)
Буква
Клиническая характеристика
Баллы
Н
Гипертензия
1
А
Нарушение функции почек и (1 балл каждое)
1+1
S
Инфаркт мозга
1
B
Кровотечение
1
L
Лабильное МНО
1
Е
Пожилой возраст (>66 лет)
1
D
Лекарства или алкоголь (1 балл каждое)
1+1
Максимальное число баллов
9
Общее число баллов:
(при сумме баллов 3 и более есть риск развития кровотечения (необходимо с осторожностью назначать антикоагулянтную терапию)
14. Тромболитическая терапия
нет
Причины, по которым не была проведена тромболитическая терапия
позднее обращение (более 12 часов)
противопоказания
абсолютные
относительные
нет ЭКГ критериев
первичное ЧКВ
да
время начала проведения тромболизисной терапии (дд/мм/) /).
время окончания проведения тромболизисной терапии (дд/мм/).
15. Этап проведения тромболитической терапии
Догоспитальный
Госпитальный
приемный покой
ПИТ/БИТ
др.
неэффективная
эффективная (снижение ST в течение 60 мин. на 50% и более, реперфузионные аритмии
16. Препарат
а) тип препарата:
фибринспецифичный
нефибринспецифичный
б) наименование препарата:
актилизе
тенектеплаза
ретеплаза
др.
в) доза
полная доза
половинная доза
Наличие осложнений тромболизиса
нет
да
Коронароангиография
Да
Дата .
Название код услуги
нет
неизвестно
Сосудистый доступ:
радиальный
бедренный
Нормальная КАГ:
нет
да
Если нет:
Ствол ЛКА
ПНА
ОВ
ПКА
Шунт
др.
окклюзия
стеноз>50%
стеноз<50%
коронароспазм
Инфаркт зависимая артерия
Интактные
Многососудистое поражение
0,
1
2,
3 (и более)
неизвестно
Кровоток по TIMI в ИЗА или симптомном сосуде:
0
1
2
3
Выбор метода реваскуляризации (при наличии)
Syntax шкаласы (Шкала Syntax)
нет
да
общее количество баллов
Выбор консилиума "группа Сердце"
нет
да
Чрескожное коронарное вмешательство
Название код операции
Дата и время раздувания баллона/установки стента .
ОКС с подъемом ST:
Первичное ЧКВ (<120 мин. от начала заболевания
неотложное ЧКВ после неуспешного тромболизиса

** CHA2DS2-VASc шкаласы (пероральды антикоагулянттарды тағайындау кезінде)
*** HAS-BLED шкаласы (пероральды антикоагулянттарды тағайындау кезінде)
Әріп
Клиникалық сипаттамасы
Баллдар
Н
Гипертензия
1
А
Бүйрек функциясының бұзылуы және (әрбіріне 1 балл)
1+1
S
Ми инфаркты
1
B
Қан кету
1
L
Тұрақсыз МНО
1
Е
Егде жас (>66 лет)
1
D
Дәрі-дәрмек немесе алкоголь (әрбіріне 1 балл)
1+1
Баллдардың ең жоғары саны
9
Баллдардың жалпы саны: (3 және одан жоғары баллдардың қосындысында қан кету даму қаупі бар (сақтықпен антикоагулянтты терапияны тағайындау қажет)
14. Тромболитикалық терапия
Жоқ
Тромболитикалық терапияны жасамау себептері
кеш жүгіну (12 сағаттан артық)
қарсы көрсетілімдер
абсолютты,
салыстырмалы
ЭКГ өлшемшарттары жоқ
бастапқы ТКА
Иә,
тромболизистік терапия өткізу уақытының басталуы (күні/айы/)/).
тромболизистік терапия өткізу уақытының соңы (күні/айы/)/).
15. Тромболитикалық терапия өткізу кезеңі
Емдеуге жатқызуға дейін
Емдеуге жатқызу
қабылдау бөлімі
ҚТП/ ҚТА
басқасы
тиімсіз
тиімді (60 мин. ішінде ST 50% және одан жоғары төмендеуі, реперфузиялық аритмиялар)
16. Препарат
а) препарат түрі:
фибринге тән
фибринге тән емес
б) препарат атауы:
актилизе
тенектеплаза
ретеплаза
басқа
в) дозасы
толық доза
жарты доза
Тромболизис асқынуының болуы
жоқ
иә
Коронароангиография
жоқ
иә
Күні
Қызмет кодының атауы
Жоқ
Белгісіз
Тамырлы қолжетімдік:
радиалды
сан
Қалыпты КАГ:
жоқ
иә
Егер жоқ болса:
СКА діңгегі
АТА
УЗ
ОКА
Шунт
Басқа (др.)
окклюзия
стеноз≥50%
стеноз<50%
коронароспазм
инфарктқа тәуелді артерия
Интактты
Көп тамырлы зақымдану
0,
1
2,
3 және жоғары
белгісіз
ТІМІ бойынша ИЗА немесе симптомдық тамырдағы қан ағу:
0
1
2
3
Реваскуляризация әдісін таңдау (бар болған жағдайда)
Syntax шкаласы
жоқ
иә
балдардың жалпы саны (общее количество баллов)
"Жүрек тобы" консилиумды таңдау
жоқ
иә
Теріастылық коронарлық араласу
Операция кодының атауы
Балонды үрлеу/ стентті орнату күні және уақыты
ST көтеруімен ЖКС:
Бастапқы ТКА (ауру басталғаннан кейін <120 мин.)
Сәтсіз тромболизистен кейін кезек күттірмейтін ТАК

ЧКВ после успешного тромболизиса (фармакоинвазивная стратегия (3-24 ч.)
избирательное ЧКВ (перед выпиской при выявлении стресс-индуцируемой ишемии
миокарда или ФВ ЛЖ<40-50)
без реперфузионного лечения
ОКС без подъема ST:
срочное ЧКВ <2часа от начала симптомов заболевания (продолжаются симптомы ишемии/рефрактерная стенокардия, гемодинамическая нестабильность, жизнеугрожаюшие аритмии ЖТ/ФЖ)
ранняя инвазивная стратегия <24ч. (при клинических признаках высокого риска и баллы по шкале GRACE >140 баллов)

Сәтті тромболизистен кейінгі ТКА (фармакоинвазивті стратегия (3-24 сағат)
Іріктеу ТКА (миокардтың стресс-индукцияланған ишемиясы анықталған немесе ОҚ ШФ <40-50 жағдайда шығу алдында)
Реперфузиялық емсіз
ST көтерусіз ЖКС:
Ауру белгілері басталғаннан бастап <2 сағатта жедел ТКА (ишемия/рефрактерлік стенокардия, гемодинамикалық тұрақсыздық белгілері жалғасады, өмірге қауіпті аритмиялар ЖТ/ҚФ)
Ерте инвазивті стратегия <24 сағат (жоғары қауіп клиникалық белгілері кезінде және GRACE шкаласы бойынша баллдар >140 балл)

17. Осложнения во время КАГ, ЧКВ
нет
да
тромбоз стенда
периоперационный ИМ
кровотечение
мозговой инсульт
контраст индуцированная нефропатия
пульсирующая гематома в области бедренного доступа
неизвестно
смерть
неизвестно
Успешное ЧКВ:
нет
да
неизвестно
Полная реваскуляризация:
нет
да
неизвестно
более 1 процедуры во время стационарного лечения:
нет
да
неизвестно
аорто-коронарное шунтирование
нет
да
неизвестно
название код. код. код операции
нет
Да дата начала АКШ .
экстренно
до 4-6 часов от начала заболевания
до 24 часов
свыше 72 часов
Шунты:
вена
ЛГА
ПГА
др.
осложнения, связанные с операцией:
периоперационный ИМ
неврологический дефицит
кровотечение
нарушение ритма и проводимости сердца
медиастенит
нестабильность грудины
другие
имплантация электрокардиостимулятора
нет
да
экстренная
плановая
название код. код. код операции
временный ЭКС
однокамерные
двухкамерные
постоянный ЭКС
однокамерные
двухкамерные
другое
имплантация Кардиовертела-дефибриллятора
нет
да
неизвестно
экстренная
плановая
название код. код. код операции
Имплантация кардиоресинхронизирующего устройства (СРТИ)
Нет
да
Название и код операции код. код.
Другие операции:
нет
да
неизвестно
экстренная
плановая
название код. код. код операции
18. Осложнения на госпитальном этапе.
СН класс по Killip
I
II
III
IV
неизвестно
Рецидив ИМ
нет
да
неизвестно
ФП (впервые возникшая)
нет
да
неизвестно
ЖТ
нет
да
неизвестно
АВ блокада II-III ст.
нет
да
неизвестно
Механические осложнения*
нет
да
неизвестно
Инсульт
нет
да
неизвестно
Кровотечения
нет
да
неизвестно
Трансфузия крови
нет
да
неизвестно
Низкий гемоглобин
нет
да
неизвестно
ОПН (контраст-индуцированная) нефропатия)
нет
да
неизвестно
другие
нет
да
неизвестно
19. Операции при механических осложнениях ИМ
нет
да дата
название код. код. код операции
20. Исследования при выписке
ЭКГ при выписке:
синусовый
ФП
новый ИМ с подъемом ST
нет изменений
ЭХоКГ при выписке
фракция выброса (ФВ) левого желудочка по Симпсону N (>50%)
незначительное снижение (41-50%)
умеренное снижение (31-40%)
выраженное снижение (<30%)
не определяли фракцию выброса (ФВ) левого желудочка
СН класс по Killip при выписке
I
II
III
IV
неизвестно
Стресс тест при выписке:
нет
да
стресс-ЭКГ(ВЭМ, тредмил),
стресс ЭхоКГ)
Результат теста отрицательный
Результат теста положительный (стресс-индуцированная ишемия миокарда)
Другие диагностические исследования:
нет
да
при ОКС без подъема низкого риска
МРТ
другое
21. Заключительный диагноз:
Диагноз, код Тип инфаркта
22. Заключительный клинический диагноз
Диагнозы
код
Тип инфаркта
Заключительный клинический диагноз
код. код.
1.
2.
Осложнения*
код. код.
Сопутствующее заболевание 1
код. код.
Сопутствующее заболевание 2
код. код.
*При хронической сердечной недостаточности ХСН (функциональный класс по NYNA)
I,
II,
III,
IV Исходы ОКС:
ИМ с подъемом ST (трансмуральный)
прерванный ИМ
ИМ без подъема ST (субэндокардиальный)
другие заболевания:
тромбоэмболия ветвей легочной артерии (ТЭЛА)
расслаивающая аневризма аорты
кардиомиопатия такотсубо
Миокардит
другие диагнозы
Вкладной лист 2
к статистической карте
выбывшего из стационара
Карта пациента с острым нарушением мозгового кровообращения № дата заполнения карты
ишемический
геморрагический
транзиторная ишемическая атака
состоит ли пациент на Д учете
нет
да
неизвестно
Принимал ли пациент базисную гипотензивную терапию
нет
да
неизвестно
антикогаулянтную терапию
нет
да
неизвестно
антиагрегантную терапию
нет
да
неизвестно
статины
нет
да
неизвестно
Подтип ишемического инсульта:
атеротромботический
артерио-артериальные эмболии
тромбозы мозговых сосудов
кардиоэмболический
гемодинамический
лакунарный
по типу гемореологической микроокклюзии
Время первых симптомов ОНМК от индексного события (время):
Место, где случилось событие:
дома
на работе
в общественном месте
др.
Факторы риска
Артериальная гипертензия
нет
да
неизвестно
Сахарный диабет
нет
да
неизвестно
Заболевания крови
нет
да
неизвестно
Стенозирующие изменения магистральных сосудов
нет
да
неизвестно
Курение
нет
да
неизвестно
Алкоголь
нет
да
неизвестно
Избыточная массса тела
нет
да
неизвестно
Дислипидемия
нет
да
неизвестно
Наследственная предрасположенность
нет
да
неизвестно
Случаи внезапной смерти в семье
нет
да
неизвестно
Гормональная заместительная терапия
нет
да
неизвестно
Беременность
нет
да
неизвестно
Контрацептивы
нет
да
неизвестно
Другие
Предшествующий сердечно-сосудистый анамнез
Предшествующий диагноз инсульта
нет
да
неизвестно)
Предшествующий диагноз транзиторной ишемической атаки
нет
да
неизвестно
Перенесенный инфаркт миокарда
нет
да
неизвестно
Ишемическая болезнь сердца
нет
да
неизвестно
АКШ/ТКА
нет
да
неизвестно
АКШ/ЧКВ
нет
да
неизвестно
ЭКС/ИКД
нет
да
неизвестно
Болезни клапанов сердца
нет
да
неизвестно
Кардиомиопатия
нет
да
неизвестно
Хроническая сердечная недостаточность
нет
да (NYNA ФК
I,
II,
III,
IV)
неизвестно
Фибрилляция предсердий
нет
да
неизвестно
Мерцательная аритмия
нет
да
неизвестно
Уровень сознания по шкале ком Глазго при поступлении, Балл:
от 15 баллов – сознание ясное

17. КАГ, ТКА кезіндегі асқынулар
Жоқ
Иә
стенд тромбозы
операция алдыңғы МИ
қан кету
ми инсульты
индукцияланған нефропатия контрастысы
сан арқылы ену жағынан солқылдайтын гематома
белгісіз
өлім
Белгісіз
Сәтті ТАА:
жоқ
иә
Белгісіз
Толық реваскуляризация:
жоқ
иә
Белгісіз
стационарлық емдеу кезінде 1 емшарадан артық:
жоқ
иә
Белгісіз
Аорталық-коронарлық шунттеу
жоқ
иә
Белгісіз
Операция кодының атауы
Жоқ
Иә АКШ бастау күні
шұғыл
ауру басталғаннан кейін 4-6 сағатқа дейін
24 сағатқа дейін
72 сағаттан артық
Шунттер:
вена
ЛГА
ПГА
басқа
Операциямен байланысты асқынулар:
операциядан кейінгі МИ
неврологиялық тапшылық
қан кету
жүрек ырғағының және өткізгіштігінің бұзылуы
медиастенит
төссүйек тұрақсыздығы
басқалар
Электрокардиостимуляторды имплантанттау (имплантация электрокардиостимулятора
жоқ
иә
Белгісіз
Шұғыл
Жоспарлы
Операция кодының атауы
Уақытша ЭКС
Бір камералық
Екі камералық
Тұрақты ЭКС
Бір камералық
Екі камералық
басқа
Кардиовертел-дефибрилляторды имплантанттау
жоқ
иә
Белгісіз
Шұғыл
операция кодының атауы
Кардиоресинхрондаушы құрылғыны (СРТИ) имплантациялау
жоқ
иә
Операция кодының атауы
Басқа операциялар:
жоқ
иә
Белгісіз
Шұғыл
Жоспарлы
Операция кодының атауы
18. Емдеуге жатқызу кезіндегі асқынулар
Killip бойынша СН классы
I
II
III
IV
белгісіз
Қайталанған МИ
жоқ
иә
Белгісіз
ЖФ (алғашқы рет болған)
жоқ
иә
Белгісіз
ФЖ
жоқ
иә
Белгісіз
АВ блокада II-III дәрежелі
жоқ
иә
Белгісіз
Механикалық асқынулар *
жоқ
иә
Белгісіз
Инсульт
жоқ
иә
Белгісіз
Қан кету
жоқ
иә
Белгісіз
Қан трансфузиясы
жоқ
иә
Белгісіз
Төмен гемоглобин
жоқ
иә
Белгісіз
БЖЖ (қарама-қарсы индукцияланған) нефропатия)
жоқ
иә
Белгісіз
Басқалар
жоқ
иә
Белгісіз
19. МИ механикалық асқынулар кезіндегі операциялар
жоқ
иә
Күні
Операция кодының атауы
20. Шығару кезіндегі зерттеулер
Шығару кезіндегі ЭКГ
синусты
ЖФ
ST көтеруімен жаңа МИ
өзгеріс жоқ
Шығару кезінде ЭХоКГ
N Симпсоны бойынша солжақ қарынша шығарымының фракциясы (ШФ)
болмашы төмендеу (41-50%)
қалыпты төмендеу (31-40%)
айқын сипатталған төмендеу (<30%)
солжақ қарынша шығарымының фракциясы (ШФ) анықталған жоқ
Шығару кезіндегі Killip бойынша СН классы
I
II
III
IV
белгісіз
Шығару кезіндегі стресс тест:
Жоқ
Иә (
стресс-ЭКГ (ВЭМ, тредмил),
стресс ЭхоКГ)
Тест нәтижесі теріс
Тест нәтижесі оң (стресс-индуц. Миокард ишемиясы)
Басқа диагностикалық зерттеулер
жоқ
иә
қаупі төмен көтерусіз ЖКС кезінде
МРТ
басқа
21. Қорытынды диагноз
Диагноз, Инфаркт түрі коды
22.Қорытынды клиникалық диагноз
Диагнозы
код
Инфаркт түрі
Қорытынды клиникалық диагноз
код. код.
1.
2.
Асқынулар *
код. код.
Қосарласқан ауру 1
код. код.
Қосарласқан ауру 2
код. код.
*Жүректің созылмалы жетіспеушілігі ЖСЖ (NYNA бойынша функционалдық класы) болған жағдайда
I,
II,
III,
IV
ЖКС аяқталуы:
ST көтерумен МИ (трансмуральды)
үзілген МИ
ST көтерусіз МИ (субэндокардиальды)
басқа аурулар:
Өкпе артериялары тармақтарының тромбоэмболиясы (ӨАТТ)
Қолқаның қабатталған аневризмасы
Такотсубо кардиомиопатиясы
Миокардит
басқа диагноздар
Стационардан шыққанның
статистикалық картасына
2-қосымша парақ
Ми қанайналымының жіті бұзылулары бар пациенттің картасы № картаны толтыру күні
ишемиялық
геморрагиялық
транзиторлық ишемиялық өршу
пациент Д-есебінде тұрады ма
жоқ
иә
белгісіз
Пациент базистік гипотензиялық терапия қабылдады ма
жоқ
иә
белгісіз
антикогаулянтты терапия
жоқ
иә
тұрақты емес
белгісіз
антиагрегантты терапия
жоқ
иә
тұрақты емес
белгісіз
статиндер
жоқ
иә
тұрақты емес
белгісіз
Ишемиялық инсульттың кіші түрі:
атеротромбдық
артерио-артериялық эмболиялар
ми тамырларының тромбоздары
кардиоэмболикалық
гемодинамикалық
қуыстық
гемореологиялық микроокклюзия түрі бойынша
Индекстік жағдайға байланысты МҚЖБ алғашқы белгілерінің уақыты:
Жағдай орын алған орын:
үйде
жұмыста
қоғамдың орында
басқа
Қауіп факторлары
Артериялық гипертензия
жоқ
иә
белгісіз
Қант диабеті
жоқ
иә
белгісіз
Қан аурулары
жоқ
иә
белгісіз
Негізгі тамырлардың тарылу өзгерістері
жоқ
иә
белгісіз
Темекі шегу
жоқ
иә
белгісіз
Алкоголь
жоқ
иә
белгісіз
Артық дене салмағы
жоқ
иә
белгісіз
Дислипидемия
жоқ
иә
белгісіз
Тұқым қуалау бейімділігі
жоқ
иә
белгісіз
Отбасыда кенет қайтыс болу жағдайлары
жоқ
иә
белгісіз
Гормон алмастыру терапиясы
жоқ
иә
белгісіз
Жүктілік
жоқ
иә
белгісіз
Контрацептивтер
жоқ
иә
белгісіз
Басқалар
Бұрын болған жүрек-тамырлары анамнезі
Бұрын болған инсульт диагнозы
жоқ
иә
белгісіз
Транзиторлық ишемиялық өршу диагнозы
жоқ
иә
белгісіз
Басынан өткерген миокард инфаркты
жоқ
иә
белгісіз
Жүректің ишемиялық ауруы
жоқ
иә
белгісіз
АКШ/ТКА
жоқ
иә
белгісіз
АКШ/ТКА
жоқ
иә
белгісіз
ЭКС/КДИ
жоқ
иә
белгісіз
Жүрек қақпақшаларының ауруы
жоқ
иә
белгісіз
Кардиомиопатия
жоқ
иә
белгісіз
Созылмалы жүрек функциясының жеткіліксіздігі
жоқ
Иә (NYNA бойынша ФК
I,
II,
III,
IV)
белгісіз
Жүрекшелер фибрилляциясы
жоқ
иә
белгісіз
Жыпылықтау аритмиясы
жоқ
иә
белгісіз
Түсу кезіндегі Глазго комасы шкаласы бойынша естің деңгейі. Балл:
15 баллдан бастап– есі айқын

от 13 до 14 - оглушение умеренное
от 10 до 12 - оглушение глубокое
от 8 до 9 – сопор
от 6 до 7-кома умеренная
от 4 до 5 - кома глубокая
от 3 - кома терминальная
Оценка неврологического дефицита по шкале NIHSS:
дефицит минимальный
дефицит средний
дефицит тяжелый
дефицит крайне тяжелый
Указать балл по шкале NIHSS
Шкала Рэнкина
11 степень- отсутствие признаков инвалидности
2 степень- наличие легких признаков инвалидности
3 степень - умеренно выраженные признаки инвалидности
4 степень -наличие выраженных признаков инвалидности
5 степень - сильно выраженные признаки инвалидности
Пьет глоток воды без затруднений:
нет
да
Проведена ли Компьютерная Томография? (КТ):
нет
да; дата .
а) инфаркт в текущий момент:
нет
да
б) кровоизлияние в текущий момент:
нет
да, уточните характер кровоизлияния:
субарахноидально
паренхиматозное
ствол мозга
вентрикулярное
субтенториальное
Проведена ли КТА?:
нет
да
Аневризма
нет
да
АВМ
нет
да
Стеноз сосудов
нет
да
Окклюзию сосуда)
нет
да
Проведена ли МРТ?
нет
да Дата .
инфаркт
нет
да
кровоизлияние
нет
да аневризма
нет
да
АВМ
нет
да
стеноз сосуда
нет
да
тромбоз сосуда
нет
да
Медикаментозная терапия
тромболитическая терапия
нет
да
Гипотензивная терапия
нет
да
Антиагрегантная терапия
нет
да
Антикоагулянтная терапия
нет
да
Статины
нет
да
Есть ли карта индивидуальной программы реабилитации?
нет
да
Консульттации каких специалистов МДК были проведены?
невролог
нейрохирург
реабилитолог
логопед
эрготерапевт
психиатр
иглорефлексотерапевт
кинезиотерапевт
Какие базовые мероприятия были проведены в индивидуальной программе реабилитации пациента?
позиционирование
поэтапная вертикализация
ЛФК индивидуально
Проводились ли занятия при нарушении речи с логопедом?
только диагностика
занятия по восстановлению речи, чтения, письма
Проводились ли занятия при двигательных нарушениях?
занятия по восстановлению бытовых навыков самообслуживания
индивидуальная пассивная и активная ЛФК, механоразработка верхних и нижних конечностей
биоуправление/БОС,
физиотерапия
Определение реабилитационного потенциала
благоприятный (частичная реабилитация, реабилитация - полное восстановление)
неблагоприятный (уход на дому)
Тесты по оценке состояния перед реабилитацией:
а) индекс Бартеля указать балл
нет
да заключение
от 0 до 25 соответствует полной зависимости пациента
от 25 до 65 — выраженной зависимости
от 65 до 90 — умеренной зависимости
от 91 до 99 — легкой зависимости
100 баллов — полной независимости в повседневной деятельности
б) Тест-мини-схема психического состояния (МИПС) Мini-Mental State Examination (MMSE)
нет
да заключение
нет нарушений когнитивных функций
преддементные когнитивные нарушения
деменция легкой степени выраженности
деменция умеренной степени выраженности
тяжелая деменция
в) Шкалы мобильности в повседневной жизни Ривермид, указать балл
нет
да заключение

13-тен – 14-ке дейін – орташа есеңгіру
10-нан – 12-ке дейін терең есеңгіру
8-ден – 9-ға дейін сопор
6-дан – 7-ге дейін қалыпты кома
4-тен – 5-ке дейін терең кома
3-тен – терминалды кома
NIHSS шкаласы бойынша неврологиялық тапшылықты бағалау:
ең төменгі тапшылық
орташа тапшылық
ауыр тапшылық
өте ауыр тапшылық
NIHSS шкаласы бойынша баллды көрсету
Рэнкин шкаласы
1-дәреже – мүгедектік белгілерінің болмауы
2-дәреже – мүгедектіктің жеңіл белгілерінің болуы
3-дәреже – мүгедектіктің қалыпты айқын сипатталған белгілері болуы
4-дәреже – мүгедектіктің айқын сипатталған белгілерінің болуы
5-дәреже – мүгедектіктің өте айқын сипатталған белгілері
Бір жұтым суды кедергісіз ішеді:
жоқ
иә
Компьютерлік Томография жасалынды ма? (КТ):
жоқ
иә; күні
а) ағымдағы жағдайдағы инфаркт:
жоқ
иә
б) ағымдағы жағдайдағы қан кету:
жоқ
иә (да),
қан кету сипаттамасын анықтаңыз:
субарахноидальдық
паренхиматозды
ми діңгегі
вентрикулярлы
субтенториальды
КТА жасалынды ма?
жоқ
иә
Аневризма
жоқ
иә
АВМ
жоқ
иә
Тамырлар стенозы
жоқ
иә
Тамырлар окклюзиясы
жоқ
иә
МРТ жасалынды ма?
жоқ
иә Күні
инфаркт
жоқ
иә қан кету
жоқ
иә аневризма
жоқ
иә АВМ
жоқ
иә
тамыр стенозы
жоқ
иә
тамыр тромбозы
жоқ
иә
Дәрілік терапия
Тромболиттік терапия
жоқ
иә
Гипотензивті терапия
жоқ
иә
Антиагреганттық терапия
жоқ
иә
Антикоагулянтты терапия
жоқ
иә
Статиндер
жоқ
иә
Оңалтудың жеке бағдарламасының картасы бар ма?
жоқ
иә
Қай МДК мамандарының консультациясы жасалынды?
невролог
нейрохирург
реабилитолог
логопед
эрготерапевт
психиатр
ине рефлексотерапевт
кинезиотерапевт
Пациентті оңалтудың жеке бағдарламасында қандай негізгі іс-шаралар жасалынды?
бағдарланған
кезең-кезеңмен сатылы
жеке ЕФК
Сөйлеу қабілеті бұзылған кезде логопедтің емдеу іс шаралары жүргізілді ме?
тек диагностика жасалынды
сөйлеу, оқу, жазу қабілеттерін қалпына келтіру бойынша оқулар
Қозғалыс бұзылыстары кезінде емдеу іс шаралар жасалынды ма?
өзіне-өзі қызмет етудің тұрмыстық дағдыларын қалпына келтіру бойынша оқулар
жеке пассивті және активті ЕФК, аяқ-қолдарды механикалық жұмыс істету
биобасқару,
физиотерапия
Оңалту әлеуетін айқындау
қолайлы (жартылай оңалту, оңалту – толық қалпына келтіру)
қолайсыз (үйде күтім жасау)
Оңалту алдында жай-күйді бағалау бойынша тесттер:
а) Бартель индексі баллды көрсету
Жоқ
Иә қорытынды
0-ден – 25-ке дейін – науқастың толық тәуелді болуына сәйкес келеді
25-тен – 65-ке дейін – айқын сипатталған тәуелді болу
65-тен – 90-ға дейін – қалыпты тәуелді болу
91-ден – 99-ға дейін – аздап тәуелді болу
100 балл – күнделікті қызметте толық тәуелді болмау
б) Психикалық жай-күйдің тесті-мини-сызбасы (ПЖМИ) Мini-Mental State Examination (MMSE)
Жоқ
Иә қорытынды
когнитивті функцияларының бұзылулары жоқ
деменция алдыңғы когнитивтібұзылулар
сипаты жеңіл дәрежедегі деменция
сипаты қалыпты деңгейдегі деменция
ауыр деменция
в) Ривермид күнделікті өмірде мобильдік шкалдары, балды көрсету
Жоқ (нет)
Иә (да) қорытынды

от 0 до 5 -зависим от посторонней помощи (то есть самостоятельное выполнение действия невозможно, или небезопасно, или требует неразумных затрат времени;
от 6 до 10 -требуется присмотр (вербальная помощь);
11 и более - независим (использует вспомогательные приспособления)
г) Степень инвалидизации по модифицированной шкале Рэнкина
нет
да заключение
указать балл
1 степень- отсутствие признаков инвалидности
2 степень- наличие легких признаков инвалидности
3 степень- умеренно выраженные признаки инвалидности
4 степень-наличие выраженных признаков инвалидности
5 степень- сильно выраженные признаки инвалидности
Была ли проведена системная тромболитическая терапия?
нет, причины, по которым не была проведена тромболитическая терапия
да, дата и время начала терапии. Какая доза использовалась?
доза
Наличие осложнений после тромболизиса
нет
да, указать какие
Оценка состояния в первые сутки после проведения тромболизиса
Балл по шкале NIHSS
Оценка состояния на 7 сутки после проведения тромболизиса
Балл по шкале NIHSS
Проводилась ли механическая тромбэкстракция?
нет
да
дата и время начала терапии.
дата и время начала терапии.
Название нейрохирургической операции
Код операции
нет
да дата (дд/мм/) .
до 6 часов от начала заболевания
до 24 часов
свыше 72 часов
Осложнения, связанные с операцией:
код наименование
а) Оценка неврологического дефицита по шкале NIHSS после операции, балл
0-3- дефицит минимальный
4-10: дефицит средний
10-21: дефицит тяжелый
>21: дефицит крайне тяжелый
б) индекс Бартеля указать балл
нет
да заключение
от 0 до 25 соответствует полной зависимости пациента
от 25 до 65 — выраженной зависимости
от 65 до 90 — умеренной зависимости
от 91 до 99 — легкой зависимости
100 баллов — полной независимости в повседневной деятельности
в) Шкалы мобильности в повседневной жизни Ривермид, указать балл
нет
да заключение
от 0 до 5 -зависим от посторонней помощи (то есть самостоятельное выполнение действия невозможно, или небезопасно, или требует неразумных затрат времени);
от 6 до 10 -требуется присмотр (вербальная помощь);
11 и более -независим (использует вспомогательные приспособления).
г) Степень инвалидизации по модифицированной шкале Рэнкина, указать балл
нет
да заключение
текста.
1 степень- отсутствие признаков инвалидности
2 степень- наличие легких признаков инвалидности
3 степень- умеренно выраженные признаки инвалидности
4 степень-наличие выраженных признаков инвалидности
5 степень- сильно выраженные признаки инвалидности
Находился в нейрореанимации (ПИТ/БИТ):
нет,
да количество дней
Форма № 013/у "Форма учета отделения (палаты) новорожденных"

0-ден – 5-ке дейін – бөгде адамның көмегіне тәуелді (яғни өздігінен әрекет ете алмайды немесе қауіпті, немесе көп уақытты қажет етеді)
6-дан – 10-ға дейін – қарауды қажет етеді (ауызша көмек)
11 және одан жоғары – тәуелсіз (қосалқы заттарды қолдана алады)
г) Рэнкин түрлендірілген шкаласы бойынша мүгедектік дәрежесі
Жоқ
Иә қорытынды
Балды көрсету
1-дәреже – мүгедектік белгілерінің болмауы
2-дәреже – мүгедектіктің жеңіл белгілерінің болуы
3-дәреже – мүгедектіктің әлсіз көрінетін белгілері
4-дәреже – мүгедектіктің айқын көрінетін белгілерінің болуы
5-дәреже – мүгедектіктің өте айқын сипатталған белгілері
Жүйелі тромболитикалық терапия жасалынды ма?
Жоқ, тромболикалық терапия жүргізілмеу себептері
Иә, терапияны бастау күні және уақыты. Қандай доза жасалынды?
доза
Тромболизистен кейін асқынуларының болуы
жоқ
иә, түрін көрсету қажет
Тромболизис жасағаннан кейін бірінші тәулікте жай-күйді бағалау
NIHSS шкаласы бойынша балл
Тромболизис жасағаннан кейін 7-ші күннен кейін жай-күйді бағалау
NIHSS шкаласы бойынша балл
Механикалық тромбэкстракция жасалды ма?
жоқ
иә
терапияны бастау күні мен уақыты
терапияны аяқтау күні мен уақыты
Нейрохирургиялық операция атауының коды
Операция коды
Жоқ
Иә күні (кк/мм)
ауру басталғаннан кейін 6 сағатқа дейін
24 сағатқа дейін
72 сағаттан артық
Операциямен байланысты асқынулар:
атау коды
а) NIHSS шкаласы бойынша операциядан кейін неврологиялық тапшылықты бағалау, балл
0-3- ең төменгі тапшылық
4-10: орташа тапшылық
10-21: ауыр тапшылық
>21: өте ауыр тапшылық
б) Бартель индексі баллды көрсету
Жоқ
Иә
қорытынды
0-ден – 25-ке дейін – науқастың толық тәуелді болуына сәйкес келеді
25-тен – 65-ке дейін – айқын сипатталған тәуелді болу
65-тен – 90-ға дейін – қалыпты тәуелді болу
91-ден – 99-ға дейін – аздап тәуелді болу
100 балл – күнделікті қызметте толық тәуелді болмау
в) Ривермид күнделікті өмірде мобильдік шкалдары, баллды көрсету
жоқ
иә қорытынды
0-ден – 5-ке дейін – бөгде адамның көмегіне тәуелді (яғни өздігінен әрекет ете алмайды немесе қауіпті, немесе көп уақытты қажет етеді)
6-дан – 10-ға дейін – қарауды қажет етеді (ауызша көмек)
11 және одан жоғары – тәуелсіз (қосалқы заттарды қолдана алады)
г) Рэнкин түрлендірілген шкаласы бойынша мүгедектік дәрежесі, баллды көрсету
балл
жоқ
иә қорытынды
1-дәреже – мүгедектік белгілерінің болмауы
2-дәреже – мүгедектіктің жеңіл белгілерінің болуы
3-дәреже – мүгедектіктің қалыпты айқын сипатталған белгілері
4-дәреже – мүгедектіктің айқын сипатталған белгілерінің болуы
5-дәреже – мүгедектіктің өте айқын сипатталған белгілері
Нейрореанимацияда болды (ҚТП/ҚТА):
жоқ,
иә күн саны
"Нәрестелер бөлiмшесiнiң (палатасының) есеп нысаны" № 013/е нысаны
Стационардағы белгілі уақыт аралығында (апта, ай, жыл) босанулар туралы ақпараттан құрастырылады және келесі жолдардан құралады, бірақ шектелмейді:

1. № истории родов и истории развития новорожденного
2. Откуда ребенок поступил в отделение и дата поступления
3. Индивидуальный идентификационный номер и Фамилия, имя, отчество (при его наличии) матери
4. Дата и время рождения новорожденного
5. Пол
6. Рост, см
7. Вес, гр
8. Оценка по шкале Апгар; доношенный/недоношенный
Из учетной формы № 001/у
9. Течение периода новорожденности, клинический диагноз для детей, родившихся пациентами (заболевшими)
10. Информация о вакцинации
Из учетной формы № 001/у при выписке
11. Исход пребывания
12. Вес новорожденного при выписке (переводе)
13. Отметка об уведомлении детской поликлиники о выписке ребенка да, нет)
Форма № ТБ 014/у "Медицинская карта пациента туберкулезом №___"
Дата регистрации Дата госпитализации
I. Информация о пациенте:
1. ИИН
2. Ф.И.О. (при его наличии)
3. Регистрационный №
4. Дата рождения
5. Пол
мужской
женский
6. Возраст
7. Национальность, гражданство
8. Житель
города
села
БОМЖ.
9. Адрес фактического проживания
10. Ф.И.О. (при его наличии) близкого лица
11. Адрес близкого лица
II. Выявление:
1. обращение
группа риска
обязательный контингент
прочие
2. профосмотр
группа риска
обязательный контингент
прочие
3. посмертное
группа риска
обязательный контингент
прочие
4. Дата появления первого симптома
5. Дата обращения в ПМСП.
6. Дата обращения в противотуберкулезную организацию– при наличии (далее –ПТО).
III. Социально-профессиональный статус
IV. Факторы риска:
туберкулез (далее – ТБ);
беременность;
туберкулез с множественной
не вакцинирован БЦЖ.
лекарственной устойчивостью – при наличии (далее – МЛУ ТБ)
туберкулез с широкой лекарственной устойчивостью – при наличии (далее – ШЛУ ТБ);
сахарный диабет;
наркомания;
злоупотребление алкоголем;
нахождение в местах лишения свободы за последние 2 года;
ВИЧ;
неизвестен.
женщины в послеродовом периоде до 1 года;
V. Тип пациента
VI. Локализация и форма туберкулеза:
Диагноз
Осложнения туберкулезного процесса
нет
да
VII. Результаты исследования:
1. Наименование исследования
2. Дата исследования
3. Результат исследования
4. Посев мокроты (метод)
5. Рентген снимки (дата, результат)
6. Гистологически верифицирован
VIII. Информация о лечении:
1. МО в интенсивной фазе
2. МО в поддерживающей фазе
3. Дата начала лечения
4. Дата окончания лечения
5. Лечение (стационарное, амбулаторное, санаторно)
Хирургическое лечение:
Код, наименование, ID МО
IX. Категория и схема лечения:
1. Интенсивная фаза (дата начала лечения, дата окончания лечения, наименование)
2. Поддерживающая фаза (дата начала лечения, дата окончания лечения, наименование)
Антиретровирусная терапия начата:
да
нет
Если начато, дата начала.
Профилакт. терапия котримоксазолом начата:
да
нет Если начато, дата начала.
X. Противотуберкулезные препараты (лист назначений)

1. Босану тарихы мен нәрестенің даму тарихының №
2. Бала бөлімшеге қайдан түсті және түскен күні
3. Анасының тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), жеке сәйкестендіру нөмірі
4. Нәрестенің туған күні мен уақыты
5. Жынысы
6. Бойы, см
7. Салмағы, гр
8. Апгар шкаласы бойынша бағалау; бала мерзімінде/мерзімінен бұрын туылды № 003/е есептік нысаннының қосымша парағы
9. Нәрестелік кезеңінің ағымы науқастанып (сырқаттанып) туған балалар үшін клиникалық диагнозы
10. Егу туралы ақпарат
Шығару кезінде № 001/е есептік нысаннының қосымша парағы
11. Ауруханада болуы немен аяқталды
12. Шыққанда (ауыстырылғанда) баланың салмағы
13. Баланың шыққаны туралы, балалар емханасына хабарланғаны туралы белгі (иә, жоқ)
"Туберкулезге шалдыққан науқастың медициналық картасы" № ТБ 014/е нысаны
Тіркелу күні
Жатқызылу күні
I. Науқас туралы ақпарат:
1. ЖСН
2. Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
3. Науқастың тіркеу №
4. Туған күні
5. Жынысы
ер
әй ел
6. Жасы
7. Ұлты, азаматтығы
8. Тұрғыны
қала
ауыл
БТОЖ
9. Тұрғылықты мекенжайы
10. Науқастың жақын адамының Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
11. Науқастың жақын адамының мекенжайы
II. Анықтау:
1. қаралу
қауіп тобы
міндетті контингент
басқа
2. алдын ала тексеру
қауіп тобы
міндетті контингент
басқа
3. қайтыс болғаннан кейін
қауіп тобы
міндетті контингент
басқа
4. Алғашқы белгілері пайда болған күні
5. МСАК қаралған күні
6. Туберкулезге қарсы ұйымға - болған жағдайда (бұдан әрі – ТҚҰ) қаралған күні
III. Әлеуметтік-кәсіптік мәртебесі
IV. Қауіп факторлары:
туберкулез - болған жағдайда (бұдан әрі – ТБ);
Көптеген дәріге көнбейтін туберкулез - болған жағдайда (бұдан әрі – КДТ ТБ);
Кең ауқымды дәріге көнбейтін туберкулез - болған жағдайда (бұдан әрі – КАДТ ТБ);
қант диабеті;
нашақорлық;
ішімдікке салыну;
соңғы 2 жыл ішінде бас бостандығынан айыру орындарында болу;
АИТВ;
белгісіз.
босанғанннан кейін 1 жылға дейінгі кезеңдегі әйелдер;
жүктілік;
БЦЖ егілмеген.
V. Пациентті жіктеу
VI. Туберкулездің шоғырлануы және ауру түрі:
Диагноз
Туберкулез процессінің асқынуы
жоқ
иә
VII. Зерттеу қорытындылары:
1. Зерттеудің атауы;
2. Зерттеу күні мен уақыты;
3. Зерттеудің нәтижесі;
4. Қақырықтың дақылы;
5. Рентген суреттері (күні, нәтижесі)
6. Гистологиялық верификациямен
VIII. Ем туралы ақпарат:
1. Қарқынды кезеңдегі МҰ
2. Ем басталған күн;
3. Ем аяқтаған күн;
4. Қолдау фазасы кезеңінде МҰ
5. Ем (стационарлық, амбулаторлық)
Хирургиялық ем:
Коды, атауы, МҰ ID
IX. Ем категориясы мен емдеу үлгісі:
1. Қарқынды кезең (ем басталған, аяқталған күн, атауы);
2. Жалғастыру кезеңі (ем басталған, аяқталған күн, атауы);
Ретровирустарға қарсы терапия басталды:
ия
жоқ
Басталған жағдайда, күні
Котримоксазолмен алдын ала емі басталды:
ия
жоқ
Басталған жағдайда, күні
X. Туберкулезге қарсы препараттар (тағайындаулар парағы)

1. Дата начала приема
2. Наименование препарата (в интенсивной фазе, в поддерживающей фазе)
3. Единица измерения
4. Доза (мг)
5. Объективные измерения пациента
XI. Дата окончания лечения.
XII. Исход лечения
Если пациент умер:
Дата смерти Место смерти
XIII. Диагноз снят
Диагноз окончательный
Примечания:
Фтизиатр Ф.И.О. (при его наличии), ID
Заполняется при смерти:
Умер дд/мм/гг
Аутопсия проводилась:
да
нет
Патологическое (гистологическое) заключение:
Патоморфологический диагноз (основной) осложнения основного
сопутствующий
Врач Ф.И.О. (при его наличии), ID
Список сокращений формы № ТБ 014/у "Медицинская карта пациента туберкулезом":
1
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или уникальный признак, позволяющий отличать его))
2
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
3
МО
Медицинская организация
4
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
5
ВИЧ
Вирус иммунодефицита человека
6
БОМЖ
Без определенного места жительства
7
ПМСП
Первичная медико-санитарная помощь
8
ПТО
Противотуберкулезные организации
9
БЦЖ
Вакцина против туберкулеза
10
МИС
Медицинская информационная система
11
ТЛЧ
Тестирование на лекарственную чувствительность
Форма № ТБ 015/у "Медицинская карта пациента туберкулезом категории IV" №____
Дата регистрации
Дата госпитализации
I. Информация о пациенте:
1. ИИН
2. Ф.И.О. (при его наличии)
3. Регистрационный №
4. Дата рождения
5. Пол
мужской
женский
6. Возраст
7. Национальность
8. Гражданство
9. Житель
города
села
БОМЖ.
10. Адрес фактического проживания
11. Ф.И.О. (при его наличии) близкого лица
12. Адрес близкого лица область район город улица дом квартира
II. Выявление:
1. обращение
группа риска
обязательный контингент
прочие
2. профосмотр
группа риска
обязательный контингент
прочие
3. посмертное
группа риска
обязательный контингент
прочие
Дата появления первого симптома
III. Эпизоды предыдущего лечения
Дата нач. лечения
тип
Схема лечения
Исход
Дата окон. леч.
1
IV. Факторы риска:
туберкулез (далее – ТБ);
нахождение в местах лишения свободы
туберкулез с множественной за последние 2 года; лекарственной устойчивостью –
ВИЧ; при наличии (далее – МЛУ ТБ)
неизвестен.
туберкулез с широкой лекарственной
женщины в послеродовом периоде устойчивостью – при наличии (далее – до 1 года; ШЛУ ТБ);
беременность;
сахарный диабет;
не вакцинирован БЦЖ.
наркомания;
злоупотребление алкоголем;
V. Социально-профессиональный статус
VI. Тип пациента:
VII. Локализация и форма туберкулеза:
Диагноз Осложнения туберкулезного процесса
нет
да
VIII. Причина перевода в категорию IV.
IX. Заключение Центральной врачебной консультативной комиссии (далее – ВКК):

1. Қабылдауды бастаған күн;
2. Препарат атауы (қарқынды кезеңде, жалғастыруша кезеңде);
3. Мөлшері (мг);
4. Дозасы
5. Науқастың объективті өлшемдері.
XI. Емнің аяқталған күні
XII. Ем нәтижелері
Қайтыс болған жағдайда:
Қайтыс болды
Қайтыс болған орны
XIII. Сараптамасы алынды
Қорытынды диагноз
Ескертулер:
Фтизиатр Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Ескертпе:
Қайтыс болған жағдайда толтырылады:
Қайтыс болды
Аутопсия жүргізілді:
иә
жоқ
Патологиялық (гистологиялық) қорытынды: Патоморфологиялық диагноз негiзгi код наименование негiзгi ауруының асқынуы код наименование қосалқы код наименование
Дәрігер Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
№ ТБ 014/е "Туберкулезге шалдыққан науқастың медициналық картасы" нысанының қысқартылымдары:
1
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін тағы бір ерекше функция))
2
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
3
МҰ
Медициналық ұйым
4
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
5
АИТВ
Адамның иммун тапшылығы вирусы
6
БТОЖ
Белгілі тұрғылықты орны жоқ
7
АМСК
Алғашқы медициналық санитариялық көмек
8
ТҚҰ
Туберкулезге қарсы ұйым
9
БЦЖ
Туберкулезге қарсы вакцина
10
МАЖ
Медициналық ақпараттық жүйе
11
ДДС
Дәрі-дәрмектерге сезімталдықты тексеру
"Туберкулезге шалдыққан IV категориялық науқастың медициналық картасы" № ТБ 015/е нысаны
Тіркелген күні
Емдеуге жатқызу күні
I. Науқас туралы ақпарат:
1. ЖСН
2. Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
3. Науқастың тіркеу №
4. Туған күні
5. Жынысы
ер
әйел
6. Жасы
7. Ұлты
8. Азаматтығы
9. Тұрғыны
қала
ауыл
БТОЖ
10. Тұрғылықты мекенжайы
11. Науқасқа жақын адамның Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
12. Науқасқа жақын адамның мекен-жайы
II. Анықтау:
1. қаралу
қауіп тобы
міндетті контингент
басқа
2. алдын ала тексеру
қауіп тобы
міндетті контингент
басқа
3. өлгеннен кейін
қауіп тобы
міндетті контингент
басқа
Алғашқы белгілері пайда болған күні
III. Алдағы өткен ем жағдайлары
Ем басталған күні
Түрі
Ем үлгісі
Нәтиже
Ем аяқталған күні
1
IV. Қауіп-қатер факторлары:
ТБ
КДК ТБ
КАДК ТБ;
қант диабеті;
нашақорлық;
ішімдікке салыну;
АИТВ;
соңғы 2 жыл ішінде бас бостандығынан айыру орындарында болу;
белгісіз.
босанғанннан кейін 1жылға дейінгі кезеңдегі әйелдер;
жүктілік;
БЦЖ егілмеген.
V. Әлеуметтік-кәсіби мәртебесі:
VI. Науқасты жіктеу
VII. Туберкулездің шоғырлануы және ауру түрі:
Диагноз
Туберкулез процессінің асқынуы
жоқ
иә
VIII. IV категориясы ауыстыру себебі
IX. Орталық дәрігерлік консультациялық комиссисының (бұдан әрі – ДКК) қорытындысы

1. Форма ТБ
2. Дата проведения ВКК
3. Принятое решение при МЛУ ТБ:
4. Заключение при МЛУ ТБ.
5. Причина не назначения. при ШЛУ ТБ:
6. Заключение при ШЛУ ТБ.
7. Причина не назначения.
8. Дата перевода на другой режим.
X. Информация о лечении:
1. МО в интенсивной фазе
2. МО в поддерживающей фазе
3. Дата начала лечения
4. Дата окончания лечения
5. Лечение (стационарное, амбулаторное, санаторно)
Хирургическое лечение:
Код, наименование, ID МО
Для пациентов с положительным результатом по 113 коду:
Антиретровирусная терапия начата:
профилактическая терапия котримоксазолом начата
XI. Результаты исследования:
1. Наименование исследования
2. Дата исследования
3. Результат исследования
4. Посев мокроты (метод)
5. Рентген снимки (дата, результат)
XII. Противотуберкулезные препараты (лист назначений) категории IV
1. Наименование препарата
2. Дата начала лечения
3. Единица измерения
4. Доза (мг)
5. Изменение дозы и отмена приема лекарств
6. Объективные измерения пациента
XIII. Дата окончания лечения
XIV. Исходы лечения
Если пациент умер:
Дата смерти.
Место смерти
XV. Диагноз снят.
Примечания:
Фтизиатр Ф.И.О. (при его наличии), ID.
Примечание:
Заполняется при смерти:
Умер дд/мм/гг
Аутопсия проводилась:
да
нет
Патологическое (гистологическое) заключение:
Патоморфологический диагноз (основной) осложнения основного сопутствующий
Врач Ф.И.О. (при его наличии), ID
Список сокращений формы № ТБ 015/у категории IV "Медицинская карта пациента туберкулезом категории IV":
1
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или уникальный признак, позволяющий отличать его))
2
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
3
МО
Медицинская организация
4
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
5
ВИЧ
Вирус иммунодефицита человека
6
БОМЖ
Без определенного места жительства
7
ПМСП
Первичная медико-санитарная помощь
8
ПТО
Противотуберкулезные организации
9
БЦЖ
Вакцина против туберкулеза
10
МИС
Медицинская информационная система
11
ТЛЧ
Тестирование на лекарственную чувствительность
Форма № ТБ 016/у "Форма учета регистрации пациентов туберкулезом"
1. Дата регистрации
2. Индивидуальный идентификационный номер
3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) пациента
4. Дата рождения
5. Пол
6. Адрес проживания
7. Организация (в интенсивной фазе/в поддерживающей фазе)
8. Типы пациентов
9. Категория лечения
10. Дата начала лечения
11. Мониторинг лечения
12. Метод диагностики
13. Мероприятия по ВИЧ/СПИД
14. Исход пребывания
Форма № ТБ 017/у "Журнал регистрации пациентов туберкулезом категории IV"
левая часть
_____________________________ область ______________________________ район
Рег.№
Дата регистрации
Ф.И.О. (при его наличии)
ИИН
Пол
Дата рождения
Адрес фактического проживания
Медорганизация в интенсивной фазе
продолжение таблицы
Рег.№ в ТБ 03 (дата рег-ии)
Локализация (Л/ВЛ)
Тип
Получал ПВР
Подтвержден МЛУ ТБ
Подозрение на МЛУ ТБ
Подтвержден ШЛУ ТБ
Подозрение на ШЛУ ТБ
Схема лечения
Дата начала лечения
ПВР - препараты второго ряда; ПТР - препараты третьего ряда;
Метод диагностики
Дата взятия материала на ТЛЧ
Результат ТЛЧ**, по которому пациент регистрирован в категорию IV. Если ТЛЧ в ожидании, то результат вносится позже. См. карту лечения для полной истории результатов ТЛЧ. **Уст – устойчив, Ч – чувствителен П – пророст (результат/дата)
Л-Й
Бактек
Молекулярный
H
R
E
S
Z
Cm
Km
Am
Cs
Pto/ Eto
PAS
Ofx
Lfx
Результаты микроскопии мазка мокроты (М) и посева мокроты (П) в течение лечения (если в течение месяца сделано более одного исследования, внесите последний положительный результат)
Месяц
1
2
3
4
5
6
М
П
М
П
М
П
М
П
М
П
М
П
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
продолжение таблицы
Результаты микроскопии мазка мокроты (М) и посева мокроты (П) в течение лечения (если в течение месяца сделано более одного исследования, внесите последний положительный результат)
Месяц
7
8
9
10
11
12
М
П
М
П
М
П
М
П
М
П
М
П
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №

1. ТБ түрі;
2. ДКК өткізген күні;
3. Қабылданған шешім;
КДК ТБ кезінде:
4. КДК ТБ қорытындысы
5. Себебі
КАДК ТБ кезінде:
6. Басқа тәртіпке ауыстыру күні
7. Тағайындамау себебі
8. Басқа тәртіпке ауыстыру күні
X. Ем туралы ақпарат:
1. Қарқынды кезеңдегі МҰ
2. Ем басталған күн;
3. Ем аяқтаған күн;
4. қолдау фазасындағы МҰ
5. Ем (стационарлық, амбулаториялық)
Хирургиялық ем:
Атауы, коды, МҰ ID
113 код оң нәтижелі науқастар үшін:
Ретровирустарға қарсы терапия басталды:
Клотримазолмен алдын ала емі басталды:
XI. Зерттеу қорытындылары:
1. Зерттеудің атауы;
2. Зерттеу күні мен уақыты;
3. Зерттеудің нәтижесі;
4. Қақырықтың дақылы;
5. Рентген суреттері (күні, нәтижесі)
XII. IV категория тәртібі
1. Препараттың атауы;
2. Ем басталған күн;
3. Өлшем бірлігі;
4. Мөлшері (мг);
5. Мөлшерін өзгерту немесе препаратты қабылдауды тоқтату;
6. Науқастың объективті өлшемдері.
XIII. Емнің аяқталған күні
XIV. Ем нәтижелері
Қайтыс боған жағдайда толтырылады:
Қайтыс болған күні мен уақыты
Қайтыс болған орны
XV. Сараптамасы алынды
Ескертулер
Фтизиатр Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Ескертпе:
Қайтыс болған жағдайда толтырылады:
Қайтыс болды Аутопсия жүргізілді:
иә
жоқ.
Патологиялық (гистологиялық) қорытынды: Патоморфологиялық диагноз негiзгi код наименование негiзгi ауруының асқынуы код наименование қосалқы код наименование
Дәрігер Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
"Туберкулезге шалдыққан IV категориялық науқастың медициналық картасы" № ТБ 015/е нысанының қысқартулары:
1
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін тағы бір ерекше функция))
2
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
3
МҰ
Медициналық ұйым
4
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
5
АИТВ
Адамның иммун тапшылығы вирусы
6
БТОЖ
Белгілі тұрғылықты орны жоқ
7
АМСК
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек
8
ТҚҰ
Туберкулезге қарсы ұйым
9
БЦЖ
Туберкулезге қарсы вакцина
10
МАЖ
Медициналық ақпараттық жүйе
11
ДДС
Дәрі-дәрмектерге сезімталдықты тексеру
"Туберкулезге шалдыққан науқастарды тіркеу нысаны" № ТБ 016/е нысаны
1. Тіркеу күні
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі
3. Науқастың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
4. Туған күні
5. Жынысы
6. Тұрғылықты мекенжайы
7. Ұйым (қарқынды кезең/жалғастыру кезеңі)
8. Науқас түрлері
9. Ем категориясы
10. Ем басталған күні
11. Емді мониторингтеу
12. Диагностикалау әдісі
13. Адамның иммун тапшылығы вирусы /Жұқтырылған иммун тапшылығының синдромы) бойынша іс шаралар
14. Ем нәтижелері
"Туберкулезбен ауыратын IV санаттағы науқастарды тіркеу журналы" № ТБ 017/е нысаны
_____________________________ облысы
______________________________ауданы
Тіркеу №
Тіркелген күні
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
ЖСН/
Жынысы
Туған күні
Нақты тұратын мекенжайы
Қарқынды кезеңдегі медұйым
Кестенің жалғасы
ТБ 03 б-ша тіркеу № (тір. күні)
ТБ шоғырлануы (Ө/ӨТ)
Түрі*
Екінші қатар ТҚП алған
КДТ ТБ расталған
КДТТБ күдігі
КАДТ ТБ расталған
КАДТ ТБ күдікті
Ем тәртібі *
Ем баст. күні
Қысқартулар: ЕҚП - екінші қатардағы препараттар; ҮҚП - үшінші қатардағы препараттар;
Диагностикалық әдіс
ДСТ үлгісі алынған күні
IV кат бойынша тіркелуге себеп болған ДСТ* қорытындысы. Егер ДСТ қорытындысы күтуде болса, қорытынды кейін енгізіледі. ДСТ қорытындысын толық білу үшін ем алу кітапшасын қараңыз.**Т–төзімді С – сезімтал Ө –өскін
Л-Й
Бактек
МолекулярлыМолекулярный
H
R
E
S
Z
Cm
Km
Am
Cs
Pto/ Eto
PAS
Ofx
Lfx
Кестенің жалғасы
Ем жүргізу барысында қақырық жағындысы (Ж) мен қақырық дақылы (Д) микроскопияның қорытындылары (егер бір айдың ішінде бірден артық зерттеулер жүргізілсе, онда соңғы оң нәтижелі қорытынды енгізіледі)
Айлар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Зерт. №
Зерт. №
Зерт. №
Зерт. №
Зерт. №
Зерт. №
Зерт. №
Зерт. №
Зерт. №
Зерт. №
Зерт. №
Зерт. №
Зерт. №

*1- Новый; 2- Рецидив; 3- Нарушение режима; 4- НЛ после I кат; 5 - НЛ после II кат; 6 - НЛ после III кат; 7 - Переведен; 8 - Другие: 8.1 –рецидив МБТ (-); 8.2 - лечение после перерыва МБТ (-); 8.3 –неудача лечения МБТ (-); 8.4 –симптоматическое лечение. Молекулярный: Хайн-тест, G-Xper
средняя часть
Результаты микроскопии мазка мокроты (М) и посева мокроты (П) в течение лечения (если в течение месяца сделано более одного исследования, внесите последний положительный результат)
Айлар/Месяц
12
13
14
15
18
21
24
27
30
33
36
М
П
М
П
М
П
М
П
М
П
М
П
М
П
М
П
М
П
М
П
М
П
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
Лаб №
правая часть
Исходы лечения (дата)
Мероприятия по ВИЧ/СПИД (результат/ дата)
Примечание
Вылечен
Лечение завершено
Неудача лечения
Нарушение режима лечения
Переведен
Умер
Тест
АРТ
ПТК
От ТБ
От других причин
В стационаре
Не в стационаре
Аббревиатура лекарств: ПТП первого ряда: Н – Изониазид R - Рифампицин E – Этамбутол S-Стрептомицин Z-Пиразинамид
ПТП второго ряда: Am – Амикацин; Km – Канамицин Cm – Капреомицин; Cfx-Ципрофлоксацин; Ofx – Офлоксацин; Lfx-Левофлоксацин; Mfx-Моксифлоксацин; Gfx-Гатифлоксацин; Pto-Протионамид; Eto – Этионамид; Cs – Циклосерин; PAS – П-аминосалициловая кислота;
АРТ – антиретровирусная терапия, ПТК – профилактическая терапия котримоксазол
Форма № ТБ 018/у "Журнал регистрации противотуберкулезных препаратов"
Дата начала ведения
Международное непатентованное наименование и дозировка
Торговое название Производитель Страна-производитель
Накладная поставщика №
Форма выпуска:
Единица измерения: Серия
Срок годности.
№ п/п
Дата (день, месяц)
Остаток на начало года, дня, месяца
Приход
Количество
Всего приход с остатком
По разнарядке
№ накладной
Из других учреждений, ведомств
№ накладной
Кол-во
продолжение таблицы
Расход
Всего расход
Остаток на конец дня, месяца
Примечания (возврат, потери)
Куда (ПМСП, ПТО, район, отделение, пост)
№ Накладной
Кол-во ПТП
В самом учреждении
В другие (районы, ПТО ПМСП)
Список сокращений формы № ТБ 018/у "Журнал регистрации противотуберкулезных препаратов":
1
ПМСП
Первичная медико-санитарная помощь
2
ПТО
Противотуберкулезные организации
3
ПТП
Противотуберкулезные препараты
Приложение 2 к приказу
исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 30 октября 2020 года
№ ҚР ДСМ-175/2020
Формы медицинской учетной документации, используемые в стационарах и амбулаторно-поликлинических организациях
Сноска. Формы медицинской учетной документации - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 23.11.2022 № ҚР ДСМ-136 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными приказом Министра здравоохранения РК от 23.01.2024 № 177 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма № 019/у "Форма учета операций/манипуляций"

*1- Жаңа жағдай; 2- Қайталанған ауру; 3- Ем тәртібі бұзылды; 4- I кат кейінгі сәтсіз ем; 5- II кат кейінгі сәтсіз ем/; 6- III кат кейінгі сәтсіз ем/; 7- Ауыстырылды; 8- Басқалар: 8.1 – қайталанған ем ТМБ (-); 8.2 - үзілістен кейінгі ем ТМБ (-); 8.3 – сәтсіз ем ТМБ (-); 8.4 – симптоматикалық ем. Молекулярлы: Хайн-тест, G-Xpert
20_ жыл
ортаңғы
жағы
Ем жүргізу барысында қақырық жағындысы (Ж) мен қақырық дақылы (Д) микроскопияның қорытындылары (егер бір айдың ішінде бірден артық зерттеулер жүргізілсе, онда соңғы оң нәтижелі қорытынды енгізіледі)
Айлар
12
13
14
15
18
21
24
27
30
33
34
35
36
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Ж
Д
Зерт. №
Зерт. №
Зерт. №
Зерт. №
Зерт. №
Зерт. №
Зерт. №
Зерт. №
Зерт. №
Зерт. №
Зерт. №
Зерт. №
Зерт. №
Зерт. №
Зерт. №
оң жағы
Ем нәтижелері(күні)
АИТВ ЖҚТБ бойынша іс-шаралар(нәтижесі күні)
Ескертулер*
Сауықты
Ем аяқталды
Сәтсіз ем
Ем тәртібі бұзылды
Ауыстырылды
Қайтыс болды
Тестілеу
РҚТ
КАТ
ТБ-ден От ТБ
Басқа себептерден
Стационарда
Стационардан тыс
Дәрі-дәрмектердің қысқартылған атаулары: Бірінші қатарТҚП: Н – Изониазид R - Рифампицин E – Этамбутол S-Стрептомицин Z-Пиразинамид
Екінші қатардағы ТҚП/: Am – Амикацин; Km – Канамицин Cm – Капреомицин; Cfx-Ципрофлоксацин; Ofx – Офлоксацин; Lfx-Левофлоксацин; Mfx-Моксифлоксацин; Gfx-Гатифлоксацин; Pto-Протионамид; Eto – Этионамид; Cs – Циклосерин; PAS –П-аминосалицилдік қышқылы;
РҚТ-ретровирусқа қарсы терапия, КАТ – клотримазолмен алдын-алу терапия
"Туберкулезге қарсы препараттарды есепке алу журналы" № ТБ 018/е нысаны
Басталған күні
ДҰ ұсынған препараттың халықаралық патенттелмеген атауы, мөлшері
Саудалық атауы
Өндіруші
Өндіруші ел
Жеткізіп берушінің қосымша құжаты №
Өнім түрі:
Өлшем бірлігі
Сериясы
Жарамдылық мерзімі
№ п/п
Күні, айы
Айдың, күннің, жылдың басындағы қалдық
Кіріс /Саны
Қалдықты қоса есептегендегі барлық кіріс
Рұқсат қағазы бойынша
қосымша құжаты №
Басқа ведомстволардан, ұйымдардан
қосымша құжаты №
Саны
1
2
3
4
5
6
7
8
Кестенің жалғасы
Шығыс
Барлық шығыс
Айдың, күннің, сонындағы қалдық
Ескертулер (қайтарым, шығындар)
Қайда (аудандық ТҚҰ, МСАК, бөлімше)
қосымша құжаты №
ТҚП саны
Мекеме ішінде
Басқа жерлерге (аудандар, ТҚҰ, МСАК)
9
1
2
3
4
5
6
"Туберкулезге қарсы препараттарды есепке алу журналы" № ТБ 018/е нысанының қысқартулары:
1
АИТВ
Адамның иммун тапшылығы вирусы
2
ТҚҰ
Туберкулезге қарсы ұйым
3
ДДС
Дәрі-дәрмектерге сезімталдықты тексеру
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2020 жылғы 30 қазандағы
№ ҚР ДСМ-175/2020 бұйрығына
2-қосымша
Стационарларда және амбулаториялық-емханалық ұйымдарда пайдаланылатын медициналық есепке алу құжаттамасының нысандары
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 23.11.2022 № ҚР ДСМ-136 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 23.01.2024 № 177 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
"Операциялық әрекеттерді/манипуляцияларды есепке алу нысаны" № 019/е нысаны

1. Дата и время
2. Индивидуальный идентификационный номер
3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) пациента
4. Дата рождения
5. Адрес проживания
6. Кем направлен
7. Взято на гистологию
8. Диагноз (до, после операции/манипуляции)
9. Код и название операции/манипуляции
10. Метод обезболивания
11. Фамилия, имя, отчество (при его наличии), идентификатор хирурга, ассистента, операционной сестры/медицинской сестры
Форма № 020/у "Форма учета родов"
1. Дата и время обращения
2. Индивидуальный идентификационный номер
3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) роженицы
4. Дата рождения
5. Адрес проживания
6. Которая беременность, которые роды
7. Роды в срок или преждевременные
8. Психопрофилактическая подготовка к родам
9. Медикаментозное обезболивание родов (указать чем)
10. Осложнения в родах. Экстрагенитальные заболевания
11. Операции, пособия в родах (указать какие)
12. Дата и время родов (число, месяц, час, минута)
13. Сведения о новорожденном (живой/мертвый, пол)
14. Кто принимал роды (врач, акушерка), фамилия, имя, отчество (при его наличии), идентификатор
Форма № 021/у "Форма учета медицинского освидетельствования, справок"
1. Дата и время проведения освидетельствования или выдачи справки
2. Индивидуальный идентификационный номер
3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
4. Дата рождения
5. Место жительства
6. Кем направлен (заполняется при наличии направления)
7. № направления (заполняется при наличии направления)
8. Причина направления (заполняется при наличии направления)
9. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) доставившего (заполняется при наличии направления)
10. Заключение
11. Идентификатор сотрудника, выполнившего освидетельствование или выдавшего справку
Форма № 022/у "Карта диализа" №____
Общая часть
1. ИИН
2. Ф.И.О. (при его наличии)
3. Дата рождения
4. Пол
мужской
женский
5. Возраст
6. Национальность
7. Гражданство
8. Житель
города
села
Адрес проживания
9. Место работы/учебы/детского учреждения
Должность
10. Наименование страховой компании, № страхового полиса
11. Группа инвалидности
12. Тип возмещения
13. Социальный статус
14. Наименование направившей МО (из регистра МО)
15. Диагноз основной код наименование
16. Фоновые заболевания код наименование
Информацию о состоянии здоровья разрешено сообщать следующим лицам:
Ф.И.О. (при его наличии) родственника
Кем приходится
Телефон
17. Дата начала лечения гемодиализом
18. Дата начала лечения гемодиализом в данном учреждении:

1. Операция күні мен уақыты
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі
3. Науқастың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
4. Туған күні
5. Тұрғылықты мекенжайы
6. Кім жолдады
7. Гистологияға алынды
8. Диагноз (операциялық әрекеттерге/манипуляцияларға дейін, кейін)
9. Операциялық әрекеттердің/манипуляциялардың атауы мен коды
10. Ауырсындырмау әдісі
11. Хирург пен операциялық мейіргердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), идентификаторы
"Босануды есепке алу нысаны" № 020/е нысаны
1. Жүгіну күні мен уақыты
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі
3. Босанушының тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
4. Туған күні
5. Тұрғылықты мекенжайы
6. Нешінші жүктілік, нешінші босану
7. Босану мерзiмiнде немесе мерзiмiнен бұрын
8. Босануға психикалық профилактикалық даярлау
9. Дәрі-дәрмекпен босанудағы ауырсынуды басу (қандай дәрімен, көрсетіңіз)
10. Босану кезіндегі асқынулар. Экстрагениталдық сырқаттар.
11. Операциялар, босануларда көрсетілген жәрдем ақша (қайсысы, көрсетіңіз)
12. Босанған күнi мен уақыты (күні, айы, сағ, мин.)
13. Жаңа туған нәресте туралы мәліметтер (тірі, өлі туды, жынысы)
14. Босандырған кімдер (дәрігер, акушерка), тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), идентификаторы
"Медициналық куәландыруды, анықтамалар беру есептік нысаны" № 021/е нысаны
1. Куәландыруды немесе анықтама беру өткізу күні және уақыты
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі
3. Науқастың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
4. Туған күні
5. Тұрғылықты мекенжайы
6. Кім жолдады (жолдама болған кезінде толтырылады)
7. Жолдаманың № (жолдама болған кезінде толтырылады)
8. Жолдау себебі (жолдама болған кезінде толтырылады)
9. Жеткізген кіснің идентификаторы немесе тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) (жолдама болған кезінде толтырылады)
10. Ұйғарым
11. Куәландыруды немесе анықтама берген қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), идентификаторы
"Диализ картасы" № 022/е нысаны
МАҚ болмаған немесе жарамаған жағдайда, картаның мәтінінде жазылады.
Жалпы бөлім
1. ЖСН
2. Тегі Аты Әкесінің аты (бар болған жағдайда)
3. Туған күні
4. Жынысы
е
ә
5. Жасы
6. Ұлты
7. Азаматтығы
8. Тұрғыны
қала
ауыл
Тұрғылықты мекенжайы
9. Жұмыс/оқу/балалар мекемесінің орны
Кәсібі
10. Сақтандыру компаниясының атауы, сақтандыру полисiнiң №
11. Мүгедектік тобы
12. Өтеу түрі
13. Әлеуметтік мәртебесі
14. Науқас жолданды: жолдаған МҰ атауы (МҰ регистрінен)
15. Негізгі диагнозы
16. Фондық аурулар
Денсаулығым туралы ақпаратты келесілерге хабарлауға рұқсат етемін:
Жақынының Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Кім болады
Телефон
17. Гемодиализ емін бастау күні
18. Аталған мекемеде гемодиализ емін бастау күні:

19. Дата проведения: начало, окончание
20. Гемодиализ №
Аппарат №
21. Тип диализатора:
низко поточный
высоко поточный
размер
м2, производитель
22. Гемодиализ:
бикарбонатный
23. Профиль ультрафильтрации:
ИУФ
УФ
Na
24. Сосудистый доступ:
A-V фистула
протез
катетер
25. Антикоагулянт:
гепарин
клексан
фраксипарин
26. Доза
ед.
27. Способ
общая
дозированная
регинональная
28. Скорость кровотока
мл/мин. Скорость потока диализата
мл/мин
29. Назначенное время ГД
ч. Эффективное время ГД
ч.
30. Сухой вес
31. Вес до ГД
, вес после ГД
32. Ультрафильтрация
33. Артериальное давление:
До ГД
1 час
2 часа
3 часа
4 часа
после ГД
АД
34. Лекарственные препараты
Наименование препарата
Ед. из.
Количество
35. Технические осложнения
36. Дата прекращения лечения гемодиализом в данном учреждении:
37. Причина прекращения лечения гемодиализом
38. Проведено процедур гемодиализа: _________
Ф.И.О. (при его наличии) лечащего врача, ID
Ф.И.О. (при его наличии) среднего медицинского работника ГД, ID
Применимо при: РЕТ оценочный лист
Дата проведения:
№ МКСБ
Вес:
Рост:
Возраст:
BSA (m2):
BW(L):
Ночной залив: р-р
Время задержки:
Объем залива:
Объем слива:
РЕТ: р-р
Начало залива: окончание залива:
Объем залива:
Объем слива:
Ультрафильтрация:
Длительность слива:
Кровь
Креатинин (мкмоль/л)
Мочевина (ммоль/л)
Глюкоза (ммоль/л)
Фосфор (ммоль/л)
0 минут
120 минут
240 минут
Диализат
Креатинин (мкмоль/л)
Мочевина (ммоль/л)
Глюкоза (ммоль/л)
Фосфор(ммоль/л)
ночной
свежий
0 минут
30 минут
60 минут
120 минут
180 минут
240 минут
Кровь
Креатинин
Глюкоза
Скоррегированный креатинин
Кровь 2-х часовая
Диализат
Креатинин
Глюкоза
Скоррегированный креатинин
D/P
D/D0
Диализат 0 часовой
0 часовой
Диализат 2х часовой
2х часовой
Диализат 4х часовой
4х часовой
Креатинин* - измеренный креатинин
Фактор конвертации: Глюкоза: мг/дл=ммоль/л х 18, Креатинин: мг/дл=мкмоль/л ÷ 88
Мочевина: мг/дл=ммоль/л х 2,82
D/D0 Глюкоза
D/P скоррегированный креатинин
Транспортная категория
4х часовой D/P креатинина
4х часовой D/D0 глюкозы
Быстрый
0,81 – 1,03
0,12 – 0,25
Среднебыстрый
0,65 – 0,80
0,26 – 0,37
Среднемедленный
0,50 – 0,64
0,37 – 0,48
Медленный
0,34 – 0,49
0,49 – 0,61
Заключение:
Ф.И.О. (при его наличии) врача, ID
Дата
Применимо при: Оценочный лист адекватности ПД
Кровь
Мочевина ммоль/л
Креатинин мкмоль/л
Глюкоза ммоль/л
Альбумин г/л
24х-часовая моча и диализат
МочевинаМмоль/л
КреатининМкмоль/л
Vol inml
Vol outml
Net volml
Диализат
Моча
ПД-программа:
Результаты:
modality
CCr Total NormL/week/1.73m2
Total KT/V
Fluid removalL
eGFRml/min
Albuming/dl
Продолжение таблицы
nPCRg/kg/day
BSAm2
eTBWL
Transport type
4-hr CRT D/P
Age
Urea Clearance
L/week Creatinine Clearance (CrCl)
L/week
Residual Urea Clearance
L/week Residual CrCl
L/week
Dialysate Urea Clearance
L/week Dialysate CrCl
L/week
Urea Generation Rate
mg/min Cr Generation Rate
mg/min
Normalized CrCl
L/week/1.73m2
Дата проведения
Заключение:
Ф.И.О. (при его наличии) врача ID
Дата
1
2
3
4
5
6
7
8
9
количество мешков Дианил за сутки

19. Өткізген мерзімі: басталды аяқталды
20. Гемодиализ № Аппарат №
21. Диализатор үлгісі:
көлемі м2, өндіруші
22. Гемодиализ:
23. Ультрасүзгілеу бейіні:
ОУФ (ИУФ)
УФ
Na
24. Тамыр арқылы жету әдісі:
A-V фистула
протез
катетер
25. Антикоагулянт:
гепарин
клексан
фраксипарин
26. Мөлшер бірлік
27. Тәсілі
28. Қанағым жылдамдығы мл/мин. Диализат ағынының жылдамдығы мл/мин
29. ГД белгіленген уақыты (сағат) ГД тиімді уақыты (сағат)
30. Құрғақ салмағы
31. ГД дейінгі салмақ, ГД кейінгі салмақ
32. Ультрасүзгілеу
33. Артериялық қысым:
ГД дейін
1 сағат
2 сағат
3 сағат
4 сағат
ГД кейін
АҚ
34. Дәрілік препараттар
Препараттың атауы
Өлшем бірлігі
Саны
35. Техникалық асқынулар
36. Аталған мекемеде гемодиализ емін тоқтату күні:
37. ГД тоқтату себебі
38. ГД тоқтату күні:
Емдеуші дәрігердің Т.А.Ә (бар болған жағдайда), ID
ГД мейіргерінің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
РЕТ бағалау парағына қолданылады:
Өткізу күні:
СНМК №
Салмағы
Бойы
BSA (m2)
BW(L)
Түнгі құю: ерітінді
Бөгеліс уақыты
Құю көлемі
Құйылыс көлемі
РЕТ: ерітінді
Құюды бастау
құюды аяқтау
Құю көлемі
Құйылыс көлемі
Ультрасүзгілеу
Құйылыс ұзақтығы
Қан
Креатинин (мкмоль/л)
Несепнәр (ммоль/л)
Глюкоза (ммоль/л)
Фосфор (ммоль/л)
0 минут
120 минут
240 минут
Диализат
Креатинин (мкмоль/л)
Несепнәр (ммоль/л)
Глюкоза (ммоль/л)
Фосфор (ммоль/л)
түнгі
жаңа алынған талдау
0 минут
30 минут
60 минут
120 минут
180 минут
240 минут
Қан
Креатинин
Глюкоза
Коррегирленген креатинин
Қан 2-х сағаттық
Диализат
Креатинин
Глюкоза
Коррегирленген креатинин
D/P
D/D0
Диализат 0 сағаттық
0 сағаттық
Диализат 2х сағаттық
2х сағаттық
Диализат 4х сағаттық
4х сағаттық
Креатинин* - өлшенген креатинин
Конверциялау факторы: Глюкоза: мг/дл=ммоль/л х 18, Креатинин: мг/дл=мкмоль/л ÷ 88
Несепнәр: мг/дл=ммоль/л х 2,82
D/D0 Глюкоза
D/P коррегирленген креатинин/D/P
Көліктік санат
4 сағаттық креатининніңD/P
Глюкозаның 4 сағаттық D/D0
D/D0 глюкозы
Жылдам
0,81 – 1,03
0,12 – 0,25
Жылдамдығы орташа
0,65 – 0,80
0,26 – 0,37
Жылдамдығы орташа баяу
0,50 – 0,64
0,37 – 0,48
Қорытынды:
Дәрігердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Күні:
Перитонеалдық диализдің адекваттығын бағалау парағына қолданылады:
Қан
Несепнәр ммоль/л
Креатинин мкмоль/л
Глюкоза ммоль/л
Альбумин г/л
24 сағаттық несеп және диализат
Креатинин Ммоль/л
Креатинин Мкмоль/л
Vol in ml
Vol out ml
Net vol ml
Диализат
Несеп
ПД-бағдарлама:
Нәтижелер:
modality
CCl
Total
Norm
L/week/
1.73m2
Total
KT/V
Fluid
removal L
eGFR
ml/min
Albumin
g/dl
nPCR
g/kg/
day
BSA
m2
eTBWL
Transport
type
4-hr CRT D/P
Age
Urea Clearance L/week Cr Clearance L/week Residual Urea Clearance L/week Residual CrClL/week Dialysate Urea Clearance L/week Dialysate CrCl L/week Urea Generation Rate mg/min Cr Generation Rate mg/min Normalized CrCl L/week/1.73m2
Өткізу күні Қорытынды Дәрігердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
АПД картасы
СНМК № ___________ Диагноз: ________________________________________________________
Күні
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Дианил тәуліктегі қапшықтар

1. Индивидуальный идентификационный номер
2. Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии) в соответствии с документами, удостоверяющими личность
3. Дата рождения:
4. Адрес проживания
5. Медицинское заключение
6. Рекомендации (при наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и идентификатор врача, выдавшего справку,
Место печати
Форма № 028/у "Медицинское заключение о состоянии здоровья иностранца, лица без гражданства, мигранта, трудящегося-мигранта
(в том числе из государства-члена ЕАЭС)
№_______" (наименование учреждения (организации), выдавшего заключение)
1. Индивидуальный идентификационный номер/номер паспорта
2. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) (полностью)
3. Пол
4. Дата рождения
5. Дата последнего въезда в Республику Казахстан
6. Адрес постоянного места жительства
7. Заключение терапевта/ВОП Идентификатор (ЭЦП, QR код, или уникальный признак, позволяющий отличать его), дата и время
Результаты обследования*:
Инфекции, передаваемые половым путем (сифилис, венерическая лимфогранулема (донованоз), шанкроид):
выявлено
не выявлено
Лепра (болезнь Гансена):
выявлено
не выявлено
Данные рентгенологического (флюорографического) обследования дата и время, результат:
Туберкулез:
выявлено
не выявлено
8. Заключение инфекциониста Идентификатор (ЭЦП, QR код, или уникальный признак, позволяющий отличать его) дата и время
Острые инфекционные заболевания (кроме острых респираторных заболеваний и гриппа)
выявлено
не выявлено

1. Жеке сәйкестендіру нөмірі
2. Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) тұлғаны куәландыратын құжатқа сәйкес
3. Туған күні
4. Тұрғылықты мекен-жайы
5. Медициналық қорытынды
6. Ұсыныстар (бар болған жағдайда)
Анықтама берген дәрігердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), идентификаторы
Мөрдің орны
"Шетелдіктердің, азаматтығы жоқ адамдардың, мигранттардың, еңбекші-мигранттардың (соның ішінде ЕАЭО-ға мүше елдердің) денсаулығы жөніндегі медициналық қорытынды" № 028/е нысаны № _______қорытынды беретін мекеменің (ұйымның) атауы
1. Жеке сәйкестендіру нөмірі / паспорт нөмірі
2. Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
3. Жынысы
4. Туған күні
5. Қазақстан Республикасына соңғы келген күні
6. Тұрғылықты мекенжайы
7. Терапевт қорытындысы тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), идентификаторы (ЭЦҚ, QR код, немесе оны айыра алатын өзге белгісі)
Тексеру нәтижесі*:
Жыныстық жолмен берілетін инфекциялар (мерез, венериялық лимфогранулема (донованоз), шанкроид):
анықталды
анықталған жоқ
Алапес (Гансен ауруы)
анықталды
анықталған жоқ
Рентгенологиялық тексеру (флюорография) нәтижесі
Тексерген күні мен уақыты, нәтижесі
Туберкулез:
анықталды
анықталған жоқ
8. Инфекционисттің қорытындысы тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), идентификатор (ЭЦҚ, QR код, немесе оны айыра алатын өзге белгісі)
Жедел инфекциялық аурулар (жедел респираторлық инфекциялар мен тұмаудан басқа)
анықталды
анықталған жоқ

9. Заключение психиатра Идентификатор (ЭЦП, QR код, или уникальный признак, позволяющий отличать его) дата и время
10. Заключение нарколога Идентификатор (ЭЦП, QR код, или уникальный признак, позволяющий отличать его) дата и время
Исследования жидких биологических сред на наличие психоактивных веществ дата и время, результат.
Руководитель государственного учреждения (организации) здравоохранения: (Фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
Место печати
Примечание:

9. Психиатр қорытындысы тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), идентификаторы (ЭЦҚ, QR код, немесе оны айыра алатын өзге белгісі)
10. Нарколог дәрігердің зерттеп-қарауы тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), идентификаторы (ЭЦҚ, QR код, немесе оны айыра алатын өзге белгісі)
Психоактивті заттардың болуы үшін сұйық биологиялық ортаны зерттеу
Мемлекеттік денсаулық сақтау мекемесінің (ұйымының) басшысы (тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), идентификаторы)
М.О.
Ескертпе:

* - при пребывании с ребенком в возрасте до 18 лет предоставляются сведения по подпунктам 6.1-6.5, а также сведения о наличии проведенных ранее прививках (перенесенных заболеваниях) – АКДС, против полиомиелита, кори, краснухи, паротита, вирусного гепатита "В", туберкулеза, результаты туберкулинодиагностики за 3 последних года
Дата заполнения:
Срок действия: 3 месяца
Форма № 029/у "Книга регистрации листов о временной нетрудоспособности"
№ п/п
№ листа о временной нетрудоспособности, выданного данной мед. организацией
№ листа о временной нетрудоспособности, выданного другой медицинской организацией
ИИН пациента
Дата рождения
Адрес пациента
Место работы и должность
первый
продолжение
первый
продолжение
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Диагнозы
Ф.И.О. врача
Освобожден от работы
Всего календарных дней освобождения от работы
Отметка о направлении пациента в другие лечебные организации
первичный
заключительный
выдавшего лист о временной нетрудоспособности
закончившего лист о временной нетрудоспособности
с какого числа
по какое число
10
11
12
13
14
15
16
17
Форма № 030/у "Журнал учета мероприятий формирования здорового образа жизни (далее – ФЗОЖ)"
Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии) специалиста, должность, № участка, № АПО
№ п/п
Дата
Количество времени
Вид мероприятия
Тема
Охват слушателей
Количество слушателей
1
2
3
4
5
6
7
Пояснение по заполнению формы № 030/у "Журнала учета мероприятий по ФЗОЖ":
1. В графе 3 "Количество времени" указать в минутах время, затраченное на проведение мероприятия.
2. В графе 4 "Вид мероприятий" для унификации данных предлагается использование букв алфавита:
Л – лекция; ОС – обучающий семинар; СП – стендовая пропаганда; ББ – раздача буклетов, брошюр, листовок; СМИ – выступления в средствах массовой информации; КЗ – клубы здоровья (для молодых родителей, диабетиков); А – различные медико-социальные исследования (анкетирование).
3. В графе 5 "Тема" указать тематику проведенных мероприятий по следующим унифицированным направлениям.
4. В графе 6 "Охват слушателей" указать количество участников мероприятия и общую медико-возрастную характеристику группы населения (З - здоровые, Д1 – с факторами риска, Д2 – с острой патологией, Д3 – с хронической патологией), через тире указать средний возраст слушателей).
5. В графе 7 (Если лекция проводилась в какой-либо организации (школа, предприятие), можно не перечислять Ф.И.О. (при его наличии) слушателей, а только указать их количество.
В этом же журнале подвести итоги работы за месяц, указав:
в третьей графе –общее количество времени, затраченное на проведение санитарно-просветительной работы,
в четвертой графе – количество видов санпросвет работы,
в пятой графе –количество мероприятий по различным направлениям ЗОЖ
в шестой графе –общее число населения, охваченного санитарно-просветительскими мероприятиями.
Форма № 031/у
Заключение на медико-социальную экспертизу №___от ____ _________ 20_____ г.
1. ИИН ___________________________________________________________
2. Фамилия _______________________________________________________
3. Имя ___________________________________________________________
4. Отчество (при его наличии) _______________________________________
5. Дата рождения _____ _____________г.

* - 18 жасқа дейінгі баламен жатқан жағдайда 6.1-6.5-тармақшалары бойынша мәлімет, сонымен қатар АКДС, полиомиелитке, қызылшаға, қызамыққа, паротитке, "В" вирустық гепатитіне, туберкулезге қарсы жасалған егулер (ауырған аурулары) жөніндегі мәлімет, соңғы 3 жылдық туберкулез диагностикасының нәтижелері ұсынылады
Толтыру күні:
Қолданылу мерзімі: 3 ай
"Уақытша еңбекке жарамсыздық парақтарын тіркеу кітабы" № 029/е нысаны
Р/с №
Осы емдеу ұйымы берген уақытша еңбекке жарамсыздық парағының №
Басқа емдеу ұйымы берген уақытша еңбекке жарамсыздық парағының №
Науқастың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Туған күні
ӘАОЖ коды
Науқас тың мекен жайы
Жұмыс орны мен атқаратын жұмысы
бірінші
жалғасуы
бірінші
жалғасуы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Диагнозы
Дәрігердің тегі
Жұмыстан босатылуы
Барлық жұмыстан босатылған күндері
Науқасты басқа емдеу ұйымдарына жіберу туралы белгілер
алғашқы
қорытынды
уақытша еңбекке жарамсыздық парағын берген
Уақытша еңбекке жарамсыздық парағын аяқтаған
қай күннен бастап
қай күнге дейін
11
12
13
14
15
16
17
18
"СӨСҚ жөніндегі іс-шараларды есепке алу журналы" № 030/е нысаны
маманның Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) лауазымы, учаске №, АЕҰ №
Р/с №
Күні
Уақыт мөлшері
Іс-шараның түрi
Тақырып
Тыңдаушыларды қамту
Тыңдаушылардың саны
1
2
3
4
5
6
7
СӨСҚ, аурулардың профилактикасы жөніндегі іс-шараларды есепке алу журналын толтыру туралы ескертпе
1. "Уақыт мөлшерi" бағанында жиынды өткiзуге жұмсалған уақытты минутпен көрсетiңiз.
2. "Іс-шараның түрi" бағанында деректердi бiрiздендiру үшiн алфавит әрiптерiн пайдалану ұсынылады.
Л – лекция;
ОС – оқыту семинары;
ҚН – қабырғалық ақпаратты, плакаттарды, қабырға газеттерiн ұйымдастыру немесе жаңалау; (ҚН-қабырғалық насихат)
ББ – буклеттер, үндеулер, үнпарақтар (үндеу, үнпарақ) тарату;
БАҚ – бұқаралық ақпарат құралдарында сөйлеу;
ДК – денсаулық клубтары (жас ата-аналар, диабетпен ауыратын адамдар үшiн);
А – түрлi медициналық-әлеуметтiк зерттеулер (анкеталау).
3. "Тақырып" бағанында өткiзiлген жиындардың тақырыптамаларын келесi бiрiздендiрiлген бағыттырмен көрсетiңiз.
4. "Тыңдаушыларды қамту" іс-шараға қатысушылар саны мен халық тобының медициналық-жастық сипаттамасын (С-сау, Д1-тәуекел факторымен, Д2-жiтi патологиясымен, Д3-созылмалы патологиясымен) көрсетiп, таяқша арқылы тыңдаушылардың орта жасын көрсетiңiз.
5. Егер лекция қандай да бiр ұйымда өткiзiлсе, онда тыңдаушылардың Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) көрсетпей-ақ, олардың санын көрсетуге болады. Ол жағдайда соңғы екi бағанда ұйымның мөрiмен бекiтiлген басшының Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) мен қолы болуы тиiс.
Дәл осы журналда келесi көрсеткiштердiң көрсетiлуiмен ай бойы iстелген жұмыс қорытындысы шығарылады:
үшiншi бағанда – санитариялық-ағарту жұмыстарына жұмсалған жалпы уақыт мөлшерi,
төртiншi бағанда – санитариялық-ағарту жұмыс түрлерiнiң саны,
бесiншi бағанда – СӨС түрлi бағыттары бойынша өткiзiлген іс-шаралар саны
алтыншы бағанда – санитариялық-ағарту іс-шараларымен қамтылған халықтың жалпы саны.
№ 031/е нысаны
Медициналық-әлеуметтік сараптамаға қорытынды
20_____ ж. _____________ № ___
1. ЖСН ______________________________
2.Тегі____________________________________________________________
3.Аты ___________________________________________________________
4.Әкесінің аты(бар болған жағдайда)__________________________________
5. Туған күні _____ .______________ж.

6. Пол ☐ мужской ☐ женский
7. Гражданство (справочник стран) __________________________________
8. Житель ☐ города ☐ села
9. Адрес регистрации по месту постоянного жительства _________________
9.1. Адрес фактического проживания/ пребывания
(для оказания государственной услуги с выездом) ______________________
9.2. Место освидетельствования (выбрать одно из полей):
☐ в доме ребенка, интернате, специализированных организациях для детей
☐ в медико-социальных учреждениях (организациях) социальной защиты
☐ в учреждениях уголовно-исполнительной системы
☐ на дому
☐ в стационаре
10. Прикрепление к медицинской организации (РПН):
10.1. Дата прикрепления ___ _________20__г.
10.2. Наименование медицинской организации__________________________
11. Номер мобильного телефона пациента или его законного представителя
(зарегистрированный в БМГ) +7 (***) (*******)
12. Данные законного представителя (родителя, опекуна, попечителя) при наличии:
12.1. ИИН _________________________________________________________
12.2. Фамилия ______________________________________________________
12.3. Имя __________________________________________________________
12.4. Отчество (при его наличии) ______________________________________
13. Наименование, направившей МО (из регистра МО) ___________________
14. Адрес медицинской организации ___________________________________
15. При направлении на переосвидетельствование/досрочное переосвидетельствование:
15.1. Группа инвалидности (выбрать одно из полей):
☐ первая группа
☐ вторая группа
☐ третья группа
☐ ребенок с инвалидностью
☐ ребенок с инвалидностью первой группы
☐ ребенок с инвалидностью второй группы
☐ ребенок с инвалидностью третьей группы
☐ инвалидность не установлена
15.2. Степень утраты общей трудоспособности ________________________%
(при наличии ранее установленной)
15.3. Степень утраты профессиональной трудоспособности _____________%
(при наличии ранее установленной)
16. Место работы (для работающих лиц) ______________________________
16.1. Должность ___________________________________________________
16.2. Основная профессия ___________________________________________
17. Место учебы (для школьников, студентов) __________________________
17.1. Курс/класс ___________________________________________________
18. Дошкольное учреждение ________________________________________
19. Под наблюдением медицинской организации ________________________
_________________________________________________________________
(дата) ____________________________________________________________
20. Клинико-функциональный диагноз при направлении на МСЭ

6. Жынысы ☐ ер ☐ әйел
7. Азаматтығы (елдерден анықтамалық)__________________________________
8. Тұрғын ☐ қала ☐ ауыл
9. Тұрғылықты жері бойынша тіркелген мекенжайы
____________________________________________________________________
9.1.Нақты тұратын/болатын мекенжайы (шығу кезінде мемлекеттік қызметті
көшпелі түрде көрсету үшін)
_________________________________________________________________
9.2. Куәландыру орны (жолдардың біреуін таңдау):
☐ балалар үйінде, интернатта, балаларға арналған мамандандырылған
ұйымдарда
☐ әлеуметтік қорғау медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарында)
☐ қылмыстық-атқару жүйесі мекемелерінде
☐ үйде
☐ стационарда
10. Медициналық ұйымға бекіту (БХТ):
10.1. Бекітілген күні ______ ____20___ж.
10.2. Медициналық ұйымның атауы______________________________________
11. Пациенттің немесе оның заңды өкілінің ұялы телефон нөмірі (МАБ-да
тіркелген) +7 (***) (*******)
12. Заңды өкілінің (ата-анасының, қорғаншысының, қамқоршысының) деректері
бар болса:
12.1.ЖСН ___________________________________________________________
12.2.Тегі ____________________________________________________________
12.3. Аты ____________________________________________________________
12.4. Әкесінің аты (бар болған жағдайда) _________________________________
13. Жіберген МҰ атауы (МҰ тіркелімінен) ________________________________
14. Медициналық ұйымның мекенжайы___________________________________
15. Қайта куәландыруға/мерзімінен бұрын қайта куәландыруға жіберілген кезде:
15.1. Мүгедектік тобы (өрістердің бірін таңдау):
☐ бірінші топ
☐ екінші топ
☐ үшінші топ
☐ мүгедектігі бар бала
☐ бірінші топтағы мүгедектігі бар бала
☐ екінші топтағы мүгедектігі бар бала
☐ үшінші топтағы мүгедектігі бар бала
☐ мүгедектік белгіленбеген
15.2. Жалпы еңбек ету қабілетінен айырылу дәрежесі________________%
(бұрын белгіленген болса)
15.3. Кәсіптік еңбек ету қабілетінен айырылу дәрежесі _______________%
(бұрын белгіленген болса)
16. Жұмыс орны (жұмыс жасайтын адамдар үшін) ________________________
16.1. Лауазымы ______________________________________________________
16.2. Негізгі мамандығы _______________________________________________
17. Оқу орны (оқушылар, студенттер үшін)_______________________________
17.1. Курс/сынып _____________________________________________________
18. Мектепке дейінгі мекеме ____________________________________________
19. Медициналық ұйымының
бақылауында_________________________________________________________
(күні) __________________________________________________
20. МӘС-ке жіберу кезіндегі клиникалық-функционалдық диагноз

20.1. Основной диагноз (код и наименование МКБ-10) __________________
20.2. Основной диагноз (текст) ______________________________________
_________________________________________________________________
20.3. Осложнение (код и наименование МКБ-10) (указать все имеющиеся осложнения):
_________________________________________________________________
20.4. Осложнение (текст) (указать все имеющиеся осложнения): __________
_________________________________________________________________
20.5. Диагноз сопутствующего заболевания (код и наименование МКБ-10)
(указать все сопутствующие заболевания): ____________________________
20.6. Диагноз сопутствующего заболевания (текст)
(указать все сопутствующие заболевания)
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
21. Клинико-трудовой анамнез, диагностика, лечебные мероприятия ______
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
21.1. Анамнез заболевания: с какого возраста болен, особенности и характер
течения, частота обострений, дата последнего обострения, проводимое лечение
(в том числе противорецидивное), эффективность (динамика антропометрических,
гематологических показателей, функциональных проб, изменения в соматическом
статусе, общая оценка результатов лечения) ____________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
21.2. Состоит ли пациент под наблюдением ☐ нет, если ☐ да
(указать все диагнозы по динамическому наблюдению)
__________________________________________________________________
Диагноз
(Код МКБ-10)
Дата взятия на динамическое наблюдение
Группа динамического наблюдения, клиническая группа
Дата снятия с динамического наблюдения
21.3. При наличии травмы:
а) тип травмы (выбрать одно из полей):
☐ бытовая
☐ производственная
☐ уличная (кроме дорожно-транспортной)
☐ дорожно-транспортная
☐ школьная
☐ спортивная
☐ прочие
б) дата получения травмы ___ __________ г.
в) место и обстоятельства, при которых произошла травма (указать подробно)
________________________________________________________________
21.4. Лечение, проводимое в настоящее время: ________________________
☐ с положительной динамикой
☐ без динамики
☐ с отрицательной динамикой.
21.5. Оценка результатов медицинской реабилитации
☐ восстановление нарушенных функций
☐ полное
☐ частичное
☐ компенсация нарушенных функций
☐ полное
☐ частичное
☐ отсутствие положительного результата

20.1. Негізгі диагноз (АХЖ-10 коды және атауы) __________________________
20.2. Негізгі диагноз (мәтін) ____________________________________________
____________________________________________________________________
20.3. Асқыну (АХЖ-10 коды және атауы) (барлық бар асқынуларды көрсету):
____________________________________________________________________
20.4.Асқыну (мәтін) (барлық бар асқынуларды көрсету):
____________________________________________________________
____________________________________________________________________
20.5. Қосарласқан аурудың диагнозы (АХЖ-10 коды және атауы) (барлық
қосарласқан ауруларды көрсету):_____________________________________
20.6. Қосарласқан аурудың диагнозы (мәтін) (барлық қосарласқан ауруларды
көрсету)_____________________________________________________________
____________________________________________________________________
21.Клиникалық-еңбек анамнезі, диагностикасы, емдік іс-шаралар
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
21.1. Аурудың анамнезі: қай жастан бастап ауырады, ағымының ерекшеліктері
мен сипаты, өршу жиілігі, соңғы өршу күні, жүргізіліп жатқан ем (оның ішінде
рецидивке қарсы), тиімділігі (антропометриялық, гематологиялық көрсеткіштердің,
функционалдық сынамалардың динамикасы, соматикалық мәртебедегі өзгерістер,
емдеу нәтижелерін жалпы бағалау) _________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
21.2. Пациент байқауда тұр ма ☐ жоқ ☐ иә
(динамикалық байқау бойынша барлық диагноздарын көрсету):
Диагноз
(АХЖ-10 коды)
Динамикалық байқауға алған күні
Динамикалық байқау тобы, клиникалық топ
Динамикалық байқаудан алынған күні
21.3. Жарақат бар болса :
а) жарақат түрі (жолдың біреуін таңдау):
☐ тұрмыстық
☐ өндірістік
☐ көшедегі (жол-көліктен басқасы)
☐ жол-көлік
☐ мектептегі
☐ спорттық
☐ өзгелер
б) жарақат алған күні _______________________ж.
в) жарақат алған орны мен мән жайлары (толық көрсету)
____________________________________________________________________
21.4.Қазіргі уақытта жүргізіліп жатқан ем:_____________________________
☐ оң динамикамен
☐ динамика жоқ
☐ теріс динамикамен
21.5. Медициналық оңалту нәтижелерін бағалау:
☐ бұзылған функцияларды қалпына келтіру
☐ толық
☐ ішінара
☐ бұзылған функциялардың орнын толтыру
☐ толық
☐ ішінара
☐ оң нәтиже жоқ

21.6. Планируемые мероприятия с указанием
Наименование мероприятия
Периодичность проведения
Длительность проведения
21.7. Реабилитационно-экспертное заключение (для пациентов неврологического и нейрохирургического, кардиологического и кардиохирургического, травматологического и ортопедического профилей)
Критерии МКФ b
Критерии МКФ d
код
определитель выраженности
наименование
код
определитель выраженности
наименование
21.8. Реабилитационный прогноз
☐ благоприятный
☐ относительно благоприятный
☐ сомнительный
☐ неблагоприятный
21.9. Реабилитационный потенциал
☐ высокий
☐ средний
☐ низкий
☐ отсутствует
22. Физиологические параметры на момент заполнения формы № 031/у:
АД ______ мм. рт. ст.
ЧСС _____ мин.
Пульс ____мин.
ЧДД ____ мин.
Температура тела ____
Рост ____ см.
Вес _____ кг.
Объем правого бедра ____ см
Объем левого бедра ____ см
Объем талии ____ см
23. Изменение условий труда ___________________________________________
24. Временная нетрудоспособность (сведения за последние 12 месяцев)
№ листа или справки временной нетрудоспособности
с __ ____ 20 _ года
по ___ _ 20__ года
Число календарных дней нетрудоспособности
Код по МКБ -10
Всего дней
25. План реабилитационных мероприятий:
25.1. Имеются рекомендации технических средств, направленных на восстановление и (или) компенсацию нарушенных и утраченных функций организма:
☐ да, необходимо выбрать одно или несколько полей:
☐ снижение зрения 0 – 0,03 и/или поля зрения 0 – 10;
☐ снижение зрения 0,04 – 0,08 и/или поля зрения 10 – 20;
☐ снижение зрения у детей до 0,19 и/или сужение полей до 25;
☐ двухстороннее снижение слуха;
☐ нарушение голосообразования;
☐ значительные нарушения функции передвижения;
☐ затруднения передвижения;
☐ затруднение самообслуживания;
☐ статодинамические нарушения позвоночника;
☐ нарушение структуры и/или функции верхних конечностей;
☐ нарушение структуры и/или функции нижних конечностей;
☐ мастэктомия;
☐ нарушения функции тазовых органов;
☐ кишечная стома;
☐ стомы мочевыводящих путей.
25.2. Предоставление социальных услуг ☐ да:
☐ индивидуальный помощник
☐ специалист жестового языка
25.3. Оказание специальных социальных услуг ☐ да (выбрать один):
☐ в условиях стационара
☐ в условиях стационарозамещающих
☐ в условиях на дому
25.4. Трудоустройство ☐ да:
Организация режима работы (выбрать один или несколько):
☐ полный рабочий день
☐ сокращенный рабочий день
☐ исключение воздействия неблагоприятных производственных факторов
☐ создание специального рабочего места
25.5. Обучение/переобучение ☐ да
25.6. Санаторно-курортное лечение ☐ да
26. Результаты консультаций специалистов с указанием жалоб, данных объективного обследования, с отражением степени нарушения функций организма, диагнозов и рекомендаций. Медицинские документы (в требуемом количестве для профиля заболевания в соответствии со стандартами в области здравоохранения, клиническими протоколами диагностики, лечения и реабилитации) прилагаются к форме № 031/у в электронном виде, с указанием:
Наименование услуги
Дата проведения
Наименование медицинской организации (Исполнитель)

21.6. Жоспарланған іс-шаралар мыналарды көрсете отырып
Іс-шараның атауы
Жүргізу кезеңі
Жүргізу ұзақтығы
21.7. Оңалту-сараптамалық қорытындысы (неврологиялық және нейрохирургиялық, кардиологиялық және кардиохирургиялық, травматологиялық және ортопедиялық бейіндегі пациенттер ұшін)
ХЖК b өлшемшарттары
ХЖК d өлшемшарттары
код
айқындылығын анықтаушы
атауы
код
айқындылығын анықтаушы
атауы
21.8. Оңалту болжамы
☐ қолайлы
☐ салыстырмалы қолайлы
☐ күмәнді
☐ қолайсыз
21.9. Оңалту әлеуеті
☐ жоғары
☐ орташа
☐ төмен
☐ жоқ
22. № 031/е нысанын толтыру кезіндегі физиологиялық параметрлері:
АҚ ______ мл. сб.
ЖСЖ _____ минутына
Пульс _____ минутына
ТҚЖ _____ минутына
Дене қызуы ______
Бойы ___________ см.
Салмағы ________ кг
Оң жақ жамбас өлшемі ____ см
Сол жақ жамбас өлшемі ____ см
Бел өлшемі ____ см
23. Еңбек жағдайының өзгеруі______________________________________
24. Еңбекке уақытша жарамсыздық (соңғы 12 айға мәлімет)
Еңбекке уақытша жарамсыздық парағы немесе анықтама сының №
20__ жылғы ___бастап
20__жылғы __ дейін
Еңбекке жарамсыздық күнтізбелік күндерінің саны
АХЖ-10 бойынша коды
Барлық күні
25. Оңалту іс-шараларының жоспары:
25.1. Организмнің бұзылған және жоғалтқан функцияларын қалпына келтіруге
және (немесе) орнын толтыруға бағытталған техникалық құралдардың ұсыныстары
бар: ☐ иә, бір немесе бірнеше жолы таңдау қажет:
☐ көру қабілетінің 0 – 0,03 және/немесе көру өрісінің 0 – 10 төмендеуі;
☐ көру қабілетінің 0,04 – 0,08 және/немесе көру өрісінің 10 – 20 төмендеуі;
☐ балалардағы көру қабілетінің 0,19-ға дейін төмендеуі және/немесе
өрістердің 25-ке тарылуы;
☐ екі жақты есту қабілетінің төмендеуі;
☐ дауыс түзілуінің бұзылуы;
☐ жүріп-тұру функциясының елеулі бұзылуы;
☐ жүріп-тұру қиындығы;
☐ өзіне-өзі қызмет етудің қиындығы;
☐ омыртқаның статодинамикалық бұзылулары;
☐ қолдың құрылымы және/немесе функциясының бұзылуы;
☐ аяқтың құрылымы және/немесе функциясының бұзылуы;
☐ мастэктомия;
☐ жамбас ағзаларының функциясының бұзылуы;
☐ ішек стомасы;
☐ несеп шығару жолдарының стомалары.
25.2. Әлеуметтік қызметтерді көрсету☐: иә
☐ жеке көмекші
☐ ымдау тілі маманы
25.3. Арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсету ☐ иә (біреуін таңдау):
☐ стационар жағдайында
☐ стационарды ауыстыру жағдайында
☐ үй жағдайында
25.4. Жұмыспен қамту ☐ иә:
Жұмыс режимін ұйымдастыру (біреуін немесе бірнешеуін таңдау):
☐ толық жұмыс уақыты
☐ қысқартылған жұмыс уақыты
☐ қолайсыз өндірістік факторлардың әсерін жою
☐ арнайы жұмыс орнын құру
25.5. Оқыту/қайта оқыту ☐ иә
25.6. Санаторийлік-курорттық ем ☐ иә
26. Шағымдарды, организм функцияларының бұзылу дәрежесін көрсететін
объективті зерттеп-қарау деректерін, диагноздар мен ұсынымдарды көрсете
отырып, мамандар консультацияларының нәтижелері. Медициналық құжаттар
(денсаулық сақтау саласындағы стандарттарға, диагностиканың, емдеу мен
оңалтудың клиникалық хаттамаларына сәйкес ауру бейіні үшін талап етілетін
мөлшерде) электрондық түрде № 031/е нысанына мыналар көрсетіле отырып,
қоса беріледі:
Қызметтің атауы
Жүргізілген күні
Медициналық ұйымның атауы (Орындаушы)

27. Результаты клинического, лабораторного, рентгенологического и других исследований. Медицинские документы (в требуемом количестве для профиля заболевания в соответствии со стандартами в области здравоохранения, клиническими протоколами диагностики, лечения и реабилитации) прилагаются к форме № 031/у в электронном виде, с указанием:
Наименование услуги
Дата проведения
Наименование медицинской организации (Исполнитель)
28. Результаты о пролеченном (-ых) случае(-ях) стационарного, стационарозамещающего лечения, лечения в реабилитационных центрах в зависимости от профиля заболевания, с указанием динамических изменений в состоянии пациента; возникших осложнений в ходе лечения; резюмирования результатов лабораторных исследований, консультаций; рекомендаций с учетом реабилитационного потенциала, реабилитационного диагноза и шкалы реабилитационного маршрута. Медицинские документы прилагаются к форме № 031/у в электронном виде, с указанием:
Номер выписки из истории болезни
Дата поступления
Дата выписки
Наименование медицинской организации (Исполнитель)
29. Результаты активного посещения пациента, вызывавшего скорую/ неотложную медицинскую помощь. Медицинские документы прилагаются к форме №031/у в электронном виде, с указанием:
Дата активного посещения
Наименование медицинской организации (Исполнитель)
30. Цель направления на МСЭ:
☐ установление инвалидности
☐ переосвидетельствование
☐ досрочное переосвидетельствование
☐ установление степени утраты общей трудоспособности:
☐ первично
☐ повторно
☐ установление степени утраты профессиональной трудоспособности:
☐ первично
☐ повторно
☐ изменение причины инвалидности
☐ формирование или коррекция ИПР
☐ необходимость выдачи заключения о нуждаемости пострадавшего работника
в дополнительных видах помощи и уходе
31. Направление на освидетельствование:
☐ заочное проактивное освидетельствование
☐ очное освидетельствование
☐ лицо нетранспортабельно – заочное освидетельствование
☐ лицо находится на стационарном лечении за пределами обслуживаемого региона –
заочное освидетельствование
☐ чрезвычайное положение, ограничительные меры, в том числе карантин –
заочное освидетельствование
32. Ф.И.О. (при его наличии) лечащего врача, заполнившего форму № 031/у
___________________________________________________________________
33. Удостоверено: Ф.И.О. (при его наличии) и ЭЦП председателя ВКК или лица
исполняющий его обязанности_________________________________________
33.1. Дата подписания ЭЦП ___ _____20___г.
34. Quick Response code (QR код) медицинской организации (код быстрого отклика)

27. Клиникалық, зертханалық, рентгенологиялық және басқа зерттеулердің нәтижелері. Медициналық құжаттар (денсаулық сақтау саласындағы стандарттарға, диагностиканың, емдеу мен оңалтудың клиникалықды хаттамаларына сәйкес ауру бейіні үшін талап етілетін мөлшерде) электрондық түрде № 031/е нысанына мыналар көрсетіле отырып, қоса беріледі:
Қызметтің атауы
Жүргізілген күні
Медициналық ұйымның атауы (Орындаушы)
28. Пациенттің жай-күйіндегі динамикалық өзгерістерді; емдеу кезінде пайда болатын асқынуларды; зертханалық зерттеулердің, консультациялардың нәтижелерін қорытындылауды көрсете отырып; оңалту әлеуетін, оңалту диагнозын және оңалту бағытының шкаласын ескере отырып ұсынымдарды; аурудың бейініне қарай оңалту орталықтарында емнің, стационарлық, стационарды алмастыратын емнің емделіп шығу жағдайы (жағдайлары) туралы нәтижелер. Медициналық құжаттар № 031/е нысанына электрондық түрде мыналар көрсетіле отырып, қоса беріледі:
Сырқатнамадан үзінді көшірме нөмірі
Түскен күні
Шыққан күні
Медициналық ұйымның атауы (Орындаушы)
29. Жедел/кезек күттірмейтін медициналық көмекті шақырған пациентке белсенді бару нәтижелері. Медициналық құжаттар № 031/е нысанына электрондық түрде мыналар көрсетіле отырып, қоса беріледі:
Белсенді түрде барған күні
Медициналық ұйымның атауы (Орындаушы)
30. МӘС-ке жіберудің мақсаты:
☐ мүгедектікті белгілеу
☐ қайта куәландыру
☐ мерзімінен бұрын қайта куәландыру
☐ жалпы еңбек ету қабілетінен айырылу дәрежесін белгілеу:
☐ бастапқы ☐ қайталама
☐ кәсіптік еңбек ету қабілетінен айырылу дәрежесін белгілеу:
☐ бастапқы ☐ қайталама
☐ мүгедектік себебінің өзгеруі
☐ ОЖБ қалыптастыру немесе түзету
☐ зардап шеккен жұмыскердің көмектің қосымша түрлері мен
күтіміне мұқтаждығы туралы қорытынды беру қажеттігі
31. Куәландыруға жолдама:
☐ сырттай проактивті куәландыру
☐ көзбе-көз куәландыру
☐ адам тасымалдауға жарамайды - сырттай куәландыру
☐ адам қызмет көрсетілетін өңірден тыс жерде стационарлық
емдеуде – сырттай куәландыру
☐ төтенше жағдай, шектеу шаралары, оның ішінде карантин – сырттай
куәландыру.
32. № 031/е нысанын толтырған емдеуші дәрігердің Т.А.Ә. (бар болған
жағдайда) ___________________________________________________________
33. Куәландырылған: Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) және ДКК төрағасының
немесе оның міндетін атқарушының ЭЦҚ-сы
33.1.ЭЦҚ қол қойылған күні 20___ж ___ _____
34. Медициналық ұйымның Quick Response code (QR коды) (жылдам әрекет ету
коды)

35. Согласие на сбор, обработку и передачу персональных данных и сведений,
составляющих охраняемую законом тайну пациента, необходимых для установления
инвалидности и/или степени утраты трудоспособности и/или определения мер
социальной защиты: ☐ да
35.1. Дата получения ответа от услугополучателя или его законного представителя:
___ _____20___г.
35.2. Ответ, полученный от услугополучателя или его законного представителя
____________________________________________________________________
35.3. Номер мобильного телефона отправителя: +7 (***) (*******)
Извещение об экспертном заключении МСЭ от ______ ________ 20_____ г. к форме № 031/у ___от ____ ____ 20___ г.
1. Наименование направившей медицинской организации (из регистра МО)
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
2. Дата вынесения экспертного заключения ____ ________ 20______г.
3. ИИН __________________________________________________________
4. Фамилия _______________________________________________________
5. Имя ___________________________________________________________
6. Отчество (при его наличии) _______________________________________
7. Дата рождения ____ __________ _____г.
8. Клинико-экспертный диагноз: _____________________________________
8.1. Основной диагноз (наименование, Код МКБ-10) ____________________
8.2. Сопутствующий диагноз (наименование, Код МКБ-10)
_________________________________________________________________
9. Экспертное заключение МСЭ:
9.1. группа инвалидности ___________________________________________
9.1.1. причина инвалидности ________________________________________
_________________________________________________________________
9.1.2. срок инвалидности ___________________________________________
9.1.3. срок зачтен с ___ _______ 20__г.
9.1.4. дата переосвидетельствования ____ ________20___г.
9.2. степень утраты общей трудоспособности ________________________%
9.2.1. срок степени утраты общей трудоспособности ____________________
9.3. степень утраты профессиональной трудоспособности ____________%
9.3.1. причина утраты профессиональной трудоспособности
_________________________________________________________________
9.3.2. срок утраты профессиональной трудоспособности ________________
_________________________________________________________________
9.3.3. дата переосвидетельствования утраты профессиональной трудоспособности
______ ________20 __ г.
9.4. Разработана ИПР инвалида № _______
9.4.1. Рекомендации по реабилитации
а) по социальной реабилитации _____________________________________
б) по профессиональной реабилитации _______________________________

35. Мүгедектікті және/немесе еңбек ету қабілетінен айырылу дәрежесін белгілеуге
және/немесе әлеуметтік қорғау шараларын айқындауға қажет пациенттің заңмен
қорғалатын құпиясын құрайтын жеке деректер мен мәліметтерді жинауға, өңдеуге,
беруге келісімі: ☐ иә
35.1. Көрсетілетін қызметті алушыдан немесе оның заңды өкілінен жауап алу
күні: 20___ж.___ _____
35.2. Көрсетілетін қызметті алушыдан немесе оның заңды өкілінен алынған
жауап _____________________________________________________
35.3. Жіберушінің ұялы телефон нөмірі: +7 (***)(*******)
20___ жылғы______ № 031/е нысанға
МӘС сараптамалық қорытындысы туралы хабарлама
20_____ жылғы____ ______
1. Жолдаған медициналық ұйымның атауы (МО
тіркелімнен)_________________________________________________________
____________________________________________________________________
2. Сараптамалық қорытынды шығарылған күні 20______ж.____ ________
3. ЖСН ___________________________________________________________
4. Тегі _______________ _____________________________________________
5. Аты _____________________________________________________________
6. Әкесінің аты (бар болған жағдайда )____________________________________
____________________________________________________________________
7. Туған күні ____ ________ _____ ж.____________
8. Клиникалық-сараптамалық диагнозы: _______________________________
8.1 Негізгі диагноз (атауы, АХЖ-10 коды)______________________________
8.2 Қосарласқан диагноз (атауы, АХЖ-10 коды)____________________________
9. МӘС сараптамалық қорытындысы:
9.1 мүгедектік тобы _________________________________________________
9.1.1. мүгедектік себебі ______________________________________________
9.1.2. мүгедектік мерзімі _____________________________________________
9.1.3. мерзімі 202__ ж. ____ __________ бастап есептеледі.
9.1.4. қайта куәландыру күні 20___ ж._____________________________
9.2. жалпы еңбек ету қабілетінен айырылу дәрежесі _____________%
9.2.1. жалпы еңбек ету қабілетінен айырылу дәрежесі мерзімі _________
9.3. кәсіптік еңбек ету қабілетінен айырылу дәрежесі ____________%
9.3.1. кәсіптік еңбек ету қабілетінен айырылу дәрежесі себебі
____________________________________________________________________
9.3.2. кәсіптік еңбек ету қабілетінен айырылу дәрежесі мерзімі
____________________________________________________________________
9.3.3. кәсіптік еңбек ету қабілетінен айырылу дәрежесінің қайта куәландыру күні
20 _____________ ж._________
9.4. Мүгедектің ОЖБ әзірленді № _____________________________________
9.4.1. Оңалту бойынша ұсынымдар
а) әлеуметтік оңалту бойынша________________________________________
б) кәсіптік оңалту бойынша___________________________________________

9.5. Форма № 031/у отклонена:
необоснованно направленный
некачественное заполнение
Обоснование ________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
9.6. Направлен на очное освидетельствование: "Пациенту необходимо обратиться
в отдел МСЭ по месту постоянного жительства (постоянной регистрации)
для очного освидетельствования".
10. № Акта медико-социальной экспертизы __________________________
11. Удостоверено ЭЦП руководителя отдела МСЭ/МК МСЭ ____________
Примечание 1. Заключение на МСЭ заполняется в электронном виде
и подписывается ЭЦП председателя ВКК.
Примечание 2. Извещение об экспертном заключении МСЭ заполняется
в электронном виде и подписывается ЭЦП.
Список сокращений:
1
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или уникальный признак, позволяющий отличать его)
2
ВКК
Врачебно-консультативная комиссия
3
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
4
ИПР
Индивидуальная программа абилитации и реабилитации
5
МСЭ
Медико-социальная экспертиза
6
МО
Медицинская организация
7
Отдел МСЭ
Отдел медико-социальной экспертизы
8
Отдел МК МСЭ
Отдел методологии и контроля медико-социальной экспертизы
9
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
10
ЭЦП
Электронная цифровая подпись
11
МКФ
Международная классификация функционирования
12
АД
Артериальное давление
13
ЧСС
Частота сердечных сокращений
14
ЧДД
Частота дыхательных движений
Форма № 032/у "Журнал регистрации и реабилитации лиц с инвалидностью"
Р/с№ №п/п
Дата
Ф.И.О. (при его наличии).
ИИН
Дата рождения, возраст
Домашний адрес и телефон
Место работы
Группа инвалидности/Ребенок с инвалидностью
1
2
3
4
5
6
7
8
Продолжение таблицы
Клинический диагноз
Тип освидетельствования первичное (1) повторное (2)
Группа инвалидности /Ребенок с инвалидностью (1) Группа снята (2) Продлен больничный лист (3)
Реабилитация Круглосуточный стационар (1) Дневной стационар в поликлинике (2) Амбулатория (3) Санаторно – курортное лечение (4) Стационар на дому (5) Реконструктивная хирургия (6)
Результат медицинской реабилитации Неисполнение (1) Незавершенное (частичное) (2) Полное (3) Улучшение(4) Выздоровление (5) Ухудшение (6) Без динамики (7)
Умерло лиц с инвалидностью
9
10
11
12
13
14
Форма № 033/у "Медицинская часть индивидуальной программы реабилитации лица с инвалидностью"
№___от "____" ______ 20_____ год
1. ИИН _______________________________________________________________
2. Фамилия ____________________________________________________________
3. Имя ________________________________________________________________
4. Отчество (при его наличии) ____________________________________________
5. Дата рождения "____" _______ ____ год
6. Адрес регистрации ___________________________
7. Телефон ___________________________________________
8. Образование__________________________________________________________
9. Место работы/место учебы/дошкольное учреждение________________________
10. Группа инвалидности _____________________________________
11. ИПР разработан: впервые ☐ ; повторно ☐
12. Реабилитационный диагноз (МКБ-10)______________________________________
13. Для пациентов неврологического и нейрохирургического, кардиологического и кардиохирургического, травматологического и ортопедического профилей реабилитационный прогноз и реабилитационный потенциал в соответствии с международными критериями) (в баллах)
Наименование профиля (указать все профили реабилитации пациента)
До реабилитации
(в баллах)
После реабилитации
(в баллах)
Код критерия МКФ b
Код критерия МКФ d
Код критерия МКФ b
Код критерия МКФ d

9.5. № 031/е нысаны қайтарылды:
негізсіз жолданған;
сапасыз толтырылған:
Негіздеме
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
9.6. Көзбе-көз куәландыруға жіберілді: "Пациентке көзбе-көз куәландыру үшін
тұрғылықты (тұрақты тіркелген) жері бойынша МӘС бөліміне жүгінуі қажет.
10. Медициналық-әлеуметтік сараптама актісінің № ___________________
11. МӘС/МӘС ӘББ басшысының ЭЦҚ-сымен куәландырылған _____________
1-ескертпе. МӘС-ке қорытынды электрондық түрде толтырылады және ДКК
төрағасының ЭЦҚ-мен қол қойылады.
2-ескертпе. МӘС сараптамалық қорытындысы туралы хабарлама электрондық
түрде толтырылады және ЭЦҚ-мен қол қойылады.
Қысқартулар тізімі:
1
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR-код (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны ажырататын ерекше белгісі бар)
2
ДКК
Дәрігерлік-консультациялық комиссия
3
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
4
ОЖБ
Абилитация және оңалтудың жеке бағдарламасы
5
МӘС
Медициналық-әлеуметтік сараптама
6
МҰ
Медициналық ұйым
7
МӘС бөлімі
Медициналық-әлеуметтік сараптама бөлімі
8
МӘС ӘБ бөлімі
Әдіснама және медициналық-әлеуметтік сараптаманы бақылау бөлімі
9
Т.А.Ә.
(бар болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
10
ЭЦҚ
Электрондық цифрлық қолтаңба
11
ХЖК
Халықаралың жұмыс істеу жіктемесі
12
АҚ
Артериялық қан қысымы
13
ЖСЖ
Жүрек соғу жиілігі
14
ТҚЖ
Тыныс алу қозғалысының жиілігі
20__ жылғы "___" _____________№ ____ "Мүгедектігі бар адамның оңалтудың жеке бағдарламасының медициналық бөлігі" № 033/е нысаны
1. ЖСН ___________________________________________________________
2. Тегі ____________________________________________________________
3. Аты ________________________________________________________________
4. Әкесінің аты (бар болған жағдайда) ____________________________________________
5. Туған күні ____ жылғы "____" __________
6. Тіркелген мекенжайы ___________________________
7. Телефон ___________________________________________
8. Білімі__________________________________________________________
9. Жұмыс/ оқу /мектепке дейінгі мекеме орны________________________
10. Мүгедектік тобы _____________________________________
11. ОЖБ әзірленген: бірінші рет ☐; қайта ☐
12. Оңалту диагнозы (АХЖ-10)______________________________________
13. Неврологиялық және нейрохирургиялық, кардиологиялық және кардиохирургиялық, травматологиялық және ортопедиялық бейінді, оңалту болжамы мен халықаралық өлшемшарттарға сәйкес оңалту әлеуеті бар пациенттер үшін) (балмен)
Бейіннің атауы (пациенттің барлық оңалту бейіндерін көрсетіңіз)
Оңалтуға дейін (балмен)
Оңалтуға дейін (балмен)
ХҚЖ b өлшемшарт коды
ХҚЖ d өлшемшарт коды
ХҚЖ b өлшемшарт коды
ХҚЖ d өлшемшарт коды

14. Для пациентов других профилей реабилитационный прогноз и реабилитационный потенциал
Наименование профиля (указать все профили реабилитации пациента)
Прогноз *
Потенциал **
*- выбор значения из: благоприятный, относительно благоприятный, сомнительный, неблагоприятный
**- выбор значения из: высокий, средний, низкий, отсутствует
15. Этап медицинской реабилитации:
Наименование профиля (указать все профили реабилитации пациента)
Номер этапа реабилитации
Уровень проведения (амбулаторный,
стационарный)
16. Мероприятия по проведенной и планируемой медицинской реабилитации
Тип реабилитации***
Дата проведения
Наименование проведенного мероприятия
Примечание
Планируемые мероприятия с указанием периодичности и длительности проведения
*** - выбор значения из: физическая реабилитация, физиотерапия, психокоррекция, эрготерапия, консультация социального работника, обучение пациента, реконструктивная хирургия, реабилитация в дневных стационарах, круглосуточных стационарах, реабилитационных центрах, стационарах на дому, санаторно-курортное лечение, дополнительные услуги
17. Оценка результатов медицинской реабилитации (выбрать одно из полей):
полное восстановление нарушенных функций
частичное восстановление нарушенных функций
полная компенсация нарушенных функций
частичная компенсация нарушенных функций
отсутствие положительного результата
_________________________________________________________________________
Примечание. Медицинская часть ИПР заполняется в электронном виде. Медицинской части ИПР присваивается уникальный номер, который формируется медицинской информационной системой в автоматизированном режиме.
Список сокращений:
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или уникальный признак, позволяющий отличать его)
1
ВКК
Врачебно-консультативная комиссия
2
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
3
ИПР
Индивидуальная программа реабилитации
4
ЭЦП
Электронная цифровая подпись
5
МКБ
Международная классификация болезней
6
МКФ
Международная классификация функционирования
7
МКФ b
Функции организма пациента
8
МКФ d
Активность и участие в обеспечении самого себя
Форма № 034/у "Извещение"
Направлено в:
Общая часть
1. ИИН
2. Ф.И.О. (при его наличии)
3. Дата рождения
4. Пол
мужской
женский
5. Адрес проживания
6. Контактный телефон
7. Семейное положение
8. Место работы/учебы/детского учреждения
9. Адрес организации
10. Должность пациента
11. Дата: заболевания первичного обращения/выявления установления диагноза госпитализации
12. Диагноз
13. Куда направлен пациент (из регистра МО)
14. Наименование МО, заполнившей извещение (из регистра МО)

14. Басқа бейіндегі пациенттер үшін, оңалту болжамы және оңалту әлеуеті
Бейіннің атауы (пациентті оңалту барлық бейіндерін көрсетіңіз)
Болжам *
Әлеует **
*- мәнді таңдау: қолайлы, салыстырмалы түрде қолайлы, күмәнді, қолайсыз
**- мәнді таңдаңыз: жоғары, орташа, төмен, жоқ
15. Медициналық оңалту кезеңі:
Бейіннің атауы (пациентті оңалту барлық бейіндерін көрсетіңіз)
Оңалту кезеңінің нөмірі
Жүргізу деңгейі (амбулаториялық, стационарлық)
16. Жүргізілген және жоспарланған медициналық оңалту шаралары
Оңалту түрі***
Жүргізілген күні
Жүргізілген іс-шаралардың атауы
Ескертпе
Көрсетілген жоспарланған іс-шаралардың жиілігі мен ұзақтығы
*** - мәнді таңдау: физикалық оңалту, физиотерапия, психокоррекция, эрготерапия, әлеуметтік қызметкерлердің консультациясы, пациенттерді оқыту, реконструктивті хирургия, күндізгі стационарларда, тәулік бойы жұмыс істейтін стационарларда, оңалту орталықтарында, үй стационарларындағы оңалту, санаторийлік-курорттық емдеу, қосымша қызметтер
17. Медициналық оңалту нәтижелерін бағалау (өрістердің бірін таңдаңыз):
☐ бұзылған функцияларды толық қалпына келтіру
☐ бұзылған функцияларды жартылай қалпына келтіру
☐ бұзылған функцияларды толық өтеу
☐ бұзылған функцияларды жартылай өтеу
☐ оң нәтиженің болмауы
__________________________________________________________________________
Ескертпе. ОЖБ медициналық бөлігі электронды түрде толтырылады. ОЖБ медициналық бөліміне ақпараттық жүйе автоматтандырылған түрде шығарылатын бірегей нөмір беріледі.
Қысқартылулар:
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны ерекшелейтін бірегей белгі))
1
ДКК
Дәрігерлік консультациялық комиссия
2
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
3
ОЖБ
Оңалтудың жеке бағдарламасы
4
ЭЦҚ
Электрондық цифрлық қолтаңба
5
АХЖ
Аурулардың халықаралық жіктемесі
6
ХҚЖ
Халықаралық қызмет етуінің жіктемесі
7
МКФ b
Пациент ағзасының функциялары
8
МКФ d
Белсенділік пен өзін-өзі қамтамасыз етуге қатысу
"Хабарлама" № 034/е нысаны
Жолданады:
Жалпы бөлім
1. ЖСН.
2. Т.А.Ә. (бар болған жағдайда).
3. Туылған күні.
4. Жынысы
ер
әйел.
5. Тұрғылықты мекенжайы.
6. Байланыс телефоны.
7. Отбасылық жағдайы
8. Жұмыс/оқу орны/балалар мекемесі.
9. Ұйымның мекенжайы.
10. Науқастың лауазымы.
11. Күні: ауруы бастапқы өтініш/анықтау диагноз қою емдеуге жатқызу.
12. Диагнозы.
13. Науқас қайда жіберілді (МҰ тіркелімі).
14. Хабарламаны толтырған МҰ атауы (МҰ тіркелімі).

15. Ф.И.О. (при его наличии) и идентификатор врача заполнившего извещение
16. Дата и время заполнения
Заполняется при инфекционных заболеваниях:
1. Указать где произошло, описать обстоятельства
2. Контактные лица:
2.1 Ф.И.О. (при его наличии)
2.2 Отношение к пациенту
2.3 Адрес проживания
2.4 Контакты
3. Проведенные первичные противоэпидемические мероприятия и дополнительные сведения
Заполняется при профессиональных заболеваниях и (или) отравлениях, в том числе подозрениях на них:
1. Общий стаж работы
2. Стаж работы (в контакте с вредными производственными факторами)
3. Вредный производственный фактор, вызвавший заболевание
4. Если отравление – указать где произошло, чем отравлен
Заполняется при онкологическом заболевании:
1. Обстоятельства выявления опухоли
2. Стадия опухолевого процесса
3. Диагноз
4. Метод подтверждения диагноза
Заполняется при трансплантации органа (части органа) реципиента:
1. Дата: выполнения трансплантации органа (части органа)
2. Дата выписки
Составляется медицинским работником, выявившим при любых обстоятельствах инфекционное заболевание, паразитарное заболевание, пищевое отравление, профессиональное заболевание и (или) отравление, онкологическое заболевание или подозревающих их, а также при изменении диагноза.
Посылается в уполномоченный орган по месту выявления пациента не позднее установленного срока с момента обнаружения пациента.
Извещение составляется также на случаи укусов, оцарапанья, ослюнения домашними или дикими животными, которые следует рассматривать как подозрение на заболевание бешенством.
Список сокращений формы № 034/у "Извещение":
1
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
2
МО
Медицинская организация
3
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Форма № 035/у "Форма учета медицинских услуг"
1. Индивидуальный идентификационный номер;
2. Фамилия, имя, отчество пациента (при его наличии);
3. Дата и время;
4. Диагноз;
5. Наименование услуги;
6. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и идентификатор проводившего
Контрольный талон к справке о временной нетрудоспособности при заболеваниях вследствие опьянения или действий, связанных с опьянением, злоупотреблением алкоголя №_____________
Выдана
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения
Пол
Место работы
Наименование предприятия, организации, хозяйства
Диагноз
Заключительный диагноз
Вид нетрудоспособности (заболевание, несчастный случай на производстве или в быту)
Освобожден от работы с дд/мм/гг по дд/мм/гг
Фамилия врача, выдавшего справку
Идентификатор врача
Приступить к работе (число и месяц)
Должность, фамилия и идентификатор врача
(идентификатор лечебной организации)
Форма № 036/у "СПРАВКА о временной нетрудоспособности при заболеваниях вследствие опьянения или действий, связанных с опьянением, злоупотреблением алкоголя или наркотической интоксикацией №______________"
Выдана
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения
Пол
Место работы
Наименование предприятия, организации, хозяйства
Диагноз
Заключительный диагноз
Вид нетрудоспособности (заболевание, несчастный случай на производстве или в быту)
Режим направлен на МСЭ (ВТЭ), дата и время
Находился в стационаре с дд/мм/гг по дд/мм/гг
Идентификатор врача
Освидетельствован МСЭ (ВТЭ), дата и время
Заключение МСЭ (ВТЭ)
Перевести временно на другую работу с ___________ по _________
(Идентификатор МСЭ (ВТЭ)
Идентификатор главного врача
Идентификатор председателя
Контрольный талон к справке
№________
Дата выдачи
Индивидуальный идентификационный номе
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Наименование учебного заведения, детской дошкольной организации
Диагноз заболевания
Освобожден с ___________ по _________
Освобождение продлено: с ___________ по _________
Фамилия, идентификатор врача, выдающего справку
Форма № 037/у "Справка №__________ о временной нетрудоспособности студента, учащегося колледжа, профессионально-технического училища, о болезни, карантине и прочих причинах отсутствия ребенка, посещающего школу, детскую дошкольную организацию (нужное подчеркнуть)"
Дата выдачи
Студенту, учащемуся, ребенку, посещающему дошкольную организацию (нужное подчеркнуть)
Название учебного заведения, дошкольной организации
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения (год, месяц, для детей до 1 года-день)
Диагноз заболевания (прочие причины отсутствия)
Наличие контакта с инфекционными пациентами (нет, да, какими)
нужное подчеркнуть, вписать
освобожден от занятий, посещений детской дошкольной организации с дд/мм/гг по дд/мм/гг
Идентификатор медицинской организации
Идентификатор врача поликлиники
Контрольный талон к справке
№________
Дата выдачи
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения
Место службы, работы
Диагноз заболевания (прочие причины освобождения)
Освобожден) с дд/мм/гг по дд/мм/гг
Освобождение продлено: с дд/мм/гг по дд/мм/гг
Фамилия, идентификатор врача, выдающего справку
Примечание:
Контрольные талоны служат для учета выданных справок.
Форма № 038/у "Справка №______ о временной нетрудоспособности"
Причины освобождения: 1. проведение инвазивных методов обследования, 2. ортопедическое протезирование в стационарных условиях, 3. долечивание в санаторно-курортных организациях, 4. усыновление (удочерение) новорожденного ребенка (детей), 5. по уходу за пациентом родственником, 6. карантин, 7. наличие признаков нетрудоспособности до конца смены (выдается медицинскими работниками медицинских пунктов предприятий и организаций) (нужное подчеркнуть)
Дата выдачи
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения
Адрес проживания
Место службы, работы
Профессия, должность
Диагноз заболевания (прочие причины освобождения))
Наличие контакта с инфекционными пациентами (нет, да, какими)
(подчеркнуть, вписать)
Освобождение от работы
с какого числа
по какое число (включительно)
должность и фамилия врача
подпись врача
подпись председателя ВКК
Приступить к работе с дд/мм/гг
Идентификатор медицинской организации
Форма № 039/у "№________ Заключение судебно-психиатрической экспертизы"
20_____ год
"____"________
Лицо, подлежащее судебно-психиатрической экспертизе
_______________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения ___________________________________________________________
обвиняемого по статье _____________________________________________________
или являющегося свидетелем, потерпевшим, истцом, ответчиком; лицом, в отношении
которого решается вопрос о дееспособности (нужное подчеркнуть)
________________________________________________________________________
Экспертиза первичная, повторная, дополнительная; в двух последних случая указывается когда,
кем проводились экспертизы, заключение экспертов)
________________________________________________________________________
Вопросы, поставленные перед экспертами:
1._______________________________________________________________________
2._______________________________________________________________________
3._______________________________________________________________________
Судебно-психиатрическое освидетельствование произвела судебно-психиатрическая комиссия в составе):
Председателя _____________________________________________________________
Членов комиссии __________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Врача-докладчика _________________________________________________________
Об уголовной ответственности за отказ или дачу заведомо ложного заключения по статье 420
Уголовного кодекса Республики Казахстан эксперты предупреждены.
Вопросы, подлежащие разрешению при экспертизе, и другие разделы
"Заключения" излагаются на следующих (листах).
Форма № 040/у "№_________ Заключение психиатрического освидетельствования осужденного"
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
на испытуемого _____________________________________________________________
Дата рождения: ______________________ осужденного по статье
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
на срок ___________________________________________________________________
Срок наказания исчисляется с __________________ _____________________________
Психиатрическое освидетельствование осужденного произвела судебно-психиатрическая комиссия
в амбулаторных, стационарных (нужное подчеркнуть) условиях в составе:
Председателя _________________________________________________ ____________
Членов комиссии __________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Врача-докладчика
__________________________________________________________________________
на основании постановления _________________________________________________
__________________________________________________________________________
от 20____ года
______________________
Права и обязанности эксперта, предусмотренные от _____________________________
УК _______________________________________________________________________
об ответственности за отказ или дачу заведомо ложного заключения по статье.
_____________ УК ______________________ эксперты предупреждены.
Остальные разделы "Заключения" излагаются на следующих________ листах.
Сведения о прошлой жизни (включая период совершения правонарушения), развитие заболевания, если таковое имеется: описание физического, неврологического, психического состояния и данные лабораторных исследований; заключительная часть, в которой указывается и обосновывается диагноз и экспертное заключение)
Форма № 041/у
"Медицинское свидетельство о рождении № ____
(выдается для предоставления в регистрирующие органы)"
Дата выдачи "_____" _____________ 20_____ г.
1. ИИН матери __________________________________________________
2. ИИН ребенка _________________________________________________
3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) матери __________________
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
(в соответствии с документами, удостоверяющими личность, при их отсутствии
- данные заполняются со слов матери)

15. Хабарламаны толтырған дәрігердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), идентификаторы.
16. Толтыру күні және уақыты.
Инфекциялық аурулар кезінде толтырылады.
1. Қайда орын алғанын көрсету, жағдайды сипаттау.
2. Байланыста болған адамдар:
2.1 Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
2.2 Пациентке қарым-қатынасы
2.3 Тұрғылықты мекенжайы.
2.4 Байланыс телефоны.
3. Алғашқы эпидемияға қарсы іс-шаралар мен қосымша мәліметтерді жүргізу.
Кәсіптік аурулар және (немесе) улануларда, оның ішінде оларға күдіктену кезінде толтырылады.
1. Жалпы жұмыс өтілі.
2. Жұмыс өтілі (зиянды өндірістік факторлармен байланыста).
3. Аурулар тудырған зиянды өндірістік фактор,.
4. Егер улануболса – қайда орын алғанын, неден уланғанын көрсету.
Онкологиялық ауру кезінде толтырылады.
1. Ісік анықталған жағдай.
2. Ісік процесінің сатысы:
3. Диагнозы.
4. Диагнозды растау әдісі.
Реципенттің ағзасын (ағзаның бөліктерін) трансплантациялау кезінде толтырылады.
1. Күні: ағзаны (ағзаның бөлігін) трансплантациялауды орындау
2. Ауруханадан шығару күні.
Кез келген жағдайларда, сондай-ақ диагнозды өзгерту кезінде инфекциялық ауруды, паразиттік ауруды, тамақтан улануды, кәсіптік ауруды және (немесе) улануды, онкологиялық ауруды немесе оған күдіктенуді анықтаған медицина қызметкері толтырады.
Пациент анықталған сәттен бастап белгіленген мерзімнен кешіктірілмей пациент анықталған орны бойынша уәкілетті органға жіберіледі.
Үй жануарларының немесе жабайы жануарлардың шағуы, тырнауы және сілекейінің жұғуы жағдайларында құтырма ауруына күдік ретінде хабарлама толтырылады.
№ 034/е "Хабарлама" нысанындағы қысқарған сөздердің тізімі:
1
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
2
МҰ
Медициналық ұйым
3
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
"Медициналық қызметтердің есеп нысаны" № 035/е нысаны
1. Жеке сәйкестендіру нөмірі;
2. Науқастың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
3. Уақыты мен күні;
4. Диагноз;
5. Қызметтің атауы;
6. Өткізген қызметкердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), идентификаторы (бар болған жағдайда)
Мас күйде болу немесе болмауымен байланысты әрекеттер, ішімдікті көп мөлшерде қолдану салдарынан уақытша еңбекке жарамсыздығы туралы анықтамаға тексеру талоны
Берілді
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Туған күні
Жынысы
Жұмыс орны
Кәсіпорынның, ұйымның, шаруашылықтың атауы
Диагноз
Қорытынды диагнозы
Еңбекке жарамсыздық түрі (сырқаттануы, өндірістегі немесе тұрмыстағы қайғылы оқиға)
Жұмыстан босатылды кк/аа/жж, бастап кк/аа/жж дейін
Дәрігердің лауазымы мен тегі
Дәрігердің идентификаторы
Жұмысқа кірісуі (күні мен айы)
(емдеу ұйымының идентификаторы)
"Мас күйде болу немесе болмауымен байланысты әрекеттер, ішімдікті көп мөлшерде қолдану салдарынан немесе есірткелік жіті уыттанған уақытша еңбекке жарамсыздығы туралы анықтама" № 036/е нысаны №______________
Берілді
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Туған күні
Жынысы
Жұмыс орны
Кәсіпорынның, ұйымның, шаруашылықтың атауы
Диагноз
Қорытынды диагнозы
Еңбекке жарамсыздық түрі (сырқаттануы, өндірістегі немесе тұрмыстағы қайғылы оқиға)
Режимі
МӘС-ға жолданады: күні мен уақыты
Стационарда болды ____________________ 20 __ жылдан бастап
___________________20__ жылға дейін
Дәрігердің идентификаторы
МӘС-да куәландырылды: күні мен уақыты
МСК-ның ұйғарымы
Уақытша басқа жұмысқа ауыстырылуы кк/аа/жж бастап кк/аа/жж дейін
(МСК идентификаторы)
Бас дәрігердің идентификаторы
Төрағаның идентификаторы
Анықтаманың бақылау талоны
№________
Берілген күні
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Оқу орнының, мектепке дейінгі балалар ұйымының атауы
Ауру диагнозы
Босатылды бастап кк/аа/жж кк/аа/жж аралығында
Босатылуы ұзартылды: бастап кк/аа/жжкк/аа/жж аралығында
Анықтаманы берген дәрігердің тегі, идентификаторы
"Анықтама №_____ студенттің, колледж, кәсіби-техникалық училище оқушысының уақытша еңбекке жарамсыздығы туралы, мектепке, мектепке дейінгі балалар ұйымына барушы балалардың ауырғаны, карантинде болуы және басқа да келмеу себептері туралы" № 037/е нысаны
(керегінің астын сызыңыз)
Берілген күні
Студентке, оқушыға, мектепке дейінгі балалар ұйымына барушы балаға (керегінің астын сызыңыз)
Оқу орнының, мектепке дейінгі балалар ұйымының атауы
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Туған күні (жылы, айы, 1 жасқа дейінгі балалар үшін - күні)
Ауру диагнозы (келмеуінің басқа себептері)
Жұқпалы аурумен ауырған науқастармен жанасуы (жоқ, иә, қандай науқастармен) керекті астын сызыңыз, жазыңыз
сабақтан, мектепке дейінгі балалар ұйымына барудан босатылды
кк/аа/жж бастап кк/аа/жж аралығында
Медициналық ұйымның идентификаторы
Емхана дәрігерінің идентификаторы
Анықтаманың бақылау талоны
№________
Берілді
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Туған күні
Қызмет, жұмыс орны
Ауру диагнозы (босату басқа себептері)
Босатылды бастап кк/аа/жж кк/аа/жж аралығында
Босатылуы ұзартылды: бастап кк/аа/жж кк/аа/жж аралығында
Анықтаманы берген дәрігердің тегі, идентификаторы
Ескерту:
Бақылау талондары берілген анықтамаларды есепке алу үшін қажет.
"Уақытша еңбекке жарамсыздығы туралы №______ анықтама" № 038/е нысаны
Босату себептері:
1. инвазиялық әдіс өткізу, 2. ортопедиялық протезді стационарлық жағдайда өткізу, 3. санаторийлық-курорттық ұйымдарда емді аяқтау, 4. ұлды (қызды) асырап алу, 5. сырқаттанған туысқа күтім жасау бойынша, 6. карантиндық, 7. ауысымның соңына дейін еңбекке жарамсыздық белгілері болған кезде (кәсіпорындардың және ұйымдардың медициналық пунктерінің медицина қызметкерлері береді) (керегінің астын сызыңыз)
Берілген күні
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Туған күні
Науқастың мекенжайы:
Қызмет, жұмыс орны
Кәсібі, лауазымы
Ауру диагнозы (босату басқа себептері)
Жұқпалы аурумен ауырған науқастармен жанасуы (жоқ, иә, қандай науқастармен) астын сызыңыз, жазыңыз
Жұмыстан босатылуы
қай күннен бастап
қай күн аралығында
дәрiгердiң лауазымы мен тегi
дәрiгердiң қолы
ДКК төрағасының қолы
Жұмысқа кiрiсуi кк/аа/жж бастап
Ұйымның идентификаторы
"Сот-психиатриялық сараптаманың қорытындысы" № 039/е нысаны № ______
20__жылғы "____"________________
Сот-психиатриялық сараптамаға жататын адам
________________________________________________________________
_____________________________ аты, тегі, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Туған күні _______________________________________________________
бап бойынша айыпталушының _____________________________________
_________________________________________________________ немесе
мәселені шешуге қатысты куә, жәбірленуші, жауапкер адамның, адамның әрекеттке қабілеттілігін анықтау
(керекті астын сызыңыз) ________________________________________
Бастапқы, қайталанған, қосымша сараптама; соңғы екі жағдайда сараптама, сарапшылардың қорытындылары қашан, кім жүргізгендігі көрсетіледі ________________________________________________________________
Сарапшылардың алдына қойылған мәселелер:
1. _______________________________________________________________
2. _______________________________________________________________
3. _______________________________________________________________
Сот-психиатриялық куәландыруды мынадай құрамдағы сот-психиатриялық комиссия жүргізеді:
Төраға ___________________________________________________________
Комиссия мүшелері ________________________________________________
_________________________________________________________________
Баяндамашы дәрігер ______________________________________________
Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексінің 352-бабы бойынша сарапшылар жалған қорытынды бергендігі немесе одан бас тартқандығы үшін қылмыстық жауапкершілікке тартылатыны туралы ескертілді. Сараптама кезінде шешілетін мәселелер мен "Қорытындының" басқа да бөлімдері келесі ________ беттерде жазылады.
"Сотталған адамды психиатриялық куәландыру қорытындысы" № 040/е нысаны №____
________________________________________________________________
Сыналушы_______________________________________________________
Туған күнi:_______ ______________бабы бойынша сотталған ____________
Мерзімі _________________________________________________________
Жазалану мерзімінің басталуы _______________ ______________________
Сотталған адамды психиатриялық куәландыруды құрамы мынадай сот-психиатриялық комиссиясы стационарлық, амбулаториялық (керекті астын сызыңыз) жағдайда өткізді:
Төраға _______________________________________________ __________
Комиссия мүшелері ____________________________________ __________
Баяндаушы дәрігер ______________________________________________
Қаулы негізінде _________________ 20__ жылғы ____________ күні _____
Төменде көрсетілген сарапшының құқығы мен міндеті ________________
ҚК _____________________________________________________________
қорытынды шығарудан бас тартуы немесе біле тұра жалған қорытынды шығарғаны үшін жүктелетін жауапкершілік туралы. _____________ҚК ______________________ бабы бойынша сарапшыларға ескертілді "Қорытындының" қалған бөлімдері келесі ________ беттерде жазылады.
Бұрынғы өмірі туралы деректер (құқық бұзу кезеңін қоса), сырқатының дамуы, егер ондай болса; физикалық, неврологиялық, психикалық жағдайлары және зертханалық зерттеулер деректерін жазу; диагнозы мен сарапшылық ұйғарым қорытынды бөлімде негізделеді және көрсетіледі.
№ 041/е нысаны
"Медициналық туу туралы куәлік № ___ (тіркеу органдарына
ұсыну үшін беріледі)"
Беру күні 20___жылғы "___" ________
1.Анасының ЖСН_________________________________________________
2. Баланың ЖСН___________________________________________________
3. Анасының тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) _______________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
(жеке басын куәландыратын құжаттарға сәйкес, олар болмаған кезде –
деректер анасының айтуы бойынша толтырылады)

4. Адрес фактического проживания матери __________________________
_______________________________________________________________
5. Дата рождения матери _________________________________________
6. Национальность матери ________________________________________
7. Семейное положение матери ____________________________________
8. Образование матери ___________________________________________
9. Дата и время родов ____________________________________________
10. Место родов _________________________________________________
11. Пол ребенка _________________________________________________
11-1. Ребенок родился: при одноплодных родах - 1, первым из двойни - 2,
вторым из двойни - 3, при других многоплодных родах – 4
11-2. Ребенок родился: доношенный - 1, недоношенный - 2, переношенный – 3
11-3. Масса ребенка при рождении и рост (см).
11-4. Который по счету родившийся ребенок у матери (очередность живорождений)
12. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) врача, (среднего медицинского работника)
Идентификатор организации родовспоможения ______________________
_______________________________________________________________
К сведению родителей:
В соответствии со статьей 189 Кодекса Республики Казахстан "О браке (супружестве)
и семье" регистрация ребенка в регистрирующих органах обязательна.
Заявление о рождении ребенка подается не позднее трех рабочих дней со дня его рождения.
Форма № 042/у "№_________ Заключение психиатрического освидетельствования лица, находящегося на принудительном лечении"
20__ года "____" ________
______________________________________________________________________________ фамилия, имя, отчество (при его наличии)
______________________________________________________________________________
Дата рождения _________________
Индивидуальный идентификационный номер _______________________________________
20_____ года "____" _____________________ согласно определению суда
______________________________________________________________________________
_______________________________________________ обвинявшегося по статье
_______ года "____" ______________________________ находящегося на принудительном лечении в данном учреждении
Психиатрическое освидетельствование произвела врачебная комиссия в составе:
Председателя __________________________________________________________________
членов комиссии _______________________________________________________________
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
остальные разделы "Заключения" излагаются на следующих листах
Форма № 043/у "Журнал регистрации стационарной и амбулаторной судебно-психиатрической экспертизы"
начат 20__ года "___"_____________
20___года "____"_____________ окончен
№ п/п
Дата поступления
Ф.И.О. (при его наличии)
ИИН
Пол
Дата рождения (год, месяц, число)
Кем, когда, на каком языке вынесено постановление о производстве экспертизы
Характеристика лица, подлежащего судебно-психиатрической экспертизе (подследственный, осужденный по гражданским делам)
Статья
УК РК
(ГК РК)
По данному делу экспертиза первичная, повторная, дополнительная
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Дата комиссии
Ф.И.О. (при его наличии) СПЭК: Председатель, члены, докладчик
№ акта
Диагноз
Заключение (на каком языке)
Рекомендованные медицинские меры
Куда направлено лицо, подлежащее судебно-психиатрической экспертизе
Дата выписки из стационара
Общий срок проведения экспертизы (АСПЭК, ССПЭК)
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Форма № 044/у "Карта учета дефектов оказания медицинских услуг (дому)"

4. Анасының нақты тұратын мекенжайы___________________________
5. Анасының туған күні____________________________________________
6. Анасының ұлты_________________________________________________
7. Анасының отбасылық жағдайы____________________________________
8. Анасының білімі________________________________________________
9. Босану күні мен уақыты__________________________________________
10.Босанған жері___________________________________________________
11. Баланың жынысы_______________________________________________
11-1. Бала: бір ұрықтан - 1, егіздердің біріншісі - 2, егіздердің екіншісі - 3,
басқа да көп ұрықтыдан туды - 4
11-2. Бала: күні жетіп - 1, күні жетпей - 2, күні асып туды - 3
11-3. Баланың туған кездегі салмағы мен бойы (см).
11-4. Анасының нешінші туған баласы (тірі туу кезегі)
12. Дәрігердің (орта медицина жұмыскерінің) тегі, аты, әкесінің аты (бар
болған жағдайда)
Босандыру ұйымның идентификаторы __________________
Ата-анасына мәлімет үшін:
"Неке (ерлі-зайыптылық) және отбасы туралы" Қазақстан Республикасы
Кодексінің 189-бабына сәйкес баланы тіркеу органдарында тіркеу қажет. Баланың
тууы туралы өтініш бала туған күнінен бастап үш жұмыс күнінен кешіктірілмей
тапсырылады.
№_________" № 042/е нысаны
20__ жылғы "____" _________________
_______________________________________________________________
аты, тегі, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
_______________________________________________________________
Туған күні _________________ ЖСН ________________________________
20__жылғы "____" ____________________ соттың анықтамасына сәйкес
_______________________________________________________________
________________________________________бабы бойынша айыпталған
___ жылдан "__" __________ бастап осы мекемеде мәжбүрлеп емделуде
Психиатриялық куәландыруды мынадай құрамдағы дәрігерлік комиссия жүргізді:
Төраға _________________________________________________________
комиссия мүшелері ______________________________________________
_______________________________________________________________
"Қорытындының" қалған бөлімдері келесі ____________ парақтарда жазылады.
"Стационарлық және амбулаториялық сот-психиатриялық сараптаманы тіркеу журналы" № 043/е нысаны
20__ жылғы "__"__________ басталды 20___жылғы "__"__________ аяқталды
Журналды толтыру жөніндегі нұсқаулық.
Әрбір сот-психиатриялық сараптама
комиссиясындағы арнайы бөлінген адам жүргізеді.
Парақтары нөмірленген журнал байланған, базасында сот-психиатриялық сараптама жүргізу ұйымдастырылған ұйымның мөрімен мөрленген және комиссия төрағасының қолы қойылған болуы тиіс.
Пайдалану аяқталғаннан кейін архивке беріледі.
Р/с №
Түскен күні
Аты, тегі, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
ЖСН
Жынысы
Туған күні (жылы, айы, күні)
Сараптама жүргізу туралы қаулыны кім, қашан, қай тілде шығарды
Сот-психиатриялық сараптамаға (тергеудегі, сотталған, азаматтық істер бойынша) жататын адамдарды сипаттау
ҚР ҚК баптары (ҚР АК)
Бұл іс бойынша бірінші, қайталанған, қосымша сараптама
Комиссия күні
СПСК Т.А.Ә. (бар болған жағдайда): Төраға, мүшелері баяндамашы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Акті-нің №
Диагнозы
Қорытынды (қай тілде)
Ұсынылған медициналық шаралар
Сот-психиатриялық сараптамаға жататын адам қайда жіберілді
Стационардан шыққан күні
Сараптама жүргізудің жалпы мерзімі (АСПСК, ССПСК)
Істер мен қорытындыларды беру күні
Істер мен қорытындыларды алушының аты, тегі, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
13
14
15
16
17
18
19
20
21
"Медициналық қызметтерді көрсету ақауларын есепке алу картасы (мқае)" № 044/е нысаны

1. Регистрационный номер карты
РНК
2. Карта:
– первичная
– вторичная
3. Фамилия_____________________ имя__________________________________
отчество (при его наличии) _____________________________________________
4. ИИН______________________________________________________________
5. Национальность ____________________________________________________
6. Дата рождения /_______/________/____________/ (дд/мм/гггг)
7. Возраст ____________________________________________________________
(полных лет)
8. Место жительства ___________________________________________________
__________________________________________________________________________
(страна, область, административный район) (населенный пункт, улица, дом, кв.)
9. Медицинская организация, на уровне которой допущены дефекты оказания медицинских услуг)
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
10. Диагноз направившей организации
Код МКБ-10
11. Диагноз заключительный
Код МКБ-10
a) основной:
b) сопутствующий:
c) осложнения:
Экспертная оценка качества медицинской помощи
I. ДОМУ на амбулаторно-поликлиническом уровне (нужное подчеркнуть):
0 – неизвестно;
1 – не наблюдался;
2 – дефектов не выявлено;
3 – отсутствие динамического наблюдения;
4 – недостатки обследования:
4.1 – не обследован,
4.2 – неполное лабораторно - инструментальное обследование,
4.3 – недостатки консультативной помощи профильных специалистов;
5 – описания жалоб и анамнезов:
5.1 – полные,
5.2 – неполные,
5.3 – не соответствуют диагнозу,
5.4 – анамнез не указан,
5.5 – анамнез не раскрыт полностью;
6 – недооценка тяжести состояния пациента;
7 – недоучет или переоценка результатов лабораторно-инструментального обследования;
8 – неадекватная терапия:
8.1 – лечение не проведено,
8.2 – проведено не в полном объеме,
8.3 – назначения без показаний;
9 – отсутствие госпитализации:
9.1 – рекомендовано,
9.2 – не рекомендовано;
10 – запоздалая госпитализация;
11 – качество и регулярность диспансеризации пациентов с хроническими формами заболеваний:
11.1 – стандарты соблюдаются,
11.2 – стандарты не соблюдаются,
11.3 – диспансеризация не проводилась;
12 – результаты лечения:
12.1 – летальный исход предотвратимый,
12.2 – исход "ухудшение" (экспертная оценка),
12.3 – исход "без перемен" (экспертная оценка),
12.4 – госпитализация в стационар вследствие неэффективности лечения на амбулаторно-поликлиническом уровне;
13 – наличие рекомендаций:
13.1 – отсутствуют,
13.2 – неполные,
13.3 – полные.
ДОМУ на уровне стационара (нужное подчеркнуть):
0 – нарушение транспортировки до госпитализации в стационар;
1 – дефектов не выявлено;
2 – дефекты госпитализации:

1. Картаның тіркеу нөмірі
КТН
2. Карта:
– бірінші рет
– екінші рет
3. Тегі _____________________ аты _____________________
әкесінің аты (бар болған жағдайда) ______________________________________
4. ЖСН __________________________
5. Ұлты ____________________________________________
6. Туған күнi /_______/________/____________/
кк/аа/ жжжж
7. Жасы __________________________
толық жасы
8. Тұрғылықты жері _______________________________
________________________________________________________________ елi, облысы, әкiмшiлiк ауданы елдi мекен, көше, үй, пәтер
9. Медициналық қызметтерді көрсетуде ақаулар жіберген медициналықұйымдар _________________________________________________________________
___________________________
10. Жолдаған ұйымның диагнозы АХЖ-10 коды
11. Қорытынды диагноз АХЖ-10 коды
a) негізгі:
b) қосарласқан:
c) асқынулар:
Медициналық көмек сапасын сараптамалық бағалау
I. МҚАЕ амбулаториялық көмек көрсету деңгейінде (керекті астын сызыңыз)
0 – белгісіз;
1 – бақыланбаған;
2 – ақаулар табылмады;
3 – динамикалық бақылаудың жоқтығы;
4 – зерттеп-қарау кемшіліктері:
4.1 – зерттеп-қаралмаған,
4.2 – зертханалық-аспаптық зерттеп-қарау толық емес,
4.3 – бейінді мамандардың консультациялық көмегініңжеткіліксіздігі;
5 – шағымдар мен анамнездердің сипаттамасы:
5.1 – толық,
5.2 – толық емес,
5.3 – диагнозға сәйкес келмейді,
5.4 – анамнез көрсетілмеген,
5.5 – анамнез толық ашылмаған;
6 – науқас жағдайының ауырлығын дұрыс бағаламау;
7 – зертханалық-аспаптық зерттеп-қарау нәтижесін толық есепке алмау немесе асыра бағалау;
8 – адекваттік емес терапия:
8.1 – емдеу жүргізілмеген,
8.2 – толық көлемде жүргізілмеген,
8.3 – көрсетілімдерсіз тағайындау;
9 – емдеуге жатқызудың болмауы:
9.1 – ұсынылған,
9.2 – ұсынылмаған;
10 – кешіктіріп емдеуге жатқызу;
11 – созылмалы нысанды ауруы бар науқастарды диспансерлеудіңсапасы мен жүйелілігі:
11.1 – стандарттар сақталған,
11.2 – стандарттар сақталмаған,
11.3 – диспансерлеу жасалмаған;
12 – емдеу нәтижесі:
12.1 – өлім жағдайы алдын-алуға болатын,
12.2 – нәтижесі "нашарлау" сараптамалық бағалау,
12.3 – нәтижесі "өзгеріссіз" сараптамалық бағалау,
12.4 – амбулаториялық-емханалық деңгейде емдеудің тиімсіздігі салдарынан стационарға емдеуге жатқызу;
13 – ұсынымның болуы:
13.1 – жоқ,
13.2 – толық емес,
13.3 – толық.
II. МҚАЕ стационар деңгейінде (керекті астын сызыңыз)
0 – стационарға емдеуге жатқызуға дейін тасымалдаудың бұзылуы;
1 – ақаулар анықталмаған;
2 – ауруханаға жатқызу ақаулары:

2.1 – необоснованный отказ в госпитализации,
2.2 – жалобы на качество оказанных медицинских услуг,
2.3 – привлечение медикаментов и денежных средств пациента при оказании медицинской помощи, входящей в ГОБМП,
2.4 –случаи летальных исходов предотвратимые,
2.5 – случаи осложнений, возникающих в результате лечения,
2.6 – случаи с исходом заболевания "ухудшение" (экспертная оценка),
2.7 – случаи с исходом заболевания "без перемен" (экспертная оценка),
2.8 – случаи расхождения направительного и клинического диагнозов,
2.9 – случаи расхождения клинического и морфологического диагнозов;
3 – досрочная выписка из стационара при предыдущих госпитализациях;
4 – описания жалоб и анамнезов:
4.1 – неполные,
4.2 – не соответствуют диагнозу,
4.3 – анамнез не указан,
4.4 – анамнез не раскрыт полностью;
5 – недостатки диагностики:
5.1 – неполная,
5.2 – несвоевременная,
5.3 – недооценка тяжести состояния,
5.4 – отсутствие динамического наблюдения;
6 – ошибка в диагнозе:
6.1 – диагноз полный (указаны все диагнозы: основной, сопутствующий, осложнения),
6.2 – диагноз не полный,
6.3 – диагноз не установлен;
7 – кратковременное пребывание пациента в стационаре (менее 3 суток);
8 – недостатки обследования:
8.1 – недоучет анамнестических и клинических данных,
8.2 – недоучет или переоценка результатов лабораторно-инструментального обследования,
8.3 - недостаточность консультативной помощи высококвалифицированных специалистов,
8.4 - недоучет или переоценка заключений консультантов,
8.5 - назначение обследований без показаний,
8.6 - консилиум врачей (по показаниям):
8.6.1 - проведен в полном объеме и своевременно,
8.6.2 – не проведен;
9 – неадекватная терапия:
9.1 - проведено не в полном объеме,
9.2 - назначения без показаний;
10 - оказание помощи без участия профильных специалистов (по показаниям);
11 - недостатки в проведении оперативного вмешательства:
11.1 - запоздалое оперативное вмешательство,
11.2 - неадекватный объем и метод оперативного вмешательства,
11.3 - технические дефекты при операции,
11.4 - операции без должных показаний,
11.5 - неадекватная анестезия,
11.6 - отсутствие профилактики возможных осложнений,
11.7 - отсутствие трансфузионных средств;
12 - описания жалоб и анамнезов:
12.1 – полные,
12.2 – неполные,
12.3 - не соответствуют диагнозу,
12.4 - анамнез не указан,
12.5 - анамнез не раскрыт полностью;
13 - результаты лечения:
13.1 - летальный исход (предотвратимый),
13.2 - исход "ухудшение" (экспертная оценка),
13.3 - исход "без перемен" (экспертная оценка);
1. Результаты патологоанатомического вскрытия или судебно-медицинской экспертизы
Исследование операционного и биопсийного материала)
Патолого-анатомический или судебно- медицинский диагноз/код по МКБ-10
совпадение клинического и патолого-анатомического судебно-медицинского диагнозов
Расхождение клинического и патологоанатомического (судебно-медицинского) диагнозов
Ятрогения
I категория
II категория
III категория
I категория
II категория
III категория
Клинический диагноз
Гистологическое заключение
а. основной/(код)
в. сопутствующий/(код)
с. осложнения/(код)
14 - наличие рекомендаций:

2.1 – емдеуге жатқызудан негізделмеген бас тарту,
2.2 – көрсетілген медициналық қызметтердің сапасына шағымдар,
2.3 – ТМККК-ге кіретін медициналық көмекті көрсету кезінде пациенттен дәрі-дәрмектер мен қаржы қаражатын тарту,
2.4 – өлім жағдайы алдын-алуғаболатын,
2.5 – емдеу нәтижесінде туындаған асқыну жағдайлары,
2.6 – аурудың "нашарлау" нәтижесі болған жағдайлар сараптамалық бағалау,
2.7 – аурудың "өзгеріссіз" нәтижесі болған жағдайлар сараптамалық бағалау,
2.8 – жолданған және клиникалық диагноздардың сәйкессіздікжағдайлары,
2.9 – клиникалық және морфологиялық диагноздардың сәйкессіздікжағдайлары;
3 – алдыңғы емдеуге жатқызу кезінде стационардан мерзіміненбұрын шығару;
4 – шағым мен анамнездер сипаттамасы:
4.1 – толық емес,
4.2 – диагнозға сәйкес келмейді,
4.3 – анамнез көрсетілмеген,
4.4 – анамнез толық ашылмаған;
5 – диагностиканың жеткіліксіздігі:
5.1 – толық емес,
5.2 – уақтылы емес,
5.3 – жағдайдын ауырлығын дұрыс бағаламау,
5.4 – динамикалық бақылаудың жоқтығы;
6 – диагноздағы қателіктер:
6.1 – толық диагноз барлық диагноздаркөрсетілген: негізгі, қосарласқан, асқынулар,
6.2 – диагнозы толық емес,
6.3 – диагнозы белгіленбеген;
7 – стационарда науқастың қысқа мерзімде болуы 3 тәуліктен аз;
8 – зерттеп-қарау кемшіліктері:
8.1 – анамнездік және клиникалық деректерді дұрыс есепке алмау,
8.2 – зертханалық-аспаптық зерттеп-қарау нәтижесін дұрыс есепке алмау немесе асыра бағалау,
8.3 - жоғары білікті мамандардың консультациялық көмегініңжетіспеушілігі
8.4 - консультанттар қорытындысын дұрыс есепке алмау немесе асыра бағалау,
8.5 - айғақтарсыз зерттеп-қарауды тағайындау,
8.6 - дәрігерлер консилиумы айғақтар бойынша:
8.6.1 - толық және уақтылы жасалған,
8.6.2 – жасалмаған;
9 – адекваттік емес терапия:
9.1 - толық көлемде жүргізілмеген,
9.2 - көрсетілімдерсіз тағайындау;
10 - бейінді мамандардың қатысуынсыз көмек көрсетілген (көрсетілімдер бойынша);
11 - шұғыл араласуды жүргізудегі кемшіліктер:
11.1 - кешіктірілген шұғыл араласулар,
11.2 - шұғыл араласудың барабар емес көлемі мен әдісі,
11.3 - операция кезіндегі техникалық ақаулар,
11.4 - тиісті көрсетілімдерсіз операциялар,
11.5 – дұрыс емес анестезия,
11.6 – ықтимал асқынулар профилактикасының болмауы,
11.7 - трансфузиялық заттардың болмауы;
12 - шағым мен анамнездердің сипаттамасы:
12.1 – толық,
12.2 – толық емес,
12.3 - диагнозына сәйкес емес,
12.4 - анамнезі көрсетілмеген,
12.5 - анамнезі толық ашылмаған;
13 - емдеу нәтижелері:
13.1 - өлімнің алдын алуға болатын,
13.2 - нәтижесі "нашарлау" сараптамалық бағалау,
13.3 - нәтижесі "өзгеріссіз" сараптамалық бағалау;
14 - ұсынымдардың болуы:

14.1 – отсутствуют,
14.2 – неполные,
14.3 – полные.
Результаты патологоанатомических исследований и/или судебно-медицинских экспертиз
Нарушения со стороны пациента (нужное подчеркнуть):
0 - нет замечаний;
1 - нерегулярное наблюдение врача;
2 - выполнение рекомендаций врача:
2.1 - регулярное выполнение рекомендаций врачей,
2.2 - нерегулярное выполнение рекомендаций врачей,
2.3 - невыполнение рекомендаций;
3 - криминальное вмешательство;
4 - отказ от предложенного амбулаторного лечения;
5 - отказ от госпитализации;
6 - задержка с обращением за медицинской помощью;
7 - самовольный уход из стационара.
Факторы, которые могли бы предотвратить ДОМУ (нужное подчеркнуть):
1 - своевременная госпитализация пациента;
2 - социальное благополучие;
3 - более ранняя диагностика патологического состояния;
4 - дополнительные методы исследования (УЗИ, рентгенодиагностика и другие исследования);
5 - правильная трактовка данных клинических и лабораторных исследований, заключений консультантов;
6 - своевременное адекватное лечение, в т.ч. оперативное;
7 - квалификация специалистов.
Дополнительные сведения (нужное подчеркнуть):
0 - данных нет;
1 - ятрогенные причины:
1.1 – нет, 1.2 – есть _____________________________
Предотвратимость смерти (нужное подчеркнуть):
1 – предотвратима;
2 – условно предотвратима;
3 – непредотвратима.
Дата заполнения карты "__" __________ 20 __ ж. (г.)
Ф.И.О. (при его наличии) (при его наличии) оператора _____________________
Дата ввода карты "___" _________ 20 ___ ж. (г.)
Примечание: расшифровка аббревиатур
Код МКБ - 10 – код по Международной классификации болезней X пересмотра
ГОБМП – гарантированный объем бесплатной медицинской помощи
УЗИ – ультразвуковое исследование
Форма № 045/у "Медицинское свидетельство о смерти № __________"
Дата выдачи "____" ______20 ___ г. (предварительное, окончательное, взамен предварительного, окончательного № ___________)
1. Фамилия, имя, отчество умершего (при его наличии)
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
(в соответствии с документами, удостоверяющими личность)
2. Индивидуальный идентификационный номер _____________________________________
3. Пол: мужской - 1, женский – 2 (подчеркнуть)
4. Дата рождения ______________ число ________ месяц ___________ год

14.1 – жоқ,
14.2 – толық емес,
14.3 – толық.
III. Патологологиялы-анатомиялық зерттеулердің және/немесе сот-медицинасы сараптамаларының нәтижелері
1. Патологологиялық-анатомиялық ашу немесе сот-медициналық сараптама нәтижесі
Операциялық және биопсиялық материалдарды зерттеу
Патологиялық-анатомиялық немесе сот- медициналық диагноз/АХЖ- 10 коды
Клиникалық және патологоанатомиялық, сот-медициналық диагноздардың ұқсастығы
Клиникалық және патологоанатомиялық (сот-медициналық) диагноздардың айырмашылықтары
Ятрогения
I санат
II санат
III санат
I санат
II санат
III санат
Клини- калық диагноз
Гистологиялық қорытынды
а. негізгі
в. қосарласқан
с. асқыну
IV. Пациенттің тәртіп бұзушылығы (керекті астын сызыңыз):
0 - ескертулер жоқ;
1 - дәрігердің бақылауы тұрақты емес;
2 - дәрігерлердің ұсынымын орындау:
2.1 - дәрігерлердің ұсынымын тұрақты орындау,
2.2 - дәрігерлердің ұсынымын тұрақты орындамау,
2.3 - дәрігерлердің ұсынымын орындамау;
3 - криминалдық араласу;
4 - ұсынылған амбулаториялық емделуден бас тарту;
5 - емдеуге жатқызудан бас тарту;
6 - медициналық көмекке жүгінуді кешіктіру;
7 - стационардан өз еркімен кету.
V. МҚАЕ алдын алуға болатын факторлар (керекті астын сызыңыз)
1 - пациентті уақтылы емдеуге жатқызу;
2 - әлеуметтік саламаттылық;
3 - патологиялық жағдайды ерте диагностикалау;
4 - зерттеудің қосымша әдістері УДЗ, рентгенодиагностика және т.б. зерттеулер;
5 - клиникалық және зертханалық деректерді, консультанттарқорытындыларын дұрыс түсіндіру;
6 - уақтылы адекваттік емдеу оның ішінде оперативтік;
7 - мамандардың біліктілігі.
VI. Қосымша мәлімет (керекті астын сызыңыз)
0 - деректер жоқ;
1 - ятрогендік себептер:
1.1 – бар, 1.2 – жоқ _____________________________
VII. Өлімінің алдын алу (керекті астын сызыңыз)
1 – алдын алуға болатын;
2 – шартты алдын алуға болатын;
3 – алдын алу мүмкін емес.
Картаны толтыру күні "__" __________ 20 __ ж.
Оператордың Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) ___________________________
Қартаның енгізілген күні "___" _________ 20 ___ ж.
АХЖ-10 коды – аурудың халықаралық жіктемесінің Х қайта қаралымы бойынша коды
ТМККК – тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі
УДЗ – ультрадыбыстық зерттеу
"Қайтыс болуы туралы медициналық куәлік" № 045/е нысаны
Берілген күні 20___ж. "____" ____________ №____________
(алдын ала, түпкілікті, алдын аланың, түпкіліктінің орнына сериялары ___________№____________)
1. Қайтыс болғанның тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) (жеке басты куәландыратын құжаттарға сәйкес)
2. ЖСН _______________________________
3. Жынысы: ер-1, әйел-2 (сызу қажет)
4. Туған уақыты: _______күні ___________ айы __________ жылы

5. Дата смерти ______________ число ________ месяц ___________ год
1 для детей, умерших в возрасте до 1 года: доношенный, недоношенный
масса (вес) при рождении: грамм, рост см, число месяцев и дней жизни, по счету ребенок у матери, возраст матери
критерии живорождения (дыхание, сердцебиение, пульсация пуповины, произвольное сокращение мускулатуры)
6. Место последнего жительства умершего
7. Место смерти
8. Смерть последовала: (в стационаре, дома, в другом месте, при наступлении смерти от травм, отравлений и других воздействий внешних причин: на месте происшествия, при транспортировке)
9. Национальность
10. Семейное положение
11. Образование
12. Место работы и должность
13. Причина смерти
14. При наступлении смерти от несчастного случая, отравления или травмы:
а) дата травмы (отравления)
б) при несчастных случаях вне производства вид травмы
в) место и обстоятельства, при которых произошла травма, отравление (указать подробно)
9. Причина смерти
Код МКБ-10
Дата (болезни)
начало
окончание
1) а) болезнь или состояние, непосредственно приведшее к смерти
б) патологические состояния, приведшие к возникновению непосредственной причины)
в) основная причина смерти указывается последней
г) внешние причины при травмах и отравлениях
2) Прочие важные состояния, способствовавшие смерти, но не связанные с болезнью или патологическим состоянием, приведшим к ней _______________________________
При наступлении смерти женщины:
10. Дата последней беременности
11. Исход последней беременности
12. Наименование медицинской организации, выдавшей свидетельство
13. Фамилия, имя, отчество, должность медицинского работника, выдавшего свидетельство
14. Фамилия, имя, отчество, лица, получившего свидетельство
15. Причина смерти установлена: Ф.И.О. (при его наличии), идентификатор
17. Причина смерти
Код МКБ-10
Дата (болезни)
начало
окончание
1) а) болезнь или состояние, непосредственно приведшее к смерти
б) патологические состояния, приведшие к возникновению непосредственной причины
в) основная причина смерти указывается последней
г) внешние причины при травмах и отравлениях

5. Қайтыс болған уақыты: ______күні ___________ айы __________ жылы
1 жасқа дейінгі балалар үшін: айы-күні жеткен, айы-күні жетпеген
туған кездегі салмағы: грамм, бойы см, өмір сүрген айы және күні, анасының баласы, анасының жасы
Тірі туу өлшемдері (тынысы, жүректің соғуы, кіндікбау тамырының соғуы, бұлшықеттердің еркін қимылы)
6. Қайтыс болған адамның тұрақты мекенжайы
7. Қайтыс болған жері
8. Қайтыс болды: (стационарда, үйде, басқа жерде, жаракаттардан, улану жағдайларынан және сыртқы себептерден: оқиға болған жерден, тасымалдаудан қайтыс болған кезде)
9. Ұлты
10. Отбасы жағдайы
11. Білімі
12. Жұмыс орны және лауазымы
13. Қайтыс болу себебі
14. Жазатайым оқиғадан қайтыс болған кезде: улану немесе жарақаттану: ____
_________________________________________________________________
а) жарақаттану (улану) уақыты
б) өндірістен тыс жазатайым оқиға жағдайдағы жарақат түрі
в) жарақаттанған немесе уланған кездегі орын және жағдай
9. Қайтыс болу себебі
АХЖ-10 коды
(аурудың) күні
басталуы
аяқталуы
1) а) ________________________________________(тікелей өлімге әкелген ауру немесе жағдай)
б) ______________________________________(тікелей себептердің туындауына әкепсоқтырған|патологиялық жағдайлар)
в) өлімнің алғашқы себебі соңынан көрсетіледі
г) жарақаттану және улану кезіндегі сыртқы себептер
2) Өлімге себепші болатын, бірақ аурумен немесе патологиялық жағдаймен байланысты емес оған әкелетін басқа да маңыздыжағдайлар
_________________________________________________________________
Әйел қайтыс болған кезде:
10. Соңғы жүктіліктің уақыты
11. Соңғы жүктіліктің нәтижесі
12. Куәлікті берген медициналық ұйымның атауы, оның мекенжайы
13. Куәлік берген медицина қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), лауазымы
14. Куәлікті алған адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
15. Қайтыс болу себебін анықтаған: Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), сәйкестендіру
17. Қайтыс болу себебі
АХЖ-10 коды/
Күні (ауру)
Басталуы
Аяқталуы
1) а) тікелей өлімге әкелген ауру немесе жағдай)
б) тікелей себептердің туындауына әкеп соқтырған патологиялық жағдайлар__________________________________________________________________________
в) өлімнің алғашқы себебі соңынан көрсетіледі
г) жарақаттану және улану кезіндегі сыртқы себептер

2) Прочие важные состояния, способствовавшие смерти, но не связанные с болезнью или патологическим состоянием, приведшим к ней
18. При наступлении смерти женщины:
18.1 умерла беременной (независимо от продолжительности и локализации беременности);
18.2 в процессе родов (аборта)
18.3 в течение 42 дней после родов (аборта)
18.4 в течение 43-365 дней после окончания беременности, родов
19. Дополнительные сведения:

2) Өлімге себепші болатын, бірақ аурумен немесе патологиялық жағдаймен байланысты емес оған әкелетін басқа да маңызды жағдайлар
18. Ана өлімі болған жағдайда:
18.1 жүктілік кезінде қайтыс болды (жүктіліктің мерзімі мен оқшаулануына қарамастан);
18.2 босану (аборт) кезінде
18.3 босанғаннан (аборт) кейінгі 42 күннің ішінде
18.4 жүктілік аяқталғаннан, босанғаннан кейінгі 43-365 күннің ішінде
19. Қосымша деректер

1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) умершего (мертворожденного)
2. Пол: муж. - 1 жен. - 2 не определен – 3 (подчеркнуть)
3. Дата рождения (мертворождения):______мин, ____ час, _____ число, ____ месяц, ________ год
4. Дата смерти: ______мин, ____ час, _____ число, ____ месяц, ________ год
5. Место смерти (мертворождения):
а) ______________ Республика, _____________ область/ ГРЗ ____________
район/ГОЗ/район в ГРЗ _______________________________ округ/поселковый
акимат /район в ГОЗ/акимат города районного значения ________________
Населенный пункт __________ (город -1, село – 2) __________________ ул., дом ______, кв. № ______
б) смерть (мертворождение) произошла: 1 - в стационаре - 1 (вписать)________________________,
2 – дома - 2, 3 - в другом месте - 3 (вписать): __________________________________
6. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) матери
________________________________________________________________________
7. Дата рождения матери: _____ число, __________________ месяц, ________ год
8. Национальность _______________________________________________________
9. Семейное положение: никогда не состояла в браке - 1, состоит в браке - 2, вдова - 3, разведена - 4, неизвестно – 5
Для состоящих в браке: число, месяц, год заключения брака __________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) мужа
___________________________________________________________________________
(сведения заполнены на основании записей в свидетельстве о браке, со слов матери – нужное подчеркнуть)
10. Место постоянного жительства матери умершего ребенка (мертворожденного):
___________________Республика
_____________________ область/ ГРЗ
_____________________ район/ ГОЗ/район в ГРЗ.
_____________________ округ/поселковый акимат /район в ГОЗ/акимат города районного значения
_______________ населенный пункт ______________ улица, домі ______ , кв.№ ______
11. Образование матери: не имеет - 1, начальное - 2, основное среднее - 3, общее среднее – 4,
среднее специальное - 5, незаконченное высшее – 6, высшее – 7, неизвестно – 8.
12.1. Место работы матери (если не работает, указать на чьем иждивении находится) _____________
_______________________________________________________
12.2. Должность или выполняемая работа _______________________

1. Қайтыс болған (өлі туған) баланың тегі,
аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
___________________________________
___________________________________
2. Жынысы: 1 - ер, 2 - әйел, анықталмаған – 3 (сызу қажет)
3. Туған (өлі туған) күні мен уақыты:
______мин, ____ сағ, _____ күні, ____ айы, ________ жылы
4. Қайтыс болған күні:
_____ мин, _____ сағ, _____ күні, ____ айы, ________ жылы
5. Қайтыс болған (өлі туған) жері:
а) ___________________________________ республикасы,
______________________ облысы/респ. маңызы бар қала
_______________ ауданы/облыст. маңызы бар қала/ респ.
маңызы бар қаланың ауданы _________________________
округі/кент әкімшілігі/ облыст. маңызы бар қала ауданы/
аудандық маңызы бар қала әкімшілігі __________________
елді мекені _________ (1-қала, 2-ауыл) _________________
көшесі, үйі ______ , пәтері ______
б) өлім (өлі туу):
1 - стационарда (жазу қажет) _________________________,
2 – үйде- 2, 3 - басқа жерде болды (жазу қажет):
__________________________________________________
6. Анасының тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
__________________________________________________
__________________________________________________
7. Анасының туған күні:
_____ күні, __________________ айы, ________ жылы
8. Ұлты ____________________________________________
9. Отбасы жағдайы: некеге тұрмаған - 1, некеге тұрған - 2,
жесір - 3, ажырасқан - 4, белгісіз – 5 Некеде тұрғандар үшін/:
некені қию күні (күні, айы, жылы ______________________
Жұбайының тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
__________________________________________________
__________________________________________________
(мәліметтер неке туралы куәліктегі жазба негізінде, анасының
сөзі негізінде толтырылды – керекті астын сызыңыз)
10. Қайтыс болған (өлі туған) баланың анасының тұрақты
мекенжайы: ___________________________ Республикасы
_______________________ облысы/респ.маңызы бар қала
_____________________ ауданы/облысы маңызы бар қала /
респ. маңызы бар қаланың ауданы _____________________
округі/кент әкімшілігі/ облыст. маңызы бар қала ауданы/
аудандық маңызы бар қала әкімшілігі
______________________ елді мекені ___________
(1-қала, 2-ауыл) ______________________
көшесі, үй ______ , пәтері ______
11. Анасының білімі: жоқ - 1, бастапқы - 2, басты орта - 3,
жалпы орта - 4, кәсіптік орта - 5, аяқталмаған жоғары -6,
жоғары - 7, белгісіз - 8
12.1. Анасының жұмыс орны (жұмыс істемесе, кімнің
қамқорлығында екенін көрсету қажет) ________________
_________________________________________________
12.2. Лауазымы немесе орындалатын жұмыс
_________________________________________________

13. Какая по счету беременность______________
14. Какие по счету роды _________________________
15. Предшествующие беременности закончились:
рождением живого ребенка _______1,
мертворождением ________2, самопроизвольным выкидышем _________3, искусственным абортом
________ 4 (указать сколько)
16. Дата последней менструации ___________________________
Продолжительность настоящей беременности ____________ недель
17. Роды приняли: врач - 1, акушерка - 2, фельдшер - 3, др. лицо - 4 (подчеркнуть)
18. Срок беременности при первой явке к врачу-акушеру (акушерке) 12 нед. и ранее - 1,
13-21 нед. - 2, 22-27 нед. - 3, 28 нед. и позже - 4, не обращалась совсем - 5.
19. Где состояла на учете: ФАП, ФП, ВА, СУБ, ЦРБ, СВА, ЖК, консультация "Брак и семья",
гор. род. дом, обл. род. дом, ПЦ, частная клиника.
20. Заболевания и осложнения до наступления настоящей беременности: не было - 1, были – 2
(указать какие: основное заболевание указать первым)
_____________________________________________________________________________
21. Заболевания и осложнения в течение настоящей беременности: не было - 1, были - 2
(указать какие: основное заболевание указать первым)
_____________________________________________________________________________
22. Осложнение родов: не было - 1, были - 2
(указать какие: основное осложнение указать первым)
_______________________________________________
23. Операции и оперативные пособия, предпринятые с целью родоразрешения: не было - 1,
были – 2 (указать какие) _________________________________________________________
24. Ребенок (плод) родился: при одноплодных
родах - 1, первым из двойни - 2, вторым из двойни - 3,
др. многоплодных родах – 4.
25. Масса ребенка (плода) при рождении_________________________________гр.
26. Рост ребенка (плода) ______________________ см.
27. Ребенок (плод) родился: доношенным - 1, недоношенным - 2, переношенным – 3.
27-1. Критерии живорождения: дыхание - 1,сердцебиение - 2, пульсация пуповины - 3,
произвольное сокращение мускулатуры – 4.
28. Ребенок (плод) родился: мертвым - 1, мацерированным - 2, в асфиксии – 3.
29. Смерть ребенка (плода) наступила: до начала родовой деятельности - 1, во время родов - 2,
после родов - 3, неизвестно – 4.
30. Смерть ребенка (плода) произошла: от заболевания - 1, несчастного случая - 2, убийства - 3,
род смерти не установлен – 4.
31 Причина перинатальной смерти:
а) основное заболевание или состояние ребенка (плода), явившееся причиной смерти
(указывается одно заболевание)_________________________________________________
б) другие заболевания или состояния у ребенка (плода)_____________________________
в) первоначальная заболевание или состояние матери (состояние последа), обусловившее
причину смерти ребенка (плода)_________________________________________________
г) другие заболевания или состояния матери (состояние последа), способствующие смерти
ребенка (плода) _________________________________________ _____________________
д) другие сопутствовавшие состояния _________________

13. Жүктіліктің саны бойынша нешіншісі ______________
14. Босану саны бойынша нешіншісі __________________
15. Оған дейінгі жүктіліктер: тірі баланы туумен 1,
өлі баланы туумен ________2,
өз еркімен болған түсікпен 3,
абортпен ________ 4 (қанша екендігін көрсету қажет)
16. Соңғы етеккірдің күні ___________________________
Нақты жүктіліктің мерзімі ____________ апта
17. Босандырған: дәрігер-1, акушер-2, фельдшер-3,
басқа адам (сызу қажет)
18. Акушер-дәрігерге (акушерге) келген кездегі жүктіліктің
мерзімі/ 12 апта және одан ерте-1, 13-21 апта-2, 22-27 апта-3,
28 апта және одан асқан мерзім - 4, мүлдем келген жоқ - 5
19. Қайда тіркеуде тұрды: ФАП, ФП, ДА, АУА, ОАА, ӘК,
"Неке және отбасы" консультациясында, қалалық перзентханада,
облыстық перзентханада, ПО, жеке клиникада
20. Нақты жүктілік басталғанға дейін аурулар мен асқынулар:
болмаған-1, болған-2 (қандай екендігін көрсету қажет:
негізгі ауруды бірінші көрсету қажет)
_______________________________________________
______________________________________________
21. Нақты жүктілік барысында аурулар мен асқынулар:
болмаған-1, болған-2 (қандай екендігін көрсету қажет:
негізгі ауруды бірінші көрсету қажет)
______________________________________________
______________________________________________
22. Босану асқынулары: болмаған-1, болған-2 (қандай
екендігін көрсету қажет: негізгі асқынуды бірінші көрсету
қажет) __________________________________________
23. Босануға жәрдемдесу мақсатында қолданылған
операциялар мен операциялық құралдар: болмаған-1,
болған-2 (қандай екендігін көрсету қажет)
______________________________________________
______________________________________________
24. Бала (ұрық) 1-бір ұрықты, 2-егіздердің бірін,
3-егіздердің екіншісін, 4-өзге де көп ұрықты туу кезінде туды/
25. Баланың" (ұрықтың) туған кезіндегі салмағы
________________________________________ ж./гр.
26. Баланың (ұрықтың) туған кезіндегі бойы
__________________________________________ см.
27. Бала (ұрық) 1 - күні жетіп, 2 - күні жетпей, 3 - күнінен асып туды
27-1. Тірі туу өлшемдері: тынысы-1, жүректің соғуы-2,
кіндікбау тамырының соғуы-3, бұлшықеттердің еркін қимылы-4/
Критерии живорождения: дыхание - 1, сердцебиение - 2,
пульсация пуповины - 3, произвольное сокращение мускулатуры – 4.
28. Бала (ұрық) 1-өлі, 2-мацерацияланып, 3-тұншығып туды
29. Баланың (ұрықтың) өлуі: 1-босанғанға дейін, 2-босану кезінде,
3-босанғаннан кейін, 4-белгісіз жағдайда болды
30. Баланың (ұрықтың) өлуі, өлі тууы мынадай себептерден болды:
1 - аурудан, 2 - жазатайым оқиғадан, 3 - өлтіруден болды,
4 - анықталған жоқ
31 Перинаталдық өлімнің себебі/
а) баланың (ұрықтың) өлуіне себеп болған негізгі ауруы немесе патологиялық жағдайы (тек бір ғана ауруы көрсетіледі)
____________________________________________
____________________________________________
АХЖ-10 коды
б) баланың (ұрықтың) өзге де ауруы немесе патологиялық жағдайы
____________________________________________
____________________________________________
в) баланың (ұрықтың) өлуіне себеп болған анасының алғашқы аурулары мен патологиялық жағдайы ____________________________________________
____________________________________________
г) баланың (ұрықтың) өлуіне әсер еткен анасының өзге де аурулары мен жағдайы
____________________________________________
д) өлімге себеп болған өзге де жағдайлар
____________________________________________
____________________________________________

32. Причина смерти (мертворождения) установлена:
а) врачом, удостоверившим смерть - 1, врачом, принимавшим роды - 2, врачом-педиатром,
лечившим ребенка - 3, патологоанатомом - 4, судебно-медицинским экспертом - 5, акушеркой - 6,
фельдшером – 7.
б) на основании: осмотра трупа - 1, записей в медицинской документации - 2,
предшествовавшего наблюдения - 3, вскрытия – 4.
33. а) Свидетельство выдано, наименование медицинской организации:
_________________________________________________________________________
б) Фамилия, имя, отчество, должность и подпись медицинского работника, выдавшего свидетельство
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
печать_____________подпись
Руководитель
медицинской организации
_____________________фамилия
34. Удостоверение/паспорт матери № _______________
35. Подпись матери ________________ дата _______________
Заполняется в регистрирующем органе
36. Свидетельство проверено в регистрирующих органах врачом,
ответственным за правильность заполнения.
_____ г. "__" ________
/подпись_________
--------------------------------------------------Линия отреза-------------------------
Корешок медицинского свидетельства о перинатальной смерти к форме № 046/у (окончательное, предварительное, взамен предварительного №___)
Дата выдачи 20____ г. "____" "_____________"
Наименование медицинской организации
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Мертворожденный - 1, умер на 1-й неделе жизни - 2 (подчеркнуть)
1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) матери
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
2. Дата рождения матери: _____число, ___________ месяц, ________ год
3. Национальность матери ___________________________________________________
4. Семейное положение: никогда не состояла в браке - 1, состоит в браке - 2, вдова - 3, разведена - 4, неизвестно – 5.
5. Ф.И.О. (при его наличии) (при его наличии) мужа
_________________________________________________________________________
6. Место постоянного жительства матери умершего ребенка (мертворожденного):
___________________ / Республика _______________ Область/ ГРЗ _______________
Район/ ГОЗ/Район в ГРЗ __________________________________
Округ/Поселковый акимат /Район в ГОЗ/Акимат города районного значения ________
Населенный пункт ___________ (город -1, село – 2) ______________________ ул., дом № ______ , кв. № ______

32. Өлімнің (өлі туудың) себебін:
а) 1 - өлімді куәландырған дәрігер, 2 - босандырған дәрігер,
3 - баланы емдеген педиатр-дәрігер, 4 - патологоанатом,
5 - сот-медицина сарапшысы, 6 - акушер, 7 – фельдшер/
б) 1 - мәйітті тексеру, 2 - медициналық құжаттамалардағы
жазбалардың, 3 - бұрынғы байқаулардың, 4 - ашудың
негізінде анықтады
33. а) Куәлік беруші медицина ұйымының атауы:
_____________________________________________
_____________________________________________
_____________________________________________
б) Куәлік беруші медицина қызметкерінің т.а,ә, (бар болған жағдайда) қызметі және қолы
_____________________________________________
_____________________________________________
_____________________________________________
Мөр __________ қолы
Денсаулық сақтау ұйымының басшысы _____________________Тегі
34. Анасының куәлігінің/төлқұжатының № ________
35. Анасының қолы ____________күні ____________
Тіркеу органында толтырылады
36. Куәлік тіркеу органында толтыру дұрыстығына
жауапты дәрігермен тексерілді
_____ ж./г. "__" ___________
қолы _____________
--------------------------------------------------Кесу сызығы-----------------------------------
Перинаталдық өлім туралы медициналық куәліктің түбіртегi № 046/е нысанына (алдын ала, түпкілікті, алдын аланың, түпкіліктінi орнына сериялар № __) Берілген күні 20____ ж. "____" _____________
Медицина ұйымдарының атауы
_____________________________________________________________
Бала 1-өлі туған, 2 - туғаннан соң 1-аптадан кейін өлді (сызу қажет)
1. Анасының тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
2. Анасының туған күні: _____күнi, ___________ айы, ________ жылы
3. Ұлты ______________________________________________________
4. Анасының отбасы жағдайы: некеге тұрмаған - 1, некеге тұрған - 2, жесір - 3, ажырасқан - 4, белгісіз – 5
5. Жұбайының тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
_____________________________________________________________
6. Қайтыс болған (өлі туған) баланың анасының тұрақты мекенжайы: ___________________ Республикасы
_____________________ облысы/респ. маңызы бар қала _________________ ауданы/облыст. маңызы бар қала/ респ. маңызы бар қаланың ауданы __________________________________ округі/кент әкімшілігі/ облыст. маңызы бар қала ауданы/ аудандық маңызы бар қала әкімшілігі ______________________ елді мекені ___________ (1-қала, 2-ауыл) ______________________ көшесі, үйі № ______ , пәтері № ______

7. Место работы матери (если не работает, указать на чьем иждивении находится)
__________________________________________________________________________
Должность или выполняемая работа __________________________________________
8. Образование матери: не имеет - 1, начальное - 2, основное среднее - 3, общее среднее – 4,
среднее специальное - 5, незаконченное высшее – 6, высшее – 7, неизвестно – 8.
9. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) умершего ребенка (при его наличии)
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
10. Пол: мужской - 1, женский - 2, не определен – 3.
11. Дата рождения (мертворождения): __________ мин, _______ час, ______ число, ____ месяц, _______ год
13. Место смерти (мертворождения):
а) ___________________ / Республика _____________________ Область/ ГРЗ _________________
Район/ ГОЗ/Район в ГРЗ __________________________________ Округ/Поселковый акимат /Район в ГОЗ/
Акимат города районного значения ______________________
Населенный пункт ___________ (город -1, село – 2) ______________________ ул., дом № ______, кв. № ______
б) смерть (мертворождение) произошла: 1 – в стационаре __________________2 -дома__________________,
3 - в другом месте _______________ (вписать)

7. Анасының жұмыс орны (жұмыс істемесе, кімнің қамқорлығында екенін көрсету қажет)/ ____________________________________
Қызметі немесе орындалатын жұмысы __________________________
8. Анасының білімі: жоқ - 1, бастапқы - 2, басты орта - 3, жалпы орта - 4, кәсіптік орта - 5, аяқталмаған жоғары-6, жоғары - 7, белгісіз – 8
9. Қайтыс болған баланың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
____________________________________________________________
____________________________________________________________
10. Жынысы: 1 - ер, 2 - әйел, 3 - анықталған жоқ
11. Туған, өлі туған күні мен уақыты: __________ мин, _______ сағ, ______ күні, ____ айы, _______ жылы
12. Қайтыс болған күні мен уақыты: ____мин ____ сағ, ___ күні, ____ айы, ______ жылы
13. Қайтыс болған (өлі туған) жері:
а) _____________________________ республикасы, _____________________ облысы/респ. маңызы бар қала _________________ ауданы/облыст. маңызы бар қала/ респ. маңызы бар қаланың ауданы __________________________________ округі/кент әкімшілігі/ облыст. маңызы бар қала ауданы/ аудандық маңызы бар қала әкімшілігі ______________________ елді мекені ___________ (1-қала, 2-ауыл)
б) өлім (өлі туу): 1 – стационарда __________________ 2 -үйде __________________, 3 - басқа жерде _______________болды (жазу қажет)

14. Который по счету родившийся ребенок у матери (очередность живорождений) _______________________
15. Какие по счету роды __________, беременность ____________
16. Продолжительность настоящей беременности________ полных недель.
17. Из предшествующих беременностей: число закончившихся живорождением – 1,
мертворождением - 2, самопроизвольным выкидышем – 3, медицинским абортом - 4, в том числе по мед. показаниям - 5

14. Ана туған баланың саны бойынша нешіншісі (тірідей туатын кезектілігі _______________________
15. Босану саны бойынша нешіншісі __________, жүктілігі ____________
16. Нақты жүктіліктің мерзімі ________ толық апта
17. Оған дейінгі жүктіліктер аяқталды: тірі баланы туумен _______ 1, өлі баланы туумен ________ 2, өз еркімен болған түсікпен _________ 3, медициналық абортпен _________ 4, оның ішінде мед көрсетімдер бойынша-5

18. Последняя из предшествующих беременностей закончилась:
рождением живого ребенка - 1, мертворождением - 2, самопроизвольным выкидышем - 3,
медицинским абортом - 5, в том числе по мед. показаниям – 6.
19. Число посещений врача (фельдшера, акушерки)
____________________________________________________________________
20. Роды принял: врач - 1, акушерка - 2, фельдшер - 3, др. лицо – 4.
21. Осложнения родов:
гипертермия во время родов
01
предлежание плаценты
02
преждевременная отслойка плаценты
03
неудачная попытка стимуляции родов
04
стремительные роды
05
затруднительные роды вследствие неправильного положения или пред лежания плода
06
гипертензия, вызванная беременностью
07
кровотечение во время родов
08
роды и родоразрешение, осложнившиеся стрессом плода (дистресс)
09
роды и родоразрешение, осложнившиеся патологическим состоянием пуповины
10
другие (указать)
11
не было
00
22. Операции и оперативные пособия, предпринятые с целью родоразрешения: не было - 1, были - 2 (указать какие)
______________________________________________________________________________________________
23. Ребенок (плод) родился: при одноплодных родах - 1, первым из двойни - 2, вторым из двойни - 3, других многоплодных родах – 4.
24. Ребенок (плод) родился: доношенным - 1, недоношенным - 2, переношенным – 3.
25. Ребенок (плод) родился: мертвым - 1, мацерированным - 2, в асфиксии – 3.
26. Масса ребенка (плода) при рождении _________________ г
27. Рост ребенка (плода) ______________________ см.
28. Критерии живорождения: дыхание - 1, сердцебиение - 2, пульсация пуповины - 3, произвольное сокращение мускулатуры – 4.
29. Смерть ребенка (плода) наступила: до начала родовой деятельности - 1, во время родов - 2, после родов - 3, неизвестно – 4.
30. Смерть ребенка (плода) произошла: от заболевания - 1, несчастного случая - 2, убийства - 3, род смерти не установлен – 4.

18. Оған дейінгі жүктіліктердің соңғысы аяқталды: тірі баланы туумен _______ 1, өлі баланы туумен ________ 2, өз еркімен болған түсікпен _________ 3, медициналық абортпен _________ 5, оның ішінде мед. көрсетімдер бойынша - 6 (сызу қажет)
19. Дәрігердің (фельдшердің, акушердің) келу саны
____________________________________________________________________
20. Босандырған: дәрігер-1, акушер-2, фельдшер-3, басқа адам (сызу қажет)
21. Босану асқынулары:
Босану кезіндегі гипертермия
01
Плацентаның алда жатуы
02
Плацентаның мерзімінен бұрын бөлінуі
03
Босануды жігерлендірудің сәтсіз
04
Қарқынды босану
05
Ұрықтың алда жатуы немесе дұрыс жатпау салдарынан босанудың қиындай түсуі
06
Босанудан болған гипертензия
07
Босану кезінде қан кету
08
Ұрықтың күйзелісімен (дистреспен) асқындалған босану және босандыру
09
Кіндіктің патологиялық жағдайымен асқындалған босану және босандыру
10
Басқалар (көрсету қажет)
11
Болмаған
00
22. Босануға жәрдемдесу мақсатында қолданылған операциялар мен
операциялық құралдар: болмаған-1, болған-2 (қандай екендігін көрсету қажет)
____________________________________________________________
__________________________________
23. Бала (ұрық) 1-бір ұрықты, 2- бірінші егіздерді, 3- екінші егіздерді,
4-өзге де көп ұрықты туу кезінде туды
24. Бала (ұрық) 1 - күні жетіп, 2 - күні жетпей, 3 - күннен асып туды
25. Бала (ұрық) 1-өлі, 2-мацерацияланып, 3-тұншығып туды
26. Баланың (ұрықтың) туған кезіндегі салмағы _________________ г
27. Баланың (ұрықтың) туған кезіндегі бойы______________________ см.
28. Тірі туу өлшемдері: тынысы-1, жүректің соғуы-2, кіндікбау тамырының соғуы-3,
бұлшықеттердің еркін қимылы-4
29. Баланың (ұрықтың) өлуі: 1-босанғанға дейін, 2-босану кезінде, 3-босанғаннан кейін,
4-белгісіз жағдайда болды
30. Баланың (ұрықтың) өлуі, өлі тууы мынадай себептерден болды: 1 - аурудан,
2 - жазатайым оқиғадан, 3 - өлтіруден болды, 4 - анықталған жоқ

02.1
- отсутствие работы
02.2
- отсутствие прописки
02.3
- по незнанию
02.4
- по другим причинам
02.5
Не наблюдалась у врача
03
39. Методы родоразрешения:
Естественный путь родоразрешения
01
Оперативное (кесарево сечение, вакуум-экстракция, наложение акушерских щипцов)
02
40. Причина перинатальной смерти:
а) основное заболевание или состояние ребенка (плода),
явившееся причиной смерти (указывается одно заболевание)
______________________________________________________
Код МКБ-10
Дата (болезни) начало/окончание
б) другие заболевания или состояния у ребенка (плода)
______________________________________________________
______________________________________________________
в) первоначальное заболевание или состояние матери (состояние последа),
обусловившее причину смерти ребенка (плода)
______________________________________________________
______________________________________________________
г) другие заболевания или состояния матери (состояние последа),
способствующие смерти ребенка (плода)
_______________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) врача (среднего медицинского работника),
выдавшего свидетельство о смерти: __________________________________________ З
апись акта о рождении: 20 ___ жылғы/года ______ _________№ _______
Запись акта о смерти: 20 ___ жылғы/года _________№ _______
Наименование регистрирующего органа
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Идентификатор сотрудника регистрирующего органа ___________________________
Форма № 047/у "Реабилитационная карта №_____"
Раздел 1
Общая часть
1. ИИН
2. Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
3. Дата рождения
4. Пол
мужской
женский
5. Возраст
6. Национальность
7. Житель
города
села
8. Адрес проживания
9. Место работы/учебы/детского учреждения
Должность Образование
10. Наименование страховой компании, № страхового полиса
11. Группа инвалидности
12. Тип возмещения
13. Социальный статус
14. Пациент направлен
15. Тип госпитализации Код госпитализации
Запись врача приемного покоя
Информация о текущей госпитализации:
16. Госпитализирован в данном году по поводу данного заболевания
17. Диагноз направившей организации (указать реабилитационный потенциал
согласно шкале реабилитационного маршрута)
Информацию о состоянии здоровья разрешено сообщать следующим лицам:
Ф.И.О. (при его наличии) родственника
Кем приходится
Телефон
Первичный осмотр врача
1. Дата и время осмотра
2. Анамнез болезни
3. Анамнез жизни
4. Жалобы
5. Аллергоанамнез (включая непереносимость препаратов)

02.1
-жұмыстың жоқтығы
02.2
-мекенжайға тіркелудің
02.3
-білмеу себебінен
02.4
-басқа себептермен
02.5
Дәрігердің байқалуында болмаған
03
39. Босандыру әдістері:
Табиғи босандыру
01
Операциялық босандыру (кесар тілігі,вакуум-экстракиялар, акушерлік қысқыштар салу)
02
40. Перинаталдық өлімнің себебі:
а) баланың (ұрықтың) өлуіне қайтыс болуына болған негізгі ауруы немесе жағдайы (тек бір ғана ауруы көрсетіледі) ___________________________________________
АХЖ-10 коды/
(аурудың) күні/ басталуы/ аяқталуы
б) баланың (ұрықтың) өзге де ауруы немесе жағдайлары
________________________________________________
________________________________________________
в) баланың (ұрықтың) қайтыс болуына себеп болған анасының алғашқы ауруы немесе жағдайы (бала жолдасы)
________________________________________________
________________________________________________
г) баланың (ұрықтың) өлуіне әсер еткен анасының өзге де аурулары немесе жағдайы (бала жолдасы)
________________________________________________
Дәрігердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда): ______________________________
Туу туралы актінің жазбасы: 20 ___ жылғы ______ _________№ _______
Қайтыс болу туралы актінің жазбасы: 20 ___ жылғы _________№ _______
тіркеу органдарының атауы ______________________________________________________
20____ж _________________ Тіркеу органының қызметкерінің қолы ___________
"Оңалту картасы" № 047/е нысаны
1 бөлім
Жалпы бөлім
1. ЖСН
2. Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
3. Туған күні
4. Жынысы
ер
әйел
5. Жасы
6. Ұлты
7. Тұрғын
қала
ауыл
8. Тұрғылықты мекенжайы
9. Жұмыс/оқу/балалар мекемесінің орны
Кәсібі Білімі
10. Сақтандыру компаниясының атауы, сақтандыру полисiнiң №
11. Мүгедектік тобы
12. Өтеу түрі
13. Әлеуметтік мәртебесі
14. Пациент жіберілді
15. Емдеуге жатқызу түрi Емдеуге жатқызу бюросы айқындаған емдеуге жатқызу коды
Қабылдау бөлiмшесi дәрiгерiнiң жазбасы
Ағымдағы емдеуге жатқызу туралы ақпарат:
16. Осы ауруы салдарынан осы жылда жатқызылуы
17. Жолдаған ұйымның диагнозы (шкалалары бойынша оңалту потенциалын көрсету қажет)
Денсаулығым туралы ақпаратты мыналарға хабарлауға рұқсат етемін:
туысының Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Кім болады
Телефон
Емдеуге жатқызу кезінде қабылдау бөліміндегі дәрігердің бастапқы қарап-тексеруі:
1. Қарау күні мен уақыты
2. Ауру анамнезі
3. Өмір анамнезі
4. Шағымы
5. Аллергиялық сыртартпа

6. Перенесенные инфекции название заболевания дата заболевания
Туберкулез
да
нет Кож-Вен.
да
нет
Гепатит
да
нет др.
Вирусный гепатит
да
нет
Корь, краснуха
да
нет
Ветряная оспа
да
нет эпидемический паротит
да
нет
За последние 35 дней в контакте с инфекционными пациентами не был
7. Признаки особо опасных инфекций и ОРВИ
да
нет
Если да, пациент помещен в изолятор
да
нет
8. Вид транспортировки
Осмотр проведен: Ф.И.О. (при его наличии) ID
Данные объективного статуса
1. Дата и время осмотра
2. Объективный статус (вкладной лист 1)
3. Данные лабораторно-инструментальных исследований при поступлении
Выставление предварительного диагноза (приемный покой)
4. Предварительный диагноз
5. Диагноз при поступлении
6. Указать оценку двигательной активности международных шкал.
7. Определение шкалы реабилитационной маршрутизации.
8. Сортировка пациента (Приемный покой)
Краткий осмотр пациента
1. Оценка приоритета (вместо триаж-системы)
2. Оценить состояние пациента, согласно Критериям обоснованности госпитализации:
Установление инфекционной патологии или высокого инфекционного риска
Сыпь на кожных покровах
нет
да
Повышение температуры тела
нет
да
Отделяемое из носа
нет
да
Кашель
нет
да
Боль в горле
нет
да
Рвота
нет
да
Жидкий стул
нет
да
Метеоризм
нет
да
Уретральный катетер
нет
да
Зондовое питание
нет
да
Калостома
нет
да
Пролежни
нет
да
Трахеостома
нет
да
Наличие дисфагии
нет
да
Наличие за последние 6 месяцев (вписать в строку)
Судороги
нет
да
Травмы
нет
да
Операции
нет
да
Принимает противосудорожные препараты
нет
да
Особенности поведения, слабый зрительный контакт, стереотипии
нет
да
Аллергологический анамнез (если да, написать на что, побочное действие)
нет
да
3. Обосновать необходимость госпитализации, либо отказа, либо направление в другой стационар
4. Провести первичную оценку реабилитационного прогноза и потенциала, согласно шкале "Центильного коридора".
Госпитализация:
показана
противопоказана Ф.И.О. (при его наличии) и ID врача приемного покоя Ф.И.О. (при его наличии) ID
Первичный сестринский осмотр пациента (заполняется в профильном отделении в течение 24 часов после поступления)
1. Общие данные (вид поступления, язык общения, организованность)
2. Инструктаж пациента (наличие собственных медикаментов, режим сна, экономическая оценка, режим питания)
3. Осмотр пациента (функциональный скрининг, оценка кожи по шкале Нортон, оценка риска падения по шкале Морзе (на усмотрение медперсонала))
4. Опрос пациента (насилие в семье, оценка необходимости обучения пациента/семьи, культурные разнообразия)
Первичный сестринский осмотр проведен: Ф.И.О. (при его наличии) ID
Раздел 2
Первичный осмотр лечащего врача

6. инфекциялық аурулармен ауыруы
Туберкулез
иә
жоқ
Тері-қан
иә
жоқ
Гепатит
иә
жоқ басқа
Вирусты гепатит
иә
жоқ
Қызылша, қызамық
иә
жоқ
Желшешек
иә
жоқ
эпидемиялық паротит
иә
жоқ
Соңғы 35 күнде инфекциялық науқастармен қатынаста болмаған
7. Аса қауіпті инфекциялардың және ЖРВИ бергілері
иә
жоқ
Егер иә болса, науқас изоляторға орналастырылды ма
иә
жоқ
8. Тасымалдау түрлерi
Тексеруді өткізген: Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) ID
Объективтік статустың ақпараты (қабылдау бөлімі)
1. Қарау күні мен уақыты
2. Объективтік статусы (1 қосымша парағы)
3. Түскен кезіндегі зертханалық-аспаптық зерттеулердің деректері
Алдын-ала диагноз қою (қабылдау бөлімі)
4. Алдын ала қойылған диагноз
5. Түскен кездегi диагнозы
6. Халықаралық шкалалар бойынша қозғалу белсенділігін бағалауды көрсетіңіз
7. Оңалту бағдарының шкаласын анықтау
8. Науқасты іріктеу (қабылдау бөлімі)
Қабылдау бөлімінде науқасты қысқаша қарау
1. Басымдығын бағалау (триаж-жүйесі орнына)
2. Ауруханаға жатқызудың негізділігіне сай науқастың жалпы жағдайын өлшемдерге сәйкес бағалау:
Инфекциялық патология немесе жоғары инфекциялық қауіпті белгілеу
Тері жабынында бөртпе
жоқ
иә
Дене қызуы көтерілуі
жоқ
иә
Мұрыннан ағу
жоқ
иә
жөтел
жоқ
иә
Тамақ ауруы
жоқ
иә
Құсу
жоқ
иә
Іш өту
жоқ
иә
Метеоризм
жоқ
иә
Уретралді катетер
жоқ
иә
Сүңгімен тамақтандыру
жоқ
иә
Калостома
жоқ
иә
Жауыр жара
жоқ
иә
Трахеостома
жоқ
иә
Дисфагия болуы
жоқ
иә
Соңғы 6 ай ішінде (жолға толтыру)
Сіреспе
жоқ
иә
Жарақаттанушылық
жоқ
иә
Ота
жоқ
иә
Басқа:
жоқ
иә
Сіреспеге қарсы дәрі-дәрмек
жоқ
иә
Мінез-құлығы, әлсіз көз контакті, стереотипия
жоқ
иә
Аллергиялық сыртартпа (егер жауап иә болса, неге екенін көрсету керек, жанама әсері)
жоқ
иә
жоқ
иә
3. Емханаға жатқызу, немесе жатқызбау, немесе басқа емханаға ауыстыру туралы шешімді негіздеу
4. "Центильді коридор" бойынша бастапқы оңалту болжамы мен әлеуетін бағалау
Ауруханаға жатқызу:
көрсетілген
көрсетілмеген
Қабылдау бөлімінің дәрігерінің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) және ID
Науқастың бастапқы мейіргердің қарап-тексеруі (бейінді бөлімшеге түскеннен кейін алғашқы 24 сағатта толтырылады):
1. Жалпы ақпарат (жатқызылу түрі, араласатын тілі, ұйымдастырушылығы)
2. Науқастың нұсқаулығы (өзінің дәрі-дәрмегі, ұйқы режимі, экономикалық бағалау, тамақтану режимі)
3. Науқасты қарау (функционалды скрининг, Нортон шкаласы бойынша терісін бағалау, Морзе шкаласы бойынша құлау қаупін бағалау (медициналық қызметкерлердің қалауы бойынша))
4. Науқасқа сауалнама (отбасындағы зорлық-зомбылықты бағалау, науқасты/отбасын оқыту қажеттілігі, мәдени әртүрлілікті)
Науқастың біріншілікті мейірбикелік қарауын өткізді: Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
2 бөлім
Емдеуші дәрігердің алғашқы тексеріп-қарауы

1. Дата и время осмотра, отделение, № палаты, койка
2. Жалобы
3. Объективный статус пациента (Вкладной лист 1)
4. Анамнез заболевания
5. Анамнез жизни
6. Наследственность
7. Прием медикаментов на момент госпитализации наименование, когда и причины приема.
8. Обоснование предварительного диагноза
9. План медицинской реабилитации
10. Ф.И.О. (при его наличии) и идентификатор лечащего врача
Вкладной лист 1
к реабилитационной карте
Объективный статус пациента
1. Дата и время осмотра
2. Рост (при поступлении и необходимости от профиля МО),
3. вес (при поступлении и необходимости от профиля МО),
4. ЧСС,
5. ЧДД,
6. АД,
7. температура,
8. количество выпитой жидкости,
9. наличие/отсутствие стула и мочеотделения,
10. Лист командной оценки,
11. Шкала оценки реабилитационного потенциала:
- А. Анатомические ограничения (двигательная, сенсорная);
- Б. Когнитивные и речевые нарушения (речевые нарушения, когнитивные нарушения, уровень коммуникации);
- В. Показатели по шкале социальной адаптации (шкала/степень зависимости).
12. Оценка двигательной активности с помощью международных шкал:
- Gross Motor Function Measure (GMFM) (на усмотрение медперсонала);
- Оценка навыков самообслуживания и бытовой адаптации (модифицированная шкала Бартела) (на усмотрение медперсонала);
- Шкала функциональной независимости FIM (двигательная функция) (на усмотрение медперсонала);
- Когнитивные функции.
Ф.И.О. (при его наличии) и идентификатор врача
Вкладной лист 2
к реабилитационной карте
Дневник
1. Дата и время
2. Объективный статус пациента
3. Жалобы
4. ЛФК
5. Физиотерапия;
6. Трудотерапия.
7. Ф.И.О. (при его наличии) и идентификатор лечащего врача
Вкладной лист 3
к реабилитационной карте
Информированное согласие пациента
В соответствии с п. 3 статьи 134 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" (Медицинская помощь предоставляется после получения информированного согласия пациента на получение медицинской помощи)
ИИН
Ф.И.О. (при его наличии) – полностью
Дата рождения дата месяц год
Находясь в (наименование МО) (из регистра МО)
Даю добровольное согласие на проведение следующих видов медицинского вмешательства:
Ф.И.О. (при его наличии)
1) Мне разъяснены возможные последствия переливания компонентов и (или) препаратов крови (реакции, осложнения, в том числе опасные для жизни, заражение вирусными и бактериальными инфекциями), а также отказа от переливания.
2) Информирован(а) о правах и обязанностях пациента, при лечении туберкулеза, о мерах по соблюдению "Правил поведения пациента туберкулезом", возникновения побочных реакций, применения мер принудительной изоляции при уклонении и/или отрывов (нарушение режима).

1. Қарау күні мен уақыты
2. Шағымдар
3. Объективтік статусы (1-қосымша парағы)
4. Ауру анамнезі
5. Өмір ананмнезі
6. Тектілік
7. Дәрі-дәрмектерді қабылдауы наименование, когда и причины приема.
8. Алдын-ала қойылған диагнозды негіздеу
9. Медициналық оңалту жоспары
10. Тексеруді өткізген: Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) ID
Оңалту картасына
1-қосымша парақ
Пациенттің объективті статусы
1. Күні мен уақыты
2. Бойы (емханаға түскен кезде және МҰ қажеттілігіне байланысты);
3. Салмағы (емханаға түскен кезде және МҰ қажеттілігіне байланысты);
4. ЖЖЖ
5. ЧСС,
6. АҚ;
7. Температура;
8. Ішілген сұйықтық көлемі (МҰ қажеттілігіне байланысты);
9. Несеп пен нәжістің болуы/болмауы (МҰ қажеттілігіне байланысты);
10. Топтық бағалау парағы;
11. Оңалту әлеуетін бағалау парағы:
● А. Анатомиялық шектеу (қимылдық, сенсорлық);
● Ә. Танымдық және сөйлеу бұзушылықтары (сөйлеу бұзылуы, когнитивтік бұзылу деңгейі, коммуникация);
● Б. Әлеуметтік бейімдеу бойынша көрсеткіштер шкаласы (тәуелділік шкаласы/дәрежесі).
11. Халықаралық шкалалар бойында қимыл-қозғалысын бағалау:
● Gross Motor Function Measure (GMFM) (медициналық қызметкерлердің қалауы бойынша);
● Өзін-өзі қамқорлық пен бейімделу дағдыларын бағалау (түрлендірілген Бартел шкаласы) (медициналық қызметкерлердің қалауы бойынша);
● FIM функционалдық тәуелсіздік шкаласы (қозғалтқыш функциясы) (медициналық қызметкерлердің қалауы бойынша)
● Когнитивті функциялары.
Оңалту картасына
2-қосымша парақ
Күнделiк
1. Күні мен уақыты
2. Науқастың объективті статусы;
3. Шағымдары;
4. ЕДШ;
5. Физиотерапия;
6. Еңбек терапиясы
7. Тексеруді өткізген: Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) ID
Оңалту картасына
3- қосымша парақ
Хабардар етілген пациенттің ерікті түрдегі келісімі
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 134-бабының 3-тармағына сәйкес (медициналық көмек пациенттің ауызша немесе жазбаша түрдегі келісімін алғаннан кейін көрсетілуі керек)
ЖСН
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) (толық)
Туған күні
МҰ бола отыра (МҰ атауы)
Медициналық араласудың келесі түрлерін өткізуге ерікті түрде келісімімді беремін:
1) Маған қанның компоненттерін және (немесе) препараттарын құюдың мүмкін асқынулары (реакциялар, асқынулар, оның ішінде өмірге қауіпті, вирустық және бактериалдық инфекцияларды жұқтыру), сондай-ақ құюдан бас тарту түсіндірілді.
2) Туберкулезді емдеудегі құқықтары мен міндеттері туралы, "Туберкулезбен ауыратын науқастың мінез-құлқы ережелерін" сақтау шаралары, жағымсыз реакциялардың пайда болуы, жалтарған және/немесе бөлінген жағдайда мәжбүрлеп оқшаулау шараларын қолдану туралы (режимді бұзу) түсіндірілді.

3) Мною представлена вся необходимая информацию о состоянии своего здоровья, предыдущих эпизодах лечения, сопутствующих заболеваниях, перенесенных операциях, травмах, аллергических реакциях и других сведениях, необходимых для выбора правильной тактики лечения.
4) Я имел (а) возможность задавать любые вопросы и на все вопросы получил (а) исчерпывающие ответы в доступной форме.
Подпись: _______________ Дата и время
Если заполнил родственник/опекун /законный представитель пациента:
Ф.И.О. (при его наличии)
Ф.И.О. (при его наличии) врача
Дата и время
Примечание: Согласие на проведение инвазивного вмешательства подлежит отзыву, за исключением случаев, когда медицинские работники по жизненным показаниям уже приступили к инвазивному вмешательству и его прекращение или возврат невозможны в связи с угрозой для жизни и здоровья пациента
Вкладной лист 4
к реабилитационной карте
Лист врачебных назначений
1. Дата и время назначения
2. Режим
3. Диета
4. Наименование услуги, лекарственного средства
5. Дата назначения (по времени) и дата окончания
6. Идентификатор и Ф.И.О. (при его наличии) врача
Вкладной лист 5
к реабилитационной карте
Обоснование всех видов диагноза
1. Дата и время
2. Объективный статус
3. Жалобы
4. Интерпретация результатов доступных лабораторных и диагностических исследований
5. Диагноз
6. Лист врачебных назначений
7. Ф.И.О. (при его наличии) и идентификатор лечащего врача
Вкладной лист 6
к реабилитационной карте
Консультация специалиста
1. Дата и время осмотра
2. Вид консультации
3. Интерпретация результатов лабораторных анализов, дополнительных исследований
4. Диагноз
5. Назначение необходимых услуг и лекарственных средств
6. Ф.И.О. (при его наличии) и идентификатор лечащего врача
При наличии:
7. Записи консилиумов содержат согласованную позицию по диагнозу, рекомендациям по обследованию и лечению. При особой позиции одного из участников консилиума, его мнение также регистрируется.
Выписной эпикриз
1. Диагноз клинический Дата установления
2. Другие виды лечения
3. Отметка о выдаче листка нетрудоспособности № листка нетрудоспособности, дата открытия и закрытия листка нетрудоспособности
4. Исход пребывания. Переведен в МО (из регистра МО)
5. Трудоспособность
6. Дата и время выписки
7. Проведено койко-дней
8. Для поступивших на экспертизу – заключение
Заведующий отделением Ф.И.О. (при его наличии) ID Лечащий врач Ф.И.О. (при его наличии) ID
Заполняется при наступлении смерти:
Умер дд/мм/гг Аутопсия проводилась:
да
нет
Патологическое (гистологическое) заключение: Патоморфологический диагноз (основной) осложнения основного
сопутствующий
Врач Ф.И.О. (при его наличии) ID
Список сокращений формы № 047/у "Реабилитационная карта":
1
АД
Артериальное давление
2
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
3
МИС
Медицинская информационная система
4
МО
Медицинская организация
5
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
6
ЧДД
Частота дыхательных движений
7
ЧСС
Частота сердечных сокращений
8
ЛФК
Лечебная физическая культура
Форма № 048/у "Обменная карта беременной и родильницы №_____"
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) беременной
Дата и год рождения
ИИН
Дата взятия на учет
Профессия
Образование
Домашний адрес
Телефон
Группа крови беременной
Резус принадлежность беременной
Дата определения
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) мужа
ИИН мужа
Профессия
Образование
Домашний адрес
Телефон
Группа крови, резус фактор(по показаниям)
Результат флюорографического обследования
Если Вы нашли этот документ, пожалуйста, верните по указанному адресу
Ваш врач:
Телефон
Акушерка
Участок
Кабинет
Телефон
Вам необходимо вовремя посещать врача и выполнять данные Вам рекомендации
Прием:
Часы приема:
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Обратилась по направлению
Самообращение (нужное подчеркнуть)
Уважаемая _________________________________________!
Поздравляем Вас!
Вы – будущая мама! Мы рады содействовать
Вам в самое лучшее время - период вынашивания и рождения Вашего ребенка!
Обменная карта представляет собой личную медицинскую карту матери, которая является источником информации о состоянии здоровья с момента беременности до родов, во время родов и после родов.
Инструкции:
- Внимательно прочитайте и просмотрите все содержимое обменной карты.
- Берите с собой эту карту всегда, в том числе, когда Вы обращаетесь в любое медицинское учреждение.
- Заполните информацию самостоятельно на указанных страницах.
При возникновении вопросов, обратитесь к медицинскому работнику
Анамнез
Отец (ребенка):Данные о здоровье отца
Наследственность
Мать (ребенка):
Наследственность
Перенесенные заболевания
Гепатит
Туберкулез
Венерические заболевания
Хронические заболевания(состоит ли на динамическом учете, получает ли базисную терапию)
Перенесенные операции
Гемотрансфузии
Аллергоанамнез
Рентгенологическое обследование легких(результат последнего обследования)
Менструальная функция
Менархе с лет
Длительность менструации
Продолжительность цикла, обильные умеренные скудные (подчеркнуть)
Половая жизнь с лет
Брак: зарегистрирован; не зарегистрирован; не замужем (подчеркнуть)
Примечание: рекомендуется представить врачу результаты последних проведенных обследований
Гинекологический анамнез
Контрацепция
Гинекологические операции
Акушерский анамнез:
Сколько всего было беременностей, из них:
родов
самопроизвольных выкидышей
внематочных беременностей
медицинских абортов
Паритет
Год, дата
Исход беременности и срок
Ребенок родился живой, мертвый, масса (вес)
Особенности течения родов, послеродового периода
Пол ребенка
абортом
родами
искусственными (хирургический, медикаментозный)
самопроизвольным, в том числе замершей
Преждевременными
в срок

3) Мен денсаулығым туралы, емделудің алдыңғы эпизодтары, қатар жүретін аурулар, алдыңғы операциялар, жарақаттар, аллергиялық реакциялар туралы және емдеудің дұрыс тактикасын таңдау үшін қажетті барлық ақпарат бердім.
4) Менде кез-келген сұрақтар қою мүмкіндігі болды, және мен қол жетімді түрде барлық қол жетімді сұрақтарға толық жауап алдым.
Қолы _______________ толтырылған уақыты мен күні
Егер науқастың туысы/ қамқоршысы/ заңды өкілі толтырса:
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) (толық)
Дәрігердің: Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Уақыты мен күні
Ескертпе:
Инвазиялық араласулар кезінде пациенттің ерікті түрдегі жазбаша келісімі қайта шақырылуы мүмкін, егер науқастың өміріне төніп тұрған қауіп болса немесе медициналық қызметкерлер инвазиялық араласуларды бастап кетсе және оны доғару мүмкіндігі болмаса.
Оңалту картасына
4-қосымша парақ
Дәрігерлік тағайындаулар парағы
1. Күні мен уақыты
2. Тәртіп
3. Ем-дәм
4. Дәрілік заттардың, көрсетілетін қызметтердің атауы
5. Тағайындау күні мен қабылдауды доғару күні
6. Дәрігердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), идентификаторы
Оңалту картасына
5- қосымша парақ
Диагноздардың негіздемесі
1. Күні мен уақыты
2. Объективті статус
3. Шағымдары
4. Қолжетімді зертханалық және диагностикалық зерттеулердің нәтижесін түсіндіру
5. Диагноз
6. Дәрігерлік тағайындаулар парағы
7. Емдеуші дәрігердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) ID
Оңалту картасына
6- қосымша парақ
Мамандардың консультациясы
1. Күні мен уақыты
2. Консультация түрі
3. Зертханалық және диагностикалық зерттеулердің нәтижесін түсіндіру
4. Диагноз
5. Қажетті дәрілік заттар мен қызметтерді тағайындау
6. Дәрігердің дәрігердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) ID
Бар болған жағдайда:
7. Консилиум жазбалары ауруы бойынша келісілген позициялардан зерттеу және емдеу ұстанымынан, ұсыныстардан тұрады. Консилиум мүшесінің ерекше позициясы болған жағдайда, оның пікірі тіркеледі.
Шығару эпикризі
1. Клиникалық диагнозы код наименование
Қойылған күнi
2. Емдеудiң басқа түрлерi
3. Еңбекке жарамсыздық парағын беру туралы белгi
№ бастап дейін
4. Немен аяқталды
Ауыстырылды (МҰ регистрінен)
5. Еңбекке қабiлеттiлiгi
6. Шыққан күнi мен уақыты
7. Төсек-күндер өткiзiлдi
8. Сараптамаға түскендер үшiн – қорытынды
Бөлімше меңгерушісі Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Дәрігер Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Қайтыс болған жағдайда толтырылады:
Қайтыс болды
Аутопсия жүргізілді:
иә
жоқ
Патологиялық (гистологиялық) қорытынды:
Патоморфологиялық диагноз негiзгi код наименование
негiзгi ауруының асқынуы код наименование
қосалқы код наименование
Дәрігер Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
№ 047/е "Оңалту картасы" нысанының қысқартылымдары:
1
АҚ
Артериялық қысым
2
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
3
МАЖ
Медициналық ақпараттық жүйе
4
МҰ
Медициналық ұйым
5
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
6
ТАЖ
Тыныс алу жиілігі
7
ЖСЖ
Жүрек соғысының жиілігі
8
ЕДШ
Емдік дене шынықтыру
"Жүкті және босанатын әйелдің алмасу картасы" № 048/е нысаны №_______
Жүкті әйелдің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Туған күні мен жылы
ЖСН
Есепке алыну күні
Мамандығы
Білімі
Тұрғылықты мекенжайы
Телефоны
Жүкті әйелдің қан тобы
Жүкті әйелдің резус-тиістілігі
Анықтығын күні
Күйеуінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Күйеуінің ЖСН
Мамандығы
Білімі
Тұрғылықты мекенжайы
Телефоны
Күйеуінің қан тобы және резус-тиістілігі (көрсетілімдер бойынша)
Флюорографиялық тексеру нәтижесі
Егер Сіз бұл құжатты тауып алсаңыз, көрсетілген мекенжай бойынша қайтаруыңызды өтінеміз
Сіздің дәрігеріңіз
Телефоны
Акушер
Участок
Кабинет
Телефоны
Сізге дер кезінде дәрігерге бару және осы ұсыныстарды орындау қажет
Қабылдау:
Қабылдау уақыты
Дүйсенбі
Сәрсенбі
Сейсенбі
Бейсенбі
Жұма
Сенбі
Жолдама бойынша қаралды
Өзі қаралды (қажеттіні сызыңыз)
Құрметті _________________________________________!
Құттықтаймыз!
Сіз – ана болсаыз! Осындай ең қуанышты сәтте – жүктілік пен сәбиді дүниеге әкелу кезінде Сізге қолдау көрсетуге дайынбыз!
Алмасу картасы – жүктілік кезінен босанғанға дейін, босану кезінде және босанғаннан кейін денсаулық жағдайы туралы ақпарат көзі болып табылатын әйелдің жеке медициналық картасы.
Нұсқаулық:
● Алмасу картасының барлық мазмұнын мұқият оқып, қарап шығыңыз
● Өзіңізбен бірге бұл картаны үнемі алып жүріңіз, Сіз қалаған медициналық мекемеге жүгінге аласыз.
● Ақпаратты көрсетілген беттерде өз бетіңізбен толтырыңыз.
Сұрақтар туындаған жағдайда медицина қызметкеріне хабарласыңыз
Анамнез
Әкесі (баланың):
Әкесінің денсаулығы туралы ақпарат
Тектілік
Анасы (баланың):
Тектілік
Ауырған аурулар
Гепатит
Туберкулез
Венерологиялық аурудар
Созылмалы аурулар (бар болса диспансерлік есепте тұра ма, базистік терапияны алады ма)
Жасалған операциялар
Гемотрансфузиялар
Аллергоанамнез
Өкпені рентгенологиялық зерттеу нәтижесі (соңғы тексеру нәтижесі)
Етеккір функциясы
Менархе жастан бастап
Етеккір ұзақтығы
Циклдың ұзақтығы , молқалыптысирек (астын сызу)
Жыныстық қатынасы жастан бастап
Неке: тіркелген;тіркелмеген;тұрмыста емес (астын сызу)
Ескертпе: дəрігерге соңғы жүргізілген тексерулердің нәтижесін беру керек
Гинекологиялық анамнез
Контрацепция
Гинекологиялық операциялар
Акушерлік анамнез:
Қанша жүктілік болды , оның ішінде:
босанулар
өздігінен түсік
жатырдан тыс жүктілік
медициналық аборт
Бұрынғы жүктілік, босану, босанғаннан кейінгі кезең ағымының ерекшеліктері
Паритет
Жылы, күні
Жүктілік қай мерзімде, немен аяқталды
Бала тірі, өлі туды, салмағы
Босанудың, бо-санудан кейінгі мерзімнің ерекшеліктері
Баланың жынысы
Абортпен
босанумен
жасанды (хирургиялық, дәрі-дәрмекпен)
өздігінен, оның ішінде өлі ұрық жүктілігі
Мерзімінен бұрын
Мерзімінде

Последняя менструация с 20 (года) по 20 (года)
Беременность спонтанная или индуцированная(стимуляция овуляции, инсеминация, ЭКО) (подчеркнуть)
Первое движение плода 20 (года)
Предполагаемый срок родов 20 (года)
Особенности течения прежних беременностей, родов, послеродового периода
Первое обследование беременной
Жалобы
Объективные данные:
Общее состояние
Рост см. Масса (вес) кг.
ИМТ (индекс массы тела)
Кожные покровы
Наличие варикозно расширенных вен на нижних конечностях
Отеки
Исследование молочных желез
Состояние органов дыхания
Сердечно - сосудистой системы
АД
Живот (мягкий безболезненный)
Печень, селезенка
Симптом поколачивания
Другие органы
Мочеиспускание Стул
Акушерский статус:
Размеры таза по показаниям (рост менее 150см и выше 170 см, травмы таза, врожденные пороки развития таза и конечностей):
D. Sp. _______________ D. cr. ______________D. troch ______________ c. ext _________________
C. diag _______________ C. vera ________________
Наружное акушерское исследование: высота дна матки ____________см.
Окружность живота (по показаниям) ___________см.
Положение плода, позиция, вид
Предлежание
Сердцебиение плода
Срок беременности:
По менструации
По УЗИ (раннему до 13 недель 6 дней)
Гинекологическое исследование:
Наружные половые органы
В зеркалах
Влагалище
Шейка матки
Тело матки
Придатки
Особенности
Диагноз:
Рекомендации
Подпись врача Дата
Оценка риска возникновения осложнений при беременности
Фактор риска
да
нет
1.
Возраст до 18 лет
2.
Возраст старше 35 лет
3.
ИМТ менее 18
4.
ИМТ – 30 и более
5.
Интервал менее 2 лет после предыдущих родов
6.
Интервал менее 6 месяцев после аборта или выкидыша
7.
Высокий паритет родов (4 и более)
8.
ЭГП в настоящее время
9.
Многоплодная беременность (данная)
10.
Отрицательный резус фактор
11.
Беременность после ВРТ (данная)
12.
Перенесенные операции на органах репродуктивной системы (ЭМА, миомэктомия, рубец на матке)
13.
Преждевременные роды в анамнезе (ИЦН, цервикальный серкляж и прочее) или 3 и более самопроизвольных выкидыша
14.
Преэклампсия/эклампсия в анамнезе
15.
Мертворожденные в анамнезе (антенатальная или интранатальная гибель плода)
Женщина ответила "да" на один из вопросов
Вероятный риск
Да или нет

Соңғы етеккірі 20 (жылдан) бастап 20 (жылға) дейін
Жүктілік кенеттен немесе индукцияланған (овуляция стимуляциясы, инсеминация, ЭКҰ) (астын сызу)
Іштегі баланың бірінші қозғалуы 20 (жылы)
Босанудың болжамды мерзімі 20 (жылы)
Жүкті әйелді бірінші рет қарау
Шағымдары
Объективті деректер
Жалпы жағдайы
Бойы см. Салмағы кг.
ДМИ (дене массасының индексі)
Тері жамылғылары
Аяқтағы варикозды кеңейтілген көктамырлардың болуы
Ісінулер
Сүт бездерінің зерттеу
Тыныс алу ағзаларының жағдайы
Жүрек-қан тамырлары жүйесі
Артериялық қысым
Іші (жұмсақ, аурусыз)
Бауыр, көкбауыр
Қалшылдау симптомы
Басқа ағзалары
Несеп шығару Нәжіс
Акушериялық мәртебе
Жамбас өлшемдері көрсетілімдер бойынша (бойы 150 см қысқа емес және 170 см. жоғары, жамбас жарақаттары, жамбастың және ақ-қолдың туа біткен жарақаттары):
D. Sp. _______________ D. cr. ______________ D. troch ______________ c. ext _________________
C. diag _______________ C. vera ________________
Акушерлік сыртқы зерттеулер: жатыр түбі биіктігі ____________см.
Іш шеңбері (көрсетілімдер бойынша) ___________см.
Ұрықтың орналасуы, позициясы, түрі
Төмен орналасқан бөлігі
Іштегі баланың жүрек қағысы
Жүктілік мерзімі:
Етеккір бойынша
УДЗ бойынша (ерте 13 аптаға 6 күнге дейін)
Гинекологиялық зерттеу:
Сыртқы жыныс ағзалары
Айналарда
Қынап
Жатыр мойыны
Жатыр денесі
Қосалқылар
Ерекшеліктері
Диагнозы:
Ұсынымдар
Дәрігердің қолы күні
Жүктілік кезінде асқынулардың туындау қаупін бағалау
Қауіп факторлары
иә
жоқ
1.
Жасы 18 жасқа дейін
2.
Жасы 35 жастан асқан
3.
ДМИ 18 төмен
4.
ДМИ 30 жоғары
5.
Алдыңғы босанғаннан кейін 2 жылдан кем интервал
6.
Түсік немесе жасанды түсік тастағаннан кейін 6 айдан кем интервал
7.
Босанудың жоғары паритеті (4 және одан көп)
8.
Нақты уақыттағы ЭГП
9.
Көп ұрықты жүктілік (осы)
10.
Теріс резус факторы
11.
ҚРТ кейінгі жүктілік (осы)
12.
Репродуктивті жүйе органдарында операциялар (ЖАЭ, миомэктомия, жатырдағы тыртық)
13.
Сыртартпасында ерте босану (ИЦЖ, цервикальды серкляж және басқалар) немесе 3 және одан да көп өздігінен түсік тастау
14.
Анамнезінде преэклампсия/эклампсия
15.
Анамнезінде өлі туған (ұрықтың антенатальды немесе интранатальды өлімі)
Әйел сұрақтардың біріне иә деп жауап берсе
Ықтимал тәуекел
Иә немесе жоқ

1, 2, 4, 7, 8, 9, 11, 14
Преэклампсия/эклампсия
1-4
Преждевременные роды
1, 2, 5, 8-11, 15
Антенатальная гибель плода
1-5, 11
ЗВУР
1-8, 12
Кровотечение
Повторная оценка факторов риска (риск определяется при каждом посещении)
Дата приема
Факторы риска
Примечание (предполагается родоразрешение (наименование МО), предполагаемый уровень родоразрешения)
1
2
3
4
Гравидограмма
Результаты обследования
1. Общий анализ крови
Дата
Гемоглобин
Эритроциты
Цветной показатель
Тромбоциты
СОЭ
Лейкоциты
Палочкоядерные
Сегментоядерные
Эозинофилы
Базофилы
Лимфоциты
Моноциты
2. Общий анализ мочи
Дата
Удельный вес
Эпителий плоский
Лейкоциты
Эритроциты
Цилиндры
Сахар
Белок
Бактерии
Соли
3. Другие исследования
Дата
Бакпосев мочи
Кровь на сахар (по показаниям)
Пероральный тест на толерантность к глюкозе при наличии факторов
Бакпосев содержимого влагалища (по показаниям)
Анализ мочи по Нечипоренко (по показаниям)
4. Обследование на инфекции
Обследование/дата
RW
ВИЧ
Мазок на микроскопию (по показаниям)
Мазок на онкоцитологию (по показаниям)
5. Пренатальный скрининг
Период проведения
Дата проведения
Срок беременности
Результаты обследования
Примечание
1 триместр (10-14 нед)
2 триместр (16-20 нед)
6. Ультразвуковой скрининг
Период проведения
Дата проведения
Маркеры ХА (при наличии)
Заключение
Рекомендации
1 триместр (10-14 недель)
ТВП -ДНК -
2 триместр (20-22 недель)
3 триместр (32- 34 недель)
Консультации
Первый осмотр терапевта
Жалобы
Анамнез Родилась и развивалась нормально (да, если нет- какие отклонения при рождении и в детстве)
Наследственность не отягощена (если да, какими заболеваниями, степень родства)
Перенесенные заболевания: общие
Детские инфекции
Гепатиты
Туберкулез
Венерические заболевания
Другие инфекции
Перенесенные острые заболевания
Хронические заболевания (заболевания сердечно-сосудистой, дыхательной, нервной систем, желудочно-кишечного тракта, опорно- двигательного аппарата и другие)
Диспансерный учет (если есть, диагноз, место наблюдения, специалист, дата последнего приема, какие препараты принимает)
Госпитализация (если была в анамнезе, с каким диагнозом, дата, название мед. организации, экстренная или плановая)
Перенесенные операции, осложнения
Перенесенные травмы и их последствия
Гемотрансфузии
Аллергоанамнез
Общее состояние
Особенности телосложения:
Нормостеник (астеник, гиперстеник)
Кожные покровы
Температура
Состояние полости рта
Состояние зева, миндалин
Осмотр области щитовидной железы
Лимфоузлы
Отеки (нет, есть, локализация)
Осмотр молочных желез
Состояние органов дыхания
Сердечно-сосудистой системы
Пульс
АД: на правой руке ____________________на левой руке ________________
Живот (мягкий безболезненный)
Печень, селезенка
Симптом поколачивания
Другие органы
Мочеиспускание ___________________Стул __________________
Диагноз
Рекомендации
Подпись врача ______________________ Дата ________________
Повторный осмотр терапевта
Консультации специалистов
Специалист
Диагноз
Рекомендации
Консультации специалистов
Специалист
Диагноз
Рекомендации
Подготовка к родам
Школа подготовки к родам
Дата
Срок беременности
Тема занятия
Посещение партнера
Подпись врача
Патронажные посещения
Дата
Cрок беременности
Жалобы
Общее состояние (отеки)
АД
на правой руке
на левой руке
Положение плода
Сердцебиение плода
Бытовые условия
Социальное благополучие
Социально-правовая помощь(по показаниям)
Рекомендации
Подпись
Патронаж педиатра
Патронаж соцработника (по показаниям)
Протокол обследования во время беременности (проверочный лист для медицинских работников)
Срок гестации в неделях
Клинический осмотр
До 12
16-20
24-26
30-32
36
38-40
41
До 42 дней после родов
Визит к медицинскому работнику
х
х
х
х
х
х
х
Осмотр и анамнез, жалобы
х
х
х
х
х
х
х
х
-вес, рост - ИМТ
х
х**
- ВДМ
х*
х
х
х
х
х
- сердцебиение и движение плода
х
х
х
х
х
х
- АД
х
х
х
х
х
х
х
- гинекологическое обследование
х
х
- осмотр ног (варикозное расширение вен)
х
х
х
х
х
х
х
- наружное акушерское обследование
х
х
х
- тревожные признаки (головная боль, нарушение зрения, затрудненное дыхание)
х
х
х
х
х
Анализы
До 12
16-20
24-26
30-32
36
38-40
41
До 42 дней после родов
- ОАК
х
х
х
- группа крови, Rh
х
- кровь на антитела при Rh (-)
х
- RW
х
х
- ВИЧ
х
х
- сахар крови
ха
- ОАМ
х
х
- анализ мочи (определение белка)
х
х
х
х
х
х
- скрининг на бессимптомную бактериурию (посев мочи)
х
- мазок на степень чистоты влагалища при появлении жалоб (по показаниям)
- УЗИ
х
х
х
- РАРР
х

1, 2, 4, 7, 8, 9, 11, 14
Преэклампсия/эклампсия
1-4
Мерзімінен бұрын босану
1, 2, 5, 8-11, 15
Ұрықтың антенатальды өлімі
1-5, 11
ҰҚДК
1-8, 12
Қан кету
Қауіп факторларын қайта бағалау (қауіп әрбір бару кезінде анықталады)
Қабылдау күні
Қауіп факторы
Ескертпе (босандыру болжанады (МҰ атауы), болжамды босандыру деңгейі)
1
2
3
4
Гравидограмма
Зерттеулер нәтижесі
1. Жалпы қан талдауы
Күні
Гемоглобин
Эритроциттер
Түстік көрсеткіш
Тромбоциттер
ЭШЖ
Лейкоциттер
Таяқша ядролық
Сегмент ядролық
Эозинофилдер
Базофилдер
Лимфоциттер
Моноциттер
2. Несептің жалпы талдауы
Күні
Үлес салмағы
Жалпақ эпителиялары
Лейкоциттер
Эритроциттер
Цилиндрлер
Қант
Нәруыз
Бактериялар
Тұздар
3. Басқа зерттеулер
Күні
Несептің бактериялық себіндісі
Қантқа қан тапсыру (көрсеткіштер бойынша)
Факторлар болған кезде глюкозаға төзімділікке пероральды тест
Қынап ішіндегі бактериялық себінді (көрсеткіштер бойынша)
Нечипоренко бойынша несеп талдауы (көрсеткіштер бойынша)
4. Инфекцияларға тексеру
Зерттеу/күні
RW
АИТВ
Микроскопияға жағынды (көрсеткіштер бойынша)
Онкоцитологияға жағынды (көрсеткіштер бойынша)
5. Пренаталдық скрининг
Өткізу кезеңі
Өткізу күні
Жүктілік мерзімі
Тексерілу қорытындылары
Ескертпелер
1 триместр (10-14 апта)
2 триместр (16-20 апта)
6. Ультрадыбыстық скрининг
Өткізу кезеңі
Өткізу күні
ХА маркерлері (қолда бар болғанда)
Қорытынды
Ұсыныстар
1 триместр (10-14 апта)
ТВП -ДНК -
2 триместр (20-22 апта)
3 триместр (32- 34 апта)
Консультациялар
Терапевттің бірінші тексеріп-қарауы
Шағымдары
Сырқатнама: туды және қалыпты дамыды (иә, егер жоқ – туу кезінде және балалық шақта қандай ауытқулар)
Тұқым қуалаушылық ауыр емес (егер ия болса, қандай аурулар, туыстық дәрежесі)
Бұрын ауырған аурулары: жалпы
Балалар инфекциялары
Гепатиттер
Туберкулез
Венерологиялық аурулар
Басқа инфекциялар
Ауырған ушыққан сырқат
Созылмалы аурулар (жүрек-тамыр, тыныс, нерв жүйесінің аурулары, қимыл-қозғалыс аурулары)
Диспансерлік есеп (егер болса, диагнозы, тексерілген орыны, маман, соңғы қабылдау күні, қандай препараттар қабылдады)
Емдеуге жатқызу (егер сыртартпада болса, қандай диагнозбен, мерзімі, медициналық ұйымның атауы, шұғыл немесе жоспарлы)
Жасалған операциялар, асқынулар
Алған жарақаттары және олардың салдары
Гемотрансфузиялар
Аллергоанамнез
Жалпы жағдайы
Дене құрылысының ерекшеліктері:
Нормостеник (астеник, гиперстеник)
Тері жамылғылары
Дене қызуы
Ауыз қуысының жағдайы
Аңқаның, бадамшаның жағдайы
Қалқанша без аймағын тексеру
Лимфа түйіндері
Ісіктері (жоқ, бар, оқшауланған)
Сүт бездерінің жағдайы
Тыныс алу ағзаларының жағдайы
Жүрек-қан тамырлары жүйесі
Пульс
Артериялық қысым: оң қолында ____________________ сол қолында ________________
Іші (жұмсақ, ауырмайды)
Бауыр, көкбауыр
Солқылдау симптомы
Басқа ағзалары
Несеп шығару ___________________ Нәжіс __________________
Диагнозы
Ұсыныстар
Дәрігердің қолы ______________________ күні ________________
Терапевттің қайтадан тексеріп-қарауы
Мамандардың консультациялары
Мамандығы
Диагнозы
Ұсыныстары
Мамандардың консультациялары
Мамандығы
Диагнозы
Ұсыныстары
Босануға дайындау
Ана мектебі
Күні
Жүктілік мерзімі
Оқудың тақырыбы
Серігінің қатысуы
Дәрігердің қолы
Босануға дайындау
Күні
Жүктілік мерзімі
Шағымы
Жалпы жағдайы (ісінуі)
Артериялық қысым
оң қолында
сол қолында
Іштегі баланың орналасуы
Іштегі баланың жүрек қағысы
Тұрмыстық жағдайлар
Әлеуметтік саламаттылық
Әлеуметтік-құқықтық көмек (көрсетілімдер бойынша)
Ұсыныстар
Қолы
Педиатр патронажы
Әлеуметтік қызметкердің патронажы (көрсетілімдер бойынша)
Жүктілік кезіндегі тексеру хаттамасы (медицина қызметкерлеріне арналған тексеру парағы)
Гестация мерзімі (апта)
Клиникалық қарау
12 дейін
16-20
24-26
30-32
36
38-40
41
Босанғаннан кейін 42 күнге дейін
Медицина қызметкеріне келу
х
х
х
х
х
х
х
Қарау және анамнез, шағымдары
х
х
х
х
х
х
х
х
-салмағы, бойы - ДМи
х
х**
- ЖТБ
х*
х
х
х
х
х
- ұрықтың жүрегі мен қозғалысы
х
х
х
х
х
х
- Артериялық қысым
х
х
х
х
х
х
х
- гинекологиялық тексеру
х
х
- аяқтарды тексеру (веналардың варикозды кеңеюі)
х
х
х
х
х
х
х
- сыртқы акушерлік тексеру
х
х
х
- дабыл белгілері (бас ауруы, көрудің бұзылуы, тыныс алудың қиындауы)
х
х
х
х
х
Талдаулар
12 дейін
16-20
24-26
30-32
36
38-40
41
Босанғаннан кейін 42 күнге дейін
- ЖҚТ
х
х
х
- қан тобы, Rh
х
- Rh (-)антиденелерге қан
х
- RW
х
х
- АИТВ
х
х
- қан қанты
ха
- ЖНТ
х
х
- несеп талдауы (нәруызды анықтау)
х
х
х
х
х
х
- симптомсыз бактериурияға скрининг (зәр себу)
х
- шағым пайда болған кезде қынаптың тазалық дәрежесіне жағынды (көрсетілімдер бойынша)
- УДЗ
х
х
х
- РАРР
х

- АФП/ХГЧ с 16 до 20 недель если не проведен РАРР
х
Генетическое обследование
- консультация генетика
х
- биопсия хориона до 12 недель
х
-амниоцентез (по показаниям)
Консультации, назначения и рекомендации
До 12
16-20
24-26
30-32
36
38-40
41
До 42 дней после родов
- фолиевая кислота
х
- железо (по показаниям)
х
- йод (по показаниям)
х
- кальций (группе риска по преэклампсии и женщинам с низким потреблением кальция)
х
х
х
х
х
х
х
- аспирин (группе риска по преэклампсии)
х
х
х
х
х
х
х
- питание, физические упражнения
х
х
х
х
х
х
х
- антенатальный визит, желательно с партнером
х
х
х
х
х
х
х
- консультирование по общим вопросам
х
х
х
х
х
х
х
- тревожные симптомы
х
х
х
х
х
х
х
- контрацепция после родов (выбор метода)
х
х
х
х
Школа по подготовке к родам и посещение роддома:
х
х
х
х
х
х
х
- положения во время схваток
х
х
х
х
- послеродовая контрацепция
х
х
х
х
- грудное вскармливание, уход за новорожденным
х
х
х
х
* Гравидограмма заполняется с 20 недель беременности
** при ИМТ ниже нормы при первой явке (до 12 недель), следует определить вес беременной в 30 недель
а при ИМТ выше нормы при первой явке (до 12 недель), следует исключить сахарный диабет
b женщины в 37 лет и старше; имеющие в анамнезе ВПР плода, невынашивание, кровнородственный брак
Протокол посещений во время беременности (заполняется медицинским персоналом)
Рост Вес ИМТ
1 визит
Первый день последней менструации
Ожидаемая дата родов
1 визит
Дата
Срок гестации (нед., дни)
Общее состояние
АД
ВДМ
Бакпосев мочи
Анемия
Отеки
Сердцебиение плода (чсс/мин)
Шевеление плода
Положение плода
Заболевания
Нет
Нет
Нет
Нет
Да
Да
Да
Да
Диагноз
Рекомендации
Ф.И.О. медицинского работника
Специальность
Дата следующего визита:
Подпись
Протокол посещений во время беременности (заполняется медицинским персоналом)
Рост Вес ИМТ
2 визит
Первый день последней менструации
Ожидаемая дата родов
2 визит
Дата
Срок гестации (нед., дни)
Общее состояние
АД
ВДМ
Бакпосев мочи
Анемия
Отеки
Сердцебиение плода (чсс/мин)
Шевеление плода
Положение плода
Заболевания
Нет
Нет
Нет
Нет
Да
Да
Да
Да
Диагноз
Рекомендации
Ф.И.О. медицинского работника
Специальность
Дата следующего визита:
Подпись
Протокол посещений во время беременности (заполняется медицинским персоналом)
Рост Вес ИМТ
3 визит
Первый день последней менструации
Ожидаемая дата родов
3 визит
Дата
Срок гестации (нед., дни)
Общее состояние
АД
ВДМ
Бакпосев мочи
Анемия
Отеки
Сердцебиение плода (чсс/мин)
Шевеление плода
Положение плода
Заболевания
Нет
Нет
Нет
Нет
Да
Да
Да
Да
Диагноз
Рекомендации
Ф.И.О. медицинского работника
Специальность
Дата следующего визита:
Подпись
Протокол посещений во время беременности (заполняется медицинским персоналом)
Рост Вес ИМТ
4 визит
Первый день последней менструации
Ожидаемая дата родов
4 визит
Дата
Срок гестации (нед., дни)
Общее состояние
АД
ВДМ
Бакпосев мочи
Анемия
Отеки
Сердцебиение плода (чсс/мин)
Шевеление плода
Положение плода
Заболевания
Нет
Нет
Нет
Нет
Да
Да
Да
Да
Диагноз
Рекомендации
Ф.И.О. медицинского работника
Специальность
Дата следующего визита:
Подпись
Протокол посещений во время беременности (заполняется медицинским персоналом)
Рост Вес ИМТ
5 визит
Первый день последней менструации
Ожидаемая дата родов
5 визит
Дата
Срок гестации (нед., дни)
Общее состояние
АД
ВДМ
Бакпосев мочи
Анемия
Отеки
Сердцебиение плода (чсс/мин)
Шевеление плода
Положение плода
Заболевания
Нет
Нет
Нет
Нет
Да
Да
Да
Да
Диагноз
Рекомендации
Ф.И.О. медицинского работника
Специальность
Дата следующего визита:
Подпись
Протокол посещений во время беременности (заполняется медицинским персоналом)
Рост Вес ИМТ
6 визит
Первый день последней менструации
Ожидаемая дата родов
6 визит
Дата
Срок гестации (нед., дни)
Общее состояние
АД
ВДМ
Бакпосев мочи
Анемия
Отеки
Сердцебиение плода (чсс/мин)
Шевеление плода
Положение плода
Заболевания
Нет
Нет
Нет
Нет
Да
Да
Да
Да
Диагноз
Рекомендации
Ф.И.О. медицинского работника
Специальность
Дата следующего визита:
Подпись
Протокол посещений во время беременности (заполняется медицинским персоналом)
Рост Вес ИМТ
7 визит
Первый день последней менструации
Ожидаемая дата родов
7 визит
Дата
Срок гестации (нед., дни)
Общее состояние
АД
ВДМ
Бакпосев мочи
Анемия
Отеки
Сердцебиение плода (чсс/мин)
Шевеление плода
Положение плода
Заболевания
Нет
Нет
Нет
Нет
Да
Да
Да
Да
Диагноз
Рекомендации
Ф.И.О. медицинского работника
Специальность
Дата следующего визита:
Подпись
Протокол посещений во время беременности (заполняется медицинским персоналом)
Рост Вес ИМТ
8 визит
Первый день последней менструации
Ожидаемая дата родов
8 визит
Дата
Срок гестации (нед., дни)
Общее состояние
АД
ВДМ
Бакпосев мочи
Анемия
Отеки
Сердцебиение плода (чсс/мин)
Шевеление плода
Положение плода
Заболевания
Нет
Нет
Нет
Нет
Да
Да
Да
Да
Диагноз
Рекомендации
Ф.И.О. медицинского работника
Специальность
Дата следующего визита:
Подпись
Дневник самонаблюдения беременной
Дата
АД
Отеки
Головная боль
Изменение характера шевелений плода
Комментарии
утро
вечер
утро
вечер
Сведения родильного дома, родильного отделения больницы о родильнице
Дата поступления в родильный дом
Исход беременности (аборт, преждевременные роды, роды в срок) недель
Дата родов
Диагноз
Особенности родов
Ребенок: пол, масса (вес) грамм, рост см.
Выписался, переведен в больницу (подчеркнуть)
Диагноз
Оперативные пособия в родах
Обезболивание: применялось нет/да, какое
Течение послеродового периода
Выписана на (сутки после родов)
Дата выписки
Диагноз и наименование стационара (при переводе)
Состояние ребенка при рождении
в родильном доме
при выписке
Особые замечания
20 год
Отпуск по беременности с 20 года по 20 года
Лист о временной нетрудоспособности №
Роды 20 года (в срок, раньше, позже) на (дней)
Роды произошли в
Послеродовой дополнительный отпуск при осложненных родах на дней с 20 года по 20 года
Лист о временной нетрудоспособности №
Наблюдение за родильницей
Дата
Жалобы
Данные обследования
Советы, назначения

- АФП/АХГ егер РАРР өткізілмесе 16 аптадан баста 20 аптаға дейін
х
Генетикалық зерттеуb
- генетик консультациясы
х
- 12 аптаға дейін хорион биопсиясы
х
-амниоцентез (көрсеткіштер бойынша)
Консультация беру, тағайындаулар және ұсыныстар
12 дейін
16-20
24-26
30-32
36
38-40
41
Босанғаннан кейін 42 күнге дейін
- фолий қышқылы
х
- темір (көрсеткіштер бойынша)
х
- йод (көрсеткіштер бойынша)
х
- кальций (преэклампсия бойынша тәуекел тобына және кальций төмен тұтынатын әйелдерге)
х
х
х
х
х
х
х
- аспирин (преэклампсия бойынша тәуекел тобына)
х
х
х
х
х
х
х
- тамақтану, дене шынықтыру
х
х
х
х
х
х
х
- антенаталды сапар, мүмкіндігінше серіктеспен
х
х
х
х
х
х
х
- жалпы сұрақтар бойынша кеңес беру
х
х
х
х
х
х
х
- қауіпті белгілер
х
х
х
х
х
х
х
- босанғаннан кейін контрацепция (әдісті таңдау)
х
х
х
х
Босануға дайындық мектебі және перзентханаға бару:
х
х
х
х
х
х
х
- толғақ кезіндегі жағдайлар
х
х
х
х
- босанғаннан кейін контрацепция
х
х
х
х
- бала емізу, жаңа туған нәрестелерге күтім жасау
х
х
х
х
* Гравидограмма жүктіліктің 20 аптасынан бастап толтырылады
** алғашқы келген кезде (12 аптаға дейін) ДМИ нормадан төмен болғанда жүкті әйелдің салмағын 30 апта ішінде анықтау керек
а ДСИ нормадан жоғары болған кезде (12 аптаға дейін), қант диабетін алып тастау керек
b 37 және одан жоғары жастағы әйелдер; анамнезінде ұрықтың ұрығы, көтерілмеуі, қан текті ақауы бар
Жүктілік кезінде келу хаттамасы (медициналық персонал толтырады)
Бойы Салмағы ДМИ
1 келу
Соңғы етеккірінің бірінші күні
Болжамды босану күні
1 келу
Күні
Гестация аптасы (апта, күн)
Жалпы дағдайы
Артериялық қысым
ЖТБ
Несеп баксебуі
Анемия
Ісінулер
Ұрықтың жүрек соғысы (жжж/мин)
Ұрықтың қозғалуы
Ұрықтың жағдайы
Аурулары
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Иә
Иә
Иә
Иә
Диагнозы
Ұсыныстары
Медициналық қызметкердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Мамандығы
Келесі келу күні:
Қолы
Жүктілік кезінде келу хаттамасы (медициналық персонал толтырады)
Бойы Салмағы ДМИ
2 келу
Соңғы етеккірінің бірінші күні
Болжамды босану күні
2 келу
Күні
Гестация аптасы (апта, күн)
Жалпы дағдайы
Артериялық қысым
ЖТБ
Несеп баксебуі
Анемия
Ісінулер
Ұрықтың жүрек соғысы (жжж/мин)
Ұрықтың қозғалуы
Ұрықтың жағдайы
Аурулары
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Иә
Иә
Иә
Иә
Диагнозы
Ұсыныстары
Медициналық қызметкердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Мамандығы
Келесі келу күні:
Қолы
Жүктілік кезінде келу хаттамасы (медициналық персонал толтырады)
Бойы Салмағы ДМИ
3 келу
Соңғы етеккірінің бірінші күні
Болжамды босану күні
3 келу
Күні
Гестация аптасы (апта, күн)
Жалпы дағдайы
Артериялық қысым
ЖТБ
Несеп баксебуі
Анемия
Ісінулер
Ұрықтың жүрек соғысы (жжж/мин)
Ұрықтың қозғалуы
Ұрықтың жағдайы
Аурулары
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Иә
Иә
Иә
Иә
Диагнозы
Ұсыныстары
Медициналық қызметкердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Мамандығы
Келесі келу күні:
Қолы
Жүктілік кезінде келу хаттамасы (медициналық персонал толтырады)
Бойы Салмағы ДМИ
4 келу
Соңғы етеккірінің бірінші күні
Болжамды босану күні
4 келу
Күні
Гестация аптасы (апта, күн)
Жалпы дағдайы
Артериялық қысым
ЖТБ
Несеп баксебуі
Анемия
Ісінулер
Ұрықтың жүрек соғысы (жжж/мин)
Ұрықтың қозғалуы
Ұрықтың жағдайы
Аурулары
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Иә
Иә
Иә
Иә
Диагнозы
Ұсыныстары
Медицина қызметкерінің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Мамандығы
Келесі келу күні:
Қолы
Жүктілік кезінде келу хаттамасы (медицина персоналы толтырады)
Бойы Салмағы ДМИ
5 келу
Соңғы етеккірінің бірінші күні
Болжамды босану күні
5 келу
Күні
Гестация аптасы (апта, күн)
Жалпы дағдайы
Артериялық қысым
ЖТБ
Несеп баксебуі
Анемия
Ісінулер
Ұрықтың жүрек соғысы (жжж/мин)
Ұрықтың қозғалуы
Ұрықтың жағдайы
Аурулары
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Иә
Иә
Иә
Иә
Диагнозы
Ұсыныстары
Медициналық қызметкердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Мамандығы
Келесі келу күні:
Қолы
Жүктілік кезінде келу хаттамасы (медициналық персонал толтырады)
Бойы Салмағы ДМИ
6 келу
Соңғы етеккірінің бірінші күні
Болжамды босану күні
6 келу
Күні
Гестация аптасы (апта, күн)
Жалпы дағдайы
Артериялық қысым
ЖТБ
Несеп баксебуі
Анемия
Ісінулер
Ұрықтың жүрек соғысы (жжж/мин)
Ұрықтың қозғалуы
Ұрықтың жағдайы
Аурулары
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Иә
Иә
Иә
Иә
Диагнозы
Ұсыныстары
Медициналық қызметкердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Мамандығы Келесі келу күні: Қолы
Жүктілік кезінде келу хаттамасы (медициналық персонал толтырады)
Бойы Салмағы ДМИ
7 келу
Соңғы етеккірінің бірінші күні
Болжамды босану күні
7 келу
Күні
Гестация аптасы (апта, күн)
Жалпы дағдайы
Артериялық қысым
ЖТБ
Несеп баксебуі
Анемия
Ісінулер
Ұрықтың жүрек соғысы (жжж/мин)
Ұрықтың қозғалуы
Ұрықтың жағдайы
Аурулары
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Иә
Иә
Иә
Иә
Диагнозы
Ұсыныстары
Медициналық қызметкердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Мамандығы
Келесі келу күні:
Қолы
Жүктілік кезінде келу хаттамасы (медициналық персонал толтырады)
Бойы Салмағы ДМИ
8 келу
Соңғы етеккірінің бірінші күні
Болжамды босану күні
8 келу
Күні
Гестация аптасы (апта, күн)
Жалпы дағдайы
Артериялық қысым
ЖТБ
Несеп бактериялық себіндісі
Анемия
Ісінулер
Ұрықтың жүрек соғысы (жжж/мин)
Ұрықтың қозғалуы
Ұрықтың жағдайы
Аурулары
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Жоқ
Иә
Иә
Иә
Иә
Диагнозы
Ұсыныстары
Медицина қызметкерінің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Мамандығы
Келесі келу күні:
Қолы
Жүктінің өзін қадағалау күнделігі
Күні
Артериялық қысым
Ісінулер
Бас ауруы
Ұрықтың қозғалу сипатының өзгеруі
Түсініктеме
таң
кеш
таң
кеш
Перзентхананың, аурухананың босану бөлімшесінің жаңа босанған әйел туралы мəліметтері
Перзентханаға түскен күні
Жүктіліктің аяқталуы (аборт, мерзімінде босануы, мерзімінен бұрын босануы) апта
Босану күні
Диагнозы
Босану ерешеліктері
Нәресте: жынысы, салмағы грамм,бойы см.
Перзентханадан шықты, ауруханаға ауыстырылды, перзентханада шетінеді (астын сызыңыз)
Диагнозы
Босану кезіндегі жедел көмектер
Ауырсынуды басу: жоқ/иә, қандай
Босанғаннан кейінгі кезең ағымы
Босанғанан кейін (күні шықты)
Шығу күні
Диагнозы және стационардың атауы (ауысқан жағдайда)
Туған кездегі баланың жағдайы
Перзентханада
Шыққан кезінде
Ерекше ескертулер
20 жыл
Жүктілігіне байланысты демалыс 20 жылдан бастап 20 жылға дейін
Еңбекке жарамсыздық парағы №
Босануы 20 жылы(мерзімінде, бұрын, кейін) (күнге)
Босанды
Босану асқынумен өткенде берілетін босанудан кейінгі қосымша демалыс күн 20 жылдан бастап 20 жылға дейін
Листок нетрудоспособности №
Босанған әйелді бақылау
Күні
Шағымдары
Зерттеу деректері
Кеңестер, тағайындаулар

1) флюорография
Подпись врача
Подпись заведующего отделения
Форма № 049/у "Журнал регистрации аварийных ситуаций при проведении медицинских манипуляций"
Начат "___" ________ г.
Окончен "___" ______г.
Дата, время обращения пострадавшего
Сотрудник, принявший сообщение, либо пострадавшего (Ф.И.О. (при его наличии), должность)
Данные о пострадавшем в результате аварийной ситуации
Данные об аварийной ситуации
Кем и когда передано сообщение в ОЦ СПИД, либо обращение самого пострадавшего
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Индивидуальный идентификационный номер
Дата рождения
Домашний адрес, телефон
Место работы должность
Дата, время аварийной ситуации
Обстоятельства, что сделано
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
продолжение таблицы
Данные о предполагаемом источнике заражения и его обследовании на ВИЧ (до или сразу после аварийной ситуации)
Результаты обследования на ВИЧ (с указанием номера протокола и даты теста) пострадавшего
Обследование на ВГВ, ВГС, вакцинация от ВГВ
Результат обращения в ОЦ СПИД (нет показаний к ПКП, отказ назначение)
Примечания
При аварийной ситуации
Через 1 мес.
Через 3 мес.
11
12
13
14
15
16
17
Вкладной лист к журналу
регистрации аварийных
cитуации при проведении
медицинских манипуляций
Бланк отчета о профессиональном контакте с потенциально инфицированным материалом
Ф.И.О. (при его наличии):
ИИН:
Адрес (рабочий):
Адрес (домашний):
Дата рождения:
Пол:
Должность:
Стаж работы:
Дата/время контакта:
Где произошел контакт:
Характер контакта (например, укол иглой, порез, разбрызгивание):
Подробное описание выполнявшейся манипуляции с указанием того, когда и как произошел контакт:
Подробные сведения о контакте, включая тип и количество биологической жидкости или материала, глубину повреждения и интенсивность контакта
Сведения о пациенте, с биологическими жидкостями которого произошел контакт:
Материал содержал:
ВГВ
ВГС
ВИЧ:
Если пациент ВИЧ-инфицирован:
Стадия заболевания:
Вирусная нагрузка:
Сведения об APT:
Резистентность к APT:
Проведено до тестовое консультирование:
Сведения о медицинском работнике, подвергшемся контакту:
Инфицирован:
ВГВ
ВГС:
ВИЧ:
Сопутствующие заболевания:
Вакцинация против гепатита В:
Поствакцинальный иммунитет:
Проведено дотестовое консультирование:
Результаты исследований:
ВГВ
ВГС
ВИЧ:
Проведено послетестовое консультирование:
Направления:
Результаты исследований:
ВГВ
ВГС
ВИЧ:
Проведено послетестовое консультирование:
Направления:
Предложена постконтактная профилактика:
Получено информированное согласие:
Препараты:
Обследования после контакта:
Общий анализ крови с подсчетом лейкоцитарной формулы
1-я неделя
2-я неделя
3-я неделя
4-я неделя
Результаты тестирования на антитела к ВИЧ через:
1 месяц
3 месяца
Подпись/Печать
Дата:
Сроки начала химиопрофилактики (дата, время)
Схематерапии
Сроки окончания химиопрофилактики (дата, время)
Приверженность
Печать МО
Подписи представителей администрации МО
Дата заполнения "_____"___________20_______г.
Вкладной лист к журналу
регистрации аварийных
ситуаций при проведении
медицинских манипуляций
Бланк информированного согласия на проведение постконтактной профилактики ВИЧ-инфекции
Я осведомлен (а) о том, что препараты: ____________________ предназначены для постконтактной профилактики ВИЧ-инфекции, основанной на рекомендациях ____________________________ и что необходимо строго соблюдать предписанный режим приема этих препаратов.
Я осведомлен (а) о том, что эффективность химиопрофилактики составляет менее 100%.
Я осведомлен (а) о том, что данные препараты могут вызвать побочные эффекты, в том числе головную боль, утомляемость, тошноту, рвоту, диарею.
Я осведомлен (а) о том, что ________________ снабдит меня запасом препаратов на 28 дней, и что мне необходимо в ближайшее время обратиться к моему лечащему врачу для обследования и лечения.
Дата ________________________________
Ф.И.О. (при его наличии)
Подпись_______________
Список сокращений формы № 049/у "Журнал регистрации аварийных ситуаций при проведении медицинских манипуляций":
1
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
2
APT
Антиретровирусная терапия
3
ВИЧ
Вирус иммунодефицита человека
4
ВГВ
Вирус гепатита В
5
ВГС
Вирус гепатита С
6
ПКП
Пост-контактная профилактика
7
МО
Медицинская организация
8
СПИД
Синдром приобретенного иммунодефицита
9
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)

1) флюорография
Дәрігердің қолы
Бөлім меңгерушісінің қолы
"Медициналық араласу жүргізу кезіндегі авариялық жағдайларды тіркеу журналы" № 049/е нысаны
Басталды "___" ________ ж.
Аяқталды "__" ________ ж.
Жарақат алған адамның хабарлама берген күні, уақыты
Жарақат алған адам жөнінде мағлұмат қабылдаған қызметкер
Авариялық жағдай нәтижесінде жарақат алған адам жөнінде мағлұмат
Данные о пострадавшем в результате аварийной ситуации
Апаттық жағдай жөнінде мағлұмат
Данные об аварийной ситуации
ЖИТС ОО хабарламаны жіберушінің аты-тегі немесе жарақат алған адамның өзі келіп қаралуы
Тегі, аты-жөні, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
ЖСН
Туған күні
Мекен-жайы, тел (үй, ұялы)
Жұмыс орны, лауазымы
Апаттық жағдай болған күні, уақыты
Апаттық жағдайдың сипаттамасы, жүргізілген шаралар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Болжамды жұқтыру көзі деректері және оны АИТВ тестілеуден өткізу (апат жағдайынан алдында немесе кейін дереу)
Зардап шегушінің (тестілеу хаттамасының нөмірі мен күнін көрсете отырып) АИТВ-ға тестілеу нәтижелері
В және С тексерілгендігі жөнінде, ВГВ егілгендігі
Байланыстан кейінгі алдын алу көрсеткіші
Ескерту
Апат жағдайында
1 айдан кейін
3 айдан кейін
11
12
13
14
15
16
17
Медициналық манипуляциялар
жүргізу кезінде авариялық
жағдайларды тіркеу журналына
қосымша парақ
Ықтимал инфекция жұқтырған материалмен кәсіби байланыс туралы есептеме бланкісі
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
ЖСН
Жұмыс мекенжайы:
Үй мекенжайы:
Туған жылы:
Жынысы:
Лауазымы:
Еңбек өтілі:
Байланыс күні/уақыты:
Байланыс қайда болды:
Байланыс сипаты (мысалы, инемен шаншу, жаралану, шашырау)
Орындалған қимылдың толық сипаттамасын көрсеткенде, байланыс қашан және қалай болды.
Байланыс туралы толық мәліметтер, биологиялық сұйықтық түрі және мөлшері немесе материалы, байланыстың қарқындылығы және зақымданудың тереңдігі.
Пациенттің биологиялық сұйықтармен байланыс болғаны туралы мәлімет:
Материал қамтылған:
ВВГ
СВГ
ЖИТС:
Егер пациент ЖИТС жұқтырған болса:
Ауру сатысы: Вирустық жүктеме:
АРТ туралы мәлімет:
АРТ кедергілігі:
Поведено до тестовое консультирование:
Тестілеуден алдыңғы кеңес өткізілді:
Байланысқа ұшыраған, медицина қызметкері туралы мәлімет:
Инфекциялық аурулар:
ВВГ
СВГ
ЖИТС:
Қосалқы аурулар:
В гепатитіне қарсы вакцина:
Поствакциналды иммунитет:
Тестілеуден алдыңғы кеңес өткізілді:
Тексеру нәтижесі:
ВВГ
СВГ
ЖИТС:
Тестілеуден алдыңғы кеңес өткізілді:
Жолдама:
Тексеру нәтижесі:
ВВГ
СВГ
ЖИТС:
Тестілеуден алдыңғы консультация өткізілді:
Жолдама:
Байлансыта болғанннан кейін алдын алу шарасы ұсынылды:
Ақпараттық келісім алынды:
Препараттар:
Байланыстан кейінгі тексерілу:
Лейкоциттер формуласын есептеумен қанның жалпы талдауы
1-ші апта
2-ші апта
3-ші апта
4-ші апта
АИТВ-ға қарсы денелерді тестілеу қорытындысы:
1 ай
3 ай
Қолы/Мөр
Күні:
Химиялық алдын алу шарасы, басталу мерзімі (күні, уақыты)
Терапия схемасы
Химиялық алдын алу шарасы, аяқталу мерзімі (күні, уақыты)
Бейілділік
Мөрі МҰ МҰ
әкімшілігі өкілдерінің қолы
Толтырған күні
"_____"______________20___ж.
Медициналық манипуляциялар
жүргізу кезінде авариялық
жағдайларды тіркеу
журналына қосымша парақ
АИТВ-инфекциясына постконтактты алдын алуды шарасын өткізуге ақпаратты келісім бланкі
Мен АИТВ-инфекциясына постконтактты алдын алу шарасына арналған препараттарды: _____________ ұсынымдарға негізделген ___________________________ және осы препаратты қабылдауға белгіленген режимін қатаң ұстану қажеттігі туралы хабарландырылдым.
Мен химиялық алдын алу шараларының тиімділігі кемінде 100% құрайтыны туралы хабарландырылдым.
Мен препараттардың жанама әсер беретіні туралы, соның ішінде бас ауруы, әлсіздік, жүрек айну, құсу, іш өтуді тудыруы мүмкін екені туралы хабарландырылдым.
Мені 28 күнге препараттар қорымен ___________ жабдықтайтыны туралы, маған жақын уақытта емдеуші дәрігеріме тексерілуге және емделуге бару керектігі туралы хабарландырылдым.
Күнi ________________________________
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Қолы _______________
№ 049/е "Апаттық жағдайларды тіркеу журналы" нысанының қысқартылымдары:
1
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
2
АРТ
Антиретровирустық терапия
3
АИТВ
Адамның иммун тапшылығы вирусы
4
ВГВ
В гепатиті вирусы
5
СГВ
В гепатиті вирусы
6
БКАК
Байланыстан кейінгі алдын алу көрсеткіші
7
МҰ
Медициналық ұйым
8
ЖИТС
Жүре пайда болған иммун тапшылығы синдромы
9
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)

Форма № 050/у "Карта учета родившегося живым, мертворожденного и умершего ребенка в возрасте до 5 лет"
1. Регистрационный № карты _________РМН
2. Фамилия* ____________ имя _________ отчество (при его наличии) _____________
3. ИИН _____________________________________________
4. Пол
мужской
женский
не определен**
7. Национальность***___________________________________________________
6. Состояние при рождении):
живорожденный
мертворожденный
до начала родов
во время родов
7. Дата рождения ___ число ___ месяц _____ год_____ время (час, минуты) _______
7.1 Место рождения:
в стационаре****
в другом месте
дома
8. Переведен
в отделение патологии новорожденных и выхаживания недоношенных детского стационара
в отделение патологии новорожденных и выхаживания недоношенных родильного дома 3 уровня регионализации
в другой стационар
9. День перевода: _________ число ________________ месяц _____ год _______ время (час, минуты) _____________________________.
10. Выписан:
на участок по месту жительства
11. Дата выписки (смерти) ____ дата ________ месяц _______ год ____________ время (час, минуты)
12. Житель:
город
село
13. Место жительства*****: область/город республиканского значения _________________________________
район /город областного значения ____________________, населенный пункт _______________________,
домашний адрес ___________________________________________________________
14. Организация прикрепления _______________________________________________
15. Масса (вес) ребенка (мертворожденного) при рождении __________ г.
16. Рост ребенка (плода) при рождении ______ см.
17. Дата рождения матери: _____ дата __________ месяц __________ год
18. Семейное положение матери:
состоит в браке
не состоит в браке
вдова
разведена
неизвестно
19. Ребенок родился при сроке беременности _____ полных недель.
20. Которые по счету роды ___________.
21. Который по счету родившийся ребенок у матери ______.
22. Которая по счету беременность ___________.
23. Место смерти:
область /город республиканского значения _________________________________,
район /город областного значения _________________________________________,
населенный пункт ____________________________ __________________________,
медицинская организация ________________________________________________
_______________________________________________________________________

"Тірі туған, өлі туған және 5 жасқа дейінгі қайтыс болған балаларды есепке алу картасы" № 050/е нысаны
1. Картаның тіркеу нөмірі ________________________ ТМН
2. Тегі* _________________________________ аты ____________________________ әкесінің аты (бар болған жағдайда) ________________________
3. ЖИН _____________________________________________
4. Жынысы:
ер,
әйел,
анықталған жоқ**
5. Ұлты ***___________________________________________________
6. Жағдайы туу кезіндегі:
тірі туғандағы,
өлі туғандағы,
босануға дейінгі жағдайындағы
Босану кезіндегі
7. Туған күні _________ күні ________________ ай _____ жыл _________ уақыты (сағат, минут) ______________
7.1 Туған жері:
стационарда ****,
басқа жерде,
үйде
8. Ауыстырылды:
жаңа туғандар патологиясы және балалар стационарының шала туғандарды күтіп-бағу бөлімшесіне,
өңірлендірудің 3-деңгейі перзентхананың жаңа туғандар патологиясы және балалар стационарының шала туғандарды күтіп-бағу бөлімшесіне,
басқа стационарға.
9. Ауыстыру күні: _________ күні ________________ ай _____ жыл _______ уақыты (сағат, минут) _____________________________.
10. Шығарылды:
тұрғылықты жері бойынша учаскеге.
11. Шығарылған күні (қайтыс болған) ____ күні ________ ай _______ жыл ____________ уақыты (сағат, минут).
12. Тұрғын:
қала,
ауыл.
13. Тұрғылықты жері*****: облыс/республикалық маңызы бар қала _________________________________ аудан/облыстық маңызы бар қала _________________, елді мекен __________________, үй мекенжайы ______________________________________.
14. Тіркелген ұйым ____________________________________________________
15. Туған кезіндегі баланың массасы (салмағы) (өлі туған) __________
16. Туған кезіндегі баланың бойы (ұрықтың) ______
17. Анасының туған күні: _____күні __________ай __________жыл
18. Анасының отбасы жағдайы:
некеде,
некеге тұрған жоқ,
жесір,
айырылысқан,
анықталмаған.
19. Жүктілік мерзімінде бала туды _____ толық аптасы.
19.1. Босанудың саны ___________.
20. Анасында нешінші туған бала ______.
20.1. Нешінші жүктілік ___________.
21. Қайтыс болған жері: облыс/ республикалық маңызы бар қала ______________________________________________, аудан/облыстық маңызы бар қала _________________________________, елді мекен ____________________________________, медициналық ұйым ______________________________________________________________.
22. Қайтыс болған уақыты (өлі туған):
стационарда,
үйде,
балалар үйінде,
перзентханада,
басқа жерде.
23. Перзентхана бөлімшесінде қайтыс болған жағдай:
перзентхана бөлімшесінде бір тәулікке дейін болып қайтыс болуы;
стационарда:
стационарда бір тәулікке дейін болып қайтыс болуы.

24. Смерть (мертворождение) наступила:
в стационаре
на дому
в доме ребенка
в родильном доме
в другом месте
25. При наступлении смерти в родильном отделении:
умер до суток пребывания в родильном отделении
в стационаре:
умер до суток пребывания в стационаре
26. Смерть ребенка (мертворождение) произошла от:
заболевания
несчастного случая
убийства
не установлено
27. При наступлении смерти ребенка (мертворождения) в стационаре и родильном доме указать уровень регионализации перинатальной помощи МО: 1, 2, 3, 4.
28. Причина смерти по МКБ-10 умершего ребенка и мертворожденного******:
Клинический диагноз
Патологоанатомический диагноз
код МКБ-10
Состояние здоровья матери
d)
е)
29. Предотвратимость смерти*******:
нет
да
условно предотвратима
Наименование медицинской организации
Предотвратимость смерти
да
Условно предотвратима
30. Наименование организации здравоохранения, выдавшей медицинское свидетельство о смерти:
________________________________________________________________________________
31. Ф.И.О. (при его наличии) медицинского работника, выдавшего медицинское свидетельство о смерти:
________________________________________________________________________________
Дата заполнения карты "_____" _______________ 20____ год
Ф.И.О. (при его наличии) оператора___________________________________________
дата ввода карты "_____" _____________ 20____ ____ год
Примечание:
* - для мертворожденных записывается фамилия матери, при невозможности установления матери - указывается как неизвестный;
** - для случаев перинатальной смертности;
*** - национальность ребенка записывается при перинатальной смертности по национальности матери, в других случаях по устному заявлению родителей;
**** - при рождении в родильном доме указать уровень регионализации 1, 2, 3, 4 (республиканская клиника);
***** - место жительства ребенка при перинатальной смертности записывается по месту жительства матери. Для жителей дальнего и ближнего зарубежья указывается только страна;
****** - а) основное заболевание или состояние ребенка (плода), явившееся причиной смерти (указать одно заболевание),
b) другие заболевания или состояния у ребенка (плода),
c) основное заболевание или состояние матери (состояние последа), обусловившее причину смерти ребенка (плода),
d) другие заболевания матери (состояние последа), способствующие смерти ребенка (плода),
e) другие сопутствующие состояния;
******* - предотвратимость смерти определяется экспертами МЗ РК. При наступлении смерти, если смерть была предотвратима или условно предотвратима, то указывается медицинская организация, на уровне которой смерть была предотвратима. Указывается несколько организаций.

24. Баланың қайтыс болу себептері (өлі туған):
аурудан,
жазатайым оқиғадан,
өлтіріп алудан,
белгіленген жоқ.
24.1. Баланың стационарда және перзентханада қайтыс болу (өлі туған) жағдайында МҰ перинаталды көмектің өңірлендіру деңгейі: 1, 2, 3, 4.
25. 10-АХЖ бойынша өлім себептері қайтыс болған және өлі туған баланың ******:
Клиникалық диагнозы
Патологоанатомиялық диагнозы
10- АХЖ коды
а)
b)
с)
Анасының денсаулығының жай-күйі
d)
е)
26. Өлімнің алдын алу*******:
жоқ
иә
шартты алдын алу
Медициналық ұйымның атауы
Өлімнің алдын алу
Иә
Шартты алдын алу
а)
b)
с)
27. Стационарда және перзентханада бала қайтыс болған кезде (өлі туу) МҰ перинаталдық көмегін өңірлендіру деңгейін көрсету керек: 1, 2, 3, 4. ____________________________________________________________
28. Қайтыс болу туралы дәрігерлік куәлік берген медицина қызметкерінің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда): ____________________________________________________________
Картаны толтыру күні "_____" _______________ 20____ жылы.
Оператордың Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) _____________________________________ _______________________ картаны енгізу күні "_____" _____________ 20____ жылы.
Ескерту:
* - өлі туғандарға анасының тегі жазылады, анасын белгілеу мүмкіншілігі болмаған жағдайда белгісіз деп көрсетіледі;
** - перинаталдық өлім жағдайы үшін;
*** - перинаталдық өлім кезінде баланың ұлты, анасының ұлты бойынша жазылады, басқа жағдайда ата-анасының ауызша берген жауабы бойынша;
**** - перзентханада туған жағдайда өңірлендіру деңгейі 1, 2, 3, 4 (республиканская клиника);
***** - перинаталды өлім-жітімі кезінде баланың тұрғылықты жері, анасының тұрғылықты жері бойынша жазылды. Таяу және қиыр шет елдердің тұрғындары үшін, елдің атауы ғана көрсетіледі;
****** - а) өлім-жітім себептері болып табылатын (бір ауруды көрсету), баланың (ұрықтың) негізгі ауруы және жай-күйі,
b) баланың (ұрықтың) басқа ауруы немесе жай-күйі,
c) баланың өлім-жітімінің себептеріне негізделетін (ұрықтың), анасының негізгі ауруы немесе жай-күйі (одан кейінгі жай-күйі),
d) ананың басқа аурулары (одан кейінгі жай-күйі),
e) басқа қосымша жай-күйі;
*******- өлім-жітімнің алдын алуын ҚР ДСӘДМ сарапшылары анықтайды. Егер де өлім-жітімнің алдын алу немесе шартты алдын алу жағдайы болған жағдайда, медициналық ұйым көрсетіледі, оның деңгейінде өлім-жітімінің алдын ала алынған болса. Бірнеше ұйым көрсетіледі.

Список сокращений формы № 050/у "Карта учета родившегося живым, мертворожденного и умершего ребенка в возрасте до 5 лет":
1
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
2
МКБ-10
Международная классификация болезней
3
РМН
Регистрационный медицинский номер
4
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Форма № 051/у "Карта учета материнской смертности"
1. Регистрационный № карты ___________ РМН:
2. Карта:
первичная
вторичная
3. Фамилия ___________ имя _________ отчество (при его наличии) _______________
4. Национальность _________________________________________________________
5. Дата рождения _____ число __________________ месяц ________ год
6. Возраст (полных лет) ____________________________
7. ИИН __________________________________________
8. Дата смерти _____ число _________________ месяц _________ год
9. Житель:
города
села
10. Место жительства: область/город республиканского значения
_______________________________________________________________________________,
район/город областного значения __________________________________________________
населенный пункт ________________________________________________________,
домашний адрес ___________________________________________________________
11. Организация прикрепления _______________________________________________
12. Место смерти: область/город республиканского значения
_______________________________________________________________________________
район/ город областного значения ____________________________________________
населенный пункт ________________________________________________________.
13. Дата взятия на учет по беременности _____________________________________.
14. Организация, в которой состояла на учете по беременности ___________________
15. Дата родоразрешения, аборта _____ число _________________ месяц _________ год
16. Место родоразрешения, аборта, в т.ч. с учетом уровня регионализации:
в стационаре (1,2,3,4***),
на дому
в другом месте
17. Срок беременности _____ полных недель
18. Смерть наступила в период:
беременности
в процессе родов/аборта
послеродовой/послеабортный
19. Количество прожитых дней при наступлении смерти в
послеродовой) период:
в течение 42 дней после родов
аборта
от 43 до 365 дней после родов
20. Которая по счету беременность _______.
21. Которые по счету роды _____________.
22. Смерть наступила:
в стационаре
на дому
в другом месте
23. Смерть наступила в результате:
аборт
внематочная беременность
заболевания, связанные с беременностью
заболевания, не связанные с беременностью
23.1. При наступлении смерти в организациях родовспоможения указать уровень регионализации МО: 1, 2, 3, 4***
24.
Диагноз клинический:
код МКБ -10
25.
Причина смерти (патологоанатомический диагноз) по МКБ-10
код МКБ -10

№ 050/е "Тірі туған, өлі туған және 5 жасқа дейінгі қайтыс болған балаларды есепке алу картасы" нысанының қысқартылымдары:
1
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
2
АХЖ-10
Аурулардың халықаралық жіктемесі 10 қаралым
3
МТН
Медициналық нөмірді тіркеу
4
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
"Ана өлім-жітімін есепке алу картасы" № 051/е нысаны
1. Картаның тіркеу нөмірі ___________ МТН:
2. Карта:
Бірінші рет,
Екінші рет
3. Тегі _____________аты_________әкесінің аты (бар болған жағдайда) ____________
4. Ұлты ___________________________________________________________________
5. Туған күні ______________________айы ________жылы
6. Жасы толық жасы __________________
7. ЖСН __________________________________________
8. Қайтыс болған күні _____________________ айы _________ жылы;
9. Тұрғыны:
Қала
Ауыл
10. Тұрғылықты жері: облыс/республикалық маңызы бар қала ____________________________, аудан/облыстық маңызы бар қала ________________елді мекен ______________________, үйінің мекенжайы ___________________________________.
11. Тіркеу ұйымы _______________________________________________________
12. Қайтыс болған жері: облыс/ республикалық маңызы бар қала ____________________________ аудан/облыстық маңызы бар қала __________________елді мекен __________________________________________________________________________.
13. Жүктілігі бойынша тіркеуге алынған күні (мерзімі _______ толық апта) _____________________________.
14. Жүктілігі бойынша тіркеуде тұрған ұйым __________________________________.
15. Босандыру күні, аборт _____ күні _________________ айы _________ жылы.
16. Босандыру орны, аборт, соның ішінде өңірлендіру деңгейін ескере отырып:
стационарда, (1,2,3,4***),
үйде,
басқа жерде.
17. Жүктілік мерзімі _____ толық апта.
18. Өлім:
Жүктілік,
Босану/аборт кезінде,
Босанғаннан/аборттан кейін.
19. Босанғаннан кейінгі кезеңде қайтыс болған жағдайда өмір сүрген күндерінің саны:
босанғаннан кейін 42 күн ішінде
аборт,
босанғаннан кейін 43 күннен 365 күнге дейін.
20. Жүктілігінің саны _______.
21. Босануының саны _____________.
22. Өлім:
стационарда,
үйде
асқа жерде.
23. Өлім:
аборт,
жатырдан тыс жүктілік,
жүктілікке байланысты аурулар,
жүктілікке байланысты емес аурулар.
23.1. Босандыру ұйымдарында қайтыс болған кезде өңірлендіру деңгейі көрсетілсін: 1, 2, 3, 4***).
24.
Клиникалық диагноз
10-АХЖ коды
а)
b)
с)
25.
Қайтыс болу себебі 10-АХЖ бойынша патологиялық-анатомиялық диагноз
10-АХЖ коды
а)
b)
с)
d)

26. Предотвратимость смерти**:
нет
да
условно предотвратима
Наименование медицинской организации
Предотвратимость смерти
да
Условно предотвратима
27. Наименование организации здравоохранения, выдавшей врачебное свидетельство о смерти:
_______________________________________________________________________
28. Ф.И.О. (при его наличии) медицинского работника, выдавшего врачебное свидетельство о смерти:
______________________________________________________________________________
Дата заполнения карты "____" _______________ 20____ год
Ф.И.О. (при его наличии) оператора _______________________________
________________________________
Дата ввода карты "____" ____________ 20____ год
Примечание:
а) болезнь или состояние, непосредственно приведшее к смерти, в части анамнеза, получала ли дородовую помощь, была ли у нее артериальная гипертензия, была ли у нее анемия, было ли у нее неправильное положение плода, было ли у нее ранее кесарево сечение, какой у нее ВИЧ статус;
b) патологические состояния, приведшие к возникновению непосредственной причины;
c) основная причина смерти;
d) прочие важные состояния, способствовавшие смерти, но не связанные с болезнью или патологическим состоянием, приведшим к ней, при направлении умершей направлена в другую организацию, указывается сколько времени в часах составило время в пути следования до направленной медицинской организации, также указывается получение умершей медицинской помощи или акушерского/хирургического вмешательства до наступления смерти, при этом указывается процедура или вмешательство.
**- предотвратимость смерти определяется экспертами МЗ РК. При предотвратимой или условно предотвратимой смерти указывается медицинская организация, на уровне которой смерть была предотвратима. Указывается несколько организаций.
***- 4- цифровое определение республиканских клиник, научных центров, НИИ.
Список сокращений формы № 051/у "Карта учета материнской смертности":
1
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
2
МКБ-10
Международная классификация болезней 10-го пересмотра
3
РМН
Регистрационный медицинский номер
4
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Приложение 3 к приказу
Исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 30 октября 2020 года
№ ҚР ДСМ-175/2020
Формы медицинской учетной документации, используемые в амбулаторно - поликлинических организациях
Сноска. Формы медицинской учетной документации - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 23.11.2022 № ҚР ДСМ-136 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма № 052/у "Медицинская карта амбулаторного пациента" № ____
Общая часть.
Паспортные данные

26. Өлімнің алдын алу**:
жоқ
бар
Шартты түрде алдын алу
Медициналық ұйымның атауы
Өлімнің алдын алу
(да)
Шартты түрде алдын алу
а)
b)
с)
27. Өлім туралы дәрігерлік куәлікті берген денсаулық және әлеуметтік даму ұйымының атауы:
________________________________________________________________
28. Өлім туралы дәрігерлік куәлікті берген медициналық қызметкердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда):
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
Картаны толтыру күні "____" _______________ 20____ жыл.
Оператордың Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) _______________________________ ________________________________картаны бастау күні "____" ____________ 20____ жыл.
Ескерту:
а) тікелей өлімге әкелген ауру немесе жағдай, анамнез бойынша, босану алдында көмек алды ма, артериялық гипертензия, анемия, болды ма, нәрестенің орналасуы дұрыс болды ма, кесар операциясы болды ма, АИТВ-мәртебесі қандай;
b) тікелей себептің пайда болуына әкелген патологиялық жағдай;
c) өлімнің негізгі себебі;
d) өлімге әкелген, бірақ аурумен немесе патологиялық жағдаймен байланысы жоқ басқа маңызды жағдайлар, қайтыс болған әйел басқа мекемеге жіберілді ме, ия болса, басқа медициналық мекемеге жету үшін кеткен уақыты қанша, қайтыс болған әйел өлімнің алдында медициналық көмек немесе акушерлік/хирургиялық әрекет алды ма, ия болған жағдайда, процедураны немесе әркетті көрсету керек.
**-өлімнің алдын алуды ҚР ДСӘДМ сарапшылары айқындайды. Егер өлімнің алдын алынса немесе шарты түрде алдын алынса өлімнің алды алынған медициналық ұйым көрсетіледі. Бірнеше ұйым көрсетіледі.
***- 4- республикалық клиникаларды, ғылыми орталықтарды, ҒЗИ санмен белгілеу.
№ 051/е "Ана өлім-жітімін есепке алу картасы" нысанының қысқартулары:
1
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
2
АХЖ-10
Аурулардың халықаралық жіктемесінің 10-шы қаралымы
3
МТН
Медициналық тіркеу нөмірі
4
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2020 жылғы 30 қазандағы
№ ҚР ДСМ-175/2020 бұйрығына
3-қосымша
Амбулаториялық-емханалық ұйымдарында қолданылатын медициналық есепке алу құжаттамасының нысандары
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 23.11.2022 № ҚР ДСМ-136 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Амбулаториялық пациенттің медициналық картасы" № 052/е нысаны № _____
Жалпы бөлім:
Төлқұжат деректері

1. ИИН
2. Ф.И.О. (при его наличии)
3. Дата рождения дата месяц год
4. Пол
мужской
женский
5. Возраст
6. Национальность
7. Житель
города
села
8. Гражданство
9. Адрес проживания
10. Место работы/учебы/детского учреждения
Должность Образование
11. Наименование страховой компании, № страхового полиса
12. Тип возмещения
13. Социальный статус
14. Повод обращения
Минимальные медицинские данные:
1. Группа крови. резус-фактор.
2. Аллергические реакции. код наименование
3. Физиологическое состояние пациента (беременность)
4. Дата проведения и результат скрининга на наследственную патологию новорожденных (фенилкетонурия, врожденный гипотиреоз, аудиологический скрининг)
5. Вредные привычки и риски для здоровья (при наличии)
6. Профилактические мероприятия, в том числе профилактические прививки
7. История болезней и нарушений
8. Список текущих проблем со здоровьем
9. Динамическое наблюдение
10. Группа инвалидности
11. Список принимаемых в настоящее время лекарственных средств
12. Антропометрические данные
13. Оценка риска падения
14. Оценка боли
15. Коммуникационный менеджмент (язык общения, жилищно-бытовые условия)
16. Инструктаж пациента.
Идентфикатор, Ф.И.О. (при его наличии) врача
Идентфикатор, Ф.И.О. (при его наличии) среднего медицинского работника
Индивидуальный план работы с семьей в организациях ПМСП
Организация:
№ Участка
Ф.И.О. (при его наличии) среднего медицинского работника, направляющей информацию и данные о ребенке и семье ID. Ф.И.О. (ПРИ ЕГО НАЛИЧИИ)
Ф.И.О. (при его наличии) социального работника, работающего с семьей ID. Ф.И.О. (ПРИ ЕГО НАЛИЧИИ)
из регистра МО
Дата начала реализации Плана:
Дата завершения реализации Плана:
Адрес проживания семьи:
Личные данные ребенка (детей):
Имя ребенка
Фамилия ребенка
Дата рождения (или ожидаемая дата рождения)
Пол
мужской
женский
Члены семьи, включая детей, вовлеченные в процесс планирования развития семьи (родители/опекуны, родственники, другие члены семьи):
Ф.И.О. (ПРИ ЕГО НАЛИЧИИ)
Кем приходится ребенку
Контактные данные:
1 Ф.И.О. (ПРИ ЕГО НАЛИЧИИ)
2
3
Представители государственных органов, НПО, местных социальных служб, вовлеченные в процесс планирования развития семьи:
Ф.И.О. (ПРИ ЕГО НАЛИЧИИ)
Организация
Контактные данные:
1 Ф.И.О. (ПРИ ЕГО НАЛИЧИИ)
из регистра МО
2
3
Вкладной лист 1
к медицинской карте
амбулаторного пациента
Патронаж новорожденного (младенца) на дому* *в 1 месяц жизни новорожденного проводится 1 раз в 7 дней, после месяца 1 раз в месяц согласно Стандарта организации оказания педиатрической помощи
Задачи осмотра новорожденного:
1. удостовериться в нормальной адаптации после рождения

1. ЖСН
2. Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
3. Туған күні/айы/жылы
4. Жынысы
☐ ер
☐ әйел
5. Жасы
6. Ұлты
7. Тұрғыны
қала
ауыл
8. Азаматтығы
9. Тұрғылықты мекенжайы
10. Жұмыс орны/оқу орны/балалар мекемесінің орны
Лауазымы Білімі
11. Сақтандыру компаниясының атауы, сақтандыру полисінің №
12. Өтеу түрі
13. Әлеуметтік мәртебесі
14. Келу себебі
Минималды медициналық деректер:
1. Қан тобы резус-фактор
2. Аллергиялық реакциялар. Код атауы
3. Пациенттің физиологиялық жай-күйі (жүктілік)
4. Жаңа туған нәрестелерді тұқым қуалайтын ауруларға скрининг (фенилкетонурия, туа біткен гипотиреоз, аудиологиялық скрининг) жүргізу күні мен нәтижесі
5. Зиянды әдеттер мен денсаулығы үшін тәуекелдер (бар болса)
6. Профилактикалық шаралар, оның ішінде профилактикалық екпелер
7. Аурулар тарихы мен бұзылыстары
8. Денсаулығына байланысты ағымдағы проблемалар тізімі
9. Динамикалық байқау
10. Мүгедектік тобы
11. Қазіргі уақытта қабылдайтын дәрілік препараттар тізімі
12. Антропометриялық деректері
13. Құлау қаупін бағалау
14. Ауырсынуды бағалау
15. Байланыс менеджменті (қарым-қатынас тілі, тұрғын-тұрмыстық жағдайлары)
16. Пациенттің нұсқамалығы
Дәрігердің идентфикаторы, Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Мейіргердің идентфикаторы, Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
МСАК ұйымдарда отбасы мен жеке жұмыс жоспары
Ұйым:
Учаске № ______________________ бала және отбасы туралы ақпаратты жіберген орта медицина қызметкерінің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) ______________________
Отбасымен жұмыс істейтін әлеуметтік қызметкерлердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) _______________________
Жоспарды іске асыру бойынша басталу күні:
Жоспарды іске асыру бойынша аяқталу күні:
Отбасының тұрғылықты мекенжайы:
Баланың жеке деректері (балалар):
Баланың есімі
Баланың тегі
Туған күні (немесе күтілетін туған күні)
Жынысы (√)
Ә□
Е □
Ә□
Е □
Ә□
Е □
Отбасын дамытуды жоспарлау процесіне тартылған балаларды қоса алғанда, (ата-аналар/қамқоршылар, туыстар, басқа да отбасы мүшелері) отбасы мүшелері:
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Балаға кім болып келеді
Байланыс деректері:
1
2
3
Отбасын дамытуды жоспарлау процесіне тартылған мемлекеттік органдардың, ҮЕҰ, жергілікті әлеуметтік қызметтердің өкілдері:
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Ұйым
Байланыс деректері:
1 Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
МҰ тіркелімінен
2
3
Амбулаториялық пациенттің
медициналық картасына
1-қосымша парақ
Жаңа туған нәрестенің (сәбидің) үйдегі патронажы * Педиатриялық көмек көрсетуді ұйымдастыру стандартына сәйкес жаңа туған нәрестенің 1-айында 7 күнде 1 рет, айдан соң айына 1 рет
Жаңа туған нәрестені қарап-тексеру міндеттері:
1. Туғаннан кейін қалыпты бейімделуге көз жеткізу

2. проверить на наличие опасных симптомов
3. оценить рост и развитие
4. проверить, нет ли врожденных пороков развития
Дата осмотра
Возраст: .
Температура
При рождении:
Вес: кг
Рост см
ИМТ
Окружность головы
см
Жалобы матери:
Оцените признаки опасности.
Анамнез.
Отягощенный анамнез:
да
нет
Оцените функцию черепно-мозговых нервов (движения языка, движения глаз, наличие глоточного рефлекса);
Проверьте рефлексы (на симметричность): Поисковый; Сосательный; Хватательный; Моро; Автоматической походки
Осмотр лица: (симметричность, признаки дизморфизма, реакция зрачков на свет, размер, форма, состояние роговицы)
Кожа: (в норме розовая или интенсивно розовая)
Слизистые ротовой полости ________ конъюнктивы ______________
Мышечный тонус _______________________________ (в норме гипертонус верхних и нижних конечностей и гипотонус туловища и шеи; руки и ноги ребенка согнуты и прижаты к туловищу, кисти сжаты в кулачок "флексорная поза")
Видимые врожденные пороки
Костная система __________________________________________________________
форма головы _____________________швы ____________________________________
большой родничок ____________________
малый родничок___________________________
оцените суставы: ___________________________________ движения, размер, симметричность, нет ли повреждения плечевого сплетения, ключицы на предмет перелома; нет ли врожденного вывиха бедра, деформация стопы
Органы дыхания: _____________________________________
Частота дыхания (ЧД ) _____________ (в норме 30 - 60/мин)
Органы ССС: частота сердечных сокращений (ЧСС)_______ (в норме более 100 /мин);
Сердечный ритм ________________________; Сердечные шумы _______________;
Пальпация бедренного пульса_______________________ (в норме симметрично с
двух сторон)
Органы пищеварения: живот ____________Печень____________ Селезенка ______
Половые органы (грыжи, признаки половой двойственности) ____________________
Пуповина_______________________________________________________
(пуповинный остаток начинает спадаться в первые сутки после рождения, затем
подсыхает и отпадает обычно после 7-10 дня, не требует дополнительной обработки
при условии содержания в чистоте)
Мочеиспускание _________________ (в норме частота не менее 6 раз при адекватном
вскармливании);
Стул ______________________ (в норме золотисто-желтый, кашицеобразный, с
кисловатым запахом)
Определите, есть ли проблемы кормления, проблемы питания:
• Есть ли у Вас трудности при кормлении?
да
нет
• Ребенок кормится грудью?
да
нет
• Если Да, сколько раз за 24 часа? _______ раз
• Вы кормите грудью ночью?
да
нет
• Получает ли ребенок другую пищу или жидкости?
да
нет
• Если Да, как часто? ____________ раз в сутки и чем
Пользуетесь при кормлении: .

2. Қауіпті симптомдардың болуын тексеру
3. Бойы мен дамуын бағалау
4. Туа біткен даму ақаулардың бар-жоғын тексеру
Қарап-тексеру күні
Жасы:
Температурасы
Туғандағы:
Дене салмағы: кг
Бойы см
ДСИ
Басының айналымы
см
Анасының шағымдары:
Қауіптің себебін бағалаңыз
Анамнез
Ауыр анамнез:
Иә
Жоқ
Бас сүйек – ми нервтерінің қызметін бағалаңыз (тілдің қозғалысы, көздің қозғалысы, жұту рефлекстің болуы);
Рефлекстерді тексеріңіз (симметрияға): іздеу; ему; ұстау; Моро; автоматтандырылған жүру;
Бетін қарап-тескеру: (симметриялығы, дизморфизм белгілері, көз қарашығының жарыққа реакциясы, мөлдірқабықтың көлемі, пішіні, жағдайы)
Тері: (қалыпта, қызғылт немесе қарқынды қызғылт)
Ауыз қуысының шырышы ________ конъюнктивалар ______________
Бұлшық ет тонусы _______________________________
(қалыпта аяқ-қолдың қалыпты гипертонусы және дене мен мойынның гипотонусы; баланың аяқ-қолы бүктеліп, денесіне қысылған, қолы жұдырыққа түйілген "рефлексорлық қалып")
Көрінетін туабіткен ақаулары
Сүйек жүйесі______________________________________________________________
Бас пішіні _____________________жігі ________________________________________
Үлкен еңбегі____________________
кіші еңбегі___________________________
Буынды бағалаңыз: ___________________________________ қозғалысы,
көлемі, симметриялығы, иық өрімінің зақымдалуын, бұғананың сынуын; жамбастың туа біткен шығуын, табанның деформациясын тексеру
Тыныс алу ағзалары: _____________________________________
Тыныс алу жиілігі (ТЖ) _____________ (қалыпта 30-60/мин)
ЖЖЖ азғалары: жүрек жиырылуының жиілігі (ЖЖЖ)_____________ (қалыпта 100/мин);
Жүрек ырғағы________________________; Жүрек шуылы_______________;
Жамбас пульсын пальпациялау _______________________ (қалыптысы екі жақтан симметриялысы)
Асқорыту ағзалары: іш ____________бауыр ____________ көкбауыр ______
Жыныстық ағзалар (жарықтар, қос жыныстық белгілері) ____________________
Кіндік_______________________________________________________
(кіндік қалдығы туғаннан кейін бірінші тәулікте түсе бастап, құрғайды және таза ұстаған жағдайда 7-10 күннен кейін түседі, егер тазалықта болса қосымша өңдеуді қажет етпейді)
Несеп шығару _________________ (қалыптысы дұрыс емізу кезінде 6 реттен кем емес жиілікте);
Нәжіс______________________ (қалыпта алтын түсті-сарғыш, ботқа тәрізді, қышқыл иісі бар)
Тамақтандырумен байланысты проблемалардың бар-жоғын анықтаңыз:
• Тамақтандыруда қиындық бар ма?
Иә
Жоқ
• Бала емшек сүтімен тамақтанады ма?
Иә
Жоқ
• Егер иә болса, 24 сағатта неше рет?_______
• Түнде емшек сүтімен тамақтандырасыз ба?
Иә
Жоқ
• Бала басқа тамақ немесе сұйықтық ішеді ме?
Иә
Жоқ
• Егер иә болса, жиілігі қанша? тәулігіне ____________ рет және немен
Тамақтандыру кезінде қолданасыз:

Если младенцу меньше 1 месяца, или если есть какие-либо трудности при кормлении (трудности с грудным вскармливанием; если он/она кормится грудью менее 8 раз в сутки; получает другие виды пищи или жидкости; или имеет низкий вес для своего возраста):
Оцените кормление грудью:
Кормился ли младенец грудью в течение последнего часа?
Если младенца не кормили в течение последнего часа, попросите мать приложить его к груди. Наблюдайте за кормлением 4 минуты.
• Способен ли ребенок брать грудь? Для проверки прикладывания посмотрите на:
- Подбородок касается груди
да
нет
- Рот широко раскрыт
да
нет
- Нижняя губа вывернута наружу
да
нет
- Большая часть ареолы видна сверху, а не снизу рта
да
нет
• Эффективно ли сосет младенец (делает медленные глубокие сосательные движения с паузами)? .
- Ищите язвы или белые пятна во рту (молочница)
да
нет
Оцените уход в целях развития:
- Как Вы играете с Вашим ребенком?
- Как Вы общаетесь с Вашим ребенком?
Проблемы развития
Проверьте прививочный статус младенца:
Подчеркните прививки, которые ребенок получает сегодня:
Гепатит В 1- 0
БЦЖ__________
Визит для следующей прививки
ОЦЕНКА УХОДА: Наличие детской кроватки, предметов ухода, одежды ребенка
Гигиена помещения (регулярность влажной уборки, курение в комнате, светлое, теплое помещение - t не менее 25 °С)
Гигиена ребенка
Проблемы ухода
Оценка здоровья матери:
1. Осмотр молочных желез:
Проблемы
2. Симптомы послеродовой депрессии (обращать внимание при каждом визите):
1. глубокая тревожность и беспокойство
2. глубокая печаль
3. частые слезы
4. ощущение неспособности заботиться о ребенке
5. чувство вины
6. приступы паники
7. стресс и раздражительность
8. утомляемость и недостаток энергии
9. неспособность к сосредоточению внимания
10. нарушение сна
11. проблемы с аппетитом
12. потеря интереса к сексу
13. ощущение беспомощности и безнадежности
14. антипатия к ребенку
Советы по ведению послеродовой депрессии:
1. позаботиться о ребенке, отложив другие виды деятельности
2. рассказать членам семьи, о том, что происходит с ней
3. создать атмосферу, при которой ребенок будет в центре внимания
4. чаще прикасаться к ребенку
5. думать о ребенке
6. чаще выходить на улицу и двигаться
7. хорошо питаться
8. заботиться о себе
9. вести дневник
10. если эти меры не помогают, обратиться к соответствующему специалисту
Заключение:
Рекомендации:
- Преимущества и практика грудного вскармливания
- Обеспечение исключительно грудного вскармливания
- Техника сцеживания грудного молока (при наличии)
- Оптимальное питание матери.
- Личная гигиена матери
- Требования к помещению и предметам ухода за новорожденным
- Безопасная среда (требования к выбору одежды, предметов ухода за новорожденным и игрушек), поведение родителей для профилактики травматизма и несчастного случая)
- Уход за новорожденным, режим прогулок. Гигиенические ванны
- Правила поведения и уход при болезни ребенка (опасные признаки).
- Информирование матери о графике работы врача и координатах медицинской организации (МО)
- Привлечение отца к уходу (например: во время купания, переодевания).
- Другие рекомендации
- Правила поведения и уход при болезни ребенка (опасные признаки, кормление и питьевой режим).
- Стимуляция психосоциального развития
- Уход за новорожденным, режим прогулок
- Безопасная среда (требования к выбору одежды, предметов ухода за новорожденным и игрушек) и поведение
- родителей для профилактики травматизма и несчастного случая
- Профилактика микронутриентной недостаточности (железо, витамин А, йод, цинк)
- Оптимальное питание и режим сна/отдыха кормящей матери.
- Безопасная среда (требования к выбору одежды, предметов ухода за новорожденным и игрушек) и поведение родителей для профилактики травматизма и несчастного случая
- Обучение опасным признакам болезни у ребенка, при которых мать немедленно обращается к врачу: не может пить или сосать грудь, рвота после каждого приема пищи или питья, судороги, летаргичен или без сознания
Идентфикатор/Ф.И.О. (при его наличии) врача
Идентфикатор/Ф.И.О. (при его наличии) среднего медицинского работника
Вкладной лист 2
к медицинской карте
амбулаторного пациента
Оценка развития ребенка на приеме врачом и среднего медицинского работника* *До года ведется ежемесячно, после года до согласно Стандарта организации оказания педиатрической помощи
Дата осмотра
Возраст:
Температура
Вес г.
Рост см.
ИМТ
Окружность головы
см
Оцените физическое развитие, используя графики:
Жалобы матери:
Осмотр ребенка:
Кожа: Пуповина
Слизистые ротовой полости
Зев
Конъюнктивы
Большой родничок
Органы дыхания:
Частота дыхания
Органы ССС: частота сердечных сокращений (ЧСС)
Сердечный ритм;
Сердечные шумы;
Органы пищеварения: живот
печень
селезенка
Мочеиспускание; Стул
Диагноз:
Определите, есть ли проблемы кормления проблемы питания
• Есть ли у Вас трудности при кормлении?
да
нет
• Ребенок кормится грудью?
да
нет
• Если Да, сколько раз за 24 часа? _______ раз
• Вы кормите грудью ночью?
да
нет
• Получает ли ребенок другую пищу или жидкости?
да
нет
• Если Да, как часто? ____________ раз в сутки и чем пользуетесь при кормлении: .

Егер жаңа туған нәресте 1 айға жетпесе немесе тамақтандыруда қандай да бір қиындық болса (емшекпен емізумен байланысты қиындықтар; егер нәресте емшекпен тәулігіне 8-ден кем емсе; басқа тамақ немесе сұйықтық ішссе; немесе өзінің жасына төмен салмағы болса):
Емшек сүтімен тамақтандыруды бағалаңыз:
Жаңа туған нәресте соңғы сағатта емшек сүтімен тамақтанды ма?
Егер жаңа туған нәрестені соңғы сағатта тамақтандырмаса, анасынан оны кеудесіне салуды сұраңыз. Емізуді 4 минут бойы бақылаңыз.
• Бала емшекті еме алады ма? Тексеру үшін мыналарға қараңыз:
- Иегі емшекке тиеді ме?
Иә
Жоқ
- Аузы кең ашылған
Иә
Жоқ
- Астынғы еріні сыртқа айналдырылған
Иә
Жоқ
- Ареоланың үлкен бөлігі ауыздың астынан емес, үстінен көрінеді
Иә
Жоқ
• Жаңа туған нәресте жақсы емеді ме? (үзіліспен баяу терең ему қимылдарын жасайды)
• Аузында ойық жара немесе ақтаңдақтарды (уылу) іздеңіз
Иә
Жоқ
Даму мақсатында күтімді бағалаңыз
• Сіз балаңызбен қалай ойнайсыз?
• Сіз балаңызбен қалай сөйлесесіз?
Даму проблемалары
Нәрестенің екпе статусын тексеріңіз:
Баланың бүгін алатын екпесін астын сызыңыз:
1-0 В гепатиті
БЦЖ__________
Келесі екпеге келу күні
КҮТУ БАҒАСЫ: баланың бесігі, күту заттары, киімінің болуы
Үй-жайдың гигиенасы (сумен жинау жиілігі, бөлмеде темекі шегу, жарық, жылы, t-25 оС төмен емес үй-жай)
Баланың гигиенасы
Күту проблемалары
Ана денсаулығын бағалау:
1. Сүт бездерін қарап-тексеру:
Проблемалар
2. Босанудан кейінгі депрессияның белгілері (әрбір келген кезде назар аудару керек):
1. қатты үрей және алаңдау
2. терең мұңды
3. жиі жылау
4. балаға күтім көрсете алмайтын сезімнің болуы
5. айыптылық кінәнің болуы
6. байбалам ұстамасы
7. есеңгіреу және ашуланшақтық
8. шаршағыштық және энергия жеткіліксіздігі
9. назар аударуға қабілетсіздігі
10. ұйқының бұзылуы
11. тәбеттің болмауы
12. секске қызығушылықтың жоғалуы
13. дәрменсіздікті және үмітсіздікті сезіну
14. балаға сүйкімсіздік
Босанудан кейінгі депрессияны жүргізу бойынша кеңестер:
1. барлық жұмысты тастап балаға күтім жасау
2. отбасы мүшелеріне әйелдің жағдайын түсіндіру
3. бала назарда болу үшін жағдай жасау
4. баланы жиі ұстау
5. бала туралы ойлау
6. далаға жиі шығу және қимылдау
7. жақсы тамақтану
8. өзіне күтім жасау
9. күнделік жүргізу
10. егер осы іс-шаралар көмектеспесе, тиісті маманға қаралу қажет
Қорытынды:
Ұсыныстар:
- Емшек сүтімен тамақтандырудың басымдылығы және практикасы
- Тек емшек сүтімен тамақтандыруды қамтамасыз ету
- Емшек сүтін сауып тастау техникасы (қажет болғанда)
- Ананың тиімді тамақтануы
- Ананың жеке гигиенасы
- Үй-жайға және жаңа туған нәрестені күту заттарына қойылған талаптар
- Қауіпсіз орта (жаңа туған нәрестенің киіміне, күту заттарына және ойыншықтарына қойылған талаптар, жарақат пен оқыс жағдайды профилактикалау үшін ата-аналардың мінез-құлқы)
- Жаңа туған нәресте күтімі, серуендеу режимі. Гигиеналық ванналар
- Бала сырқаттанғанда мінез-құлық және оны күту қағидалары (қауіп себептері)
- Ананы дәрігердің жұмыс кестесі мен медициналық ұйымның (МҰ) координаттары туралы хабардар ету
- Әкесін бала күтіміне қатыстыру (мысалы: шомылу, киім ауыстыру кезінде).
- Басқа ұсыныстар
- Бала сырқаттанғанда мінез-құлық және оны күту қағидалары (қауіп себептері, тамақтандыру және ішу режимі).
- Психоәлеуметтік дамуды ынталандыру
- Жаңа туған нәрестеге күтім, серуендеу режимі.
- Қауіпсіз орта (жаңа туған нәрестенің киіміне, күту заттарына және ойыншықтарына қойылған талаптар)
жарақат пен оқыс жағдайды профилактикалау үшін ата-аналар
- Микронутриент жетіспеушілігін профилактикалау (темір, А дәрумені, йод, мырыш)
-Тамақтандыратын ананың оңтайлы тамақтануы мен ұйқы/демалу режимі
Қауіпсіз орта (жаңа туған нәрестенің киіміне, күту заттарына және ойыншықтарына қойылған талаптар) және
жарақат пен оқыс жағдайды профилактикалау үшін ата-аналар мінез-құлқы
- Баладағы қауіпті аурулардың белгісінде ананың тез арада дәрігерге баруын үйрету: емшек сүтін іше немесе еме алмайды, әрбір тамақтанғаннан немесе ішкеннен кейін құсу, сіреспе, летаргиялық немесе ес-түссіз
Идентфикатор/ дәрігердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Идентфикатор/ орта медицина қызметкерінің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Амбулаториялық пациенттің
медициналық картасына
2-қосымша парақ
Дәрігер мен орта медицина қызметкері қабылдау кезінде баланың дамуын бағалау * бір жасқа дейін ай сайын 1 рет, бір жастан асқан соң бекітілген Педиатриялық көмек көрсетуді ұйымдастыру стандартына сәйкес жүргізіледі
Қарап-тексеру күні
Жасы: _____
Дене қызуы ________
Дене салмағы _______г.
Бойы ____ см.
ДСИ ________
Басының айналымы ____см
Сызбаны қолдана отырып, физикалық дамуды бағалаңыз:
Анасының шағымдары:
Баланы қарап-тексеру:
Терісі: Кіндік _______________________________________________
Ауыз қуысының шырышы ________________ Аңқа _____________
Коньюктивалары _____________________________________
Үлкен еңбек ____________________________________________
Тыныс алу ағзалары:
Тыныс алу жиілігі _______
Жүрек-тамыр жүйесі (ЖТЖ) ағзалары: жүрек соғысының жиілігі (ЖЖЖ) _____________;
Жүрек соғуының ырғағы__________________; Жүрек шуылдары_______________;
Асқорыту ағзалары: іш ____________бауыр ____________ көкбауыр ______
Несеп шығару _________________;
Нәжіс______________________
Диагноз:
Тамақтандырумен байланысты проблемалардың бар-жоғын анықтаңыз
тамақтандыру проблемалары
• Сізде тамақтандыруда қиындық бар ма?
Иә
Жоқ
• Бала емшек сүтімен тамақтанады ма?
Иә
Жоқ
• Егер иә болса, 24 сағатта неше рет? _______
• Түнде емшек сүтімен тамақтандырасыз ба?
Иә
Жоқ
• Бала басқа тамақ немесе сұйықтық ішеді ме?
Иә
Жоқ
• Егер иә болса, жиілігі қанша? тәулігіне ____________рет және тамақтандыруда не қолданасыз:

Если младенцу меньше 1 месяца, или если есть какие-либо трудности при кормлении (трудности с грудным вскармливанием; если он/она кормится грудью менее 8 раз в сутки; получает другие виды пищи или жидкости; или имеет низкий вес для своего возраста)
Если младенцу больше 6 месяцев:
1. Сколько основных приемов пищи для ПРИКОРМА в день? _______________
2. Сколько перекусов за день? __________________
3. Ценность перекусов: Питательная ______ Непитательная_______
4. Какое количество пищи съедает за один прием? ____________ мл.
5. Какова густота пищи? Густая ______ Негустая ______
6. На прошлой неделе ребенок ел:
7. Мясо/рыбу/субпродукты Да ____ Нет ____ сколько дней ____
8. Бобовые Да ____ Нет ____ сколько дней ____
9. Темно-зеленые и желтые овощи и фрукты Да ____ Нет ____ сколько дней
10. Даете ли Вы ребенку чай? Да ____ Нет ____
11. Чем Вы пользуетесь при кормлении: ____ бутылочкой ____ чашкой и ложкой ____
Проверьте прививочный статус:
Подчеркните прививки, которые нужно сделать сегодня
Гепатит В 1- 0
БЦЖ
АКДС 1+hib 1
Гепатит В 2
ОПВ-1
АКДС 2+ hib 2
Гепатит В 3
ОПВ-2
АКДС 3+ hib 3
ОПВ-3
ОПВ-0
Корь + краснуха + паротит
АКДС ревакцинация
HIB ревакцинация
Визит для следующей прививки
Профилактика рахита: неспецифическая (достаточная инсоляция во время прогулок), специфическая профилактика витамином Д (по показаниям) Доза ____ длительность
Психомоторное развитие:
До=
Др=
Ра=
Рп=
Н=
Э=
Оценка ухода в целях развития
Как Вы играете с ребенком?
Как Вы общаетесь с ребенком?
Не отстает
Отстает на ___________эпикризный срок
Проблемы ухода для развития
Оценка ухода:
1. Знает правила ухода ха пациентом ребенком и когда необходимо обратиться к медицинскому работнику
2. Выполняет рекомендации по питанию, развитию и уходу за ребенком согласно данным рекомендациям
3. Знает ли мать признаки опасности: .
Проблемы ухода
Признаки жестокого обращения с ребенком:
физическое насилие, пренебрежение, физическая и эмоциональная заброшенность
☐
да
☐ нет
Тревожные признаки, требующие специализированной помощи
- Возможная глухота или проблемы со зрением
- Ребенок не вступает в контакт.
- Затруднения в удерживании равновесия при ходьбе.
- Непонятные изменения в поведении ребенка, наличие следов физического насилия (особенно, если ребенок находится под присмотром других лиц)
- Плохой аппетит.
Проблемы
При выявлении тревожных признаков направить на консультацию узкого специалиста для выбора и обеспечения специализированной помощи (психолог, логопед)
Оценка питания и здоровья матери:
Консультирование по вопросам планирования семьи (лактационная аменорея, презервативы, ВМС)
Проблемы
Заключение:
Рекомендации:
- Практика исключительно грудного вскармливания.
- Оптимальное питание матери.
- Психосоциальное и моторное развитие соответственно возрасту (Памятка Матери).
- Массаж и гимнастика соответственно возрасту.

Егер сәби 1 айға жетпесе немесе тамақтандыруда қандай да бір қиындық болса (емшек сүтімен тамақтандыруға байланысты қиындықтар; егер ол емшек сүтімен тәулігіне 8-ден кем тамақтанса; басқа тамақ немесе сұйықтық түрлерін ішсе; немесе өзінің жасынан салмағы төмен болса)
Егер сәби 6 айдан асса:
1. Қосымша тағаммен тамақтандыру үшін тамақпен негізгі тамақтану күніне неше рет? _______________
2. Күніне қанша рет негізгі тамақтануға қоса әлденеді? ________________
3. Әлденудің құндылығы: Қоректі ______ Қорексіз _______
4. Бір қабылдағанда тамақтың қандай көлемін жейді? ____________ мл.
5. Тамақтың қоюлығы қандай? Қою ______ Сұйық______
6. Өткен аптада бала мынамен тамақтанды:
7. Ет/балық/ішек-бауыр Иә ____ Жоқ ____ неше күн ____
8. Бұршақ тұқымдастар Иә ____ Жоқ ____ неше күн ____
9. Жасыл және сары-қоңыр жемістер және көкөністер Иә ____ Жоқ ____ қанша күн
10. Балаңызға шәй бересіз бе? Иә ____ Жоқ ____
11. Тамақтандыру кезінде нені пайдаланасыз: бөтелке ____ шыныаяқ және қасық ___
Егілуін тексеріңіз:
Бүгін жасайтын екпелердің астын сызыңыз
Гепатит В 1- 0
БЦЖ
АКДС 1+hib 1
Гепатит В 2
ОПВ-1
АКДС 2+ hib 2
Гепатит В 3
ОПВ-2
АКДС 3+ hib 3
ОПВ-3
ОПВ-0
Қызылша + қызамық + паротит
АКДС ревакцинациясы
HIB ревакцинациясы
Келесі екпеге бару мерзімі
Мешелдің профилактикасы: өзіндік емес (серуендеу кезінде толық инсоляция), өзіндік Д витаминімен профилактикалак (көрсетілім бойынша)
Мөлшері ____ ұзақтығы
Психомоторлық даму:
До=
Др=
Ра=
Рп=
Н=
Э=
Даму мақсатында күтімді бағалау
Сіз балаңызбен қалай ойнайсыз?
Сіз балаңызбен қалай сөйлесесіз?
Қалмаған
___________ эпикриздік мерзімге қалып қойған
Даму үшін күтім көрсету проблемалары
Күтімді бағалау:
1. Науқас балаға күтім көрсету қағидасын және медицина қызметкеріне қашан бару керектігін біледі
2. Берілген нұсқаулықтарға сәйкес баланың тамақтануы,
дамуы және күтімі бойынша нұсқаулықтарды орындайды
3. Ана қауіп себептерін біледі ме?
Күтім көрсету проблемалары
Балаға қатыгез мінез көрсету себептері:
Физикалық жәбірлеу, жақтырмау, физикалық және эмоционалдық қараусыздық
иә
жоқ
Мамандандырылған көмекті қажет ететін қауіпті себептер
• Ықтимал кереңдік немесе көру проблемалары
• Бала байланысқа бармайды
• Жүргенде тепе-теңдікті қиын ұстау
• Баланың мінез-құлқындағы түсініксіз өзгертулер, физикалық жәбірлеу іздерінің болуы (әсіресе, егер бала басқа адамдардың қарауында болса)
• Тәбеттің нашарлауы
Проблемалар
Қауіпті себептер анықталғанда мамандандырылған көмекпен қамтамасыз ету және таңдау үшін бейінді маманның консультациясына жіберу (психолог, логопед)
Ананың тамақтануын және денсаулығын бағалау:
Отбасыны жоспарлау мәселелері туралы консультация беру (емізу кезінде етеккірдің болмауы, мүшеқаптар, ЖІС)
Проблемалар
Қорытынды:
Ұсыныстар:
• Тек емшек сүтімен тамақтандыру практикасы
• Ананың тиімді тамақтануы
• Жасына сәйкес психоәлеуметтік және қозғаушы даму (Ана жадынамасы)
• Жасына сәйкес массаж және гимнастика

- Ежедневные прогулки (1-2 раза в день) с достаточной инсоляцией, по показаниям специфическая профилактика витамином Д
- Правила поведения и уход при болезни ребенка (опасные признаки и когда необходимо обратиться за помощью, режим кормления и питья).
- Вакцинация (своевременность проведения, возможные реакции на прививку и поведение родителей, от каких инфекций защищают прививки)
- Безопасная среда и поведение родителей для профилактики травматизма и несчастного случая.
- Активное привлечение отца к уходу в целях развития ребенка.
- Ежемесячный осмотр на приеме у врача
- Консультация узких специалистов и лабораторных исследований по показаниям
- Другое
Идентфикатор/Ф.И.О. (при его наличии) врача
Идентфикатор/Ф.И.О. (при его наличии) среднего медицинского работника
Вкладной лист 3
к медицинской карте
амбулаторного пациента
Консультация специалиста
1. Дата и время осмотра
2. Вид консультации
3. Интерпретация результатов лабораторных анализов, дополнительных исследований
4. Диагноз код наименование.
5. Назначение необходимых услуг и лекарственных средств
6. Идентификатор врача, Ф.И.О. (при его наличии)
При наличии:
7. Записи консилиумов (содержат согласованную позицию по диагнозу, рекомендации обследованию и лечению. При особой позиции одного из участников консилиума, его мнение также регистрируется)
Вкладной лист 4
к медицинской карте
амбулаторного пациента
Протокол операции/процедуры/афереза
1. Дата и время
2. Показания к операции/процедуры/афереза
3. Клинический Диагноз
4. Анестезиологическое пособие
5. Протокол операции включая, как минимум:
5.1 Дату и время начала и окончания операции/процедуры/афереза
5.2 Течение (описание) операции/процедуры/афереза, включая технику выполнения
5.3 Участие консультантов во время операции/процедуры/афереза, рекомендации.
5.4 Проведение дополнительных методов исследования и лабораторных исследований
5.5 Исход операции, осложнения во время операции (если не было, необходимо указать "осложнений во время операции/процедуры/афереза не было")
5.6 Количество кровопотери (мл)
5.7 Код и наименование операции/процедуры/афереза
5.8 Диагноз после операции/процедуры/афереза
5.9 Рекомендации
5.10 Идентификатор и Ф.И.О. (при его наличии) оперирующего врача, ассистентов, анестезиолога и СМР
Вкладной лист 5
к медицинской карте
амбулаторного пациента
Динамическое (диспансерное) наблюдение пациента
1. Дата и время осмотра
2. Диагноз, согласно которого пациент подлежит динамическому (диспансерному) наблюдению код наименование.;
3. Период действия плана наблюдения по диагнозу:
Дата начала Дата окончания
4. План наблюдения:
Услуга (из тарификатора):
Планируемая дата проведения:
Дата выполнения:
5. Рекомендации:
Вкладной лист 6
к медицинской карте
амбулаторного пациента
Лист профилактических мероприятий

• Күн сайын серуендеу (күніне 1-2 рет) жеткілікті инсоляциямен, көрсетілімдер бойынша Д витаминімен арнайы профилактикалау
• Бала сырқаттанған жағдайда мінез-құлық және күтім қағидалары (қауіпті белгілер және көмекке жүгіну қажет болған кезде тамақтандыру және ішу режимі)
• Вакцинация (уақтылы егу, екпеге кері әсердің болуы және ата-ананың мінез-құлқы, екпелер қандай инфекциялардан қорғайды)
• Қауіпсіз орта және ата-аналардың жарақат пен жазатайым жағдайларды профилактикалауды үйрету
• Баланың даму мақстында әкесін бала күтіміне белсенді қатыстыру
• Ай сайын дәрігерде қарап-тексеру
• Көрсетілімдер бойынша бейінді мамандарда консультация алу және зертханалық зерттелу
• Басқа
Идентфикатор/ дәрігердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Идентфикатор/ орта медицина қызметкерінің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Амбулаториялық пациенттің
медициналық картасына
3-қосымша парақ
Маман консультациясы
1. Қарап-тексеру күні мен уақыты
2. Консультация түрі
3. Зертханалық және диагностикалық зерттеулердің нәтижесін түсіндіру
4. Диагноз атауының коды
5. Қажетті дәрілік заттар мен қызметтерді тағайындау
6. Дәрігердің идентификаторы, Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Бар болған жағдайда:
7. Консилиумдар жазбасы диагноз бойынша келісілген позициядан, зерттеп-қараудан және емдеу ұсынымдарынан тұрады. Консилиумға қатысушылардың бірінің ерекше позициясы болған жағдайда, оның пікірі де тіркеледі).
Амбулаториялық пациенттің медициналық картасына 4-қосымша парақ
Операция/рәсім/ аферез хаттамасы
1. Күні мен уақыты
2. Операция/рәсім/ аферезге көрсетілімдер
3. Клиникалық диагноз
4. Анестезиялық құрал
5. Операция/рәсім/ аферез хаттамасы, кем дегенде:
5.1 Операция/рәсім/ аферез басталған және аяқталған уақыты
5.2 Операция/рәсім/ аферез ағымы, орындау техникасын қоса алғанда
5.3 Операция/рәсім/ аферез кезінде консультанттардың қатысуы, ұсынымдары
5.4 Қосымша зертханалық зерттеулер және басқа зерттеудің әдістерін қолдану
5.5 Операцияның аяқталуы, Операция кезіндегі асқынулар (егер болмаса "Операция/рәсім/ аферез кезінде асқынулар болған жоқ" деп көрсету қажет)
5.6 Қан кетулер мөлшері
мл.
5.7 Операция/рәсім/ аферез коды мен атауы
5.8 Операция/рәсім/ аферезден кейінгі диагнозы
5.9 Ұсынымдар
5.10 Операция жасаған дәрігердің, асистенттер, анестезиолог пен ОМҚ идентификаторы және Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Амбулаториялық пациенттің
медициналық картасына
5-қосымша парақ
Пациентті динамикалық (диспансерлік) байқау
1. Қарап-тексеру күні мен уақыты
2. Пациент динамикалық (диспансерлік) байқауға жататын диагноз атауының коды;
3. Диагноз бойынша байқау жоспарының қолданылу кезеңі:
Басталу күні
Аяқталу күні
4. Байқау жоспары:
Қызмет (тарификатордан):
Жоспарланған өткізу күні
Орындау күні:
5. Ұсынымдар:
Амбулаториялық пациенттің медициналық картасына 6-қосымша парақ
Профилактикалық іс-шаралар парағы

1. Дата и время осмотра
2. Услуга*. (из тарификатора);
3. Осмотр специалиста, Ф.И.О. (при его наличии), идентификатор ID Ф.И.О. (при его наличии);
4. Проведенные диагностические исследования;
5. Проведенные инструментальные исследования;
6. Вакцинация:
Наименование заболевания, против которого применена вакцина (МКБ10)
Страна производитель (Справочник стран)
Номер партии
Номер серии
Название препарата вакцины, анатоксина и прочие.
Способ применения: .
Дозировка
ед.изм.
Дата и время прививки
Побочная реакция или нежелательное явление
Классификатор побочной / нежелательной реакции
Вкладной лист 7
к медицинской карте
амбулаторного пациента
Протокол диагностических исследований/услуг
1. Дата и время проведения
2. Наименование услуги из тарификатора.
3. Данные описания проведенного исследования
4. Заключение
4. Идентификатор и Ф.И.О. (при его наличии) медицинского работника
Вкладной лист 8
медицинской карте
амбулаторного пациента
Карта медицинского осмотра при обращении (поступлении) в организацию здравоохранения, оказывающую медицинскую помощь в амбулаторных условиях, по поводу получения телесных повреждений и (или) психологического воздействия в результате жестокого обращения
Дата и время обращения
Паспортные данные
1. ИИН
2. Ф.И.О. (при его наличии)
3. Дата рождения: число, месяц, год
4. Пол
мужской
женский
5. Возраст
6. Национальность
7. Житель
города
села
8. Гражданство, адрес проживания
9. Место работы и (или) учебы и (или) детского учреждения
Должность Образование
10. Наименование страховой компании, № страхового полиса
11. Тип возмещения
12. Социальный статус
13. Повод обращения: телесное повреждение и (или) психологическое воздействие (подчеркнуть)
14. Жалобы
15. Анамнез:
указать сведения: о случае применения физического и (или) психологического насилия с указанием времени и даты; о применении оружия и (или) предметов, использованных в качестве оружия.
16. Описание телесных повреждений:
Описание ссадины
1. Точная анатомическая локализация
2. Форма: линейная
, округлая
, овальная
, неправильная овальная
, треугольная
3. Направление: вертикальное
, горизонтальное
, косо-вертикальное в направлении сверху вниз, слева направо
;
4. Размеры (длина ХХХ, ширина в ХХХ см);
5. Состояние дна либо покрывающей корочки - влажная
, западает по отношению к уровню окружающей кожи
; на уровне окружающей кожи
; выше уровня окружающей кожи
, отпадает по периферии
, участок гиперпигментации
гипопигментации
6. Особенности состояния окружающих мягких тканей: припухлость
, гиперемированы
, с наложением крови
, почвы
Описание кровоподтека
1. Точная анатомическая локализация

1. Қарап-тексеру күні мен уақыты;
2. Қызмет* (тарификатордың ішінен);
3. Маманның қарап-тескеруі, Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), идентификаторы;
4. Жүргізілеген диагностикалық зерттеулер;
5. Жүргізілген аспаптық зерттеулер;
6. Вакцинация:
Вакцина қолданған, аурудың аты (АХЖ 10)
Өндіруші ел (Елдер анықтамалығы)
Партия нөмірі
Серия нөмірі
Вакцина препаратының, анатоксинның аты және басқалары.
Қолдану тәсілі:
Дозасы
өлшем бірлігі
Екпе күні мен уақыты
Жанама реакция немесе жағымсыз құбылыс
Жанама/ жағымсыз реакцияның классификаторы
Амбулаториялық пациенттің
медициналық картасына
7-қосымша парақ
Диагностикалық зерттеулер/қызметтер хаттамасы
1. Өткізу күні мен уақыты
2. Тарификатордан қызметтің атауы
3. Өткізілген зерттеуді сипаттау деректері
4. Қорытындысы
5. Медициналық қызметкердің идентификаторы және Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Амбулаториялық пациенттің
медициналық картасына
8-қосымша парақ
"Қатыгездікпен қарау нәтижесінде дене жарақатын алу және (немесе) психологиялық әсер ету себебі бойынша амбулаторлық жағдайда медициналық көмек көрсететін денсаулық сақтау ұйымына жүгінген (түскен) кездегі медициналық қарап-тексеру картасы"
Жүгіну күні мен уақыты
Төлқұжат деректері
1. ЖСН
2. Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
3. Туған күні: күні айы жылы
4. Жынысы ☐ ер ☐ әйел
5. Жасы
6. Ұлты
7. Ауыл тұрғыны ☐қала ☐
8. Азаматтығы тұрғылықты мекенжайы
9. Жұмыс және (немесе) оқу және (немесе) балалар мекемесінің орны
Лауазымы Білімі
10. Сақтандыру компаниясының атауы, сақтандыру полисінің №
11. Өтеу түрі
12. Әлеуметтік мәртебесі
13. Жүгіну себебі: дене жарақаты және/немесе психологиялық әсер ету (астын сызу)
14. Шағымдар
15. Анамнез
Мәліметтерді:
Уақыты мен күнін көрсете отырып физиологиялық және (немесе) психологиялық зорлық-зомбылық қолдану жағдайлары туралы;
қару және (немесе) қару ретінде құралдарды қолдану туралы көрсету.
16. Дене жарақаттарының сипаттамасы:
Тырналып кеткен жердің сипаттамасы:
1. Нақты анатомиялық локализация орны
2. Пішіні: сызықтық☐, дөңгелек☐, сопақ☐, тұрақты емес сопақ☐, үшбұрышты☐
3. Бағыты: тік☐, көлденең☐, көлбеу-тік бағытта жоғарыдан төменге, солдан оңға☐;
4. Өлшемдері (ұзындығы ХХХ, ені ХХХ см);
5. Түбінің немесе жабынды қыртысының жай-күйі- ылғалды☐, западает деңгейге қатысты қоршаған тері☐; деңгейінде қоршаған тері☐; жоғары деңгейін, қоршаған тері☐, болмай қалған аймақтары бойынша☐ учаскесі, гиперпигментация☐ гипопигментации ☐ ;
6. Қоршаған жұмсақ тіндердің жай-күйінің ерекшеліктері: ісіну☐, гиперемияланған☐, қан, топырақ☐
Көгерудің сипаттамасы
1. Нақты анатомиялық оқшаулау;

2. Форма: линейная
, округлая
, овальная
, неправильная овальная
, треугольная
,
3. Направление: вертикальное
, горизонтальное
, косо-вертикальное в направлении сверху вниз, слева направо
;
4. Размеры (длина ХХХ, ширина ХХХ в см);
5. Цвет кровоподтека - красно-багровый
, синюшно- фиолетовый
, бурый
, зеленоватый
, желтый
;
6. Особенности состояния окружающих мягких тканей: припухлость, гиперемированы
, с наложением крови
, почвы
.
Описание раны
1. Точная анатомическая локализация
2. Форма и размеры раны при зиянии и сближении краев: линейная
, веретенообразная
;
3. Характер и особенности дефекта ткани: наличие дефекта "минус-ткань"
;
4. Особенности краев: осадненность
, кровоподтечность
, отслоенность
, загрязненность
, инородные включения
;
5. Рельеф скошенности стенок: ровные
, гладкие
, располагаются отвесно
одна стенка скошена, а другая подрыта
;
6. Осадненность концов
;
7. Особенности дна: наличие межтканевых соединительно-тканных перемычек
, повреждений мышц
, костей
;
8. Особенности повреждения волос в области раны; поперечно или косопоперечно пересечены в начальной и средней трети раны
, в конечном отрезке волоса
с вывороченными луковицами
.
9. Особенности микрорельефа на плоскости разреза, разруба, распила хряща, кости: ровный
, не ровный
, зазубренный
.
Описание перелома (открытый)
1. Точная анатомическая локализация;
2. Форма линейная
, неправильная
, многооскольчатая
3. Размеры ХХХсм,
4. Направление линий перелома (трещин) вертикальное
, горизонтальное
, косо-вертикальное в направлении сверху вниз, слева направо
;
5. Размеры, ориентировка свободных отломков, дефектов, сколов кости и вдавлений
6. Особенности повреждения позвоночника: локализация и свойства кровоизлияний в окружающих позвоночник тканях, переломов тел, дужек и отростков позвонков, характер их смещения, повреждений связочного аппарата, межпозвонковых дисков, над- и подоболочечных кровоизлияний, спинного мозга.
Схема анатомической локализации
Схема мужчина
Схема женщина
17. Обследование психического состояния
1. Сознание
1.1 Сознание ясное, не нарушено
;
1.2 Сознание нарушено, дезориентирован:
во времени
,
в месте
,
в собственной личности
;
1.3 Дополнения и (или) разъяснения (при наличии)
2. Поведение
2.1 Адекватный
;
2.2 Пассивный, заторможенный
;
2.3 Оцепенение
;
2.4 Возбужденный
;
2.5 Пугливый
;
2.6 Плаксивый
;
2.7 Дополнения и (или) разъяснения (при наличии)
3. Настроение и эмоции
3.1 Ровный фон настроения
;
3.2 Сниженный фон настроения (пассивность, уныние, пессимистичность)
;
3.3 Раздражительность и (или) гневливость
;
3.4 Повышенный фон настроения (жизнерадостность, бодрость, оптимистичность)
;

2. Пішіні: сызықтық☐, дөңгелек☐, сопақ☐, тұрақты емес сопақ☐, үшбұрышты☐, 3.бағыты: тік☐, көлденең☐, көлбеу-тік бағытта жоғарыдан төменге, солдан оңға ☐;
4. Өлшемдері (ұзындығы ХХХ, ені ХХХ см);
5. Көгерудің түсі-қызыл-қызғылт ☐, көкшіл-күлгін☐, қоңыр☐, жасыл☐, сары ☐ ;
6. Қоршаған жұмсақ тіндердің жай-күйінің ерекшеліктері :ісіну☐, гиперемияланған☐, қан жағылған☐, қыртыс☐.
Жараның сипаттамасы
1. Нақты анатомиялық оқшаулау;
2. Шеттерінің үңіреюі және жақындауы кезінде жараның пішіні мен өлшемдері: сызықты☐, шпиндель тәрізді☐;
3. Мата ақауының сипаты мен ерекшеліктері: "минус-мата" ақауының болуы☐;
4. Шеттердің ерекшеліктері: шөгу☐, көгеру☐, бөліну☐, ластану☐, бөгде қосындылар☐;
5. Қабырғалардың бедері: бір тегіс☐, тегіс☐, тік орналасқан☐ бір қабырға қисайған, ал екіншісі қазылған☐;
6. Шеттерінің шөгуі☐;
7. Шеттерінің ерекшеліктері: интерстициалды дәнекер-тоқылған секіргіштердің болуы☐, бұлшықеттің зақымдануы☐, сүйек☐;
8. Жараның аймағындағы шаштың зақымдану ерекшеліктері; жараның бастапқы және ортаңғы үштен бір бөлігінде көлденең немесе қиғаш қиылысады☐, шаштың соңғы бөлігінде выв бұралған шамдармен☐.
9. Кесу, кесу, шеміршек, сүйек жазықтығындағы микрорельефтің ерекшеліктері: тегіс☐, тегіс емес☐, серратталған☐;
Сынықтың (ашық) сипаттамасы
1. Нақты анатомиялық оқшаулау;
2. Пішіні сызықты☐, тұрақты емес☐, көп қырлы☐
3. Өлшемдері ХХХ см,
4. Сыну сызықтарының бағыты тік☐, көлденең☐, көлбеу-тік бағытта жоғарыдан төменге, солдан оңға ☐;;
5. Бос сынықтардың, ақаулардың, сүйек сынықтарының және жаншылған сынықтардың өлшемдері, бағдарлануы.
6. Омыртқаның зақымдануының ерекшеліктері: омыртқаны қоршаған тіндердегі қан кетулердің локализациясы және қасиеттері; денелердің сынуы, омыртқалардың доғалары мен процестері, олардың жылжу сипаты; байламды аппараттың, омыртқааралық дискілердің, үстіңгі және астыңғы қан кетулердің, жұлынның зақымдануы
Анатомиялық оқшалану схемасы
Еркек схемасы
Әйел схемасы
17. Психикалық жай-күйді зерттеп-қарау
1. Сана
1.1 сана айқын, бұзылмаған☐;
1.2 сана бұзылған, адасқан:
уақытқа байланысты☐,
орынға байланысты☐,
жеке тұлғада☐;
1.3 толықтырулар және (немесе) түсіндірулер (бар болса)
2. Мінез-құлқы
2.1 адекватты☐;
2.2 пассивті, мәңгірген☐;
2.3 мелшиген☐;
2.4 қозған☐;
2.5 қорқақ☐;
2.6 жылауық☐;
2.7 толықтырулар және (немесе) түсіндірулер (бар болса)
3. Көңіл-күй мен эмоциялар
3.1 көңіл-күйдің қалыпты жағдайы☐;
3.2 көңіл-күйдің төмендеуі (пассивтілік, көңілсіздік, пессимизм)☐;
3.3 ашулану және (немесе) ызаланған☐;
3.4 көңіл-күйдің жоғарылауы (жарқын жүзділік, сергектік, оптимист) ☐;

Форма № 052-2/у "Паспорт здоровья ребенка"
Сноска. Форма дополнена формой № 052-2/у в соответствии с приказом Министра здравоохранения РК от 19.12.2023 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Общие положения
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ребенка ____________________________
ИИН ___________________________________________________________________
Дата рождения ___________________________________________________________
Пол ____________________________________________________________________
Домашний адрес (или адрес организации интернатного типа)
________________________________________________________________________
Сведения о законных представителях:
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
Поликлиника прикрепления _______________________________________________
Группа крови ______________ Резус-фактор _________________________________
Инвалидность (да/нет) _______________ группа ______________________________
Состоит ли ребенок на диспансерном учете (да/нет)___________________________
Диагноз (код МКБ-10)*___________________________________________________
Дата взятия на диспансерный учет _________________________________________
*За исключением диагнозов B20-B24, F00-F99
Таблица 1. Характеристика организаций
Месяц, год поступления
Характеристика организаций
Дошкольная организация
Организация среднего образования
Организация интернатного типа
Общая
Коррекционная
Общая
Коррекционная
Общая
Коррекционная
2. Анамнестические сведения
Таблица 2. Аллергоанамнез
Аллергия (есть/нет)______________
Вид аллергии*
Аллерген
С какого возраста
Год установления диагноза
Примечания
* Вид аллергии: вакцинальная, лекарственная, аллергические заболевания
Таблица 3. Перенесенные детские инфекционные заболевания
Заболевания
Год
Заболевание
Год
Корь
Дифтерия
Коклюш
Туберкулез
Скарлатина
Эпидемический паротит
Брюшной тиф
Ветряная оспа
Краснуха
Вирусный гепатит (А, В, С, Д)
Таблица 4. Сведения о госпитализации (включая травмы, операции)
Дата
(с какого числа до какого числа)
Диагноз (код МКБ-10)
Медицинская организация
Таблица 5. Сведения о санаторно-курортном (и приравненном к нему) лечении
Дата
Диагноз (код МКБ-10)
Учреждение
Профиль
Климатическая зона
Таблица 6. Сведения о временной нетрудоспособности за последний календарный год
Дата выдачи справки
Диагноз (код МКБ-10)
Медицинская организация, выдавшая справку
Фамилия, имя, отчество
(при его наличии) врача
от
до

"Бала денсаулығының паспорты" № 052-2/у нысаны
Ескерту. Нысанмен толықтырылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 19.12.2023 № 173 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Жалпы ережелер
Баланың тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) ______________________________________
ЖСН_____________________________________________________________________
Туған күні _________________________________________________________________
Жынысы__________________________________________________________________
Үйінің мекенжайы (немесе интернат үлгісіндегі ұйымның мекенжайы)_____________
Заңды өкілдер туралы мәліметтер:
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Тіркеу емханасы ___________________________________________________________
Қан тобы ______________ Резус-факторы ______________________________________
Мүгедектік (иә / жоқ)_______________ топ _____________________________________
Бала диспансерлік есепте тұр ма (иә / жоқ)______________________________________
Диагноз (АХЖ-10 коды)*____________________________________________________
Диспансерлік есепке алу күні _________________________________________________
* B20-B24, F00-F99 диагноздарды қоспағанда
1-кесте. Ұйымдардың сипаттамасы
Түсу айы, жылы
Ұйымдардың сипаттамасы
Мектепке дейінгі
Жалпы орта білім беру ұйымы
Интернат үлгісіндегі ұйымы
Жалпы
Түзету
Жалпы
Түзету
Жалпы
Түзету
2. Анамнестикалық мәліметтер
2-кесте. Аллергоанамнез
Аллергия (ия/жоқ)______________
Аллергия түрі*
Аллерген
Қай жастан бастап
Диагноз қойылған жыл
Ескертпелер
* Аллергия түрі: вакциналық, дәрілік, аллергиялық аурулар.
3-кесте. Балалық шақтағы жұқпалы аурулар
Аурулар
Жыл
Аурулар
Жыл
Қызылша
Дифтерия
Көкжөтел
Туберкулез
Жаншәу
Эпидемиялық паротит
Іш сүзегі
Желшешек
Қызамық
Вирустық гепатит (А, В, С, Д)
4-кесте 4. Ауруханаға жатқызу туралы мәліметтер
(жарақаттарды, операцияларды қоса алғанда)
Күні (басталған күннен бастап аяқталған күніне дейін)
(АХЖ-10 коды) диагнозы
Медициналық ұйым
5-кесте. Санаторлық-курорттық (және оған теңестірілген) емдеу туралы мәліметтер
Күн
Диагнозы (АХЖ-10 коды)
Ұйым
Бейін
Климаттық аймақ
6-кесте. Соңғы күнтізбелік жылдағы еңбекке уақытша жарамсыздық туралы мәліметтер
Анықтама берілген күні
Диагнозы (АХЖ-10 коды)
Анықтама берген медициналық ұйым
Дәрігердің ТӘЖ
бастап
дейін

3. Сведения о наличии профилактических прививок по форме № 065/у "Карта профилактических прививок" в соответствии с приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 октября 2020 года № ҚР ДСМ-175/2020 "Об утверждении форм учетной документации в области здравоохранения, а также инструкций по их заполнению" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21579).
4. Данные профилактических медицинских осмотров (в соответствии с приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-264/2020 "Об утверждении правил, объема и периодичности проведения профилактических медицинских осмотров целевых групп населения, включая детей дошкольного, школьного возрастов, а также учащихся организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № № 21820)).
Таблица 7. Сведения о профилактических осмотрах за последний календарный год*
Параметры
Сведения о профилактических осмотрах за последний календарный год на текущий возраст
Дата обследования
Рост
Вес
Заключительный диагноз (в том числе основной и сопутствующие заболевания)
Группа здоровья
Медицинская группа для занятий физической культурой
Рекомендации
* При отсутствии сведений об актуальных проведенных профилактических осмотрах рекомендуется обратиться в поликлинику по месту прикрепления ребенка.
Таблица 8. Сведения о направлении в психолого-медико-педагогическую консультацию (далее – ПМПК) *
Дата направления в ПМПК
Диагноз (код МКБ-10)
Отметка о прохождении ПМПК
* при наличии
Форма № 053/у "Талон"
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
Дата рождения
Пол
мужской
женский
Адрес проживания
№ амбулаторной карты
Кабинет
Явиться (указать дату и время)
К врачу фамилия имя отчество (при его наличии)
Должность.
Повод обращения.
Форма № 054/у "Статистическая карта амбулаторного пациента"
Дата обращения
1. Индивидуальный идентификационный номер
2. Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
3. Дата рождения дата месяц год
4. Пол
мужской
женский
5. Возраст
6. Национальность
7. Житель
города
села
8. Адрес проживания область район город улица дом квартира
9. Место работы/учебы/детского учреждения
Должность. Образование.
10. Наименование страховой компании, № страхового полиса
11. Антропометрические данные
12. Тип возмещения.
13. Социальный статус.
14. Повод обращения:
1) Профилактический осмотр
2) Заболевание
3) Травма

3. "Денсаулық сақтау саласындағы есепке алу құжаттамасының нысандарын, сондай-ақ оларды толтыру жөніндегі нұсқаулықтарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 30 қазандағы № ҚР ДСМ-175/2020 бұйрығына сәйкес "Профилактикалық екпелердің картасы" № 065/у нысаны бойынша профилактикалық екпелер болуы туралы мәліметтер (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21579 тіркелген).
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің "Мектепке дейінгі, мектеп жасындағы балаларды, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарының білім алушыларын қоса алғанда, халықтың нысаналы топтарына профилактикалық медициналық қарап-тексерулерді жүргізу қағидаларын, көлемі мен мерзімділігін бекіту туралы" 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-264/2020 бұйрығына сәйкес профилактикалық медициналық қарап-тексерулердің мәліметтері (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № № 21820 болып тіркелген).
7-кесте. Соңғы күнтізбелік жылдағы профилактикалық тексерулер туралы мәліметтер*
Параметрлер
ағымдағы жасқа арналған соңғы күнтізбелік жылдағы профилактикалық қарап-тексерулер туралы мәліметтер
Зерттеп-қарау күні
Бойы
Салмақ
Қорытынды диагноз (оның ішінде негізгі және ілеспе аурулар)
Денсаулық тобы
Дене шынықтыру сабақтар үшін медициналық тобы
Ұсыныстар
* Жүргізілген өзекті профилактикалық қарап тексерулер туралы мәліметтер болмаған жағдайда баланың тіркелген жері бойынша емханаға жүгіну ұсынылады.
8-кесте.
Психологиялық-медициналық-педагогикалық
консультацияға (бұдан әрі – ПМПК) жіберу туралы мәліметтер*
ПМПК-ға жіберілген күні
Диагнозы (АХЖ-10 коды)
ПМПК өткендігі туралы белгі
* болған жағдайда
"Талон" № 053/е нысаны
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Тегі аты әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Туылған күні
Жынысы
ер
әйел
Тұрғылықты мекенжайы
Амбулаториялық картасының №
Кабинеті
Келу керек
Дәрігер тегі аты әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Лауазымы
Қаралу себебі
"Амбулаториялық пациенттің статистикалық картасы" № 054/е нысаны
Жүгіну күні
1. Жеке сәйкестендіру нөмірі
2. Тегі Аты Әкесінің аты (бар болған жағдайда)
3. Туған күні: күні, айы, жылы
4. Жынысы
ер
әйел
5. Жасы
6. Ұлты
7. Тұрғын
қала
ауыл
8. Тұрғылықты мекенжайы облыс, аудан, қала, көше, үй, пәтер
9. Жұмыс/оқу/балалар мекемесінің орны
Лауазымы Білімі
10. Сақтандыру компаниясының атауы, сақтандыру полисінің №
11. Антропометриялық өлшемдері
12. Өтеу түрі
13. Әлеуметтік мәртебесі
14. Қаралу себебі:
1) профилактикалық қарап-тексеру ☐;
2) ауру ☐;
3) жарақат ☐.

15. Виды травм:
1) Бытовая
, 2) Уличная
3) ДТП
4) Школьная
5) Спортивная
16. Синдром жестокого обращения
из них:
1) оставление без внимания или заброшенность
,
2 физическая жестокость
, 3) Сексуальная жестокость
, 4) психологическая жестокость
, 5) другие синдромы жестокого обращения
, 6) синдром неуточненного жестокого обращения
17. Кем направлен.
18. Приемы/консультации
Услуги по тарификатору, количество, идентификатор и Фамилия, имя, отчество (при его наличии) специалиста, дата выполнения.
19. Процедуры и манипуляции, лаборатория, диагностические исследования
Идентификатор и Фамилия, имя, отчество (при его наличии) специалиста, услуги по тарификатору, количество, дата выполнения.
20. Заключительный диагноз
21. Диспансеризация
22. Проведены исследования на выявление туберкулеза
23. Операции, манипуляции, выполненные врачом на приеме и на дому
24. Исход обращения.
25. из них направлены.
26. Случай поликлинического обращения (СПО).
27. Дата завершения СПО
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), идентификатор врача
Форма № 055/у "Карта профилактического осмотра (скрининга)"
Дата
1. ИИН
2. Ф.И.О. (при его наличии)
3. Дата рождения дата месяц год
4. Пол
м
ж
5. Адрес проживания область район город улица дом квартира Житель
города
села.
6. МО прикрепления. (из регистра МО)
7. Группа инвалидности
Дата установления
На какой срок установлена инвалидность.
Диагноз по инвалидности код наименование
Заполняется при медицинском осмотре (скрининге) ребенка:
Доврачебный этап
Рост Вес
Окружность головы (дети до 3 лет)
грудной клетки
Физическая активность, ежедневная физическая нагрузка. (дети 3 лет и старше)
да
нет
Артериальное давление (дети 7 лет и старше) 1-е систолическое /диастолическое
2-е систолическое /диастолическое среднее систолическое /диастолическое
Определение остроты зрения.
Оценка плантограммы (дети 5 лет и старше).
Определение остроты слуха:
с помощью шепотной речи на оба уха поочередно, в тихом помещении на расстоянии не менее 5 метров между средним медицинским работником и ребенком. *при выявлении отклонений
Педиатрический этап
1. осмотр кожных покровов и волосистой части головы.
2. осмотр видимых слизистых оболочек: конъюнктивы глаз, полости рта, зева. Обращается внимание на состояние зубов, прикус, высоту стояния твердого неба, величину и вид небных миндалин, голосовую функцию (звучность голоса)
3. осмотр и пальпация области щитовидной железы
4. пальпация периферических лимфоузлов: подчелюстных, паховых, подмышечных
5. исследование органов кровообращения (осмотр, аускультация сердца), определение частоты, наполнения, ритма пульса. При аускультации отмечают звучность и чистоту тонов. При выявлении сердечных шумов проводят исследования в различных положениях (стоя, лежа) и функциональные пробы с дозированной физической нагрузкой

15. Жарақаттың түрі:
1) Тұрмыстық ☐;
2) Көшеде ☐;
3) ЖКО ☐;
4) Мектепте ☐;
5) Спорттық ☐.
16. Қатыгезпен қарау синдромы: оның ішінде:
1) қараусыз қалу немесе бас тарту ☐;
2) физикалық қатыгездік ☐;
3) сексуалдық қатыгездік ☐;
4) психологиялық қатыгездік ☐;
5) басқа да қатыгездік синдромдары ☐;
6) анықталмаған қатыгездік синдромы ☐.
17. Кiммен жолданды
18. Қабылдаулар/консультациялар
Тарификатор бойынша қызметтер, саны, идентификаторы және маманның тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), орындау күні.
19. Емшаралар мен манипуляциялар, зертхана, диагностикалық зерттеулер
Тарификатор бойынша қызметтер, саны, идентификаторы және маманның тегі, аты, әкесінің (бар болған жағдайда), орындау күні.
20. Қорытынды диагноз
21. Диспансерлеу
22. Туберкулезді анықтауға арналған зерттеулер жүргізілді
23. Қабылдау кезінде және үйiнде дәрiгердің жасаған операциялары, манипуляциялары
24. Жүгіну нәтижесi
25. Олардың ішінде жолданғандар
26. Емханалық жүгіну жағдайы (бұдан әрі – ЕЖЖ)
27. ЕЖЖ аяқталған күн
Дәрiгердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), идентификаторы
"Профилактикалық қарап-тексеру (скринингтің) картасы" №055/е нысаны
Күні
1. ЖСН
2. Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
3. Туған күні
4. Жынысы
е
ә
5. Тұрғылықты мекенжайы
6. Тұрғын
қала
ауыл
7. Тіркелген МҰ (МҰ тіркелімінен)
8. Мүгедектік тобы
Мүгедектік қойылған күні
Мүгедектік қандай уақытқа қойылды
Мүгедектік диагнозы
Баланы профилактикалық медициналық қарап-тексеру (скрининг) кезінде толтырылады: Дәрігерге дейінгі кезең
Бойы Салмағы
Бас шеңберінің өлшемі (3 жасқа дейінгі балалар) см
Кеуде шеңберінің өлшемі см
Дене белсенділігі, күнделікті физикалық жүктеме (3 жастан асқан балалар)
иә
жоқ
Артериалық қысым (7 жастан асқан балалар) 1) систолическое /диастолическое
2) систолическое /диастолическое орташа систолическое /диастолическое
Көздің көргіштігін анықтау
Плантограмманы анықтау (5 жасқа дейінгі балалар және одан үлкендер)
Құлақтың естігіштігін анықтау:
Тыныш бөлмеде мейірбике мен баланың арасы 5 метр қашықтықтыан кем емес, сыбырлау арқылы әр құлағын тексеру *при выявлении отклонений
Педиатриялық кезең
1. Бастың тірісін зерттеп қарау
2. Көрінетін шырышты қабықшаларды тексеру: көз конъюнктивасы, ауыз қуысы, фармакс.
Тістердің, дірілге, қатты тағзымның биіктігіне, палатиндік бездердің мөлшері мен түріне, дауыс функциясына (дауыстық резонанс) көңіл аударылады.
3. Қалқанша безін пальпациясы және жалпы қарау.
4. Перефириялық лимфа түйінінің пальпациясы: жақастылық, шап, қолтық асты
5. Қан айналым жүйесін тексеру (қарау, жүрек аускультациясы), жиілікті, толуын, пульс ритмін тексеру. Аускультация дыбыстың үні мен тазалығын бағалайды. Жүректегі шу анықталғанда, зерттеу әртүрлі позицияларда (тұру, жату) және есептелген жаттығулармен функционалдық сынақтар жүргізіледі

6. исследование органов дыхания (аускультация легких)
7. исследование органов пищеварения (пальпация органов брюшной полости, области правого подреберья, печени, эпигастральной области, селезенки, правой и левой подвздошной областей, надлобковой области). Обращается внимание на состояние слизистых, обложенность языка, десен, верхнего неба, зубов. Выявляются симптомы хронической интоксикации (бледность кожных покровов, орбитальные тени)
8. детям в возрасте от трех до четырех месяцев, по показаниям ультразвуковое исследование тазобедренных суставов с целью раннего выявления дисплазии тазобедренных суставов и врожденного вывиха бедра
9. осмотр половых органов. При осмотре девочек старше 10 лет особое внимание уделяют гинекологическому анамнезу, жалобам, нарушению менструальной функции.
10. Оценка нервно-психического развития.
В 7-8 лет: психомоторная сфера и поведение, интеллектуальное развитие, эмоционально-вегетативная сфера
В 9-10 лет дополнительно оценивается сформированность абстрактно-логических операций, логических суждений
В 11-17 лет определяются: эмоционально-вегетативная сфера, сомато-вегетативные проявления, вегето-диэнцефальные проявления
11. оценка полового развития методом пубертограмм.
12. выявление признаков жестокого обращения.
Специализированный этап
1. хирург-ортопед
2. уролог (патология мочеполовой системы)
3. отоларинголог
4. невролог
5. стоматолог
6. офтальмолог
7. эндокринолог
Результаты скринингового обследования:
Группа здоровья.
*Дети, относящиеся к 2, 3, 4, 5 группам здоровья подлежат динамическому наблюдению и оздоровлению у специалистов ПМСП или специалистов соответствующего профиля.
Заключительный этап (дообследование и постановка на диспансерный учет лиц с выявленной патологией, завершение оформления учетно-отчетной статистической документации)
По завершении скринингового осмотра проводится комплексная оценка здоровья, оформляются эпикриз и заключение с указанием группы здоровья, оценкой физического и нервно-психического развития. В заключении даются рекомендации по дообследованию, наблюдению, соблюдению санитарно-гигиенических правил, режиму, физическому воспитанию и закаливанию, проведению профилактических прививок, профилактике пограничных состояний и заболеваний, по физкультурной группе (основная или специальная группа).
Заполняется при медицинском осмотре (скрининге) взрослого:
Подготовительный этап
Рост см см Вес кг кг Индекс Кетле.
Объем талии мужчины. женщины.
грудной клетки см см
Артериальное давление (двукратное измерение), среднее систолическое /диастолическое ммрт.ст.
ЭКГ. Уровень холестерин. Глюкоза.
Опрос (проводит СМР):

6. Тыныс алу жүйесін тексеру (өкпе аускультациясы).
7. Ас қорыту жүйесін тексеру (құрсақ қуысының, көкбауырдың, оң жақ және сол жақ қабырға маңайдағы облыстардың, бауырдың, эпигастрий аймағының, ұйқы безінің, оң және сол жақ маңайдағы аймақтардың, ұма аймағының пальпациясы).
8. 3-4 айлық нәрестелерге көрсетілімдер бойынша, жамбас буындарының дисплазиясын және туа біткен жамбас буынының шуғуын ерте анықтау мақсатында жамбас буындарын ультрадыбыстық зерттеу тағайындалады.
9. Зәр шығару мүшесін тексеру. 10 жастан асқан қыздарды тексеру кезінде гинекологиялық анамнезге, шағымдарына, менструалды циклдың бұзылуларына ерекше көңіл аударылады
10. Невропсихикалық дамуды бағалау:
7-8 жаста: психомоторлық сала мен мінез-құлқы, интеллектуалды дамуы, эмоционалды және өсімдік саласы;
9-10 жаста: дерексіз логикалық операциялардың, логикалық шешімдердің қалыптасуын бағалайды;
10-17 жаста: эмоционалды вегетативтік сферасы, сомато-вегетативтік көріністері, вегетативтік-диенцефалиялық көріністер.
11. Пубертограмм әдісімен жыныстық жетілуін бағалау:
12. Қасақылық белгілерін анықтау
Арнайы тексеру кезеңі
1. хирург-ортопед
2. уролог (зәр шығару жүйесінің патологиясы)
3. отоларинголог
4. невролог
5. стоматолог
6. офтальмолог
7. эндокринолог
Скринингтік тексерудің нәтижесі:
Денсаулық тобы
* 2, 3, 4, 5 топқа қатысты балалар динамикалық бақылауға алыгуы және БМСК мамандарында немесе тиісті бейіндегі мамандарда сауықтырылуы тиіс.
Соңғы кезең
(анықталған патологиясы бар тұлғаларды қосымша тексеру және динамикалық тіркеу, статистикалық құжаттаманы рәсімдеу және аяқтау)
Скринингтік тексеру аяқталған соң, денсаулықты кешенді бағалау жүргізіледі, эпикриз және денсаулық тобын көрсетуме, физикалық және невропсихикалық даму бойынша қорытынды жазылады. Қорытындыда әрі қарай тексерілу, қаралу, санитарлы-гигиеналық ережелерді сақтау, күн тәртібі, физикалық тәрбие мен шынықтыру, алдын алу екпелерін қабылдау, шекаралық жағдайлардың аурулардың алдын алу, дене шынықтыру тобы (негізгі немесе арнайы топ) бойынша ұсыныстар беріледі.
Ересектердің медициналық тексеруі (скринингі) кезінде толтырылады:
Дайындық кезеңі
Бойы см Салмағы кг Кетле индексі
Белдің өлшемі: ерлер әйелдер
Кеуде шеңбері см
Артериалық қысым (екі реттік өлшеу), орташа систолическое /диастолическое мм. сын. бағ
ЭКГ Холестерин көрсеткіші Глюкоза Сұрау (ОМҚ өткізеді):

1. Курение, хотя бы одну сигарету в день
да
нет
2. Употребление алкогольных напитков разовое потребление не менее 2-х раз в неделю
3. Имеются (-лись) ли у Ваших родителей болезни сердца (гипертония, ИБС)
да
нет
4. Появляется ли у Вас боль или другие неприятные ощущения за грудиной в покое или при нагрузке (психоэмоциональная, физическая), проходящие при ее отмене в течение до 10 минут, или перебои в ритме сердца
да
нет
5. Отмечаются ли у Вас головные боли
да
нет
6. Отмечается ли у Вас повышение артериального давления
да
нет
7. Наблюдается ли у Вас снижение остроты зрения
да
нет
8. Имеются ли у Вас жалобы на "пелену" перед глазами
да
нет
9. Имеется (-лась) ли у Ваших родителей глаукома
да
нет
10. Есть ли у Вас близорукость, превышающая 4 диоптрии
да
нет
11. Отмечаются ли у Вас в течение последнего года патологические примеси в кале
да
нет
12. Только для женщин: бывают ли у Вас контактные кровотечения
да
нет
Результаты обследования на выявление болезней системы кровообращения и сахарного диабета
да
нет
Результаты обследования на выявление болезней системы кровообращения и сахарного диабета возраст лет
шкала SCORE для определения сердечно-сосудистого риска и принятия решения о дальнейшем ведении скринируемого лица:. рекомендации:.
Результаты обследования на выявление глаукомы возраст лет: внутриглазное давление.
Результаты обследования на выявление предопухолевых и опухолевых заболеваний:
Цитологическое исследование мазков женщины возраст лет: .
Осмотр акушера
На зеркалах
Взятие мазка
Кольпоскопия (по показаниям):.
Результат биопсии шейки матки (по показаниям):.
Маммография, вторая читка. Обследована маммографически по скринингу:.
Гемокульт-тест возраст лет: Проведен гемокульт-тест по скринингу:
Колоноскопия (по показаниям):.
Эзофагоскопия возраст лет:.
Гастродуоденоскопия возраст лет:
Результаты ПСА (мужчины возраст лет):
Индекс здоровья простаты.
Результаты биопсии предстательной железы (по показаниям):
Посещения:
Вид посещения
Идентификатор врача
Результаты скринингового обследования:
Здоров
да
нет
Выявлены поведенческие факторы риска.
Выявлены биологические факторы риска:
Заключительный диагноз код код наименование тип диагноза код врача
Группа диспансерного наблюдения.
Направлен к врачу ПМСП (участковый врач, врач общей практики)
да
нет
Дата окончания скрининг-обследования
Ф.И.О. (при его наличии) лица, проводившего скрининг ID.
Список сокращений формы № 055/у "Карта профилактического осмотра (скрининга)":
1
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или уникальный признак, позволяющий отличать его))
2
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
3
МО
Медицинская организация
4
СМР
Средний медицинский персонал
5
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Форма № 056/у "Форма учета записи вызовов врачей на дом"

1. Темекі шегу, күніне 1 болсын
иә
жоқ
2. Алкогольды ішімдіктерді қолдану, аптасын 2 реттен кем емес
иә
жоқ 35-65 жастағы ерлер 18-34 жастағы ерлер
3. Ата-аналарыңызда жүрек аурулары бар ма (гипертония, ЖИА)
иә
жоқ
4. Төс қуысында тыныштықта немесе жүктеме (психологиялық-эмоциялық, физикалық) кезінде жағымсыз сезімдер, оны тоқтатқан кезде немесе доғарғаннан кейін 10 минут ішінде басылатын немесе жүректің шалыс соғуы бар ма
иә
жоқ
5. Бас ауруы
иә
жоқ
6. Артериялық қысымның көтерілуіне шағымыңыз бар ма
иә
жоқ
7. Көз көрудің нашарлауына шағымыңыз бар ма
иә
жоқ
8. Көз алдында бүркеніш болуына шағымыңыз бар ма
иә
жоқ
9. Ата-аналарыңызда глаукома болды ма
иә
жоқ
10. 4 диоптриядан асатын алыстан нашар көрушілік бар ма
иә
жоқ
11. Соңғы жыл ішінде нәжісте патологиялық қоспалар байқадыңыз ба
иә
жоқ
12. Тек қана әйел адамдар үшін: түйіскен қан кетулер болады ма
иә
жоқ
Қан айналым жүйесі мен қант диабеті ауруларын тексеру нәтижесі
иә
жоқ
жас
Скринингтен өтетін адамның қан айналым жүйесі ауруларының даму мүмкіндігін SCORE шкаласы бойынша анықтау, ұсынымдар
Глаукоманы анықтауды тексеру нәтижесі: жас, көз ішілік қысым
Ісік пен ісік алды ауруын анықтауды тексеру нәтижесі:
Әйел адамның жағндысын цитологиялық зерттеу: жас
Акушердің тексеруі
Айнамен
Жағынды алу
Кольпоскопия (көрсетілім бойынша):
Жатыр мойнының биопсиясының нәтижесі (көрсетілім бойынша):
Маммография, екінші оқу Скрининг боыйнша маммографиялық тексерілді:
Гемокульт-тест жас: Скрининг боыйнша гемокульт-тест өткізілді:
Колоноскопия (көрсетілім бойынша):
Эзофагоскопия жас:
Гастродуоденоскопия жас:
ПЕА (ерлер жас):
Простата денсаулығының индексі
Қуық асты безінің биопсия нәтижесі:
Келулер:
Скринингтік тексерудің нәтижесі:
Дені сау
иә
жоқ
Мінез-құлықтық қауіп-қатер факторлары анықталды
Биологиялық қауіп-қатер факторлары анықталды
АХЖ 10 бойынша қорытынды диагноз
Динамикалық қарау тобы
БМСК дәрігеріне жолданды (учаскелік, жалпы тәжірибе дәрігері)
иә
жоқ
Скринингтік тексерудің аяқталған күні
Скринингтік тексеруді өткізген маманның Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Берілген мәліметтердің дұрыс екенін растаймын/Подтверждаю, что вся представленная информация достоверна.
"Профилактикалық қарап-тексеру (скринингтің) картасы" № 055/е нысанының қысқартулары:
1
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін тағы бір ерекше функция))
2
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
3
МҰ
Медициналық ұйым
4
ОМҚ
Орта медцина қызметкері
5
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
"Дәрігерлерді үйге шақыртуды жазуды есепке алу нысаны" № 056/е нысаны

1. Индивидуальный идентификационный номер
2. Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
3. Дата рождения дата месяц год
4. Пол
мужской
женский
5. Возраст
6. Национальность
7. Житель
города
села
8. Адрес проживания область район город улица дом квартира
9. Место работы/учебы/детского учреждения
Должность Образование .
10. Наименование страховой компании, № страхового полиса
11. Диагноз
12. Жалобы
13. Перенесенные и сопутствующие заболевания
14. Развитие настоящего заболевания
15. Данные объективного исследования, внешний осмотр
Осмотр полости рта, состояние зубов
Челюсть.
Сторона.
Зуб.
Состояние O/R.C/P/Pt/JMPA/K/И/В
16. Прикус
17. Состояние слизистой оболочки полости рта, десен, альвеолярных отростков и неба
18. Данные рентгеновских, лабораторных исследований
19. Дневниковые записи (дата, текст, диагноз, Фамилия Имя Отчество (при его наличии) врача и идентификатор)
20. План обследования, лечения (наименование услуги, лекарственные средства)
21. Результаты лечения (эпикриз)
22. Рекомендации
Лечащий врач
Заведующий отделение
Вкладной лист
к медицинской карте
стоматологического пациента
План обследования ребенка на стоматологическом приеме
I. Внешний осмотр:
1. Осанка.
2. Лицо.
3. Вредные привычки.
II. Изучение функций:
1. Дыхание.
2. Жевание.
3. Глотание.
4. Речь.
5. Смыкание губ.
III. Стоматологический статус:
1. Регионарные лимфоузлы.
2. Приротовая область.
3. Предверие полости рта.
4. Уздечка и губы.
5. Уздечка языка.
6. Слизистая полости рта.
7. Десневой край.
8. Язык.
9. Форма зубного ряда.
10. Состояние челюстей.
11. Соотношение челюстей.
12. Аномальное положение зубов.
13. Прорезывание зубов.
14. Состояние тканей зуба, цвет.
15. Форма зуба.
16. Некариозные поражения.
17. Очаги деминерализации.
18. Интенсивность кариеса
КП
КПУ.
19. Гигиеническое состояние полости рта – ГИ
20. Стоматическая группа здоровья.
21. Стоматологическая диспансерная группа.
Форма № 059/у "Карта обратившегося за антирабической помощью"
20___ год _____________________________
Дата обращения
1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ___________________________________
2. Индивидуальный идентификационный номер ________________________________
3. Дата рождения ___________________________________________________________
4. Домашний адрес, телефон _________________________________________________
__________________________________________________________________________
5. Занятие и адрес места работы, № телефона ___________________________________
__________________________________________________________________________
6. Дата укуса, оцарапания, ослюнения (подчеркнуть и вписать) ____________________

1. ЖСН
2. Тегі Аты Әкесінің аты (бар болған жағдайда)
3. Туған күні
4. Жынысы
е
ә
5. Жасы
6. Ұлты
7. Тұрғыны
қала
ауыл
8. Тұрғылықты мекенжайы
9. Жұмыс/оқу/балалар мекемесінің орны
Кәсібі Білімі
10. Сақтандыру компаниясының атауы, сақтандыру полисiнiң №
11. Диагноз
12. Шағымы
13. Бұрын ауырған және қосалқы сырқаттары
14. Осы сырқаттың дамуы
15. Объективті зерттеу деректері, сыртқы қарау
Ауыз қуысын қарау, тістердің жағдайы
Жақ
Қайсы жағы
Тіс
Жағдайы O/R.C/P/Pt/JMPA/K/И/В
16. Тістем
17. Ауыз қуысының, қызыл иектің жылбысқы қабықтарының, альвеолалық өскіндер мен таңдай жағдайлары
18. Рентгендік зертханалық зерттеулер деректері
19. Күнделікті жазбалары (күні, мәтіні, даигнозы, дәрігердің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) мен идентификаторы)
20. Талдау жоспары, емдеу (дәрілік заттың, қызметтің атауы)
21. Ем нәтижесі (эпикриз)
22. Ұсынымдар
Емдеуші дәрігер
Бөлімше меңгерушісі
Стоматологиялық науқастың
медициналық картасының
қосымша парағы
Стоматологиялық қабылдауда баланың зерттеу жоспары
I. Сыртқы пішінді сыйпаттау:
1. Бойын ұстау
2. Бет
3. Зиянды әдеттер:
II.Атқаратын қызметінің байкауы:
1. Дем алу
2. Шайнау
3. Жұтыну
4. Сөйлеу
5. Еріндердің айқасуы
III. Стоматологиялық мәртебе:
1. Аймақтық лимфа түйіндерді
2. Ауыз маңы
3. Ауыз қуысының алды
4. Үстінгі ерін жүгеншесі
5. Тіл жүгеншесі
6. Ауыз қуысынын шырышты қабығы
7. Қызыл иек маңы
8. Тіл
9. Тіс қатарының түрі
10. Жақ
11. Жақтардың тістеуі
12. Тістердің орналасуының ауытқуы
13. Тістердің шығуы
14. Тістін түсі
15. Тістердің пішіні
16. Кариоздық емес бұзылулар
17. Деминерализация ошағы
18. Кариестің ершу
КП
КПУ.
19. Ауыз қуысының гигиеналық жағайы – ГЖ
20. Стоматиқалық топ
21. Стоматологиялық диспансерлік топ
"Құтырмаға қарсы көмек алуға келгендер картасы" № 059/е нысаны
20___ жылы_____________________________ қаралу күні
1. Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
______________________________________________________________________________
2. ЖСН ____________________________________________
3. Туған күні _______________________________________
4. Мекенжайы, телефон _________________________________________________________
______________________________________________________________________________
5. Жұмысы мен жұмыс орны, телефон № __________________________________________
______________________________________________________________________________
6. Тістеу, тырнау, сілекей жағылу күні (астын сызыңыз және жазыңыз)
______________________________________________________________________________

7. В какую лечебную организацию обращался по поводу укуса и когда _____________
__________________________________________________________________________
8. Описание повреждения и его локализация ___________________________________
_________________________________________________________________________
9. Сведения об укусившем, оцарапавшем, ослюнившем животном
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
10. Обстоятельства укуса, оцарапания, ослюнения
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
11. Бешенство животного установлено ветврачом
клинически, лабораторно (подчеркнуть или вписать) ____________________________
13. Животное осталось здоровым, пало, убито, неизвестно (подчеркнуть или вписать) ______
14. Анамнез обратившегося:
а) заболевание нервной системы _____________________________________________
б) употребляет ли спиртные напитки, как часто _________________________________
в) получал ли в прошлом антирабические прививки, когда, сколько ________________
г) прочие сведения _________________________________________________________
15. Назначение прививки ____________________________________________________
16. Назначенный режим (госпитализация, амбулаторное лечение) _________________
__________________________________________________________________________
17. Введение антирабического гаммаглобулина, дата, серия ______________________
__________________________________________________________________________
18. Реакция на внутрикожную пробу: покраснение ______________________________
Отек _____________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Десенсибилизация: однократная, двухкратная
Суточная доза _____________________________________________________________
Повторные введения:
Дата ___________________ Доза ____________________ Серия _____________________
19. Осложнения во время проведения прививок __________________________________
____________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
20. Курс прививок полностью закончен, отменен, так как животное оказалось здоровым,
прерван самовольно и прочие (подчеркнуть или вписать) __________________________
____________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
21. Какие приняты меры к продолжению прерванных прививок _____________________
___________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
22.. Примечание _____________________________________________________________
____________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
Подпись врача___________________________________
С правилами поведения во время прививок ознакомлен __________________________
№ п/п
Дата прививки
Доза вакцины
№ серии вакцины
Подпись лиц, производивших прививки
№ п/п
Дата прививки
Доза вакцины
№ серии вакцины
Подпись лиц, производивших прививки
Форма № 060/у "Лечебная карта допризывника № ____"

7. Тістелгені туралы қай емдеу ұйымына қаралды және қашан
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
8. Жарақат сипаттамасы және оның орналасуы _____________________________________
______________________________________________________________________________
9. Тістеген, тырнаған, сілекейін жаққан жануар туралы мәлімет
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
10. Тістеу, тырнау, сілекей жағылу қандай жағдайда болды
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
11. Жануардың құтырғанын ветдәрігер клиникалық, зертханалық жолмен анықтады (астын сызыңыз немесе жазыңыз) __________________________________________________________
13. Жануар сау, өлді, өлтірілді, белгісіз (астын сызыңыз немесе жазыңыз) _______________
14. Қаралушының анамнезі:
а) жүйке жүйесінің сырқаттары ___________________________________________________
______________________________________________________________________________
б) спирттік ішімдіктер ішуі, жиілігі ________________________________________________
в) бұрын құтырмаға қарсы екпелер егілген бе, қашан, қанша ___________________________
г) басқа мәліметтер _____________________________________________________________
15. Екпенің арналуы ____________________________________________________________
16. Белгіленген режим (ауруханаға жатқызылды, амбулаторлық емделу)
______________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
17. Құтырмаға қарсы гаммаглобулин егілді, күні, сериясы
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
18. Тері іші сынамасына серпіліс: қызару ___________________________________________
Ісіну __________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
Десенсибилизация: бір мәрте, екі мәрте
Тәуліктік мөлшері ______________________________________________________________
Қайталап енгiзiлуi:
Күні _____________________ Дозасы ___________________ Сериясы ______________
Күні ______________________Дозасы ________________ Сериясы ________________
19. Екпе кезіндегі асқынулар ________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
20. Екпе курсы толығымен аяқталды, жануар сау болып шығуына байланысты тоқтатылды, өздігінен тоқтатты (астын сызыңыз немесе жазыңыз)
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
21. Үзілген екпелерді жалғастыруға қандай шаралар қабылданды
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
22. Ескерту ________________________________________________________________
Дәрігердің қолы ___________________________________
Екпе кезіндегі тәртіп ережелерімен таныстым
________________________________________________________________________
Р/с №
Екпе күні
Вакцинаның дозасы
Вакцина сериясының№
Екпені жүргізген адамдардың қолы
Р/с №
Екпе күні
Вакцинаның дозасы
Вакцина сериясының№
Екпені жүргізген адамдардың қолы
"Әскер жасына дейінгі емдеу картасы" № 060/е нысаны

1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
______________________________________________________________________________
2. Индивидуальный идентификационный номер ____________________________________
3. Дата рождения: _____________________________________________________________
4. Местожительство допризывника _______________________________________________
_____________________________________________________________________________
5. Место работы (учебы) ________________________________________________________
6. Профессия, должность _______________________________________________________
7. Название болезни (заключение мед. комиссии по приписке) _______________________
_____________________________________________________________________________
8. Срок явки:
а) Назначено явиться 20___ года _____________ месяц
отправлено напоминание о явке ___________
20___ года _____________________ месяц
Явился 20___ года______________________________ месяц
9. Находился под наблюдением врача __________________________________________
___________________________________________________ дата
Прохождение лечения
10. Анамнез: данные предшествовавших наблюдений и данные первичного осмотра)
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
11. Данные рентгенодиагностики и лабораторного исследования
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
12. Диагноз _______________________________________________________________
13. Предварительное заключение о состоянии здоровья и годности к военной службе при снятии с учета лечебной организации
_________________________________________________________________________
Лечащий врач __________________________________ (подпись)
Главный врач _______________________________________ (подпись)
Данные медицинского наблюдения
Дата посещения
Текущие наблюдения
Назначение
Линия отреза -----------------------------------------------------------------------------------------------------
Отрезной талон № _____________лечебной карты допризывника № _________ (по снятии допризывника с лечения заполняется и направляется через территориальный орган в военкомат)
1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) _______________________________
______________________________________________________________________
2. Индивидуальный идентификационный номер ____________________________
3. Дата рождения: ______________________________________________________
4. Место жительства допризывника _______________________________________
______________________________________________________________________
5. Место работы (учебы) ________________________________________________
6. Профессия, должность ________________________________________________
7. Название болезни (заключение мед. комиссии по приписке)
б) Назначено явиться 20___ года _____________ месяц отправлено напоминание о явке
___________ 20___ года _____________________ месяц
Явился 20___ года______________________________ месяц
9. Находился под наблюдением врача ________________
________________________________дата 20___ года _______________________ месяц
Явился 20___ года______________________________ месяц
10. Диагноз (установлен в лечебной организации)
_______________________________________________________________________
11. Данные объективного обследования
12. Данные рентгенодиагностики __________________________________________
13. Данные лабораторного исследования ___________________________________
_______________________________________________________________________
14. Данные других исследований ___________________________________________
________________________________________________________________________
15. Какое проведено лечение ______________________________________________
________________________________________________________________________

1. Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
2. ЖСН___________________________________________________________
3. Туған күні _______________________________________________________
4. Әскер жасына дейінгі мекенжайы
__________________________________________________________________________
5. Жұмыс (оқу) орны
__________________________________________________________________________
6. Кәсібі, лауазымы
__________________________________________________________________________
7. Ауруының аты (әскери тіркеуге байланысты медициналық комиссиясының ұйғарымы)
__________________________________________________________________________
8. Келу уақыты:
а) Келуі тағайындалды 20___ жылы_____________айы
Келуі туралы ескерту жіберілді ___________
20___ жылғы_____________________________________________ айы
Келді 20___ жылғы ______________________________ айы
Кесу талоны № ________________ Әскер жасына дейінгі емдеу картасының
№ ____________ (әскер жасына дейінгі емделіп болған соң
толтырылып, аумақтық орган арқылы әскери комиссариатқа жіберіледі)
1. Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
_________________________________________________________________________
2. ЖСН __________________________________________________________
3. Туған күні ______________________________________________________
4. Әскерге шақыру жасына дейінгі жастардың мекен-жайы
________________________________________________________________________
5. Жұмыс (оқу) орны ________________________________________________
6. Кәсібі, лауазымы _________________________________________________
7. Ауруының аты (әскери тіркеуге байланысты медициналық комиссиясының ұйғарымы)
________________________________________________________________________
б) Келуі тағайындалды 20___ жылғы ________айы
Келуі туралы ескерту жіберілді ___________
20___ жылғы _______________________________________ айы
Келді 20___ жылғы __________________________ айы
8. Дәрігердің бақылауында болды ____________________________________ күні
20___ жылғы ____________________________________________ айы
Келді _20___ жылғы ____________________________ айы
күні
9. Диагнозы (емдеу ұйымында анықталды)
__________________________________________________________________________
10. Объективті зерттеулер деректері
__________________________________________________________________________
11. Рентгенодиагностика деректері
__________________________________________________________________________
12. Зертханалық тексерулер деректері
__________________________________________________________________________
13. Басқа зерттеулер деректері
__________________________________________________________________________
14. Қандай емдеу жүргізілді
__________________________________________________________________________
15. Емдеу нәтижесі
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________

16. Результат лечения _____________________________________________________
________________________________________________________________________
17. Предварительное заключение о состоянии здоровья и годности к военной службе при снятии с учета лечебной организации
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
18. Снят с учета лечебной организации _______________________________________
"____" _____________ 20 __ года
(Печать лечебной организации)
Лечащий врач ______________________________________ (подпись)
Главный врач __________________________________________ (подпись)
Форма № 061/у "Именной список допризывников _____________________ годов рождения, направляемых на обследование,
для систематического лечения, на диспансерное наблюдение"
_____________________________________________________________________
наименование организации
Область (край) ___________________елді мекен
(населенный пункт) ________________________
аудан (район)______________________________
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Индивидуальный идентификационный номер
Дата рождения
Место жительства (подробный адрес)
Место работы (учебы)
Название заболевания
Сроки явки
назначено явиться (дата)
явился (дата)
1
1
2
3
4
5
6
7
8
Оборот ф. № 061/у
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Индивидуальный идентификационный номер
Дата рождения
Место жительства (подробный адрес)
Место работы (учебы)
Название заболевания
Сроки явки
назначено явиться (дата)
явился (дата)
1
1
2
3
4
5
6
7
8
20___ года "___" ___________ Районный военный комиссар ______________________
Примечание: учетная форма используется и для списка неявившихся для систематического лечения путем замены слова "направляемых" на "неявившихся" и тогда слова "районный военный комиссар" заменяется словами "главный врач".
Форма № 062/у "Журнал регистрации пациента/клиента и оказанных социально-психологических услуг"
№п/п
Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
Индивидуальный идентификационный номер
Дата
Адрес
Личностно-социальный статус пациента
Информация о семье
Социальный диагноз/Заключение психолога
Выявленные проблемы при посещении на дому
Оценка социального работника/психолога
План действий социального работника/ психолога

16. Емдеу ұйымының есебінен шығарылардағы денсаулық жағдайы мен әскери қызметке жарамдылығы туралы алдын ала ұйғарым
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
17. Емдеу ұйымының есебінен шығарылды
_________________________________________________________________________
Емдеу ұйымының мөрі "____" _______________ 20 __ жылғы
Емдеушi дәрігер _______________________________________ (қолы)
Бас дәрігер ____________________________________________ (қолы)
18. Келу уақыты:
а) Келуі тағайындалды 20___ жылғы ______айы
Келуі туралы ескерту жіберілді ___________
б) Келуі тағайындалды ______айы 20___ жылғы
Келуі туралы ескерту жіберіледі ___________________________ айы 20 ______ жылғы
Келді ______________________ айы 20 ______ жылғы
19. Дәрігердің байқауында болды
_________________________________________________________________________
__________ күні
Емделуі
20. Анамнез: алдыңғы бақылаулар деректері мен алғашқы қарау деректері
21. Рентгенодиагностика мен зертханалық зерттеу деректері
22. Диагноз
23. Емдеу ұйымының есебінен шығару кезіндегі денсаулық жағдайы мен әскери қызметке жарамдылығы жайлы алдын ала ұйғарым _________________
Емдеушi дәрігер __________________ қолы Бас дәрігер ______________________ қолы
Медициналық бақылау деректері
Келу күнi
Өтпелi бақылаулар
Тағайындалымдар
"Әскерге шақырғанға дейінгілердің жеке тізімі______________________________ жылы туғандар, жолдануы тексерілуге, жүйелі түрде емдеуге, диспансерлік қадағалауға" № 061/е нысаны
_______________________________________________________________________ ұйымның атауы
Облыс (өлке) ___________________елді мекен __________________аудан ___________
Р/с №
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
ЖСН
Туған күні
Мекенжайы (толық)
Жұмыс (оқу) орны
Аурудың атауы
Келу мерзімдері
келуі тағайындалды (күні)
келді (күні)
1
1
2
3
4
5
6
7
8
054/е н. артқы беті
Р/с №
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
ЖСН
Туған күні
Мекенжайы (толық)
Жұмыс (оқу) орны
Аурудың атауы
Келу мерзімдері
келуі тағайындалды (күні)
келді (күні)
1
1
2
3
4
5
6
7
8
20____ жылғы "___" ___________ Аудандық әскери комиссар ____________________
Ескерту: есеп нысанын жүйелін түрде емделуге келмегендер үшін де қолданылады, ол кезде "жолданушылар" сөзін "келмегендер" сөзімен, "аудандық әскери комиссар" сөздері "бас дәрігер" сөздерімен ауыстырылады.
"Пациентті/клиентті және көрсетілген әлеуметтік-психологиялық қызметті тіркеу журналы" № 062/е нысаны
Р/с №
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
ЖСН
Күні
Мекенжайы
Пациенттің тұлғалық-әлеуметтік мәртебесі
Отбасы туралы ақпарате
Әлеуметтік диагнозы/ Психологтің тұжырымы
Үйге барғанда анықталған проблемалар
Әлеуметтік қызметкерді психологті / бағалау
Әлеуметтік қызметкердің/психологтің іс-әрекет жоспары

4. Индивидуальный идентификационный номер _______________________________
5. Место жительства
5.1. Житель: 1- города, 2- села
6. Прикрепленный житель: 1- да, 2- нет;
7. Категории населения: 1- школьник, 2- студент, 3- работающий, 4- безработный, 5- другое
8. Повод обращения: 1- консультация, 2- заболевание, 3- социальная проблема, 4 психологическая проблема, 5- участие в тренингах, 6- другое
9. Кем направлен: 1- самообращение, 2- медицинские организации, 3- государственные организации и учреждения, 4 - неправительственные организации, 5 – прочие (вписать)__________)
10. Источник информации: 1- врач, 2- средний медицинский работник, 3- родители, 4- друзья, 5- коллеги, 6- СМИ, 7- телефон доверия, 8- другое
11. Визиты: 1- первичный, 2- повторный
13. Посещения:
Дата
Время посещения
Вид посещения(индивидуальное консультирование,групповая консультация, посещение на дому)
13. Оценка социально-психологической проблемы
14. Виды социальных и психологических услуг: 1- социально-медицинские услуги 2 - социально-психологические услуги 3 - социально-педагогические услуги 4 - социально-экономические услуги 5 - социально-правовые услуги 6 - социально-бытовые услуги 7 - социально-трудовые услуги 8 - социально-культурные услуги; 9 - индивидуальные психологические консультации; 10 - семейные психологические консультации; 11 - групповые консультации
15. Исход обращения: 1 - решение ситуации, 2 - улучшение ситуации, 3 - без перемен, 4 - отказ клиента, 5 - другое)
16. Случай обращения: 1 - завершен, 2 - не завершен
17. Социальный работник/психолог:
Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
Подпись_______________________
19. Дата "______" __________ год
Форма № 064/у "Талон прикрепления к медицинской организации"
№ амбулаторной карты
№ участка
ИИН
Ф.И.О. (при его наличии) пациента
Дата рождения
Пол
мужской
женский
Гражданство
Адрес проживания
Контактный телефон
Семейное положение .
Образование .
Место работы/учебы
Должность
Социальный статус.
Ф.И.О. (при его наличии) родителей для детей до 18 лет
При свободном выборе МО ПМСП медицинское обслуживание на дому.
Ф.И.О. (при его наличии) регистратора ID
Список сокращений формы № 064/у "Талон прикрепления к медицинской организации":
1
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или уникальный признак, позволяющий отличать его))
2
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
3
МО
Медицинская организация
4
ПМСП
Первичная медико-санитарная помощь
5
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Форма № 065/у "Карта профилактических прививок"
20___ года "_____"___________________ взят на учет
Для организованных детей наименование детского учреждения
__________________________________________________________________________

4. ЖСН__________________________________
5. Мекенжайы
6. Бекітілген тұрғын: 1-иә, 2- жоқ; 6.1. Тұрғын: 1-қаланың, 2- ауылдың
7. Халық санаттары: 1-оқушы, 2-студент, 3-жұмыс істеуші, 4-жұмыссыз, 5-басқа
8. Жеңілдік алушылар санаты: 1- ОСМ, 2-ҰОСҚ; 3-интернационалист жауынгер; 4- бала кезінен мүгедек; 5- ауруы бойынша мүгедек, 6- басқа жеңілдік алушылар
9. Қаралу себебі: 1-кеңес, 2-ауруы, 3-Әлеуметтік мәселе, 4 психологиялық мәселе, 5-тренингтарда қатысу, 6- басқа
10. Кім жолдады: 1- өзі келді, 2-медициналық ұйымдар, 3- мемлекеттік ұйымдар мен мекемелер, 4 - үкімет емес ұйымдар, 5 – басқалары (тізімге жазу __________)
11. Ақпарат қайнар көзі: 1- дәрігер, 2- мейірбике, 3-әке-шешелері, 4- достары, 5- әріптестері, 6-БАҚ, 7-сенім телефоны, 8-басқа
12. Сапарлар: 1-алғашқы, 2- қайта
13. Келуі:
Күні
Келу уақыты
Келу түрі (жеке кеңесу, топтарда кеңесу, үйге келу)
14. Әлеуметтік-психологиялық мәселені бағалау
15. Әлеуметтік қызметтер түрі: 1-әлеуметтік-медициналық қызметтер 2-әлеуметтік-психологиялық қызметтер 3-әлеуметтік-педагогикалық қызметтер 4-әлеуметтік-экономикалық қызметтер 5-әлеуметтік-құқықтық қызметтер 6-әлеуметтік-тұрмыстық қызметтер 7-әлеуметтік-еңбек қызметтер 8) әлеуметтік-мәдени қызметтер; 9) жеке психологиялық кеңестер; 10) отбасылық психологиялық кеңестер; 11) топтарда кеңесу
16. Қаралу нәтижесі: 1-жағдайды шешу, 2-жағдайды жақсарту, 3-өзгеріссіз, 4- клиенттің бас тартуы, 5-басқа
17. Қаралу оқиғасы: 1-аяқталды, 2-аяқталмады
18. Әлеуметтік қызметкер/психолог:
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) ___________________________________
Қолы _______________________
19. Күні "___" __________жылы
"Талон" № 064/е нысаны
Амбулаториялық картасының №
Участкенің №
ЖСН
Науқастың Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Туылған күні
Жынысы
ер
әйел
Азаматттығы
Тұрғылықты мекенжайы
Байланыс телефоны
Отбасылық жағдайы
Білімі
Жұмыс/оқу орны
Лауазымы
Әлеуметтік мәртебесі
18 жасқа дейінгі балалар үшін ата-аналардың Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Үйге медициналық қызмет көрсету МСАК МҰ еркін таңдау кезінде
Тіркеушінің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда) ID
№ 064/е "Талон" нысанының қысқартулары:
1
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін тағы бір ерекше функция))
2
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
3
МҰ
Медициналық ұйым
4
МСАК
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек
5
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
"Профилактикалық екпелер картасы" № 065/е нысаны
20___ жылғы "_____" ___________________есепке алынды
Ұйымдасқан балалар үшін балалар мекемесінің атауы
__________________________________________________________________________

1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
__________________________________________________________________________
2. Дата рождения __________________________________________________________
3. Индивидуальный идентификационный номер ________________________________
4. Домашний адрес: населенный пункт _______ улица __________________ _________
Дом ____________________________________ корпус ___________________________
квартира _____________________
Отметки о перемене адреса
__________________________________________________________________________
Стр. 2 ф. № 065/у
Прививка против туберкулеза
Туберкулезные пробы
Дата рождения
Дата
Доза
Серия
Медицинский отвод (дата, причина)
дата
результат
вакцинация
ревакцинация
Прививка против полиомиелита
Дата рождения
Дата
Серия
Возраст
Дата
Серия
Возраст
Дата
Серия
Стр. 3 ф. № 065/у
Прививка против дифтерии, коклюша, столбняка*
Дата рождения
Дата
Доза
Серия
Наименование препарата
Реакция на прививку
Медицинский отвод
Общая (Т*)
Местная
Вакцинация
Ревакцинация
* Препарат обозначать буквами: АКДС – адсорбированная, коклюшно-дифтерийно-столбнячная вакцина, АДС – адсорбированный дифтерийно-столбнячный анатоксин, АДС-М-анатоксин – адсорбированный дифтерийно-столбнячный анатоксин с уменьшенным содержанием антигенов, АД – адсорбированный дифтерийный анатоксин, АС – адсорбированный столбнячный анатоксин, К – коклюшная вакцина.
Прививка против вирусного гепатита
Дата рождения
Дата
Доза
Серия
Наименование препарата
Реакция на прививку
Медицинский отвод
Общая (Т*)
Местная
Вакцинация
Ревакцинация
Прививка против паротита
Дата рождения
Дата
Доза
Серия
Реакция на прививку
Медицинский отвод
Общая (Т*)
Местная
Стр. 4 ф. № 065/у
Прививка против кори
Дата рождения
Дата
Доза
Серия
Реакция на прививку
Медицинский отвод(дата, причина)
Общая (Т*)
Местная
Прививка против других инфекций
___________________________________________
Дата рождения
Дата
Доза
Серия
Наименование препарата
Реакция на прививку
Медицинский отвод(дата, причина)
Общая (Т*)
Местная
Вакцинация
Ревакцинация
Дата снятия с учета) _____________________________
Подпись_______________________________________
Причина _____________________________________________________
Карта заполняется в детской лечебно-профилактической организации (ФАП) при взятии ребенка на учет.
При выезде из города (района) на руки выдается справка о проведенных прививках.
Карта остается в организации.
Форма № 066/у "Журнал учета профилактических прививок"
1. Дата и время
2. № карты
3. Индивидуальный идентификационный номер ребенка/матери (при его наличии)
4. Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии) ребенка/матери

1. Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
__________________________________________________________________________
2. ЖСН ________________________________________________
3. Туған күні____________________________________________
4. Мекенжайы: елді мекен
___________көшесі_______үй_________________________корпус__________________пәтер
__________________ Мекенжайы ауысқаны туралы белгілер ____________________
№ 065/е н. 2 беті
Туберкулез ауруына қарсы екпе
Туберкулез сынамалары
Туған жылы
Күні
Дозасы
Сериясы
Медициналық қайшылықтар (күні, себебі)
күні
нәтижесі
егу
қайта егу
Полиомиелитке қарсы екпе
Туған жылы
Күні
Сериясы
Жасы
Күні
Сериясы
Жасы
Күні
Сериясы
№ 063/е н. 3 беті
Күл, көкжөтел, сіреспеге қарсы екпе
Туған жылы
Күні
Дозасы
Сериясы
Препараттың атауы
Екпеге дене реакциясы
Медициналық қайшылықтар
Жалпы (Т*)
Егілген жерде
Егу
Қайта егу
* Препараттар мына әріптермен белгіленеді: АКДС – адсорбтелген, көкжөтел – дифтерия-сіреспе вакцинасы, АДС – адсорбтелген
дифтерия – сіреспе анатоксині, АДС - М-анатоксин-адсорбтелген дифтерия-сіреспе анатоксині, құрамында антиген мөлшері азайтылған. АД – адсорбтелген дифтерия анатоксині АС – адсорбтелген сіреспе анатоксині, К – көкжөтел вакцинасы.
Вирусті гепатитке қарсы екпе
Туған жылы
Күні
Дозасы
Сериясы
Препараттың атауы
Екпеге дене реакциясы
Медициналық қайшылықтар
Жалпы (Т*)
Егілген жерде
Егу
Қайта егу
Паротитке қарсы екпе
Туған жылы
Күні
Дозасы
Сериясы
Екпеге дене серпілісі
Медициналық қайшылықтар
Жалпы (Т*)
Егілген жерде
№ 063/е н. 4 беті
Қызылшаға қарсы екпе
Туған жылы
Күні
Дозасы
Сериясы
Екпеге дене серпілісі
Медициналық қайшылықтар (күні, себебі)
Жалпы (Т*)
Егілген жерде
Басқа инфекциялық ауруларға қарсы екпе __________________________________
Туған жылы
Күні
Дозасы
Сериясы
Препараттың атауы
Екпеге дене реакциясы
Медициналық қайшылықтар(күні, себебі)
Жалпы (Т*)
Егілген жерде
Егу
Ќайта егу
Есептен шығарылған күні __________________________ Қолы ___________________
Себебі _____________________________________________________
Карта баланы есепке алғанда балалар емдеу - профилактикалық ұйымында (ЕПҰ) толтырылады
Қаладан (ауданнан) көшкен кезде қолына егілгені туралы анықтама беріледі.
Карта ұйымда қалады.
"Профилактикалық екпелердi есепке алу журналы" № 066/е нысаны
1. Күні мен уақыты
2. Карта №
3. Нәрестінің/анасының жеке сәйкестендіру нөмірі (бар болған жағдайда)
4. Нәрестінің/анасының тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)

5. Дата рождения
6. Наименование заболевания, против которого применена вакцина
7. Страна производитель
8. Номер партии
9. Номер серии
10. Название препарата вакцины, анатоксина и прочие
11. Способ применения
12. Дозировка
ед.изм.
13. Дата и время прививки
14. Побочная реакция или нежелательное явление
Форма № 067/у "ЖУРНАЛ движения вакцин" за 20____ год ___________________
№ п/п
Дата вакцинации
Название вакцины
Привито новорожденных
Израсходовано вакцины (в дозах)
Остаток вакцины (в дозах)
отделение№1
отделение №2
всего по роддому
1
2
3
4
5
6
7
8
Форма № 068/у "Справка для получения путевки"
Настоящая справка не заменяет санаторно-курортной карты и не дает пациенту права поступления в санаторий или на амбулаторно-курсовое лечение
Действительна до _________________________________________________________
(число, месяц, год)
Выдана лицу ___________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество(при его наличии))
ИИН _________________________________________
Дата рождения ________________________________
Место постоянного жительства:____________________________________________________
в том, что он (она) страдает________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(указать диагноз)
________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
и что ему (ей) рекомендуется лечение:
курортное_______________________________________________________________________
(указать рекомендуемые курорты)
а) в санатории ___________________________________________________________________
(указать профиль)
б) амбулаторно-курсовое (нужное подчеркнуть)
_______________________________________________________________________________
_______________________________________
В местном санатории (вне курорта)
_______________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________
(указать профиль санатория)
Время года (зимой, весной, летом, осенью) подчеркнуть
Справка действительна лишь по месту жительства или работы пациента. Она представляется при получении путевки.
После получения путевки необходимо обратиться за санаторной картой в медицинскую организацию, выдавшей справку.
Лечащий врач___________________________________
М.П. Заведующий отделением_____________________
20___ года "_____"______________________________
Форма № 069/у "Санаторно-курортная карта № __________" 20____ года __________
__________________________________________________________________________
Выдается при предъявлении путевки на санаторное или амбулаторно-курсовое лечение.
Без настоящей карты путевка недействительна.
Адрес и телефон лечебной организации, выдавшей карту:
Область ____________________________________________________________
район ______________________________________________________________
город ______________________________________________________________
улица ______________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) лечащего врача
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
Фамилия Имя Отчество (при его наличии) пациента (полностью)
______________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
Пол: муж., жен. (нужное подчеркнуть), дата рождения ______________________________
Индивидуальный идентификационный номер _____________________________________
Үйінің мекенжайы мен телефоны (Домашний адрес и телефон)
_____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________

5. Туған күні
6. Қандай аруға қарсы екпе
7. Өндірген ел
8. Партия нөмірі
9. Екпенің сериясы
10. Вакцинаның, препараттың, анатоксиннің және басқа аттары
11. Екпе тәсілі:
12. Мөлшері
13. Екпенің уақыты мен күні
14. Екпенің атауы
15. Жанама реакция немесе жағымсыз құбылыс
"Вакциналар қозғалысы журналы" № 067/е нысаны
20____ жылы ___________________ бойынша
Р/с №
Вакцина егу күні
Вакцинаның атауы
Жаңа туған нәрестелердің егілуі
Жұмсалған вакциналар (дозамен)
Қалған вакцина (дозамен)
№1 бөлімше
№2 бөлімше
барлығы перзентхана бойынша
1
2
3
4
5
6
7
8
"Жолдама алуға анықтама" № 068/е нысаны
Бұл анықтама санаториялық-курорттық картаны алмастыра алмайды және пациентке санаторийге орналасуға немесе амбулаторлық-курстық емделу құқығын бере алмайды.
Қай күнге дейін жарамды ____________________________________________________
күні, айы, жылы
Жеке түлғаға берілді ________________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
ЖСН _________________________________________
Туған күні ___________________________
Мекенжайы:
__________________________________________________________________________
Қандай сырқаттан зардап ____________________________________________
__________________________________________________________________________
диагнозын көрсетіңіз ________________________________________________________
__________________________________________________________________________
_______________________________________
және оған ұсынылған ем:
Курорттық ________________________________________________________________
ұсынылған курорттарды көрсетіңіз
а) санаторийге ____________________________________________________________
бейінін көрсетіңіз
б) амбулаторлық-курстық (керекті астын сызыңыз) ___________________
__________________________________________________________________________
_______
Жергілікті санаторийде (курорттан тыс)
__________________________________________________________________________
_________________________________
санаторий бейінін көрсетіңіз
Жыл мезгілі (қыста, көктемде, жазда, күзде) астын сызыңыз
Анықтама тұрғылықты жері мен жұмыс орнында ғана күшінде. Жолдау қағазын алу үшін көрсетіледі. Жолдау қағазын алғаннан кейін санаторлық карта алу үшін анықтыма берген медицина ұйымына баруыңыз қажет.
М.О. Емдеуші дәрігер_______________________________
М.О. Бөлімше менгерушісі_____________________
20___жылғы "_____" _____________________________
"Санаторийлік - курорттық карта" № 069/е нысаны
№ ___________________________ 20____ жылғы ___________________
Карта берген емдеу ұйымының мекенжайы:
Облыс (Область) ___________________________________________________________
Аудан ____________________________________________________________________
Қала _____________________________________________________________________
Көше _____________________________________________________________________
Емдуші дәрігердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
__________________________________________________________________________
Пациенттің Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
__________________________________________________________________________
Жынысы: ер, әйел (керекті астын сызыңыз), туған жылы __________________________
ЖСН_____________________________________________________________________
Үйінің мекенжайы мен телефоны
__________________________________________________________________________

2. Место учебы (работы)
_____________________________________________________________________________
3. Занимаемая должность
____________________________________________________________________________
Детский блок (0-17 лет включительно)
Место работы родителей и телефон _____________________________________________
______________________________________________________________________________
1. Анамнез: вес при рождении, особенности развития, перенесенные заболевания
(в каком возрасте) ______________________________________________________________
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
2. Тұқым қуалаушылығы (Наследственность) ______________________________________
3. Профилактикалық екпелері (уақытын көрсетіңіз) (Профилактические прививки (указать даты)) ___________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
4. Анамнез настоящего заболевания: с какого возраста болен, особенности и характер течения, частота обострений, дата последнего обострения, проводимое лечение (в т.ч. противорецидивное), указать пользовался ли санаторно-курортным лечением, сколько раз, где и когда
______________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
5. Жалобы в настоящее время ____________________________________________________
______________________________________________________________________________
6. Объективті қарау деректері (Данные объективного осмотра)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________

2. Оқу (жұмыс) орны ________________________________________________________
3. Лауазымы _______________________________________________________________
Балалар блогі (0-17 жасты қоса алғанда)
Ата-анасының жұмыс орны мен телефоны
__________________________________________________________________________
1. Анамнез: туғандағы салмағы, даму ерекшеліктері, қандай аурулармен ауырды (неше жасында)
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
2. Тұқым қуалаушылығы ____________________________________________________
3. Профилактикалық екпелері (уақытын көрсетіңіз)
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
4. Осы ауруының анамнезі: неше жасынан ауырады, ерекшеліктері мен ағымының сипаттамасы, асқыну жиіліктері, соңғы асқынуы, жүргізілген емдеу шаралары (оның ішінде қайталануға қарсы), санаториялық-курорттық емдеу жүргізілді ме, қанша рет, қайда және қашан. __________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
5. Қазіргі уақыттағы шағымдар
__________________________________________________________________________
6. Объективті қарау деректері
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________

7. Данные лабораторного, рентгенологического исследований (даты)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Диагноз основной ________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Сопутствующие заболевания _______________________________________________________
________________________________________________________________________________
Подпись лечащего врача ___________________
Место печати
Подпись заведующего отделением __________
Заключение санаторно-отборочной комиссии
Диагноз основной
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
Сопутствующие заболевания
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
Рекомендуемое санаторно-курортное лечение ______________________________________
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
Председатель ___________________________________________________________________
Члены комиссии ________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
Место печати
Дата ______________________________________ (число, месяц, год)
Данная карта заполняется при условии четкого заполнения всех граф, разборчивых подписей, наличия печатей.
Срок действия карты - 2 месяца.
Обязательное приложение к форме.
Подлежит возврату в районную поликлинику по месту жительства ребенка.
Фамилия, имя ребенка _____________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Находился в санатории _____________________________________________________
_________________________________________________________________________
с _______________________________ по ______________________________________
Диагноз санатория:
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Сопутствующие заболевания _______________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Проведенное лечение (виды лечения, количество процедур)
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Эффективность (динамика антропометрических, гематологических показателей, функциональных проб, изменения в соматическом статусе, общая оценка результатов лечения)
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Рекомендации по дальнейшему лечению ______________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Контакты с инфекционными заболеваниями ___________________________________
_________________________________________________________________________
Перенесенные интеркуррентные заболевания, обострение основного и сопутствующих заболеваний
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
Подпись ординатора _______________________
Подпись главного врача ____________________
Дата _____________________________________
Блок для взрослых (18 лет и старше)

7. Зертханалық, рентгенологиялық және басқа зерттеулер деректері (күні)
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Негізгі диагнозы ___________________________________________________________
__________________________________________________________________________
_____________________
Қосалқы сырқаттары _______________________________________________________
__________________________________________________________________________
_____________________
Мөр Емдеуші дәрігердің қолы ___________________
орны
Бөлімше менгерушісінің қолы ______
Санаторийлік іріктеу комиссияның қорытындысы
Негізгі диагнозы ___________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Қосалқы сырқаттары
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Ұсынылған санаторийлік-курорттық емделу
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Мөр орны
Төраға _______________________________
Комиссия мүшелері _________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Күні ______________________________________ күні, айы, жылы
Баланың тегі, аты __________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Санаторийде болды
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
_______________________________бастап________________________________дейін
Санаторий диагнозы: _______________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Қосалқы сырқаттары
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Жүргізілген ем (емдеу түрлері, процедуралар саны)
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Емдеу тиімділігі (антропометрикалық, гематологиялық көрсеткіштер, функциялық сынамалар динамикасы, соматикалық статусының өзгеруі, емдеу нәтижелерінің жалпы бағасы)
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Емханадан тыс емделуi туралы ұсыныстар
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Инфекциялық аурулармен үйлесімі
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Бастан өткерген интеркурентті аурулары, негізгі және қосалқы сырқаттарының асқынуы
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Ординатордың қолы _______________________
Бас дәрігердің қолы ________________________
Күні _____________________________________
Бұл карта барлық бағандары айқын толтырылып, қойылған қолдар анық, мөрі басылған жағдайда ғана күшіне енеді. Карта 2 ай мерзімі ішінде күшінде
Нысанының міндетті қосалқы парағы Баланың мекенжайындағы аудандық емханаға қайтарылуы тиіс
Ерсесектердің блогі (18 жас және жасы үлкен)

1. Жалобы, давность заболевания, данные анамнеза, предшествующее лечение, в том числе санаторно-курортное)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
2. Краткие данные клинического, лабораторного, рентгенологического исследований (даты)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
3. Диагноз:
а) основной ___________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
б) сопутствующие заболевания __________________________________________________
________________________________________________________________________________
Заключение:
Курортное лечение (указать рекомендуемые курорты) _______________________________
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
а) в санатории (указать профиль) ________________________________________________
_______________________________________________________________________________
б) амбулаторно-курсовое _______________________________________________________
Рекомендуется лечение в местном санатории (вне курорта)
(указать профиль санатория)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Время года
___________________________________________
Лечащий врач ______________________________
Заведующий отделением _____________________
Форма № 070/у "Путевка в детский санаторий" № ____
_______________________________________________________________________________
наименование санатория и медицинский профиль
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________

1. Шағымы, қашаннан бері сырқат, анамнез деректері, бұның алдындағы емделуі, оның ішінде санаторийлік-курорттық __________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
2. Клиникалық, зертханалық, рентгенологиялық және басқа зерттеулердің қысқаша деректері (күндері)
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
3. Диагноз: а) негізгі
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
б) қосалқы сырқаттары ______________________________________________________
__________________________________________________________________________
Қорытынды
Курорттық емдеу ___________________________________________________________
ұсынылған курорттарды көрсетіңіз
__________________________________________________________ _______________
а) санаторийде ____________________________________________________________
бейінін көрсетіңіз _______________________________________ ___________________
б) амбулаториялық – курстық Жергілікті санаторийде емделу ұсынылады (курорттан тыс)
__________________________________________________________________________
___________________ санаторий бейінін көрсетіңіз
Жыл мезгілі _____________________________________________________ М.О.
Емдеуші дәрігер ____________________ М.П. Бөлімше меңгерушісі_________________
Санаторийлік немесе амбулаториялық-курстық емделуге жолдау қағазын көрсеткенде беріледі.
Бұл картасыз жолдау қағазы күшіне енбейді.
"Балалар санаторийіне жолдама" №____ № 070/е нысаны
Санаторийдің атауы мен медициналық бейінi

Сроком с 20___ года _________________ до 20___ года ___________
Путевка бесплатная, продажа или передача другим лицам запрещается
Фамилия ребенка ________________________________________________________
Имя (полностью) _________________________________________________________
Дата рождения __________________________________________________________ күні, айы, жылы (число, месяц, год)
Индивидуальный идентификационный номер ________________________________
Домашний адрес _________________________________________________________
________________________________________________________________________
Телефон ______________________________
Адрес организации, выдавшей путевку _______________________________________
_________________________________________________________________________
(Подпись лица, выдавшего путевку, должность и фамилия) ______________________
Печать организации выдавшей путевку
(Стр.2 ф. № 070/у)
В санаторий принимаются дети в возрасте от _______ до _______ включительно
Показания (в соответствии с медицинским профилем)
1.____________________________________________________________________
2.____________________________________________________________________
3.____________________________________________________________________
4.____________________________________________________________________
5.____________________________________________________________________
6.____________________________________________________________________
Общие противопоказания
1. Все болезни в остром периоде _________________________________________
2. Все хронические заболевания, требующие специального лечения
3. Перенесенные инфекционные болезни до окончания срока изоляции
4. Бациллоносительство
5. Все заразные болезни глаз, кожи, злокачественная анемия, лейкемия, злокачественные новообразования,
кахексия, амилоидоз внутренних органов, активные формы туберкулеза легких и других органов
6. Болезни сердечно-сосудистой системы:
а) для местных специализированных санаториев – недостаточность кровообращения выше 1 степени
б) Для санаторного лечения на курортах – недостаточность кровообращения любой степени
7. Дети с эпилепсией, психоневрозами, психопатией, умственной отсталостью, требующие индивидуальных условий ухода и лечения
8. Наличие у детей сопутствующих заболеваний, противопоказанных для данного курорта или санатория.
Дети, не показанные для данного санатория по возрасту и заболеванию, в санаторий не принимаются)
Стр.3 ф. № 070/у
Путевка действительна при наличии:

Мерзімі 20___ жылғы _________________бастап 20___ жылғы ___________ дейін
__________________________________________________________________________
Тегін жолдаманы сатуға немесе басқа адамға беруге тиым салынады
Баланың тегі _______________________________________________________________
Толық аты _________________________________________________________________
Туған күні _________________________________________________________________
күні, айы, жылы
ЖСН____________________________________________________________________
Мекенжайы
__________________________________________________________________________
Телефон___________________________________________________________________
Жолдама берген ұйымның мекенжайы
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Жолдама берген ұйымның мөрi
________________________________________________
Жолдама берген адамның қолы, лауазымы, тегі
________________________________________________
№ 077/е.н.2 беті
Санаторийге қабылданатын балалар жасы
Жастан __________________________________________________________жасты қоса
Көрсетілімдер (медициналық бейiнiне сәйкес)
1.________________________________________________________________________
_______________
2.________________________________________________________________________
_______________
3.________________________________________________________________________
_______________
4.________________________________________________________________________
_______________
5.________________________________________________________________________
_______________
6.________________________________________________________________________
______________
Жалпы қарсы көрсетілімдер
1. Жіті кезеңдегі басқа аурулар ____________________________________
2. Арнайы емдеуді қажет ететін барлық созылмалы аурулар
3. Бастан өткерген инфекциялық ауруларының оқшаулау мерзімі біткенше
4. Бактерия тасымалдаушы
5. Көз бен терінің барлық инфекциялық аурулары, қатерлі анемия, лейкемия, қатерлі ісіктер, кахексия, ішкі ағзалар амилоидозы, өкпе және басқа ағзалар туберкулезінің белсенді формасы
6. Жүрек-тамыр жүйесінің аурулары:
а) жергілікті мамандандырылған санаторийлер үшін-қан айналымының 1 дәрежеден жоғары жетіспеушілігі.
б) курорттардағы санаторлық емдеу үшін – қан айналымы жетіспеушілігінің барлық дәрежесі
7. Эпилепсия, психоневроз, психопатия, ақыл-есі кем, жекеше күтім мен емдеуді қажет ететін балалар
8. Осы курорт пен санаторийде емделуге қайшылық ететін қосалқы сырқаты бар балалар. Осы санаторий үшін жасы мен ауруы сәйкес келмейтін балалар санаторийге қабылданбайды
№ 077/е.н.3 беті
Жолдама төмендегiдей құжаттар болғанда күшiне енедi:

1. Санаторно-курортной карты
2. Справки эпидемиолога об отсутствии контакта с инфекционными пациентами по месту жительства
3. Справки от дерматолога об отсутствии инфекционных заболеваний кожи
4. Данные исследования на дифтерийное и дизентерийное бактериносительство (по эпидемиологическим и медицинским показаниям)
Примечание:
В санаторий для детей с заболеваниями органов пищеварения обследование на дизентерийное бактерионосительство обязательно
(Стр.4 ф. № 070/у)
Адрес санатория _________________________________________________________
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
Пути сообщения__________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Форма № 071/у "Медицинская справка на школьника, отъезжающего в оздоровительный лагерь"
__________________________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) _____________________________________
__________________________________________________________________________
Индивидуальный идентификационный номер __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Дата рождения _____________
Домашний адрес ___________________________________________________________
домашний телефон №______________________________________________________
№ школы и ее адрес _______________________________________________________
Телефон ________________ класс ______________ район ________________________
№ поликлиники и ее адрес __________________________________________________
_________________________________________________________________________
телефон № _______________________________________________________________
Состояние здоровья (если состоит под диспансерным наблюдением, указать диагноз)
_________________________________________________________________________
Перенесенные инфекционные заболевания (корь, скарлатина, коклюш, свинка,
болезнь Боткина, ветряная оспа, дизентерия) ___________________________________
__________________________________________________________________________
Проведенные прививки (КДС) с указанием даты последней) ______________________
__________________________________________________________________________
Физическое развитие _______________________________________________________
Физкультурная группа ______________________________________________________
Рекомендуемый режим ______________________________________________________
________________________________________________________ дата выдачи справки
Подпись врача школы или детской поликлиники ________________________________
Стр.2 ф. № 071/у
Заполняется врачом оздоровительного лагеря
Состояние здоровья и перенесенные заболевания во время пребывания в оздоровительном лагере
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Контакт с инфекционными пациентами _________________________________________
__________________________________________________________________________
Эффективность оздоровления в оздоровительном лагере:
Общее состояние___________________________________________________________
Вес при поступлении _____________ при отъезде _______________________________
Динамометрия_____________________________________________________________
Спирометрия______________________________________________________________
Дата _____________________________________________________________________
Подпись врача оздоровительного лагеря ______________________________________
Справка подлежит возвращению в школу по месту учебы
Корешок к медицинской справке № ____
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
Дата рождения
Диагноз и медицинское заключение об отсутствии противопоказаний к выезду за границу
Результат исследования на ВИЧ-инфекцию
Название страны
Домашний адрес направляемого
Дата выдачи справки
Председатель комиссии фамилия имя отчество (при его наличии), идентификатор
Члены комиссии
Место печати врача
Председатель комиссии фамилия имя отчество (при его наличии), идентификатор
__________________________________________
Форма № 072/у "Медицинская справка (для выезжающего за границу)"
Выдана Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
лет, в том, что он прошел медицинский осмотр в поликлинике. (название и местонахождение организации)
При осмотре установлено
Результат исследования на ВИЧ-инфекцию
По состоянию здоровья лица направляется в заграничную командировку (название страны) сроком на
Дата
Срок годности справки –1 год
Члены комиссии
Место печати врача
Форма № 073/у "Медицинская справка о допуске к управлению транспортным средством"
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
Дата рождения
Пол
мужской
женский
Адрес проживания
Контактный телефон
Место работы/учебы
Должность
Результаты медицинского осмотра у специалистов:
Заключение врача-терапевта/ВОП Фамилия Имя Отчество (при его наличии) Идентификатор * (ЭЦП, QR код, или уникальный признак, позволяющий отличать его)
Дата освидетельствования
Заключение противопоказания
Заключение врача-офтальмолога Фамилия Имя Отчество (при его наличии) Идентификатор * (ЭЦП, QR код, или уникальный признак, позволяющий отличать его)
Дата освидетельствования
Заключение противопоказания
Заключение врача-оториноларинголога Фамилия Имя Отчество (при его наличии) Идентификатор * (ЭЦП, QR код, или уникальный признак, позволяющий отличать его)
Дата освидетельствования
Заключение противопоказания
Заключение врача-психиатра Фамилия Имя Отчество (при его наличии) Идентификатор * (ЭЦП, QR код, или уникальный признак, позволяющий отличать его)
Дата освидетельствования
Заключение противопоказания
Заключение

1. Санаторийлік-курорттық картасы
2. Тұрғылықты жерінде инфекциялық аурулармен түйiспегенi жайлы эпидемиологтың анықтамасы
3. Инфекциялық терi аурулары жоқтығы туралы дерматологтың анықтамасы
4. Күл және дизентерия бактерия тасымалдаушылығына зерттеулер деректерi (эпидемиологиялық және медициналық көрсетімдері бойынша)
5. Мектеп оқушыларында мектебiнен мiнездеме және күнделiгi болуы керек (оларды күздiк-қыстық-көктемдiк кезеңдерде жолдағанда)
6. Балалар мезгiлiне сай киiммен және аяқ киiммен, сонымен қатар спорттық киiм мен жеке бас гигиенасының заттарымен қамтамасыз етiлуi тиiс
Ескертпе:
Балалардың ас қорыту ағзалары сырқатын емдеуге арналған санаторийлерде дизентерия бактериясын тасуымалдаушылыққа тексеру міндетті (В санаторий для детей с заболеваниями органов пищеварения обследование на дизентерийное бактерионосительство обязательно)
№ 077/е.н.4 беті
Санаторийдің мекенжайы
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Қатынасу жолдары
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
"Сауықтыру лагерiне баратын мектеп оқушысына медициналық анықтамасы" № 071/е нысаны
__________________________________________________________________________
Тегi, аты, әкесiнiң аты (бар болған жағдайда)
__________________________________________________________________________
ЖСН __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Туған күні _____________
Мекенжайы ____________________________үй телефоны № ________________
Мектеп № мен оның мекенжайы ____________________________________________
Телефон №__________________ сынып ____________________ аудан ______________
Емхана № мен оның мекенжайы
__________________________________________телефон №______________________
Денсаулық жағдайы (егер диспансерлiк бақылауда болса, диагнозын көрсетiңiз)
__________________________________________________________________________
Бастан өткерген инфекциялық аурулары (қызылша, жәншау, көкжөтел, без шошуы, Боткин ауруы, жел шешек, дизентерия)
__________________________________________________________________________
Жүргiзiлген екпелер (КДС) соңғы екпенiң уақыты көрсетiлуiмен
__________________________________________________________________________
Дене дамуы __________________________________________________________
Дене шынықтыру тобы ______________________________________________________
Ұсынылған режім __________________________________________________________
________________________________анықтаманың берiлген күнi
Мектеп немесе балалар емханасы дәрiгерiнiң қолы ____________________________
№ 079/е.н. 2 бетi
Сауықтыру лагерiнiң дәрiгерi толтырады
Сауықтыру лагерiнде болған кезiндегi денсаулық жағдайы мен бастан өткерген аурулары
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Инфекциялық аурулармен түйiсуi
__________________________________________________________________________
Сауықтыру лагерiнде сауығуының тиiмдiлiгi:
Жалпы жағдайы
__________________________________________________________________________
Түскен кездегi салмағы _____________кеткен кездегi ___________________________
Динамометрия_____________________________________________________________
Спирометрия______________________________________________________________
Күнi _____________________________________________________________________
Сауықтыру лагерi дәрiгерiнiң қолы ___________________________
Анықтама оқитын мектебiне қайтарылуы тиiс (Справка подлежит возвращению в школу по месту учебы)
"Медициналық анықтама (шетелге шығушыға)" № 072/е нысаны
Берiлдi: тегi, аты, әкесiнiң аты (бар болған жағдайда)
______________ жаста, емханада медициналық тексеруден өткенi туралы
_________________________________________ ұйымның атауы мен орналасқан орны
Тексеріп-қарау кезiнде анықталды
АИТВ-мәртебесі
Денсаулық жағдайы бойынша жеке түлға
___________________________________________________________________
__________
шетелге iссапарға жолданылады
__________________________________________елдiң атауы мерзiмге ______________
20_______ жылғы (года) "___" ________________
Анықтаманың жарамдық мерзімі – 1 жыл
М.О. Комиссия мүшелерi ______________________
Дәрігердің мөр орны
"Көлік құралын басқаруға рұқсат алу туралы медициналық анықтама" № 073/е нысаны
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Тегі аты әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Туылған күні
Жынысы
ер
әйел
Тұрғылықты мекенжайы
Байланыс телефоны
Жұмыс/оқу орны
Лауазымы
Мамандардың медициналық зерттеп - қарау нәтижесі:
Терапевт/ЖПД қорытындысы: тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), идентификаторы (ЭЦҚ, QR код, немесе басқалардан оны айыра алатын өзге белгісі)
Куәландыру күні
Қарсы көрсеткіштер қорытындысы
Офтальмолог қорытындысы тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), идентификаторы (ЭЦҚ, QR код, немесе басқалардан оны айыра алатын өзге белгісі)
Куәландыру күні
Қарсы көрсетілімдер қорытындысы
Оториноларинголог-дәрігердің қорытындысы тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), идентификаторы (ЭЦҚ, QR код, немесе басқалардан оны айыра алатын өзге белгісі)
Куәландыру күні
Қарсы көрсеткіштер қорытындысы
Психиатрдың қорытындысы тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), идентификаторы (ЭЦҚ, QR код, немесе басқалардан оны айыра алатын өзге белгісі)
Куәландыру күні
Қарсы көрсеткіштер қорытындысы
Ұйғарым

1. к управлению троллейбусами и трамваями. 2. к управлению автомобилями без ограничения максимального веса и автобусами без ограничения вместимости пассажиров "А", "В", "С", "D", "ВЕ", "СЕ", "DЕ", подкатегорий "А1, В1, С1, D1, С1Е и D1Е", а также трамваями и троллейбусами 3. к управлению индивидуальным автомобилем категории "В" без права работы по найму к управлению автомобилем с ручным управлением. 4. к управлению мотоциклом, мотороллером (категории "А"). 5. к управлению мотоколяской. 6. к управлению мопедом.
Дата выдачи медицинской справки
Срок годности справки 12 месяцев
Печать медицинской комиссии
Председатель комиссии
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), идентификатор
Секретарь
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), идентификатор
Форма № 074/у "Врачебное заключение о переводе беременной на другую работу"
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) беременной __________________________
________________________________________________________________________
Индивидуальный идентификационный номер _________________________________
Туған күні (Дата рождения) ________________________________________________
Место работы и должность _________________________________________________
Беременность _____________________ недель ________________________________
Основание для перевода ___________________________________________________
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
Рекомендуемая работа ____________________________________________________
________________________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) врача _______________________________
________________________________________________________________________
подпись ___________________________________________________________
Дата выдачи _____________________________________________________________
Перевод осуществлен _____________________________________________________
Должность руководителя __________________________________________________
Подпись ________________________________________________________________
Дата ____________________________________________________________________
Форма № 075/у "Медицинская справка (врачебное профессионально-консультативное заключение)"
Наименование МО
ИИН
Ф.И.О. (при его наличии)
Дата рождения
Пол
мужской
женский
Адрес проживания
Адрес регистрации
Место работы/учебы/детского учреждения
Должность
Дата последнего медицинского обследования
Заболевания, выявленные с момента последнего медосмотра наименование
Врач Ф.И.О. (при его наличии), идентификатор (ЭЦП, QR код, или уникальный признак, позволяющий отличать его)
Заключение терапевта/ВОП Ф.И.О. (при его наличии), идентификатор (ЭЦП, QR код, или уникальный признак, позволяющий отличать его)
дата
наименование код
Заключение нарколога Ф.И.О. (при его наличии), идентификатор (ЭЦП, QR код, или уникальный признак, позволяющий отличать его)
дата
наименование код
Исследования жидких биологических сред на наличие психоактивных веществ
Дата
Результат.
Заключение психиатра Ф.И.О. (при его наличии), идентификатор (ЭЦП, QR код, или уникальный признак, позволяющий отличать его)
Психологическое тестирование:
Дата
Результат.
Данные рентгенологического (флюорографического) обследования
Дата
Результат.
Данные лабораторных исследований
Врачебное заключение о профессиональной пригодности с указанием условий
Лицо, заполнявшее справку Идентификатор
Ф.И.О. (при его наличии)
Руководитель медицинской организации Идентификатор
Ф.И.О. (при его наличии)
Список сокращений формы № 075/у "Медицинская справка (врачебное профессионально-консультативное заключение)":
1
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или уникальный признак, позволяющий отличать его))
2
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
3
МО
Медицинская организация
4
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
5
ЭЦП
Электронная цифровая подпись
Форма № 076/у "Заключение медицинского осмотра (для получения разрешений в сферах оборота гражданского и служебного оружия, гражданских пиротехнических веществ)"
Сноска. Форма № 076/у - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 24.01.2023 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
20___ года "___"_________
Выдано гражданину (-ке): ______________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии) ______________________________________________
_____________________________________________________________________
ИИН ________________________________________________________________
Область (город) __________________________ район _______________________
по результатам предварительного/периодического медицинского осмотра
(нужное подчеркнуть) в организации _____________________________________
наименование организации
Врач терапевт _________________________________________________________
подпись Ф.И.О. (при его наличии)
дата освидетельствования 20___года "___" _________________________________
Заключение ____________________________________________________________
_______________________________________________________________________
противопоказания имеются /отсутствуют
Место печати врача
Врач-невропатолог______________________________________________________
подпись Ф.И.О. (при его наличии)
дата освидетельствования 20___года "___" _________________________________
Заключение ____________________________________________________________
_______________________________________________________________________
противопоказания имеются /отсутствуют
Место печати врача
Врач-офтальмолог_______________________________________________________
подпись Ф.И.О. (при его наличии)
дата освидетельствования 20___года "___" __________________________________
Заключение _____________________________________________________________
________________________________________________________________________
противопоказания имеются /отсутствуют
Место печати врача
Врач-оториноларинголог__________________________________________________
подпись Ф.И.О. (при его наличии)
дата освидетельствования 20___года "___" __________________________________
Заключение _____________________________________________________________
________________________________________________________________________
противопоказания имеются /отсутствуют
Место печати врача
Врач-психиатр с психологическим тестированием: ____________________________
______________________________________
подпись Ф.И.О. (при его наличии)
дата освидетельствования 20___года "___" ___________________________________
Заключение ______________________________________________________________
________________
противопоказания имеются /отсутствуют
Место печати врача
Исследование жидких биологических сред на наличие психоактивных веществ
______________________________________________________________________
дата
результат ______________________________________________________________
_______________________________________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии) исполнителя
Врач-нарколог___________________________________________________________
подпись Ф.И.О. (при его наличии)
дата освидетельствования 20___года "___" __________________________________
Заключение _____________________________________________________________
________________________________________________________________________
противопоказания имеются /отсутствуют
Место печати врача
Заключение медицинского осмотра
Врач терапевт ____________________________________________________________
подпись Ф.И.О. (при его наличии)
Место печати врача
Руководитель медицинской организации ______________________________________
подпись Ф.И.О. (при его наличии)
Место печати врача
Председатель комиссии _____________________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии) подпись
Секретарь _________________________________________________________________
Ф.И.О. (при его наличии) подпись
Список сокращений формы № 076/у "Заключение медицинского осмотра (для получения разрешения на приобретение, хранение, хранение и ношение гражданского и служебного оружия)":
1
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
2
МП
Место печати
3
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Форма № 077/у "Индивидуальная карта беременной и родильницы" №____
Дата взятия на учет
Общая часть:

1. Троллейбустар мен трамвайларды басқаруға
2. Автомобильдерді максималды салмағын шектеусіздікпен және автобустарды жолаушылар сиымдылығын шектеусіздікпен "А", "В", "С", "D", "ВЕ", "СЕ", "DЕ", шағын категориялар А1, В1, С1, D1, С1Е и D1Е, сондай-ақ трамвайлар мен троллейбустар санаттары бойынша басқаруға
3. "В" санаты өз жеке автомобилін жалданып жұмыс істеу құқығынсыз басқаруға
4. Мотоциклді, мотороллерді ("А" санаты) басқаруға
5. Мотор арбаны басқаруға
6. Мопедті басқаруға
Медициналық анықтаманы беру күні
Анықтама қанша мерзiмде күшiнде
Медициналық комиссиясының мөрі
Комиссия төрағасы
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), идентификаторы
Хатшы
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), идентификаторы
Ескерту. Нысан электрондық түрде жүргізіледі
"Жүкті әйелді басқа жұмысқа ауыстыру туралы дәрігердің қорытындысы" № 074/е нысаны
__________________________________________________________________________
____________________Жүкті әйелдің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
ЖСН_____________________________________________________________________
Туған күні ______________________________________________________
Жұмыс орны мен лауазымы
__________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
Жүктілігі________________________ апта ___________________________________
Ауыстыру негіздемесі _____________________________________________________
__________________________________________________________________________
Ұсынылған жұмыс _________________________________________________________
Дәрігердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
қолы _________________________________________________
Берілген күні ______________________________________________________________
Ауыстырылды _____________________________________________________________
Жетекшінің лауазымы ____________________________________________________
Қолы _______________________________ Күні ___________________
"Медициналық анықтама (дәрігерлік кәсіби-консультативтік қорытынды)" № 075/е нысаны
МҰ атауы
ЖСН
Тегі Аты Әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Туылған күні
Жынысы
ер
әйел
Тұрғылықты мекенжайы
Тіркелген мекенжайы
Жұмыс/оқу орны/балалар мекемесі
Лауазымы
Соңғы медициналық зерттеп-қарау күні
Соңғы медициналық зерттеп-қару сәтінде айқындалған аурулар
Дәрігер тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), идентификаторы (ЭЦҚ, QR код, немесе басқалардан оны айыра алатын өзге белгісі)
Терапевт/ЖТД қорытындысы тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), идентификаторы (ЭЦҚ, QR код, немесе басқалардан оны айыра алатын өзге белгісі)
Нарколог дәрігердің зерттеп-қарауы тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), идентификаторы (ЭЦҚ, QR код, немесе басқалардан оны айыра алатын өзге белгісі)
Жүргізу нәтижесі және күні
Психоактивті заттардың болуы үшін сұйық биологиялық ортаны зерттеу
Психиатр қорытындысы тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), идентификаторы (ЭЦҚ, QR код, немесе басқалардан оны айыра алатын өзге белгісі)
Психологиялық тест
Күні Нәтижесі
Флюорография нәтижесі
Күні Нәтижесі
Зертханалық зерттеулердің нәтижесі
Шарттарды көрсете отырып, кәсіби жарамдылық туралы медициналық қорытынды
Анықтаманы толтырған
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), идентификаторы
Медициналық ұйымның басшысы
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), идентификаторы
№ 075/е "Медициналық анықтама (дәрігерлік кәсіби-консультативтік қорытынды)" нысанының қысқартылымдары:
1
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін тағы бір ерекше функция))
2
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
3
МҰ
Медициналық ұйым
4
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
5
ЭЦҚ
Электрндық цифрлық қолы
"Азаматтық және қызметтік қару, азаматтық пиротехникалық заттардың айналымы салаларындағы рұқсаттар алу үшін медициналық қарап-тексеру қорытындысы" № 076/е нысаны
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 24.01.2023 № 13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20___ жылғы "___" _________
Азаматқа берілді: ___________________________________________________________
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
__________________________________________________________________________
ЖСН_____________________________________________________________________
Облыс (қала) ______________________аудан___________________________________
Алдын-ала/мерзімді қараудың медициналық қарап-тексерудің нәтижелері бойынша
(керекті астын сызыңыз)
__________________________________________________________________________
Мекеме аты
Терапевт дәрігері___________________________________________________________
қолы Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
куәландыру күні 20___жылғы "___" ___________________________________________
Қорытынды _______________________________________________________________
__________________________________________________________________________
қарсы көрсетілімдер бар/жоқ
Дәрігердің мөр орны
Невропатолог дәрігері _______________________________________________________
__________________________________________________________________________
қолы Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
куәландыру күні 20___жылғы "___" ___________________________________________
Қорытынды _______________________________________________________________
__________________________________________________________________________
қарсы көрсетілімдер бар/жоқ
Дәрігердің М.О.
Офтальмолог дәрігері_______________________________________________________
__________________________________________________________________________
қолы Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
куәландыру күні 20___жылғы "___" ___________________________________________
Қорытынды________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
қарсы көрсетілімдер бар/жоқ
Дәрігердің М.О.
Оториноларинголог дәрігері__________________________________________________
__________________________________________________________________________
қолы Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
куәландыру күні 20___жылғы "___" ___________________________________________
Қорытынды________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
қарсы көрсетілімдер бар/жоқ
Дәрігердің М.О.
Психиатр дәрігері психологиялық тестлеумен: _________________________________
_________________________________________________________________________
Қолы Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
куәландыру күні 20___жылғы "___" __________________________________________
Қорытынды________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
қарсы көрсетілімдер бар/жоқ
Дәрігердің М.О.
Психикаға белсенді әсер ететін заттардың болуына сұйық биологиялық ортаға талдау
___________________________________________________________________мерзімі
қорытындысы______________________________________________________________
__________________________________________________________________________
орындаушының қолы орындаушының Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Нарколог дәрігері __________________________________________________________
__________________________________________________________________________
қолы Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
куәландыру күні 20____жылғы/год "_____" ____________________________________
Қорытынды________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
қарсы көрсетілімдер бар/жоқ
Дәрігердің мөр орны
Медициналық тексеру қорытындысы (Заключение медицинского осмотра)
Терапевт дәрігер: ____________ _______________ қолы Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Мөрдің орны ________________ _____________
Медициналық ұйымның басшысы _______________ қолы Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Медициналық комиссиясының мөрі
Комиссия төрағасы ___________________________ қолы Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Хатшы _______________ ______________________ қолы Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
"Азаматтық және қызметтік қаруды сатып алуға, сақтауға, сақтауға және алып жүруге
рұқсат алу үшін медициналық қарап-тексеру қорытындысы" № 076/е нысанының
қысқартулары:
1
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
2
МО
Мөр орны
3
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
"Жүкті және жаңа босанған әйелдің жеке картасы" № 077/е нысаны
Есепке алу күні
Жалпы бөлім:

1. ИИН
2. Ф.И.О. (при его наличии)
3. Дата рождения дата месяц год
4. Группа крови. резус-фактор.
5. Дата определения
6. Возраст
7. Национальность
8. Житель
города
села
9. Адрес проживания область район город улица дом квартира
10. Место работы/учебы
Должность Образование.
11. Наименование страховой компании, № страхового полиса
12. Информация о муже:
12.1 ИИН
12.2 Ф.И.О. (при его наличии), телефон
12.3 Группа крови. и резус принадлежность
Врач: ID Ф.И.О. (при его наличии)
При желании беременной женщины, информация, содержащаяся в данной форме дублируется на бумажном носителе (аналог обменной карты)
Вкладной лист 1
к индивидуальной карте
беременной и родильницы
Первичный прием:
Дата приема
Жалобы при взятии на учет
Анамнез:
Дата приема
1. Осложнения данной беременности
2. Наследственность.
3. Перенесенные острые заболевания код наименование.
4. Гепатит
нет
да
5. Туберкулез
нет
да
6. Онкозаболевания
нет
да
7. Венерические заболевания
нет
да
8. Хронические заболевания (если есть, то состоит ли на диспансерном учете, получает ли базисную терапию)
нет
да код наименование.
9. Перенесенные операции код МКБ. код МКБ.
10. Гемотрансфузия
нет
да
11. Аллергоанамнез
нет
да
12. Рентгенологическое обследование (результат последнего обследования)
13. Вредные привычки
нет
да
Акушерско-гинекологический специальный: Дата приема
1. Менструальная функция:
Менархе
в лет
длительность менструации
характер цикла.
2. Половая жизнь с
лет
3. Брак.
4. Данные о здоровье отца (рекомендуется представить врачу результаты последних проведенных обследований)
5. Гинекологический анамнез
6. Контрацепция
7. Последняя менструация с _________ по __________
8. Беременность наступила.
Исход предыдущих беременностей*
1. Беременность которая
2. Роды
3. Беременность наступила.
4. Чем закончилась беременность.
5. Срок родов
недель
6. Ребенок родился. масса (вес)
7. Особенности течения беременности, родов, послеродового периода
* Информация по всем предыдущим беременностям вносится в хронологическом порядке.
Объективные данные: Дата приема
1. Общее состояние (удовлетворительное)
2. Рост см.
3. Масса (вес)
кг.
4. ИМТ (индекс массы тела)
5. Кожные покровы
6. Отеки
7. Исследование молочных желез
8. Состояние органов дыхания
9. Сердечно - сосудистой системы
10. АД: на правой руке
на левой руке
ЧСС
11. Живот
12. Печень, селезенка
13. Симптом поколачивания
14. Другие органы
15. Мочеиспускание
16. Стул
Акушерский статус: Дата приема
1. Размеры таза по показаниям (рост менее 150см и выше 170 см. травмы таза, врожденные пороки развития таза и конечностей):
D. Sp.
D. cr.
D. troch
c. ext
C. diag
C. vera
2. Наружное акушерское исследование: высота дна матки)
см.

1. ЖСН
2. Тегі Аты Әкесінің аты (бар болған жағдайда)
3. Туған күні
4. Қан тобы резус-фактор
5. Жүктіліктің анықталған күні
6. Жасы
7. Ұлты
8. Тұрғын
қала
ауыл
9. Тұрғылықты мекенжайы
10. Жұмыс/оқу/балалар мекемесінің орны
Лауазымы Білімі
11. Медициналық сақтандыру компаниясының атауы, № страхового полиса
12. Жолдасы жайлы ақпарат:
12.1 ЖСН
12.2 Тегі Аты Әкесінің аты (бар болған жағдайда)
12.3 телефон
Дәрiгер: Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Егер жүкті әйел қаласа, осы нысандағы ақпарат қағазға көшіріледі (айырбастау картасының аналогы).
Жүкті және жаңа босанған
әйелдің жеке картасына
1-қосымша парақ
Бастапқы қабылдау:
Қабылдау күні
Есепке алынғандағы шағымдары
Анамнез:
Қабылдау күні
1. Осы жүктіліктің асқынуы
2. Тектілік
3. Шалдыққан, ушыққан аурулары
4. Гепатит
жоқ
иә
5. Туберкулез
жоқ
иә
6. Онкологиялық аурулар
жоқ
иә
7. Венерологиялық аурулар
жоқ
иә
8. Созылмалы аурулар (бар болса диспансерлік есепте тұра ма, базистік терапияны алады ма)
жоқ
иә
9. Жасалған операциялар
10. Гемотрансфузия
жоқ
иә
11. Аллергоанамнез
жоқ
иә
12. Рентгенологиялық тексеру (ақырғы тексерістің нәтижесі
13. Зиянды әдеттер
жоқ
иә
Дәрiгер: Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Акушерлік-гинекологиялық анамнез:
Қабылдау күні
1. Еттекір функциясы:
Менархе жаста, еттекірдің ұзақтығы циклдың ұзақтығы
2. Жыныстық қатынасы жастан
3. Неке
4. Әкесінің денсаулығы туралы деректер (дəрігерге соңғы жүргізілген тексерулердің нәтижесін беру керек)
5. Гинекологиялық анамнез
6. Контрацепция
7. Соңғы етеккірі бастап дейін
8. Жүктілік
Алдыңғы жүктілік кезіңдегі аяқталуы
1. Жүктілік
2. Босану
3. Жүктілік
4. Жүктілік немен аяқталды
5. Босанған болса, қандай мерзімде
6. Бала салмағы
7. Жүктіліктің, босанғаннан кейінгі кезеңнің ағымы
Объективті деректер:
Қабылдау күні
1. Жалпы жай-күйі (қанағаттандырылған)
2. Бойы
3. Cалмағы
4. ДМИ (дене массасының индексі)
5. Тері қабаты
6. Ісік
7. Сүт бездерінің зерттеу
8. Тыныс алу ағзаларының жай-күйі
9. Жүрек-қан тамырлары жүйесі
10. АҚ: оң қолында
сол қолында ЖЖЖ
11. Іш (жұмсақ, ауырсынусыз)
12. Бауыр, көкбауыр
13. Солқылдау симптомы
14. Басқа ағзалары
15. Несеп шығуы
16. Нәжіс
Акушериялық мәртебе:
Қабылдау күні
1. Жамбас өлшемдері:
D. Sp.
D. cr.
D. troch
c. ext
C. diag
C. vera
2. Акушерлік сыртқы зерттеулер: жатыр түбі биіктігі см.

3. Окружность живота по показаниям
см.
4. Положение плода, позиция, вид
5. Предлежание.
6. Сердцебиение плода
7. Срок беременности:
По менструации
недель
По УЗИ (раннему до 16 недель)
недель
8. Гинекологическое исследование:
Наружные половые органы На зеркалах: Влагалище Шейка матки Тело матки Придатки Особенности Кольпоскопия (по показаниям)
9. Срок беременности
недель
10. Предполагаемая дата родов
11. Предполагаемое место родов
12. Факторы риска.
Индивидуальный план ведения беременности:
1. Посещения
2. Лабораторные исследования, дата и время (услуга из тарификатора);
3. Инструментальные методы исследования, дата и время (услуга из тарификатора);
4. Консультации специалистов, дата и время (услуга из тарификатора);
5. Профилактические мероприятия
Врач: ID Ф.И.О. (при его наличии)
Вкладной лист 2
к индивидуальной карте
беременной и родильницы
Прием врача акушер-гинеколога (заполняется при каждом посещении)
Дата
1. Жалобы
2. Общее состояние
3. АД
4. Пульс
5. Кожные покровы
6. Отеки
7. Живот
8. Матка
в нормотонусе
в гипертонусе)
Гравидограмма
Наружное акушерское исследование:
1. Высота дна матки
см.
2. Положение плода
3. Предлежание .
4. Сердцебиение плода
5. ЧСС
ударов в мин
6. Другие органы
7. Мочеиспускание
8. Стул
9. Беременность
недель
10. Дополнительный диагноз (при наличии)
Проведенные обследования (при формировании в МИС, могут отображаться)
Рекомендации
Врач: ID Ф.И.О.
(при его наличии)
Вкладной лист 3
к индивидуальной карте
беременной и родильницы
Результаты лабораторных и диагностических исследований
1. Дата и время
2. Лабораторные исследования:
Беременность
недель:
услуга из тарификатора., дата и время, результат. RW 1 RW 2 ВИЧ-1 (с информированного согласия) ВИЧ-2 (с информированного согласия) Маркеры гепатита В, дата и время Мазок на микроскопию (по показаниям), дата и время Мазок на онкоцитологию (по показаниям), дата и время
3. Пренатальный скрининг:
Биохимический скрининг Период проведения Дата проведения Результаты обследования Ультразвуковой скрининг Период проведения. Дата проведения Срок беременности
недель Заключение Кардиотокографическое исследование (после 32 недель по показаниям)
Доплерометрия (по показаниям) Врач: ID Ф.И.О. (при его наличии)
Вкладной лист 4
к индивидуальной карте
беременной и родильницы
Консультации специалистов (по показаниям)
1. Дата и время
2. Вид консультации
3. Интерпретация результатов лабораторных анализов, дополнительных исследований
4. Диагноз код наименование.
5. Назначение необходимых услуг и лекарственных средств
6. Идентификатор врача
При наличии:
7. Записи консилиумов включают согласованную позицию по диагнозу, рекомендации обследованию и лечению. При особой позиции одного из участников консилиума, его мнение также регистрируется.
Вкладной лист 5
к индивидуальной карте
беременной и родильницы
Подготовка к родам (Школа подготовки к родам)

3. Іш шеңбері см.
4. Ұрықтың орналасуы, позициясы, түрі
5. Төмен орналасқан бөлігі
6. Іштегі баланыңжүрек қағысы
7. Жүктіліктің мерзімі:
Еттекір бойынша
УДЗ бойынша (ерте 16 аптаға дейін)
8. Гинекологиялық зерттеу:
Сыртқы жыныс ағзалары
Айналарда:
Қынап
Жатыр мойыны
Жатыр денесі
Қосалқылар
Ерекшеліктері
Кольпоскопия (көрсетілімдері бойынша)
9. Диагноз: (жүктілік мерзімі)
10. Болжамды босану мерзімі
11. Болжамды босану орны
12. Тәуекел факторлары
Жүктілікті жүргізудің жеке жоспары:
1. Келу
2. Зертханалық зерттеулер (тарификатор);
3. Аспаптық зерттеулер
4. Мамандардың консультациялары
5. Емдеу-профилактикалық іс-шаралар
Дәрiгер: Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Жүкті және жаңа босанған
әйелдің жеке картасына
2- қосымша парақ
Акушер-гинеколог дәрігердің қабылдауы (әрбір қабылдау кезінде толтырылады)
Күні
1. Шағымдар
2. Жалпы жағдайы (қанағаттандырылған)
3. АҚ
4. Тері
5. Ісіну
6. Пульс
7. Іші (жұмсақ, ауырсынусыз)
8. Жатыр (қалыпты тонус, гипертонус)
Гравидограмма
Акушерлік сыртқы зерттеулер:
1. жатыр түбі биіктігі: см.
2. Ұрықтың орналасуы
3. Іштегі баланың жүрек қағысы
4. ЖЖЖ мин – қағыс
5. Басқа ағзалары
6. Несептің шығуы
7. Нәжіс
8. Жүктілік апта
9. Тексерулер:
10. Ұсыныстар:
Дәрiгер: Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Жүкті және жаңа босанған
әйелдің жеке картасына
3-қосымша парақ
Зертханалық және диагностикалық қарап-тексеру нәтижелері
1. Күні мен уақыты
2. Зертханалық зерттеулер:
Жүктілік апта
RW 1
RW 2
АИТВ-1 (ақпараттандырылған келісім бойынша)
АИТВ-2 (ақпараттандырылған келісім бойынша)
Гепатит В маркерлері
Микроскопия сүртіндісі (көрсетілімдер бойынша)
Онкоцитологияға сүртінді (көрсетілімдер бойынша)
3. Пренаталдық скрининг
Биохимиялық скрининг
Өткізу мерзімі
Өткізу күні
Тексерудің нәтижелері
Ультрадыбыстық скрининг
Өткізу мерзімі
Өткізу күні
Тексерудің нәтижелері
Кардиотокографиялық зерттеу
Доплерометрия
Дәрігер: Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Жүкті және жаңа босанған
әйелдің жеке картасына
4-қосымша парақ
Мамандардың консультациясы
1. Күні мен уақыты
2. Кеңес түрі
3. Зертханалық және диагностикалық зерттеулердің нәтижесін түсіндіру
4. Диагноз
5. Қажетті дәрілік заттар мен қызметтерді тағайындау
6. Дәрігердің идентификаторы
Бар болған жағдайда:
7. Жазу консилиумдары ауруы бойынша келісілген зерттеу және емдеу ұстанымынан, ұсыныстардан тұрады. Консилиум мүшесінің ерекше позициясы болғанда, оның пікірі тіркеледі.
Жүкті және жаңа босанған
әйелдің жеке картасына
5-қосымша парақ
Босануға дайындау

1. Дата проведения
2. Срок беременности
недель
3. Тема занятий
4. Посещение партнера
нет
да
5. ID Ф.И.О. (при его наличии) врача, проводившего занятие
Вкладной лист 6
к индивидуальной карте
беременной и родильницы
Патронажные посещения
1. Дата проведения
2. Срок беременности
недель
3. Жалобы
4. Общее состояние
5. АД
6. Положение плода
7. Предлежание
8. Сердцебиение плода
9. Бытовые условия
10. Социальное благополучие
11. Социально-правовая помощь (по показаниям)
12. Психопрофилактическая подготовка к родам: услуга из тарификатора, дата и время
13. Результат.
14. Рекомендации
Кем проведен патронаж ID Ф.И.О. (при его наличии)
Вкладной лист 7
к индивидуальной карте
беременной и родильницы
Выдача дородового/послеродового декретного листа
1. Отпуск по беременности:
с _____________________
по ____________________
Лист о временной нетрудоспособности №
2. Роды, дата и время
Роды произошли (из регистра МО)
3. Послеродовой дополнительный отпуск при осложненных родах на
дней
с _____________________
по ____________________
Лист о временной нетрудоспособности №
4. Выписка родильного дома, дата и время
Послеродовый эпикриз (Приходит после родов для завершения документа)
1. Дата родов/аборта
2. Осложнения данной беременности код наименование.
3. Экстрагенитальные заболевания, диагноз
4. Исход беременности.
5. Особенности родов
6. Ребенок. вес
гр., рост
см
7. Исход пребывания в стационаре:.
Врач: ID Ф.И.О. (при его наличии)
Вкладной лист 8
к индивидуальной карте
беременной и родильницы
Наблюдение за родильницей (дневник)
1. Дата
2. Общий осмотр
3. Жалобы
4. Результаты проведенных обследований
5. Советы, назначения
Врач: ID Ф.И.О. (при его наличии)
Список сокращений формы № 077/у "Индивидуальная карта беременной и родильницы":
1
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или уникальный признак, позволяющий отличать его))
2
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
3
МИС
Медицинская информационная система
4
МО
Медицинская организация
5
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Форма № 078/у "Рецепт №__"
Дата и время
Выберите для кого
Выберите оплату.
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) пациента
Дата рождения
Домашний адрес
Диагноз
Фамилия, имя, отчество. (при его наличии) врача, идентификатор
Rp.
Международное непатентованное наименование
D.T.D.
D.S.
Рецепт действителен до
Телефон
Контрольный талон к справке №______ о временном освобождении от работы по уходу за пациентом ребенком
Дата выдачи
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) освобожденного от работы
Индивидуальный идентификационный номер
Место работы
Домашний адрес
Родственные отношения с ребенком
Сведения о ребенке фамилия, имя, возраст
Диагноз
Дошкольное учреждение, школа
Освобожден (а) от работы с дд/мм/ггдо дд/мм/гг
Фамилия лица, выдавшего справку, идентификатор
Форма № 079/у "Справка №______ о временном освобождении от работы по уходу за пациентом ребенком"
Дата выдачи
Выдана гражданину(ке)
в том, что он (а) нуждается в освобождении от работы по уходу за пациентом ребенком.
Место работы
Сведения о ребенке
Фамилия, имя, возраст
Диагноз
Дошкольное учреждение, школа
Фамилия лица, выдавшего справку, идентификатор
оборотная сторона ф.
№ 079/у
Освобождение от работы
с какого числа
число (включительно)
должность и фамилия врача
подпись врача
подпись председателя ВКК
Приступить к работе с дд/мм/гг
Идентификатор организации
Форма № 080/у "Форма учета амбулаторных посещений"

1. Күні
2. Жүктілік мерзімі
3. Сабақтардың тақырыбы
4. Серіктің келуі
5. Дәрігер: Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Жүкті және жаңа босанған
әйелдің жеке картасына
6-қосымша парақ
Патронаждық қаралуы
1. Күні
2. Жүктілік мерзімі
3. Шағымы
4. Жалпы жағдайы (ісінуі)
5. АҚ
6. Іштегі баланың орналасу
7. Төмен орналасқан бөлігі
8. Іштегі баланың жүрек қағысы
9. Тұрмыстық жағдайлар
10. Әлеуметтік саулық
11. Әлеуметтік-құқықтық көмек (көрсетілімдер бойынша)
12. Босануға психологиялық-профилактикалық дайындық
13. Нәтижесі
14. Ұсыныстар
Дәрігер: Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), идентификаторы
Жүкті және жаңа босанған
әйелдің жеке картасына
7-қосымша парақ
Босануға дейін/босанғаннан кейін уақытша еңбекке жарамсыздық парағын беру
1. Жүктілігіне байланысты демалыс
бастап
дейін
Еңбекке жарамсыздық парағы №
2. Босануы
Босанды
3. Босану асқынумен өткенде берілетін босанудан кейінгі қосымша демалыс күні
бастап
дейін
4. Еңбекке жарамсыздық парағы №
Дәрігер: Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Босанудан кейінгі эпикриз
1. Босану/аборт күні
2. Осы жүктіліктің асқынуы
3. Экстрагениталдық аурулар код наименование
4. Жүктіліктің аяқталуы
5. Босану ерешеліктері
6. Нәресте салмағы бойы
7. Ауруханада болуы немен аяқталды:
Дәрігер: Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
Жүкті және жаңа босанған
әйелдің жеке картасына
7-қосымша парақ
Босанған әйелді бақылау (күнделік)
1. Күні
2. Жалпы қарау-п-тексеру
3. Шағымы
4. Зертханалық қарап-тексеру нәтижесі
5. Ұсынымдар, консультациялар
Дәрігер: Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), ID
№ 077/е "Жүкті және жаңа босанған әйелдің жеке картасы" нысанының қысқартулары:
1
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін тағы бір ерекше функция))
2
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
3
МАЖ
Медициналық ақпараттық жүйе
4
МҰ
Медициналық ұйым
5
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
"Рецепт №" № 078/е нысаны
Күні мен уақыты
Кімге арналған
Өтеу түрі
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Пациенттің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Туған күні
Үйінің мекенжайы
Диагнозы
Дәрігердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), идентификаторы
Rp.
Халықаралық патенттелмеген атауы
D.T.D.
D.S.
Рецепт дейін жарамды
Телефон
"Ауру бала күту үшiн жұмыстан уақытша босату туралы №______анықтама" № 079/е нысанының тексеру талоны
Берiлген күнi
Жұмыстан босатылған адамның тегi, аты, әкесiнiң аты (бар болған жағдайда)
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Жұмыс орны
Мекенжайы
Баламен туыстығы
Бала туралы мәлiметтер тегi, аты, жасы
Диагноз
Мектепке дейiнгi ұйым, мектеп
Жұмыстан босатылды кк/аа/жж бастап
кк/аа/жж дейiн
Анықтаманы берген адамның аты, әкесiнiң аты (бар болған жағдайда), идентификаторы
"Ауру баланы күту үшiн жұмыстан уақытша босату туралы №______анықтама" № 079/е нысаны
Берiлген күнi
Азаматқа берiлдi
оның ауру баланы күту үшiн жұмыстан босатуға мұқтаж екендiгi туралы
Жұмыс орны
Бала туралы мәлiметтер
тегi, аты, жасы
Диагноз
Мектепке дейiнгi ұйым, мектеп
Анықтаманы берген адамның аты, әкесiнiң аты (бар болған жағдайда), идентификаторы
қай күннен бастап
қай күн аралығында
дәрiгердiң лауазымы мен тегi
дәрiгердiң қолы
ДКК төрағасының қолы
№ 079/е.н. артқы бетi
Жұмыстан босатылуы
қай күннен бастап
қай күн аралығында
дәрiгердiң лауазымы мен тегi
дәрiгердiң қолы
ДКК төрағасының қолы
Жұмысқа кiрiсуi кк/аа/жж бастап
Ұйымның идентификаторы
"Амбулаториялық келу кезінде есепке алу нысаны" № 080/е нысаны

1. Дата и время посещения
2. Индивидуальный идентификационный номер
3. Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
4. Дата рождения
5. Пол
6. Возраст
7. Национальность
8. Житель
города
села
9. Адрес проживания
10. Причина посещения
11. Диагноз
12. Вид оказанной услуги
13. Ф.И.О. (при его наличии), идентификатор медицинского работника
Форма № ТБ 081/у "Журнал регистрации пациентов с подозрением на туберкулез"
Дата обращения
Ф.И.О. (при его наличии)
Возраст
Пол
Дата напр-я на ММ*
Результаты ММ до ДАГ
Результаты ММ после ДАГ
Дата напр-я наXpert
Результат Xpert
До ДАГ
После ДАГ
1
2
1
2
продолжение таблицы
Дата направления на ФГ/РГ*
Рез-т ФГ/РГ
Назначение антибактериальных препаратов: сроки, название
Диагноз, примечание
Дата установления диагноза ТБ
До ДАГ
После ДАГ
До ДАГ
После ДАГ
Дата начала
Дата окончания
ФГ/РГ** - флюорография, рентгенография Xpert – Xpert MTB/Rif
Форма № ТБ 082/у "Карта наблюдения за диспансерным контингентом"
Индивидуальный код _______________
1. Индивидуальный идентификационный номе
1. Тип контигента
ТБ сомнительной активности)
ТБ активный
ТБ неактивный
контактный: ТБ КДТ ТБ/МЛУ ТБ КАДТ ТБ /ШЛУ ТБ;
из МБТ(+) МБТ(-)
нормергия
гиперергическая реакция
побочная реакция на БЦЖ2.
Индивидуальные данные
Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
Регистрационный №
Дата рождения дата месяц год
Пол
м
ж
Возраст
Национальность .
Житель
города
села
Гражданство.
Адрес фактического проживания область район город улица дом квартира
Место работы
4. Сведения о диспансеризации
Д группа(0; IА; IВ; IГ; II; IIIА; IIIБ)
Дата взятия на ДУ
Диагноз
Дата снятия с ДУ
Причина снятияс ДУ*
* 1 –Перевод в I группу;
2 - Перевод в II группу;
3 –Перевод в III группу;
4 –Умер от ТБ;
5 –Умер от других причин;
6 –ТБ не подтвердился;
7 –Перевод в другое учреждение;
8 - Отрыв от диспансеризации "неактивные ТБ"-12мес., "активные ТБ"-6мес.,
"0гр."-4мес.; 9 - Диспансерлік бақылаудан алынуы/Снят с диспансерного учета.
Химиопрофилактика:
да
нет
Н (Изониазид) Н и Е (Изониазид и Этамбутол)
Если да:
Дата начала _____/_____/_________
Дата окончания_____/_____/______
Дата начала _____/_____/_________
Дата окончания_____/_____/______
Дата начала _____/_____/_________
Дата окончания_____/_____/______
Курс лечения: 60 дней 90 дней 180 дней
Продолжение таблицы
Оздоровление:
санаторная группа
санаторный детский сад
санаторная школа-интернат
ТБ санаторий
Дата начала _____/_____/_______ Дата окончания_____/_____/_________
Хирургическое лечение:
код наименование
3. Результаты исследований
Бактериологические методы исследования
Лучевые методы
МГ
ММ
Посев
ТЛЧ
Метод
Дата
Результат
Дата
Результат
Дата
Результат
Дата
Результат
Дата
Результат
продолжение таблицы
Туберкулинодиагностика проба Манту
Туберкулинодиагностика АТР
другие
Дата
Результат
Дата
Результат
Дата
Результат

1. Келу уақыты мен күні
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі
3. Тегі аты әкесінің аты (бар болған жағдайда)
4. Туған күні
5. Жынысы
6. Жасы
7. Ұлты
8. Тұрғын
қала
ауыл
9. Тұрғылықты мекенжайы
10. Келу себебі
11. Диагнозы
12. Көрсетілгіен көмек түрі
13. Медициналық қызметкердің тегі аты әкесінің аты (бар болған жағдайда), идентификаторы
"Туберкулезді күдік тудырған науқастарды тіркеу журналы" № ТБ 081/е нысаны
Р/с №
Қаралған күні
ТАӘ (бар болған жағдайда)
Жасы
Жынысы
ҚМ* жіберілген күні
ҚМ дейін ДАГ қорытындылар
ҚМ кейін ДАГ қорытындылар
Xpert жолдау күні
Xpert қорытындысы
ДАГ дейін
ДАГ кейін
1
2
1
2
Кестенің жалғасы
ФГ/РГ** жіберілген күні
ФГ/РГ нәтижесі
Антибактериалды препараттарды тағайындаған күн, атауы
Диагнозы, ескертпе
ТБ диагнозын қою күні
ДАГ дейін
ДАГ кейін
ДАГ дейін
ДАГ кейін
Басталған күні
Аяқталған күні
ҚМ* - Қақырық микроскопиясы ФГ/РГ** - флюорография, рентгенография Xpert – Xpert MTB/Rif "Диспансерлік контингентті бақылау картасы" № ТБ 082/е нысаны
Жеке коды_______________ЖСН
1. Контингент түрі
күдікті белсенді ТБ
белсенді ТБ
белсенді емес ТБ
қатынаста болған: ТБ
КДТ
ТБ
КАДТ ТБ
МБТ (+)
МБТ (-)
нормергия
гиперергиялық әсері
БЦЖ жанама әсері
2. Жеке мәліметтері
Тегі Фамилия Аты Имя
Әкесінің аты (бар болған жағдайда) Отчество
Тіркеу №
Туған күні
Жынысы
е
ә
Жасы
Ұлты
Тұрғын
қала
ауыл
Тұрғылықты мекенжайы
Жұмыс орны
Сауықтырылуы:
шипажайлы топ/
санаторийлік балабақша
анаторийлік мектеп-интернат
ТБ санаторийі Басталған күні Аяқталған күні Хирургиялық ем:
3. Зерттеу нәтижелері
Бактериологиялық зерттеу әдістері
МГ
МЖ
Себінді
ДСТ
Күні
Нәтижесі
Күні
Нәтижесі
Күні
Нәтижесі
Күні
Нәтижесі
Кестенің жалғасы
Сәулемен емдеу әдісі
Туберкулинодиагностикалау проба Мнту
ТуберкулинодиагностикаАТР
Басқалар
Әдісі
Күні
Нәтижесі
Күні
Нәтижесі
Күні
Нәтижесі
Күні
Нәтижесі
4. Диспансерге жатқызылуы туралы мәлімет
Д тобы (0; IА; IВ; IГ; II; IIIА; IIIБ)
ДЕ алынғанкүні
Диагноз
ДЕ алынған күні
ДЕ алыну себебі*
* 1 – I топқа ауыстырылды;
2 - II топқа ауыстырылды;
3 – III топқа ауыстырылды;
4 – ТБ қайтыс болуы;
5 – Басқа да себептерден қайтыс болуы;
6 – ТБ деп анықталмаған;
7 – Басқа мекемеге ауыстырылуы;
8 - Диспансерлік бақылаудан үзілді "ТБ белсенді емес"-12 ай, "ТБ белсенді"-6 ай, "0 топ"-4 ай
9 - Диспансерлік бақылаудан алынуы
Химиопрофилактика: ☐ ия ☐ жоқ Н (Изониазид) Н и Е (Изониазид и Этамбутол)
Ия қойылған жағдайда
Басталған күні
Ия қойылған жағдайда
Басталған күні
Ия қойылған жағдайда
Басталған күні
Ем қабылдау мерзімі: 60 күн 90 күн 180 күн

5. Эта часть заполняется на активных пациентов с бактериовыделением (относится к эпидемиологической группе очага)
Группа очага (1;2;3)
Взят на учет
Снят с учета
Причина снятия****
**** 1-Перевод во II группу;
2- Перевод в другое учреждение;
3- Умер от ТБ или других причин;
4- Снят с эпидемиологического контроля.
Форма № 083/у "Справка об отсутствии у кандидата в Президенты Республики Казахстан заболеваний, препятствующих регистрации кандидатом в Президенты Республики Казахстан"
от "____" ____________ 20____ года
Выдана физическому лицу
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия Имя Отчество (при его наличии)
Дата рождения
Пол
м
ж
Домашний адрес область район город улица дом квартира
Телефон
Место работы
Заключение врача-психиатра:
Фамилия Имя Отчество (при его наличии), подпись и печать врача-психиатра
Место печати (организации)
Приложение 4 к приказу
Исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан

5. Бұл бөлімге белсенді бактерия бөліп тұратын науқастарды
тіркейді (ошақтың эпидемиологиялық тобына жататындар)
Ошақтың тобы(1;2;3)
Есепке алынғаны
Есептен алынды
Алыну себебі ****
**** 1-ІІ топқа ауыстырылғаны 2-басқа мекемеге ауыстырылуы 3-басқа да себептерден н/е ТБ қайтыс болуы 4- Эпидемиологиялық бақылаудан шығарылуы
"Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткердің тіркелуіне кедергі келтіретін ауруларының жоқтығы туралы Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткерлердің анықтамасы" № 083/е нысаны
"____" ____________ 20____ жыл
Жеке тұлғаға берілді
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Тегі Аты Әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Туған күні
Жынысы
Үйінің мекенжайы,
телефоны
Жұмыс орны
Психиатр дәрігер қорытындысы:
____________________________________________________________________
(ТАӘ (бар болған жағдайда)) психиатр дәрігер қолы, мөр
Мөр орны (ұйым)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндеттерін атқарушы

от 30 октября 2020 года
№ ҚР ДСМ-175/2020
Формы медицинской учетной документации других типов медицинских организаций
Форма № 084/у "Журнал учета ВИЧ -инфицированных"
Ф.И.О. (при его наличии)
Адрес
Дата рождения
Гражданство
Пол
Место работы
Место выявления
№ ИБ
Дата ИБ
Код
Источник инфекции (№ ИБ, дата, Фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Путь передачи
Примеча-ние (умер, выбыл с "Д" учета)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Форма № 085/у "Карта вызова бригады скорой медицинской помощи"
ИИН
Пол
Дата обслуживания
Дата
Месяц
Год
Фамилия
Повод вызова
Имя
Повтор
Состав выездной бригады №
врач (фельдшер І)
Отчество (при его наличии)
Результат
фельдшер ІІ (медсестра)
Возраст
Лет
месяцев
дней
Диагноз 1
Парамедик
Домашний адрес
Осложнения,дополнения
Актив для бригады скорой мед. пом.
время
Место работы
Сопутств. диагнозы
Актив для участкового врача
тел.
принял
Отказ от осмотра, оказания помощи, госпитализации
Вид травматизма
тел.
принял
Я пациент (родитель, опекун)__________отказываюсь от осмотра, помощи, госпитализации. Сотрудниками бригады скорой помощи я предупрежден о возможных осложнениях и последствиях своего отказа.
Алкоголь
Дополнительная информация по вызову
Доезд
Доставлен и передан
Сигнальный лист участковому врачу получила(а) _____ФИО пациента (родителя, опекуна)
В учреждение
время
ФИО специалиста принявшего больного
роспись
Освобождение бригад
Экспертная оценка
Километраж (км)
Этап экспертизы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Эксперт
Старший врач
Зав. отделением
Зам. главного врачаЭксперт службы внутреннего контроля (аудита)
Жалобы:__________________________________________________________________
Анамнез настоящего заболевания: ____________________________________________
Анамнез жизни: ____________________________________________________________
Общее состояние
3
4
5
6
желтушные
цианоз
(акроцианоз)
гиперемия
сухие
влажные
чистые
сыпь
гипостаза
везикулярное
пуэрильное
жесткое
ослаблено П Л бронхорея
5
Перкуторный звук:
Ясный
легочный
Притупленная (или тупой)
Тимпанический
Коробочный
обложен налетом
2
Менструальный цикл:
без нарушенийнарушения
Результаты лечения:
1
2
3
Удовлетворительное
средней тяжести
тяжелое
агональное
биологическая смерть
2
Живот:
мягкий
безболезн,
болезн.,
напряжен,
вздут участ.в дых.
(да,нет)
6
Сухожильн.
рефлексы:
нормальн.
симметр. снижены
П Л В Н повышен
П Л В Нотсутствует
Улучшение
без изменений
ухудшение
Периферические отеки:
3
Хрипы:
нет
сухие
влажные
7
Двигательн. сфера парез (плегия) П Л В Н тонус мышц повышен (снижен) П Л В Н
1
2
3
отсутствует пастозность Отечность
Сознание
Сер.-сосудист. система
3
Симптомы:Щеткина-Бл. + -Ровзинга + -Ситковского + -Ортнера + -
1234
ясное оглушенность 1,2
сопоркома 1,2,3
отсутствует
1
Тоны сердца:
ясные,
приглушенные,
глухие
4
Одышка:
нет
Экспираторная
Инспираторная
смешанная
Акушерский статус
Высота Дно Матки:
__ см.
Живот:
овоидной
округлой
др.
Тонус матки:
Норма схватки☐
Положение плода:
продольное косое;☐
поперечное
Предлежащая часть__
2
Шумы:
нет
систолическ,
диастолическ.
8
Болевая чувствительн. снижен П Л В Н
4
Печень: в нормеувеличена, см плотная болезненна
Селезенка в норме увеличена см плотная болезненна
3
Пульс
Удов.
качест.ритмичный
аритмичный
напряжен
слабого наполнения
отсутствует
Невролог. статус:
ЧДД
Поведение
1
Без патологии
9
Афазия:
моторная,
сенсорная,
тотальная
2
Менингеальн. симпт. Ригидность п. п. Кернига (+-) Брудзинский (+-)
tº С
1
2
спокоен
возбужден
вялый,
заторможен
1
0
с. Бабинского П Лс. Оппенгейма П Лс. натяж. периф.нервов
Пульс
Мочеполовая система
Ч
С
С
1
Мочеотделение:
Нормальное
Дизурия
Зрачки
Зев:
АДправ
нормальное
реакция на свет живая
ослабленная
отсутствует) анизокория D S
Дыхательная система
3
Глазные яблоки: парез взора П Л
Нистагм гориз., верт.
1
2
3
4
спокойный гиперемияотечность
Миндалины:
увелич,
рыхлые,
пробки бездері
ССПО - + (П Л)
1
Экскурсия груд.кл: нормаль. снижена П. Л.патолог. дыхание отсутствует
Сатурация кислорода
4
ЧМН: птоз П ЛНосогубн. скл. сглаж. нарушения глотания отклон. языка П Л опущение угла рта
Сахар крови
ммоль/л
ммоль/л
Кожные покровы:
1 физиологические
2 бледные
2
Дыхание аускульт.:
Пищеварительная сист:
1
Язык:
чистый, влажный-сухой
Status localis
Лечебные мероприятия
Расход
Диагноз скорой помощи
Инструментальные методы диагностики:
Рекомендации
Карту заполнил: Ф.И.О. (при его наличии) и идентификатор врача (фельдшера)
Форма № 086/у "Сигнальный лист участковому врачу"
Указать МО (из регистра МО):

2020 жылғы 30 қазаны
№ ҚР ДСМ-175/2020
бұйрығына 4-қосымша
Басқа түрлердің медициналық ұйымдарының медициналық есеп құжаттамасы
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20___ жылғы "___" __________
№ ___ бұйрығымен бекітілген
№ 060-2/е нысанды
медициналық құжаттама
АИТВ жұқтырғандарды тіркеу журналы
Т.А.Ә (болған жағдайда).
Мекен-жайы
Туған жылы
Азаматтығы
Жынысы
Жұмыс орны
1
2
3
4
5
6
7
Кестенің жалғасы
Анықтал ған орны
ИБ №
ИБ күні
Коды
Жұқпа көзі (Т.А.Ә (болған жағдайда)., күні, ИБ №)
Жұғу жолы
Ескер-ту (қайтыс болды, "Д" есептен шыққан)
8
9
10
11
12
13
14
Журналды электронды түрде де, қағаз түрінде де жүргізуге болады.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы "____" __________
№ ____бұйрығымен бекітілген
№ 110/е нысанды медициналық
құжаттама
Жедел медициналық жәрдем бригадасын шақырту картасы
ЖСН
Жынысы
Қызмет көрсету уақыты
Күні
Айы
Жылы
Тегі
Шақыру себебі
Аты
Қайта шақыру
№ шығу бригадасының құрамы
дәрігер (фельдшер І)
Әкесінің аты (болған жағдайда)
Нәтиже
фельдшер ІІ (медбике)
ЖасыЖылы айы күні
1-диагноз
Жүргізуші (водитель)Парамедик
Үйінің мекенжайы
Асқыну,қосымша
Жедел медициналық жәрдем бригадасына актив
Уақыты
Жұмыс орны
Басқа аурулары
Учаскелік дәрігерге актив
тел.
қабылдады
Қаралу, көмек көрсету, ауруханаға жатудан бас тарту
Жарақат түрі
тел.
қабылдады
Мен науқас (ата-ана? қорғаныш)_________________қаралу, көмек көрсету, ауруханаға жатудан бас тартамын. Жедел жәрдем бригадасы қызметкерлерімен мүмкін болар асқыну мен бас тартудың салдары туралы ескертілдім.
Қолы_________________
Алкогольиә жоқ
Шақыру бойынша қосымша ақпарат
Жету уақыты
Жеткізілді және тапсырылды
Дабыл парақшаны учаскелік дәрігер қабылдадыНауқастың ТАӘ (ата-ананың, қорғаныштың)қолы
Мекемеге
Уақыты
Науқасты қабылдаған маманның ТАӘ
қолы
Бригада босауы
Сараптама бағасы
Қашықтық (км)
Сараптама кезеңі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Сарапшы
Аға дәрігер
Бөлімше меңгеруш.
Бас дәрігер.орынб.Ішкі бақылау қызметі (аудит) эксперті
Шағымы:__________________________________________________________________
Осы аурудың анамнезі: ______________________________________________________
Өмір сыртартқысы: _________________________________________________________
Жалпы жағдайы
3456
Сарғыш көгіс (көк ала) қызғылт құрғақ дымқыл таза бөртпе гипостаза
Везикулярлық пуэрилдік қатқыл әлсізденген О С бронхореялық
5
Перкуторлы дыбыс:
Анық өкпелік
Тұйықталған (немесе тұйық)
Тимпанит дабылды Қорпты
жағындымен
2
Етеккір циклы:
бұзылмаған бұзылған ______
Емдеу нәтижесі
123
Қанағаттанарлық орташа нашар агониялық биологиялық өлім
2
Іші:
жұмсақ,
ауырсынбайды,
ауырсынады,
керілген,
кеуіп тұр;
тыныс алуға қатысуда (иә,жоқ)
6
Сіңір рефлекстері:
қалыпты екі жақты
төмендеген О С Ж Т
жоғарылаған О С Ж Т
жоқ
жақсардыөзгеріссізнашарлады
Перифериялық ісіну
3
Сырылы: жоқ
Құрғақ
Ылғалды
7
Қозғалу сферасы:
парез (плегия)
О С Ж Тет қуаты жоғарылаған (төмендеген) О С Ж Т
123
Жоқ ісіңкі
_______________
--------------------
іскен
________
------------ --------
Санасы
Жүрек - қан тамыр.жүйесі
3
Симптомдары:
Щеткин-Бл. + -
Ровзинга + -
Ситковский + -
Ортнер + -
1234
Айқын
айқын емес 1,2
сопор
кома 1,2,3
ессіз
1
Жүрек дыбысы: айқын,тұншыққан, тұнық
4
Демікпесі:
жоқ
экспираторлы
инспираторлы
аралас
Жатыр түбі биіктігі:
__ см.Іші:
овоидтыдөңгелекбасқаЖатыр тонусы:
қалыпты
толғақты Ұрық орналасуы: бойлыққиғаш;
көлденең Келе жатқан бөлігі __
2
Шуылы: жоқ Систолалық Диастолалық
8
Ауру сезімталдығытөмендеген О С Ж ТБолевая чувствительн. снижен П Л В Н
4
Бауыры: қалыпты __см-ге ұлғайғанқаттыауырсынады
Көк б.қалып-ты см-ге ұлғайған қатты ауырсы-нады
3
Тамыр соғуы:
Қанағаттанарлық
Ырғақты
Ырғақсыз
Толымды
Толымсыз
Жоқ
Жүйке жүйесі:
ТАЖ
Көңіл күйі
1
Патологиясыз
9
Афазия:
моторлы сенсорлы, тоталды
2
Менингеалдық симптомдары:
сірескен __
Кернига (+-)
Брудзинский (+-)
tº С
12
Сабырлы қозған әлсіз, тежелген
10
Бабинский симпт. О С
Оппенгейм симпт. О С перифериялық нервтердің тартылу симптомы
Пульс
Несеп жыныс жүйесі
ЖСЖ
1
Несеп жүруі:қалыптыдизурия___________
Көз қарашығы
Аңқасы:
АҚҚоңсол
Қалыпты миоз-мидриазжарыққа әсері: жанды әлсіз жоқ анизокория D S
Тыныс алу жүйесі
3
Көз ұясы: Парез қыли О Скөлденең , тік
1234
Қалыпты Қызарған Ісіңкі Таңдай: ұлғайған., іркілдеп тұр., іріңдеп тұр
ССПО - + (О С) ССПО - + (П Л)
1
Көкірек керілуінің күйі: қалыпты; төмендеген О Сдем алуы ауытқулы;жоқ
Оттегінің сатурациясы
4
ЧМН: птоз О Смұрын-ерін қатпары жазық; жұтынуы бұзылған; тілі ауытқулы О Стөменгі ерінніңсалбырауы
Қан құрамын-дағы қант
ммоль/л
ммоль/л
Тері қабаты
1 физиологиялық физиологические
2 бозғылт түсті
2
Тынысын тыңдау:
Ас қорыту жүйесі:
1
Тілі: таза,ылғалды-құрғақ
Status localis
Емдеу іс-шаралары
Шығын:
Жедел жәрдем диагнозы
Диагностиканың аспаптық әдістері
Ұсынымдар
Картаны толтырған: дәрігер (фельдшер)_______________________(Қолы)___________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20___ жылғы "___" __________
№ _____ бұйрығымен бекітілген
№110-1/е нысанды медициналық
құжаттама
Учаскелік дәрігерге жіберілетін дабыл парағы
МҰ көрсетіңіз (МҰ регистрінен):

1. Индивидуальный идентификационный номер беременной
2. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) беременной
3. Дата рождения
4. Адрес проживания
5. Дата выявления вируса иммунодефицита человека (ВИЧ)
6. Дата выявления беременности
7. Отношение к группе риска
8. Диагноз
9. Исход беременности
10. Индивидуальный идентификационный номер ребенка
11. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ребенка
12. Полный клинический диагноз
13. Профилактическое лечение
14. Результаты исследований
15. Лечение
16. Дата снятия с динамического наблюдения
17. Дата перевода в группу ВИЧ-инфицированных
18. Дата смерти
Форма № 094/у "Журнал регистрации обследования сотрудников лаборатории"
Начат "____" ________ г.
Окончен "___" ______г.
№ п/п
Ф.И.О. (при его наличии)
ИИН
Дата забора крови
Дата проведения анализа
Тип тест-системы, серия
Результат
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
8
Форма № 095/у "Лист конфиденциального собеседования с лицом, инфицированным ВИЧ"
Я, Ф.И.О. (при его наличии) ________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
ИИН __________________________________________________________________________
Дата рождения _________________________________________________________________
проживающий(ая) по адресу ______________________________________________________
_______________________________________________________________________________
подтверждаю собственноручно, что оповещен(а) врачом_______________________________
_______________________________________________________________________________
ФИО врача _____________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
областного (городского) центра по профилактике и борьбе со СПИДом о том, что являюсь
ВИЧ инфицированным. Уведомлен (а) об уголовной ответственности за распространение
ВИЧ-инфекции по действующему законодательству Республики Казахстан.
Поставлен (а) в известность: о путях передачи ВИЧ-инфекции другим лицам;
о необходимости использования индивидуальных средств защиты; об обязанности
сообщения о своем ВИЧ-заболевании половым партнерам, партнерам по внутривенному
употреблению наркотиков, медицинским работникам при обращении за медицинской помощью;
о пожизненном запрещении мне быть донором.
Ознакомлен (а) с порядком диспансерного наблюдения и получения медицинской помощи в областном
(городском) центре по профилактике и борьбе со СПИД.
Я согласен (а) на внесение моих персональных данных в электронные информационные ресурсы

1. Жүктінің жеке сәйкестендіру нөмірі
2. Жүктінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
3. Туған күні
4. Тұрғылықты мекенжайы
5. АИТВ анықтылғын күні
6. Жүктіліктің анықталған күні
7. Қауіп тобына қатынасы
8. Диагнозы
9. Жүктілік немен аяқталды
10. Нәрестенің ЖСН
11. Нәрестенің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
12. Толық клиникалық диагнозы
13. Профилактикалық емдеу, тамақтандыру
14. Зерттеулер нәтижелері
15. Емделуі
16. Динамикалық бақылаудан шыгару күні
17. АИТВ жұқтырғандар тобына ауыстырылған күні
18. Қайтыс болған күні
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" _________
№ _____бұйрығымен бекітілген
№ 271/е нысанды медициналық
құжаттама
Зертхана қызметкерлерін тексеруді тіркеу журналы
Басталды "___" ________ ж.
Аяқталды "___" ________ ж.
Р/с №
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
ЖСН
Қан алу күні
Талдау өткізілген күн
Тест-жүйесінің түрі, сериясы
Нәтиже
Ескерту
1
2
3
4
5
6
7
8
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" _________
№ ___ бұйрығымен бекітілген
№ 275/е нысанды медициналық
құжаттама
АИТВ-инфекциясын тасымалдаушысы болып табылатын адаммен құпия әңгімелесу парағы
Мен, _____________________________________________________________________
ТАӘ (болған жағдайда)
ЖСН_____________________________________________________________________
Туған күні _________________________________________________________________
тұратын мекенжайым
__________________________________________________________________________
______________________________________________
дәрігердің хабарлағанын өз қолыммен растаймын
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
дәрiгердiң ТАӘ (болған жағдайда)
__________________________________________________________________________
облыстық (қалалық) ЖИТС-тың алдын алу және оған қарсы күрес орталығының дәрiгерi АИТВ-инфекциясын жұқтырғаным (ЖИТС-пен ауратыным) туралы хабарлағанын жазбаша түрде растаймын.
Қазақстан Республикасының күшiндегi заңдары бойынша АИТВ-инфекциясын таратқаны үшiн жүктелетiн қылмыстық жауапкершiлiк туралы ескертiлдiм.
АИТВ-инфекциясының басқа адамдарға жұғу жолдары туралы, жеке қорғаныш құралдарын пайдалану қажеттілігі туралы, қорғану АИТВ-сырқатымен ауыратыным туралы жыныстық серiктерiме, вена арқылы есірткі қабылдайтын серiктерiме, медициналық жәрдем алуға келгенде медицина қызметкерлерiне хабарлауым мiндеттi екендiгi, маған донор болуға өмiр бойы тыйым салынғаны туралы ескертiлдiм.
Диспансерлiк бақылау және облыстық (қалалық) ЖИТС-тың алдын алу және оған қарсы күрес орталығында медициналық көмек алу тәртiбiмен таныстым.

(ст. 62 Кодекса РК "О здоровье народа и системе здравоохранения" от 7 июля 2020 года № 360-VI ЗРК).
Дата___________________________________________
Подпись ВИЧ инфицированного лица______________
Подпись лечащего врача _________________________
Список сокращений формы № 095/у "Лист конфиденциального собеседования с лицом, инфицированным ВИЧ":
1
ВИЧ
Вирус иммунодефицита человека
2
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
3
СПИД
Синдром приобретенного иммунного дефицита
4
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Форма № 096/у "Бракеражный журнал"
Начат "___" _________ 20___ г
Окончен "___" _______ 20___ г
Идентификатор подписей сотрудников ответственных за прием и передачу информации о бракераже
Дата
Ф.И.О (при его наличии) сотрудника
Подпись
№ п/п
№ регистрационный в лаборатории
Год, месяц, день поступления
Название учреждения, доставившего материал
Причина бракеража
Принятые меры
Ф.И.О (при его наличии) (инициалы) подпись сотрудника ответственного за получение информации о бракераже
Подпись врача-лаборанта/менеджера по качеству
1
2
3
4
5
6
7
8
Возможно ведение журнала как в электронном виде, так и на бумажном носителе.
Приложение 5 к приказу
Исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 30 октября 2020 года
№ ҚР ДСМ-175/2020
Формы медицинской учетной документации лабораторий в составе медицинских организаций
Форма № 097/у "Направление № на лабораторное исследование услуги/ на консультационные услуги/ на госпитализацию, перевод в другой стационар"
1. ИИН / № паспорта (для иностранцев)
2. Ф.И.О. (при его наличии)
3. Дата рождения
4. Пол
5. Гражданство
6. Житель
города
села
7. Адрес проживания область район город улица дом квартира
Номер мобильного телефона
8. Диагноз
9. Наименование направившей МО (из регистра МО)
10. Кем направлен Ф.И.О. (при его наличии) ID
Должность направившего
11. Дата направления
12. Тип возмещения затрат
Заполняется при направлении на исследования для определения эпидемиологического статуса:
13. Место работы/учебы/детского учреждения,
14. Должность (только для медицинских работников и студентов медицинских ВУЗов)
15. Социальное положение
Вкладной лист 1
к направлению
Специальная часть только для формирования направлений на лабораторные услуги и диагностические исследования или консультации специалиста:
1. Услуга из справочника.
2. Вид первичной пробы (если необходимо)

Мен менің персоналдық деректерімді электрондық ақпараттық ресурстарға енгізуге келісемін ("Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 7 шілдедегі № 360-VI ҚРЗ Кодексінің 62-бабы).
Күнi ________________________________
АИТВ инфекциясын жұқтырған адамның қолы _______________
Емдеушi дәрiгердiң қолы ____________
№ 275/е "АИТВ-инфекциясын тасымалдаушысы болып табылатын адаммен құпия әңгімелесу парағы":
1
АИТВ
Адамның иммундық тапшылық вирусы
2
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
3
ЖИТС
Жүре пайда болған иммундық тапшылық синдромы
4
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" __________
№ ___бұйрығымен бекітілген
№ 280/е нысанды медициналық
құжаттама
Бракераждық журналы
Басталуы " __ " _______ 20___ж.
Аяқталуы " __" ________ 20__ж.
Бракераж туралы ақпаратты қабылдауға және жіберуге жауапты қызметкерлердің қолдарының сәйкестендіргіші
Күні
Қызметкердің Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Қолы
Р/с №
ЖИТС зертханасындағы тіркеу №
Түскен жылы, айы, күні
Материалды алып келген мекеменің атауы
Бракераждау себебі
Қабылданған шаралар
Бракераж туралы ақпарат алған қызметшының аты жөні және қолы (болған жағдайда)
Дәрігер-лаборанттың/сапа жөніндегі менеджердің қолы
1
2
3
4
5
6
7
8
Журналды қалай электронды түрде жүргізу мүмкін болса, солай дәстүрлі қағаздағы түрінде жүргізуге болады.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндеттерін атқарушы
2020 жылғы 30 қазаны
№ ҚР ДСМ-175/2020
бұйрығына 5-қосымша
Медициналық ұйымдарының құрамындағы зертханалардың медициналық есеп құжаттамасы
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" __________
№ ___ бұйрығымен бекітілген
№ 201/е нысанды медициналық
құжаттама
Жолдама № зертханалық зерттеу қызметтері/консультациялық қызметтер үшін / басқа ауруханаға жатқызу үшін
1. ЖСН / паспорт нөмірі
2. Т.А.Ә. (болған жағдайда)
3. Туылған күні
4. Жынысы
5. Азаматтығы
6. Тұрғыны
қала
ауыл
7. Тұрғылықты мекенжайы
Жеке телефон нөмірі
8. Диагноз
9. Жодаған МҰ атауы (МҰ регистрінен)
10. Кім жолдады Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
11. Жолданған күні
12. Төлем бойынша санат
Эпидемиологиялық жағдайды анықтау үшін зерттеуге жіберілген кезде толтырылатын жолдар:
13. Жұмыс/ оқу/ балара мекемесінің орыны
14. Лауазымы (тек медицина қызметкерлері мен медициналық жоғары оқу орындарының студенттері үшін)
15. Әлеуметтік санаты
Жолдамаға 1 қосымша парақ
Текқана зертханалық және диагностикалық зерттеулерге немесе мамандардың кеңесіне жолданғанда толтырылатын арнайы бөлігі:
1. Қызмет түрі
2. Бастапқы үлгідегі түрі (егер қажет болған жағдайда)

3. Обследование (если необходимо)
первичное
повторное
4. Заказ на исследование (если необходимо):
плановое
экстренное
5. Примечание
6. Материал (если необходимо)
7. Код обследования по форме № 4 (если необходимо)
8. Дата взятия образца, время забора (если необходимо)
9. Дата и время отправки образца (если необходимо)
Следующие поля заполняются "Казахским научным центром дерматологии и инфекционных заболеваний" и "Национальным научным центром фтизиопульмонологии":
1. При направлении на индивидуальное исследование образцов крови на маркеры ВИЧ-инфекции, необходимо получить информированное согласие пациента:
Я, ______________________________________ ____________________ согласен(на) на консультирование и тестирование, и внесение моих персональных данных в электронные информационные ресурсы (ст. 62 Кодекса РК "О здоровье народа и системе здравоохранения" от 7 июля 2020 года № 360-VI ЗРК).
Дата
Подпись_______________
2. При необходимости формировать посписочное направление.
Следующие поля заполняются только при необходимости их реализациив направлении для уточнения характера направления
1. Метод типирования (применимо при трансфузии)
2. Место взятия материала (применимо для цитологических исследований)
3. Показания к обследованию (применимо для микробиологических исследований)
4. Применимо при выборе в справочнике услуг патолого-гистологического исследования:
4.1 Отделение
4.2 Биопсия
4.3 При повторной биопсии указать № и дату первичной
4.4 Дата и вид операции код наименование
4.5 Маркировка материала, число объектов
4.6 Клинические данные:
Продолжительность заболевания, проведенное лечение, при опухолях – точная локализация, темпы роста, размеры, консистенция, отношение к окружающим тканям, метастазы, наличие других опухолевых узлов, специальное лечение; при исследовании лимфоузлов - указать анализ крови, соскобов эндометрия, молочных желез – начало и окончание последней нормальной менструации, характер нарушения менструальной функции, дата начала кровотечения
5. Применимо при выборе в справочнике услуг на исследование крови на СD- 4, СD-8:
5.1 Номер иммуноблота
5.2 Дата начала противовирусной терапии
6 Применимо при проведении бактериологического исследования патологического материала на туберкулез:
6.1 Локализация:
6.2 Причина для исследования:
6.3 Срок лечения (месяц)
6.4 Дата сбора патологического материала:
6.5 Тип больного
6.6 Категория
I
IV
Вкладной лист 2
к направлению
Специальная часть только для формирования направления на госпитализацию или перевод в другой стационар:
Название МО, в которую направляется пациент (из регистра МО)
№ медицинской карты пациента
Дата начала лечения
Список сокращений формы № 097/у "Направление":
1
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или уникальный признак, позволяющий отличать его))
2
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
3
МО
Медицинская организация
4
НПЦТ
Научно-производственный центр трансфузиологии
5
РК
Республика Казахстан
6
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
7
ЭЦП
Электронная цифровая подпись
Форма № 098/у "Результат № на лабораторное/диагностическое исследование/консультационные услуги"

3. Тексеру (егер қажет болған жағдайда)
первичное
повторное
4. Зерттеп-қарауға тапсырыс (егер қажет болған жағдайда:
жоспарлы
жедел
5. Ескерту
6. Үлгі (егер қажет болған жағдайда)
7. № 4 нысаны бойынша зерттеу коды (егер қажет болған жағдайда)
8. Үлгілерді алу күні, жинау уақыты
9. Үлгілерді зертханаға жолдау уақыты мен күні
Қазақстандық дерматология және жұқпалы аурулар ғылыми орталығы және Ұлттық фтизиопульмонология ғылыми орталығы толтырады:
1. АҚТҚ-жұқпасының белгілері үшін қан үлгілерін жеке зерттеуге жүгінген кезде пациенттің негізделген келісімін алу қажет:
Мен, __________________________________________________ ____________________ кеңес беруге және тестілеуге және менің жеке мәліметтерімнің электронды ақпараттық ресурстарға қосылуына келісемін (Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 7 шілдедегі №360-VI ҚРЗ Денсаулық сақтау жүйесі туралы және адамдардың денсаулығы туралы кодексінің 62-бабы).
Толтырған күні мен уақыты
Қолы
2. Қажеттілігіне байланысты, тізімдік жолдама жазуға болады.
Келесі жолдар жолдамада бағыт сипатын нақтылау үшін оларды іске асыру қажет болғанда ғана толтырылады:
1. Типтеу әдісі (трансфузия кезінде толтырылады)
2. Үлгі алу орны (цитологиялық зерттеулер кезінде толтырылады)
3. Зерттелу көрсеткіштері (микробиологиялық зерттеулер кезінде толтырылады)
4. Патологиялық және гистологиялық зерттеулер қызметтерін таңдау кезінде қолданылады:
4.1 Бөлімше
4.2 Биопсия
4.3 Қауталанбалы биопсия кезінде біріншілікті № және алу уақытын көрсету қажет
4.4 Отаның түрі мен уақыты Код МКБ
4.5 Материалды таңбалау, нысандардың саны
4.6 Клиникалық ақпарат:
Аурудың ұзақтығы, өткізілген ем, ісіктермен – дәл орналасқан жері, өсу қарқыны, мөлшері, құрылымы, қоршаған тіндерге қатынасы, метастаздары, басқа ісік түйіндерінің болуы, арнайы емдеу, лимфа түйіндерін зерттеуде - қан талдамасын жазу, эндометрияның тыртықтары, сүт бездері - соңғы қалыпты етеккірдің басы мен соңы, етеккір қызметінің бұзылуы, қан кетудің басталу күні
5. CD-4, CD-8 үшін қан тестілеу қызметтерінің таңдау кезінде қолданылады:
5.1 Иммуноблоттың номері
5.2 Вирусқа қарсы емнің басталған уақыты
6. Патологиялық материалды туберкулезге бактериологиялық зерттеу кезінде қолданылады:
6.1 Жіктелуі:
6.2 Зерттеуге жіберілу себептері:
6.3 Ем мерзімі (ай)
6.5 Қақырық алынған күні:
6.5 Науқастың типі
6.6 Категориясы
I
IV
Жолдамаға 2 қосымша парақ
Басқа емханаға жатқызу үшін жолдаманы қалыптастыру үшін арнайы бөлім:
Науқас жолданған емхананың атауы (МҰ регистрінен)
Науқастың медициналық картасының №
№ 201/е "Жолдама" нысананың қысқартылымдары:
1
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін тағы бір ерекше функция))
2
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
3
МҰ
Медициналық ұйым
4
ТҒЗӨО
Трансфузиология ғылыми-өндірістік орталығы
5
ҚР
Қазақстан Республикасы
6
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
7
ЭЦҚ
Электронды цифрлық қолы
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20___ жылғы "__" _________
№ ___ бұйрығымен бекітілген
№ 202/е нысанды медициналық
құжаттама
Нәтиже № зертханалық/диагностикалық зерттеу қызметтері / консультациялық қызметтер үшін

1. Наименование и контактные данные лаборатории, выдавшей результаты (из регистра МО)
2. ИИН пациента / № паспорта (для иностранцев)
3. Ф.И.О. (при его наличии)
4. Дата рождения
5. Пол
6. Гражданство
7. Житель
города
села
8. Адрес проживания
9. Наименование направившей МО (из регистра МО)
10. Кем направлен Ф.И.О. (при его наличии) ID
11. Должность
12. Дата и время поступления пробы в лабораторию
13. Дата и (при необходимости) время забора первичной пробы
14. Вид первичной пробы, анатомическая локализация места забора (при необходимости)
15. Перечень выполненных исследований, дата и время выполнения, результаты (для количественных результатов – референсные интервалы и значения принятия клинических решений, описание диагностических исследований, результат проведенных консультаций):
Из справочника. Результат. (при необходимости добавить строки)
16. Интерпретация результатов или заключение (при необходимости)
14.1 Ф.И.О. (при его наличии) и идентификатор специалиста
17. Комментарии (замечания по качеству проб, отклонения при выполнении процедур исследований)
18. Ф.И.О. (при его наличии) лиц, выполнивших исследование Ф.И.О. (при его наличии) ID
19. Дата и время формирования отчета о результатах исследований
20.* Номер страницы из общего числа страниц (например, 1 из 3, 2 из 3)
Список сокращений формы № 098/у "Результат":
1
ID
Идентификатор (электронная цифровая подпись, QR код (считываемая машиной оптическая метка), или уникальный признак, позволяющий отличать его))
2
ИИН
Индивидуальный идентификационный номер
3
МО
Медицинская организация
4
Ф.И.О. (при его наличии)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Форма № 099/у "Результат микробиологического исследования и определения чувствительности выделенных культур к химиотерапевтическим препаратам"20__ года "__" __________________________ дата взятия биоматериала
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ____________________
Дата рождения __________________________________________________
Организация _________________ отделение _________________________
палата _________ участок _________________________________________
медицинская карта № ___________________________________________
При исследовании ______________________________________________
(указать материал)
Наименование микроорганизмов
Выделены
1
2
Чувствительность* микроорганизмов
Наименование препаратов с учетом их наличия в ЛПУ
устойчив
малоустойчив
чувствителен
МИК мгл/мл
устойчив
малоустойчив
чувствителен
Антибиотики
Пенициллин
Метициллин
Оксациллин
Диклоксациллин
Ампициллин
Карбенициллин
Эритромици
Олеандомицин
Линкомицин
Ристомицин
Рифамицин
Левомицетин
Тетрациклин
Стрептомицин
Канамицин
Мономицин
Гентамицин
Неомицин
Полимиксин
Цепорин
Цефалоспорин
Чувствительность* микроорганизмов
1
2
Сульфаниламиды
Сульфадиметоксин
Норсульфазол
Нитрофураны
Фуразолин
Фурацилин
Фурадонин
Фурагин
Фуразолидон
Перти
Норбактин
Фторхинолоны
Прочие
продолжение таблицы
Чувствительность* микроорганизмов
Ассоциация микроорганизмов
3
4
МИК мгл/мл
устойчив
малоустойчив
чувствителен
МИК мгл/мл
устойчив
малоустойчив
чувствителен
МИК мгл/мл
20__ года Подпись ____________________
*Результат отметить: при использовании метода дисков- знаком "+", при использовании метода разведений - указанием минимальной ингибирующей концентрации МИК (мкг/мл)
Форма № 100/у "Журнал контроля посуды и питательных сред"
Дата
Наименование средств
Результат
Подпись
1
2
3
4
Форма № 101/у "Рабочий журнал микробиологических исследований пищевых отравлений"
Дата
Регистрационный №
Наименование продукт, пробы
Мезофильные анаэробные и факультативные микроорганизмы
Титр Е.coli
Титр протея
Исследование на сальмонеллы, шигеллы
Исследование на стафилококк
Исследование на энтерококк
Исследование на cereus
Анаэробы
Биопроба
Результат
Дата, подпись
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Форма № 102/у "Журнал микробиологических исследовании на микрофлору и чувствительность к антибиотикам"
Дата
Ф.И.О. (при его наличии)
Индивидуальный идентификационный номер
Отделение
Исследуемый материал
Характер роста
Микроскопия Рессель
Лактоза
Глюкоза
Сахароза
Н2S
Чистовича
Эндо
Кровяной агар
Плазма
Чистовичтiң Чистовича
Манинит
Глицерин
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Продолжение таблицы
Мочевина
Маннит
Индол
Подвижность
Симонса
Донилалация
Результат исследовании к а/биот.
Дата окончания, подпись
Стерильдi сүтМолоко стерильн.
Агаровый косяк
Солевой бульон
Желчный буль.
Сахарн. бульон
Ацетатная среда
14
15
16
17
18
19
20
21
Форма № 103/у "Журнал микробиологических исследований крови на стерильность"
Дата
Регистрационный №
Ф.И.О. (при его наличии)адрес, место работы
Индивидуальный идентификационный номер
Диагноз
Дата заболевания
Кем доставлен
Цель исследования
Высевы
I
II
III
IV
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Продолжение таблицы
Микроскопия
Тесты идентификации
Дата окончания анализа
Подпись
14
15
16
17
Форма № 104/у "Форма учета лабораторных и диагностических исследований"

1. Нәтижелерді берген зертхананың атауы және байланыс деректері (МҰ регистрінен)
2. ЖСН/паспорт нөмірі
3. Тегі Аты Әкесінің аты (болған жағдайда)
4. Туылған күні
5. Жынысы
6. Азаматтығы
7. Тұрғыны
қала
ауыл
8. Тұрғылықты мекенжайы
9. Жодаған МҰ атауы (МҰ регистрінен)
10. Кім жолдады Т.А.Ә. (болған жағдайда), ID
11. Лауазымы
12. Лабораторияға үлгіні алу күні мен уақыты
13. Бастапқы үлгідегі жинау уақыты және күні (қажет болған жағдайда)
14. Бастапқы үлгідегі түрі (егер қажет болған жағдайда)
15. Аяқталған зерттеулер тізімі, аяқталу күні мен уақыты, нәтижелері
(сандық нәтижелер үшін, референттік интервалдар және клиникалық шешімдер қабылдаудың мәндері, диагностикалық зерттеулердің сипаттамасы, консультациялардың нәтижесі):
Результат. (қажеті бойынша қосымша жолдар қосылады)
16. Нәтижелерді немесе қорытындыны түсіндіру (қажет болған жағдайда)
17. Пікірлер (үлгілердің сапасына қатысты пікірлер, зерттеу рәсімдерін орындаудағы ауытқулар)
18. Зерттеуді жасағандардың Т.А.Ә. (болған жағдайда)
19. Зерттеу туралы есепті қалыптастырудың күні мен уақыты
20. Беттердің жалпы санының бет нөмірі (мысалы, 1-і 3ден, 2-і 3 ден)
№ 202/е "Нәтиже" нысананың қысқартылымдары:
1
ID
Идентификатор (электрондық цифрлық қолтаңба, QR коды (машинада оқылатын оптикалық белгі) немесе оны басқалардан ерекшелейтін тағы бір ерекше функция))
2
ЖСН
Жеке сәйкестендіру нөмірі
3
МҰ
Медициналық ұйым
4
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" _________
№ ___ бұйрығымен бекітілген
№ 240/е нысанды медициналық
құжаттама
Микробиологиялық зерттеу мен ажыратып алынған культуралардың химиятерапиялық препараттарға сезiмталдығын анықтау нәтижелерi № ________
20__ жылғы "__" __________________________
биоматериал алынған күн
Тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда) ____________________
Туған күні __________________________________________
Ұйым _________________ бөлiмше ____________
палата _________ учаске ___________________________________
медициналық карта № ______________________
Зерттегенде ______________________________________
қандай материал – көрсетiңiз
Микроорганизмдердiң атауы
Ажыратылды
1
2
Микроорганизмдердiң* сезiмталдығы
Препараттардың аты, олардың
ЕПҰ-да болуын есепке ала отырып
Нық
Нық емес
Сезiмтал
МИҚ
мкг/мл
Нық
Нық емес
Сезiмтал
Антибиотиктер
Пенициллин
Метициллин
Оксациллин
Диклоксациллин
Ампициллин
Карбенициллин
Эритромици
Олеандомицин
Линкомицин
Ристомицин
Рифамицин
Левомицетин
Тетрациклин
Стрептомицин
Канамицин
Мономицин
Гентамицин
Неомицин
Полимиксин
Цепорин
Цефалоспорин
Микроорганизмдердiң* сезiмталдығы
1
2
Сульфаниламидтер
Сульфадиметоксин
Норсульфазол
Нитрофурандар
Фуразолин
Фурацилин
Фурадонин
Фурагин
Фуразолидон
Перти
Норбактин
Фторхинолондар
Басқалар
Микроорганизм-дердiң*сезiмталдығы
Микроорганизмдер ассоциациясы
3
4
МИҚ мкг/мл
нық
Нық емес
Сезiмтал
МИҚ мкг/мл
Нық
Нық емес
Сезiмтал
МИҚ мкг/мл
20__ жылғы Қолы ____________________
*Нәтижелердi белгiлеу: дискiлер әдiсiн қолданғанда – "+" белгiсiмен, сұйылту әдісін қолданғанда- минимальды ингибирлеу (тоқтату) концентрациясы (мкг/мл)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" __________
№ __ бұйрығымен бекітілген
№ 240-4/е нысанды
медициналық құжаттама
Ыдыстар мен қоректiк орталарды бақылау журналы
Күнi
Заттардың атауы
Нәтиже
Қолы
1
2
3
4
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" _________
№ _____бұйрығымен бекітілген
№ 240-5/е нысанды
медициналық құжаттама
Тағамнан улануларды микробиологиялық зерттеулердiң Жұмыс журналы
Күнi
Тiркеу №
Өнiмнiң, сынаманың атауы
Мезофил және факультатив анаэробты микроорганизімдер
Титр Е.coli
Протей титрi
1
2
3
4
5
6
Кестенің жалғасы
Сальмонеллаға, шигеллаға зерттеу
Стафилакоккқа зерттеу
Энтерококкқа зерттеу
Cereus-ке зерттеу
Анаэробтар
Биосынама
Нәтиже
Күнi, қолы
7
8
9
10
11
12
13
14
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20___ жылғы "___" _________
№ _____ бұйрығымен бекітілген
№ 240-6/е нысанды
медициналық құжаттама
Микрофлора мен антибиотиктерге сезiмталдығына микробиологиялық зерттеулер журналы
Күнi
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) Ф.И.О. (болған жағдайда)
ЖСН
Бөлiмще
Зерттелу материалы
Өсу сипаты
Рессель микроскопиясы
Чистовичтiң
Эндо
Қан агары
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Кестенің жалғасы
Лактоза
Глюкоза
Сахароза
Н2S
Несепнәр
Маннит
Индол
Қозғалғыш-тығы
Симонса
Донилалация
А/б-ге сезiмталдығын зерттеу нәтижесi
Аяқтау күнi, қолы
Плазма
Чистовичтiң
Манинит
Глицерин
Стерильдi сүт
Агар үйiрi
Тұзды сорпа
Өттi сорпа
Қантты сорпа
Ацетат ортасы
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" ___________
№ ___ бұйрығымен бекітілген
№ 240-8/е нысанды
медициналық құжаттама
Қанды стерильдiгiне микробиологиялық зерттеулер журналы
Күнi
Тiркеу №
Регистрационный №
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Мекен жайы, жұмыс орны
ЖСН
Диагнозы/
Ауырған күнi
Кiм әкелдi
Кем доставлен
Зерттеу мақсаты
Цель исследования
1
2
3
4
5
6
7
8
Кестенің жалғасы
Себулер
Микроскопия
Ұқсастыру тесттерi
Талдау аяқталған күн
Қолы
I
II
III
IV
V
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" _________
№ _____ бұйрығымен бекітілген
№ 240-10/е нысанды
медициналық құжаттама
Зертханалық және диагностикалық зерттеулердің есептік нысаны

1. Дата и время
2. Индивидуальный идентификационный номер
3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
4. Дата рождения
5. Пол
6. Категория по оплате
7. Идентификатор отделения (применимо при лаборатории в структуре МО)
8. Номер медицинской карты амбулаторного или стационарного пациента (применимо при лаборатории в структуре МО)
9. Идентификатор направившей МО (применимо для лабораторий вне МО)
10. № направления

1. Күні мен уақыты
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі
3. Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
4. Туған күні
5. Жынысы
6. Өтеу түрі
7. Бөлімшенің идентификаторы (МҰ құрылымында зертханаға қолдануға болады)
8. Амбулаториядағы немесе стационардағы медициналық картасының нөмірі (МҰ құрылымында зертханаға қолдануға болады)
9. Жолдаған МҰ идентификаторы (МҰ құрылымына кірмейтін зертханаға қолдануға болады)
10. Жолдама №

1. Журнал учета количества выполненных анализов в лаборатории ведется заведующим лабораторией.
2. Строки графы "Название анализа" заполняются согласно "Номенклатуре основных видов лабораторных анализов" по разделам I – общеклинические анализы, II – гематологические, III – цитологические, IV – биохимические, V – микробиологические, VI – иммунологические анализы.
3. В графу "Лечебные подразделения" (подграфы 3 – 22) вносятся названия обслуживаемых лабораторией стационаров (лечебных отделений), амбулаторно-поликлинических организаций.
4. Особо выделяется количество анализов, выполненных по помощи на дому.
Форма № 118/у "Акт входного контроля"
___________________________________________________________________________
(наименование лаборатории, проводившей исследования)
№ _________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
Дата поступления материала в лабораторию) _____________________________________
1. Наименование образца продукции) ___________________________________________
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
2. Производитель, страна происхождения, завод изготовитель)
______________________
____________________________________________________________________________
3. Номер серии _______________________________________________________________
4. Визуальное состояние
____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
5. Результаты исследования
Дата постановки опыта
Наименование исследования
Результат
1
2
3
Акт входного контроля сдал дата Фамилия и подпись Получил (дата) Фамилия и подпись
Форма № 119/у "Акт приема–передачи образцов для исследования"
Дата 20____ года "_____" __________
Мы, нижеподписавшиеся, Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
(далее – Ф.И.О. (при его наличии)), должность
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
наименование лаборатории ________________________________________
составили настоящий акт в том, что специалистами входного контроля передано в ___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
Наименование образца
Единица измерения
Количество
1
2
3
4
__________________ _____________________________________________________________
Подпись                   Ф.И.О. (при его наличии) (при его наличии)
__________________ ___________________________________________________________________
Подпись                         Ф.И.О. (при его наличии) (при его наличии)
Форма № ТБ 120/у "Лабораторный регистрационный журнал исследований на туберкулез (для лабораторий организаций первичной медико-санитарной помощи)"
№ п/п
Дата
Ф.И.О. (при его наличии)
ИИН
Пол
Дата и год рождения
Название лечебной организации
Адрес
Цель проведения анализов
Диагностика
Контроль химиотерапии
Категория
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Продолжение таблицы

1. Зертханада орындалған талдаулар санын есептеу журналын зертхана меңгерушісі жүргізеді.
2. "Талдау аты" бағанының жолдары "Зертханалық талдаулардың негізгі түрлерінің номенклатурасының" бөлімдеріне сәйкес: I – жалпы клиникалық талдаулар, II-гемотологиялық, III-цитологиялық, IV-биохимиялық, V-микробиологиялық, VI-иммунологиялық талаулар болып толтырылады.
3. "Емдеу бөлімшелері" бағанында (3-22 бағаншалар) зертхана қызмет көрсететін стационарлардың (емдеу бөлімшелері) амбулаториялық-емханалық ұйымдардың атаулары жазылады.
Үйде көмек көрсету кезіндегі атқарылған талдаулар саны ерекше белгіленеді.
_____________________ жылы _________________________________айы
Р/с №
Талдау аты
Емдеу
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
№ 262/е н. артқы беті
Бөлiмшелер
Барлығы
ай бойыжыл бойы
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы "___" _________
№ ___ бұйрығымен бекітілген
№ 263/е нысанды медициналық
құжаттама
Кіріс бақылау актісі
____________________________________________________________
____________________________________________________________
(зерттеу жүргізген зертхананың атауы)
№ _________________________________________________________
Материалдың зертханаға түскен күні ___________________________
1. Өнім үлгісінің атауы ________________________________________
___________________________________________________________
2. Өндіруші (өндіруші мемлекет, өндіруші зауыт)
___________________________________________________________
___________________________________________________________
3. Серия нөмірі _____________________________________________
4. Көзбен шолу жағдайы _____________________________________
__________________________________________________________
5. Зерттеу нәтижелері
Сынақты жасау күні
Зерттеудің атауы
Нәтижесі
1
2
3
Кіріс бақылау актісін тапсырды______________ ________________ (күні) (тегі мен қолы) Қабылдады _____________ _______________ (күні) (тегі мен қолы)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" ___________
№ _____бұйрығымен бекітілген
№ 283/е нысанды медициналық
құжаттама
Үлгілерді зерттеу үшін қабылдау-өткізу Актісі
Күні 20____жылғы "_____" __________
Біз, төменде қол қойғандар Т.А.Ә. (болған жағдайда) (болған жағдайда), лауазымы
(____________________________________________________________
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
(зертхананың атауы)) берілгені туралы актіледік ___________________
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
Үлгінің атауы
Өлшем бірлігі
Саны
1
2
3
4
__________________ ___________________________ Қолы Т.А.Ә.
(болған жағдайда) (болған жағдайда)
_________________ ___________________________ Қолы Т.А.Ә.
(болған жағдайда) (болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" __________
№ _____бұйрығымен бекітілген
№ ТБ 04/е нысанды
медициналық
құжаттама
Туберкулездің зертханалық тіркеу журналы (МСАК зертханалары үшін)
Р/с №
Күні Дата
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
ЖСН
Жынысы
Туған куні мен жылы
Емдеу ұйымның атауы
Мекенжайы
Талдау жүргізу мақсаты
Цель проведения анализов
Диагностика
Химиялық терапияны бақылау
Санат
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Кестенің жалғасы

Результаты анализов (отр/1-9 КУБ/+/++/+++)
GX
Подпись лаборанта
Примечания
1
2
3
МТВ
RIF
Tepic
Ошибка (код)
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Форма № ТБ 121/у "Лабораторный регистрационный журнал (для лабораторий противотуберкулезных организаций)"
Ф.И.О. (при его наличии) пациента
ИИН
Дата рождения
Отделение
Пол
Адрес
Тип больного
Категория
Новый случай
Ранее леченные
Продолжение таблицы
Цель исследования
Месяц лечении
Материал
Дата взятия материала
Дата получения материала
Диагностика
химиотерапия
Продолжение таблицы
Результаты микроскопии
БАКТЕК посев
Дата посева
Дата результата Л-Й
Результат Л-Й
I порция
II порция
Дата посева
Дата результата
Результат
Кровяной агар
Л-Й1
Л-Й2
Л-Й1
Л-Й2
*
**
Продолжение таблицы
Результаты идентификации
Тест лекарственной чувствительности
1 ряд
Постановки
Дата результата
БАКТЕ Л-Й
H
R
S
E
Z
*
**
Продолжение таблицы
тест на лекарственную чувствительность
2-й ряд
Дата постановки
Дата результата
Бактек /Л-Й
Km
Cm
Am
Lfx
Mfx 0,25
Mfx 1,0
Pto/Eto
другое
другое
другое
*
**
Продолжение таблицы
Молекулярно- генетические исследования
MTB DR plusдругой___
MTB DRslдругой_____
культура
H
R
Отр
FQ
Km, Am, Cm
Km, Cm, Vio
Km, Am, Cm, Vio
Низкие концентрации Km
Отр
другое
Продолжение таблицы
Молекулярно- генетические исследования
Идентификатор лаборанта
Примечание
Xpert
дата постановки
MБТ +/ RIF
Отр
Ошибка код
первичный результат*
пересев**
Форма № ТБ 122/у "Лабораторный журнал результата теста на лекарственную чувствительность МБТ"
№ п/п
№ культуры
Дата посева
Ф.И.О. (при его наличии)
Дата и год рождения
Организация (отделение)
Материал
Цель исследования
Дата постановки ТЛЧ на ППР
Дата чтения результата
Диагностика
Контроль
Контроль
Идентификация МБТ
ПТП 1 ряда
Дата постановки ТЛЧ на ПВР
Дата чтения результата
Положительно
Отрицательно
H
R
S
Z
E
ПТП 2 ряда
Ф.И.О. (при его наличии) ответственного лабработника
Примечания
Km
Am
Cm
Lfx
Ofx
PtoEto
PAS
Cs
Mfx
другие
Приложение 6 к приказу
Исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 30 октября 2020 года
№ ҚР ДСМ-175/2020
Формы медицинской учетной документации организаций службы крови
Форма № 123/у "Справка донору для предъявления по месту работы об осуществлении донорской функции"
1. Номер справки
2. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) донора
3. Дата осуществления донорской функции:
3.1. при донации, указывается выполнение на безвозмездной или платной основе;
3.2. при прохождении обследования, указываются часы пребывания в организации службы крови

Анализ нәтижелері (отр/1-9 КУБ/+/++/+++)
GX
Зертхана қызметкерінің қолы
Ескертпелер
1
2
3
МТВ
RIF
Tepic
Қате (код)
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" __________
№ _____№ ТБ-17/е нысанды
медициналық құжаттама
Зерттеулерді есепке алу зертханалық журналы (туберкулезге қарсы зертханалар үшін)
Науқастың ТАӘ (болған жағдайда)
ЖСН
Туған күні
Бөлімше
Жынысы
Мекенжайы
Науқастың түрі
Категориясы
Е
Ә
Жаңа тіркелген
Бұрын емделген
Кестенің жалғасы
Зерттеудің мақсаты
Емдеу айы
Материал
Материал алынған күн
Материал түскен күн
Диагностика
химиотерапия
Микроскопия нәтижесі
БАКТЕК себінді
Себінді күні
Л-Й нәтижесінің күні
Л-Й нәтижесі
I бөлігі
II бөлігі
Себінді күні
Себінді нәтижесі
Нәтижесі
Қанды агар
Л-Й1
Л-Й2
Л-Й1
Л-Й2
*
**
Кестенің жалғасы
Идентификация нәтижесі
Дәрілік сезімталдылыққа тест
1 қатар
қойылған
Нәтижесі
БАКТЕ Л-Й
H
R
S
E
Z
*
**
Кестенің жалғасы
Препараттарға сезімталдығының тесті
Молекулярлы-генетикалық зерттеу
2-қатар
MTB DR plusдругой___
Қойылған күні
Нәтижесінің күні
Бактек /Л-Й
Km
Cm
Am
Lfx
Mfx 0,25
Mfx 1,0
Pto/Eto
Басқа
Басқа
Басқа
культура
H
*
**
Кестенің жалғасы
Молекулярлы-генетикалық зерттеу
Зертханашының идентификаторы
Ескертпе
MTB DR plus
другой___
MTB DRsl
другой_____
Xpert
R
Теріс/ Отр
FQ
Km, Am, Cm
Km, Cm, Vio
Km, Am, Cm, Vio
Km
Теріс
Басқа/
Қою күні
MБТ +/ RIF
Теріс
Қате код
Біріншілікті нәтиже*
қайталау**
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" _________
№ ___ бұйрығымен бекітілген
№ ТБ 18/е нысанды
медициналық құжаттама
ТМБ дәріге сезімталдығын тестілеу нәтижелерінің зертханалық журналы сол жағы
Р/с №
Культура №
Себінді жасалған күні
ТАӘ (болған жағдайда)
Туған күні мен жылы
Ұйым (бөлімше)
Мате-риал
Зерттеу мақсаты
ТҚП ДСТ қойылған күн
Қорытынды оқылған күн
Бақылау
Диагностика
оң жағы
Бақылау
ТМБ идентификациясы
1 қатардағы ТҚП
ТҚП ДСТ қойылған күн
Қорытынды оқылған күн
Оң
Теріс
H
R
S
Z
E
2 қатардағы ТҚП
Жауапты зертхана қызметкерінің аты, тегі, әкесінің аты
Ескертпелер
Km
Am
Cm
Lfx
Ofx
PtoEto
PAS
Cs
Mfx
Басқалар
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндеттерін атқарушы
2020 жылғы 30 қазаны
№ ҚР ДСМ-175/2020
бұйрығына 6-қосымша
Қан қызметі ұйымдарының медициналық есеп құжаттамасы
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" __________
№ ___ бұйрығымен бекітілген
№ 402/е нысанды медициналық
құжаттама
Донорлық функцияны жүзеге асыру туралы жұмыс орны бойынша ұсыну үшін донорға анықтама нысаны
1. Анықтама нөмірі
2. Донордың аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
3. Донорлық функцияны жүзеге асыру күні
3.1. донация кезінде өтеусіз немесе ақылы негізде орындалуы көрсетіледі
3.2. тексеруден өту кезінде қан қызметі ұйымында болу уақыты көрсетіледі

5. Идентификатор лица, выдавшего справку
6. Печать организации, выдавшей справку
Форма № 124/у "Ведомость биохимических и иммуногематологических исследований"
1. Дата донации
2. Идентификационный номер донации
3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) донора
4. **Результаты биохимического исследования аланинаминотрансфераза (АЛТ)
5. **Результаты иммуногематологического исследования (группа крови по АВО, резус принадлежность, фенотип по антигенам системы Резус (при наличии), антиген Келл, нерегулярные антиэритроцитарные антитела)
6. Идентификатор лица, заполнившего ведомость
7. Дата исследования
8. Идентификатор врача, выполнившего исследование
Форма № 125/у "Ведомость подтверждения результатов первичного исследования образцов сывороток на трансфузионные инфекции"
1. Идентификационный номер образца крови
2. Идентификационный номер донации
3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) донора
4. Дата, месяц, год рождения
5. Отделение, откуда доставлен образец
6. Дата донации
7. Дата получения окончательного результата
8. Интерпретация результатов Иммуноферментный (ИФА) и Иммунохемилюминесцентный (ИХЛА) анализов, исследований (вируса иммунодефицита человека (ВИЧ), вирус гепатита В (ВГВ), вирус гепатита С (ВГС), сифилис)
9. Алгоритм действий
10. Идентификатор ответственного лица
11. Дата и время получения ведомости
12. Идентификатор заведующего отделением
1. Идентификационный номер образца крови
2. Идентификационный номер донации
3. Фамилия, имя, отчество донора (при его наличии)
4. Отделение, откуда доставлен образец
5. Код контингента
6.**Результаты исследования полимеразной цепной реакции (ПЦР) пула (дата, результат (ВИЧ, ВГС, ВГВ) цикл ВКО (внутренний контрольный образец)
7. **Результаты исследования ПЦР образца (дата, результат (ВИЧ, РНК ВГС, РНК ВГВ) цикл ВКО (внутренний контрольный образец)
Форма № 126/у "Медицинская карта донора крови и ее компонентов"
1. Паспортная часть:
1.1. паспортные данные донора (индивидуальный идентификационный номер, фамилия, имя, отчество (при его наличии); дата рождения; номер документа, удостоверяющего личность, дата его выдачи, кем выдан)
1.2. профессия
1.3. контактные данные (адреса прописки и проживания; телефоны (рабочий, домашний, сотовый и дополнительный (при наличии))
1.4. идентификатор сотрудника, внесшего данные
2. Особые отметки:
2.1. результаты фенотипирования/генотипирования (АВО, Rh-Hr,HLA)), титр антиэритроцитарных антител, а также дата установления результата и идентификатор сотрудника, выполнившего исследование)**

5. Анықтаманы берген адамның сәйкестендіргіші
6. Анықтаманы берген ұйымның мөрі
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" ________
№ ___ бұйрығымен бекітілген
№ 405/е нысанды медициналық
құжаттама
Биохимиялық және иммуногематологиялық зерттеулер тізімдемесінің нысаны
1. Донация күні
2. донацияның сәйкестендіру нөмірі
3. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
4. ** Биохимиялық зерттеу нәтижелері (АЛТ)
5. ** Иммуногематологиялық зерттеу нәтижелері (АВО бойынша қан тобы, резус тиістілігі, Резус жүйесінің антигендері бойынша фенотип (бар болса), Келл антигені, тұрақты емес антиэритроциттік антиденелер)
6. Тізімдемені толтырған тұлғаның сәйкестендіргіші
7. Зерттеу күні
8. Зерттеуді орындаған дәрігердің сәйкестендіргіші
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" _________
№ _____бұйрығымен бекітілген
№ 405-2/е нысанды
медициналық құжаттама
Трансфузиялық инфекцияларға сарысулар үлгілерін бастапқы зерттеу нәтижелерін растау ведомосының нысаны
1. Қан үлгісінің сәйкестендіру нөмірі
2. Донацияның сәйкестендіру нөмірі
3. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
4. Туған күні, айы, жылы
5. Үлгі жеткізілген бөлімше
6. Донация күні
7. Түпкілікті нәтижені алу күні
8. ИХЛА / ИФТ зерттеу нәтижелерін түсіндіру (АИТВ-1,2, HBV HCV, мерез)
9. Әрекет алгоритмі
10. Жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші
11. Тізімдемені алу күні мен уақыты
12. Бөлім меңгерушісінің сәйкестендіргіші
1. Қан үлгісінің сәйкестендіру нөмірі
2. Донацияның сәйкестендіру нөмірі
3. Тегі, аты, әкесінің аты донор болған)
4. Үлгі жеткізілген бөлімше
5. Контингент коды
6.** Пулдың ПТР зерттеу нәтижелері (күні, нәтижесі (АИТВ РНК, ВВГ РНК, ВВГ РНК)
7.** Үлгі ПТР зерттеу нәтижелері (күні, нәтижесі (АИТВ РНК, ВВГ РНК, ВВГ РНК), ІБҮ циклі (ішкі бақылау үлгісі)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" __________
№ ___ бұйрығымен бекітілген
№ 406/е нысанды медициналық
құжаттама
Қан және оның компоненттері донорының медициналық картасының нысаны
1. Паспорттық бөлім:
1.1. донордың паспорттық деректері (ЖСН, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса); туған күні; жеке басын куәландыратын құжаттың нөмірі, берілген күні, кім берді)
1.2. мамандық
1.3. байланыс деректері (тіркелген және тұратын мекен-жайы; телефоны (жұмыс, үй, ұялы және қосымша (бар болса)
1.4. деректерді енгізген қызметкердің сәйкестендіргіші
2. Ерекше белгілер:
2.1. фенотиптеу/генотиптеу нәтижелері (АВО, Rh-Hr, HLA), антиэритроциттік антиденелердің титрі, сондай-ақ нәтижені анықтау күні және зерттеуді орындаған қызметкердің сәйкестендіргіші.)**

2.2. дата зачисления в доноры/дата снятия с учета
2.3. идентификатор сотрудника, выполнившего запись
3. *Отчет о выполненных донациях:
3.1. дата донации
3.2. категория донора (первичный, повторный)
3.3. место донации (стационарная, выездная)
3.4 мотивация донации (платная/безвозмездная/ безвозмездная целевая)
3.5. всего выполнено донаций крови (доз/мл), плазмы (доз/мл.), лейкоцитов (доз/ количество клеток), тромбоцитов(доз/ количество клеток), костного мозга (мл.)
4. Первичные данные на момент зачисления в доноры:
4.1. краткий анамнез жизни, наследственность, перенесенные заболевания (в том числе операции и их давность, предшествовавшие трансфузии крови и ее компонентов), прививки/ вакцинации и их давность
4.2. идентификатор сотрудника, внесшего данные
5. *Результаты текущего объективного обследования донора перед донацией, оценки анкеты донора и заключение о допуске к донации:
5.1. дата обследования
5.2.**объективные данные опроса и осмотра (наличие жалоб, состояние и окраска склер, кожных покровов, слизистых полости рта, показатели артериального давления (мм рт. ст.), частоты пульса (ударов в минуту), характер пульса, кратко состояние опорно-двигательного аппарата, органов брюшной полости, периферических лимфатических узлов, результаты аускультации сердца и легких)
5.3. результат оценки анкеты донора
5.4. решение о допуске к донации
5.5. направление на донацию крови и ее компонентов
5.5.1. **вид донации (кроводача/ плазма (цита) ферез/ миелоэксфузия)
5.5.2. запланированное количество эксфузии крови и (или) ее компонентов
5.6. идентификатор врача, выполнившего допуск к донации
6. *Отчет о донации крови и ее компонентов:
6.1. фактически заготовлено крови, плазмы, клеток крови, костного мозга**
6.2. отметка о состоянии донора после донации
6.3. идентификатор специалиста, выполнившего забор крови и ее компонентов
7. *Архив результатов лабораторных исследований крови донора перед донацией*
7.1. ** общий анализ
7.2. ** биохимические исследования
7.4. ** иммуногематологические исследования
7.5. идентификатор специалиста, выполнившего лабораторное исследование
8. *Архив результатов лабораторных исследований образцов крови после донации:
8.1. **скрининг маркеров инфекций (серологического исследования, ПЦР исследования)
8.2. **иммуногематологическое исследование
8.3. идентификатор специалиста, выполнившего лабораторное исследование
Форма № 127/у "Форма учета лиц, обратившихся для участия в донорстве крови и ее компонентов"

2.2. донорларға қабылдау күні/есептен шығару күні
2.3. жазбаны орындаған қызметкердің сәйкестендіргіші
3. * Орындалған донациялар туралы есеп:
3.1. донация күні
3.2. донордың санаты (бастапқы, қайталама)
3.3. донация орны (стационарлық, көшпелі)
3.4 донация мотивациясы (ақылы / өтеусіз / өтеусіз мақсатты)
3.5. барлық қан донациясы (доза/мл), плазма (доза/мл.), лейкоциттер (доза/ жасушалар саны), тромбоциттер (доза/ жасушалар саны), сүйек кемігі (мл.) орындалды
4. Донорларға қабылдау кезіндегі бастапқы деректер:
4.1. өмірдің қысқаша анамнезі, тұқым қуалаушылық, бастан өткерген аурулар (соның ішінде қан мен оның компоненттерінің трансфузия алдындағы операциялар мен олардың ескіруі), егу/ вакцинациялау және олардың ескіруі
4.2. деректерді енгізген қызметкердің сәйкестендіргіші
5. * Донорды жеткізу алдында ағымдағы объективті тексеру нәтижелері, донор сауалнамасын бағалау және донацияға жіберу туралы қорытынды:
5.1. зерттеу күні
5.2. ** сауалнама мен тексерудің объективті деректері (шағымдардың болуы, склер, тері жабындары, ауыздың шырышты қуысы, артериялық қысымның көрсеткіштері (мм, ауыз. пульс жиілігі ( минутына соққы), пульс сипаты, тірек-қимыл аппаратының, іш қуысы мүшелерінің, перифериялық лимфа түйіндерінің қысқаша жағдайы, жүрек және өкпе аускультациясының нәтижелері)
5.3. донор сауалнамасын бағалау нәтижесі
5.4. донацияға жіберу туралы шешім
5.5. қан мен оның компоненттерін донациялауға жіберу:
5.5.1. ** донация түрі (қан тапсыру/ плазма (цита) ферез/ миелоэксфузия)
5.5.2. қанның және (немесе) оның компоненттерінің эксфузиясының жоспарланған саны
5.6. донацияға рұқсатты орындаған дәрігердің сәйкестендіргіші
6. * Қан мен оның компоненттерін донациялау туралы есеп:
6.1. іс жүзінде дайындалған қан, плазма, қан жасушалары, сүйек кемігі**
6.2. донордың донациядан кейінгі жай - күйі туралы белгі
6.3. қан мен оның компоненттерін алуды орындаған маманның сәйкестендіргіші
7. * Донордың қанын донациялау алдында зертханалық зерттеу нәтижелері мұрағаты*
7.1. ** жалпы талдау
7.2. ** биохимиялық зерттеулер
7.4. ** иммуногематологиялық зерттеулер
7.5. зертханалық зерттеуді орындаған маманның сәйкестендіргіші
8. * Донациядан кейін қан үлгілерін зертханалық зерттеу нәтижелері мұрағаты:
8.1. ** инфекция маркерлерінің скринингі (серологиялық зерттеу, ПТР зерттеу)
8.2. ** иммуногематологиялық зерттеу
8.3. зертханалық зерттеуді орындаған маманның сәйкестендіргіші
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" ___________
№ _____бұйрығымен бекітілген
№ 410/е нысанды медициналық
құжаттама
Қан мен оның компоненттерінің донорлығына қатысу үшін өтініш берген адамдарды есепке алу нысаны

1. Всего обращений за отчетный период
2. Отведено на этапе до донации:
2.1. по данным единого донорского информационного центра (наличие абсолютных противопоказаний к донорству крови и ее компонентов, не соблюдение минимального интервала между донациями);
2.2. врачом при медицинском освидетельствовании (наличия соматического заболевания; установление дополнительных сведений о возможных рисках заражения трансмиссивными заболеваниями; несоответствие результатов первичного лабораторного обследования);
2.3. самоотвод;
2.4. другие причины.
3. Всего выполнено донаций, в зависимости от категорий доноров (первичный, повторный), от мотивации (безвозмездная, из них целевая и платная), от вида (крови, плазмы, клеток крови).
4. Дата, время распечатки общего отчета
5. Идентификатор специалиста, распечатавшего общий отчет
Форма № 128/у "Форма учета приема, регистрации и выдачи результатов HLA-исследований"
1. Дата приема образца крови
2. Наименование медицинской организации откуда поступил образец
3. Цель исследования образца крови
4. Фамилия, имя, отчество (при наличии) лица, от которого забран образец крови
5. Дата, месяц, год рождения
6. Диагноз (кратко)
7. **Наименование лабораторного исследования
8. Причина лабораторного брака
9. Результаты лабораторного исследования
10. Идентификатор ответственного лица, выполнившего исследование
11. Дата выдачи результата анализа
12. Идентификатор ответственного лица, выдавшего результаты анализов
Форма № 129/у "Форма учета заготовки цельной крови и компонентов донорской крови методом афереза"
1. Дата заготовки
2. Идентификационный номер (марка, штрих-код) донации
3. Фамилия, имя, отчество донора (при его наличии)
4. Группа крови по системе АВ0 и резус принадлежность
5. Наименование и объем консерванта (мл)
6.** Учет заготовки доз цельной крови/компонентов крови осуществляется в мл. и дозах, отдельно по каждому наименованию продуктов (эритроцитсодержащих, плазменных, других клеток крови) в соответствии с номенклатурой заготавливаемой продукции, с указанием объемов без консерванта (мл), с консервантом (мл.), на лабораторное исследование (мл.)
7. Отметка об отборе из дозы крови/компонента пробы на бактериологическое исследование (мл.) (при наличии)
8. Отметка о наличии производственного брака (дефект гемоконтейнера, не достигнутый заданный объем крови/компонента, неудачная венепункция, другое) (при наличии)
9. Наименование отделения, куда передается заготовленная доза
10. Регистрация симптомов неблагоприятной реакции у донора, связанной с эксфузией (при наличии), объем медицинской помощи, оказанной донору (кратко)

1. Есепті кезеңдегі барлық өтініштер.
2. Донацияға дейінгі кезеңде бөлінген:
2.1. бірыңғай донорлық ақпараттық орталықтың деректері бойынша (қан мен оның компоненттерінің донорлығына абсолюттік қарсы көрсетілімдердің болуы, донация арасындағы ең аз аралықты сақтау);
2.2. медициналық куәландыру кезінде (соматикалық аурудың болуы; трансмиссивті ауруларды жұқтырудың ықтимал қаупі туралы қосымша мәліметтер белгілеу; бастапқы зертханалық тексеру нәтижелерінің сәйкес келмеуі);
2.3. өздігінен бас тарту;
2.4. басқа себептер.
3. Донорлардың санатына (бастапқы, қайталанған), уәждемеге (өтеусіз, оның ішінде мақсатты және ақылы), түріне (қан, плазма, қан жасушалары) байланысты барлық донациялар орындалды.
4. Жалпы есепті басып шығару күні, уақыты
5. Жалпы есепті шығарған маманның идентификаторы.
Ескерту:
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" __________
№ ___ бұйрығымен бекітілген
№ 410-4/е нысанды
медициналық құжаттама
HLA-зерттеулер нәтижелерін қабылдау, тіркеу және беру журналының нысаны
1. Қан үлгісін қабылдау күні;
2. Үлгі келіп түскен медициналық ұйымның атауы;
3. Қан үлгісін зерттеудің мақсаты;
4. Қан үлгісі алынған адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса);
5. Туған күні, айы, жылы;
6. Диагнозы (қысқаша);
7. ** Зертханалық зерттеудің атауы;
8. Зертханалық ақаудың себебі;
9. Зертханалық зерттеу нәтижелері;
10.Зерттеуді орындаған жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші;
11. Талдау нәтижесін беру күні;
12. Талдау нәтижелерін берген жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" __________
№ ___ бұйрығымен бекітілген
№ 411/е нысанды медициналық
құжаттама
Жаңа алынған қанды және донорлық қан компоненттерін аферез әдісімен дайындауды есепке алу журналының нысаны
1. Дайындау күні;
2. Сәйкестендіру нөмірі (маркасы, штрих-коды );
3. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
4. АВ0 жүйесі бойынша қан тобы және резус тиістілігі;
5. Консерванттың атауы мен көлемі (мл);
6.** Жаңа алынған қан / қан компоненттерінің дозаларын дайындауды есепке алу мл. және дозаларда, әрбір өнім атауы бойынша (құрамында эритроциттер бар, плазмалық, қанның басқа жасушалары) дайындалатын өнім номенклатурасына сәйкес, консервантсыз (мл.), консервантпен (мл.), зертханалық зерттеуге (мл.);
7. Бактериологиялық зерттеуге қан/компоненттен сынама алу туралы белгі (мл.), (болған жағдайда);
8. Өндірістік ақаудың болуы туралы белгі (гемоконтейнердің ақауы, қол жеткізілмеген қан/компонент көлемі, сәтсіз венепункция, басқалар), (бар болған жағдайда);
9. Дайындалған доза берілетін бөлімшенің атауы;
10. Эксфузияға (бар болған жағдайда) байланысты донорда қолайсыз реакция симптомдарын тіркеу, донорға көрсетілген медициналық көмектің көлемі, (қысқаша);

11. Идентификатор специалиста, выполнившего эксфузию
12. Состав бригады, выполнявшей заготовку
Форма № 130/у "Форма учета движения компонентов крови на этапе временного хранения"
1. Дата заготовки
2. Идентификационный номер (марка, штрих-код) крови / компонента
3. Фамилия, имя, отчество донора (при его наличии)
4. Группа крови по системе АВ0 и резус принадлежность
5.**Учет количества компонентов крови, полученных из заготовки осуществляется в мл. и дозах, отдельно по каждому наименованию (эритроцитсодержащих, плазменных, других клеток крови) в соответствии с номенклатурой выпускаемой продукции
6. Наименование отделения, куда выдается доза отдельно по каждому наименованию (эритроцитсодержащих, плазменных, других клеток крови) в соответствии с номенклатурой выпускаемой продукции
7. Дата выдачи
8. Идентификатор специалиста, выполнившего выдачу
Форма № 131/у "Форма учета производства компонентов донорской крови"
1. Дата производства компонента
2. Идентификационный номер (марка, штрих-код) компонента
3. Группа крови по системе АВ0 и резус принадлежность
4.**Учет производства компонентов крови, полученных из крови цельной, стабилизированной консервантом, осуществляется в мл. и дозах, в соответствии с номенклатурой выпускаемой продукции, отдельно по эритроцитсодержащим, плазменным компонентам и другим клеткам крови
5. Учет производственного брака, осуществляется по отдельным видам компонентов, в соответствии с номенклатурой выпускаемой продукции, при этом указывается объем/количество в мл. и дозах и причина брака
6. Наименование отделения, куда передается продукция
7. Идентификатор специалиста, осуществившего производство
Форма № 132/у "Форма учета заявок на трансфузионные среды"
1. Дата
2. Время поступления заявки
3. Тип заявки (экстренная, плановая) и время исполнения (при необходимости)
4. Цель заявки (адресная, пополнение резервов)
5. Наименование МО -заявителя
6. Фамилия, инициалы врача- заявителя
7. Данные о пациенте (фамилия, инициалы, возраст, диагноз (кратко) пациента) (заполняется при адресной заявке)
8. **Заявлено (наименование продукции, группа крови по системе АВО, резус принадлежность, количество (доз/мл)

11. Эксфузияны орындаған маманның сәйкестендіргіші;
12. Дайындаманы орындаған бригада құрамы.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" ___________
№ ___ бұйрығымен бекітілген
№ 411-1/е нысанды
медициналық құжаттама
Уақытша сақтау кезеңінде қан компоненттерінің қозғалысын есепке алу журналының нысаны
1. Дайындау күні
2. Қанның / компоненттің сәйкестендіру нөмірі (маркасы, штрих-коды);
3. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
4. АВ0 жүйесі бойынша қан тобы және резус тиістілігі;
5.** Дайындаудан алынған қан компоненттерінің санын есепке алу мл. және дозаларда, шығарылатын өнімнің номенклатурасына сәйкес әрбір атауы бойынша жеке (құрамында эритроциттер бар, плазмалық, басқа қан жасушалары) жүзеге асырылады;
6. Шығарылатын өнімнің номенклатурасына сәйкес әрбір атауы (құрамында эритроциттер бар, плазмалық, басқа да қан жасушалары) бойынша доза жеке берілетін бөлімшенің атауы;
7. Берілген күні;
8. Беруді орындаған маманның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" __________
№ __ бұйрығымен бекітілген
№ 413/е нысанды медициналық
құжаттама
Донорлық қан компоненттерін өндіруді есепке алу журналының нысаны
1. Компонентті өндіру күні;
2. Компоненттің сәйкестендіру нөмірі (маркасы, штрих-коды );
3. АВ0 жүйесі бойынша қан тобы және резус тиістілігі;
4.** Консервантпен тұрақтандырылған жаңа алынған қаннан алынған қан компоненттерін өндіруді есепке алу құрамында эритроциттер бар, плазмалық компоненттер және қанның басқа да жасушалары бойынша жеке шығарылатын өнім номенклатурасына сәйкес мл. және дозаларда жүзеге асырылады.
5. Өндірістік ақауларды есепке алу шығарылатын өнімнің номенклатурасына сәйкес компоненттердің жекелеген түрлері бойынша жүзеге асырылады, бұл ретте мл. көлемі/мөлшері және дозалары мен ақау себебі көрсетіледі.
6. Өнім берілетін бөлімшенің атауы;
7. Өндірісті жүзеге асырған маманның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20___ жылғы "___" ________
№ _____ бұйрығымен бекітілген
№ 417/е нысанды медициналық
құжаттама
Трансфузиялық ортаға өтінімдерді есепке алу журналының нысаны
1. Күні;
2. Өтінімнің келіп түскен уақыты;
3. Өтінімнің түрі (шұғыл, жоспарлы) және орындалу уақыты (қажет болған жағдайда);
4. Өтінімнің мақсаты (мекенжай, резервтерді толықтыру);
5. Өтініш беруші МҰ атауы;
6. Өтініш беруші дәрігердің тегі, аты-жөні;
7. Пациент туралы деректер (пациенттің тегі, аты-жөні, жасы, диагнозы (қысқаша), (атаулы өтінім кезінде толтырылады);
8.** Өтініш (өнім атауы, АВО жүйесі бойынша қан тобы, резус тиістілігі, саны (доза/мл.);

9. **Отпущено (наименование продукции, группа крови по системе АВО, резус принадлежность, количество (доз/мл)
10. Время отправления заявленной продукции
11. Идентификатор(ы) специалиста(ов), выполнившего(их) прием заявки и выдачу продукции
Форма № 133/у "Форма учета списания крови и ее компонентов по непригодности на этапе производства"
1. Дата
2. Идентификационный номер (марка, штрих-код) компонента
3. Фамилия, имя, отчество донора (при его наличии)
4. Дата заготовки
5. Дата лабораторного тестирования
6. **Наименование компонента (эритроциты, плазма, другие клетки крови) в соответствии с номенклатурой выпускаемой продукции
7. Причина списания
8. Номер акта списания
9. Дата списания
10. Идентификатор специалиста, выполнившего списание
Форма № 134/у "Форма учета карантинизации плазмы"
1. Номер холодильника/полки
2. Дата закладки на карантинизацию
3. Идентификационный номер (марка, штрих-код) донора
4. Фамилия, имя, отчество донора (при его наличии)
5. Группа крови по системе АВ0 и резус принадлежность
6. **Учет плазмы осуществляется по наименованию, объему (л) и количеству контейнеров
7. Дата окончания карантинизации
8. Дата повторного обследования
9. Результаты повторного обследования донора и дата их выполнения (ВИЧ, НСV, HBsAg, сифилис, ПЦР)
10. Выдано (дата, количество (доз/л)
11. Наименование отделения, куда выдана продукция
12. Идентификатор специалиста, выполнившего выдачу
Форма № 135/у "Ведомость движения плазмы, находящейся на карантинизации"
1. Дата/период
2.** Наименование продукции (учет осуществляется соответственно групповой принадлежности по системе АВО, отдельно по каждому наименованию в соответствии с номенклатурой выпускаемой продукции)
3.**Остаток (доз/л) на истекший период (день, месяц, год)
4.**Приход (доз/л) в текущем периоде
5.**Всего на хранении (доз/л) в текущем периоде
6.**Расход (доз/л) в текущем периоде
7.**Остаток (доз/л) в текущем периоде
8. Идентификатор специалиста, выполнившего учет
Форма № 136/у "Заявка на трансфузионные среды на платной и бесплатной основе"
1. Наименование трансфузионной среды

9. ** Жіберілді (өнім атауы, АВО жүйесі бойынша қан тобы, резус тиістілігі, саны (доза/мл.);
10. Мәлімделген өнімді жөнелту уақыты;
11. Өтінімді қабылдауды және өнімді беруді орындаған маманның сәйкестендіргіші
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" _________
№ _____бұйрығымен бекітілген
№ 418/е нысанды медициналық
құжаттама
Өндіріс кезеңінде жарамсыздығы бойынша қанды және оның компоненттерін есептен шығаруды есепке алу журналының нысаны
1. Күні;
2. Компоненттің сәйкестендіру нөмірі (маркасы, штрих-коды );
3. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
4. Дайындау күні;
5. Зертханалық тестілеу күні;
6. ** Шығарылатын өнімнің номенклатурасына сәйкес компоненттің атауы (эритроциттер, плазма, басқа қан жасушалары);
7. Есептен шығару себебі;
8. Есептен шығару актісінің нөмірі;
9. Есептен шығару күні;
10. Есептен шығаруды орындаған маманның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "__" ___________
№ ___ бұйрығымен бекітілген
№ 419/е нысанды медициналық
құжаттама
Плазманың карантиндеуін есепке алу журналының нысаны
1. Тоңазытқыш/сөре нөмірі;
2. Карантинге қойылған күні;
3. Донордың сәйкестендіру нөмірі (маркасы, штрих-коды );
4. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
5. АВ0 жүйесі бойынша қан тобы және резус тиістілігі;
6. ** Плазманы есепке алу контейнерлердің атауы, көлемі (л) және саны бойынша жүзеге асырылады;
7. Карантиндеудің аяқталу күні;
8. Қайта тексеру күні;
9. Донорды қайта тексеру нәтижелері және оларды орындау күні (АИТВ, НСV, HBsAg, мерез, ПТР);
10. Берілді (күні, саны (доза /л);
11. Өнім берілген бөлімшенің атауы;
12. Беруді орындаған маманның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" _________
№ _____ бұйрығымен бекітілген
№ 420/е нысанды медициналық
құжаттама
Карантиндеудегі плазма қозғалысы ведомосының нысаны
1. Күні /кезеңі;
2.** Өнімнің атауы (есепке алу АВО жүйесі бойынша топтық тиістілігіне сәйкес жүзеге асырылады, шығарылатын өнімнің номенклатурасына сәйкес жеке әрбір атауы бойынша);
3.** Өткен кезеңге (доза/л) қалдық (күні, айы, жылы);
4.** Ағымдағы кезеңде кіріс (доза/л);
5.** Ағымдағы кезеңде сақтауда барлығы (доза/л);
6.** Ағымдағы кезеңдегі шығыс (доза/л);
7.** Ағымдағы кезеңдегі қалдық (доза/л);
8. Есепті орындаған маманның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" _________
№ _____ бұйрығымен бекітілген
№ 421/е нысанды медициналық
құжаттама
Трансфузиялық ортаға ақылы және тегін негізде өтінім нысаны
1. Трансфузиялық ортаның атауы;

2. Группа крови по системе АВО, резус-принадлежность
3. Количество
4. Срок исполнения
5. Идентификаторы ответственных лиц, сделавшего заказ и принявшего заказ
Форма № 137/у "Форма учета выдачи компонентов, препаратов крови и стандартных диагностикумов"
1. Дата выдачи продукции
2. **Наименование продукта (учет осуществляется отдельно по каждому наименованию в соответствии с номенклатурой выпускаемой продукции, группе крови по системе АВ0 и резус принадлежности (фенотип по антигенам системы Резус указывается при наличии данных)
3. Дата заготовки (производства)
4. Срок годности
5. Количество выданной продукции (для компонентов крови в дозах/мл.)
6. Номер накладной на реализацию компонентов, препаратов крови и стандартных диагностикумов
7. Наименование медицинской организации куда выдается продукция
8. Идентификатор отпустившего продукцию
Форма № 138/у "Ведомость учета движения крови, ее компонентов, препаратов и кровезаменителей по отделению выдачи продукции"
1. **Наименование продукта (учет компонентов крови осуществляется отдельно по каждому наименованию в соответствии с номенклатурой выпускаемой продукции, группе крови по системе АВ0 и резус принадлежности (фенотип по антигенам системы Резус указывается при наличии данных))
2. Единица измерения
3. Остаток на начало периода
4. Приход -всего получено, в том числе из какого источника
5. Расход – всего выдано, в том числе куда (наименование медицинской организации/отдела/отделение) куда выдается продукция
6. Списано всего, в том числе по причине (указать причину)
7. Остаток на конец периода
8. Идентификатор отпустившего продукцию
Форма № 139/у "Акт списания компонентов крови"
1. Номер акта
2. Дата составления
3. Состав комиссии по списанию
4. Код донации
5. Фамилия, имя, отчество донора (при его наличии)
6. Группа крови, резус принадлежность
7. Наименование компонента крови
8. Количество (мл)
9. Дата заготовки
10. Причина списания
11. Всего по наименованиям компонентов в дозах и объеме (мл.)
12. Идентификатор(ы) ответственного(ых) лица
Форма № 140/у "Форма регистрации образцов крови, поступивших для лабораторных исследований"

2. АВО жүйесі бойынша қан тобы, резус тиістілігі;
3. Саны;
4. Орындау мерзімі;
5. Тапсырыс берген және тапсырыс қабылдаған жауапты тұлғалардың сәйкестендіргіштері.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" __________
№ _____ бұйрығымен бекітілген
№ 422/е нысанды медициналық
құжаттама
Қан компоненттерін, препараттарын және стандартты диагностикумдарды беруді есепке алу журналының нысаны
1. Өнімнің берілген күні;
2. ** Өнімнің атауы (есепке алу шығарылатын өнімнің номенклатурасына сәйкес әрбір атауы бойынша жеке жүзеге асырылады, АВ0 жүйесі бойынша қан тобы және резус тиістілігі (Резус жүйесінің антигендері бойынша фенотип деректер болған жағдайда көрсетіледі);
3. Дайындау күні (өндірісі);
4. Жарамдылық мерзімі;
5. Берілген өнімнің саны (дозада/мл. қан компоненттері үшін);
6. Қан компоненттерін, препараттарын және стандартты диагностикумдарды өткізуге арналған жүкқұжаттың нөмірі;
7. Өнім берілетін медициналық ұйымның атауы;
8. Өнімді жіберген сәйкестендіргіш.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" ___________
№ ___ бұйрығымен бекітілген
№ 423/е нысанды медициналық
құжаттама
Өнім беруді бөлу бойынша қанның, оның компоненттерінің, препараттардың және қан алмастырғыштардың қозғалысын есепке алу ведомосының нысаны
1.** Өнімнің атауы (қан компоненттерін есепке алу шығарылатын өнімнің номенклатурасына сәйкес әрбір атауы бойынша жеке жүзеге асырылады, АВ0 жүйесі бойынша қан тобы және резус тиістілігі (Резус жүйесінің антигендері бойынша фенотип деректер болған кезде көрсетіледі).
2. Өлшем бірлігі;
3. Кезең басындағы қалдық;
4. Кіріс- барлығы алынды, оның ішінде қай көзден алынды;
5. Шығыс- барлығы берілді, оның ішінде қайда (медициналық ұйымның/бөлімнің/басқаның атауы) өнім қайда беріледі;
6. Барлығы есептен шығарылды, оның ішінде себеп бойынша (себебін көрсету);
7. Кезең соңындағы қалдық;
8. Өнімді жіберген сәйкестендіргіш.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20___ жылғы "___" __________
№ ___ бұйрығымен бекітілген
№ 424/е нысанды медициналық
құжаттама
Қан компоненттерін есептен шығару актісінің нысаны
1. Актінің нөмірі;
2. Жасау күні;
3. Есептен шығару жөніндегі комиссияның құрамы;
4. Донация коды;
5. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
6. Қан тобы, резус тиістілігі;
7. Қан компонентінің атауы;
8. Саны (мл.);
9. Дайындау күні;
10. Есептен шығару себебі;
11. Мөлшер мен көлемде компоненттердің атаулары бойынша барлығы (мл.)
12. Жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" _________
№ ___ бұйрығымен бекітілген
№ 425/е нысанды медициналық
құжаттама
Зертханалық зерттеулер үшін келіп түскен қан үлгілерін тіркеу журналының нысаны

1. Дата поступления образцов
2. Время доставки образцов в лабораторию
3. Идентификационные номера с _ по _
4. Количество образцов по кодам
5. Код контингента
6. Отделение, откуда доставлены образцы
7. Идентификатор ответственного лица
Форма № 141/у "Ведомость результатов первичных лабораторных исследований до донации"
1. Дата исследования
2. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) донора
3. Идентификационный номер (марка, штрих-код) донации
4.**Результат иммуногематологического исследования (группа крови по системе АВ0, резус- принадлежность, Келл – антиген)
5.**Результат общеклинического обследования (гемоглобин г/л, эритроциты 1 х 1012/л, гематокрит %, лейкоциты 1х 109/л, тромбоциты 1х109/л), лейкоформула, СОЭ мл/час)
6.**Результат биохимического исследования (АЛТ, время свертывания крови (мин))
7. Идентификатор ответственного лица
Форма № 142/у "Форма учета приема, регистрации и выдачи результатов консультативных иммуногематологических исследований крови"
1. Наименование МО/отделения, направившего образец
2. Дата и время поступления образца
3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) лица, от которого забран образец крови
4. Возраст
5. Диагноз (кратко)
6. Дата проведения первого исследования (если проводилось)
7. Результаты первого иммуногематологического исследования (группа крови по системе АВО, резус принадлежность) (если проводилось)
8. Идентификатор лица, проводившего первое исследование и его контактные данные (телефон, адрес электронной почты)
9. Причина лабораторного брака
10. **Наименование лабораторного исследования (исследование группы крови по системе АВО перекрестной реакцией, резус принадлежности, фенотипа, скрининг и (или) идентификация ауто и (или) алло нерегулярных антиэритроцитарные антител , субкласса нерегулярных антиэритроцитарных антител, антиглобулинновый тест)
11. Результаты лабораторного исследования
12. Идентификатор ответственного лица, выполнившего исследование
13. Дата выдачи результата анализа
14. Идентификатор ответственного лица, выдавшего результаты анализов
Форма № 143/у "Форма учета изготовления стандартных (консервированных) эритроцитов"
1. Серия
2. Дата изготовления
3. Идентификационный номер (марка, штрих-код) компонента крови
4. Откуда получено

1. Үлгілердің келіп түскен күні;
2. Үлгілерді зертханаға жеткізу уақыты;
3. Сәйкестендіру нөмірлері _ _ дейін;
4. Кодтар бойынша үлгілер саны;
5. Контингент коды;
6. Үлгілер жеткізілген бөлімше;
7. Жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20___ жылғы "___" _______
№ ___ бұйрығымен бекітілген
№ 425-1/е нысанды
медициналық құжаттама
Донацияға дейін бастапқы зертханалық зерттеулер нәтижелері ведомосының нысаны
1. Зерттеу күні;
2. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
3. Сәйкестендіру нөмірі (маркасы, штрих-коды);
4.** Иммуногематологиялық зерттеудің нәтижесі (АВ0 жүйесі бойынша қан тобы, резус-тиістілігі, келл-антиген);
5.** Жалпы клиникалық тексеру нәтижесі (гемоглобин г/л, эритроциттер 1 х 1012/л, гематокрит %, 1х 109 л лейкоциттер, 1х109 л тромбоциттер), лейкоформула, СОЭ мл/сағ.);
6.** Биохимиялық зерттеу нәтижесі (АЛТ, қан ұю уақыты (мин);
7. Жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" _________
№ ___ бұйрығымен бекітілген
№ 425-3/е нысанды
медициналық құжаттама
Қанды консультациялық иммуногематологиялық зерттеулерді қабылдауды, тіркеуді және нәтижелерін беруді есепке алу журналының нысаны
1. Үлгіні жіберген ӘБ/бөлімшенің атауы;
2. Үлгінің келіп түскен күні мен уақыты;
3. Қан үлгісі алынған адамның тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда);
4. Жасы;
5. Диагнозы (қысқаша);
6. Алғашқы зерттеуді жүргізу күні (егер жүргізілген болса);
7. Алғашқы иммуногематологиялық зерттеудің нәтижелері (АГО жүйесі бойынша қан тобы, резус тиістілігі);
8. Алғашқы зерттеу жүргізген адамның сәйкестендіргіші және оның байланыс деректері (телефон, электрондық пошта мекенжайы, басқалар);
9. Зертханалық ақаудың себебі;
10. ** Зертханалық зерттеудің атауы (АГО жүйесінде қан тобы топтарына реакция, резус, фенотип, автоматты және (немесе) алло-реттелмеген анти-эритроциттер, антиденелерді скрининг және (немесе) сәйкестендіру, анти-эритроциттерге қарсы антиденелердің сыныбы, глобулинге қарсы тест);
11. Зертханалық зерттеу нәтижелері;
12.Зерттеуді орындаған жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші;
13. Талдау нәтижесін беру күні;
14. Талдау нәтижелерін берген жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" __________
№ ___ бұйрығымен бекітілген
№ 425-4/е нысанды
медициналық құжаттама
Стандартты (консервіленген) эритроциттерді дайындауды есепке алу журналының нысаны
1. Сериясы;
2. Дайындалған күні;
3. Қан компонентінің сәйкестендіру нөмірі (маркасы, штрих-коды);
4. Қайдан алынды;

5. **Группа крови по системе АВ0
6. **Фенотип
7. **Агглютинабельность
8. **Титр антигенов А,В
9. Объем компонента крови в мл. (общий, использованный, остаток)
10. Консервант (серия, объем в мл.)
11. Стандартные эритроциты (объем, срок годности)
12. Идентификатор ответственного лица
Форма № 144/у "Форма регистрации индивидуальных подборов донорской крови"
1. Дата направления
2. Наименование организации
3. Дата рождения
4. Результат иммуногематологического исследования образца крови реципиента из направляющей организации
5. **Результат иммуногематологического исследования образца крови реципиента в специализированной лаборатории (группа крови по АВ0, фенотип, другие антигены, полные нерегулярные антиэритроцитарные антитела/специфичность, неполные нерегулярные антиэритроцитарные антитела, специфичность, компонент комплемента С3, в том числе метод исследования, результат)
6. Информация о донорском компоненте (код донации, группа крови по системе АВ0, фенотип системы резус)
7. **Исследование индивидуальной совместимости крови реципиента и донора (по полным антиэритроцитарным антителам, по неполным антиэритроцитарным антителам, в том числе метод исследования, результат)
8. Заключение
9. Наименование трансфузионной среды)
10. Идентификатор ответственного лица
Форма № 145/у "Ведомость результатов биохимических исследований до донации"
1. Дата исследования
2. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) донора
3. Идентификационный номер (марка, штрих-код) донации
4. ** Общий белок, белковые фракции г/л АЛТ*ед/л
5. Идентификатор ответственного лица
Форма № 146/у "Форма учета повторных исследований первично-позитивных образцов сывороток на трансфузионные инфекции"
1. Идентификационный номер образца крови
2. Идентификационный номер донации
3. Фамилия, имя, отчество донора (при его наличии)
4. Отделение, откуда доставлены образцы
5. **Первая реакция (дата постановки, название реагента, номер серии (ЛОТ), показатели, результат)
6. **Вторая реакция (дата постановки, название реагента, номер серии (ЛОТ), показатели, результат)
7. **Третья реакция (дата постановки, название реагента, номер серии (ЛОТ), показатели, результат)
8. Окончательный результат
9. Идентификаторы ответственных лиц, выполнивших первую, вторую и третью реакцию, а также принявших окончательный результат
Форма № 147/у "Форма учета доноров с положительными результатами ПЦР на гемотрансмиссивные инфекции"

5. ** АВ0 жүйесі бойынша қан тобы;
6. ** Фенотип;
7. ** Агглютинабельділік;
8. ** Титр антиген А, В;
9. Қан компонентінің көлемі мл. (жалпы, пайдаланылған, қалдық);
10. Консервант (сериясы, көлемі мл.);
11. Стандартты эритроциттер (көлемі, жарамдылық мерзімі);
12. Жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" ___________
№ ___ бұйрығымен бекітілген
№ 425-6/е нысанды
медициналық құжаттама
Донорлық қанның жеке іріктеулерін тіркеу журналының нысаны
1. Жолдау күні;
2. Ұйымның атауы;
3. Туған күні;
4. Жіберуші ұйымнан реципиенттің қан үлгісін иммуногематологиялық зерттеу нәтижесі;
5.** Мамандандырылған зертханада реципиенттің қан үлгісін иммуногематологиялық зерттеу нәтижесі (АВ0 бойынша қан тобы, фенотип, басқа антигендер, толық тұрақты емес антиэритроциттік антиденелер/ерекшелігі, толық емес және тұрақты емес антиэритроциттік антиденелер, ерекшелігі, С3 комплементінің компоненті, оның ішінде зерттеу әдісі, нәтижесі);
6. Донорлық компонент туралы ақпарат (донация коды, АВ0 жүйесі бойынша қан тобы, резус жүйесінің фенотипі);
7.** Реципиент пен донор қанының жеке үйлесімділігін зерттеу (толық антиэритроцитарлық антиденелер бойынша, толық емес антиэритроцитарлық антиденелер бойынша, оның ішінде зерттеу әдісі, нәтиже);
8. Қорытынды;
9. Трансфузиялық ортаның атауы;
10. Жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" ___________
№ _____ бұйрығымен бекітілген
№ 425-8/е нысанды
медициналық құжаттама
Донацияға дейінгі биохимиялық зерттеулер нәтижелері ведомосының нысаны
1. Зерттеу күні;
2. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
3. Сәйкестендіру нөмірі (маркасы, штрих-коды );
4.** Жалпы ақуыз, ақуыз фракциялары г/л АЛТ * бірлік /л.
5. Жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" ___________
№ _____бұйрығымен бекітілген
№ 433-1/е нысанды
медициналық құжаттама
Трансфузиялық инфекцияларға сарысулардың бастапқы-позитивті үлгілерін қайта зерттеуді есепке алу журналының нысаны
1. Қан үлгісінің сәйкестендіру нөмірі;
2. Донацияның сәйкестендіру нөмірі;
3. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
4. Үлгілер жеткізілген бөлімше;
5.**Бірінші реакция (қою күні, реагенттің атауы, серия нөмірі (ЛОТ), көрсеткіштер, нәтиже);
6.** Екінші реакция (қою күні, реагенттің атауы, серия нөмірі (ЛОТ), көрсеткіштер, нәтиже);
7.** Үшінші реакция (қою күні, реагенттің атауы, серия нөмірі (ЛОТ), көрсеткіштер, нәтиже);
8. Соңғы нәтиже;
9. Бірінші, екінші және үшінші реакцияны орындаған, сондай-ақ түпкілікті нәтижені қабылдаған жауапты тұлғалардың сәйкестендіргіштері.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" ___________
№ _____ бұйрығымен бекітілген
№ 433-3/е нысанды
медициналық құжаттама
Гемотрансмиссиялық инфекцияларға ПТР оң нәтижелері бар донорларды есепке алу журналының нысаны

1. Идентификационный номер образца крови
2. Идентификационный номер донации
3. Фамилия, имя, отчество донора (при его наличии)
4. Отделение, откуда доставлен образец
5. Код контингента
6. **Результаты исследования ПЦР пула ( дата, результат (РНК ВИЧ, РНК ВГС, РНК ВГВ)цикл ВКО (внутренний контрольный образец)
7. **Результаты исследования ПЦР образца ( дата, результат (РНК ВИЧ, РНК ВГС, РНК ВГВ)цикл ВКО (внутренний контрольный образец)
8. Идентификаторы ответственных лиц, выполнивших исследования
Форма № 148/у "Форма отчета о результатах лабораторного тестирования крови донора"
1. Код донации
2. ИИН
3.Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
4. Число, месяц, год рождения
5. Тип/качество первичной пробы
6. Дата/время забора пробы
7. Дата/время поступления проб в лабораторию
8. **Результаты лабораторных исследований предоставляются с указанием референсных показателей, установленных для каждого лабораторного показателя, даты и времени получения результата, а также идентификатора сотрудника, выполнившего лабораторное исследование.
9. Дата, время распечатки общего отчета
10. Идентификатор специалиста, распечатавшего общий отчет
Форма № 149/у "Форма учета мониторинга положительных сывороток в ИФА (ИХЛА) на маркеры к ВИЧ"
1. Идентификационный номер образца крови
2. Идентификационный номер донации
3. Фамилия, имя, отчество донора (при его наличии)
4. Дата рождения
5. Отделение, откуда доставлен образец
6. Код контингента
7. **I – реакция (дата постановки, название тест-системы, номер серии (ЛОТ), показатели, результат)
8. **2 – реакция (дата постановки, название тест-системы, номер серии (ЛОТ), показатели, результат)
9. **3– реакция (дата постановки, название тест-системы, номер серии (ЛОТ), показатели, результат)
10. Окончательный результат перестановок
11. Дата отправки пробы в центр СПИД
12. Номер направления в центре СПИД
13. Результат Центра СПИД (дата, лабораторный номер (ИФА, ИБ)) результат)
14. Окончательный результат исследования
15. Идентификаторы ответственных лиц, выполнивших исследования
Форма № 150/у "Форма учета результатов контроля качества компонентов крови"
1. Наименование компонента крови
2. Идентификационный номер компонента
3. Дата заготовки
4. Дата проведения контроля
5. **Результаты контроля (объем (мл), макрооценка, гемоглобин/г/доза гематокрит, гемолиз в конце хранения %, эритроциты 1х1012/л, лейкоциты 1х109/л, тромбоциты 1х109/л, гранулоциты, количество белка в надосадочной жидкости г/доза, рН, осмолярность, заключение)

1. Қан үлгісінің сәйкестендіру нөмірі;
2. Донацияның сәйкестендіру нөмірі;
3. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
4. Үлгі қайдан жеткізілген бөлімше;
5. Контингент коды;
6.** Пулдың ПТР зерттеу нәтижелері (күні, нәтижесі (АИТВ РНК, ВВГ РНК, ВВГ РНК);
7.** Үлгі ПТР зерттеу нәтижелері (күні, нәтижесі (АИТВ РНК, ВВГ РНК, ВВГ РНК);
8. Зерттеуді орындаған жауапты тұлғалардың сәйкестендіргіштері.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" ___________
№ _____ бұйрығымен бекітілген
№ 433-6/е нысанды
медициналық құжаттама
Донор қанын зертханалық тестілеу нәтижелері туралы есеп нысаны
1. Донация коды:
2. ЖСН:
3. Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
4. Туған күні, айы, жылы;
5. Бастапқы сынаманың түрі/сапасы;
6. Сынама алу күні/уақыты;
7. Сынамалардың зертханаға келіп түскен күні / уақыты;
8. ** Зертханалық зерттеулердің нәтижелері әрбір зертханалық көрсеткіш үшін белгіленген референттік көрсеткіштерді, нәтижені алу күні мен уақытын, сондай-ақ зертханалық зерттеуді орындаған қызметкердің сәйкестендіргішін көрсете отырып жүргізіледі.
9. Жалпы есепті басып шығару күні, уақыты;
10. Жалпы есепті шығарған маманның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" _________
№ _____бұйрығымен бекітілген
№ 433-7/е нысанды
медициналық құжаттама
АИТВ- нің маркерлеріне ИФА (ИХЛА) оң сарысулардың мониторингі журналының нысаны
1. Қан үлгісінің сәйкестендіру нөмірі;
2. Донацияның сәйкестендіру нөмірі;
3. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
4. Туған күні;
5. Үлгі жеткізілген бөлімше;
6. Контингент коды;
7.** I-реакция (қойылған күні, тест-жүйенің атауы, серия нөмірі (ЛОТ), көрсеткіштер, нәтиже);
8.**2-реакция (қойылған күні, тест-жүйенің атауы, серия нөмірі (ЛОТ), көрсеткіштер, нәтиже);
9.**3-реакция (қойылған күні, тест-жүйенің атауы, серия нөмірі (ЛОТ), көрсеткіштер, нәтиже);
10. Ауыстырудың соңғы нәтижесі;
11. ЖИТС орталығына сынама жіберілген күні;
12. ЖИТС орталығындағы жолдаманың нөмірі;
13. ЖИТС орталығының нәтижесі (күні, зертханалық нөмірі (ИФТ, АҚ) нәтиже);
14. Зерттеудің соңғы нәтижесі;
15. Зерттеуді орындаған жауапты тұлғалардың сәйкестендіргіштері.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" _________
№ _____ бұйрығымен бекітілген
№ 436/е нысанды медициналық
құжаттама
Қан компоненттерінің сапасын бақылау нәтижелерін есепке алу журналының нысаны
1. Қан компонентінің атауы;
2. Компоненттің сәйкестендіру нөмірі;
3. Дайындау күні;
4. Бақылау жүргізу күні;
5. **Бақылау нәтижелері (көлемі (мл), макробағалау, гемоглобин/г/доза гематокрит, сақтау соңындағы гемолиз %, 1х1012/л эритроциттер, 1х109/л лейкоциттер, 1х109/л тромбоциттер, гранулоциттер, отырғызылатын сұйықтықтағы ақуыз мөлшері г/доза, рН, шайырлығы, қорытынды);

6. Идентификатор ответственного лица
Форма № 151/у "Форма учета результатов бактериологических исследований эффективности обработки рук персонала и кожи локтевых сгибов доноров"
1. Дата
2. Регистрационный номер
3. Отделение
4. Место взятия смыва (руки, локтевой сгиб)
5. Средство, использованное для обработки рук и локтевых сгибов
6. Фамилия, имя, отчество сотрудника, проводившего обработку
7. **Метод исследования
8. Дата посева, питательная среда
9. Результат исследования
10. Дата окончания исследования
11. Идентификатор ответственного лица проводившего исследование
Форма № 152/у "Форма учета результатов контроля качества СЗП и криопреципитата"
1. Наименование компонента крови
2. Идентификационный номер компонента
3. Группа крови по системе АВО
4. Дата заготовки
5. Дата производства
6. Объем (мл)
7. Дата проведения контроля
8. **Результаты исследования до заморозки, в конце первого месяца хранения ( показатели - факторVIII, %, фибриноген г/л, фактор VIII %)
9. Заключение
10. Идентификатор ответственного лица проводившего исследование
Форма № 153/у "Накладная на перемещение гемопродукции на этапах производства"
1. Код донации
2. Код продукции
3. ** Наименование продукта (учет осуществляется отдельно по каждому наименованию в соответствии с номенклатурой выпускаемой продукции)
4. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) донора
5. Группа крови по системе АВ0 и резус принадлежность
6. Фенотип по системе Резус (при наличии)
6. Дата заготовки
7. Количество (доз/мл.)
8. Макрооценка продукции при выдаче
9. Идентификатор отпустившего продукцию
10. Макрооценка продукции при приеме
11. Идентификатор принимающего продукцию
Форма № 154/у "Накладная на реализацию компонентов, препаратов крови и стандартных диагностикумов"
1. Номер накладной
2. Дата выдачи
3. Время выдачи
4. Наименование организации получателя
5. Наименование организации отправителя
6. **Наименование продукта (учет осуществляется отдельно по каждому наименованию в соответствии с номенклатурой выпускаемой продукции, для тромбоцитов дополнительно указывается количество клеток, группа крови по системе АВ0 и резус принадлежность, фенотип по системе Резус (при наличии), дата заготовки, срок годности

6. Жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" _________
№ ___ бұйрығымен бекітілген
№ 436-1/е нысанды
медициналық құжаттама
Қызметкердің қолы мен донорлардың шынтақ бүгілген терілерін өңдеу тиімділігінің бактериологиялық зерттеу нәтижелерін есепке алу журналының нысаны
1. Күні;
2. Тіркеу нөмірі;
3. Бөлімшесі;
4. Шайынды алу орны (қол, бүгілген шынтақ);
5. Қолды және шынтақты бүгуді өңдеу үшін пайдаланылған құрал;
6. Өңдеу жүргізген қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты
7. ** Зерттеу әдісі;
8. Егу күні, қоректік орта;
9. Зерттеу нәтижесі;
10. Зерттеудің аяқталу күні;
11. Зерттеу жүргізген жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" _________
№ _____ бұйрығымен бекітілген
№ 436-2/е нысанды
медициналық құжаттама
БМП мен криопреципитаттың сапасын бақылау нәтижелерін есепке алу журналының нысаны
1. Қан компонентінің атауы;
2. Компоненттің сәйкестендіру нөмірі;
3. АВО жүйесі бойынша қан тобы;
4. Дайындау күні;
5. Өндіріс күні;
6. Көлемі (мл.);
7. Бақылау жүргізу күні;
8.** Мұздатуға дейінгі зерттеудің нәтижелері, сақтаудың бірінші айының соңында (көрсеткіштер-фактор VIII, %, фибриноген г/л, фактор VIII %);
9. Қорытынды;
10. Зерттеу жүргізген жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" _________
№ _____ бұйрығымен бекітілген
№ 447/е нысанды медициналық
құжаттама
Өндіріс кезеңдерінде гемоөнімнің орнын ауыстыруға арналған жүкқұжаттың нысаны
1. Донация коды;
2. Өнім коды;
3. ** Өнімнің атауы (есепке алу шығарылатын өнімнің номенклатурасына сәйкес әрбір атауы бойынша жеке жүзеге асырылады);
4. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
5. АВ0 жүйесі бойынша қан тобы және резус тиістілігі;
6. Резус жүйесі бойынша фенотип (бар болса);
6. Дайындау күні;
7. Саны (доза/мл.);
8. Беру кезінде өнімді макро бағалау;
9. Жіберілген өнімінің сәйкестендіргіші;
10. Қабылдау кезінде өнімді макро бағалау;
11. Өнімді қабылдайтын сәйкестендіргіш.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" _________
№ ___ бұйрығымен бекітілген
№ 448/е нысанды медициналық
құжаттама
Қан компоненттерін, препараттарын және стандартты диагностикумдарды өткізуге арналған жүкқұжаттың нысаны
1. Жүкқұжаттың нөмірі;
2. Берілген күні;
3. Беру уақыты;
4. Алушы ұйымының атауы;
5. Жіберуші ұйымның атауы;
6. ** Өнімнің атауы (есепке алу шығарылатын өнімнің номенклатурасына сәйкес әрбір атауы бойынша жеке жүзеге асырылады, тромбоциттер үшін қосымша жасушалар саны, АВ0 жүйесі бойынша қан тобы және резус тиістілігі, Резус жүйесі бойынша фенотип (бар болса), дайындау күні, жарамдылық мерзімі көрсетіледі.

7. Количество выданной продукции (доз/мл.)
8. Макрооценка продукции при выдаче
9. Идентификатор отпустившего продукцию
Форма № 155/у "Форма списания компонентов крови в отделении выдачи продукции"
1. Дата списания
2. Идентификационный номер (марка, штрих-код) компонента крови
3. **Наименование (учет компонентов крови осуществляется отдельно по каждому наименованию в соответствии с номенклатурой выпускаемой продукции, группе крови по системе АВ0 и резус принадлежности
4. Объем в дозах/л.
5. Дата заготовки
6. Срок годности
7. Причина списания
8. Номер акта списания
9. Наименование отделения/организации куда направляется списанный компонент крови
10. Идентификатор ответственного лица
Форма № 156/у "Ведомость исследования на маркеры гемотрансмиссивных инфекций"
1. Дата, время доставки образца крови в лабораторию
2. Идентификационный номер пробирки
3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) донора
4. Пол донора
5. Дата, месяц, год рождения донора
6. Идентификационный код донации
7. Код контингента
8. Дата и время забора пробы
9. Наименование отделения где забран образец
10. **Результаты лабораторного исследования (ИХЛА HIV 1.2, ИХЛА HBsAg, ИХЛА а-HCV, ИХЛА сифилис, ПЦР (HIV1.2, HBV, HCV)
11. Дата заполнения списка
12. Идентификатор лица, заполнившего ведомость
13. Дата исследования
14. Идентификатор врача, выполнившего исследование
Приложение 7 к приказу
Исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 30 октября 2020 года
№ ҚР ДСМ-175/2020
Перечень форм учетной медицинской документации организаций здравоохранения
Сноска. Приложение 7 - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 01.07.2022 № ҚР ДСМ-62 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Формы медицинской учетной документации, используемые в стационарах
№ п/п
Наименование формы
Номер формы
Вид документа
Срок хранения
1.
Медицинская карта стационарного пациента
001/у
В электронном формате
25 лет
2.
Протокол (карта) патологоанатомического исследования
002/у
В электронном/ бумажном формате
5 лет
3.
Форма учета движения крови, ее компонентов, препаратов, и диагностических стандартов
003/у
В электронном формате
5 лет
4.
Журнал учета сбора ретроплацентарной крови
004/у
В электронном формате
5 лет
5.
Листок учета движения больных и коечного фонда стационара
005/у
В электронном формате
1 год
6.
Форма учета переливания крови, ее компонентов, препаратов
006/у
В электронном формате
5 лет
7.
Форма учета реципиентов крови и ее компонентов
007/у
В электронном формате
5 лет
8.
Журнал регистрации поступлений и выдачи трупов
008/у
В электронном формате
5 лет
9.
Акт констатации биологической смерти/ изъятии органов и тканей у донора-трупа для трансплантации/констатации смерти на основании смерти мозга
009/у
В электронном формате
25 лет
10.
Журнал учета консервированного костного мозга
010/у
В электронном формате
25 лет
11.
Паспорт консервированной донорской ткани и (или) органа (части органа)
011/у
В электронном формате
25 лет
12.
Статистическая карта выбывшего из стационара
012/у
В электронном формате
1 год
13.
Форма учета отделения (палаты) новорожденных
013/у
В электронном формате
5 лет
14.
Медицинская карта больного туберкулезом
ТБ 014/у
В электронном формате
5 лет
15.
Медицинская карта больного туберкулезом категории IV
ТБ 015/у
В электронном формате
5 лет
16.
Форма учета регистрации больных туберкулезом
ТБ 016/у
В электронном формате
5 лет
17.
Журнал регистрации больных туберкулезом категории IV
ТБ 017/у
В электронном формате
5 лет
18.
Журнал регистрации противотуберкулезных препаратов
ТБ 018/у
В электронном формате
5 лет

7. Берілген өнім саны (доза/мл.);
8. Беру кезінде өнімді макро бағалау;
9. Өнімді жіберген сәйкестендіргіш.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" _________
№ _____ бұйрығымен бекітілген
№ 449/е нысанды медициналық
құжаттама
Өнімді беру бөлімшесінде қан компоненттерін есептен шығару журналының нысаны
1. Есептен шығару күні;
2. Қан компонентінің сәйкестендіру нөмірі (маркасы, штрих-коды )
3.** Атауы (қан компоненттерін есепке алу шығарылатын өнімнің номенклатурасына сәйкес әрбір атауы бойынша, АВ0 жүйесі және резус тиістілігі бойынша қан тобы бойынша жеке жүзеге асырылады.
4. Дозадағы көлемі/л.
5. Дайындау күні;
6. Жарамдылық мерзімі;
7. Есептен шығару себебі;
8. Есептен шығару актісінің нөмірі;
9. Есептен шығарылған қан компоненті жіберілетін бөлімшенің/ұйымның атауы;
10. Жауапты тұлғаның сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
20__ жылғы "___" _________
№ ____ бұйрығымен бекітілген
№ 450/е нысанды медициналық
құжаттама
Гемотрансмиссивті инфекциялар маркерлеріне зерттеу ведомосының нысаны
1. Қан үлгісін зертханаға жеткізу күні, уақыты;
2. түтіктің сәйкестендіру нөмірі;
3. Донордың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда);
4. Донордың жынысы;
5. Донордың туған күні, айы, жылы;
6. Донацияның сәйкестендіру коды;
7. Контингент коды;
8. Сынама алу күні мен уақыты;
9. Үлгі алынған бөлімшенің атауы;
10. ** Зертханалық зерттеу нәтижелері (ИХЛА HIV 1.2, ИХЛА HBsAg, ИХЛА а-HCV, ИХЛА мерез, ПТР (HIV1 .2, HBV, HCV);
11. Тізімді толтыру күні;
12. Тізімдемені толтырған тұлғаның сәйкестендіргіші;
13. Зерттеу күні;
14. Зерттеуді орындаған дәрігердің сәйкестендіргіші.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндеттерін атқарушы
2020 жылғы 30 қазаны
№ ҚР ДСМ-175/2020
бұйрығына 7-қосымша
Денсаулық сақтау ұйымдарының медициналық құжаттамасын есепке алу нысандарының тізбесі
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 01.07.2022 № ҚР ДСМ-62 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Стационарда қолданылатын медициналық есепке алу құжаттамасы
Р/с №
Нысан атауы
Нысан нөмірі
Құжаттың түрі
Сақтау мерзімі
1.
Стационарлық пациенттің медициналық картасы
001/е
Электрондық форматта
25 жыл
2.
Патологиялы анатомиялық зерттеу хаттамасы (картасы)
002/е
Электрондық/ қағаздық форматта
5 жыл
3.
Қанның, оның компоненттерінің, препараттарының және диагностикалық стандарттардың қозғалысын есепке алу нысаны
003/е
Электрондық форматта
5 жыл
4.
Ретроплацентарлық қанды жинауды есепке алу журналы
004/е
Электрондық форматта
5 жыл
5.
Стационардың науқастар мен төсек қорының қозғалыстарын есепке алу парағы
005/е
Электрондық форматта
1 жыл
6.
Қанның компоненттері мен препараттарын есепке алу нысаны
006/е
Электрондық форматта
5 жыл
7.
Қан және оның компоненттері реципиенттерін есепке нысаны
007/е
Электрондық форматта
5 жыл
8.
Мәйіттердің келіп түсуі мен берілуін тіркеу журналы
008/е
Электрондық форматта
5 жыл
9.
Биологиялық өлiмдi констатациялау/ трансплантаттау үшін донор-мәйіттен ағзалар мен тіндерді алу/ми өлімі негізінде өлімді констатациялау актісі
009/е
Электрондық форматта
25 жыл
10.
Консервіленген сүйек кемігін есепке алу журналы
010/е
Электрондық форматта
25 жыл
11.
Консервіленген донорлық тіндердің және (немесе) ағзалардың (ағзалардың бөліктері) паспорты
011/е
Электрондық форматта
25 жыл
12.
Стационардан шыққанның статистикалық картасы
012/е
Электрондық форматта
1 жыл
13.
Жаңа туған нәрестелер бөлiмшесiнiң (палатасының) есепке алу нысаны
013/е
Электрондық форматта
5 жыл
14.
Туберкулезге шалдыққан науқастың медициналық картасы
ТБ 014/е
Электрондық форматта
5 жыл
15.
Туберкулезге шалдыққан IV санаттағы науқастың медициналық картасы
ТБ 015/е
Электрондық форматта
5 жыл
16.
Туберкулезге шалдыққан науқастарды тіркеуді есепке алу нысаны
ТБ 016/е
Электрондық форматта
5 жыл
17.
Туберкулезбен ауыратын IV санаттағы науқастарды тіркеу журналы
ТБ 017/е
Электрондық форматта
5 жыл
18.
Туберкулезге қарсы препараттарды есепке алу журналы
ТБ 018/е
Электрондық форматта
5 жыл

2. Формы медицинской учетной документации, используемые в стационарах и амбулаторно-поликлинических организациях
№ п/п
Наименование формы
Номер формы
Вид документа
Срок хранения
1
Форма учета операций/манипуляций
019/у
В электронном формате
25 лет
2
Форма учета родов
020/у
В электронном формате
25 лет
3
Форма учета медицинского освидетельствования, справок
021/у
В электронном формате
5 лет
4
Карта диализа
022/у
В электронном формате
25 лет
5
Журнал учета разведенных цитостатиков
023/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
6
Журнал регистрации заявок на разведение цитостатиков в клиническом подразделении
024/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
7
Журнал для записи заключений врачебно-консультационной комиссии
025/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
8
Заключение врачебно - консультационной комиссии
026/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
9
Справка
027/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
10
Медицинское заключение о состоянии здоровья иностранца, лица без гражданства, мигранта, трудящегося-мигранта, (в том числе из государства-члена ЕАЭС)
028/у
В бумажном формате
3 года
11
Книга регистрации листов о временной нетрудоспособности
029/у
В электронном формате
3 года
12
Журнал учета мероприятий по ФЗОЖ
030/у
В электронном формате
1 год
13
Заключение на медико-социальную экспертизу
031/у
В электронном формате
1 год
14
Журнал регистрации и реабилитации инвалидов
032/у
В электронном формате
3 года
15
Медицинская часть индивидуальной программы реабилитации пациента/инвалида
033/у
В электронном формате
3 года
16
Извещение
034/у
В электронном формате
3 года
17
Форма учета медицинских услуг
035/у
В электронном формате
1 год
18
Справка о временной нетрудоспособности при заболеваниях вследствие опьянения или действий, связанных с опьянением, злоупотреблением алкоголя или наркотической интоксикацией
036/у
В электронном формате
3 года
19
Справка о временной нетрудоспособности студента, учащегося колледжа, профессионально-технического училища, о болезни, карантине и прочих причинах отсутствия ребенка, посещающего школу, детскую дошкольную организацию
037/у
В электронном формате
3 года
20
Контрольный талон к справке. Справка о временной нетрудоспособности
038/у
В электронном формате
3 года
21
Заключение судебно-психиатрической экспертизы
039/у
В электронном/ бумажном формате
25 лет
22
Заключение психиатрического освидетельствования осужденного
040/у
В электронном/ бумажном формате
до минования надобности
23
Медицинское свидетельство о рождении
041/у
В электронном/ бумажном формате
5 лет
24
Заключение психиатрического освидетельствования лица, находящегося на принудительном лечении
042/у
В электронном/ бумажном формате
до минования надобности
25
Журнал регистрации стационарной и амбулаторной судебно-психиатрической экспертизы
043/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
26
Карта учета дефектов оказания медицинских услуг (ДОМУ)
044/у
В бумажном формате
до минования надобности
27
Медицинское свидетельство о смерти
045/у
В электронном формате
15 лет
28
Медицинское свидетельство о перинатальной смерти
046/у
В электронном/ бумажном формате
15 лет
29
Реабилитационная карта
047/у
В электронном формате
5 лет
30
Обменная карта беременной и родильницы
048/у
В бумажном формате
3 года
31
Журнал регистрации аварийных ситуаций
049/у
В бумажном формате
5 лет
32
Карта учета родившегося живым, мертворожденного и умершего ребенка в возрасте до 5 лет
050/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
33
Карта учета материнской смертности
051/у
В электронном/ бумажном формате
1 год

2. Стационарлар мен амбулаториялық-емханалық ұйымдарында қолданылатын медициналық есепке алу құжаттамасының нысаны
Р/с №
Нысан атауы
Нысан нөмірі
Құжаттың түрі
Сақтау мерзімі
1
Операциялар/манипуляцияларды есепке алу нысаны
019/е
Электрондық форматта
25 жыл
2
Босануларды есепке алу нысаны
020/е
Электрондық форматта
25 жыл
3
Медициналық куәландыруды, анықтамалар беру есепке алу нысаны
021/е
Электрондық форматта
5 жыл
4
Диализ картасы
022/е
Электрондық форматта
25 жыл
5
Ерітілген цитостатиктерді есепке алу журналы
023/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
6
Клиникалық бөлімшеде цитостатиктерді ерітуге өтінімдерді тіркеу журналы
024/е
Электрондық форматта
3 жыл
7
Дәрігерлік-консультациялық комиссияның қорытындыларын жазу журналы
025/е
Электрондық форматта
3 жыл
8
Дәрігерлік - консультациялық комиссияның қорытындысы
026/е
Электрондық форматта
3 жыл
9
Анықтама
027/е
Электрондық/ қағаздық форматта
3 жыл
10
Шетелдіктердің, азаматтығы жоқ адамдардың, мигранттардың, еңбекші-мигранттардың (соның ішінде ЕАЭҚ-ға мүше елдердің) денсаулығы жөніндегі медициналық қорытынды
028/е
Қағаздық форматта
3 жыл
11
Уақытша еңбекке жарамсыздық парақтарын тіркеу кітабы
029/е
Электрондық форматта
3 жыл
12
СӨСҚ жөніндегі іс-шараларды есепке алу журналы
030/е
Электрондық форматта
1 жыл
13
Медициналық-әлеуметтік сараптаманың қорытындысы
031/у
Электрондық форматта
1 жыл
14
Мүгедектерді тіркеу жене оңалту журналы
032/е
Электрондық форматта
3 жыл
15
Пациент/мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасының медициналық бөлігі
033/е
Электрондық форматта
3 жыл
16
Мәлiмдеме
034/е
Электрондық форматта
3 жыл
17
Медициналық қызметтерді есепке алу нысаны
035/е
Электрондық форматта
1 жыл
18
Масаң болу немесе ішімдікті көп мөлшерде қолдану немесе есірткелік жіті уыттануымен масаң болуға байланысты әрекеттер салдарынан ауырған кезде уақытша еңбекке жарамсыздығы туралы анықтама /
036/е
Қағаздық форматта
3 жыл
19
Студенттің, колледж, кәсіби-техникалық училище оқушысының мектепке, мектепке дейінгі балалар ұйымына барушы балалардың ауырғаны,карантинде болуы және басқа да келмеу себептері кезінде уақытша еңбекке жарамсыздығы туралы анықтама
037/е
Қағаздық форматта
3 жыл
20
Анықтамаға бақылау талоны. Еңбекке уақытша жарамсыздық туралы анықтама
038/е
Электрондық/ қағаздық форматта
3 жыл
21
Сот-психиатриялық сараптаманың қорытындысы/
039/е
Қағаздық форматта
25 жыл
22
Сотталған адамды психиатриялық куәландыру қорытындысы
040/е
Қағаздық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
23
Медициналық туу туралы куәлік
041/е
Қағаздық форматта
5 жыл
24
Мәжбүрлеп емдеудегі тұлғаларды психиатриялық куәландырудың қорытындысы
042/е
Қағаздық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
25
Стационарлық және амбулаториялық сот-психиатриялық сараптаманы тіркеу журналы
043/е
Электрондық/ қағаздық форматта
3 жыл
26
Медициналық қызметтерді көрсету ақауларын есепке алу картасы (МҚАЕ)
044/е
Қағаздық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
27
Қайтыс болуы туралы медициналық куәлік
045/е
Электрондық форматта
15 жыл
28
Перинаталдық өлім туралы медициналық куәлік
046/е
Электрондық/ қағаздық форматта
15 жыл
29
Оңалту картасы
047/е
Электрондық форматта
5 жыл
30
Жүкті және босанатын әйелдің алмасу картасы
048/е
Қағаздық форматта
3 жыл
31
Апаттық жағдайларды тіркеу журналы
049/е
Қағаздық форматта
5 жыл
32
Тірі туған, өлі туған және 5 жасқа дейінгі қайтыс болған балаларды есепке алу картасы
050/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
33
Ана өлім-жітімін есепке алу картасы
051/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл

3. Формы медицинской учетной документации, используемые в амбулаторно- поликлинических организациях
№ п/п
Наименование формы
Номер формы
Вид документа
Срок хранения
1
Медицинская карта амбулаторного пациента
052/у
В электронном формате
до минования надобности
2
Талон на прием к врачу
053/у
В электронном формате
до минования надобности
3
Статистическая карта амбулаторного пациента
054/у
В электронном формате
1 год
4
Карта профилактического осмотра (скрининга)
055/у
В электронном формате
5 лет
5
Форма учета записи вызовов врачей на дом
056/у
В электронном формате
1 год
6
Сводная ведомость ежедневного учета работы врача-стоматолога терапевтического и хирургического приемов стоматологических организаций всех форм собственности
057/у
В электронном формате
1 год
7
Медицинская карта стоматологического больного (включая санацию)
058/у
В электронном формате
5 лет
8
Карта обратившегося за антирабической помощью
059/у
В бумажном формате
3 года
9
Лечебная карта допризывника
060/у
В бумажном формате
5 лет
10
Именной список допризывников для систематического лечения
061/у
В бумажном формате
5 лет
11
Журнал регистрации пациента/клиента и оказанных социальных услуг
062/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
12
Карта пациента, заполняемая социальным работником/психологом
063/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
13
Талон прикрепления к медицинской организации
064/у
В электронном формате
1 год
14
Карта профилактических прививок
065/у
В электронном/ бумажном формате
5 лет
15
Журнал учета профилактических прививок
066/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
16
Журнал движения вакцин
067/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
17
Справка для получения путевки
068/у
В бумажном формате
3 года
18
Санаторно-курортная карта
069/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
19
Путевка в детский санаторий
070/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
20
Медицинская справка на школьника, отъезжающего в оздоровительный лагерь
071/у
В бумажном формате
до минования надобности
21
Медицинская справка (для выезжающего за границу)
072/у
В бумажном формате
до минования надобности
22
Медицинская справка о допуске к управлению транспортным средством
073/у
В электронном формате
до минования надобности
23
Врачебное заключение о переводе беременной на другую работу
074/у
В бумажном формате
до минования надобности
24
Медицинская справка (врачебное профессионально-консультативное заключение)
075/у
В электронном формате
до минования надобности
25
Заключение медицинского осмотра для получения разрешения на приобретение, хранение, хранение и ношение гражданского и служебного оружия
076/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
26
Индивидуальная карта беременной и родильницы
077/у
В электронном формате
5 лет
27
Рецепт
078/у
В электронном формате
1 год
28
Справка о временном освобождении от работы по уходу за больным ребенком
079/у
В электронном/ бумажном формате
до минования надобности
29
Форма учета амбулаторных посещений
080/у
В электронном формате
1 год
30
Журнал регистрации больных с подозрением на туберкулез
ТБ 081/у
В электронном формате
5 лет
31
Карта наблюдения за диспансерным контингентом
ТБ 082/у
В электронном формате
5 лет
32
Справка об отсутствии у кандидата в Президенты Республики Казахстан заболеваний, препятствующих регистрации кандидатом в Президенты Республики Казахстан
083/у
В электронном/ бумажном формате
до минования надобности

3. Амбулаториялық-емханалық ұйымдарында қолданылатын медициналық есепке алу құжаттамасы
Р/с №
Нысан атауы
Нысан нөмірі
Құжаттың түрі
Сақтау мерзімі
1
Амбулаториялық пациенттің медициналық картасы
052/е
Электрондық форматта
1 жыл
2
Дәрігердің қабылдауына арналған талон
053/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
3
Амбулаториялық пациенттің статистикалық картасы
054/е
Электрондық форматта
1 жыл
4
Профилактикалық қарап тексеру (скринингтің) картасы
055/е
Электрондық форматта
5 жыл
5
Дәрігерлерді үйге шақыртуды жазуды есепке алу нысаны
056/е
Электрондық форматта
1 жыл
6
Барлық меншік нысанындағы стоматологиялық ұйымдарда стоматолог дәрігердің терапевтік және хирургиялық қабылдаулар жұмысының жиынтық ведомосы
057/е
Электрондық форматта
1 жыл
7
Стоматологиялық науқастың медициналық картасы (санацияны қоса алғанда)
058/е
Электрондық форматта
5 жыл
8
Құтырмаға қарсы көмек алуға келгендер картасы
059/е
Қағаздық форматта
3 жыл
9
Әскер жасына дейінгі емдеу картасы
060/е
Қағаздық форматта
5 жыл
10
Жүйелік емдеу үшін әскер жасына дейінгі жеке тізімі
061/е
Қағаздық форматта
5 жыл
11
Пациентті/клиентті және көрсетілген әлеуметтік қызметті тіркеу журналы
062/е
Электрондық/ қағаздық форматта
3 жыл
12
Әлеуметтік қызметкер/ психолог
толтыратын пациенттің картасы
063/е
Электрондық/ қағаздық форматта
3 жыл
13
Медициналық ұйымдарға тіркеу талоны
064/е
Электрондық форматта
1 жыл
14
Профилактикалық екпелер картасы
065/е
Электрондық/ қағаздық форматта
5 жыл
15
Профилактикалық екпелердi есепке алу журналы
066/е
Электрондық/ қағаздық форматта
3 жыл
16
Вакциналар қозғаласының журналы
067/е
Электрондық/ қағаздық форматта
3 жыл
17
Жолдама алуға анықтама
068/е
Қағаздық форматта
3 жыл
18
Санаторийлік - курорттық карта
069/е
Қағаздық форматта
3 жыл
19
Балалар санаторийіне жолдама
070/е
Қағаздық форматта
3 жыл
20
Сауықтыру лагерiне баратын мектеп оқушысына медициналық анықтамасы
071/е
Қағаздық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
21
Медициналық анықтама (шет елге шығушыға)
072/е
Қағаздық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
22
Көлік құралын басқаруға рұқсат алу туралы медициналық анықтама
073/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
23
Жүкті әйелді басқа жұмысқа ауыстыру туралы дәрігердің қорытындысы
074/е
Қағаздық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
24
Медициналық анықтама (дәрігерлік кәсіби-консультативтік қорытынды )
075/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
25
Азаматтық және қызметтік қаруды сатып алуға, сақтауға, сақтауға және алып жүруге рұқсат алу үшін медициналық қарап-тексеру қорытындысы
076/е
Электрондық/ қағаздық форматта
3 жыл
26
Жүкті және жаңа босанған әйелдің жеке картасы
077/е
Электрондық форматта
5 жыл
27
Рецепт
078/е
Электрондық форматта
1 жыл
28
Ауру баланы күту үшін жұмыстан уақытша босату туралы анықтама
079/е
Қағаздық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
29
Амбулаториялық келу кезінде есепке алу нысаны
080/е
Электрондық форматта
1 жыл
30
Туберкулезге күдік тудырған науқастарды тіркеу журналы
ТБ 081/е
Электрондық форматта
5 жыл
31
Диспансерлік контингентті бақылау картасы
ТБ 082/е
Электрондық форматта
5 жыл
32
Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткердің тіркелуіне кедергі келтіретін ауруларының жоқтығы туралы Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткерлердің анықтамасы
083/е
Электрондық/ қағаздық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша

4. Формы медицинской учетной документации других типов медицинских организаций
№ п/п
Наименование формы
Номер формы
Вид документа
Срок хранения
1
Журнал учета ВИЧ -инфицированных
084/у
В электронном/ бумажном формате
до минования надобности
2
Карта вызова бригады скорой медицинской помощи
085/у
В электронном/ бумажном формате
2 года
3
Сигнальный лист участковому врачу
086/у
В электронном/ бумажном формате
2 года
4
Карта вызова мобильной бригады санитарной авиации
087/у
В электронном/ бумажном формате
2 года
5
Сопроводительный лист станции скорой медицинской помощи (подшивается к истории болезни). Талон к сопроводительному листу станции скорой медицинской помощи (после выписки или смерти больного пересылается на станцию скорой помощи) №_
088/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
6
Журнал регистрации приема вызовов по предоставлению медицинской помощи в форме санитарной авиации
089/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
7
Задание на санитарный полет
090/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
8
Оперативная заявка № _
091/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
9
Журнал учета приема детей в дом ребенка
092/у
В электронном/ бумажном формате
10
Форма учета ВИЧ-инфицированных беременных и исходов беременностей, ребенка, рожденного от ВИЧ-инфицированной матери
093/у
В электронном/ бумажном формате
5 лет
11
Журнал регистрации обследования сотрудников лаборатории
094/у
В электронном/ бумажном формате
3 года
12
Лист конфиденциального собеседования с лицом больным СПИДом или носителем ВИЧ-инфекции
095/у
В электронном/ бумажном формате
25 лет
13
Бракеражный журнал
096/у
В бумажном формате
3 года
5. Формы медицинской учетной документации лабораторий в составе медицинских организаций
№ п/п
Наименование формы
Номер формы
Вид документа
Срок хранения
1
Направление
097/у
В электронном формате
1 год
2
Результат
098/у
В электронном формате
1 год
3
Результат микробиологического исследования и определения чувствительности выделенных культур к химиотерапевтическим препаратам
099/у
В электронном формате
1 год
4
Журнал контроля посуды и питательных сред
100/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
5
Рабочий журнал микробиологических исследований пищевых отравлений
101/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
6
Журнал микробиологических исследований на микрофлору и чувствительность к антибиотикам
102/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
7
Журнал микробиологических исследований крови на стерильность
103/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
8
Форма учета лабораторных и диагностических исследований
104/у
В электронном формате
1 год
9
Журнал регистрации микробиологических исследований смывов
105/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
10
Журнал пересева токсигенной культуры дифтерии
106/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
11
Журнал движения первичной пробы
107/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
12
Журнал учета несоответствий и принятых корректирующих мер
108/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
13
Журнал выявления и передачи тревожно - критических величин
109/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
14
Рабочий журнал микробиологических исследований
110/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
15
Журнал регистрации микробиологических исследований проб воздуха
111/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
16
Журнал приготовления и контроля питательных сред
112/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
17
Журнал контроля работы стерилизаторов воздушного, парового (автоклав)
113/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
18
Рабочий журнал исследований на стерильность
114/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
19
Журнал регистрации серологических исследований
115/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
20
Листок ежедневного учета работы врача-лаборанта
116/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
21
Журнал учета количества выполненных анализов в лаборатории
117/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
22
Акт входного контроля
118/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
23
Акт приема - передачи образцов для исследования
119/у
В электронном/ бумажном формате
1 год
24
Лабораторный регистрационный журнал для лабораторий ПМСП
ТБ 120/у
В электронном формате
3 года
25
Лабораторный регистрационный журнал (для лабораторий противотуберкулезных организаций)
ТБ 121/у
В электронном формате
3 года
26
Лабораторный журнал результата теста на лекарственную чувствительность МБТ
ТБ 122/у
В электронном формате
3 года

4. Медициналық ұйымдардың басқа түрдегі медициналық құжаттамасын есепке алу нысаны
Р/с №
Нысан атауы
Нысан нөмірі
Құжаттың түрі
Сақтау мерзімі
1
АИТВ жұқтырғандарды есепке алу журналы
084/е
Электрондық/ қағаздық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
2
Жедел медициналық жәрдем бригадасын шақырту картасы
085/е
Электрондық/ қағаздық форматта
2 жыл
3
Учаскелік дәрігерге дабыл парағы
086/е
Электрондық/ қағаздық форматта
2 жыл
4
Санитариялық авиация мобильдік бригадасын шақыру картасы
087/е
Электрондық/ қағаздық форматта
2 жыл
5
Жедел медициналық жәрдем станциясының (сырқатнамасына тігіледі) ілеспе парағы. Жедел медициналық жәрдем станциясының ілеспе парағының талоны (науқас ауруханадан шыққаннан немесе қайтыс болғаннан кейін жедел жәрдем станциясына жіберіледі)
088/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
6
Санитариялық авиация нысанында медициналық көмек ұсыну бойынша шақыруларды қабылдауды тіркеу журналы
089/е
Электрондық/ қағаздық форматта
3 жыл
7
Санитариялық ұшуға тапсырма
090/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
8
Жедел өтінім № ___
091/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
9
Балалар үйіне балаларды қабылдауды есепке алу журналы
092/е
Электрондық/ қағаздық форматта
10
АИТВ-инфекциясын жұқтырған жүкті әйелдер мен жүктіліктің аяқталуын, АИТВ жұқтырған анадан туған баланы есепке алу журналы
093/е
Электрондық/ қағаздық форматта
5 жыл
11
Зертхана қызметкерлерін зерттеп-қарауды тіркеу журналы
094/е
Электрондық/ қағаздық форматта
3 жыл
12
ЖҚТБ-мен ауыратын науқас немесе АИТВ-инфекциясын тасымалдаушысы болып табылатын адаммен құпия әңгімелесу парағы
095/е
Электрондық/ қағаздық форматта
25 жыл
13
Бракераждық журнал
096/е
Қағаздық форматта
3 жыл
5. Медициналық ұйымдарының құрамындағы зертханалардың медициналық есепке алу құжаттама нысаны
Р/с №
Нысан атауы
Нысан нөмірі
Құжаттың түрі
Сақтау мерзімі
1
Жолдама
097/е
Электрондық форматта
1 жыл
2
Нәтиже
098/е
Электрондық форматта
1 жыл
3
Микробиологиялық зерттеу мен ажыратып алынған культуралардың химиятерапиялық препараттарға сезімталдығын анықтау нәтижелері
099/е
Электрондық форматта
1 жыл
4
Ыдыстар мен қоректiк орталарды бақылау журналы
100/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
5
Тағамнан улануларды микробиологиялық зерттеулердiң жұмыс журналы
101/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
6
Микрофлора мен антибиотиктерге сезiмталдығына микробиологиялық зерттеулер журналы
102/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
7
Қанды стерильдiгiне микробиологиялық зерттеулер журналы
103/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
8
Лабораториялық және диагностикалық зерттеулерді есепке алу журналы
104/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
9
Шайындылардың микробиологиялық зерттеулердің тіркеу журналы
105/е
Электрондық форматта
1 жыл
10
Күл ауруының уытты күл дақылын қайта себу журналы
106/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
11
Бастапқы сынама қозғалысының журналы
107/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
12
Сәйкессіздіктерді және қабылданған түзету шараларын есепке алу журналы
108/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
13
Қауіпті-сыни шамаларды анықтау және беру журналы
109/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
14
Микробиологиялық зеттеулердің жұмыс журналы
110/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
15
Ауа сынамаларына микробиологиялық зерттеуді жүргізуді тіркеу журналы
111/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
16
Қоректік орталарды даярлау және тексеру журналы
112/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
17
Ауа, бу (автоклав) стерилизаторларының жұмысын тексеру журналы
113/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
18
Стерильдікке зерттеудің жұмыс журналы
114/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
19
Серологиялық зерттеулерді тіркеу журналы
115/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
20
Зертханашы дәрігердің күнделікті жұмысын есепке алу парағы
116/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
21
Зертханада жасалған талдаулар санын есепке алу журналы
117/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
22
Кіріс бақылау актісі
118/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
23
Үлгілерді зерттеу үшін қабылдау-өткізу актісі
119/е
Электрондық/ қағаздық форматта
1 жыл
24
МСАК зертханалары үшін зертханалық тіркеу журналы
ТБ 120/е
Электрондық форматта
3 жыл
25
Зертханалық тіркеу журналы (туберкулезге қарсы ұйымдардың зертханалары үшін)
ТБ 121/е
Электрондық форматта
3 жыл
26
ТМБ дәріге сезімталдығын тестілеу нәтижелерінің зертханалық журналы
ТБ 122/е
Электрондық форматта
3 жыл

6. Формы медицинской учетной документации организаций службы крови
№ п/п
Наименование формы
Номер формы
Вид документа
Срок хранения
1
Справка донору для предъявления по месту работы об осуществлении донорской функции
123/у
В электронном формате
до минования надобности
2
Ведомость биохимических и иммуногематологических исследований
124/у
В электронном формате
до минования надобности
3
Ведомость подтверждения результатов первичного исследования образцов сывороток на трансфузионные инфекции
125/у
В бумажном формате
5 лет
4
Форма медицинской карты донора крови и ее компонентов
126/у
В электронном формате
до минования надобности
5
Форма учета лиц, обратившихся для участия в донорстве крови и ее компонентов
127/у
В электронном формате
до минования надобности
6
Форма учета приема, регистрации и выдачи результатов HLA-исследований
128/у
В электронном формате
до минования надобности
7
Форма учета заготовки цельной крови и компонентов донорской крови методом афереза
129/у
В электронном формате
до минования надобности
8
Форма учета движения компонентов крови на этапе временного хранения
130/у
В электронном формате
до минования надобности
9
Форма учета производства компонентов донорской крови
131/у
В электронном формате
до минования надобности
10
Форма учета заявок на трансфузионные среды
132/у
В электронном формате
до минования надобности
11
Форма учета списания крови и ее компонентов по непригодности на этапе производства
133/у
В электронном формате
до минования надобности
12
Форма учета карантинизации плазмы
134/у
В электронном формате
до минования надобности
13
Ведомость движения плазмы, находящейся на карантинизации
135/у
В электронном формате
до минования надобности
14
Заявка на трансфузионные среды на платной и бесплатной основе
136/у
В бумажном формате
1 год
15
Форма учета выдачи компонентов, препаратов крови и стандартных диагностикумов
137/у
В электронном формате
до минования надобности
16
Ведомость учета движения крови, ее компонентов, препаратов и кровезаменителей по отделению выдачи продукции
138/у
В электронном формате
до минования надобности
17
Акт списания компонентов крови
139/у
В электронном формате
до минования надобности
18
Форма регистрации образцов крови, поступивших для лабораторных исследований
140/у
В электронном формате
до минования надобности
19
Ведомость результатов первичных лабораторных исследований до донации
141/у
В электронном формате
до минования надобности
20
Форма учета приема, регистрации и выдачи результатов консультативных иммуногематологических исследований крови
142/у
В бумажном формате
5 лет
21
Форма учета изготовления стандартных (консервированных) эритроцитов
143/у
В бумажном формате
5 лет
22
Форма регистрации индивидуальных подборов донорской крови
144/у
В бумажном формате
5 лет
23
Ведомость результатов биохимических исследований до донации
145/у
В электронном формате
до минования надобности
24
Форма учета повторных исследований первично-позитивных образцов сывороток на трансфузионные инфекции
146/у
В бумажном формате
5 лет
25
Форма учета доноров с положительными результатами ПЦР на гемотрансмиссивные инфекции
147/у
В бумажном формате
5 лет
26
Форма отчета о результатах лабораторного тестирования крови донора
148/у
В электронном формате
до минования надобности
27
Форма учета мониторинга положительных сывороток в ИФА (ИХЛА) на маркеры к ВИЧ
149/у
В бумажном формате
5 лет
28
Форма учета результатов контроля качества компонентов крови
150/у
В бумажном формате
5 лет
29
Форма учета результатов бактериологических исследований эффективности обработки рук персонала и кожи локтевых сгибов доноров
151/у
В бумажном формате
5 лет
30
Форма учета результатов контроля качества СЗП и криопреципитата
152/у
В бумажном формате
5 лет
31
Накладная на перемещение гемопродукции на этапах производства
153/у
В электронном формате
5 лет
32
Накладная на реализацию компонентов, препаратов крови и стандартных диагностикумов
154/у
В электронном формате
до минования надобности
33
Форма списания компонентов крови в отделении выдачи продукции
155/у
В электронном формате
до минования надобности
34
Ведомость исследования на маркеры гемотрансмиссивных инфекций
156/у
В электронном формате
до минования надобности
Приложение 8 к приказу
Исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан

6. Қан қызметі ұйымдарының медициналық есепке алу құжаттамасының нысаны
Р/с №
Нысан атауы
Нысан нөмірі
Құжаттың түрі
Сақтау мерзімі
1
Донорлық функцияны жүзеге асыру туралы жұмыс орны бойынша ұсыну үшін донорға анықтама нысаны
123/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
2
Биохимиялық және иммуногематологиялық зерттеулер тізімдемесінің нысаны
124/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
3
Трансфузиялық инфекцияларға сарысулар үлгілерін бастапқы зерттеу нәтижелерін растау ведомосының нысаны
125/е
Қағаздық форматта
5 жыл
4
Қан және оның компоненттері донорының медициналық картасының нысаны
126/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
5
Қан мен оның компоненттерінің донорлығына қатысу үшін өтініш берген адамдарды есепке алу нысаны
127/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
6
HLA-зерттеулер нәтижелерін қабылдау, тіркеу және беру журналының нысаны
128/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
7
Афереза әдісімен жаңа алынған қан және донорлық қан компоненттерінің дайындамасын есепке алу нысаны
129/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
8
Уақытша сақтау кезеңінде қан компоненттерінің қозғалысын есепке алу журналының нысаны
130/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
9
Донорлық қан компоненттерін өндіруді есепке алу журналының нысаны
131/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
10
Трансфузиялық ортаға өтінімдерді есепке алу журналының нысаны
132/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
11
Өндіріс кезеңінде жарамсыздығы бойынша қанды және оның компоненттерін есептен шығаруды есепке алу журналының нысаны
133/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
12
Карантиндегі плазманы есепке алу нысаны
134/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
13
Карантиндегі плазманың қозғалыс ведомосі
135/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
14
Трансфузиялық ортаға ақылы және тегін негізде өтінім нысаны
136/е
Қағаздық форматта
1 жыл
15
Қан компоненттерін, препараттарын және стандартты диагностикумдарды беруді есепке алу журналының нысаны
137/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
16
Өнім беруді бөлу бойынша қанның, оның компоненттерінің, препараттардың және қан алмастырғыштардың қозғалысын есепке алу ведомосының нысаны
138/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
17
Қан компоненттерін есептен шығару актісі
139/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
18
Зертханалық зерттеулер үшін келіп түскен қан үлгілерін тіркеу журналының нысаны
140/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
19
Донацияға дейін бастапқы зертханалық зерттеулер нәтижелері ведомосының нысаны
141/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
20
Қанды консультациялық иммуногематологиялық зерттеулерді қабылдауды, тіркеуді және нәтижелерін беруді есепке алу журналының нысаны
142/е
Қағаздық форматта
5 жыл
21
Стандартты (консервіленген) эритроциттерді дайындауды есепке алу журналының нысаны
143/е
Қағаздық форматта
5 жыл
22
Донорлық қанның жеке іріктеулерін тіркеу журналының нысаны
144/е
Қағаздық форматта
5 жыл
23
Донацияға дейінгі биохимиялық зерттеулер нәтижелері ведомосының нысаны
145/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
24
Трансфузиялық инфекцияларға сарысулардың бастапқы-позитивті үлгілерін қайта зерттеуді есепке алу журналының нысаны
146/е
Қағаздық форматта
5 жыл
25
Гемотрансмиссиялық инфекцияларға ПТР оң нәтижелері бар донорларды есепке алу журналының нысаны
147/е
Қағаздық форматта
5 жыл
26
Донор қанын зертханалық тестілеу нәтижелері туралы есеп нысаны
148/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
27
АИТВ- нің маркерлеріне ИФА (ИХЛА) оң сарысулардың мониторингі журналын есепке алу нысаны
149/е
Қағаздық форматта
5 жыл
28
Қан компоненттерінің сапасын бақылау нәтижелерін есепке алу журналының нысаны
150/е
Қағаздық форматта
5 жыл
29
Қызметкердің қолы мен донорлардың шынтақ бүгілген терілерін өңдеу тиімділігінің бактериологиялық зерттеу нәтижелерін есепке алу журналының нысаны
151/е
Қағаздық форматта
5 жыл
30
БМП мен криопреципитаттың сапасын бақылау нәтижелерін есепке алу журналының нысаны
152/е
Қағаздық форматта
5 жыл
31
Өндіріс кезеңдерінде гемоөнімнің орнын ауыстыруға арналған жүкқұжаттың нысаны
153/е
Электрондық форматта
5 жыл
32
Қан компоненттерін, препараттарын және стандартты диагностикумдарды өткізуге арналған жүкқұжаттың нысаны
154/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
33
Өнімді беру бөлімшесінде қан компоненттерін есептен шығару журналының нысаны
155/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
34
Гемотрансмиссивті инфекциялар маркерлеріне зерттеу ведомосының нысаны
156/е
Электрондық форматта
қажеттілік уақыты ауғанша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндеттерін атқарушы

Сноска. Приказ дополнен приложением 10 в соответствии с приказом Министра здравоохранения РК от 01.07.2022 № ҚР ДСМ-62 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Глава 1. Общие положения
1. Настоящая инструкция по заполнению учетной документации для регистрации телесных повреждений и (или) психологического воздействия в результате жестокого обращения (далее – Инструкция) разработана в соответствии с пунктами 31) и 33) статьи 7 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения", Законом Республики Казахстан "О присоединении Республики Казахстан к Конвенции против пыток и других жестоких, бесчеловечных и унижающих достоинство видов обращения и наказания"", а также в целях утверждения учетных форм по документированию телесных повреждений и (или) психологического воздействия в результате жестокого обращения.
Глава 2. Формы учетной документации, подлежащие заполнению для регистрации телесных повреждений и (или) психологического воздействия в результате жестокого обращения
2. При заполнении учетной документации для регистрации телесных повреждений и (или) психологического воздействия в результате жестокого обращения заполняются следующие формы учетной документации (далее – формы документации):
1) форма № 001/у ""Медицинская карта стационарного пациента" №___" вкладной лист 12 "Карта медицинского осмотра при обращении (поступлении) в организацию здравоохранения, оказывающую медицинскую помощь в стационарных условиях, по поводу получения телесных повреждений и (или) психологического воздействия в результате жестокого обращения" согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форма № 012/у ""Статистическая карта выбывшего из стационара" (круглосуточного, дневного) № _____" согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форма № 052/у ""Медицинская карта амбулаторного пациента" № ___" вкладной лист 8 "Карта медицинского осмотра при обращении (поступлении) в организацию здравоохранения, оказывающую медицинскую помощь в амбулаторных условиях, по поводу получения телесных повреждений и (или) психологического воздействия в результате жестокого обращения" согласно приложению 6 к настоящему приказу;
4) форма № 054/у "Статистическая карта амбулаторного пациента" согласно приложению 7 к настоящему приказу.
Глава 3. Заполнение форм учетной документации
3. В карте медицинского осмотра при обращении (поступлении) в организацию здравоохранения, оказывающую медицинскую помощь в стационарных и (или) амбулаторных условиях, по поводу получения телесных повреждений и (или) психологического воздействия в результате жестокого обращения заполняются паспортные данные и общие сведения, где указываются индивидуальный идентификационный номер (далее - ИИН), фамилия, имя, отчество (при его наличии), дата рождения, пол, возраст, национальность, гражданство, адрес проживания, место работы и (или) учебы и (или) детского учреждения с указанием должности, образование, наименование страховой компании с указанием номера страхового полиса (в случае страхования), тип возмещения затрат, социальный статус.
Указывается повод обращения: телесное повреждение и (или) психологическое воздействие.
Описываются жалобы и анамнез. При сборе анамнеза уточняются сведения о применении физического и (или) психологического насилия с указанием даты и места происшествия и применении оружия и (или) предметов, использованных в качестве оружия. Данные фиксируются в медицинской документации.
Описываются телесные повреждения:

Ескерту. Бұйрық 10-қосымшамен толықтырылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 01.07.2022 № ҚР ДСМ-62 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Қатыгездікпен қарау нәтижесінде дене жарақаттарын және (немесе) психологиялық әсер етуді тіркеу үшін есепке алу құжаттамасын толтыру жөніндегі Нұсқаулық (бұдан әрі – Нұсқаулық) "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 7-бабы 31) және 33) тармақтарына, "Қазақстан Республикасының Азаптауларға және басқа да қатыгез, адамгершiлiкке жатпайтын және ар-намысты қорлайтын iс-әрекеттер мен жазалау түрлерiне қарсы конвенцияға қосылуы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, сондай-ақ қатыгездікпен қарау нәтижесінде дене жарақаттарын және (немесе) психологиялық әсерді құжаттау жөніндегі есепке алу нысандарын бекіту мақсатында әзірленді.
2-тарау. Қатыгезпен қарау нәтижесінде дене жарақаттарын және (немесе) психологиялық әсер етуді тіркеу үшін толтыруға жататын есепке алу құжаттамасының нысандары
2. Қатыгездікпен қарау нәтижесінде дене жарақаттарын және (немесе) психологиялық әсерді тіркеу үшін есепке алу құжаттамасын толтыру кезінде есепке алу құжаттамасының мынадай нысандары (бұдан әрі – құжаттама нысандары) толтырылады:
1) "Стационарлық пациенттің медициналық картасы" № 001/е нысаны осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес "Стационарлық жағдайларда медициналық көмек көрсететін денсаулық сақтау ұйымына қатыгездікпен қарау нәтижесінде дене жарақаттарын алу және (немесе) психологиялық әсер ету себебі бойынша жүгінген (түскен) кездегі медициналық қарап-тексеру картасы" 12-қосымша парағы;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес "Стационардан (тәулік бойы, күндіз) шыққанның статистикалық картасы" № 012/е нысаны;
3) "№ __Амбулаториялық пациенттің медициналық картасы" № 052/е нысаны осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес "Амбулаториялық жағдайларда медициналық көмек көрсететін денсаулық сақтау ұйымына қатыгездікпен қарау нәтижесінде дене жарақаттарын алу және (немесе) психологиялық әсер ету себебі бойынша жүгінген (түскен) кездегі медициналық қарап-тексеру картасы" 8-қосымша парағы;
4) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес Амбулаториялық пациенттің статистикалық картасы" № 054/е нысаны.
3-тарау. Есепке алу құжаттама нысандарын толтыру
3. Стационарлық және (немесе) амбулаториялық жағдайларда медициналық көмек көрсететін денсаулық сақтау ұйымына қатыгездікпен қарау нәтижесінде дене жарақаттарын алу және (немесе) психологиялық әсер ету себебі бойынша жүгінген (түскен) кезде медициналық қарап-тексеру картасында паспорттық деректер және жеке сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі – ЖСН), тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), туған күні, жынысы, жасы, ұлты, азаматтығы, тұратын мекенжайы, жұмыс және (немесе) оқу орны және (немесе) балалар мекемесінің орны, лауазымы, білімі, сақтандыру полисінің нөмірі (сақтандыру жағдайында) көрсетілген сақтандыру компаниясының атауы, шығындарды өтеу түрі, әлеуметтік мәртебесі толтырылады.
Жүгіну себебі көрсетіледі: дене жарақаты және (немесе) психологиялық әсер ету.
Шағымдар мен анамнез сипатталады. Анамнезді жинау кезінде оқиға болған күні мен орнын, қаруды және (немесе) қару ретінде пайдаланылған заттарды көрсете отырып, физикалық және (немесе) психологиялық зорлық-зомбылық қолданылғаны туралы мәліметтер нақтыланады. Деректер медициналық құжаттамада тіркеледі.
Дене жарақаттары сипатталады:

1) ссадины;
2) кровоподтеки;
3) раны;
4) переломы.
4. При описании ссадин указываются:
точная анатомическая локализация;
форма: линейная, округлая, овальная, неправильная овальная, треугольная;
направление по отношению к продольной оси тела (вертикальное, горизонтальное, косо-вертикальное в направлении сверху вниз, слева направо);
размеры (длина, ширина в сантиметрах);
состояние дна либо покрывающей корочки (влажная, западает по отношению к уровню окружающей кожи, на уровне или выше уровня окружающей кожи, отпадает по периферии, участок гипер и (или) гипопигментации);
состояние окружающих тканей: припухлость, гиперемия, с наложением крови, почвы.
5. При описании кровоподтеков указываются:
точная анатомическая локализация;
форма: линейная, округлая, овальная, неправильная овальная, треугольная;
направление по отношению к продольной оси тела (вертикальное, горизонтальное, косо-вертикальное в направлении сверху вниз, слева направо);
размеры (длина, ширина в сантиметрах);
цвет (красно-багровый, синюшно-фиолетовый, бурый, зеленоватый, желтый);
состояние дна либо покрывающей корочки (влажная, западает по отношению к уровню окружающей кожи, на уровне или выше уровня окружающей кожи, отпадает по периферии, участок гипер и (или) гипопигментации);
состояние окружающих тканей: припухлость, гиперемия, с наложением крови, почвы.
6. При описании ран указываются:
точная анатомическая локализация;
форма и размеры раны при зиянии и сближении краев: линейная, веретеноообразная;
характер и особенности дефекта ткани, наличие дефекта "минус ткань";
особенности краев: осадненность, кровоподтечность, отслоенность, загрязненность, инородные включения;
рельеф скошенности стенок: ровные, гладкие, располагаются отвесно, скошена, подрыта;
осадненность концов;
особенности дна; наличие межтканевых соединительно-тканных перемычек, повреждений мышц, костей;
особенности повреждения волос в области раны: поперечно или косо пересечены в начальной и средней трети раны, в конечном отрезке волоса, с вывороченными луковицами;
особенности микрорельефа на плоскости разреза, разруба, распила хряща, кости: ровный, неровный, зазубренный.
7. При описании переломов (открытых) описываются:
точная анатомическая локализация;
форма (линейная, неправильная, многооскольчатая);
размеры;
направление линии перелома (вертикальное, горизонтальное, косо-вертикальное (сверху вниз, слева направо);
особенности повреждения позвоночника: локализация и свойства кровоизлияний в окружающих тканях, переломы тел, дужек и отростков позвонков, характер смещения, повреждения связочного аппарата, межпозвоночных дисков, надоболочных и подоболочных кровоизлияний, спинного мозга.

1) сызаттар;
2) көгерулер;
3) жаралар;
4) сынықтар.
4. Сызатты сипаттау кезінде:
нақты анатомиялық оқшаулау;
пішіні: сызықты, дөңгелек, сопақ, тұрақты емес сопақ, үшбұрышты;
дененің бойлық осіне қатысты бағыт (тік, көлденең, көлбеу-тік жоғарыдан төмен, солдан оңға қарай);
өлшемдері (ұзындығы, ені сантиметрмен);
түбінің немесе жабатын қыртыстың жай-күйі (ылғалды, қоршаған тері деңгейіне қатысты, қоршаған тері деңгейінің деңгейінде немесе одан жоғары түсіп кетеді, шеткі бойынша түсіп кетеді, гипер және (немесе) гипопигментация учаскесі);
қоршаған тіндердің жай-күйі: ісіну, гиперемия, қан, топырақ көрсетіледі.
5. Көгеруді сипаттау кезінде көрсетіледі:
нақты анатомиялы оқшаулау;
пішіні: сызықты, дөңгелек, сопақ, тұрақты емес сопақ, үшбұрышты;
дененің бойлық осіне қатысты бағыт (тік, көлденең, көлбеу-тік жоғарыдан төмен, солдан оңға қарай);
өлшемдері (ұзындығы, ені сантиметрмен);
түсі (қызыл-қызғылт, көкшіл-күлгін, қоңыр, жасылдау, сары);
түбінің немесе жабатын қыртыстың жай-күйі (ылғалды, қоршаған тері деңгейіне қатысты, қоршаған тері деңгейінің деңгейінде немесе одан жоғары түсіп кетеді, шеткері бойынша түсіп кетеді, гипер және (немесе) гипопигментация учаскесі);
қоршаған тіндердің жағдайы: ісіну, гиперемия, қан, топырақ көрсетіледі.
6. Жараны сипаттау кезінде көрсетіледі:
нақты анатомиялық оқшаулау;
шеттердің үңіреюі және жақындауы кезінде жараның пішіні мен көлемдері: сызықты, ұршық тәрізді;
тіндер ақауының сипаты мен ерекшеліктері, "минус тін" ақауының болуы;
шеттердің ерекшеліктері: шөгу, көгеру, қабыршақтану, ластану, бөгде қосындылар;
қабырғалардың көлбеу рельефі: тегіс, тегіс, тік, көлбеу, қазылған;
шеттерінің шөгуі;
түбінің ерекшеліктері; тінаралық жалғағыш-тінден бөгетшелердің болуы, бұлшық еттердің, сүйектердің зақымдануы;
жараның аймағындағы шаштың зақымдану ерекшеліктері: жараның бастапқы және ортаңғы үштен бірінде, шаштың соңғы бөлігінде, шаш баданасының сыртқа айналуы;
шеміршекті, сүйекті кесу, шабу, аралау бетіндегі микробедердің ерекшеліктері: тегіс, біркелкі емес, ирек.
7. Сынықты (ашық) сипаттау кезінде:
нақты анатомиялық локализация;
пішіні (сызықты, дұрыс емес, ұсақ сынықтар);
өлшемдері;
сыну сызықтарының бағыты (тік, көлденең, көлбеу-тік бағытта (жоғарыдан төмен, солдан оңға);
омыртқа зақымдарының ерекшеліктері: омыртқаны қоршаған тіндердегі қан кетулердің локализациясы және қасиеттері, омыртқалар денелерінің, доғаларының және өсінділерінің сынуы, жылжу сипаты, байланыстыру аппаратының, омыртқааралық дискілердің, қабықша үстілік және қабықша астылық қан кетулердің, жұлынның зақымдануы сипатталады.

8. Описывается психическое состояние. Выявление симптомов психологического воздействия осуществляется путем выявления жалоб при опросе и наблюдения за поведением и состоянием пациента.
Описываются;
сознание (ясное, не нарушено, сознание нарушено, дезориентирован во времени, месте, собственной личности, при наличии дополнения и (или) разъяснения);
поведение (адекватный, пассивный, заторможенный, оцепенение, возбужденный, пугливый, плаксивый, при наличии дополнения и (или) разъяснения);
настроение и эмоции (ровный фон настроения, сниженный фон настроения (пассивность, уныние, пессимистичность, раздражительностьи (или) гневливость, повышенный фон настрения (жизнерадостность, бодрость, оптимистичность), страх, тревога, при наличии дополнения и (или) разъяснения);
мышление, память, речь (без особенностей, замедленное мышление и (или) речь, ускоренное мышление и (или) речь, обстоятельное и (или) детализированное мышление и (или) речь, бессвязное мышление, бредовые идеи, мысли о смерти, самоубийстве, нарушения памяти и внимания, при наличии дополнения и (или) разъяснения);
соматовегетативные расстройства (выявляются по жалобам больного): учащенное или усиленное сердцебиение, неприятные ощущения в области сердца, повышенная потливость, приливы жара или озноб, сухость во рту, дрожь в руках и (или) ногах и (или) теле, мышечное напряжение, неспособность расслабиться, чувство удушья или комка в горле, затрудненное дыхание, ощущение дискомфорта или боли в грудной клетке, "тяжесть в груди", головокружение, головные боли, чувство слабости, утомляемости, ощущение онемения и (или) покалывания, при наличии дополнения и (или) разъяснения);
не отраженные в вышеприведенных пунктах симптомы, выявленные медицинским работником симптомы: нарушения сна, аппетитта, наличие психотравмы, утрата интересов, скрытность, недоверчивость, сообщения об употреблении алкоголя, чувство отчаяния, галлюцинации (пациент озирается, разговаривает с невидимым собеседником), при наличии дополнения и (или) разъяснения).
9. В статистической карте выбывшего из стационара (круглосуточного и (или) дневного) с телесными повреждениями и (или) психологическим воздействием в результате жестокого обращения заполняются паспортные данные и общие сведения, где указываются ИИН, фамилия, имя, отчество (при его наличии), дата рождения, пол, возраст, национальность, гражданство, адрес проживания, место работы и (или) учебы и (или) детского учреждения с указанием должности, образование, наименование страховой компании с указанием номера страхового полиса (в случае страхования), тип возмещения затрат, социальный статус.
Указывается тип госпитализации (экстренная, плановая), первичная или повторная госпитализация, код госпитализации.
Заполняются сведения о лицах, направивших на госпитализацию и наименование направившей медицинской организации.
Указывается диагноз направившей организации и диагноз при поступлении.
Указывается вид травмы (бытовая, уличная, дорожно-транспортная, школьная, спортивная), синдром жестокого обращения с уточнением (оставление без внимания или заброшенность, физическая, сексуальная, и (или) психологическая жестокость, другие синдромы жестокого обращения, синдром неуточненного жестокого обращения).
Указываются сведения о госпитализации с лицом по уходу и (или) с кормящей матерью, дата и время госпитализации, отделение, номер палаты.
Заполняются сведения о нахождении в отделении реанимации, указывается профиль койки.
Сведения о виде транспортировки (самостоятельно, доставлен бригадой скорой помощи и (или) медицинской авиации, в сопровождении физических лиц).
Заполняются сведения о результатах исследования на ВИЧ-инфекцию, группа крови и резус-фактор, об аллергических реакциях и побочных действиях лекарственных средств.
Указывается заключительный диагноз, осложнения и сопутствующие заболевания.
Заполняются сведения о проведении хирургических операций.
Также указываются заключительные сведения (исходы пребывания и лечения, дата и время выписки (смерти), количество проведенных койко-дней, фамилия, имя, отчество (при наличии) лечащего врача и заведующего отделением).

8. Психикалық жай-күйі сипатталады. Психикалық белгілерді анықтау пациенттің мінез-құлқы мен жай-күйін бақылау және сауалнама кезінде шағымдарды анықтау арқылы жүзеге асырылады.
Былайша сипатталады:
- сана (анық, бұзылмаған, сана бұзылған, уақытқа, орынға, жеке басына байланысты шатасу, толықтырулар және (немесе) түсіндірулер болған кезде);
- мінез-құлық (адекватты, пассивті, мәңгіру, мелшиеп қалу, қозған, қорқақ, жылауық, толықтырулар және (немесе) түсіндірулер болған кезде);
- көңіл-күй мен эмоциялар (қалыпты көңіл-күй жағдайы, көңіл-күйдің төмендеуі (пассивтілік, көңілсіздік, пессимистік, қызбалық және (немесе) ашуланшақтық, көтеріңкі көңіл күй (көңілділік, ширақтылық, оптимистік), қорқыныш, үрей, толықтырулар және (немесе) түсіндірулер болған кезде);
- ойлау, есте сақтау, сөйлеу (ерекшеліктері жоқ, баяу ойлау-сөйлеу, жылдам ойлау және (немесе) сөйлеу, жағдайлық және (немесе) егжей-тегжейлі ойлау және (немесе) сөйлеу, байланыссыз ойлау, сандырақ идеялар, өлім, өзін өзі өлтіру туралы ойлар, есте сақтау мен назар аударудың бұзылуы, толықтырулар және (немесе) түсіндірулер болған кезде);
- соматовегетативтік бұзылулар (науқастың шағымдары бойынша анықталады): жиі немесе күшейген жүрек соғуы, жүрек тұсындағы жайсыздық сезімдер, көп терлеу, ысып кету немесе қалтырау, ауыздың құрғауы, қолдың, аяқтың және (немесе) дененің дірілдеуі, бұлшықеттің сыздауы, демалуға қабілетсіздік, тұншығу сезімі немесе тыныс алудың қиындауы, кеудедегі жайсыздық немесе ауырсыну сезімі, "кеудедегі ауырлық", бас айналу, бас ауруы, әлсіздік, шаршау сезімі, ұю және (немесе) шаншу сезімі, толықтырулар және (немесе) түсіндірулер болған кезде);
- жоғарыдағы тармақтарда көрсетілмеген медицина қызметкері анықтаған симптомдар: ұйқының, тәбеттің бұзылуы, психотравманың болуы, қызығушылықтың жоғалуы, құпиялылық, сенімсіздік, алкогольді тұтыну туралы хабарламалар, үмітсіздік сезімі, галлюцинациялар (пациент айналаға қарайды, көрінбейтін сұхбаттасушымен сөйлеседі), толықтырулар және (немесе) түсіндірулер болған кезде).
9. Қатыгездікпен қарау нәтижесінде дене жарақаттары және (немесе) психологиялық әсері бар стационардан (тәулік бойы және (немесе) күндізгі) шыққанның статистикалық картасында паспорт деректері және жалпы мәліметтер, онда ЖСН, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), туған күні, жынысы, жасы, ұлты, азаматтығы, тұратын мекенжайы, лауазымы, білімі, сақтандыру полисінің нөмірі (сақтандыру жағдайында) көрсетілген сақтандыру компаниясының атауы, шығындарды өтеу түрі, әлеуметтік мәртебесі толтырылады.
Емдеуге жатқызу түрі (шұғыл, жоспарлы), бастапқы немесе қайта емдеуге жатқызу, емдеуге жатқызу коды көрсетіледі.
Емдеуге жатқызуға жіберген адамдар туралы және жіберген медициналық ұйымның атауы толтырылады.
Жіберген ұйымның диагнозы және келіп түскен кездегі диагноз көрсетіледі.
Жарақат түрлері (тұрмыстық, көше, жол-көлік, мектеп, спорт), қатыгездікпен қарау синдромы (қараусыз қалдыру немесе тастап кету, физикалық, сексуалдық және (немесе) психологиялық қатыгездік, қатыгездікпен қараудың басқа да синдромдары, анықталмаған қатыгездікпен қарау синдромы) көрсетіледі.
Күтім жасайтын адаммен және (немесе) бала емізетін анамен емдеуге жатқызу туралы мәліметтер, емдеуге жатқызу күні мен уақыты, бөлімше, палата нөмірі көрсетіледі.
Реанимация бөлімшесінде болуы туралы мәліметтер толтырылады, төсектің бейіні көрсетіледі.
АИТВ-инфекциясына, қан тобы мен резус-факторға зерттеу нәтижелері туралы, дәрілік заттардың аллергиялық реакциялары мен жанама әсерлері туралы мәліметтер толтырылады.
Қорытынды диагноз, асқынулар және қатар жүретін аурулар көрсетіледі.
Хирургиялық операциялар жүргізу туралы мәліметтер толтырылады.
Сондай-ақ қорытынды мәліметтер (келу және емделу нәтижелері, шығарылған (қайтыс болған) күні мен уақыты, өткізілген төсек-күндер саны, емдеуші дәрігердің және бөлімше меңгерушісінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) көрсетіледі.

10. В статистической карте пациента с телесными повреждениями и (или) психологическим воздействием в результате жестокого обращения, получившего помощь в амбулаторных условиях, заполняются паспортные данные и общие сведения, где указываются ИИН, фамилия, имя, отчество (при его наличии), дата рождения, пол, возраст, национальность, гражданство, адрес проживания, место работы и (или) учебы и (или) детского учреждения с указанием должности, образование, наименование страховой компании с указанием номера страхового полиса (в случае страхования), тип возмещения затрат, социальный статус, повод обращения (профилактический осмотр, заболевание, травма).
Указывается вид травмы (бытовая, уличная, дорожно-транспортная), школьная, спортивная), синдром жестокого обращения с уточнением (оставление без внимания или заброшенность, физическая, сексуальная, и (или) психологическая жестокость, другие синдромы жестокого обращения, синдром неуточненного жестокого обращения).
Вносятся данные о направившем лице, заключительный диагноз, а также сведения о проведенных операциях, манипуляциях.
Указывается исход обращения, подтверждение случаев поликлинического обращения и дата его завершения.
Вносятся сведения о враче (фамилия, имя, отчество (при его наличии), идентификатор).

10. Қатыгездікпен қарау нәтижесінде дене жарақаттары және (немесе) психологиялық әсері бар амбулаториялық жағдайларда көмек алған пациенттің статистикалық картасында ЖСН, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), туған күні, жынысы, жасы, ұлты, азаматтығы, тұратын мекенжайы, тұрғылықты жері, лауазымы көрсетілген жұмыс, оқу және (немесе) балалар мекемесінің орны, білімі, сақтандыру полисінің нөмірі көрсетілген сақтандыру компаниясының атауы (сақтандыру жағдайында), шығындарды өтеу түрі, әлеуметтік мәртебесі, жүгіну себебі (профилактикалық қарап-тексеру, ауру, жарақат) толтырылады.
Жарақаттар түрі (тұрмыстық, көше, жол-көлік, мектеп, спорт), нақтылаумен қатыгездікпен қарау синдромы (қараусыз қалдыру немесе тастап кету, физикалық, жыныстық және (немесе) психологиялық қатыгездік, қатыгездікпен қараудың басқа да синдромдары, анықталмаған қатыгездікпен қарау синдромы) көрсетіледі.
Жіберген адам туралы деректер, қорытынды диагноз, жүргізілген операциялар, манипуляциялар туралы мәліметтер енгізіледі.
Өтінімнің нәтижесі, емханалық өтінім жағдайларын растау және оның аяқталу күні көрсетіледі.
Дәрігер туралы мәліметтер (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), идентификатор) енгізіледі.