О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 3 июня 2020 года № 35/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 июня 2020 года № 5857
В соответствии c законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение к постановлению
акимата Карагандинской
области
от 3 июня 2020 года
№ 35/01
Перечень утративших силу постановлений акимата Карагандинской области
1. Постановление акимата Карагандинской области от 2 сентября 2015 года № 50/06 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3431, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 21 октября 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 29 октября 2015 года № 151-152 (21902-21903) и "Орталық Қазақстан" от 29 октября 2015 года № 175-176 (22 060)).
2. Постановление акимата Карагандинской области от 20 июня 2016 года № 43/08 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 02 сентября 2015 года № 50/06 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3920, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 04 августа 2016 года).
3. Постановление акимата Карагандинской области от 26 октября 2017 года № 67/05 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 2 сентября 2015 года № 50/06 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4442, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 25 ноября 2017 года № 133 (22246), "Орталық Қазақстан" от 25 ноября 2017 года № 132 (22435), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 ноября 2017 года).

Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 3 маусымдағы № 35/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 маусымда № 5857 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы", 2019 жылғы 25 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" заңдарына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші осы қаулының қосымшасына сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 3 маусымы
№ 35/01
қаулысына қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізімі
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 50/06 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3431 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 21 қазанда, 2015 жылы 29 қазанда № 151-152 (21902-21903) "Индустриальная Караганда" және 2015 жылы 29 қазанда № 175-176 (22 060) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
2. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 маусымдағы № 43/08 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 50/06 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3920 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 04 тамызда жарияланған).
3. Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 қазандағы № 67/05 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 50/06 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4442 болып тіркелген, 2017 жылы 25 қарашада № 133 (22246) "Индустриальная Караганда" және 2017 жылы 25 қарашада 132 (22435) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылы 28 қарашада жарияланған).

4. Постановление акимата Карагандинской области от 25 июня 2019 года № 39/03 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 2 сентября 2015 года № 50/06 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5402, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 06 июля 2019 года, № 73 (22477), "Орталық Қазақстан" 06 июля 2019 года, № 73 (22 669), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 июля 2019 года).
5. Постановление акимата Карагандинской области от 25 декабря 2015 года № 75/05 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3641, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 04 февраля 2016 года № 15 (21960), "Орталық Қазақстан" от 04 февраля 2016 года № 22-23 (22 128), в информационно-правовой системе "Әділет" 05 февраля 2016 года).
6. Постановление акимата Карагандинской области от 26 октября 2017 года № 67/06 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 25 декабря 2015 года № 75/05 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4441, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 28 ноября 2017 года № 134 (22247), "Орталық Қазақстан" от 28 ноября 2017 года № 133 (22440), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 ноября 2017 года).
7. Постановление акимата Карагандинской области от 12 сентября 2019 года № 53/02 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 25 декабря 2015 года № 75/05 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5481, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 сентября 2019 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 26 сентября 2019 года № 106 (22510), "Орталық Қазақстан" от 26 сентября 2019 года № 106 (22 702)).
8. Постановление акимата Карагандинской области от 15 января 2016 года № 02/02 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3665, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 24 февраля 2016 года).

4. Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 25 маусымдағы № 39/03 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 50/06 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5402 болып тіркелген, 2019 жылы 06 шілдеде № 73 (22477) "Индустриальная Караганда" және 2019 жылы 06 шілдеде № 73 (22 669) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылы 10 шілдеде жарияланған).
5. Қарағанды облысының әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 75/05 "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3641 болып тіркелген, 2016 жылы 04 ақпанда № 15 (21960) "Индустриальная Караганда" және 2016 жылы 04 ақпанда № 22-23 (22 128) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, 2016 жылы 05 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
6. Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 қазандағы № 67/06 "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 75/05 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4441 болып тіркелген, 2017 жылы 28 қарашада № 134 (22247) "Индустриальная Караганда" және 2017 жылы 28 қарашада № 133 (22440) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылы 28 қарашада жарияланған).
7. Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 12 қыркүйектегі № 53/02 "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 75/05 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5481 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылы 18 қыркүйегте, 2019 жылы 26 қыркүйегте № 106 (22 702) "Орталық Қазақстан" және 2019 жылы 26 қыркүйегте № 106 (22510) "Индустриальная Караганда" газеттерінде жарияланған).
8. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 02/02 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3665 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 24 ақпанда жарияланған).

9. Постановление акимата Карагандинской области от 26 октября 2017 года № 67/04 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 15 января 2016 года № 02/02 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4443, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 24 ноября 2017 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 25 ноября 2017 года № 133 (22246), "Орталық Қазақстан" от 25 ноября 2017 года № 132 (22435)).
10. Постановление акимата Карагандинской области от 17 сентября 2015 года № 54/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3441, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 22 октября 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 29 октября 2015 года № 151-152 (21902-21903), "Орталық Қазақстан" 29 октября 2015 года № 175-176 (22 060)).
11. Постановление акимата Карагандинской области от 25 октября 2016 года № 76/04 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 17 сентября 2015 года № 54/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4029, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 03 декабря 2016года № 155 (22100), "Орталық Қазақстан" 03 декабря 2016 года № 192 (22 297), в информационно-правовой системе "Әділет" 05 декабря 2016 года).
12. Постановление акимата Карагандинской области от 5 сентября 2017 года № 55/04 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 17 сентября 2015 года № 54/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4356, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 сентября 2017 года).

9. Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 қазандағы № 67/04 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 02/02 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4443 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылы 24 қарашада, 2017 жылы 25 қарашада № 133 (22246) "Индустриальная Караганда" және 2017 жылы 25 қарашада № 132 (22435) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
10. Қарағанды облысының әкімдігінің 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 54/01 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3441 болып тіркелген, 2015 жылы 22 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылы 29 қазанда № 151-152 (21902-21903) "Индустриальная Караганда" және 2015 жылы 29 қазанда № 175-176 (22 060) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
11. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қазандағы № 76/04 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 54/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4029 болып тіркелді, 2016 жылы 03 желтоқсанда № 155 (22100) "Индустриальная Караганда" және 2016 жылы 03 желтоқсанда № 192 (22 297) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, 2016 жылы 05 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
12. Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 қыркүйектегі № 55/04 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 54/01 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4356 болып тіркелді, 2017 жылы 27 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).